Перейти до вмісту

Розповіді про секс - здобутки...

Повідомлень в темі: 48

#21 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1846 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 25.02.2008 – 18:41

Перегляд дописуWeber (24.02.2008 21:54) писав:

Існує така загадка.

І від того нікуди не дінешся, бо то чиста правда. А кубіти чомусь не спішать хвалитися.
Чи не так?
Цікаво чому воно так відбувається?
не сприймаю таких... мужиків. та й не мужики вони зовсім...
  • 0

#22 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 25.02.2008 – 19:26

Перегляд дописуEvol (25.02.2008 17:41) писав:

не сприймаю таких... мужиків. та й не мужики вони зовсім...

Шем не зустрічав мовчаливого мужика... То не значить, що усіх інформувати, але дружбанів - ну як перед ними встояти... :shy:
  • 1

#23 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень
  • Місто:біля Львова

Відправлено 25.02.2008 – 19:45

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (25.02.2008 18:29) писав:

щось ви перебільшуєте :shy: просто може розказати "вчора якась до мене в ліжко залізла..."
ну така вже людина, тим не менше в нього є такі якості, через які я з ним дружу... та й не виносить він то на публіку, прсото розказує найближчим друзям
щось я вже вобше не вїждаю, а тоді для чого в цій темі то тре було згадувати?
  • 0

#24 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 25.02.2008 – 20:25

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (24.02.2008 22:06) писав:

ну такого цинізму як написала Ксюшенька ще не зустрічала :unsure: ... з боку дівчат, а от з боку хлопців - так, друг дитинства любить похвалитись не завжди описуючи то в доброму тоні :shy:
а щодо дівчат, то інколи ми можемо органіувати "шабаш", де розказуємо про різні інтриги, досвід... але то більше носить романтичний характер + кумедності, ніхто нікого не осуджує і не возвеличує :D
так ми тобі і повірили :brovy:

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (25.02.2008 09:23) писав:

коли ви не зрозуміли, то ще раз пояснюю - я не незрозуміло хто для нього, а друг дитинства :), інше діло, що він любить розказувати то з брудними подробицями... хоча при спілкуванні зі мною ясне діло обмежує себе в такому їх описі :)
друг дитинства gryzin звучить цікаво :ggggg: а яка відмінність брудної подробиці від небрудної, приклади :brovy:
  • 0

#25 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 25.02.2008 – 22:03

Перегляд дописуBassOneB (25.02.2008 20:45) писав:

щось я вже вобше не вїждаю, а тоді для чого в цій темі то тре було згадувати?
так а про сексуальні пригоди можна розказувати і без детального описування дівчачих стонів :shy: ... бо то би вже точно по дибільному виглядало :)
розказує звичайно ж з подробицями але не до такої степені... ось

Sergiy_K, можна розказувати про секс як у хвварнцузьких романах, а можна з цинічним реалізмом як про буденний спосіб задовільнити свої потреби :unsure:

Цитата

так ми тобі і повірили
а ти маєш підстави доводити, що для мене є підстави когось осуджувати чи возвеличувати?га? :)
  • 0

#26 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 27.02.2008 – 08:19

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (25.02.2008 21:03) писав:

так а про сексуальні пригоди можна розказувати і без детального описування дівчачих стонів :) ... бо то би вже точно по дибільному виглядало :)

Ну як у такій розповіді без дівочих стонів... Це ж родзинка!!! А як же - хлоп зумів довести до оргазму! І про це не розказати???
ПЕС. Але є така порода хлопів, що розказують про те, що і не було... Мабуть щоб викликати у слухаючих повагу до себе... Але за що тут спеціально поважати, якщо це природно. :shy:
  • 1

#27 Evol

Старійшина

• Користувачі
  • 1846 повідомлень

Відправлено 27.02.2008 – 08:56

Перегляд дописуWeber (25.02.2008 19:26) писав:

Шем не зустрічав мовчаливого мужика... То не значить, що усіх інформувати, але дружбанів - ну як перед ними встояти... :shy:
гиг)) гарні ж у вас дружбани (чи то ви й по собі судите? :))

я не кажу, що я таких не бачив. є всякі. але на мою думку це не личить мужикам.
  • 0

#28 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 27.02.2008 – 09:08

Перегляд дописуWeber (27.02.2008 09:19) писав:

Ну як у такій розповіді без дівочих стонів... Це ж родзинка!!! А як же - хлоп зумів довести до оргазму! І про це не розказати???
ПЕС. Але є така порода хлопів, що розказують про те, що і не було... Мабуть щоб викликати у слухаючих повагу до себе... Але за що тут спеціально поважати, якщо це природно. :shy:
коли вже так детально описувати, то радше свідчить по наявність якихось комплексів (без образ) :) або ж тому хлопаці дуже рідко вдається довести дівчину до оргазму :)
  • 0

#29 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 27.02.2008 – 12:30

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (27.02.2008 08:08) писав:

коли вже так детально описувати, то радше свідчить по наявність якихось комплексів (без образ) :) або ж тому хлопаці дуже рідко вдається довести дівчину до оргазму :shy:
То не така проста справа доведення до оргазму... Відомо ж, що 70% жінок України помирає жодного разу в життю не зазнавши оргазму...
  • 1

#30 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 27.02.2008 – 13:04

Перегляд дописуWeber (25.02.2008 17:33) писав:

То Ви через ті тонкі стінки моглисьте чути не лише історії, але й саму подію... :shy:
Бувало по всякому. Бувало і "події", а бувало і так, що спочатку події, а через 5 хв. після сльозно-слюнявого розтавання з черговим "мачо" доносилися гомін жіночих голосів і фрази накштал:

Цитата

- А цей Серьожа (ім’я персонажів тут і в подальному вигадані і будь які співпадіння є цілком випадковими - буцім) Не те, що твій Федя.......... він хоч витягає вчасно
аба

Цитата

- Вашій Валі до нашої Тані - ще ї****сь і ї****сь!!!!!!!!!
Ну а коли одна з колєжанок на спір переспала з карликом з паралельного курсу (був собі такий хлопчина) то такого вислуховувати довелось протягом тижня, що Матка Бозка. Цілий консіліум і прес-конференція з запитань і відповіжей:

Цитата

- А ти?
- .....................
- А він?
- .....................
- А який?
- .....................
- А кіко?
- .....................
- А ти шо?
- .....................
- А він шо?
- .....................
- А шо тоді?
- .....................
- А куди?
- .....................
- А сюди?
- .....................
- Да ти шо?
- .....................
- Да ну на, фуьо-муьо!!!!!!!!
І все це з "чувством, толком й розтановкой", в персонах і лицях, з чисельними повторюваннями і інтерпритаціями для нових колективів слухачок. Саме цікаве, що після цього, з не перевірених мною особисто (на фіг тре) чуток, за цим парубком дівчата табунами (чи то косяками) бігати почали і лед в чергу на прийом не записувались.............

Повідомлення відредагував bendera.UA: 27.02.2008 – 13:07

• 0

#31 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 27.02.2008 – 13:28

Прецікава історія і талант оповідати маєте!!!
ПЕС. Жаль, що якось ніколи не довелося мешкати в гуртожитку...
  • 1

#32 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.02.2008 – 18:05

Перегляд дописуWeber (27.02.2008 12:30) писав:

То не така проста справа доведення до оргазму... Відомо ж, що 70% жінок України помирає жодного разу в життю не зазнавши оргазму...
Вебере, 70% тих, що розказують. Я навіть з найближчими подругами не змогла би (та й не прийнято було те у нас!) детально розказати, як мені БУЛО. Неетично якось...

В мене була така історія, з часу якої я зробила висновок, що чоловіки - то пліткарі, гірші від жінок.
Перевелась я на заочне навчання до ЛДАУ. Перший день. На парі присутньо кілька хлопців і я. Після пари хлопці запрошують мене відмітити початок сесії, а заодно наше знайомство. Відмовлятись якось незручно, бо треба колись познайомитись і дізнатись більше про людей, з якими ще не один рік "протиратиму штани за партами". Поряд з універом є затишне кафе. Так от. Сіли ми культурно за круглим столом. Хлопці наливають, п"ють, розмовляють собі, а я дудлю вино і мовчу. А що я казатиму, коли нікого не знаю? Та й молодша я за них набагато була - мені 23, а їм біля тридцяти і далі - дядьки солідні, при посадах, сімейні. В тій розмові вони і забули, що я є, от і давай розповідати про своїх жінок, коханок, сусідок, про свої секс-досягнення... Я мало в стільця не залізла - незручно стало просто страшенно. Справа вже дійшла до суперечок, як запропонували налити по черговій. І тут хтось нагадав, що я є. Всі наперебій почали вибачатись і виправдовуватись, що то все по-приколу. Нічого собі приколи!
  • 0

#33 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 27.02.2008 – 18:35

Перегляд дописуОлеська (27.02.2008 17:05) писав:

Вебере, 70% тих, що розказують. Я навіть з найближчими подругами не змогла би (та й не прийнято було те у нас!) детально розказати, як мені БУЛО. Неетично якось...

В мене була така історія, з часу якої я зробила висновок, що чоловіки - то пліткарі, гірші від жінок.
Перевелась я на заочне навчання до ЛДАУ. Перший день. На парі присутньо кілька хлопців і я. Після пари хлопці запрошують мене відмітити початок сесії, а заодно наше знайомство. Відмовлятись якось незручно, бо треба колись познайомитись і дізнатись більше про людей, з якими ще не один рік "протиратиму штани за партами". Поряд з універом є затишне кафе. Так от. Сіли ми культурно за круглим столом. Хлопці наливають, п"ють, розмовляють собі, а я дудлю вино і мовчу. А що я казатиму, коли нікого не знаю? Та й молодша я за них набагато була - мені 23, а їм біля тридцяти і далі - дядьки солідні, при посадах, сімейні. В тій розмові вони і забули, що я є, от і давай розповідати про своїх жінок, коханок, сусідок, про свої секс-досягнення... Я мало в стільця не залізла - незручно стало просто страшенно. Справа вже дійшла до суперечок, як запропонували налити по черговій. І тут хтось нагадав, що я є. Всі наперебій почали вибачатись і виправдовуватись, що то все по-приколу. Нічого собі приколи!

1. 70% то дані поважного анонімного соціологічного дослідження...
2. Ваша історія саме і підтверджує цілковиту правдивість посту №1.
ПЕС. Цікаво було б зробити таке анонімне опитування і для Теревеньчанок (чи малисьте в житті оргазм) та Теревеньців (чи любите розказувати про свої секс-пригоди). Хоча не знаю чи то варто робити, враховуючи, що 50% форумчан і форумчанок - незаймані (і я в тому числі)... :shy:

Повідомлення відредагував Weber: 27.02.2008 – 18:35

• 1

#34 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 27.02.2008 – 18:48

Перегляд дописуWeber (27.02.2008 18:35) писав:

50% форумчан і форумчанок - незаймані (і я в тому числі)... :shy:
Вебере, Ви незаймані???? Вау! Похвально, але... не віриться чогось...
  • 0

#35 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 27.02.2008 – 19:05

Перегляд дописуОлеська (27.02.2008 17:48) писав:

Вебере, Ви незаймані???? Вау! Похвально, але... не віриться чогось...
А чому похвально, якщо би так було? Але ж у моєму пості не то найголовніше!!!
  • 1

#36 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 27.02.2008 – 20:17

Перегляд дописуWeber (27.02.2008 14:28) писав:

Прецікава історія і талант оповідати маєте!!!
ПЕС. Жаль, що якось ніколи не довелося мешкати в гуртожитку...
Зображення З усією повагою пане Weber, з погляду на приведені вами фоти в то мало віреться :shy:
При наймі як не гуртожиток - то "інтеграційні" зустрічи мають схожі риси :)

Повідомлення відредагував bendera.UA: 27.02.2008 – 20:21

• 0

#37 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 27.02.2008 – 20:28

Але це дешевий хоспіс у Празі... Ніч переночували. Хоча яке то було спання...

А пан гід з тих, що багато говорять, але вже ніц не роблять... Хіба язиком...
  • 1

#38 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 27.02.2008 – 20:31

Перегляд дописуWeber (27.02.2008 21:28) писав:

... Хіба язиком...
Отож............ :) В мене про ці "хоспіси" (в тому числі у Львові) стільки спогадів, що ті "здобутки" не гірші за гуртожитчяні спогади будуть :ggggg:
  • 0

#39 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 27.02.2008 – 20:36

Язиком я мав на увазі не те, що Ви подумалисьте... Просто багато говорить про здобутки, які вже неможливі...

Повідомлення відредагував Weber: 27.02.2008 – 20:37

• 1

#40 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 27.02.2008 – 21:14

Ото ще питання. Якось в потязі від нічого робить придбав газету "СПІДінфо" (нічого іншого не носили). І вичитав інтервью з одним таким-сяким паном заслуженим-перезаслуженим лікарем урологом-сексапатологом Іфановим (серед друзів по призьвіську просто "дохтор Х*йболіть").
Так от - цей "екскулап" на запитання - "самий памятний випадок в його практиці?" сказав:

Цитата

- Самим яскравим пацієнтом був дід "Павло" з села "Велика Пупівув", що приїхав на прийом і заявив:
- Лікаре-синку - в мен проблема.
Ну він лед стримався від сміху, але зібравшись з дужом запитав:
- А скількиш вам рочків дідусю?
- 82 роки, - відповів той.
- Ну тоді тут немає нічого дивного пане........ вік знаєте дає про себе знати. А що - дружина не довольна? - вже з гумором запитав він.
- Та ні, дружина задоволена, вона знаєте набагато молодша за мене - тіко 63 роки. І сусідка з права не жаліється. І з ліва не в образі - наче на всіх сил вистачає. А от сусідка через дорогу ображається - раз на раз на неї сильонок не вистачає. Дохторе - порадьте шо небуть, а......???????
Ну що тут скажеш - раз на раз не приходиться.......і на старуху буває проруха............є винятки серед правил, але вони зазвичай стають закономірніст"ю...............

Повідомлення відредагував bendera.UA: 27.02.2008 – 21:15

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних