Перейти до вмісту

Двічі в одну річку не ввійдеш?

Повідомлень в темі: 98

#41 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 21.11.2009 – 12:18

Блискавиця (19.11.2009 15:47) писав:

Йак страшна жить)). Отже, за такою безапеляційною логікою, якщо секс не вийшов з першого разу - то усьо...пиши пропало - не вийде взагалі ґґґ.

Найчастіше люди розбігаються, бо посварилися :wacko:. Нічо, я десь чула, що люди вміють миритися)).
Ще буває - "не зійшлися характерами". Та я десь читала, що з плином часу людина хоч в чомусь та й змінюється (якщо здатна взагалі щось в собі усвідомити та змінити ґґ).
Нарешті ще одна причина розбігання в різні боки - зрада. Але хтось мені передав таємне знання, що люди вміють пробачати :lol:.
Добрий ти чілавєк. Ото все однозначно треба вміти.
  • 0

#42 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 23.11.2009 – 12:39

Крихітко, мені завжди подобається в твоїх дописах ясність думки і прямолінійність)).
Тепер щодо дописів панни Twinkle.

Twinkle (21.11.2009 10:33) писав:

Ні, жити не страшно, страшно виходити зі своєї печери :D
Оу, тепер знатиму, звідки панна виходить на форум))…і чому дописи такі "печерні" ґґ.

Пропоную секс тут не чіпати, бо на те є достатньо тем в цьому розділі, де обговорюються фізіологічні, психологічні та інші аспекти... Обговорюємо стосунки - то тільки до них.
Не розумно і не логічно починати допис в темі про стосунки словами «пропоную секс тут не чіпати». Секс був, є і буде однією із важливих причин, з якої люди розлучаються, а також секс є причиною, чому люди іноді хочуть "вдруге ввійти в ту саму річку" :D.

...розходяться люди через те, що з боку обидвох або (і це частіше трапляється) когось одного немає кохання чи бодай закоханості. Та людина і є ініціатором розходження... Ось виходячи з таких міркувань і написала, що другий шанс переважно неможливий... навряд чи людина мучитиме себе і іншого другим шансом.
Цікаво, що панна розглядає лише один варіант розлучення : коли хтось когось не любить :D.
Мені здається, що панна трохи лукавить, і що ваші аргументи зумовлені одним – образою на свого колишнього хлопця, який все-таки вирішив «увійти до річки вдруге».
Ви знаєте…так сталося, що я читала ваш допис про попереднього хлопця, який кинув вас «заради почуттів до колишньої» (модераторство іноді змушує перечитувати і значно нудніші речі :) ).
Я вам співчуваю, це дійсно боляче. І в той же час це є дуже егоїстично - позбавляти другого шансу решту людей через давні особисті образи.
Я вважаю, що людям варто давати шанс. Будь-які тривалі стосунки вимагають від нас періодично переглядати свої установки, почуття тощо. І без другого, третього… стонадцятого шансу - ніякі стосунки не складуться.

Я скажу навіть більше : нам щодня доводиться підходити до тої річки знову із новими аргументами, бо річка в нас одна – життя.
  • 0

#43 Ганна панна

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 23.11.2009 – 13:06

Блискавиця (19.11.2009 16:47) писав:

Нарешті ще одна причина розбігання в різні боки - зрада.
На зраду часто йдуть, бо щось не влаштовує у стосунках.
Це може бути ще один спосіб розійтися, якщо на розмову не вистачає духу, ао з инших причин. Шукають заміну, і неусвідомлено дозволяють партнерові дізнатися про зраду.

Цікава розповідь, неначе скорочений роман. :)
Трохи заздрю таким пригодам, неначе в індіфйському кіні. У мене все просто - щось не влаштовує, то не треба людину силувати, просто розходимося.

Щоб щось радити треба знати як у вас з иншими дівчатами, чи дійсно в тій, про яку розповідь щось особливе. Бо складаєтсья враження, що це не ви її повернули, а вона вами крутить. Може, краще замислитися над тим що саме ВАМ потрібно?

Повідомлення відредагував Ганна панна: 23.11.2009 – 13:07

• 0

#44 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.11.2009 – 13:11

Блискавиця (23.11.2009 12:39) писав:

Не розумно і не логічно починати допис в темі про стосунки словами «пропоную секс тут не чіпати». Секс був, є і буде однією із важливих причин, з якої люди розлучаються, а також секс є причиною, чому люди іноді хочуть "вдруге ввійти в ту саму річку" :D.

Не казала я, що це не важливо. Навпаки - таки одна з основних складових стосунків. Але запропонувала не чіпати саме в тій інтерпретації, в якій це подає панна - "не вийшло з першого разу, не вийде взагалі". Ніхто після першого разу не втікає, самі розумієте. А ми тут говоримо про глобальнішу річ - стосунки двох людей, в яких, якою б важливою складовою він не був, секс є лише однією з, а не єдиною.

А як причину для розходження і відповідно стосунок до цієї теми - будь ласка. Маю наглядний приклад, коли одна дівчина розійшлася зі своїм хлопцем саме через те, що в ліжку не влаштовував.

Цікаво, що панна розглядає лише один варіант розлучення : коли хтось когось не любить :D.
Мені здається, що панна трохи лукавить, і що ваші аргументи зумовлені одним – образою на свого колишнього хлопця, який все-таки вирішив «увійти до річки вдруге».
Ви знаєте…так сталося, що я читала ваш допис про попереднього хлопця, який кинув вас «заради почуттів до колишньої» (модераторство іноді змушує перечитувати і значно нудніші речі :) ).
Я вам співчуваю, це дійсно боляче. І в той же час це є дуже егоїстично - позбавляти другого шансу решту людей через давні особисті образи.

Не підозрювала, що Ви так запам'ятовуєте мої дописи, звісно приємно, може, ще й не такі остаточно "печерні" вони у мене, хоч, може, якраз радикально навпаки.

Ви там мене трохи неправильно зрозуміли, він не кинув мене заради колишньої дівчини - коли ми розійшлися, він залишився сам. Так що це трапилося не через неї, у нас інші проблеми були. Але як на мене, то це трапилося саме тому, що він мене не любив. Бо любив би - знайшли б вихід, а так - довелося розбігтися. Важко змушувати себе бути з людиною, якої не любиш. Та й чи потрібно - що одному, що другому.

Ну, а якщо б раптом повернувся і попросив другого шансу? То не любив-не любив, а тепер раптом полюбив? Чи просто не хочеться бути самому, доки когось кращого не знайде?

Я вважаю, що людям варто давати шанс. Будь-які тривалі стосунки вимагають від нас періодично переглядати свої установки, почуття тощо. І без другого, третього… стонадцятого шансу - ніякі стосунки не складуться.

Але ж самі подумайте - якщо обоє тих стосунків хочуть, якщо обоє люблять, то знайдуть вихід з будь-якої ситуації - РАЗОМ. А коли розходяться, коли готові перекреслити все, чого вже досягли (особливо якщо стосунки тривалі), то, мабуть, щось суттєво не так?
  • 0

#45 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.11.2009 – 14:13

Та не варто називати стосунки «глобальною» річчю). Не тре ускладнювати там, де усе може бути простіше :).

Цитата

Не підозрювала, що Ви так запам'ятовуєте мої дописи, звісно приємно,
У мене взагалі пам*ять хороша). Це мені допомагало не вчитися вдома, а запам*ятовувати весь «матеріал» ще під час уроку чи пари.
В модерстві це також допомагає ґґ.

Цитата

Але ж самі подумайте - якщо обоє тих стосунків хочуть, якщо обоє люблять, то знайдуть вихід з будь-якої ситуації - РАЗОМ. А коли розходяться, коли готові перекреслити все, чого вже досягли (особливо якщо стосунки тривалі), то, мабуть, щось суттєво не так?
Панно, ви в стосунках зациклені на любові і не розглядаєте жодних інших причин, крім як "любив – не любив". Повірте, що в стосунках існують й інші почуття, і їх багато :D.

Коли люди розходяться, то, вочевидь, мають бажання розійтися. Причин може бути безліч. А можна розійтися і без причини)).
Якщо люди хочуть зійтися, то, вочевидь, можуть це зробити. І причин для цього не потрібно.
  • 0

#46 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 23.11.2009 – 15:33

Блискавиця (23.11.2009 14:13) писав:

Коли люди розходяться, то, вочевидь, мають бажання розійтися. Причин може бути безліч. А можна розійтися і без причини)).
Ну тобто без її оголошення. Причина завжди є)
  • 0

#47 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.11.2009 – 16:23

думаю,якшо любиш людину- пробачиш йому все шо завгодно. якшо ця людина тебе теж кохає,звісно. в іншому випадку,росто нема змісту кохати ту людину,а отже і бути з нею.

ну і шо. я трішки романтик..
  • 0

#48 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 23.11.2009 – 16:25

Sensssorika (23.11.2009 16:23) писав:

жах... куди котиться цей світ :)
  • 0

#49 веснянка

Старійшина

• Користувачі
  • 1492 повідомлень

Відправлено 23.11.2009 – 16:58

увійдеш, навіть тричі, тільки після кожного разу дедалі більше мулу залишається на ногах
  • 0

#50 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 23.11.2009 – 17:19

Sensssorika (23.11.2009 16:23) писав:

думаю,якшо любиш людину- пробачиш йому все шо завгодно. якшо ця людина тебе теж кохає,звісно. в іншому випадку,росто нема змісту кохати ту людину,а отже і бути з нею.

Здається, життя показує що навпаки. Кого любиш, того і НЕ пробачаєш. Ніколи. Саме тому, що це людина тобою любима. І зрада чи негідний поступок від такої людини, наносить удар найстрашніший. Інша справа, що багато хто з нас вдає те вибачення. Тобто - самообман. Радив би таким "вибальщикам" запитати у власної душі : я вибачив, чи просто поступив красиво ?
Вибачити будь що і в будь яких кількостях можна лише тій людині, хто тобі байдужий. Це зовсім легко і не несе за собою ні зобов"язань, ні наслідків.
Щодо порівняння річки і стосунків між закоханими, то я, наприклад, вважаю таке порівняння невдалим. У звичайну річку дійсно, двічі, не замочивши ноги не зайдеш. Але щодо кохання - тут ситуація інша. "Біда" в тім, що у цю річку взагалі двічі не заходять. Тільки один раз. Там і залишаються. До смерті. Бродячи в ній, ми щось робимо вдало, щось ні, когось любимо, когось зраджуємо, обманюємо, міняємо, "перезакохуємось" і т.д. Але ніколи з тієї річки не виходимо. Це - білет в один кінець.
  • 0

#51 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.11.2009 – 17:56

Безбожник (23.11.2009 17:19) писав:

Здається, життя показує що навпаки. Кого любиш, того і НЕ пробачаєш. Ніколи. Саме тому, що це людина тобою любима.
Вибачити будь що і в будь яких кількостях можна лише тій людині, хто тобі байдужий. Це зовсім легко і не несе за собою ні зобов"язань, ні наслідків.
Брєєєєд)))
Я на людей,які мені байдужі просто НЕ ОБРАЖАЮСЯ. їм неможливо мені задіти,а, отже, і пробачати мені їм нічого)))
я взагалі людина дуже миролюбива,просто постібатися люблю,чи ідіоткою прикинутися- мені так весело,але сама я ну дуууже рідко кого хочу образити своїми словами.

Справжі ранити,образити можуть лише дуже близькі люди.але не знаю хто як,а особисто я з шукаю порозуміння з людьми,які мені дорогі. і я буду прагнути бути з ними в злагоді.
гордість не має домінувати над коханням.

І зрада чи негідний поступок від такої людини, наносить удар найстрашніший. Інша справа, що багато хто з нас вдає те вибачення. Тобто - самообман. Радив би таким "вибальщикам" запитати у власної душі : я вибачив, чи просто поступив красиво ?
Я пробачила людині зраду фізичну. зраду моральну. пробачила,шо та дівка,з якою він мені зраджував, завагітніла від нього. ба більше- я переживала за нього,бо ж зала,шо йому ні дівка та не потрібна,гні тим більше дитина)

я ПРОБАЧИЛА. пішла до тата свого тоі,сказала,чо так і так..мені фігово..шо робити,пап? а тато сказав,шо всі чоловіки козли і ідіоти. і Рома такий самий. і шоб я на нього не ображалася,бо він того не вартий. але якшо я хочу,тато відкрутить Ромі яйця за те,шо він його доцю замість заміж взяти,як обіцяв, зрадив)

я справді його пробачила. ой йопт...а боляче було. я вмію абстрагуватися. я буду памятати те,шо сталося,але я не буду цього згадувати,навіть підсвідомо. я памятаю,шо було боляче. але я е буду згадувати як боляче то було.

вважаю,шо згадувати треба тільки хороше,а про погане думати слід тільки коли воно саме зараз з тобою "праісходіт")))

У звичайну річку дійсно, двічі, не замочивши ноги не зайдеш.
я чось думала,шо двічі в одну і ту саму не зайдеш,бо вода біжить....)))

Але щодо кохання - тут ситуація інша. "Біда" в тім, що у цю річку взагалі двічі не заходять. Тільки один раз. Там і залишаються. До смерті. Бродячи в ній, ми щось робимо вдало, щось ні, когось любимо, когось зраджуємо, обманюємо, міняємо, "перезакохуємось" і т.д. Але ніколи з тієї річки не виходимо. Це - білет в один кінець.
шось таке розмите сказав,шо я і нічо не зрозуміла)
типу порівняв річку з життям?
  • 0

#52 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 23.11.2009 – 18:07

Сенсорико, перечитайте ще раз свої ж слова від : "ой йопт..." і до кінця абзацу. Вам це допоможе зрозуміти мій "бред". Якщо не зараз, то років через 20.

ПС. Ще додам таке. Не пам"ятати - воно і є не пам"ятати. Викласти усно чи письмово те, що не пам"ятає людина - неможливо. А раз це викладено, значить воно живе, болить....і НЕ вибачене. Щоб Ви мені там не казали.

Повідомлення відредагував Безбожник: 23.11.2009 – 18:11

• 0

#53 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.11.2009 – 00:47

Панно, ви в стосунках зациклені на любові і не розглядаєте жодних інших причин, крім як "любив – не любив". Повірте, що в стосунках існують й інші почуття, і їх багато :).

Охотно верю (с) Та не сперечаюся я з Вами, що й інші є. Просто сумно воно виглядає, коли тієї любові немає, та й край. Перший раз пробуєш - ану ж вийде, а далі вже й не хочеться пробувати.

А отут я все ж погоджуся з Кастьєлем: вона є, просто можна про неї вголос не говорити.

Якщо люди хочуть зійтися, то, вочевидь, можуть це зробити. І причин для цього не потрібно.

Ой, якщо обоє справді хочуть - то це взагалі найкраща причина з усіх можливих :D
  • 0

#54 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.11.2009 – 01:33

Безбожник (23.11.2009 18:07) писав:

Сенсорико, перечитайте ще раз свої ж слова від : "ой йопт..." і до кінця абзацу. Вам це допоможе зрозуміти мій "бред". Якщо не зараз, то років через 20.

ПС. Ще додам таке. Не пам"ятати - воно і є не пам"ятати. Викласти усно чи письмово те, що не пам"ятає людина - неможливо. А раз це викладено, значить воно живе, болить....і НЕ вибачене. Щоб Ви мені там не казали.
та ніфіга. я не тримаю образу- це шкідливо для самої мене. деякі так би мовити "релігійні" переконання не дозволяють мені ображатися)))

ну да. боляче.було. я пережила. зараз не боляче.не зосталося ні обіди ,нічо. по фігу))
якшо алкоголік памятає як воно бути бухим чи з бодуна,але кинув пити вже років як 15,то це ж не значить шо він досі алкоголік)))
  • 0

#55 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.11.2009 – 03:22

Sensssorika (24.11.2009 01:33) писав:

та ніфіга. я не тримаю образу- це шкідливо для самої мене. деякі так би мовити "релігійні" переконання не дозволяють мені ображатися)))

ну да. боляче.було. я пережила. зараз не боляче.не зосталося ні обіди ,нічо. по фігу))
якшо алкоголік памятає як воно бути бухим чи з бодуна,але кинув пити вже років як 15,то це ж не значить шо він досі алкоголік)))

- Якщо оте : "нічо. пофігу" з"являється після : "ну да. боляче. було. я пережила", це і є НЕпрощення, Сенсорико.
Якщо ж після певної ситуації в житті, у людини не з"являється відчуття: "боляче було, пережив (ла) і т.п., от тоді дійсно - ПОФІГ. Але це не Ваш (описаний) випадок. Інша справа, що (скоріше через молодість) Ви ще не змогли визначити рівень нанесеної Вам образи, так само, як і рівень Вашого НЕпрощення за ту образу. А для тимчасового полегшення стану свого, на певний час заховались за спиною у "пофіг". Це цілком правильно і логічно. Усі так роблять. І тільки з часом (буває багато років) ми визначаємось у розмірі свого НЕПРОЩЕННЯ. Це відбувається тоді, коли організм "знімає захисну планку" без певного риску для себе. Раніше, він цього не дозволяє, зважаючи на молодість та психологічні наслідки. Дозвіл на НЕпрощення дається ним ВЧАСНО.
- Ні. Це значить, що він і досі алкоголік. То, як власне ім"я - на все життя. Незалежно від терміну давності.
До того ж, той хто став алкоголіком, ніколи не кидає цю звичку - пити. Навіть якщо він (його) змусив себе не приймати алкоголь з чарки, то все рівно продовжує робити це іншими способами. Або з ресурсів власного організму, або ж з ресурсів власної підсвідомості, заспокоюючи себе ілюзією що "бенкет продовжується".

Повідомлення відредагував Безбожник: 24.11.2009 – 03:27

• 0

#56 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 24.11.2009 – 09:38

веснянка (23.11.2009 16:58) писав:

увійдеш, навіть тричі, тільки після кожного разу дедалі більше мулу залишається на ногах
І так можна входити поки з головою в мулі не застрягнеш, а далі однозначно всерівно) А я то думаю чого стіки негорів останнім часом розвелося :) а то не негри то зовсім а жертви марних спроб *(
  • 0

#57 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 24.11.2009 – 13:36

Безбожнику, якщо людина колись згадає старі образи, це ще не значить що вона не прощала. Все змінюється, людський характер мінливий. Так само і прихильність може змінитися на ненависть, тоді й старі образи виринуть. Але повернення не означає, що в минулому не було стану, коли людина все пробачила, не відчувала образи.

Те про що ви говорите теж можливо. Подавлена прихована образа може несвідомо проявлятися, а може вилізти з часом.
Психічна енергія теж так просто не зникає.
Повне прощення можливе якщо психічна енергія кудись перенаправилася. Нажаль єдине, що мені спадає на думку це помста. Якщо хтось може згадати инші способи радо вислухаю.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 24.11.2009 – 13:38

• 0

#58 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.11.2009 – 17:08

СВІ†ЛОНОСНИЙ (24.11.2009 13:36) писав:

Безбожнику, якщо людина колись згадає старі образи, це ще не значить що вона не прощала. Все змінюється, людський характер мінливий. Так само і прихильність може змінитися на ненависть, тоді й старі образи виринуть. Але повернення не означає, що в минулому не було стану, коли людина все пробачила, не відчувала образи.

Те про що ви говорите теж можливо. Подавлена прихована образа може несвідомо проявлятися, а може вилізти з часом.
Психічна енергія теж так просто не зникає.
Повне прощення можливе якщо психічна енергія кудись перенаправилася. Нажаль єдине, що мені спадає на думку це помста. Якщо хтось може згадати инші способи радо вислухаю.

З усією щирістю погоджуюсь з кожним словом. В цьому сенсі, очевидно, в дописі до Сенсорики потрібно було б додати що її прощення по відношенню до об"єкту образи "МОЖЛИВО" є прощенням. І якщо Сенсорику не образить, то я це додаю.
Але мене більш зацікавила друга частина твого допису. Отже : ось річка, ось ми в неї входимо, зустрічаємо, кохаємо. І тут, нас обдурюють. Тобто, хтось видав мені свою негативну енергію і вона прижилась. ЇЇ немає куди подіти, вона в мені, бо я є адресатом. Переді мною питання : що робити ? Забути ? Ніфіга не вийде, це зрозуміло, адже посередині лежить кохання до обманщика (неї). І воно теж - енергія. Будь яка енергія є невмирущою. І от вони зустрілись у певному просторі : кохання з обманом. На мою думку, простір це просто пустота. Енергія ж є те, що має в просторі вміщуватись. Тоді він стає для нас "осязаєм". І от питання: енергія вічна, а ми прощаємо. Як таке може бути ? Енергію то куди подіти ? Адже вона залишиться навіть після нашої фізичної смерті. Ота зустріч кохання з обманом житимуть вічно. Чим же тоді виглядає наше : "я прощаю" або "мені пофіг" ? Прощенням?, самообманом?, захисною функцією єства нашого?, красивим поступком про людські очі?. Чи не здається кому ще такий варіант, що "прощаючи" (за зраду в коханні) ми насправді намагаємось продовжити своє ПОДОБАТИСЬ обманщику, залишаючи в собі його негативну енергію-(обман) і стаючи при цьому, енергетичним рабом того обманщика ? А себе, ілюзорно утішаємо: "я прощаю". А куди ж поділась енергія, якій ДІЙСНО ПОФІГ, наші суспільні та гуманітарні норми ?

ПС. У цьому сенсі можна позаздрити віруючим. От кому просто ! прощення спихнули ЙОМУ, погодившись на роль Його ж овець. Тобто, най Він розбирається з їх енергетикою. Але ж...навіть у Нього, справедливо згадана Світлоносним - ПОМСТА, є актуальною. То чи існує, насправді, те прощення в чистому вигляді ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 24.11.2009 – 17:13

• 0

#59 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 24.11.2009 – 17:13

Безбожник (24.11.2009 17:08) писав:

З усією щирістю погоджуюсь з кожним словом. В цьому сенсі, очевидно, в дописі до Сенсорики потрібно було б додати що її прощення по відношенню до об"єкту образи "МОЖЛИВО" є прощенням. І якщо Сенсорику не образить, то я це додаю.
Але мене більш зацікавила друга частина твого допису. Отже : ось річка, ось ми в неї входимо, зустрічаємо, кохаємо. І тут, нас обдурюють. Тобто, хтось видав мені свою негативну енергію і вона прижилась. ЇЇ немає куди подіти, вона в мені, бо я є адресатом. Переді мною питання : що робити ? Забути ? Ніфіга не вийде, це зрозуміло, адже посередині лежить кохання до обманщика (неї). І воно теж - енергія. Будь яка енергія є невмирущою. І от вони зустрілись у певному просторі : кохання з обманом. На мою думку, простір це просто пустота. Енергія ж є те, що має в просторі вміщуватись. Тоді він стає для нас "осязаєм". І от питання: енергія вічна, а ми прощаємо. Як таке може бути ? Енергію то куди подіти ? Адже вона залишиться навіть після нашої фізичної смерті. Ота зустріч кохання з обманом житимуть вічно. Чим же тоді виглядає наше : "я прощаю" або "мені пофіг" ? Прощенням?, самообманом?, захисною функцією єства нашого?, красивим поступком про людські очі?. Чи не здається кому ще такий варіант, що "прощаючи" (за зраду в коханні) ми насправді намагаємось продовжити своє ПОДОБАТИСЬ обманщику, залишаючи в собі його негативну енергію-(обман) і стаючи при цьому, енергетичним рабом того обманщика ? А себе, ілюзорно утішаємо: "я прощаю". А куди ж поділась енергія, якій ДІЙСНО ПОФІГ, наші суспільні та гуманітарні норми ?

ПС. У цьому сенсі можна позаздрити віруючим. От кому просто ! прощення спихнули ЙОМУ, погодившись на роль Його ж овець. Тобто, най Він розбирається з їх енергетикою.
Ташчуся від активного вживання слова енергія яко самостійної одиниці. Енергія - ідейно така ж властивість об'єкта як і колір. Без самого об'єкта-носія енергії немає, як і кольору немає. Тепер питання: яким є носій енергії, ще й "негативної"?
Думаю, не варто спихати вплив "енергії" на власні психічні проблеми.
  • 0

#60 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 24.11.2009 – 17:38

Гетьман (24.11.2009 17:13) писав:

Ташчуся від активного вживання слова енергія яко самостійної одиниці. Енергія - ідейно така ж властивість об'єкта як і колір. Без самого об'єкта-носія енергії немає, як і кольору немає. Тепер питання: яким є носій енергії, ще й "негативної"?
Думаю, не варто спихати вплив "енергії" на власні психічні проблеми.

Я теж буває "тшуся" від того, коли хтось виколупує в допису те, чого там немає. Особливо, споглядаючи на допис через "ідейно властивий колір". Тепер питання ; що таке колір, який неймовірним чином попадає у річку, в яку двічі не ввійти ?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних