Перейти до вмісту

Чехія

Повідомлень в темі: 41

#21 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 25.02.2008 – 22:22

Weber
а моя Прага була аж ніяк не сірою. навпаки!

а це трохи пива :shy:

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  IMG_5214.jpg   105.87К   13 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  Kveten_07_061.jpg   141.99К   13 Кількість завантажень:

• 0

#22 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 25.02.2008 – 23:13

Я потрапила до Чехії на Різдво! Дуже гарна країна. Мені сподобалась. А ще сподобалось смачне пиво! :shy:

http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...st&p=228597
  • 0

#23 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 26.02.2008 – 01:28

Блін, мій старий вже років десять там працює і живе(одружився недавно з чешкою) а я ще ніразу в Чехії не був. Мені стидно. Доречі незнаю з чим то пов"язано, я в цьому не спец, але замітив що Чехія дуже популярна серед західноукраїнських заробітчан. Навіть мій старий який свого часу багато де поїздив всетаки залишився працювати на нормальній роботі в Чехії і влаштував там життя(але то через його пристрасть до пива, я знаю :shy: )
  • 0

#24 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 26.02.2008 – 09:58

Може сірість від пори року...
  • 0

#25 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 26.02.2008 – 11:14

А я ще не була...Так хочеться туди поїхати!!!Мені запропонували вчитись в Празі.Як думаєте,варто?
  • 0

#26 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 26.02.2008 – 11:25

Перегляд дописуСонечко:) (26.02.2008 10:14) писав:

А я ще не була...Так хочеться туди поїхати!!!Мені запропонували вчитись в Празі.Як думаєте,варто?

Варто. Буде принаймні диплом, що визнавамиметься у ЄС. Прага то визначний університетський центр.
  • 0

#27 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 16.03.2008 – 14:52

Так, назріло питання.

потрібно знати приблизні ціни на харчування та різноманітні предмети першої туристської необхідності (сувеніри, пиво, бєхєровка, книжки, мапи)
бо скоро їхати, треба вже розрахувати скільки грошей з собою брати.
можна канєшна взяти все, але потім місяць жити на батоні та воді шось не дуже хочеться.
тим паче, що на цьому подорожі не закінчаться.

Отже - за скільки грошей (бажано у розрахунку на нашу валюту) можна нормально поїсти? (Їм багато!)
Скільки грошей у вас пішло на сувеніри?
  • 0

#28 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 19.03.2008 – 16:01

У модному ресторані - доволі дорого. Обід на двох з пивом - 440 крон. У такому - де туристи не знають можна дуже нормально пообідати за 90 крон. то десь гривень 20. Кажуть що раніше було дешевше, але...
  • 0

#29 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 19.03.2008 – 18:39

Перегляд дописуWeber (19.03.2008 16:01) писав:

У модному ресторані - доволі дорого. Обід на двох з пивом - 440 крон. У такому - де туристи не знають можна дуже нормально пообідати за 90 крон. то десь гривень 20. Кажуть що раніше було дешевше, але...
440 крон на двох - це дорого?!
чи то я звикла до київських цін...

доречі в Києві знайшла місце де можна чеські крони обміняти.
100 крон = 26 грн
  • 0

#30 Fangorn

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.03.2008 – 21:03

Чехія класна країна. Нам в них ще вчитись і вчитись (принаймні берегти памятки історії)
  • 0

#31 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 22:58

Чехія це прикольно. треба буде ще на тиждень самій поїхати. бо нічого не встигли.
особливо сподобався Чеський Крумлов. Населення 14 тисяч, все аж дихає середніми віками та привидами. в місті заборонена неонова реклама, тому ввечері запалюють факели. все лишилося як 300 років тому. в гостях у казки, одним словом.
а собор святого Вітта вночі, а корчма У Кралє Брабантскєго, а вепреве коліно, а розміри порцій!!!....
  • 0

#32 Афродіта

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 00:23

Давно хочу попасти в цю країну. Можливо знаєте способи завдяки яким туди можна потратипи так би мовити безплатно? :rolleyes: Від якоїсь організації чи яко волонтер чи ще якось.
  • 0

#33 isenvalda

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 58 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.04.2008 – 17:21

Крумлов дійсно нагадує казку... на жаль, вночі помилуватися не вдалося....Зате нічна Прага- це... міріади світла, мерехтіння Влтави і незабутні враження!
  • 0

#34 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 05.07.2011 – 11:39

Значить так, планується поїздка в Чехію на католицьке Різдво днів на 6-7.
Хто бував, розкажіть про ціни, де можна дешево зупинитися/поїсти, які містечка/місцини дууже варто відвідати.
  • 0

#35 Вігас

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Духовна столиця України

Відправлено 07.07.2011 – 13:34

Доброго дня! Що стосується Чехії, то це країна, яка не залишає байдужим нікого, хто хоч раз там побував. Я був в Чехії від турагенства, тому найвизначніші місця нам показували по програмі туру. Це була поїздка по маршруту Прага-Карлові Вари-Кутна Гора. На визначних місцях я зупинятися не буду, а розкажу про харчування, транспорт і сувеніри... Всі турагенства завідомо ведуть туристів в самі центрові, і, відповідно, найдорожчі забігайлівки. Тому рекомендую, для економії бюджету, відходити подалі від центру міста і заходити в ті кафе і т.д., що не розраховані для туристів, а для пересічних чехів. Різниця в цінах 1.5-2 рази. Якщо не вибирати в меню екзотичні страви, а притаманні для нас, то можна вкластися в 40-50 грн на чоловіка. Обовязково треба спробувати свинне коліно, це національна страва. Нам навіть прийшлося здійснити покупку в супермаркеті, ціни на продукти нищі за українські.
Що стосується пива, а це головна мета поїздки в Чехію, як для шанувальників цього напою, то в розмаїтті пива можна заплутатися. Наприклад, в Чехії жіночим пивом вважається темне, так як воно виготовляється з додаванням карамелі і має солодкуватий присмак, і надзвичайно смачне, в порівнянні з українським "темним", яке іноді навіть не можливо пити. Також світле пиво відрізняється за смаком по регіонам, на півдні одне, на півночі інше. Кожен чех надає перевагу одному, ну максимум двом сортам пива. Зустрівши в барі чеха років 60, ми дізналися що він вже 40 років відвідує це місце майже день у день і вживає тільки світле пиво Плзен (воно з півдня Чехії). Про чешське пиво можна говорити годинами...
Що стосується транспорта, то розібратися в ньому з першого разу не вийде, бо це не так просто як в Україні. Квитки на метро, наприклад, продаються не на разову поїздку, а на час знаходження в ньому. Тобто треба розраховувати час поїздки, і вже потім купувати квиток. В Чехії люди, віком старші за 50 років, в більшості випадків, розуміють, а іноді, і говорять на російській мові (це наслідок радянської окіпації), тому особливих проблем в спілкуванні не виникає. Так що можна запитати в перехожих як і куди доїхати чи пройти.
З валютою теж проблем особливих немає. Ми перед поїздкою замовляли в Києві в банку певну суму чешських крон, але на рівних можна розраховуватися евро і навіть доларами. А також можна вже на місці в обмінниках провести обмін. Курс грубо кажучи 100 USD=1700 крон, але може варіюватися.
Загалом, все що подалі від туристичних місць, те дешевше: і їжа, і пиво, і сувеніри!
І ще одне, не спішіть купувати сувеніри в першій ліпшій крамниці! Походіть, прицініться. Обовязково знайдете дешевше (знаю з власного гіркого досвіду).
Карлові Вари - фантастичне містечко, особливо восени! Славиться своїми цілющими джерелами і "Бехеровкою", обовязково купіть на сувенір. Також раджу спробувати справжній чешський АБСЕНТ, дуже смачний, виготовлений по старовинній рецептурі. Сигарети дорожчі від наших в два і більше разів, тому запасайтеся в Україні.
А взагалі Чехія це країна мрії, раз побувавши, хочеться неодмінно побувати ще! Так що їдьте без вагань! І чудового вам відпочинку! Хай щастить!
  • 0

#36 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 07.07.2011 – 14:32

Перегляд дописуВігас (7.07.2011 14:34) писав:

Що стосується транспорта, то розібратися в ньому з першого разу не вийде, бо це не так просто як в Україні. Квитки на метро, наприклад, продаються не на разову поїздку, а на час знаходження в ньому. Тобто треба розраховувати час поїздки, і вже потім купувати квиток.

Варто додати що в Чехії багато міжміських автобусів починають їздити з самого ранку, з години п'ятої-шостої, але закінчують їздити теж рано, в 6-7 вечора. В чехів просто робочий день починається швидше, і закінчується відповідно швидше.
А, і ще трохи дешевше вийде якщо купувати квиток на поїзд відразу туди і назад.
  • 0

#37 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 08.07.2011 – 17:19

а як щодо бензину там? бо ми все таки плануємо їхати туди машиною.
  • 0

#38 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 08.07.2011 – 17:23

Перегляд дописуKassandra (8.07.2011 18:19) писав:

а як щодо бензину там? бо ми все таки плануємо їхати туди машиною.
Десь вдвічі-втричі дорожчий ніж в нас. Точно не знаю. Можеш погуглити.
А, і якщо виникне геніальна ідея затарити цілий багажник каністрами з бензином і їхати в Чехію то на митниці теж можливо будуть нюанси. Втім я точно не знаю, знову ж таки треба шукати в неті інформацію. Що я знаю точно так це ліміт на сигарети і алкогольні напої - літра водки і 2 пачки сигарет на рило.

Повідомлення відредагував Nameless One: 08.07.2011 – 17:23

• 0

#39 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 08.07.2011 – 17:28

ми не курці - тому нам пофіг..а от бухла треба буде трохи набрати..люблю бехеровку)))
  • 0

#40 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 08.07.2011 – 17:33

Перегляд дописуKassandra (8.07.2011 18:28) писав:

ми не курці - тому нам пофіг..а от бухла треба буде трохи набрати..люблю бехеровку)))
А, ну з Чехії в Україну здається бухла можна везти багато.
То в Євросоюз багато акцизного товару везти не можна, бо воно там дуже дороге.
Я коли їхав в Чехію то в автобусі зі мною був якийсь мужик. Віз з собою два блоки "Прими". Мусив викинути на митниці в туалеті. Наївний, думав що сумки не будуть перевіряти.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних