Перейти до вмісту

sXe, POISON FREE («вільний від отрути»)

Повідомлень в темі: 616

Опитування: sXe, POISON FREE («вільний від отрути») (161 користувачів проголосувало)

Чи вживаєте спиртне?(наголошую пиво,вино лонгер і т п теж спиртне)

1. Ні (42 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. Так (120 голосів [74.07%])

Процент голосів: 74.07%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Err0r

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 05.06.2008 – 23:25

Мені 19, якшо це має якесь значення.

Я не за сам рух, я за здоровий спосіб життя!
Добре шо є люди, самі до цього дійшли, але одиниці це мало.
Я не можу дивитись як ведеться ведеться інформаційна війна проти українського народу, нав"язування стереотипів, які призводять до саморуйніції народу.

Ви були на селі? Там найстабільніша грошова валюта - самогон! І хто там може сам усвідомити, шо бухати то стрьомно?
  • 0

#82 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 803 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 05.06.2008 – 23:25

Перегляд дописуSink (5.06.2008 23:56) писав:

Хардлайн стрейт-еджери вирізняються більшою жорсткістю переконань стосовно сексу, веганства, переліку речовин, які не варто вживати. Всі інші більш помірковані і не застосовують свої кулаки для переконання інакомислячих.
через них багато хто вважає сХе негативним явищем. це добре, якшо ти не куриш і не п'єш, ал не варто це нав'язувати іншим. варто переконувати інших доречними словами і переконливими фактами

Перегляд дописуNechupara (6.06.2008 00:04) писав:

от вже і на теревені це дісталось
і взагалі не розумію навіщо якось називати себе якщо ти просто маєш певні принципи крім як принципова людина

втім є дійсно мегатру для яких цей рух є природнім і звичним, але ці люди прийшли до цього самі в наслідок багатьох років пошуку і тд. а оце вже починається позерство ніки з іксами обписані стіни теми на таких форумах

п.с. а от ава вже і є позерством
а хіба погано, коли люди більше про це дізнаються?
уважніше читайте, що там написано :happy1:

Повідомлення відредагував Боривітер: 05.06.2008 – 23:27

• 0

#83 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3018 повідомлень
  • Місто:мами

Відправлено 05.06.2008 – 23:38

Цитата

алкоголю, тютюну, наркотиків(всяке курево, кальяни і тд), розпусного життя.
як в лорд оф зе рінгс
-
МАЯ ПРЄЛІСТЬ ))))))))))000000000

доречі sXe - це попса
  • 0

#84 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ануда

Відправлено 05.06.2008 – 23:49

так от на скільки мені відомо то схе крім здорового способу життя має ще кілька принципів
схе на все життя, не буває (принаймні так задумувалось) колишніх стрейтейджерів. обираєш собі мету і йдеш до неї ігноруючи все що не стосується/заважає досягненя цієї мети

Боривітер хм... а нащо когось у чомусь переконувати? навіщо людям більше про це знати? навіщо тобі цей популізм? що в цьому доброго? тільки позерів більше з"являється. якщо це вже дійсно твоя зе вей оф лайф то зазвичай про це менше говорять бо є особистим та навіть інтимним. і ти так і не сказав скільки до того йшов і ЯК довго ШУКАВ себе
а стосовно того що ти виділив у моєму дописі то є тематичні форуми, а на таких солянках як теревені це лиш панти

Перегляд дописуShakalhomesixVSseven (6.06.2008 00:38) писав:

доречі sXe - це попса
вже попса завдяки такому популізму

Повідомлення відредагував Nechupara: 05.06.2008 – 23:51

• 0

#85 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень

Відправлено 06.06.2008 – 00:29

Перегляд дописуNechupara (6.06.2008 00:49) писав:

так от на скільки мені відомо то схе крім здорового способу життя має ще кілька принципів
схе на все життя, не буває (принаймні так задумувалось) колишніх стрейтейджерів. обираєш собі мету і йдеш до неї ігноруючи все що не стосується/заважає досягненя цієї мети

Боривітер хм... а нащо когось у чомусь переконувати? навіщо людям більше про це знати? навіщо тобі цей популізм? що в цьому доброго? тільки позерів більше з"являється. якщо це вже дійсно твоя зе вей оф лайф то зазвичай про це менше говорять бо є особистим та навіть інтимним. і ти так і не сказав скільки до того йшов і ЯК довго ШУКАВ себе
а стосовно того що ти виділив у моєму дописі то є тематичні форуми, а на таких солянках як теревені це лиш панти
бо хочеться вірити, що це може допомогти подолати всі ті шкідливі речі
якшо з'являються позери тіки на словах - то це фігня, на таке тіки з посмішкою можна дивитись. якшо хтось мало знаючи що це таке, хай навіть на деякий час утримається від алкоголю і розповість це іншим - хоч якась користь буде
я себе ще не знайшов. сХе це надто конкретне визначення. щодо себе я такого не вживаю.
менше пив я до того як дізнався про сХе. це було за кілька місяців до цього. так, я повністю відмовився від алкоголю після глибшого знайомства з хардкором та іншими людьми.
паління для мене було завше огидним, проти сексу до шлюбу і прости налівонаправо - це моя позиція як християнина.
тому...до здорового способу життя я прийшов сам, а до хардкору і разом з тим до позитивного ставлення/підтримки (до) явища/руху sXe - завдяки, тепер уже, моїм друзям.
сХе без панку/хардкору не може бути. сХе виник з панку. все інше (що не пов"язане з хардкором) ЗОЖ. це, на мою думку, відрізняє сХе від просто здорового способу життя.
давайте тоді на теревенях говорити лише у "іграх" про всякий флуд%

Перегляд дописуShakalhomesixVSseven (6.06.2008 00:38) писав:

як в лорд оф зе рінгс
-
МАЯ ПРЄЛІСТЬ ))))))))))000000000

доречі sXe - це попса
казати "sXe - попса" - попса :happy1:
нагадує "антиемо" (маю на увазі лише емоційний DIY хардкор/постхардкор/скрімо). антиемолюди (тут доречніше вжити всіми улюблене "позери") чіпляють лише до зовнішнього образу. незнаючи нічого глибше й на 5 см, легше всього казати попса
та й, затяті курці і любителі випити, навряд чи визнають, що вони руйнують себе цим всім. попса (вона ж боян) - хворий часто не визнає себе хворим (яка знайома істина, правда?). але частіше це вживають щодо психічнохворих

Повідомлення відредагував Боривітер: 06.06.2008 – 00:35

• 0

#86 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 06.06.2008 – 00:30

з твоїх слів виходить що схе це здоровий спосіб життя і все
а взагалі мені цей рух вбачається досить асоціальним... тому не варто використовувати його
"сХе без панку/хардкору не може бути" - переконай в цьоу велику кількість правих стрейтейджерів)))
  • 0

#87 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень

Відправлено 06.06.2008 – 00:44

Перегляд дописуNechupara (6.06.2008 01:30) писав:

з твоїх слів виходить що схе це здоровий спосіб життя і все
а взагалі мені цей рух вбачається досить асоціальним... тому не варто використовувати його
"сХе без панку/хардкору не може бути" - переконай в цьому велику кількість правих стрейтейджерів)))
ні,ні. я мав на увазі, що схе без хардкору - це здоровий спосіб життя і все. тобто поняття схе тут недоречно вживати
асоціальним?? як на мене, то антисоціальним і антилюдським є паління/алкоголь/наркотики/безладний секс і вся антигуманна дибільна реклама того всього по телебаченню :happy1:
"вайт павер схе", ги))) хз, може я й загостро сказав про "сХе без панку/хардкору не може бути", але для мене ці речі міцно пов'язані
до пісні Minor Threat "Straight edge" люди вели здоровий спосіб життя. просто після цього учасники хк сцени почали асоціювати свій здоровий спосіб життя зі словом sXe
  • 0

#88 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 06.06.2008 – 11:51

Цитата

вже попса завдяки такому популізму
до чого тут популізм?
воно вбило ідейність хардкору.

Цитата

казати "sXe - попса" - попса
нагадує "антиемо" (маю на увазі лише емоційний DIY хардкор/постхардкор/скрімо). антиемолюди (тут доречніше вжити всіми улюблене "позери") чіпляють лише до зовнішнього образу. незнаючи нічого глибше й на 5 см, легше всього казати попса
мені вистачає того, шо пару чуваків сіло, прикинуло, обізвало.
розумієш це як пухлина якась в музиці.
було два гурти, які лабали свій власний стиль, які давали ідею музиці. вони виноконують свої пісні викладаючись на всі !100%!, для того щоб показати, донести слухачеві шо це не просто "бабки в карман".
тута якісь парніши, знаючи три акорди і люблячи покричати, стирають попередню ідейність, накладають свою ідею. Стиль лабання однаковий, але на один стиль по 5 ідеологій.

Цитата

та й, затяті курці і любителі випити, навряд чи визнають, що вони руйнують себе цим всім.
а це вже інша тема.

Цитата

попса (вона ж боян) - хворий часто не визнає себе хворим (яка знайома істина, правда?). але частіше це вживають щодо психічнохворих
чорт :")))
то ти коли хворієш, не визнаєш шо ти хворий?? :"))
а психічно хворими можна багато людей сьогодення обізвати.

Цитата

я теж колись цим цікавилась....мені подобаються їхні принципи....але занадто в них радикально з сексом....він там взагалі до шлюбу засуджується...
мейк лов, доунт фак.

Повідомлення відредагував ShakalhomesixVSseven: 06.06.2008 – 11:52

• 0

#89 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень

Відправлено 06.06.2008 – 16:16

Перегляд дописуShakalhomesixVSseven (6.06.2008 12:51) писав:

воно вбило ідейність хардкору.

було два гурти, які лабали свій власний стиль, які давали ідею музиці. вони виноконують свої пісні викладаючись на всі !100%!, для того щоб показати, донести слухачеві шо це не просто "бабки в карман".
тута якісь парніши, знаючи три акорди і люблячи покричати, стирають попередню ідейність, накладають свою ідею. Стиль лабання однаковий, але на один стиль по 5 ідеологій.

чорт :")))
то ти коли хворієш, не визнаєш шо ти хворий?? :"))

масовість=широке поширення вбиває багато речей. ти правий)
не всі ж перекручують першоідею. на щастя є ті, хто віддано їй дотримується))
та ні, я мав на увазі, шо...ну от як з комп"ютерною чи алкогольною залежністю? тобі скажуть, шо ти забагато п"єш/сидиш за компом. "ти залежний", а ти: "нє, то всьо фігня". і відсахуєшся, хоча це правда
  • 0

#90 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 06.06.2008 – 17:45

Перегляд дописуErr0r (5.06.2008 22:33) писав:

Сьогодні друг в асі запропонував стати "страйт еджером"
Слово мені невідоме як і пересічним українцям, поліз в гугль і знайшов:

Кому цікаво той знайде інфу і почитає більше.

Отже я підписався стати сХе, оскільки воно на 100% співзвучне з моїми життєвими переконаннями)

Хочі почути ваше ставлення до:
алкоголю, тютюну, наркотиків(всяке курево, кальяни і тд), розпусного життя.

я б теж може таким "страйт еджером" став, аби поряд такі ж самі друзі були. Але я алкоголь вживаю... алконаФФт я :happy1:
  • 0

#91 Lemon

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 437 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 06.06.2008 – 18:36

Наркотики - штука цікава, і деколи необхідна. Не бачу змісту від них відмовлятися.
Що до статевих стосунків - аналогічно, не бачу причини себе обмежувати.
Які політичні переконання властиві всьому панк-рухові? :happy1:
А б себе не заганяв в ці рамки. Але якщо твої перконання повністю відповідали вище наведеному списку, до того як ти його побачив - то це класно :ggggg:
Питання до автора: як вдягаються страйт еджери?
  • 0

#92 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень

Відправлено 06.06.2008 – 19:27

Перегляд дописуLemon (6.06.2008 19:36) писав:

Питання до автора: як вдягаються страйт еджери?
здається читається як стрейтеджери :ggggg:
тиць вибираємо sxe mosh warrior :happy1:
п.с. сайт стьобний щодо там наведених субкультур, але там є доля правди, адже інакше того сайту і не було б))
  • 0

#93 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 06.06.2008 – 23:04

Цитата

та ні, я мав на увазі, шо...ну от як з комп"ютерною чи алкогольною залежністю? тобі скажуть, шо ти забагато п"єш/сидиш за компом. "ти залежний", а ти: "нє, то всьо фігня". і відсахуєшся, хоча це правда
так а я можу це довести, шо я дійсно не залежний.
просто я не можу собі в чомусь відмовити, я керуюсь тим чого хочу.
  • 0

#94 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень

Відправлено 07.06.2008 – 13:45

Перегляд дописуShakalhomesixVSseven (7.06.2008 00:04) писав:

так а я можу це довести, шо я дійсно не залежний.
просто я не можу собі в чомусь відмовити, я керуюсь тим чого хочу.
а ти не пробував керуватись здоровим глуздом? не все, що нам хочеться є нам корисне. раз то можна спробувати, якшо вже так хочеться (крім наркотиків), але думаю багато людей є досить розумними, щоб дазнатись правду про ті чи інші "задоволення". це з зрозуміло на 100% з медичної точки зору, що куріння/алкоголь шкідливий :happy1:

Повідомлення відредагував Боривітер: 07.06.2008 – 13:46

• 0

#95 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 07.06.2008 – 17:46

ти вважаєш мене залежним?
алкашом - наркоманом? о_О

1. наркоти були придумані людьми з різними цілями. лише слабкі люди, люди в яких немає сили волі підсідають на них.
в першу чергу не організм просить, а голова. ти обираєш причину по якій маєш це робити (приймати наркоту) і вже потім вважаєш шо того потребуєш.
2. алкоголь в слов`янських народах - це нормально. він розслабляє, підвищує пиздливість і пофігістичність. його бухаю ті, в кого щось на душі пече, я так думаю. вони таким чином хочуть знищити свої проблеми. набухавшись їм вже пофігу і годинами вони можуть розповідати про свої проблеми шукаючи відповідей.

а саме головне шо все відносно. не маючи бухла, наркоти, якогось релаксу від 21 сторіччя, все було б набагато важче і страшніше.

наш мозок - це тупо тисячі бажань на день. він обирає що йому подобається а що ні. і якшо тобі раптом впаде в голову : чорт ну шо я роблю, я гроблю своє життя. то тільки ти будеш обирати що робитимеш далі.

це не відносеться до sxe, я не атисеміт.
  • 0

#96 nowa

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень

Відправлено 07.06.2008 – 20:12

Кумедні все-таки діти цивілізації... Об'єднуватись для щоб не пити алк., не палити, не приймати, не переступати моногамію :happy1: . А без об'єднання що слабо самим дотримуватись певних вироблених правил? А гуртом що робити?

P.S. Наш мозок не лише купа бажань(в тварин думаю їх теж купа) але й це купа бажань чи небажань бажань. Тобто ми можемо бажати, але не хотіти бажати, а можемо бажати і хотіти бажати.
  • 0

#97 Боривітер

Генеральний писар

• Користувачі
  • 803 повідомлень

Відправлено 07.06.2008 – 22:40

Перегляд дописуShakalhomesixVSseven (7.06.2008 18:46) писав:

ти вважаєш мене залежним?
алкашом - наркоманом? о_О

1. наркоти були придумані людьми з різними цілями. лише слабкі люди, люди в яких немає сили волі підсідають на них.
в першу чергу не організм просить, а голова. ти обираєш причину по якій маєш це робити (приймати наркоту) і вже потім вважаєш шо того потребуєш.
2. алкоголь в слов`янських народах - це нормально. він розслабляє, підвищує балакучість і пофігістичність. його бухають ті, в кого щось на душі пече, я так думаю. вони таким чином хочуть знищити свої проблеми. набухавшись їм вже пофігу і годинами вони можуть розповідати про свої проблеми шукаючи відповідей.

а саме головне шо все відносно. не маючи бухла, наркоти, якогось релаксу від 21 сторіччя, все було б набагато важче і страшніше.

наш мозок - це тупо тисячі бажань на день. він обирає що йому подобається а що ні. і якшо тобі раптом впаде в голову : чорт ну шо я роблю, я гроблю своє життя. то тільки ти будеш обирати що робитимеш далі.

це не відносеться до sxe, я не атисеміт.
ні, не вважаю). мав на увазі крайні негативні варіанти надмірного вживання.
1. ти правий
2. це неправильно. і негативно. думаю, людям було б значно краще і здоровіше не пити ніякого алкоголю. проблем було б значно менше
було б простіше і безпечніше. якби цього не було, люди б не робили стільки поганих вчинків, які роблять через "зеленого змія"
але певний зв'язок має. а до чого антисемітизм? :happy1:

Перегляд дописуnowa (7.06.2008 21:12) писав:

Кумедні все-таки діти цивілізації... Об'єднуватись для щоб не пити алк., не палити, не приймати, не переступати моногамію :ggggg: . А без об'єднання що слабо самим дотримуватись певних вироблених правил? А гуртом що робити?
P.S. Наш мозок не лише купа бажань(в тварин думаю їх теж купа) але й це купа бажань чи небажань бажань. Тобто ми можемо бажати, але не хотіти бажати, а можемо бажати і хотіти бажати.
кому слабо, ті й об"єднуються, бо шукають підтримки. інші об"єднуються, бо шукають однодумців. з друзями спокійніше, вони тебе підтримають. людина - суспільна істота.
що робити? а що роблять люди в компанії/гурті/товаристві? спілкуються, розважаються, творять музику, роблять різні концерти/виставки/DIY зіни/подорожують. їдея об"єднує людей

Повідомлення відредагував Боривітер: 07.06.2008 – 22:45

• 0

#98 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 08.06.2008 – 00:18

Цитата

а до чого антисемітизм?
та не :"))))))))))0000000000000 не до євреїв :"))
типу не варвар :")))))))0000000000000000
  • 0

#99 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.08.2008 – 18:37

один з видів альтернативного відпочинку - http://www.tereveni....showtopic=10632 :huh:
  • 0

#100 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 16.08.2008 – 19:04

Коротше знову ржач і стьоб.Дійсно в наш час люди думають переважно або про секс або випивку.Ну більшість людей точно.
А таке як наприклад прогулятись з друзями без спиртного в тверезій компанії це рідкість :huh:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних