Перейти до вмісту

FM-радіо

Повідомлень в темі: 147

Опитування: FM-радіо (61 користувачів проголосувало)

Наскіль ви часто слухаєте Fm-рдіо?

1. Досить часто (36 голосів [58.06%])

Процент голосів: 58.06%

2. Дуже рідко (19 голосів [30.65%])

Процент голосів: 30.65%

3. Ніколи! (7 голосів [11.29%])

Процент голосів: 11.29%

Вам подобається те, що крутять на наших Fm-хвилях

1. Звичайно подобається (10 голосів [16.13%])

Процент голосів: 16.13%

2. Ні, не подобається (21 голосів [33.87%])

Процент голосів: 33.87%

3. Залежить від настрою (31 голосів [50.00%])

Процент голосів: 50.00%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 BOLERO

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 355 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Славетний Львів

Відправлено 20.08.2008 – 13:53

був на Тернопіллі(ото пару тижнів) то весь тіки і слухав класну хвилю - "Ух радіо", була б вона на Львівщині.... мовлення лишень українською і пісні лише українські, тим паче що велику к-сть ефірного часу наділяють для слухачів (смс, дзвінки), дуже класне радіо!!! паршиво, що нема його в інтернеті ((((
  • 0

#142 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 22.08.2008 – 18:43

Навперемішки "Радіо РОКС" із "Джем ФМ" (хоч на обох попси вистачає), коли тягне на новини й аналітику - шукаю "Еру". В Полтаві таки "Вашу хвилю" слухав. Але однозначно улюблена передача ось уже більше десятка років "Український рок-н-рол". Виходить на старому доброму "Промені", в четвер, з 22-ої до 23-ої. Раджу слухати! А з 14-ої до 15-ої в той таки четвер на "Промені" звучить "РокСолянка" - це т. з. музичний додаток до УРнР, її веде та ж сама ведуча - Ольга Смоляр. Я всім говорю, що Оля - найкраща в світі ведуча музичних програм! Не вірите - запитайте в Максима Стюфляєва. А ще краще - самі послухайте.
  • 0

#143 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 23.08.2008 – 09:45

Взагалі не слухаю ФМ-радіо. В маршрутці слухаю свій плеєр зі своєю музикою))))))))))
  • 0

#144 Гуцул

Генеральний писар

• Користувачі
  • 792 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.08.2008 – 10:10

Так слухаю коли в машині їду, музика мені під настрій подобається.
  • 0

#145 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • 725 повідомлень
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 23.08.2008 – 11:11

Перегляд дописуАтеїст (22.08.2008 19:43) писав:

однозначно улюблена передача ось уже більше десятка років "Український рок-н-рол". Виходить на старому доброму "Промені", в четвер, з 22-ої до 23-ої. Раджу слухати! А з 14-ої до 15-ої в той таки четвер на "Промені" звучить "РокСолянка" - це т. з. музичний додаток до УРнР, її веде та ж сама ведуча - Ольга Смоляр. Я всім говорю, що Оля - найкраща в світі ведуча музичних програм! Не вірите - запитайте в Максима Стюфляєва. А ще краще - самі послухайте.
Не треба мене питати - я і сам усе скажу <_< Програма, напевно, унікальна в нашому радійному просторі. Принаймні я трохи стежу за нашими станціями, але мені важко назвати програму, де б постійно гостювали і були ФОРМАТОМ Гайдамаки і Мертвий Півень, Кому вниз та АтмАсфера... Список можна продовжувати. А те, що Оля Смоляр - найкраща радіоведуча, можу підтвердити на 200%. Особисто я ще не зустрічав іншої ведучої, яка була б така уважна до побажань чи навіть забаганок своїх слухачів. Тож якщо Ви небайдужі до справжньої української музики -

Слухайте Український рок - н - рол!

Пара слів про те, як слухати. Найпростіше киянам. Вмикаєте приймач, налаштовуєте на 105.0 ФМ (хвиля "Променя") і слухаєте. Мешканцям інших міст складніше, бо, на жаль, у "старого - доброго Променя" зараз великі проблеми з поширенням сигналу. Тому залишається інет. За цим лінком Промінь можна слухати в режимі прямої трансляції (потрібен плеєр Вінамп). 4 останніх випуски Українського рок - н - ролу також можна скачати із сайту НРКУ Приємного прослуховування!
До речі, може на Теревенях вже є шанувальники програм Олі Смоляр крім нас з Атеїстом? Якщо так, то відгукніться, не соромтеся! :angry1: Я і на Теревені колись потрапив лише тому, що шукав в неті шанувальників цих програм і тут познайомився з Атеїстом. <_<
  • 0

#146 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.07.2010 – 17:52

радіо one закрила аллочка( :happytwo: ) ,тепер слухаю радіо рокс,камтугезаа :lol:
  • 0

#147 За межею

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 08.07.2010 – 15:48

найкраще радіо-
через інтернет "Скриня рок" або "Скриня поп" кого що пре .
тільки українська музика українською мовою..
а FM така ж лажа як і всі інші радіостанції псевдоукраїнського формату..
  • 0

#148 SweetbutDeadly

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 16 повідомлень

Відправлено 02.08.2010 – 22:14

особисто я радіо ніколи не слухаю, там немає нормальної музики :ggggg:
і вже не залежить від мови... :ggggg:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних