Перейти до вмісту

Двічі в одну річку не ввійдеш?


Повідомлень в темі: 98

#1 ПрОсТо ВіН

  Чайник

 • Користувачі
 • Pip
 • 8 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:West Ukraine

Відправлено 27.02.2008 – 01:27

 • 98
от ніколи не думав шо опинюсь на цьому форумі. просто хочеться думки послухати,чужої думки, не друзів не родичів не знайомих які знають добре мої стосунки з дівчиною,і мене і її.

почнем все спочатку. почалась наша історія з нею 2 роки тому, зустрічались десь 4 місяці,бачились майже кожен день,ніколи не сварились,друзі деколи навіть заздрили шо в нас все добре,що ніколи не сваримось.
але потім ,в один чудовий момент,виявилось шо в неї є ще один хлопець, з іншого міста,і вони так от зустрічаються вже десь більше року, з яким вона бачиться рідко,але ніби на той час любила його. це для мене було як сніг на голову,тому що за той час встиг захопитись серйозно нею.

взнавши про обман,нахамив їй,проте через 1-2 міс знов дзвонив,намагався повернути,на пару днів літом помирились ніби,все було ок,а потім знов те саме-обман,брехня з її сторони знов і знов. наприкінці літо вона поїхала з міста на пару місяців на навчання,повернулась під новий рік.
побачивши мене на різдвяні свята в на площі під час концерту різдво від львівського,напевно нагадала собі про наші стосунки,про те що було колись,писала смс що хоче все повернути,при зустрічі заплакала, просила про другий шанс. на той час в мене вже була інша дівчина, але я всеодно не забув ту котру ще кохав,котрій літом ще пів року назад пропонував одружитись. кинув свою дівчину,з якою зустрічався,повернувся до тієї що не міг без неї,котру не получалось забути. ми з нею вже і хотіли чи то до священика піти чи то до ворожки чи то до психолога, щоб допоміг нам розібратсь в наших стосунках,тому що самі собі признались шо разом нам важко і одне без одного не можем. але, десь навіть не пройшло і тижня як в неї знову думка змінилась - появився новий пацан в неї,нова її жертва,яку вона потім кинула,через декілька місяців.
а я залишився ні з чим...

але світ наш тісний шо то капец-чисто випадково познайомився я з тим хлопцем з яким вона зустрічалась колись паралельно зі мною,котрий живе в Києві. дуже багато один в одного дізнались про неї,про різні дурнуваті ситуації коли я був з нею а він до неї дзвонив чи навпаки)))так смішно потім було з того всього)) ми часто спілкувались по тел та і досі спілкуємся, можна сказати що тепер ми друзі.

з того часу як наші з нею дороги розійшлись пройшов майже рік, ми стали старші, вже на роботі,давно не студенти,життя змінилось. в мене було достатньо дівчат,не можу сказати що мені коли-небудь бракувало від них уваги. але, вже давно не зустрічаючись з нею я часто згадував її,та майже кожен день, хоча не хотів вже ніяких стосунків з нею,навіть дружніх.- так мене дістали обман та брехня з її сторони.ми почали жити кожен своїм життям. серйозних стосунків в мене з дівчатами не було,маю на увазі ні з ким серйозно не зустрічався,а так тільки для того щоб погуляти,віддихнути фізично та морально.

....в новорічну ніч,коли я з своєю компанією прийшли до ялинки на площу,святкували,пили шампанське, підійшла вона,сама,не знаю як і чому(тому що раніше коли ми десь випадково пересікались в місті то просто перекидались сухим привіт і все). це вже була десь 3 год ночі,я вже був випивший,вона підійшла до дівчат моїх друзів ,яких знає і з якими ми колись всі разом гуляли.я просто сухо лаконічно привітав її з новим роком(тримаючи в руках літру пива і сигарету в зубах),і відійшов до своїх пацанів,ніби мені все пофіг. та й насправді мені і так було вже напевно,не хотів з нею спілкуватись.
1 січня вечером мені від неї прийшла смс з питанням як получилось мені забути її. на той час я знав що в неї десь недавно було нещавливе кохання чи шось таке,шо її кинули (місто маленьке). хоча вона не признавалась для чого це вона мене питає,писала шо просто так. і почалось дурнувате перписування смсками. багато писати як дальше все получилось але я знов з нею,десь від середини січня. спочатку сприймав все несерйозно,вона плакала знову,казала шо змінилась. сама почала розмова про відновлення стосунків,про те що хоче бути зі мною.

всі мої знайомі,батьки друзі і її і мої також були просто в шоці,коли взнали шо ми знову разом,мені довго в це не вірилось,спочатку я не знав добре для чого це мені здалось,хоча хотів її бачити. а зараз я розумі шо ми з нею просто різні люди,ми чуть не кожен день сваримось і миримось.деколи аж не хочеться до неї дзвонити бо знаю шо можем посваритись,зіпсувати одне одному настрій. вона каже шо я дуже впертий,шоне хочу їй поступитись ніколи.
вона каже шо я теер дуже змінився,в гіршу сторону,боїться шо я їй не мстився. а то що я не буду їй мститись ще не означає що я все забув.
спілкуючись з тим її колишнім хлопцем(з яким вона деколи по тел розмовляє) я взнав,вона йому розказала, шо той хлопець з яким в неї недавно було нещасливе кохання осінню, дзвонить до неї пише признається в коханні просить повернутись,а вона від нього тепер,каже, морозиться, також розказувала шо в неї є хлопець тепер інший,котрого знає вже третій рік,котрий її любить а вона дозволяє себе любити, і шо все в нас з нею серйозно шо справа йде до весілля. вона не знає що я спілкуюсь по тел з її колишнім пацаном.

от що робити???? хочу бути з нею, всі друзі вже втомились мені казати кинь її,дали собі спокій. зараз вона в києві на сесії,ніби хочу її побачити,можливо і поїду на ці вихідні до неї,почути,але знаю шо побачення не обійдеться без гавкання одне на одного навіть коли не буде на то вагомої причини. ми дуже різні люди, працюєм в різних сферах,мене дістає до того ж її робота. часто мені здається що нема про що поговорти мені з нею. та всеодно добре мені з нею.

висловлюйте свої думки на рахунок цього всього,пишіть хто що думає

#2 Past

  Генеральний писар

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 650 повідомлень
 • Стать:Не скажу

Відправлено 27.02.2008 – 09:01

... в кінцевому результаті вона заведе собі гарем :)
а насправді, це для вас обох просто дуже стара і погана привичка, ви ж були з різними людьми і вам було добре, а повертались просто з пам'яті про старі почуття, бо зараз їх нема то точно :shy:
треба просто набратись сили, постирати всі її телефони і знайти дівчину...щоб ви любили один одного
бо нвразі в тебе лиш стосунки, коли мучать один одного :)
 • 0

#3 БоБриК

  Я повернувся !

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3010 повідомлень
 • Місто:Scorpio const.

Відправлено 27.02.2008 – 09:25

Ну шо ти в ній знайшов? Для мене більш пріоритетним є критерій характеру дівчини. Мені особисто неприємно коли мені трахають міски. НУ але, як то кажуть, любов зла, полюбиш і козла. Знав я теж таких дівчат( а чо, і досі знаю), вони ставлять себе вище за інших, а хлопців записують в блокнот для колекції. Просто ВІн, ну буш ти в тому блокнотику не раз, а 2 прописаний, але це ситуації не змінить. Повір мені на слово, є багато хороших дівчат. Ну чо ти на НІЙ зациклився?
Зрозумій, поки не почнеш поважити себе сам, ніхто того робити по відношенню до тебе не буде.
 • 0

#4 Ксюшенька

  Профі

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPip
 • 325 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Тернопіль

Відправлено 27.02.2008 – 09:29

Ну шо я можу скзаати..Девчонка собі так не погано влаштувалась.Мати під боком хлопця який тебе любить і весь час прийме,незважаючи ні на що це звичайно ж супер,а ше якшо в той самий час можна піти і на ліво і на право.
Ти сам винен шо така ситуація,ти пережив один раз розлуку з нею,для чого треба було ше раз вертати то ,шо насправді ніколи не вертається!Ти сам дозволив їй так себе вести,вона тобі тупо вилізла на голову,а ти просто не можеш її звідти скинути!Ти сам себе мучиш,для чого ви зустрічаетесь зараз,лдя чого ти їй дозволяеш отаке з собою робити.Та діло в тому шо ти посто або боїшся якихось змін або що,просто розійдіться і живіть своїм життям.І ще буде в тебе дівчина ,яку ти полюбиш і вона полюбить тебе,і в вас буде все класно!Не треба боятись змін.
Все,що не робиться,все на краще.Я в цьому більш ніж впевнена!
І до речі,ти зараз любиш цю дівичну????
 • 0

#5 Олеська

  вовчиця-чарівниця

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 8134 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.02.2008 – 18:31

Ти вибач, але все показує на те, що ти просто немаєш сили волі.

Такі історії я чула і сама подібне переживала і з твого боку(коли любила сама), і з боку дівчини (коли не любила). Ну, дівчині я радити не буду. А ось тобі дам кілька порад:
1. Якщо не можеш розстатись з нею і знайти собі іншу, спробуй пожити з нею цивільним шлюбом. Тоді тебе остаточно попустить. І почнеш бачити інших дівчат.
2. Постав свічку за її здоров"я - відпустить.
 • 0

#6 ПрОсТо ВіН

  Чайник

 • Користувачі
 • Pip
 • 8 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:West Ukraine

Відправлено 27.02.2008 – 19:26

а шо ж тут допоможе стерти її номер якшо я його давно стер і памятаю вже 2 роки))
а добре мені було з іншими дівчатами тільки фізично,і все,а мене таке не задовільняє зовсім, з такими дівчатами мені було добре максимум 1-2 місяці, а дуже часто ше менше.


Ксюшенка а як можна назвати почуття до дівчини,якої я не бачив,не зустрічались більше року а згадував кожен день її??

кажуть,шо любиш справді не тоді коли за щось,за очі,фігуру,волосся,зовнішність,характер а коли любиш вопреки всему(на рос мові краще звучить).

Олеська,та бачу я інших дівчат,та не допомагає це,з ким би не був за цих 2 роки всеодно повертаюсь до неї.
а про цивільний шлюб,чи шось таке я думав і їй говорив,часто жартома казав щоб вже нарешті переїжджала до мене. вона каже що ще зарано.зовсім недавно сама підштовхувала мене до того щоб я подумав що вона це щось моє,а я ше жартуваві казав за шо доля мене так карає) то обіжалась довго за такі мої слова.
я просто не довіряю їй,в нас немає взаємної довіри,я хочу їй вірити,але це так важко збудувати щось нове на старому місці.
просто хочеться пожити деякий час разом,побачити чи не загрезем одне одного зразу ж на другий день. я ніби спокійна людина, всі так кажуть,але тільки вона мене до бєшенства може довести.
сьогодні спілкувався з нею по тел, на вихідних напевно поїду до неї в Київ,вона не проти щоб я приїхав.
заодно і зустрінусь в Києві з її колишнім пацаном,з яким тільки по тел спілкувались,пива поп'єм))пишіть думки свої,кажіть що думаєте,чекаю
 • 0

#7 Nameless One

  ЧВ

 • СуперМодератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2284 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 27.02.2008 – 19:52

В тебе скоріше не любов а манія. Ти, можна сказати, латентний мазохіст :shy: Або тобі подобається її недоступність. Враховуючи те що в неї постійно хтось є ти хочеш врешті решт стати для неї єдиним і найкращим. Крім того вона тобі непогано урізнюманітнює життя. Дозволю собі припустити що до інших дівчат в тебе інтерес швидко пропадає, коли все йде спокійно і одноманітно. Тобі потрібно щоб хтось тебе доводив до сказу, щоб підливав масла у вогонь, щоб будив емоції, щоб адреналіну побільше було. Її вчинки спричиняють дискомфорт, але оживляють твої почуття. Але шо забагато то нездраво, а ризик того що ви перегризете один одному горло є, і великий. Не піддавайся емоціям, хоч і спокуса дуже велика. Дивись на ситуацію з раціональної точки зору. І глобальніше. Так ти скоріш за все приймеш рішення яке для тебе буде кращим.
І взагалі будьякі стосунки без взаємної довіри приречені. Я кажу не про зраду. Якби вона тобі довіряла і казала чесно що тебе любить але зраджує бо інакше не може і т.д., то тут ще можна про щось думати. А якщо ти їй не довіряєш - зливай воду.
І ще одне. Поперше я, як можливо і інші хто сюди відписав, не сильно шарять в ділах амурних. Подруге ніхто не розбирається добре в ситуації і це просто якісь теоретичні фантазії. Просто постарайся все зліпити до купи і добре проаналізувати. Поради друзів, родичів, форумчан, іншу інфу і т.д.
 • 0

#8 ПрОсТо ВіН

  Чайник

 • Користувачі
 • Pip
 • 8 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:West Ukraine

Відправлено 27.02.2008 – 22:48

я хочу їй вірити,але вона така непередбачувана. я дуже хочу навчитись їй вірити,але це важко після того що було колись.
хватить з мене адреналіну як ти пишеш,просто хочу нормальних стосунків.
після того як ми знову разом,з середини січня,було немало ситуацій,в яких я колись би кричав на неї,ревнував,видзвонював, але тепер трохи по іншому почав до цього всього ставитись, то вона почала казати шо мені пофіг на неї.шо не люблю її.
деколи таке враження складається шо вона прсто хоче забути нещасливе своє кохання будучи зі мною, або просто ше раз собі доказати шо змогла мене повернути.
а деколи,коли плакала,кои побачив як сльози течуть по її щоках,то і віриться шо не грається зі мною.
мені дуже важко стримувати свої емоції,почуття перед нею, хоча вже набагато краще стримуюсь ніж було колись,трохи меше показую що відчуваю до неї
 • 0

#9 Margo

  в тихому очереті чорти плавають брасом

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 842 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.02.2008 – 23:06

Знаєш, вона загубилась.... вона сама не знає чого хоче, шукає для себе саме те, до чого вона прагне, використовуючи в загальному хлопців. Деколи, коли людина постійне живе в якомусь одному середовищі, напруженні чи відчуттях, вона до цього звикає, і якщо щось йде не так, навіть якщо краще, воно здаватиметься цій людині не таким, і вона повертатиметься до того, в чому жила. Можливо, твоя дівчина одна з таких. Вона вже скільки бігає по-хлопцях, щось шукає, до когось повертається... свариться... схоже, для неї це норма.
В цьому випадку все виправити повинен ти! Так, розумію, що тебе до неї тягне, але такі стосунки... хай краще вони не будуть стосунками.
Колись мій хлопець сам порвав зі мною, хоча його просто крило на мені, настільки він був захоплений, але наші стосунки зайшли в глухий кут і він так само "шукав" приводу посваритись. До чого я веду - він зробив нелегкий крок, який таки пішов на користь нам обом. Так, це важко буде тобі зробити, пройде деякий час, поки ти таки забудеш, але потім сам собою пишатимешся і розумітимеш тверезо правильність свого рішення. А щоб вона до тебе не лізла знову, постарайся її лишити "заради" нової симпатичної дівчини. Тобто знайдеш якусь хорошу, навіть якщо не відчуєш зразу якоїсь вогненної іскри, все рівно - переключайся на неї, роби їй добре. Вона для тебе буде тою розрадою... повір, воно таки діє.
Не знаю, чи ти прислухаєшся до цього, це просто варінт, який був перевірений)
 • 0

#10 ПрОсТо ВіН

  Чайник

 • Користувачі
 • Pip
 • 8 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:West Ukraine

Відправлено 27.02.2008 – 23:40

розумієш ,те що ти кажеш щоб переключитися на іншу дівчину,це вже було щось похоже рік тому, я ту дівчину закохав в себе і кинув бо не забув те своє дурнувате коханнячко.
я вже замахався бігати по дівчатах,я дуже швидко втрачаю до них інтерес,якби вони до мене не ставились прихильно чи ні.

це брєд а не стосунки,я просто беру собі в голову то дуже в вона певно ні.
хоча коли 2 дні не дзвонив до неї минулого тижня бо трохи обіжався(було за шо),а вона не могла мене видзвонити,бо я не піднімав трубки то потім довго читала мені моралі по тел який я поганий,шо вона прихворіла(а я цього не знав),шо хоче взнати тільки шо зі мною все добре,на пару хв поговорити а я морожусь.

коли я з нею мені навіть не хочеться зраджувати,бути з іншими,вона перша дєвушка котрій я не зраджував.
 • 0

#11 БоБриК

  Я повернувся !

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3010 повідомлень
 • Місто:Scorpio const.

Відправлено 27.02.2008 – 23:54

Перегляд дописуПрОсТо ВіН (27.02.2008 23:40) писав:

розумієш ,те що ти кажеш щоб переключитися на іншу дівчину,це вже було щось похоже рік тому, я ту дівчину закохав в себе і кинув бо не забув те своє дурнувате коханнячко.
я вже замахався бігати по дівчатах,я дуже швидко втрачаю до них інтерес,якби вони до мене не ставились прихильно чи ні.

це брєд а не стосунки,я просто беру собі в голову то дуже в вона певно ні.
хоча коли 2 дні не дзвонив до неї минулого тижня бо трохи обіжався(було за шо),а вона не могла мене видзвонити,бо я не піднімав трубки то потім довго читала мені моралі по тел який я поганий,шо вона прихворіла(а я цього не знав),шо хоче взнати тільки шо зі мною все добре,на пару хв поговорити а я морожусь.

коли я з нею мені навіть не хочеться зраджувати,бути з іншими,вона перша дєвушка котрій я не зраджував.
Ти напевно задомазо! Пудово! тобі подобається як з тебе знущаються, керують тобою і вказують що тобі робити!)
 • 0

#12 Dema V

  404

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1365 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 28.02.2008 – 00:48

ПрОсТо ВіН
Ніфіга тобі поради не допоможуть. До тебе це має прийти. Пройде час і ти сам все зрозумієш і приймеш правильне рішення. В мене ситуація була схожа і був сліпим поки не зрозумів всього.

з.і.
любов зла …
 • 0

#13 Dynkan 113

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1721 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 28.02.2008 – 08:56

ПрОсТо ВіН мда ти точно мазохіст, і на кохання твої почуття недуже схожі, я пережив щось схоже, і також був розрив було повернення, і що все залишилося по старому, і коли 2 раз ми розійшлися я зітхнув з полегшенням, звичайно був і біль але таке життя... незаміних людей неіснує... і неварто собі та їй портити нерви стосунками які більше схожі на війну при чому ти постійно в глухій обороні...
 • 0

#14 ПрОсТо ВіН

  Чайник

 • Користувачі
 • Pip
 • 8 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:West Ukraine

Відправлено 29.02.2008 – 23:52

такі дивн інаші з нею стосунки.постійно,навіть по тел є в нас за шо посваритись.

сьогодні,правда,непогано поспілкувались, хоче приїхати до мене на д н що буде наступного тижня.
та й навіть про заяву в загс говорили,казала шо любить здається мене. хоча в ті її слова я так не вірю ще.
 • 0

#15 Nameless One

  ЧВ

 • СуперМодератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2284 повідомлень
 • Стать:Чоловік

Відправлено 01.03.2008 – 00:03

Перегляд дописуПрОсТо ВіН (29.02.2008 23:52) писав:

такі дивн інаші з нею стосунки.постійно,навіть по тел є в нас за шо посваритись.

сьогодні,правда,непогано поспілкувались, хоче приїхати до мене на д н що буде наступного тижня.
та й навіть про заяву в загс говорили,казала шо любить здається мене. хоча в ті її слова я так не вірю ще.

Я б на твоєму місці про загс навіть і не думав. Якщо ви навіть по телефону сваритесь, все життя сходитесь і розходитесь то одружуватись і розводитись ви замахаєтесь. Попробуйте років 5-10 пожити разом в цивільному шлюбі а потім і про печатку в паспорті можна буде подумати.
 • 0

#16 БоБриК

  Я повернувся !

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3010 повідомлень
 • Місто:Scorpio const.

Відправлено 01.03.2008 – 00:16

Перегляд дописуПрОсТо ВіН (29.02.2008 23:52) писав:

такі дивн інаші з нею стосунки.постійно,навіть по тел є в нас за шо посваритись.

сьогодні,правда,непогано поспілкувались, хоче приїхати до мене на д н що буде наступного тижня.
та й навіть про заяву в загс говорили,казала шо любить здається мене. хоча в ті її слова я так не вірю ще.
Ага. Одружуйтеся чим пошвидше. Чим швидше ви це зробите, тим швидше потім розійдетеся і все буде чотко.

Повідомлення відредагував БоБриК: 01.03.2008 – 00:17

 • 0

#17 Dynkan 113

  Старійшина

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1721 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Львів

Відправлено 01.03.2008 – 08:11

Перегляд дописуПрОсТо ВіН (29.02.2008 23:52) писав:

такі дивн інаші з нею стосунки.постійно,навіть по тел є в нас за шо посваритись.

сьогодні,правда,непогано поспілкувались, хоче приїхати до мене на д н що буде наступного тижня.
та й навіть про заяву в загс говорили,казала шо любить здається мене. хоча в ті її слова я так не вірю ще.
А тебе недивує що вона про загс говорить коли стосунки у вас не дуже, :brovy: щось тут трішки нетак, тиб неспішив з таким важливим рішеням...
 • 0

#18 Katod

  вєтєран

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 3642 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 01.03.2008 – 14:05

я тут почитав те що ви пишете, перейнявся проблематикою, і скажу вам таке любов не ділиться на три, а також на інші прості числа ебз остачі, а на числа з ірраціональною дробовою частиною взаагліі, не те що ділити , а навіть множити старшно
 • 0

#19 Лука

  Постійний житель

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPip
 • 170 повідомлень
 • Стать:Жінка
 • Місто:Київщина

Відправлено 01.03.2008 – 16:06

От читаю,дуже багато знайомого з власного життя та життя знайомих.
Почуття хлопця,можна назвати одним словом - ПРИСТРАСТЬ (хворобливе відчуття кохання з елементами болю).
Зазвичай, з цього нічого путнього не виходить,одні розчарування.Повір мені,будеш мучитись весь час,
доки будеш з нею,якщо ти вважаєш, що вона того варта - вперед.
Поради,до цього випадку- нема.Мусиш зробити вибір сам.
З її боку - це просто звичайний пошук(воно знаходиться в пошуку генетичного матеріалу для продовження її роду).
Самотність її гнобить,от вона і прикривається тобою,ти для неї- звичайний запасний варіант,не вір сльзам,
певно, вона велика актриса,або хоче нею бути.Коли вона знайде,те що шукає,без вагань кине тебе,шлюб не
втримає.
Можливо це жорстоко звучить,але більшість дівчат,використовують "пошук",під час вибору того єдиного.
Її ігри,що до тебе,нагадують дитячий садок.Це маленьке жорстоке дівчисько,в рожевих окулярах,чекає принца
на білому коні,але вона його іще не бачить і кидається з сторони в сторону - мені її шкода.
Нажаль, тебе вона бачить не на коні,а певно на поні.
Але ти не втрачай НАДІЇ, з дописів видно, що ти щира і добра людина,ти просто мусиш бути ЩАСЛИВИМ.
Удачі.
 • 0

#20 ПрОсТо ВіН

  Чайник

 • Користувачі
 • Pip
 • 8 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:West Ukraine

Відправлено 01.03.2008 – 23:51

дякую Лука за хороші слова.

от не знаю як до цього всього ставитись. зараз вона їде поїздом додому в тернопіль,завтра побачимось.

вчора жартома казала,коли по тел говорили шо я вже старий шо мені через тиждень 24,шо пора вже женитись..ну і я так само жартома сказав- коли несем заяву?) так десь пів години поговорили,попрікалувались,
а десь годину тому коли говорили по тел вона сказала шо хоче стати моєю дружиною.
от такі от пироги.
 • 0Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних