Перейти до вмісту

sXe, POISON FREE («вільний від отрути»)

Повідомлень в темі: 616

Опитування: sXe, POISON FREE («вільний від отрути») (161 користувачів проголосувало)

Чи вживаєте спиртне?(наголошую пиво,вино лонгер і т п теж спиртне)

1. Ні (42 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. Так (120 голосів [74.07%])

Процент голосів: 74.07%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#541 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 14.10.2009 – 23:20

Перегляд дописуПетлюра (14.10.2009 17:19) писав:

Ну таких форм багато.Але таки натверезій зустрічі нарядчі багато часу приділять критиці бухих.
Вірно. І ти, як наочний приклад некритичного ставлення до п'ющих.

Повідомлення відредагував yushchenko: 14.10.2009 – 23:20

• 0

#542 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 15.10.2009 – 23:56

Перегляд дописуyushchenko (15.10.2009 00:20) писав:

Вірно. І ти, як наочний приклад некритичного ставлення до п'ющих.
А де я їх критикую?То їх власна біда.А мені сумно суто від того що їх великий обсяг сильно заважає у пошуці хороших людей.І потім мова критичний я до тих впершу чергу хто не уявляє(або якраз тільки те що і уявляє)відпочинок без випивки.До людей яким бухання за замовчнням виставлене і яким треба пояснювати що не пити можна просто так а чне через якусь глобальну причину я буду критичний і це очевидно

Повідомлення відредагував Петлюра: 15.10.2009 – 23:57

• 0

#543 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 02.11.2009 – 22:13

не заради офф-топу,серйозно

http://vkontakte.ru/board6536880

може аффтар теми собі друзів знайде,таких же як він. ну..я маю на увазі з такими ж поглядами і інтересами :)
  • 0

#544 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 02.11.2009 – 22:56

Не перечитувала все, може вже хто писа. Офігенська штука фондю - сирне чи шоколадне. Просто створене для неспішного спілкування. В принципі, присутності алкоголю не виключає (у сирному вино навіть в рецепті є), але не у вигляді міцних напоїв. Макати можна все що завгодно, сидіти краще на підлозі на подушках (ну, це з власного досвіду). Нанизуєте на вилочку шматочок, наприклад, яблучка, макаєте його в шоколад і... інжой :)
  • 0

#545 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 03.11.2009 – 14:33

Перегляд дописуSensssorika (2.11.2009 22:13) писав:

не заради офф-топу,серйозно

http://vkontakte.ru/board6536880

може аффтар теми собі друзів знайде,таких же як він. ну..я маю на увазі з такими ж поглядами і інтересами :rolleyes:
Автор за останні місяці сильно покращив свою ситуацію з друзями.Хоча що цікаво жодного знайомого по якомусь релыгыйному чи ыдейному зібранню я не знаходив.Якщо казати про саме ту групу то там крім здорових ідей є і суттєві перегиби нажаль

Перегляд дописуРуденька (2.11.2009 22:56) писав:

Не перечитувала все, може вже хто писа. Офігенська штука фондю - сирне чи шоколадне. Просто створене для неспішного спілкування. В принципі, присутності алкоголю не виключає (у сирному вино навіть в рецепті є), але не у вигляді міцних напоїв. Макати можна все що завгодно, сидіти краще на підлозі на подушках (ну, це з власного досвіду). Нанизуєте на вилочку шматочок, наприклад, яблучка, макаєте його в шоколад і... інжой :angry1:
Дякую за цікаву страву подивись в інеті таке нічогеньке.А що не виключа впринципі то не страшно впринципі ні що ні чого мабуть не виключа але ж питання за вибором людини
  • 0

#546 martin

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Місто:Україна, Рівне

Відправлено 06.11.2009 – 09:43

Перегляд дописуРуденька (24.02.2008 12:39) писав:

можна збиратись "на гарячий шоколад", "на млинці" чи навіть "на капустяний салатик" :cry:
це набагато веселіше ніж алкогольні вечірки :rolleyes:
а можна волонтером на якусь здибанку і корисно і весело
  • 0

#547 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 21.12.2009 – 00:32

Перегляд дописуErr0r (5.06.2008 21:33) писав:

Хочі почути ваше ставлення до:
алкоголю, тютюну, розпусного життя.
нормальне, а до розпусного життя так взагалі позитивне
  • 0

#548 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 21.12.2009 – 13:03

Ось знову перечитав цю тему, і досі вважаю що ске залишається попсовим рухом. Хоча я досить багато "викусив" із ске за останні часи... і тому вже не так сильно вважаю попсою) Глобально, я можу обізвати ідеологію попсою, але певних людей, яких я вважаю еталоном ске двіжухи - нєєє. 
  • 0

#549 young

Генеральний писар

• Користувачі
  • 558 повідомлень
  • Місто:рочка**

Відправлено 24.12.2009 – 12:03

Стрейт едж нині став попсою.. Багатьом людям просто подобаються стильні хрестики на долонях.. Сам до цього ставлюся нейтрально..
  • 0

#550 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 30.12.2009 – 12:32

Народе прошу вибачення що знову піднімаю цю тему.Не для червгового срачу а суто задля того що спитати.Як хто думає а загалом наскільки важко у нашому суспільстві знайти друзів які б відпочивали без випивки і де це можна зробити?цікавить ваша думка
  • 0

#551 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 30.12.2009 – 12:47

Перегляд дописуПетлюра (30.12.2009 12:32) писав:

де це можна зробити?
вступай у релігійні секти. їм па умалчанію ніззя пити )
  • 0

#552 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 30.12.2009 – 13:06

Народе прошу вибачення що знову піднімаю цю тему.Не для червгового срачу а суто задля того що спитати.Як хто думає а загалом наскільки важко у нашому суспільстві знайти друзів які б відпочивали без випивки і де це можна зробити?цікавить ваша думка
Приїжджай у Вінницю. Бажано з велосипедом і карематом.
  • 0

#553 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 30.12.2009 – 13:09

Хм... Цікава постановка питання. Не маю уявлення, бо друзів уже маю, отже, приймаю їх такими, як вони є, хоч іноді мені трохи нервів їдять ледь не насильним вливанням алкорідини. Я деякі недрузі навіть насміхаються. Але яке мені до того діло)
  • 0

#554 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 30.12.2009 – 18:48

здається, що до написання даного допису призвели найближчі свята, тому якщо це так то на новий рік і не обов'язково випивати, бо ті що заставляють випивати то не друзі,
сам прийшов до висновку, що краще відпочивати без випивки, бо то і сприяє здоров'ю, і тобі більше довіряють, але коли ти дивишся на тих що під добрим градусом, коли ти тверезий, то розумієш що хтось так сомо думає про тебе...
  • 0

#555 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 30.12.2009 – 18:59

Перегляд дописуКиря (30.12.2009 13:06) писав:

Приїжджай у Вінницю. Бажано з велосипедом і карематом.
Спорт це на любителя.Яким я не є.та і потім занаття спорт ще не гарантують тверезість.людина може актино їздити по місту на тому ж вєліку але після цього дудіти з друзями пиво на прогулянках чи святах.

Перегляд дописуTwinkle (30.12.2009 13:09) писав:

Хм... Цікава постановка питання. Не маю уявлення, бо друзів уже маю, отже, приймаю їх такими, як вони є, хоч іноді мені трохи нервів їдять ледь не насильним вливанням алкорідини. Я деякі недрузі навіть насміхаються. Але яке мені до того діло)
Знач ти лояльніше до бухання ставишся ьто не критика а як факт,бо ми не приймаємо всіх навколо такими якими вони є.а деяких приймаємо деяких ні.А що скажеш по самому питанню?

Перегляд дописуШkідниk (30.12.2009 18:48) писав:

здається, що до написання даного допису призвели найближчі свята, тому якщо це так то на новий рік і не обов'язково випивати, бо ті що заставляють випивати то не друзі,
Так саме свята.Але не так як ти подумав.Призвели тим зщо впринципі нема варіантів як у тверезій компанії новий рік і Різдво справити.аа варіант" друзі пиячать я тверезий" я ніколи не сприймав.я не проводив

Повідомлення відредагував Петлюра: 30.12.2009 – 19:02

• 0

#556 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 30.12.2009 – 19:03

Перегляд дописуПетлюра (30.12.2009 18:59) писав:

Спорт це на любителя.Яким я не є.та і потім занаття спорт ще не гарантують тверезість.людина може актино їздити по місту на тому ж вєліку але після цього дудіти з друзями пиво на прогулянках чи святах.
Я взагалі-то за себе говорив. І я не дудлю, даю Вам гарантію в 100% Не хочете ровера - пропонуйте свій варіант. Можна порибалити.
  • 0

#557 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 30.12.2009 – 19:03

Перегляд дописуШkідниk (30.12.2009 18:48) писав:

сам прийшов до висновку, що краще відпочивати без випивки, бо то і сприяє здоров'ю, і тобі більше довіряють, але коли ти дивишся на тих що під добрим градусом, коли ти тверезий, то розумієш що хтось так сомо думає про тебе...
а бажання знайти тверезу компанію не було?
  • 0

#558 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 30.12.2009 – 19:04

Перегляд дописуПетлюра (30.12.2009 18:59) писав:

нє то само собою.у мене нема жодного друга який би примущував пити мене або пив у моїй присутності.просто їх дуже мало нажаль.бо доводиться шукати більш менш порядних(як мінімум) у доволі вузькому прошарку
тут я не заперечуватиму це так зараз знайти таких шо не п'ють і не курять дуже важко, більшість просто п'є бо вважає що так він себе виділяє, фужер шампанського на Новий Рік я вважаю норм але коли ти напиваєшся в три **** то з такими людьми не хочеться спілкуватися а серед моїх однолітків таких більшість...
  • 0

#559 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 30.12.2009 – 19:07

Перегляд дописуКиря (30.12.2009 19:03) писав:

Я взагалі-то за себе говорив. І я не дудлю, даю Вам гарантію в 100% Не хочете ровера - пропонуйте свій варіант. Можна порибалити.
Дуже радий за вас.Не хотів образити я впринципів сказав що не зажди поєднуються нажаль.
Та ні спортивні варіанти мені якось не того.ня непроти спорту.просто він не моє

Перегляд дописуШkідниk (30.12.2009 19:04) писав:

тут я не заперечуватиму це так зараз знайти таких шо не п'ють і не курять дуже важко, більшість просто п'є бо вважає що так він себе виділяє, фужер шампанського на Новий Рік я вважаю норм але коли ти напиваєшся в три **** то з такими людьми не хочеться спілкуватися а серед моїх однолітків таких більшість...
Хоча як раз насправді виділяє людину тверезість у наш час.а щодо фужеру то ним же ніхто не обмежується
  • 0

#560 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 30.12.2009 – 20:10

апять 25
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних