Перейти до вмісту

sXe, POISON FREE («вільний від отрути»)

Повідомлень в темі: 616

Опитування: sXe, POISON FREE («вільний від отрути») (161 користувачів проголосувало)

Чи вживаєте спиртне?(наголошую пиво,вино лонгер і т п теж спиртне)

1. Ні (42 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. Так (120 голосів [74.07%])

Процент голосів: 74.07%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#481 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 16.01.2009 – 13:10

Перегляд дописуSensssorika (14.01.2009 17:38) писав:

Шось мені підказує,шо це неможливо. В обох випадках))) До того ж він не цінує своїх друзів)

Я мала на увазі однодумців НЕ в цій компанії
  • 0

#482 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 16.01.2009 – 13:24

Перегляд дописуSergiy_K (16.01.2009 01:24) писав:

і без віагри <_<
і до чого б це тут
  • 0

#483 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 16.01.2009 – 13:30

Перегляд дописуПетлюра (16.01.2009 00:28) писав:

Все що я хочу це кілька друзів з якими можна час від часу бачитись і гуляти містом,ходити в кіно,музей,сидіти в кафе і щоб вони при цьому не пили.І така сама дівчинка

Я завжди мріяв що колись у мене бцде можливість святкувати,відпочивати у гарному тверезому колі.Що мій день народження я зможу відзначити з чайком і тортиком не лише із батьками

Ти не розчаровуйся. Повір, таких дівчат є достатньо. Але вони також мають свої точку зору з цього питання. Вони сидять вдома, читають книжечку в тишині, вчаться і т.п. І дуже рідко гуляють. Переважно це дівчатка, які цінять себе і шукають свій ідеал. Основне чекати ту справжню! Тоді вона розділить твою точку зору з приводу шумних компаній.

НЕ будь таким скептичним до таких компаній! Це ні до чого доброго не доведе! Просто адаптовуйся і старайся менше з ними спілкуватися (якщо вони тебе дратують).
А на рахунок шампанського з дівчиною в Новий рік, або келиха вина в річницю знайомства, то тут просто гріх не випити. Не треба бути настільки принциповим. Він шампанського, або вина п'яним не будеш. А настрій з'явиться!

Перегляд дописуMiguel (14.01.2009 18:24) писав:

Невже треба втратити всіх друзів, якщо в тебе є дівчина? НІ! Часу на друзів буде трохи менше, але не можна всіх послати! А якщо хтось зможе - то ці стосунки не можна назвати дружніми... А з дівчиною шампанське в Новий Рік чи келих вина на річницю? Це ж також алкоголь, і тому це неприйнятно до автора теми...

Miguel!
Чи втратила я твою дружбу після знайомства з своїм хлопцем? Чи дружбу наших спільних знайомих? Мені здається, що ні! Мені просто бракує часу для частіших зустрічей з вами. І посилати я вас не збираюся!

Повідомлення відредагував Малюсінька квіточка: 16.01.2009 – 13:34

• 0

#484 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 16.01.2009 – 15:26

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (16.01.2009 13:30) писав:

Ти не розчаровуйся. Повір, таких дівчат є достатньо. Але вони також мають свої точку зору з цього питання. Вони сидять вдома, читають книжечку в тишині, вчаться і т.п. І дуже рідко гуляють. Переважно це дівчатка, які цінять себе і шукають свій ідеал. Основне чекати ту справжню! Тоді вона розділить твою точку зору з приводу шумних компаній.
Цікаво що я прикладно так само і живу

НЕ будь таким скептичним до таких компаній! Це ні до чого доброго не доведе! Просто адаптовуйся і старайся менше з ними спілкуватися (якщо вони тебе дратують).
!
Мені на них чхати з вииисоченної колокольні.Наші шляхи не перетинаються

Не треба бути настільки принциповим. Він шампанського, або вина п'яним не будеш. А настрій з'явиться!
Ні треба.ТИм більш те що я не їм бананів від споживанняя яких комусь теж весело не робить мені гірше.
Якщо у мене будуть такі друзі і така дівчина в мене буде класний настрій без ніяких стимуляторів і соя мрія полягає якраз у тому щоб проводити час з друзями і дівчиною тверезим
  • 0

#485 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1481 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 16.01.2009 – 17:08

витрахайте петлюру хтось затрєзво, бо він жизні не дає на форумі!
  • 0

#486 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.01.2009 – 17:16

Перегляд дописуПетлюра (15.01.2009 23:51) писав:

З якого бодун така пред"ява?Я дуже дуже цную свох друзів всіх двох.Дай Боже їм здоров"я.Дуже жаль що мирідко бачимось.А те що я не ціную бухе оточення то інше воно мені не друзі
З твого життя. Не буду зазначати тут твоє прізвище,бо в цьому нема потреби.На вконтакті в тебе 582(!!!!) друзів. Навіть в мене стільки нема,а я дуже комунікабельна і соціально активна людина.Через я вирішила,що ти й половини тих,кого пододавав у друзі не знаєш,а отже і не цінуєш їх. Не можна цінувати тих,кого не знаєш,але ти їх вважаєш друзями)))

Перегляд дописуПетлюра (16.01.2009 00:00) писав:

А щодо моїх пошуків то так так і ще раз так я хочу знайти дівчину яка ФНЕ ПИЛА ні шампанськоо ні винціцю ні на новийні на якийсь ще рік.ФІ при чому робла б це(тобто не пила)не тому що я заборонятиму а добровільно!Я дуж радий був би знайти добру непитщу супутницю життя ї я цінив бидуж исоко на рівні з маті"ю і своїм житям
Що ти можеш дати такій дівчині? Чи ти думаєш,що те шо ти не п"єш- це величезний плюс? Так,це непогано. Але твої комплекси і стереотипи все перекреслюють. Будь простішим. Якшо дівчина іноді ТРОШКИ питиме те ж червоне вино- це не зробить з неї імбіцила чи алкоголічку.))

Перегляд дописуПетлюра (16.01.2009 00:14) писав:

Та я ж кажу що у мене нема і ніколи не було бухаючих друзів не було в силу того що я не допускаю самої можливості дружіння з ними тому власне казати що я не ціную когось чи на когось чхаю не відповідаюьть дійсності.
Випивший і "бухий"- це різні поняття. Так можна людей,яким прекурсори лікарем прописані для лікування, вважати пропащими нариками. Але ж це не так.
  • 0

#487 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 16.01.2009 – 17:28

Перегляд дописуSensssorika (16.01.2009 17:16) писав:

З твого життя. Не буду зазначати тут твоє прізвище,бо в цьому нема потреби.На вконтакті в тебе 582(!!!!) друзів. Навіть в мене стільки нема,а я дуже комунікабельна і соціально активна людина.Через я вирішила,що ти й половини тих,кого пододавав у друзі не знаєш,а отже і не цінуєш їх. Не можна цінувати тих,кого не знаєш,але ти їх вважаєш друзями)))
.
Дамо не плутайте друзів у реальному житті і віртуальних знайомих з якими час від часу переписуєшся

Що ти можеш дати такій дівчині? Чи ти думаєш,що те шо ти не п"єш- це величезний плюс? Так,це непогано. Але твої комплекси і стереотипи все перекреслюють. Будь простішим. Якшо дівчина іноді ТРОШКИ питиме те ж червоне вино- це не зробить з неї імбіцила чи алкоголічку.))
Всі ви п"єте трішки як вас послухати.Ніхто не скажу що я бухаю в сраку всі кажуть що п"ють в міру тому це не аргумент.І взагалі чим далі титим більше навчання а потім робота забиратиме часу і виходитимке що повноцінно провести з нею вільний час я мгогтиму лише тоді як ви кажете коли вона огтиме трошки пити.Та не дайБгСтосунки не будуються по принципу "ти даєш мені а я тобі" це не стосунки а бізнес або бордель.А кохання,доброти,поваги з мого боку вистачить

Випивший і "бухий"- це різні поняття. Так можна людей,яким прекурсори лікарем прописані для лікування, вважати пропащими нариками. Але ж це не так.
Тверезий і випивший це також різні речі.так от я шукаю тверезих друзів які б могли гуляти спілкуватись ходити в кіно або в кафе поссидіти без лкогольних напоїв
  • 0

#488 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 16.01.2009 – 17:30

Петлюра
Чувак, в тебе якісь комплекси? Тебе трахали п.яні мужики?
  • 0

#489 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.01.2009 – 18:12

Перегляд дописуПетлюра (16.01.2009 17:28) писав:

Дамо не плутайте друзів у реальному житті і віртуальних знайомих з якими час від часу переписуєшся
:) ти зі всіма п"ятистами переписуєшся???... Я стільки людей не запамятаю...І цікаво по яким критеріям ти їх у друзі додавав? Перевіряв на наявність у крові алкоголю,типу, ви мені тест відскануйте і в контакт викладіть- тоді подружимося ?))

Всі ви п"єте трішки як вас послухати.Ніхто не скажу що я бухаю в сраку всі кажуть що п"ють в міру тому це не аргумент.І взагалі чим далі титим більше навчання а потім робота забиратиме часу і виходитимке що повноцінно провести з нею вільний час я мгогтиму лише тоді як ви кажете коли вона огтиме трошки пити.Та не дайБгСтосунки не будуються по принципу "ти даєш мені а я тобі" це не стосунки а бізнес або бордель.А кохання,доброти,поваги з мого боку вистачить
мушу зазначити,що я НІКОЛИ НЕ МАЮ НА МЕТІ ОБРАЗИТИ ЛЮДИНУ. Ти цнотливий?
Знаєш,стусунки якраз по такому принципу і будуються. Це я тобі кажу як людина,що дуже ретельно вивчала психологію,соціологію та конфліктологію ))))

Тверезий і випивший це також різні речі.так от я шукаю тверезих друзів які б могли гуляти спілкуватись ходити в кіно або в кафе поссидіти без лкогольних напоїв
Тобто перекладаючи твої слова на мною описану ситуацію,людина яка вживає якийсь прекурсор,який йому прописано лікарем- автоматично наркоман? Навіть якшо вона веде абсолютно здоровий спосіб життя? ))
  • 0

#490 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 16.01.2009 – 19:20

Перегляд дописуSensssorika (16.01.2009 18:12) писав:

мушу зазначити,що я НІКОЛИ НЕ МАЮ НА МЕТІ ОБРАЗИТИ ЛЮДИНУ. Ти цнотливий?
Знаєш,стусунки якраз по такому принципу і будуються. Це я тобі кажу як людина,що дуже ретельно вивчала психологію,соціологію та конфліктологію ))))
А яке відношення має цнотливість/нецнотливість до цього?Можна постівйно трахатись і не мати жодного уявлення про почуття.
Щодо принципу стосунківто тоді я маю знайти кобіту яка б так само як прагнула терезого товариства
  • 0

#491 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.01.2009 – 19:51

Перегляд дописуПетлюра (16.01.2009 19:20) писав:

А яке відношення має цнотливість/нецнотливість до цього?Можна постівйно трахатись і не мати жодного уявлення про почуття.
Щодо принципу стосунківто тоді я маю знайти кобіту яка б так само як прагнула терезого товариства
Мені цікаво- така відповідь тебе влаштує?)Ти не відповів на мої питання.
Секс- теж почуття. Причому всі нормаьні люди до цього почуття "стрємяцца". Спробуй:)
Я мала на увазі,що досвіду спілкування з дівчатами в тебе ну не те що нема..майже нема. Я б навіть сказала не лише з дівчатами,а з людьми. Якшо ти у кожній людині,що дозволяє собі трохи випити, бачиш пропащу людину- то це в тобі говорять компллекси. Це факт. Якби я мала лікарську ліцензію це був би діагноз)
  • 0

#492 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 16.01.2009 – 19:59

Перегляд дописуSensssorika (16.01.2009 19:51) писав:

Мені цікаво- така відповідь тебе влаштує?)Ти не відповів на мої питання.
Секс- теж почуття. Причому всі нормаьні люди до цього почуття "стрємяцца". Спробуй:)
Так я і не заперечую.Але причому він до випивки можна займатись хоч тверезим хоч п"яним.Я прагну до щиого кохання а трахатись через те що прийшов вік аби з ким я не хо

Перегляд дописуSensssorika (16.01.2009 19:51) писав:

Якшо ти у кожній людині,що дозволяє собі трохи випити, бачиш пропащу людину- то це в тобі говорять компллекси. Це факт.
Ти приписуєш мені те що я не казав.Якщо людина якавпринцпі п"є може іф хоче провести зі мною час тверезою я тільки за
  • 0

#493 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.01.2009 – 20:09

Перегляд дописуПетлюра (16.01.2009 19:59) писав:

Ти приписуєш мені те що я не казав.Якщо людина якавпринцпі п"є може іф хоче провести зі мною час тверезою я тільки за
Ти ігноруєш мої питання . З чого б це..)))
Перечитай все шо ти писав раніше. Для тебе неприпустимо,щоб людина взагалі коли-небудь вживала алкоголь чи ось інше. Чомусь для тебе це одразу ассоціюється з п"янством. І ти сказав,шо не бажаєш спілкуватися з такими людьми. А тепер ти заперечуєш.
"Нєпостоянство"- це жіноча риса:)
  • 0

#494 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.01.2009 – 21:31

Для України зараз алкоголь - це геноцид. Тому вважаю вживання алкоголю в будь-якій дозі підтримкою цього геноциду, не інакше.

... про малі дози:

Цитата

Школою І. Павлова доведено, що після першої, найменшої дози алкоголю в корі головного мозку паралізуються ті відділи, де закладені елементи виховання, тобто культури. То про яку ж «культуру винопиття» можна говорити, якщо після першої чарки зникає в мозку саме те, що придбано вихованням, тобто зникає сама культура поведінки людини? Порушуються вищі функції мозку, тобто асоціації, які заміняються нижчими формами. Останні виникають у розумі зовсім недоречно й завзято тримаються. Такі асоціації нагадують собою явище чисто патологічне. Зміною якості асоціацій пояснюється вульгарність думок підвипившого, схильність до стереотипних і тривіальних виразів, до порожньої гри словами.

Решта - тут: http://tvereza.info/.../civilized.html

Дійсно цікаві і логічні відео-лекції для критично мислячих людей - http://tvereza.info/...coholvideo.html

ПН: питання до Петлюри - чого так неграмотно пишеш? Це питання стилю?
  • 0

#495 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 13:45

Перегляд дописуАничка (16.01.2009 21:31) писав:

Для України зараз алкоголь - це геноцид. Тому вважаю вживання алкоголю в будь-якій дозі підтримкою цього геноциду, не інакше.

... про малі дози:

Решта - тут: http://tvereza.info/.../civilized.html

Дійсно цікаві і логічні відео-лекції для критично мислячих людей - http://tvereza.info/...coholvideo.html

ПН: питання до Петлюри - чого так неграмотно пишеш? Це питання стилю?
Дякую за підтримку.Відповідь коли швидко набираєш бувають помилки стилю це не стосується

Перегляд дописуSensssorika (16.01.2009 20:09) писав:

Перечитай все шо ти писав раніше. Для тебе неприпустимо,щоб людина взагалі коли-небудь вживала алкоголь чи ось інше.
Не перекручуй для мене це вельми бажано але якшо людина п"є ріко і бачиться зі мною тверезою то і слава Богу так теж можна подружитись а от щодо дівчини то дійсно якщо вона в мене буде то пити не матиме
  • 0

#496 Ігорь

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.01.2009 – 13:51

Нема кращого відпочинку ніж застолля з сальцем(з часником, та перцем), огурчиками, помідорчиками, зеленою цибулей, хлібом Українським та горілкою.

....аж замріявся.
  • 0

#497 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 18:54

Кому як
  • 0

#498 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 19.01.2009 – 19:17

Miguel!
Чи втратила я твою дружбу після знайомства з своїм хлопцем? Чи дружбу наших спільних знайомих? Мені здається, що ні! Мені просто бракує часу для частіших зустрічей з вами. І посилати я вас не збираюся!
Ми мою дружбу не втратила, то не так просто :angry12: !!! Ти зі мною і на роботі не напивалася, і тепер не хочеш (жарт). А те що часу бракує - це погано, треба виправлятися!!! :ggggg:
  • 0

#499 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 19.01.2009 – 19:43

Доречі моя давня мрія відзначти днюху із тортиком,соком,чаєм.мінералкою і т п.нажаль на таке поки виходило лище з батьками
  • 0

#500 Rembik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень
  • Місто:м. Рівне

Відправлено 19.01.2009 – 21:03

Всім привіт з Рівного! Сорі, що втручаюся у ваші балачки та супречки на рахунок бухла та сексу, але є ще одна непогана альтернативу цьому всьому, по краіній мірі на вихідні вдома сидіти не приходиться. Є така річ Енкаунтер. До того як не почав грати в активні міські ігри, тупо проводив вихідні бухав з друзями, кожен тиждень одне й те саме. а після цього і життя змінилося, зявилася купа нових знайомих, закинув жорсткий бух, став відчувати себе людиною. От такі то справи.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних