Перейти до вмісту

sXe, POISON FREE («вільний від отрути»)

Повідомлень в темі: 616

Опитування: sXe, POISON FREE («вільний від отрути») (161 користувачів проголосувало)

Чи вживаєте спиртне?(наголошую пиво,вино лонгер і т п теж спиртне)

1. Ні (42 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. Так (120 голосів [74.07%])

Процент голосів: 74.07%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#521 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 16.05.2009 – 16:46

Перегляд дописуNomad (16.05.2009 17:19) писав:

Рішив підкинути троха кокаїнуму в тему - а чо пан Петлюра і сотоваріші паряцця? ну тіпа самі не вживаєте - ну ок, даже уважуха і всьо таке, а чо ви за інших так переживаєте? ну дохне бидло всяке від водки паленої і від того шо нетверезе сідає за руль - так і шо, генофонд тіки виграє від очищення.
тим більше шо давно доведено, шо всі заклики, антиреклами алкоголю і теде, навіть його заборона мають прямо обернений ехфект - анкоголю жруть все більше.
Дякую за запитання.відповідь дуже проста.Мені дуже сумно що практично дуже дуже важко знайти тверезого длрруга.Тобто я не переживаю за бидла я оосбисто всього навсього шукаю друзів і товаришів з якими можна було б відпочити без випивки.Через катастрофічний брак таких людей я дуже переживаю.Було б у мене хоча б 3 друга які б могли бодай раз в тиждень зі мною бачитись і гуляти без випивки ну там зі мною щось типу дня народженя без випивки відсвяткувати я б на бидло давно плюнув і жив би собі паралельно не займаючись антиалкогольною агітацією
Тобто як бач я впершу чергу тут переживаю за себе
  • 0

#522 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 16:55

Перегляд дописуПетлюра (16.05.2009 17:46) писав:

Дякую за запитання.відповідь дуже проста.Мені дуже сумно що практично дуже дуже важко знайти тверезого длрруга.Тобто я не переживаю за бидла я оосбисто всього навсього шукаю друзів і товаришів з якими можна було б відпочити без випивки.Через катастрофічний брак таких людей я дуже переживаю.Було б у мене хоча б 3 друга які б могли бодай раз в тиждень зі мною бачитись і гуляти без випивки ну там зі мною щось типу дня народженя без випивки відсвяткувати я б на бидло давно плюнув і жив би собі паралельно не займаючись антиалкогольною агітацією
Тобто як бач я впершу чергу тут переживаю за себе

Друзів так не знайти, якшо людина тобі друг - то ти мало будеш зважати на такі речі як алкоголь(в помірних звичайно кількостях), куріння, ононізм :unsure: . Ну оскільки я знаю шо ви не один такий проти анкоголю, то контактуйте якось із подібними товаришами - там сайти, форуми, жежешечки, та й ін ріал лайф мона посидіти за бокальчиком пифа приємною розмовою.
  • 0

#523 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 17.05.2009 – 01:31

Перегляд дописуNomad (16.05.2009 17:55) писав:

Друзів так не знайти, якшо людина тобі друг - то ти мало будеш зважати на такі речі як алкоголь(в помірних звичайно кількостях), куріння, ононізм :angry2: . Н
Людські відносини явище напрочуд унікальне.Так само і дружба.Можливо комусь випивання чи не випивання для дружби і не суттєво але це не завжди так.У всіх різні пріорітети.А уявити людину яка б не змогла(чи не зміг би) подружитись з тими хто при ній онанізмом займатиметься зовсім не важко :unsure:А помірне випивання це великий міф.Ні хто ж не скаже що буха заливається.Ніхто не скаже що випив забгато.ну майже ніхто.Всі казатимуть що випивали вміру і т п.Я чимало випадків бачив коли для людей було в міру а мені абсолютно тверезому ригати від їх виду хотілось.І то були далеко не алкоголіки чи деградати повірте мені

Ну оскільки я знаю шо ви не один такий проти анкоголю, то контактуйте якось із подібними товаришами - там сайти, форуми, жежешечки
В цьому напрямку також активно шукаю.Ех жив би я в Києві з кимсь би з таких людей з інту вже точно перестрвся б.

, та й ін ріал лайф мона посидіти за бокальчиком пифа приємною розмовою.
В тому то і біда що важко хоча і можливо знайти людей які б перечеркнуте відділяли б від не перчеркнутого

Повідомлення відредагував Петлюра: 17.05.2009 – 01:32

• 0

#524 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 17.05.2009 – 08:06

Перегляд дописуПетлюра (16.05.2009 16:40) писав:

Легко коли молодий і здоровий за компом сидячі про життя і смерть говорити.А от коли це діло приходе в реальному вимірі думки зовсім інші.Не дай Бог тобі звісно але подивисся б я якби у тебе чи у когось з рлдичів якісь смртельні хвороби чи звички були
Ххи, звісно, що легко. І смертельні хвороби були - хресний тато від такого помер, і звички у родичів є. Але мені якось байдуже, я одразу в обличчя кажу п'яному родичу, що він свиня etc., в сраку толерантність. Найближчі уже в результаті банально уникають пити в моїй присутності, бо знають, що я зіпсую довільний "кайф" від випивки.
Скілько лажу з друзями, то пиво в моїй присутності пили разів 2-3, більше згадати не можу. А щоб щось більше - то і поготів. Плюз відпочинок на те і альтернативний, що складатись має не лише з "легких невимушених розмов", можна десь лазити (спробуйте вилізти у стані легкого сп'яніння на Лису Гору у Львові там, де все обвалюється) чи той же ж самий пейнтбол, футбол, баскетбол та інші -оли. З курцями теж можна бігати, вони опісля легені виплюнути хочуть.
  • 0

#525 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 17.05.2009 – 18:23

Перегляд дописуГетьман (17.05.2009 09:06) писав:

Ххи, звісно, що легко. І смертельні хвороби були - хресний тато від такого помер, і звички у родичів є. Але мені якось байдуже, я одразу в обличчя кажу п'яному родичу, що він свиня etc., в сраку толерантність. Найближчі уже в результаті банально уникають пити в моїй присутності, бо знають, що я зіпсую довільний "кайф" від випивки.
А це доволі жорсткий але дієвий хоча нажаль теж не завжди спосіб.Особисто я саме людей свиньми не називаю алете що стан свинячий,бидлючій і т п то такі епітети з мого боку вживались не завжди але і не рідко

.
Скілько лажу з друзями, то пиво в моїй присутності пили разів 2-3, більше згадати не можу. А щоб щось більше - то і поготів.
Вдалось їх якимось чином виховати чи вони з самого початку мали бажання без випивки тусуватись?

Плюз відпочинок на те і альтернативний, що складатись має не лише з "легких невимушених розмов", можна десь лазити (спробуйте вилізти у стані легкого сп'яніння на Лису Гору у Львові там, де все обвалюється) чи той же ж самий пейнтбол, футбол, баскетбол та інші -оли. З курцями теж можна бігати, вони опісля легені виплюнути хочуть.
Мабуть мені краще було б його назвати не альтенативний а тверезий.Особисто мені доречі не дуже подобаються ситуації коли люди не пють бо прогибаються під когось чи бо сама ситуація забороня їм пити(тобто тоді коли це не свідоме бажання людини а вимушення обставинами,я сам не люблю прогинатись і прогинати інших не люблю також).Хоча по житю їх позиція щодо випивки лояльна.Я тоді завжди згадую свою академгрупу в універі і кажу собі що те що на паразх не можна пити не робить одногрупників мені тверезими друзями

Повідомлення відредагував Петлюра: 17.05.2009 – 18:24

• 0

#526 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 12.10.2009 – 23:11

http://unian.net/press/?lang=1&url=pre...s&id=106495
:rolleyes: :) :happy1:
  • 0

#527 BOXER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 155 повідомлень

Відправлено 13.10.2009 – 08:06

Раніше(як був молодший) вживав спиртне. Думав що це круто, та як це я не питиму.(доречі завжди на дискотеках випивав). Зараз не бачу в цьому ніякого сенсу. Навіть коли виходжу на вулицю гуляти з друзями, мені не приємно що вони випивають і витворяють казна що. А мало того вбивають себе цим.
...Люблю дуже природу. Навіть бувають такі моменти що беру друга(не випивающого) в ліс на декілька годин і сидим там, спілкуємся, обговорюємо багато тем..
  • 0

#528 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 13.10.2009 – 14:51

Перегляд дописуBOXER (13.10.2009 09:06) писав:

Раніше(як був молодший) вживав спиртне. Думав що це круто, та як це я не питиму.(доречі завжди на дискотеках випивав). Зараз не бачу в цьому ніякого сенсу. Навіть коли виходжу на вулицю гуляти з друзями, мені не приємно що вони випивають і витворяють казна що. А мало того вбивають себе цим.
...Люблю дуже природу. Навіть бувають такі моменти що беру друга(не випивающого) в ліс на декілька годин і сидим там, спілкуємся, обговорюємо багато тем..
Дуже радий бачити такий позитивний приклад.Дай Щоб те до більшості дійшло.А цікаво що вплинуло на таку гарну зміну як не секрет?
  • 0

#529 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.10.2009 – 16:15

Всі проблеми від виховання (с)
  • 0

#530 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 13.10.2009 – 16:33

Перегляд дописуSensssorika (13.10.2009 17:15) писав:

Всі проблеми від виховання (с)
Точно, давайте не будемо людий виховувати взагалі ))
  • 0

#531 BOXER

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 155 повідомлень

Відправлено 13.10.2009 – 16:41

Перегляд дописуПетлюра (13.10.2009 14:51) писав:

А цікаво що вплинуло на таку гарну зміну як не секрет?

Задумався про майбутнє... :rolleyes:
...почав займатися спортом.
  • 0

#532 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.10.2009 – 16:42

Перегляд дописуКиря (13.10.2009 17:33) писав:

Точно, давайте не будемо людий виховувати взагалі ))
я такого не казала. в залежності від того як виховують. от релігіозно фанатичним людям я б взагалі заоборонила мати дітей. тіка калічать дитині розум. те саме можна і в інших сферах приміняти. якшо мені мама не забороняла курити,це не значить,шо я курила. мама сказала: "будуть жовті зуби". знаєш, подіяло гг
  • 0

#533 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 13.10.2009 – 17:10

Питання не у релігійності а у фанатизмі.Фанатизм він і атеїстичним бува.Виховання дуже важливе для формування повноцінної людини.Але в той же час воно нажаль не всесильне.Маю чимало прикладів людей що вживають спиртне незаважаючі на гарних батьків

Повідомлення відредагував Петлюра: 13.10.2009 – 17:11

• 0

#534 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 13.10.2009 – 18:46

Перегляд дописуПетлюра (13.10.2009 18:10) писав:

Питання не у релігійності а у фанатизмі.Фанатизм він і атеїстичним бува.Виховання дуже важливе для формування повноцінної людини.Але в той же час воно нажаль не всесильне.Маю чимало прикладів людей що вживають спиртне незаважаючі на гарних батьків
я не казала про віруючих. я мала на увазі відношення до віри та релігії. атеїсти теж відносяться до релігії.

мою думку щодо виховання ти не зрозумів. я не "гарний приклад" батьків мала на увазі.
  • 0

#535 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 13.10.2009 – 23:11

Перегляд дописуSensssorika (13.10.2009 19:46) писав:

я не казала про віруючих. я мала на увазі відношення до віри та релігії. атеїсти теж відносяться до релігії.

мою думку щодо виховання ти не зрозумів. я не "гарний приклад" батьків мала на увазі.
Тобто і оточення в цілому?тут не лише гарний приклад а і те як впливають на дитину
  • 0

#536 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 14.10.2009 – 09:10

Перегляд дописуBOXER (13.10.2009 17:41) писав:

Задумався про майбутнє... :happy1:
...почав займатися спортом.
Все ж це наслідок, а не причина, як не крути..
  • 0

#537 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 14.10.2009 – 09:16

Одна з форм альтернативного "безалкогольного" відпочинку - його обговорення :happy1:
  • 0

#538 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 14.10.2009 – 17:19

Перегляд дописуbulbashka_aero (14.10.2009 10:16) писав:

Одна з форм альтернативного "безалкогольного" відпочинку - його обговорення :happy1:
Ну таких форм багато.Але таки натверезій зустрічі нарядчі багато часу приділять критиці бухих.
  • 0

#539 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 14.10.2009 – 17:28

Перегляд дописуПетлюра (14.10.2009 18:19) писав:

Ну таких форм багато.Але таки натверезій зустрічі нарядчі багато часу приділять критиці бухих.

То ще залежить від кадрового складу.
  • 0

#540 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 14.10.2009 – 23:11

Перегляд дописуTwinkle (14.10.2009 18:28) писав:

То ще залежить від кадрового складу.
Звісно залежить.але я не мав наувазі товариство тверезості складене з колишніх алкоголіків чи наприкладтів якоїсь громадської організації.Я маю наувазі саме зібрання якихось друзів чи товаришів.Який же їм смисл буде в чергове нагадувати собі яке у нас успільство і сумувати від того
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних