Перейти до вмісту

sXe, POISON FREE («вільний від отрути»)

Повідомлень в темі: 616

Опитування: sXe, POISON FREE («вільний від отрути») (161 користувачів проголосувало)

Чи вживаєте спиртне?(наголошую пиво,вино лонгер і т п теж спиртне)

1. Ні (42 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. Так (120 голосів [74.07%])

Процент голосів: 74.07%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#601 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.03.2010 – 21:08

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (18.03.2010 21:02) писав:

Щодо САЛЯМИ скажу слідуюче:
Схоже отій «пані лягли і просють» подобається лежати не тільки НА столі… А ще можливо їй байдуже, коли бачить, як її брату, чи другу, чи знайомому, чи просто іншій людині погано і ця людина спить обличчям в салаті або «пугає» унітаз, або їй натовкли пику… А можливо ця панночка взагалі в захваті від подібних картин, тому їй і не хочеться нічого змінювати…
а не приходило в голову,що можна випити і напитись- різні речі?
оп"яніи можна і від компоту,кстаті,його теж можна з тортиом куштувати :ggggg:
а ще ти хам,що не робить тобі честі. краще б ти був інтелігентним алкоголіком
  • 0

#602 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:степу

Відправлено 18.03.2010 – 21:36

Перегляд дописуSensssorika (18.03.2010 16:24) писав:

гг я,між іншим, теж алкоголю не вживаю. тільки не кричу про це і не "шукаю друзів")))

Щиро підтримую Шановну Sensssorika !
І не тільки я, про що свідчать результати голосування. :ggggg:
  • 0

#603 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.03.2010 – 21:40

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (18.03.2010 21:36) писав:

Щиро підтримую Шановну Sensssorika !
візьми свої слова назад! :ggggg:
ми різних позицій дотримуємося
  • 0

#604 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 18.03.2010 – 21:41

Перегляд дописуSensssorika (18.03.2010 21:40) писав:

візьми свої слова назад! <_<
ми різних позицій дотримуємося
Давайте його наб'ємо, щоб не думав, що лише п'яні люди можуть набити пику. :ggggg:
  • 0

#605 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.03.2010 – 21:46

Перегляд дописуГетьман (18.03.2010 21:41) писав:

Давайте його наб'ємо, щоб не думав, що лише п'яні люди можуть набити пику. :ggggg:
я не можу. в мене слабенькі руці((
  • 0

#606 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Раша

Відправлено 19.03.2010 – 08:34

Перегляд дописуСаляма (18.03.2010 22:08) писав:

видно, був якийсь болісний приклад в житті. може батьки пили і били, що до людини не доходить: можна пити і не блювати на сусіда.
От у мене, наприклад, батьки п"ють, тож я з самого дитинства бачила, яка це гидота, і клялася, що ніколи в житті не буду так пити... Перший раз випила пива в компанії друзів у 18 років. Якщо не напиватися до втрати свідомості чи втрати контролю над собою, то нічого страшного тут немає....
  • 0

#607 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 19.03.2010 – 09:43

Перегляд дописуСамотня (19.03.2010 09:34) писав:

От у мене, наприклад, батьки п"ють, тож я з самого дитинства бачила, яка це гидота, і клялася, що ніколи в житті не буду так пити... Перший раз випила пива в компанії друзів у 18 років. Якщо не напиватися до втрати свідомості чи втрати контролю над собою, то нічого страшного тут немає....

про що ми фанатикам і кажемо
  • 0

#608 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 19.03.2010 – 21:39

Перегляд дописуСамотня (19.03.2010 08:34) писав:

Всі починають з «культурного пітія», а закінчують ПІД СТОЛОМ нажаль…
  • 0

#609 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 19.03.2010 – 21:43

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (19.03.2010 22:39) писав:

Всі починають з «культурного пітія», а закінчують ПІД СТОЛОМ нажаль…
Не всі ))) Якщо знати міру - можна усе життя випивати по келиху вина перед їжею чи по кружці пива на вихідних - і не стати алкоголіком.
  • 0

#610 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень

Відправлено 19.03.2010 – 22:11

Перегляд дописуСамотня (19.03.2010 21:43) писав:

Не всі ))) Якщо знати міру - можна усе життя випивати по келиху вина перед їжею чи по кружці пива на вихідних - і не стати алкоголіком.

Можливо бажаючим пити хотілося, щоб так було усе життя, але сумна статистика говорить про зовсім протилежне. І з часом петляюча стежка заведе все одно під стіл, не кажучи вже про страшні хвороби, які підстерігають на цій стежці необізнаного мандрівника…
  • 0

#611 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 20.03.2010 – 06:59

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (19.03.2010 22:11) писав:

Можливо бажаючим пити хотілося, щоб так було усе життя, але сумна статистика говорить про зовсім протилежне.
де статистика? покажи))

І з часом петл яюча стежка заведе все одно під стіл, не кажучи вже про страшні хвороби, які підстерігають на цій стежці необізнаного мандрівника…
ти петлюра!!!
  • 0

#612 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 20.03.2010 – 10:24

Перегляд дописуСаляма (19.03.2010 09:43) писав:

про що ми фанатикам і кажемо
Ви - це прагрєсівнає чілавєчєства?

Перегляд дописуSensssorika (20.03.2010 06:59) писав:

ти петлюра!!!
Ні, він - Сенсссоріка. Доказ:

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (14.03.2010 07:19) писав:

УВАГА!!!

ВСІМ ХТО ХОЧЕ ВІДЧУТИ СЕБЕ ПИСЬМЕННИКОМ ПИШІТЬ СЮДИ !

Пишемо книгу онлайн разом. Це книга де все наживо. Тему можна постійно змінювати. Ви можете вводити нових своїх героїв книги. Час і місце подій залежить також від вашої фантазії.

Отже я починаю, а ви продовжуйте...

Літо. Ранкова свіжість наповнювала кімнату, крізь розчинене вікно.
Микола вже не спав, але вставати йому нехотілося. Жив він один, сьогодні неділя, а от же квапитись було нікуди.
Раптом Микола почув шурхіт біля ліжка. Він подумав, що то миша і трохи припіднявшись на руках нахилився з ліжка, щоб жбурнути внеї чимось. Але з величезним подивом помітив, що...

З. І. Фтєму: ви всі злі. Ви п'єте, як ви можете, дівчата, вам бути майбутніми матерями. Хлопці, вам в майбутньому виховувати дітей власним прикладом. Схаменіться!!!
З. З. І. Це був жарт. Насправді більшість тих хто п'ють з часом змушені будуть зупинитись у власному зростанні, відповідно, вони служитимуть мені. І ця думка мене несамовито тішить, таґ.

Повідомлення відредагував Гетьман: 20.03.2010 – 10:23

• 0

#613 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 20.03.2010 – 11:19

Перегляд дописуГетьман (20.03.2010 10:24) писав:

З. З. І. Це був жарт. Насправді більшість тих хто п'ють з часом змушені будуть зупинитись у власному зростанні, відповідно, вони служитимуть мені. І ця думка мене несамовито тішить, таґ.
Тому власне і не п'ю, хай Гетьман тішиться мріями.
  • 0

#614 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 20.03.2010 – 12:12

Можливо бажаючим пити хотілося, щоб так було усе життя, але сумна статистика говорить про зовсім протилежне. І з часом петляюча стежка заведе все одно під стіл, не кажучи вже про страшні хвороби, які підстерігають на цій стежці необізнаного мандрівника…
Є в мене знайома дівчина, котра добряче знає французьку мову і 2 літа, здається, прожила в одній родині у Франції. В якому саме місті - хз, але точно не в Парижі.
Родина складається з батька, матері, діда, 2 синів і 1 дочки. Старшому синові зараз 22 роки, дочці - 18. Середньому - 19 років.
Кожного дня, за обідом, старші члени родини, а разом з ними і старший син випивають по келиху вина. З пояснень батька, так вони роблять вже доволі давно, 76-річний дід, котрий і зараз плаває в басейні й бігає вранці, так робить все життя, починаючи, десь, років з 20. Почуваються вони прекрасно. Ніхто з них не алкоголік.
Бідні люди й не знають, що прийшов тут якийсь Олесь і пообіцяв, що то всьо закінчиться алкоголізмом. :cry:
А що скажете про Крит? Люди вживають велику кількість оливкового масла й регулярно п'ють вино. І мають найздоровіші серця у Європі.
А Італія? Італійці вживають холестеринну, жирну їжу і, аби серце не загнулося, також вживають вино. І нічого, здорові люди, хоча й кухню мають не вельми здорову.
Їм всім загрожує алкоголізм?
Нації в небезпеці? -_-
Чи ви лише за Україну тут говорите?

Цитата

Це був жарт. Насправді більшість тих хто п'ють з часом змушені будуть зупинитись у власному зростанні, відповідно, вони служитимуть мені. І ця думка мене несамовито тішить, таґ.
Чорт, оце всі зіп'ються, і кого я дрючитиму?

Повідомлення відредагував WTF?: 20.03.2010 – 12:15

• 0

#615 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 20.03.2010 – 12:27

WTF?, ОЛЕСЬ&@

блін. оце згадала, що мені в дитинстві для підвищення гемоглобіну давали якісь ліки на основі вина. По столовій ложці двічі на день. І хоча зараз я зовсім не вживаю алкоголю, мене лякають страшні перспективи....
  • 0

#616 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 20.03.2010 – 12:30

Перегляд дописуЛасочка:) (20.03.2010 12:27) писав:

WTF?, ОЛЕСЬ&@

блін. оце згадала, що мені в дитинстві для підвищення гемоглобіну давали якісь ліки на основі вина. По столовій ложці двічі на день. І хоча зараз я зовсім не вживаю алкоголю, мене лякають страшні перспективи....
так-так, в тебе страшні перспективи, це ж ДВІ ЛОЖКИ ВИНА В ДЕНЬ!!!!!1111
  • 0

#617 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.03.2010 – 20:05

Флуд видалено
  • 0