Перейти до вмісту

Двічі в одну річку не ввійдеш?

Повідомлень в темі: 98

#61 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 24.11.2009 – 17:57

ойой..розвели хвілософію про річки і кольори...

Двічі в одну річку не ввійдеш,
не благай мене.
Ти зі мною щастя не знайдеш,
не руйнуй що є..
Юлія Рай.

а взагалі..входила в ту дурнувату річку,і не раз..достало вже. Не варте воно того..
  • 0

#62 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 24.11.2009 – 19:33

Kassandra (24.11.2009 18:57) писав:

а взагалі..входила в ту дурнувату річку,і не раз..достало вже. Не варте воно того..
Угу. Напевно краще маленькі струмочки, "нєобільні".
  • 0

#63 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 24.11.2009 – 19:35

yushchenko (24.11.2009 19:33) писав:

Угу. Напевно краще маленькі струмочки, "нєобільні".
та ніякі водні ресурси такого не варті.
  • 0

#64 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 24.11.2009 – 20:03

Kassandra (24.11.2009 19:35) писав:

та ніякі водні ресурси такого не варті.
тра вчитися плавати, а не займатися іррігацією всєя зємлі
  • 0

#65 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 24.11.2009 – 20:24

Пам'ятаю цього літа я пішов купатися на Дніпро, виліз посохнути на сонечку і знову…ви неповірите!, я знову увійшов в ДНІПРО!!!
Аномалія? Іншопланетяни? Що це?
  • 0

#66 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.11.2009 – 22:52

Безбожник (24.11.2009 03:22) писав:

- Якщо оте : "нічо. пофігу" з"являється після : "ну да. боляче. було. я пережила", це і є НЕпрощення, Сенсорико.
Якщо ж після певної ситуації в житті, у людини не з"являється відчуття: "боляче було, пережив (ла) і т.п., от тоді дійсно - ПОФІГ.
мені по фіг. крапка :) я заміжня і щаслива. з іншм чолоіком. а тримати в собі образи на байдужих мені людей- тупо чи не так? )))

хоча кому як. ти,як я бачу, часто ображаєшся)
не треба мені про енергію і бла-бла-бла. Я не тримаю в собі негативні емоції більше однієї години. в мене всі живі ))))
  • 0

#67 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 25.11.2009 – 00:21

Безбожник (24.11.2009 17:08) писав:

І от питання: енергія вічна, а ми прощаємо. Як таке може бути ? Енергію то куди подіти ?

Цитата

Адже вона залишиться навіть після нашої фізичної смерті. Ота зустріч кохання з обманом житимуть вічно.
Можна припустити, що частина енергії передається кривднику навіть після смерти. У формі провини наприклад і саморуйнування.
Але на мою думку конкретна людина а не Світ є тією системою де обертаєтсья психічна енергія. Нема людини - нема її психічної енергії.

Зустріч образ з коханням призводить до дуже цікавих для психоаналітиків наслідків, у вигляді різноманітних збочених варіянтів вияву кохання. Якщо порівняти кохання з річкою, то в цьому випадку її природний шлях ускладнюється, на його вираження витрачаєтсься більше басу й енергії. Кохання може мати такі форми вияву як знущання, осуд, приниження, перенос на иншу людину, на себе і ще багато чого. Це стосується не тільки чоловіка і жінки, а й в тому числі й відносин батьків, матерей, дітей.

Цитата

Чим же тоді виглядає наше : "я прощаю" або "мені пофіг" ? Прощенням?, самообманом?, захисною функцією єства нашого?, красивим поступком про людські очі?.
Судячи з характеру дописувачки то найбільш вірогідне останнє. Проголошує на форумі, значить має від цього моральне задоволення.
Але допоміжних причин може бути декілька.

Цитата

Але ж...навіть у Нього, справедливо згадана Світлоносним - ПОМСТА, є актуальною. То чи існує, насправді, те прощення в чистому вигляді ?
А якщо запитати ширше. Чи існує щось взагалі зовсім безпричинне? З сьогоднішним рівнем наукових знань уважається що Всесвіт виник безпричинно. Проте це всього на всього означає, що нам причини не відомі.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 25.11.2009 – 00:23

• 0

#68 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 25.11.2009 – 01:07

Sensssorika (24.11.2009 22:52) писав:

мені по фіг. крапка :P я заміжня і щаслива. з іншм чолоіком. а тримати в собі образи на байдужих мені людей- тупо чи не так? )))

хоча кому як. ти,як я бачу, часто ображаєшся)
не треба мені про енергію і бла-бла-бла. Я не тримаю в собі негативні емоції більше однієї години. в мене всі живі ))))

1. Ну то най множиться щастя ваше і довголіття !

2. Помилочка. Я ВЗАГАЛІ НЕ ОБРАЖАЮСЬ, тому що мав нагоду навчитись володіти собою. Вчителькою була - тимчасова смерть. Заодно, навчився ще де-чому. Плюс, певний життєвий досвід.

3. По енергію і бла-бла-бла, то я не тобі, а загалом. Це ясно з допису в другій його частині. Те, що "в твій город" - в першій частині, про що тактовно вказано.

І теє...Сенсорико...без образ, там вище Світлоносний написав. Зверни увагу. Є на що.
  • 0

#69 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 25.11.2009 – 09:25

Kassandra (24.11.2009 17:57) писав:

ойой..розвели хвілософію про річки і кольори...

Двічі в одну річку не ввійдеш,
не благай мене.
Ти зі мною щастя не знайдеш,
не руйнуй що є..
Юлія Рай.

шановна пані,як би Ви знали як я згоден з Вами,я ніразу не входив у річку таку сяку,і не хочу! Отак-то
  • 0

#70 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 25.11.2009 – 09:54

ШАХІСТ (25.11.2009 09:25) писав:

як би Ви знали як я згоден з Вами,я ніразу не входив у річку таку сяку,і не хочу! Отак-то
Ти що дівчини ніколи не мав?! І не хочеш... Шось тут нечисто.

Повідомлення відредагував Castiel: 25.11.2009 – 09:55

• 0

#71 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • 939 повідомлень

Відправлено 25.11.2009 – 10:01

він плавати не вміє.
комплексує, хз?
  • 0

#72 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 25.11.2009 – 10:37

Castiel (25.11.2009 09:54) писав:

Ти що дівчини ніколи не мав?! І не хочеш... Шось тут нечисто.
Ну чому відразу так,я мав дівчат,кинули мене-ну і матьїїзаногу,кинув я-так само,убиватися,пісяти кип'ятком,а би вона повернулася,і знову та сама пісня,якщо розійшлися значить є причина,а як її вирішити залежить від людини! Треба шукати те що хочеш,а з початку зрозуміти що саме ти хочеш. Я думаю що робити,а кохання? Я Кохав... Розійшлися бо життя принудило-вона поїхала у інше місто навчатися,далеко від мене,а я від неї! Вертати не хочу,на то воно і минуле що не повернеш! Я з нею не в контакті,навіть не друзі і не вороги! Розійшлися і все,у мене навіть часу не було плакати,а вона плакала,просила пробаченя,я не хотів відпускати,але відпустив-бо так забажала вона,ми б страждали обоє,кохав би я її,бачилися б ми раз на пів року,це життя влаштовує мене? Ні,і її так само,з першого погляду це ідіотизм,а з іншого я вчинив правильно! У мене і після неї були дівчата,не багато,я захопився холостяцьким життям,мрію про сім'ю,про дітей,про кохану жінку,але трошки рано,і не має куди,не маю можливості. Постає питання,якщо через 5 років ми зустрінемося що я зроблю? Нічого,бо якби я її кохав зараз,по справжньому,я себе стримував би у всьому,так само як і вона! А цілувати і займатися сексом з іншою і водночас кохати колишню-я не можу і не хочу! Адже земля то крутиться...буде видно

WTF? (25.11.2009 10:01) писав:

він плавати не вміє.
комплексує, хз?
не здається що тупувата репліка? Без образ!
  • 0

#73 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 25.11.2009 – 15:03

ШАХІСТ (25.11.2009 10:37) писав:

Ну чому відразу так,я мав дівчат,кинули мене-ну і матьїїзаногу,кинув я-так само,убиватися,пісяти кип'ятком,а би вона повернулася,і знову та сама пісня,якщо розійшлися значить є причина,а як її вирішити залежить від людини! Треба шукати те що хочеш,а з початку зрозуміти що саме ти хочеш. Я думаю що робити,а кохання? Я Кохав... Розійшлися бо життя принудило-вона поїхала у інше місто навчатися,далеко від мене,а я від неї! Вертати не хочу,на то воно і минуле що не повернеш! Я з нею не в контакті,навіть не друзі і не вороги! Розійшлися і все,у мене навіть часу не було плакати,а вона плакала,просила пробаченя,я не хотів відпускати,але відпустив-бо так забажала вона,ми б страждали обоє,кохав би я її,бачилися б ми раз на пів року,це життя влаштовує мене? Ні,і її так само,з першого погляду це ідіотизм,а з іншого я вчинив правильно! У мене і після неї були дівчата,не багато,я захопився холостяцьким життям,мрію про сім'ю,про дітей,про кохану жінку,але трошки рано,і не має куди,не маю можливості. Постає питання,якщо через 5 років ми зустрінемося що я зроблю? Нічого,бо якби я її кохав зараз,по справжньому,я себе стримував би у всьому,так само як і вона! А цілувати і займатися сексом з іншою і водночас кохати колишню-я не можу і не хочу! Адже земля то крутиться...буде видно

не здається що тупувата репліка? Без образ!

Тпрууу Сіра! Стоять! Дай но рептуха почеплю.
Шо то воно таке, Шахісте ? Сповідь Савла, який видав світові "шедевр": "як на мене, то краще чоловікові бути одному?". А нафіга ж тоді по Землі дівки галопом гасають короткими та довгими ногами ? з цицьками від першого, до хрєн-зна якого розміру ? Нафіга ? Шоб з ними стрічатись ПРОСТО ТАК ? і розполоджувати по світові байстрюків ? Чи мо не плодити нікого, заховавшись у холостяцькій коморі як таракан ? Ну, і куди ж ми припливем в такому випадку ? До виродження ?
Ти, он, "с умілєнієм" Касандру підтримав: "як я вас розумію пані...". О, блін ! Та ніхрєна ви обоє не зрозуміли. Найперше те, що що в цій річці знаходитесь і понині ! Бо берег, з якого в неї заходять зветься Кохання, а ймення протилежному - Смерть. І ти, Шахісте, на цей берег чорта два вийдеш, бо тебе на нього (як і мене) можуть тільки ПОНЕСТИ. А берег перший, з"являється кожному з нас тільки раз в житті і коли поліз до річки, природою матінкою примушений, він тут же щезає за "обрієм". Вороття - немає. Це все рівно, що народитись повторно. І ця істина, стирчить вухами навіть поміж рядками твого ж допису. А ти її не бачиш, зате Касандру - "розумієш". А ще, он холостяцьким життям захопився. Мрієш про кохану жінку. Плюс з мінусом хочеш поєднати. Ніфіга в тебе не вийде. Бо про кохану жінку не мріють. Її ШУКАЮТЬ, Шахісте, настрополивши носяку. По запаху. Як отой вовк. І кожна жінка саме цього і хоче, бо цим і возвеличуєм її. А вимріяти її неможливо. І сама вона не прийде.
Я ото, витріщив беньки та й гадаю : як то Касандрі вдається сновигати то "в ту дурнувату річку", то на берег, аж надцять разів ! Феноменально, блін ! Проти усіх законів природи ! Думав, шо тіко вона "уміє", а тут і ти Шахісте...туди ж.
Подивись навколо себе. По вулиці ходять діти. Від дрібноти, з шкільними торбами, до тих, хто вже "наканунє запливу". І тут, на форумі, вони є теж. І кожен з них (кожен, Шахісте) свого часу в ту річку забреде. І це - правильно, бо по закону. А ви, з Касандрою, чому хочете їх навчити ? Не намочити ніжечки ? Ви такі розумні ? А чого ж самі там опинились ? Дурні ? То треба так і сказати : я, дурень. А з дурня хто приклад візьме ? Але ж воно не так, Шахісте, вірно ?
Ти кажеш немає куди повести ? Непроста задача. Треба купити. Немає коштів ? Гірше, але не біда. Виходи існують. Наприклад, віддати свій труд і кілька років томУ, хто тобі просто віддасть. Хто біля ТОГО берега.
Я б тобі цього і не осмілився б писати, аби не зніс свого часу на власній шкурі, в кілька разів більше твого. Чоловік, Шахісте, мусить стрічати біду стоячи на ногах і не розмазувати соплі по підлозі. В протилежному випадку - то не чоловік, а непорозуміння в штанях. Це - загалом, а не про тебе.
І... Шахісте... як ти там написав вище, без образ. Добре ?
  • 0

#74 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 26.11.2009 – 14:53

а з початку зрозуміти що саме ти хочеш
Во во, з того завжди і треба починати.

на то воно і минуле що не повернеш!
Минуле не повернеш, але кожна нова спроба це майбутнє а не минуле.

WTF? (25.11.2009 10:01) писав:

він плавати не вміє.
комплексує, хз?
втопитися боїця певно)
  • 0

#75 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.11.2009 – 17:17

Безбожник (25.11.2009 01:07) писав:

2. Помилочка. Я ВЗАГАЛІ НЕ ОБРАЖАЮСЬ, тому що мав нагоду навчитись володіти собою. Вчителькою була - тимчасова смерть. Заодно, навчився ще де-чому. Плюс, певний життєвий досвід.

Я теж не ображаюся- мене так ВИХОВАЛИ. і мені не треба було для цього помирати :P
  • 0

#76 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 26.11.2009 – 19:25

Sensssorika (26.11.2009 17:17) писав:

Я теж не ображаюся- мене так ВИХОВАЛИ. і мені не треба було для цього помирати :P

Дякую. Я зрозумів тебе. Додам, що виховали пристойно. От тільки варто було б подумати ще над такою річчю, як самовиховання. Для подальшого життя. А то воно може вийти так, що як хто з нас скаже : "мене так виховали", то можуть не зрозуміти і запитати ; а сам то що ? Чи тільки на когось вказувати звик ? Добре, якщо тільки в добрих справах так казатимемо, проявляючи цим повагу і підтверджуючи високу роль вихователів і батьків ? А от якщо прокол в житті ? Негідний поступок (хто ж застрахований?), тоді як ? "Мене так виховали ?" Тобто вихователі винні ?
Щодо "треба", чи не треба...ну бачиш, так склалось, що потрібно було виймати залізячки "подаровані" мусульманами. Я не мав вибору : треба чи не треба. Бо мене не було. Але це таке. Пусте.
  • 0

#77 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 26.11.2009 – 22:52

Безбожник (25.11.2009 15:03) писав:

Тпрууу Сіра! Стоять! Дай но рептуха почеплю.
Шо то воно таке, Шахісте ? Сповідь Савла, який видав світові "шедевр": "як на мене, то краще чоловікові бути одному?". А нафіга ж тоді по Землі дівки галопом гасають короткими та довгими ногами ? з цицьками від першого, до хрєн-зна якого розміру ? Нафіга ? Шоб з ними стрічатись ПРОСТО ТАК ? і розполоджувати по світові байстрюків ? Чи мо не плодити нікого, заховавшись у холостяцькій коморі як таракан ? Ну, і куди ж ми припливем в такому випадку ? До виродження ?
Ти, он, "с умілєнієм" Касандру підтримав: "як я вас розумію пані...". О, блін ! Та ніхрєна ви обоє не зрозуміли. Найперше те, що що в цій річці знаходитесь і понині ! Бо берег, з якого в неї заходять зветься Кохання, а ймення протилежному - Смерть. І ти, Шахісте, на цей берег чорта два вийдеш, бо тебе на нього (як і мене) можуть тільки ПОНЕСТИ. А берег перший, з"являється кожному з нас тільки раз в житті і коли поліз до річки, природою матінкою примушений, він тут же щезає за "обрієм". Вороття - немає. Це все рівно, що народитись повторно. І ця істина, стирчить вухами навіть поміж рядками твого ж допису. А ти її не бачиш, зате Касандру - "розумієш". А ще, он холостяцьким життям захопився. Мрієш про кохану жінку. Плюс з мінусом хочеш поєднати. Ніфіга в тебе не вийде. Бо про кохану жінку не мріють. Її ШУКАЮТЬ, Шахісте, настрополивши носяку. По запаху. Як отой вовк. І кожна жінка саме цього і хоче, бо цим і возвеличуєм її. А вимріяти її неможливо. І сама вона не прийде.
Я ото, витріщив беньки та й гадаю : як то Касандрі вдається сновигати то "в ту дурнувату річку", то на берег, аж надцять разів ! Феноменально, блін ! Проти усіх законів природи ! Думав, шо тіко вона "уміє", а тут і ти Шахісте...туди ж.
Подивись навколо себе. По вулиці ходять діти. Від дрібноти, з шкільними торбами, до тих, хто вже "наканунє запливу". І тут, на форумі, вони є теж. І кожен з них (кожен, Шахісте) свого часу в ту річку забреде. І це - правильно, бо по закону. А ви, з Касандрою, чому хочете їх навчити ? Не намочити ніжечки ? Ви такі розумні ? А чого ж самі там опинились ? Дурні ? То треба так і сказати : я, дурень. А з дурня хто приклад візьме ? Але ж воно не так, Шахісте, вірно ?
Ти кажеш немає куди повести ? Непроста задача. Треба купити. Немає коштів ? Гірше, але не біда. Виходи існують. Наприклад, віддати свій труд і кілька років томУ, хто тобі просто віддасть. Хто біля ТОГО берега.
Я б тобі цього і не осмілився б писати, аби не зніс свого часу на власній шкурі, в кілька разів більше твого. Чоловік, Шахісте, мусить стрічати біду стоячи на ногах і не розмазувати соплі по підлозі. В протилежному випадку - то не чоловік, а непорозуміння в штанях. Це - загалом, а не про тебе.
І... Шахісте... як ти там написав вище, без образ. Добре ?

ой,Безбожнику..Ви то може і праві...та все ж не зовсім...Може й лазила я в ту річку через одного по кільканадцять раз..але...воно мені багато дало - усвідомлення що нічого не вернеш, що він не той, хоч скільки всього вас пов"язує..Починаєш думати що варто шукати того свого,але не в колишньому..Так,може й дурна була що тягнула то все далі, їла собі нерви, щось намагался повернути..Але є такі слова - мудрий вчиться на чужих помилках. От і згадую за свої помилки, хоч і не жалію про них.
  • 0

#78 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 26.11.2009 – 23:47

Kassandra (26.11.2009 22:52) писав:

ой,Безбожнику..Ви то може і праві...та все ж не зовсім...Може й лазила я в ту річку через одного по кільканадцять раз..але...воно мені багато дало - усвідомлення що нічого не вернеш, що він не той
Сама перекаламутила лазивши по кілька раз.
  • 0

#79 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 27.11.2009 – 00:09

yushchenko (26.11.2009 23:47) писав:

Сама перекаламутила лазивши по кілька раз.
і то правда.от тим і дурна :P
  • 0

#80 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 27.11.2009 – 00:23

Kassandra (27.11.2009 00:09) писав:

і то правда.от тим і дурна :P
"Не зная броду, не суйся в воду." Деколи перший раз просто брод прощупуєш, тичкою.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних