Перейти до вмісту

Двічі в одну річку не ввійдеш?

Повідомлень в темі: 98

#21 ПрОсТо ВіН

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:West Ukraine

Відправлено 04.03.2008 – 00:16

Ну Nameless One,мені зовсі не скучно з нею.,завжди вона робить те,що я не буду очікувати.

і завжди коли зробить щось те що знає що мені не сподобається,на другий день зранку видзвонює мене.

задрали мене ті стосунки з нею, хочу бути з нею але не бачу ніякої віддачі.

тут говорить сьогодні колишньому пацану з яким я спілкуюсь зараз шо думає про весілля зі мною але буде серйозно думати про те, коли закінчить навчання десь через через місяць коли закінчить сесію.

а сьогодні вона зі співроібтниками на пянці, і ніяк не може зі мною побачитись зі мною тому що там всі без пар і вона тоже. а якшо буде буде якась пянка з парами ,то вона казала шо мен обовязково візьме.

ну як так можнаа????? я кричав сьогодні так шо десь було чути на вулиці на 50 метрів кругом.
ну хіба ж так можна?????? після того як ми не бачились 2 тижні коли вона була в києві,то вона вже другий день в тернополі а ми ще не бачились!
я вважаю що це ненормально. вчора в неї не було часу бо була з подружкою з роботи,сьогодні зі співробітниками.

але це просто фігня- коли я запросив її в поїздку зі своїми співробітниками в січні, тоді.коли вона не була мені ні дєвушкою,ні подружкою а просто далекою знайомою.то мені пофіг було чи всі там з парами чи ні, я просто хотів щоб вона поїхала. а тут в неї просто якась там пянка без теми зі співробітниками і вона не хоче щоб я приїхав??????!!!!!!

провчити її??? як????? ці два дні що вона буде в тернополі,буду ігнорувати її,придумаю ще причини щоб не бачитись після роботи з нею.,а потім хай їде в київ на екзамен. добре знає,що я замовив в 777 столики на дн в суботу і її запросив,захоче-приїде.,

короче,фігня то всьо,багато пива я сьогодні випив,але втримався від того щоб не поїхати в той бар де вона є,бо знаю де саме.бо це було б просто смішно перед нею і її співробітниками.

нагадалась мені пісенька Павла Волі,одна така красіва))

або ще краще,одна з пісеньок групи що я люблю, Cкінhate,пісня що починається словами "до тебе я ходив квітки тобі дарив.."))
  • 0

#22 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 08.03.2008 – 15:35

Ого! Короче, попав ти! Я не знаю чи варто мене слухати, але ось що скажу я.
Всі кричать: "Кидай! Дурний! Вона тебе дурить!" Хай кричать. Хай лопнуть там, але вирішуватимеш все ти!
Я не питаю чи ти її кохаєш, бо кохаєш, до того ж так сильно, що навіть не знаю куди сильніше вже можна. Повір хреново буде тобі без неї. Може й забудеш, якщо не буш ніде бачити, та тільки побачиш - одразу все згадаєш, все, все до останнього. Не будеш ти мати щастя з іншою. Я впевнений, що ти часто думаєш: "За що я її люблю? Ну за Що? Скільки всього поганського вона мені наробила!" Не раз, і не два хотів ти її послати(а може й посилав), а потім сам все повертав назад. "Я кохаю не цю. Я кохаю ту, яка була раніш, а це зовсім не вона, вона змінилась!"- таке в голову не приходило? Щось мені здається, що приходило. Не заздрю тобі я. Але ти кохаєш. Кохаєш по-справжньому. Не кожному таке дається. Мені моя подруга якось сказала:"Ти счастлівий, патаму шта можеш любіть! І савсєм нє важно кто ана, но ти же можеш. А я не могу." Розумієш? Навіщо все те, що є кудись дівати? Це щось дасть? Легше стане? Та ти потім собі лікті згризеш.
Моя порада: вір! Вір у краще. Кохай. Віддавайся коханню на 500%. Люби її всім серцем і душею. Не замислюйся над проблемами. Вона ще може не до кінця розуміє, що для тебе вона означає! Повір і все вийде!
З.І. Мені тільки майже 17, можеш подумати що я малий і нічого не тямлю, але то є твоє право. Так само як і право зробити своє життя сірим і беземоційним!

• 0

#23 Manana

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 18 повідомлень

Відправлено 18.04.2008 – 10:27

Перегляд дописуПрОсТо ВіН (27.02.2008 02:27) писав:

от ніколи не думав шо опинюсь на цьому форумі. просто хочеться думки послухати,чужої думки, не друзів не родичів не знайомих які знають добре мої стосунки з дівчиною,і мене і її.

...................

висловлюйте свої думки на рахунок цього всього,пишіть хто що думає

колись познайомилася з чоловіком. у нас було все. думала, що він найкращий. а потім виявилося. що у нього ще хтось є. я віддалилася від нього. зустрічалася з іншим. потім він захотів до мне повернутися. ми зійшлися на деякий час, а потім знову розійшлися. через деякий час все повторилося знову. з ким би я не зустрічалася, коли появлялвся він я його приймала і ми були разом. але я помітила (і була цьому дуже рада), що мої почуття до нього дуже ослабли. вже не має тих почуттів. все майже згасло. і тепер, коли він знову щось запропонував - мені це вже не було потрібно.
я в одну і ту саму річку входила не один раз, але це ні до чого доброго не привело. я лише зрозуміла, що він не мій і не треба витрачати на нього свої почуття, енергію, час
  • 0

#24 BOXER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 155 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 22:51

Другий шанс?
Ваша думка...

Теми з'єднала
  • 0

#25 Амфітамінка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.10.2009 – 22:57

Перегляд дописуBOXER (29.10.2009 23:51) писав:

Ваша думка...
Шось Тебе пробило теми створювати....а мене відписувати...:)Соррі,за флуд<_<
По темі: гадаю,що ні! Помилки які допускалися раз....допустяться вдруге...можу бути не права...все індивідуально!
  • 0

#26 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 29.10.2009 – 23:00

Нєєєєєєєєєєєєєєєєєєєєє, ні до чого хорошого це не приводило.... осоисто в мене...
  • 0

#27 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 29.10.2009 – 23:03

я теж такої думки..толку з того нуль..
  • 0

#28 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 570 повідомлень

Відправлено 29.10.2009 – 23:26

давай так..якшо старша тьотка вже раз тобі відмовила, то не варто відкривати їй свої "відчуття" ше раз..всьо?

де пропав..?ану вернись..насварися на нас...нецікаво...втік...
  • 0

#29 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 29.10.2009 – 23:28

Перегляд дописуcarry (29.10.2009 23:26) писав:

давай так..якшо старша тьотка вже раз тобі відмовила, то не варто відкривати їй свої "відчуття" ше раз..всьо?

де пропав..?ану вернись..насварися на нас...нецікаво...втік...
Нє, я так думаю що другий шанс завжди тре дати...пояснити що не так і дати шанс ще раз
  • 0

#30 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 29.10.2009 – 23:57

Не знаю...
Але є в мене один факт..
Вже втретє сходимось, ось. Мабуть не по любові, але по стосунках)
  • 0

#31 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.10.2009 – 00:19

Перегляд дописуBOXER (29.10.2009 22:51) писав:

Ваша думка...
Я вже десь писав щодо цього.
  • 0

#32 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень

Відправлено 30.10.2009 – 01:14

може погарячилися і шкодують, чом би ні?
  • 0

#33 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 01.11.2009 – 15:14

Флуд видалено.
  • 0

#34 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 01.11.2009 – 20:25

Перегляд дописуNameless One (27.02.2008 19:52) писав:

Тобі потрібно щоб хтось тебе доводив до сказу, щоб підливав масла у вогонь, щоб будив емоції, щоб адреналіну побільше було.
аааааааа...Віталік,я тебе люблю))))))

он-топ. двічі-не двічі..я от ,наприклад,плавати не вмію.то ж не сидіти мені весь час на березі гг)))

в мене була така ситуація: я смілива і наглюча. аж занадто. сказала йому,шо кохаю його. До цього в нас була просто симпатія.Він ніяк не міг мені відповісти взаємністю,тими почуттями,які були в мене. Але я була йому дорожча за всіх,кого він знав. отакі от і були стосунки. а потім ми ..навіть не сварилися. просто все пішло якось не так,кудись не туди. холод,образи...я все стерпіла. все одно була з ним,підтримувала і теде. і зараз..зараз він мене кохає. яким би гадом він не був,зараз я йому вірю. а от якби тоді,коли в нас почалися непорозуміння я плюнула і послала його,мабуть,нічо б в нас і не вийшло. бо одне діло просто послати,а геть інше за 1425 км,коли я можу його знайти,а він мене- ні)

ми щасливі)
  • 0

#35 Julia_Blake

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 04.11.2009 – 19:20

Чесно, прочитавши назву теми, аж розсміялася.
Доволі знайома ситуація! хДД
Я навіть не пам"ятаю, скільки разів я з тим хлопцем розходилась і сходилась хД

Думаю, якщо вже скільки було можливостей, то в цих стосунках немає майбутнього...
  • 0

#36 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.11.2009 – 22:46

І вкотре відповідь починатиметься словами "Мабуть, це все індивідуально". Що ж поробиш - банально, але факт. Може, справді люди погарячкували і розійшлися не подумавши... Але я якось не схильна до варіанту другого шансу. Мені видається, що якщо люди (чи бодай хтось один) уже вирішують розійтися, то на це є серйозні підстави, яких ті самі люди можуть до кінця й не усвідомлювати. І не вийшло з першого разу - не вийде взагалі. НМСД.
  • 0

#37 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 19.11.2009 – 15:47

Йак страшна жить)). Отже, за такою безапеляційною логікою, якщо секс не вийшов з першого разу - то усьо...пиши пропало - не вийде взагалі ґґґ.

Найчастіше люди розбігаються, бо посварилися :). Нічо, я десь чула, що люди вміють миритися)).
Ще буває - "не зійшлися характерами". Та я десь читала, що з плином часу людина хоч в чомусь та й змінюється (якщо здатна взагалі щось в собі усвідомити та змінити ґґ).
Нарешті ще одна причина розбігання в різні боки - зрада. Але хтось мені передав таємне знання, що люди вміють пробачати :).
  • 0

#38 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 21.11.2009 – 10:33

Ні, жити не страшно, страшно виходити зі своєї печери :wacko:

Пропоную секс тут не чіпати, бо на те є достатньо тем в цьому розділі, де обговорюються фізіологічні, психологічні та інші аспекти. Та й саме безапеляційну (хоч вона насправді такою не є - я ж написала, що "не схильна" і "мені видається", а не "кагорично вважаю, що"), як сказала панна, логіку не варто застосувати до всіх життєвих ситуацій, позицій і процесів. Обговорюємо стосунки - то тільки до них.

З панною важко не погодитися в її аргументах, і так, є випадки, коли люди сходяться навіть через роки і перезустрічавшись ще з великою кількістю інших людей, однак мені все ж думається, що розходяться люди через те, що з боку обидвох або (і це частіше трапляється) когось одного немає кохання чи бодай закоханості. Та людина і є ініціатором розходження. А якщо бодай одне з двох не закохане - пиши пропало. Ну, хіба що цю людину влаштовує якийсь розрахунок. Цей основоположний факт (відсутність кохання) можна прикривати якоюсь сваркою, "несходженням характерів" тощо, але як на мене, це уже похідне. Просто людина підсвідомо шукає якогось приводу для розриву, маючи уже причину - любові немає.

Ось виходячи з таких міркувань і написала, що другий шанс переважно неможливий. Люди зазвичай зустрічаються протягом певного часу (нехай це в середньому півроку). Випадки, коли на цей момент любові не було, а потім вона раптом з'явилася, радше належать до категорії виняткових, а не стандартних (хоч цих винятків може бути досить багато).

І так насправді, хоч цьому й суперечить кількість тем в цьому розділі), більшість людей відчуває, чи люблять вони самі і чи люблять їх (і для цього не треба проводити опитування на Форумі :lol: ). Якщо бодай одна з тих умов не справджується, навряд чи людина мучитиме себе і іншого другим шансом.
  • 0

#39 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 21.11.2009 – 12:14

Перегляд дописуКава з козявками... (29.10.2009 23:57) писав:

Не знаю...
Але є в мене один факт..
Вже втретє сходимось, ось. Мабуть не по любові, але по стосунках)
або по звичці =)

Перегляд дописуTwinkle (4.11.2009 22:46) писав:

І вкотре відповідь починатиметься словами "Мабуть, це все індивідуально". Що ж поробиш - банально, але факт. Може, справді люди погарячкували і розійшлися не подумавши... Але я якось не схильна до варіанту другого шансу. Мені видається, що якщо люди (чи бодай хтось один) уже вирішують розійтися, то на це є серйозні підстави, яких ті самі люди можуть до кінця й не усвідомлювати. І не вийшло з першого разу - не вийде взагалі. НМСД.
Насправді все індивідуально для кожного випадку. В одних випадках впало - рахуй пропало, в інших просто трабли, які бувають у кожного. Та головне взаємоповага і взаємпорозуміння якщо ось це пропало то змісту в продовженні стосунків нема ніякого. А розбігатися не усвідомлюючи підстав можуте хіба школота яка не знає чого хоче в житті.
А от з фразою не вийшло з першого разу, не вийде взагалі я не погоджуюся категорично. Неважливо яка сфера життя, стосунки, робота, навчання, майже нічого ніколи не виходить з першого разу, потрібно час щоб навчитися, досягти бажаною мети. Ходити в людини теж з першого разу невиходить але з часом вона стає на ноги і іде. В житті потрібно бути цілепрямованим і йти до бажаної мети, незважаючи на труднощі. Решта не має значення.
  • 0

#40 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 21.11.2009 – 12:18

Хотіла написати те,що вже друг Бобер написав-"Насправді все індивідуально для кожного випадку". Думаю,що сильні або пробачають назавжди або розлучаються назавжди а біганина туди-сюди це якось по-дитячому.. Якщо вже вирішувати то раз і назавжди. Для мене мати хлопця це не для галочки в анкеті, це вже як заготовка до майбутньої сім"ї. Ставлюсь до будь-яких стосунків серйозно. А метатись з одного боку до іншого це не моє.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних