Перейти до вмісту

sXe, POISON FREE («вільний від отрути»)

Повідомлень в темі: 616

Опитування: sXe, POISON FREE («вільний від отрути») (161 користувачів проголосувало)

Чи вживаєте спиртне?(наголошую пиво,вино лонгер і т п теж спиртне)

1. Ні (42 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. Так (120 голосів [74.07%])

Процент голосів: 74.07%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#581 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6652 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 18.03.2010 – 12:27

Так можна обжиратися. Яке тут святкування? Обжираловка просто. А святкувати можна взагалі без їжі.
  • 0

#582 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.03.2010 – 12:30

Перегляд дописуСаляма (18.03.2010 12:07) писав:

усім подібним рафінованим незайманцям раджу подивитися телепрограму "Школа Злословия" з Олександром Секацьким (філософ)
Усім хом`ячкам раджу поменше дивитись телебачення взагалі, і москальске окремо.
  • 0

#583 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 12:53

Перегляд дописуPavlo_Taiko (18.03.2010 13:30) писав:

Усім хом`ячкам раджу поменше дивитись телебачення взагалі, і москальске окремо.

я помічаю, що люди такого складу (я ми всі знаємо приклад Петлюри), це зазвичай глибоко закомплексовані люди. Внутрішні ресурси витрачають на свою глобальну місію: врятувати світ. від чого - це вже не принципово. але треба міняти, треба вдосконалювати людство. при цьому вони не помічають, що їх власне життя і найбільш близька йому соціальна група живе абсолютно неунормовано, неправильно і вже ж точне - не за тими правила, які він прописує. І тільки ти починаєш вказувати людині, що рильце то в пушку, і він ще не навів порядок навколо, а вже рветься глобалізуватися - одразу загострюється комплекс супермена. 

я до чого веду: співчуваю.
  • 0

#584 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.03.2010 – 12:56

набухатись мона і пивом. а пиво тут,кажись, всі дуже люблять.
  • 0

#585 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 12:59

Перегляд дописуSensssorika (18.03.2010 13:56) писав:

о, ні, не пиши тут нічого про пиво. можна ж і з соком. бо алкоголь же передбачає, що треба обов.язково заблювати туалет!
  • 0

#586 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.03.2010 – 12:59

Перегляд дописуСаляма (18.03.2010 12:53) писав:

я помічаю, що люди такого складу (я ми всі знаємо приклад Петлюри), це зазвичай глибоко закомплексовані люди. Внутрішні ресурси витрачають на свою глобальну місію: врятувати світ. від чого - це вже не принципово. але треба міняти, треба вдосконалювати людство. при цьому вони не помічають, що їх власне життя і найбільш близька йому соціальна група живе абсолютно неунормовано, неправильно і вже ж точне - не за тими правила, які він прописує. І тільки ти починаєш вказувати людині, що рильце то в пушку, і він ще не навів порядок навколо, а вже рветься глобалізуватися - одразу загострюється комплекс супермена.
Нічого, скоро тебе попустить, головне не вживай більше.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 18.03.2010 – 12:59

• 0

#587 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.03.2010 – 13:03

Перегляд дописуСаляма (18.03.2010 12:59) писав:

о, ні, не пиши тут нічого про пиво. можна ж і з соком. бо алкоголь же передбачає, що треба обов.язково заблювати туалет!
.. і сусіда. наблювати на сусіда- це взагалі неперевершено!
  • 0

#588 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.03.2010 – 13:08

"не вмієш пити горілку , пий молоко" © :ggggg:
  • 0

#589 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 18.03.2010 – 13:10

Чому типів що створюють схожі теми зачіпає вживання спиртного - це загалом зрозуміло.
Мені ось що цікаво: чому Саляму зачіпають схожі люди, гИ. А ось тут уже багіня прокололась, таґ
  • 0

#590 Елегантний

Писар

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 402 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 18.03.2010 – 13:29

Перегляд дописуОЛЕСЬ&@ (18.03.2010 06:40) писав:

Уявіть собі. Ви приходите на свято, а там на столі стоять грибочки, картопелька, голубчики, шубка, рибка, м’ясце, сальце і так далі так далі… А от замість бухла стоять сік томатний, апельсиновий, ананасовий, компот вишневий, малиновий, калиновий, мінеральна вода, солодка газована вода і інше … Всі сіли за стіл. Господар свята сказав тост. Всі підняли келихи, наповнені до країв запашними соками і компотами, цокнулися і з задоволенням випили. Потім їли смачну їжу і знову були тости, і знову пили смачні запашні напої. Всі жваво спілкувалися, далі почалися запальні дискусії на різні житейські теми і вони були дуже цікавими, тому що відбувалися між тверезо думаючими людьми і всі один одного чули. Потім Павло, який мав гарний голос, завів бадьору козацьку пісню. Всі спочатку притихли і хвилину слухали, насолоджуючись гарним голосом Павла, а далі підхопили пісню і співали вже разом. Потім були ще пісні. А коли наспівалися досхочу, господар уключів патіфона і всі пішли танцювати.
Пізно в вечорі гості почали потроху розходитися по своїм домівкам. І ніхто не обригав туалет господаря свята, а більш терплячіші свій домашній. І ніхто не спав обличчям в салаті, смішно тріпочучи прилиплим до носа листочком зелені при кожному видиху. Не витягували з під столу «раніних байцов». Ніхто не ліз під спідницю… І нікому не набили пику.

Чи можливо так святкувати?
Що ви про це думаєте?
А можливо не варто нічого змінювати у традиціях святкування, нехай залишається все як є ?...
Схоже, що Павло, перед тим як завести пісню, збігав в туалет і добряче нюхнув кокаїнчику.
  • 0

#591 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 18.03.2010 – 16:13

От читаєш таку тему. Думаєш, "молодець, не напивається, веде здоровий спосіб життя.... " а потім ця людина починає задовбувати всіх навколо, пишучи в темах про наприклад сходини "Ага. бухати будете, а мені на день народження тортика з сочком випити нема з ким.", а потім "Я один такий... навколо одні алкоголіки" і думаєш "а щоб тобі"

Між іншим, ви можете зібратися вдвох з Петлюрою і з"їсти тортик чи там грибочки, голубчики, шубку, рибку.

ПС. от був би прикол, якби вони продовжували ігнорувати один одного і писати "я один, а навколо одні алкаші"
  • 0

#592 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.03.2010 – 16:18

Цитата

ПС. от був би прикол, якби вони продовжували ігнорувати один одного і писати "я один, а навколо одні алкаші"
Людям подобається відчувати себе особливими і кращими ніж оточуючі. )
  • 0

#593 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 18.03.2010 – 16:24

Перегляд дописуЛасочка:) (18.03.2010 16:13) писав:

гг я,між іншим, теж алкоголю не вживаю. тільки не кричу про це і не "шукаю друзів")))
  • 0

#594 Муляж Добра

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 17:00

Перегляд дописуСаляма (18.03.2010 12:07) писав:

усім подібним рафінованим незайманцям раджу подивитися телепрограму "Школа Злословия" з Олександром Секацьким (філософ)
Для бальшости те що ви написали має нульову інформативність.

я помічаю, що люди такого складу (я ми всі знаємо приклад Петлюри), це зазвичай глибоко закомплексовані люди.
Зато алкаші - люди без комплексів. <_<
Ніхто навіть не думає, що людина, яка для спілкування використовує штучні стимулятори має якісь комплекси. :happy1:
І взагалі, люди, які пірнають головою в унітаз мусять бути розкомплексовані та сміливі. :ggggg:

Внутрішні ресурси витрачають на свою глобальну місію: врятувати світ. від чого - це вже не принципово. але треба міняти, треба вдосконалювати людство.
Ну дурні, не розуміють, що справжнє шастя значно ближче - у склянці.

Перегляд дописуSensssorika (18.03.2010 12:56) писав:

Всі - це бидло і попса.

Повідомлення відредагував Муляж Добра: 18.03.2010 – 16:59

• 0

#595 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 18.03.2010 – 17:04

Шукаю людину (с)
  • 0

#596 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 18.03.2010 – 17:16

Цитата

БугогА, я тоді починаю людині, що скиглить втирати, що у неї в 40 років пісюн не вставатиме і вона сцятиме власними мізками.
Ну власними мізками вона і до сорока буде стяти)

Цитата

я до чого веду: співчуваю.
Шось ти Теорії вибуху передивилась)

Цитата

лише не українську сечу.

Цитата

Між іншим, ви можете зібратися вдвох з Петлюрою і з"їсти тортик чи там грибочки, голубчики, шубку, рибку.
Я буду третім.
Можливо не торт, а чогось гострого)
  • 0

#597 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.03.2010 – 17:31

Теми об"єднано. Флуд видалено.
  • 0

#598 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 17:34

Цитата

Чи можливо так святкувати?
Що ви про це думаєте?
А можливо не варто нічого змінювати у традиціях святкування, нехай залишається все як є ?...
так
думаю шо кожен дроче як хоче
так
  • 0

#599 степовик

Профі

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 372 повідомлень
  • Місто:степу

Відправлено 18.03.2010 – 21:02

Привіт шановне товариство!
Бачу тут вже є з ким йти на сходини чи день народження, які будуть проходити за новими традиціями. Дякую за підтримку тверезого життя і тверезої думки!

Щодо САЛЯМИ скажу слідуюче:
Схоже отій «пані лягли і просють» подобається лежати не тільки НА столі… А ще можливо їй байдуже, коли бачить, як її брату, чи другу, чи знайомому, чи просто іншій людині погано і ця людина спить обличчям в салаті або «пугає» унітаз, або їй натовкли пику… А можливо ця панночка взагалі в захваті від подібних картин, тому їй і не хочеться нічого змінювати…

Класно сказано:

Перегляд дописуPavlo_Taiko (18.03.2010 12:59) писав:

Нічого, скоро тебе попустить, головне не вживай більше.

Перегляд дописуМуляж Добра (18.03.2010 17:00) писав:

Зато алкаші - люди без комплексів. :happy1:
Ніхто навіть не думає, що людина, яка для спілкування використовує штучні стимулятори має якісь комплекси. ;)
І взагалі, люди, які пірнають головою в унітаз мусять бути розкомплексовані та сміливі. <_<

Перегляд дописуКава з козявками... (18.03.2010 17:16) писав:

Ну власними мізками вона і до сорока буде стяти)
Шось ти Теорії вибуху передивилася)

Підтримую. Дуже класні думки. Супер. :ggggg:

Також хочу сказати

Перегляд дописуКава з козявками... (18.03.2010 11:44) писав:

Є проблема, коли скиглять вмовляючи бухнути трошки.

Підтримую. Це дійсно проблема. Але цю проблему ускладнює ще й те, що вона буває часто заплутана.
Дуже гарно це показано в народній пісні.
В пісні співається приблизно так:

Ой, щоб запросили та поставили,
Ой, щоб налили та ЗАСТАВИЛИ.

Тому господар думає, що ви спеціально ломаєтесь, щоб показати всім, що ви не упадаєте за горілкою, а п’єте тільки тому, щоб не образити господаря. І господар намагається вам підігрувати бо боїться, що ви образитесь із-за того, що тупий господар не зрозумів вашої хитрої поведінки і не дав вам нажратися із задоволенням горілки, яку ви так полюбляєте, бо ви вже алкаш зі стажем. Так думає господар свята.
Тому тут дійсно допомагє рішуче НІ ДЯКУЮ сказане на кожну спробу господаря змусити вас. Якщо господар має мозок, то після декількох спроб він припинить.
Якщо господар бовдур, то він буде силувати вас доти, доки ви змучившись таки вип’єте, або доки ви не плюнете тупому в пику і назвавши його пііі, пііііііі, пііііііііііііііііііі, демонстративно підете геть. Я взагалі після такого більше з такими тупарями неспілкуюсь ніколи.

Перегляд дописуЛасочка:) (18.03.2010 16:13) писав:

От читаєш таку тему. Думаєш, "молодець, не напивається, веде здоровий спосіб життя.... " а потім ця людина починає задовбувати всіх навколо, пишучи в темах про наприклад сходини "Ага. бухати будете, а мені на день народження тортика з сочком випити нема з ким.", а потім "Я один такий... навколо одні алкоголіки" і думаєш "а щоб тобі"

Шановна Ласочка:) не хвилюйтесь будь ласка. Починайте ініціювати зміни традицій на сходинах. Вас обов’язково підтримають, тому що люди вже хочуть цих змін. Подивіться на результати голосування. Лишилося просто впевнено почати…
  • 0

#600 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 18.03.2010 – 21:08

видно, був якийсь болісний приклад в житті. може батьки пили і били, що до людини не доходить: можна пити і не блювати на сусіда.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних