Перейти до вмісту

sXe, POISON FREE («вільний від отрути»)

Повідомлень в темі: 616

Опитування: sXe, POISON FREE («вільний від отрути») (161 користувачів проголосувало)

Чи вживаєте спиртне?(наголошую пиво,вино лонгер і т п теж спиртне)

1. Ні (42 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. Так (120 голосів [74.07%])

Процент голосів: 74.07%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#501 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 20.01.2009 – 00:51

Перегляд дописуRembik (19.01.2009 21:03) писав:

Всім привіт з Рівного! Сорі, що втручаюся у ваші балачки та супречки на рахунок бухла та сексу,
Ні щодо сексу ми не сперечаємось він по любе позитив.Я просто зауважив що не збираюсь трахатись аби з ким без баання тільки через вік

Перегляд дописуRembik (19.01.2009 21:03) писав:

Є така річ Енкаунтер. До того як не почав грати в активні міські ігри, тупо проводив вихідні бухав з друзями, кожен тиждень одне й те саме. а після цього і життя змінилося, зявилася купа нових знайомих, закинув жорсткий бух, став відчувати себе людиною. От такі то справи.
Сорі а що то за гра?Я так розумію що типу жорсткої рольовки з елементами фізичних навантажень?гарна альтернатива хоча особисто вона і не для мене

Повідомлення відредагував Петлюра: 20.01.2009 – 00:55

• 0

#502 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 20.01.2009 – 01:21

Перегляд дописуПетлюра (20.01.2009 01:51) писав:

Сорі а що то за гра?Я так розумію що типу жорсткої рольовки з елементами фізичних навантажень?гарна альтернатива хоча особисто вона і не для мене
Доречі енкаунтер це напевно супер. Реальна гра , цікава. Хоча питання її моральності є досить сумнівним.

Цитата:
"Чим більше, "мегаполіснєє" місто, тим цікавіше "Енкаунтер". Замість рукотворних перешкод на шляху гравців зустрінуться нерозуміння городян, нічого що не знають ні про яку гру, затори і пробки, непрацюючі світлофори, вулиці з одностороннім рухом, розбиті дороги, незадоволені регулювальники і т.д. Хоча формально в правилах "Енкаунтера" постійно йдеться про необхідність дотримання правил дорожнього руху, багато хто вважає за можливе грати на грані. Нерідко ця грань трактується дуже широко, що приводить до систематичних порушень ПДД. А що робити? Гра тим цікавіше, чим більше адреналіну викинуто в кров. Рев двигуна і виск гальм, міліціонер, що розлючено розмахує жезлом, і скажено сигналячий водій, що "підрізає", - це заводить багатьох, тим більше що перемога сама по собі приваблива і балансування на краю закону здається цілком гідною ціною."

По телевізору якось бачив репортаж, одним з завдань групі було - вдягти ласти та станцювати " маленьких каченят" навпроти Большого Театра в Москві. -_-

Повідомлення відредагував yushchenko: 20.01.2009 – 01:27

• 0

#503 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 22.01.2009 – 01:00

Перегляд дописуyushchenko (20.01.2009 01:21) писав:

По телевізору якось бачив репортаж, одним з завдань групі було - вдягти ласти та станцювати " маленьких каченят" навпроти Большого Театра в Москві. :D
І як станцювали? :D
  • 0

#504 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 22.01.2009 – 10:57

Перегляд дописуMiguel (19.01.2009 19:17) писав:

Ми мою дружбу не втратила, то не так просто :D !!! Ти зі мною і на роботі не напивалася, і тепер не хочеш (жарт). А те що часу бракує - це погано, треба виправлятися!!! :D

Я виправлюсь! Обіцяю!
  • 0

#505 Rembik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень
  • Місто:м. Рівне

Відправлено 22.01.2009 – 16:12

Перегляд дописуПетлюра (22.01.2009 01:00) писав:

І як станцювали? :D

А сам потанцювати не хочеш, так би мовити на своїй власній шкірі відчути як це приставати до перехожих з дуриним запитаннями щоб там відшукати агента чи показувати якусь мега сценку у самому людному місті?
  • 0

#506 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 23.01.2009 – 01:02

Перегляд дописуRembik (22.01.2009 16:12) писав:

А сам потанцювати не хочеш, так би мовити на своїй власній шкірі відчути як це приставати до перехожих з дуриним запитаннями щоб там відшукати агента чи показувати якусь мега сценку у самому людному місті?
Ні.Я сам не засуджую коли люди так веселяться тим більш без випивки але самне хочу.По натурі я дові мирна тиха і спокійна людина
  • 0

#507 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 23.01.2009 – 01:18

Перегляд дописуПетлюра (23.01.2009 01:02) писав:

Ні.Я сам не засуджую коли люди так веселяться тим більш без випивки але самне хочу.По натурі я дові мирна тиха і спокійна людина
Повторюєшся. Ти все сказав у цій темі?
  • 0

#508 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 25.01.2009 – 02:50

Перегляд дописуБілий Дракон (23.01.2009 01:18) писав:

Повторюєшся. Ти все сказав у цій темі?
Мені задали питання я відповів.Я повторююсь і коли в менепитають як мене звати чи з якого я міста :lol:
  • 0

#509 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 26.03.2009 – 02:46

40% хлопців і 20% дівчат пізнають смак алкоголю з десятилітнього віку. У 13 років – вже дві третини. У 14 – не цураються спиртного 90% підлітків. Полюбляють слабоалкогольні напої та, особливо, пиво. Кожен п’ятий вже у восьмому класі хоч раз, та напивався. Фахівці кажуть – двоє з трьох українських хлопців гинуть через те, що, напившись, шукають пригод «на свою голову».

Найголовніша причина стрімкої алкоголізації молоді – доступність спиртного, агресивне суспільство та агресивна реклама, спрямована на формування позитивного ставлення молоді до спиртного.

За офіційними даними Україна втрачає щороку через алкоголь понад 40 тисяч громадян. За 17 років населення України скоротилося на 5 з половиною мільйонів. Сьогодні рівень споживання алкоголю в Україні є одним із найвищих у світі і становить близько 12-13 л абсолютного спирту на душу населення за рік (за неофіційними даними – навіть 20 л).

Поряд з цим, за даними ВООЗ на 2008 рік, Україна займає перше місце у світі з уживання алкоголю дітьми та молоддю. 40% дітей у віці від 14 до 18 років уже залучені до систематичного вживання алкоголю.

За останні 10 років кількість осіб, які перебувають у залежності тільки від пива, зросла в 10-12 разів. Проте наше законодавство не визнає алкогольним виробом пиво, тим самим позбавляючи населення країни захисту від алкоголізму. За даними ВООЗ, нормою вважається вживання не більше 0,33 л пива на день.

У жінок при регулярному та значному перевищенні вживання цього напою алкоголізм розвивається вже через півроку. Чоловікам для цього треба шість років, дитині – лічені місяці.

Тому молодіжні громадські антиалкогольні організації виступають за те, щоби дати українцям шанс вижити і розпочинають боротьбу з рекламою алкогольних напоїв, і пива – в першу чергу.

Андрій ЧЕРНИХ, координатор Молодіжного громадського комітету
«Молодь за повну заборону реклами алкоголю»
http://versii.cv.ua/i/?p=1872
  • 0

#510 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 01:30

Щороку збільшується рівень вживання алкоголю та доступність наркотиків серед учнівської молоді України, - звіт ЮНІСЕФ

UNICEF Ukraine/2005/G.Pirozzi
15 квітня 2009 року. Київ, Україна - Сьогодні Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) представив результати дослідження «Європейське опитування учнівської молоді щодо вживання алкоголю та наркотиків» (ESPAD), яке виявило, що вживання алкоголю та доступність наркотиків серед учнівської молоді в Україні збільшується щороку. Як свідчать дані дослідження, 63 відсотки дівчат та юнаків віком 15-16 років мають досвід куріння, 91 відсоток - вживання алкоголю, а 14 відсотків вживали маріхуану або гашиш. Лише 22 відсотки підлітків мають правильні знання про шляхи інфікування ВІЛ. «Вживання алкоголю та наркотиків спонукає до ризикової поведінки та підвищує вірогідність інфікування ВІЛ», сказав Джеремі Хартлі, Представник ЮНІСЕФ в Україні. «Це дослідження свідчить про те, що є нагальна потреба в розробці та впровадженні національної стратегії профілактики ВІЛ та формування відповідальної поведінки серед молоді щодо збереження власного здоров’я», додав він. Дослідження ESPAD, проведене Українським інститутом соціальних досліджень ім. Олександра Яременка, надає дуже корисну інформацію для всіх, хто стурбований збереженням здоров’я молодого покоління України. Також ця інформація адресована українським посадовцям, батькам, надавачам послуг, молодим людям, представникам неурядових організацій та ЗМІ. Тютюнопаління. Згідно з результатами дослідження, 23 відсотки хлопців та 12 відсотків дівчат - щоденні курці. Вперше спробували куріння у віці до 13 років 38 відсотків (48 відсотків хлопців та 27 відсотків дівчат). Однією з головних причин поширеності тютюнопаління є доступність цигарок: лише 5–10 відсотків підлітків-курців та 20-25 відсотків підлітків-некурців вважають, що могли б мати труднощі з їх придбанням. Проте, дані свідчать і про позитивну динаміку: з 1995 р. по 2007 р. зменшилась частка курців серед хлопців з 50 відсотків до 39 відсотків, але частка курців серед дівчат зменшилася лише з 28 відсотків до 25 відсотків. В той же час, 12 відсотків хлопців та 5 відсотків дівчат почали щоденне куріння до досягнення 13 років. Алкоголь. У порівнянні з результатами попередніх досліджень, відбувається поступове збільшення вживання алкогольних напоїв серед 15–16-річних підлітків. Протягом останніх 12-ти місяців алкогольні напої вживали 84 відсотки підлітків, протягом останніх 30 днів – 62 відсотки. Найбільш поширеним алкогольним напоєм стало пиво. Майже вдвоє зросла популярність слабоалкогольних напоїв – у порівнянні з 2003 р., частка підлітків, які їх вживають, виросла з 14 до 22 відсотків. Алкогольні напої є легкодоступними для 90 відсотків підлітків. 45 відсотків підлітків повідомили, що внаслідок вживання алкоголю мали різні проблеми, як на приклад нещасні випадки або травми, госпіталізація, проблеми у взаєминах із друзями чи батьками, а також незахищений статевий зв’язок. Наркотичні речовини. Найбільш вживаними наркотиками залишаються марихуана або гашиш: 14 відсотків учнівської молоді вживали марихуану хоча б один раз; 4 відсотки опитаних вживали транквілізатори або заспокійливі; а також 3 відсотки респондентів мали досвід вживання інгалянтів. За оцінками опитаних підлітків, в Україні спостерігається катастрофічне зростання доступності інгалянтів (хімічні речовини, які нюхають або вдихають): частка тих, хто вважає їх доступними, зросла з 8 відсотків у 1995 році до 28 відсотків у 2007 році серед підлітків обох статей. Важливо, що 34 відсотки хлопців та 23 відсотки дівчат мали можливість спробувати марихуану чи гашиш, але не скористалися нею. Дослідження виявило, що основними місцями придбання марихуани та гашишу є дискотеки та бари, на другому місці – «точки» на вулиці або в парках, на третьому місці – вдома у торговців наркотиками, на четвертому – школи. Лише 17 відсотків від тих, хто мав спробу наркотиків, самі їх купували, решта – отримували від друзів або незнайомих людей. Статева поведінка та знання про шляхи запобігання ВІЛ-інфікування. Понад 21 відсоток хлопців та 11 відсотків дівчат повідомили про те що, мали статеві контакти протягом останніх 12 місяців. Перший статевий контакт у 25 відсотках випадків був незахищений презервативом. Дівчата частіше повідомляли про незахищений перший статевий контакт (40 відсотків). А хлопці вказали більшу, ніж дівчата кількість статевих партнерів за останні 12 місяців. Лише 22 відсотки підлітків мають правильні знання про шляхи інфікування ВІЛ. ***
http://www.un.org.ua...ews/2009-04-15/
  • 0

#511 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 16.05.2009 – 09:06

Перегляд дописуПетлюра (16.05.2009 02:30) писав:

Щороку збільшується рівень вживання алкоголю та доступність наркотиків серед учнівської молоді України, - звіт ЮНІСЕФ

...
Тю, так в чому проблема? Вони всі помруть, таґ :) :happytwo:
  • 0

#512 begemot

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 277 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 10:51

Перегляд дописуГетьман (16.05.2009 10:06) писав:

це еволюція.
разом з тим збільшується "зізнаність" кожного, що вживато гадості не потрібно.

варіант альтернативного відпочинку - пейнтбол. ярка тема.
  • 0

#513 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 16.05.2009 – 15:12

Перегляд дописуbegemot (16.05.2009 11:51) писав:

це еволюція.
разом з тим збільшується "зізнаність" кожного, що вживато гадості не потрібно.
Це точно, таким чином планета очищається від "непотрібного і непридатного" біоматеріалу...
  • 0

#514 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 15:29

Перегляд дописуMiguel (16.05.2009 16:12) писав:

Це точно, таким чином планета очищається від "непотрібного і непридатного" біоматеріалу...
А мені здається навпаки. Планета таким чином забруднюється непотрібним і непридатним біоматеріалом.

Алкоголь і цигарки одразу не вбивають. Людина може і до 50- і до 60 і до 70-ти прожити...
  • 0

#515 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 15:33

Перегляд дописуRomun (16.05.2009 16:29) писав:

А мені здається навпаки. Планета таким чином забруднюється непотрібним і непридатним біоматеріалом.

Алкоголь і цигарки одразу не вбивають. Людина може і до 50- і до 60 і до 70-ти прожити...
природній відбір - тривалий процес, він може здійснюватися на протязі декількох поколінь... Непридатний біоматеріал погано розмножується.....
  • 0

#516 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 15:40

Перегляд дописуMiguel (16.05.2009 16:12) писав:

Покажіть мені придатний будь-ласка.Я "його" вже кілька років шукаю.

Перегляд дописуГетьман (16.05.2009 10:06) писав:

Легко коли молодий і здоровий за компом сидячі про життя і смерть говорити.А от коли це діло приходе в реальному вимірі думки зовсім інші.Не дай Бог тобі звісно але подивисся б я якби у тебе чи у когось з рлдичів якісь смртельні хвороби чи звички були

Перегляд дописуMiguel (16.05.2009 16:33) писав:

природній відбір - тривалий процес, він може здійснюватися на протязі декількох поколінь... Непридатний біоматеріал погано розмножується.....
Погано розмножується зараз нажаль всі цивілізовані народи.Доречі не лише білі у тих же японців аналогічна демографічна ситуація

Перегляд дописуbegemot (16.05.2009 11:51) писав:

варіант альтернативного відпочинку - пейнтбол. ярка тема.
Це гарний варіант що хоче кинути пити і має тягу до спорту.Але того факту що зараз просто поспілкуватись і розслаьбитись ніхто без випивки не хоче це не відміня.Доречі можна спокійно проводити частину досугу за спортом а частину за прогулянками зі знайомими з пивом і іншою отрутою що зараз більшість спортивноналаштованаих людей і робе нажаль
  • 0

#517 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 15:45

Перегляд дописуПетлюра (16.05.2009 16:40) писав:

Покажіть мені придатний будь-ласка.Я "його" вже кілька років шукаю.
я

Перегляд дописуПетлюра (16.05.2009 16:40) писав:

Погано розмножується зараз нажаль всі цивілізовані народи.Доречі не лише білі у тих же японців аналогічна демографічна ситуація
тому то і погано розмножуються, що вживають всяке лайно... в японців, в організмв присутній так званий "азіатський ген", тобто вони швидко спиваються від малих доз алкоголю, бо організм не пристосований, там, здається, відсутні якісь верменти, які повинні були б той алкоголь розчепляти...
  • 0

#518 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 16:14

Перегляд дописуMiguel (16.05.2009 16:45) писав:

тому то і погано розмножуються, що вживають всяке лайно... в японців, в організмв присутній так званий "азіатський ген", тобто вони швидко спиваються від малих доз алкоголю, бо організм не пристосований, там, здається, відсутні якісь верменти, які повинні були б той алкоголь розчепляти...
То теж вірно але є і інший дуже суттєвий корінь проблеми.небажання молодих пар мати більше одної дитини і бажання мати її як умого пізніш.Тобто не лише у смертності біда а і у в значній мірі в психологічному небажані розмножуватись.А з цими боротись значно важче.
  • 0

#519 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 16:19

Рішив підкинути троха кокаїнуму в тему - а чо пан Петлюра і сотоваріші паряцця? ну тіпа самі не вживаєте - ну ок, даже уважуха і всьо таке, а чо ви за інших так переживаєте? ну дохне бидло всяке від водки паленої і від того шо нетверезе сідає за руль - так і шо, генофонд тіки виграє від очищення.
тим більше шо давно доведено, шо всі заклики, антиреклами алкоголю і теде, навіть його заборона мають прямо обернений ехфект - анкоголю жруть все більше.
  • 0

#520 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 16.05.2009 – 16:22

та я особисто ні за кого не переживаю, я констатую факт.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних