Перейти до вмісту

sXe, POISON FREE («вільний від отрути»)

Повідомлень в темі: 616

Опитування: sXe, POISON FREE («вільний від отрути») (161 користувачів проголосувало)

Чи вживаєте спиртне?(наголошую пиво,вино лонгер і т п теж спиртне)

1. Ні (42 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. Так (120 голосів [74.07%])

Процент голосів: 74.07%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#461 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 10.01.2009 – 10:54

Перегляд дописуПетлюра (10.01.2009 01:31) писав:

Це звучить нормально.А я і не пробував і не збираюсь і на тому буду стояти і далі :gryzin:

Хоч убий не розумію невже у країні иі зокрема у моєму місті вже перевелися люди щоб хотіли піти в кіно,посидіти в кафе,прогулятись по місту чи іншим подібним чином відпочити і не випити.
Це реально вже якийсь комплекс.
  • 0

#462 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:if.ua

Відправлено 10.01.2009 – 11:11

я пропонувала закрити цю тему ще 2 сторінки тому. ніхто не слухав. мастіть собі голову далі.
  • 0

#463 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.01.2009 – 12:56

Якщо люди після 0,5-1 л. пива втрачають розум то то вже ппц...
  • 0

#464 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 10.01.2009 – 13:16

Петлюра

Я теж не дуже люблю п"яних людей, але не бачу великої проблеми в тому щоб я чи мій друг випив пляшку пива, і дійсно тема вже давно вичерпана, всі все сказали і досить переливати з пустого в порожнє. Бо коли з такою старанністю капають на моск, то виникає тільки одне бажання: зробити назло.
  • 0

#465 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 11.01.2009 – 23:20

Перегляд допису_saljama_ (10.01.2009 09:47) писав:

Петлро, ти гониш))))) на енну к-сть сторінок розписуати, що ти проти ипики, а потім лазити чужу розмоу і казати, щ перепити 7 класі - це нормально?? ну і почуття гумору у тебе
Я сказав нормально що людина заріклась
  • 0

#466 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 14.01.2009 – 17:07

Перегляд дописуПетлюра (24.02.2008 00:44) писав:

В наш час мало не єдиним засобом відпочити є шумне випивання спиртного.Будь то дискотеки,паті,здибанки вдома,прогулянки компанією по місту,сидіння в кафе чи барі.Ніщо не обходиться без випивання спиртних напоїв,співання пісень і т п.
Практично нема людей що б мали інші погляди на відпочинок.І одни з цих могікан я.Знайти собі аналогічних друзів практично неможливо .
Через це людині яка прагне відпочити без прийому алкоголю і великого шуму як правило доводиться сидіти вдома.Бо практично всі пропозиції щодо відпочику зводяться саме до вже згаданих дій.Зрозуміло що ніхто силою не заливає але для тверезої людини сам вигляд п"яних однолітків є огидним.Суджу з власного прикладу.Пару раз був з класом (вже колишнім ) на святі в кафе.Дочого неприємно дивитись на друзів що втратили розум.
Тому питання чи уявляє хтось кріім мене відпочинок бодай без спиртного?Чи є люди з якими можна нормально провести час?Без п"яного галдіння і т п?з яким можна під час відпочинку щось обговорити?
Я нікого не засуджую.Якщо більшості подобається хай так і роблять але всетаки чи є в мене в цьому плані однодумці?Чи є люди які б могли відпочивати не так як більшість?
(паралельно задвину цю тему в полтавській мережі може хто відгукнеться)

Я дуже добре тебе розумію! В мене також колись стояло таке питання. Справді, дуже часто компанія любить "відпочивати" в шумі з келішками горілочки в руках. Я відношусь до таких людей, які можуть знайти плюси в різних компаніях. Чи це буде пиятика, чи спокійний спосіб відпочинку. Просто все нормально в міру. А коли гуляєш зі своїм хлопцем взагалі хочеться тишини, спокою, неспішної напівшепотом розмови і т.п. Тому, моя тобі порада, якщо небе "напрягають" шумні компанії, або постарайся адаптуватися до них, або знаходь однодумців. А якщо ти маєш дівчинку, то тобі не буде вистачати часу на інших. Вона і буде твоя "тиха" компанія.
  • 0

#467 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.01.2009 – 17:38

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (14.01.2009 17:07) писав:

якщо небе "напрягають" шумні компанії, або постарайся адаптуватися до них, або знаходь однодумців. А якщо ти маєш дівчинку, то тобі не буде вистачати часу на інших.
Шось мені підказує,шо це неможливо. В обох випадках))) До того ж він не цінує своїх друзів)
  • 0

#468 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 14.01.2009 – 18:24

А якщо ти маєш дівчинку, то тобі не буде вистачати часу на інших. Вона і буде твоя "тиха" компанія.
Невже треба втратити всіх друзів, якщо в тебе є дівчина? НІ! Часу на друзів буде трохи менше, але не можна всіх послати! А якщо хтось зможе - то ці стосунки не можна назвати дружніми... А з дівчиною шампанське в Новий Рік чи келих вина на річницю? Це ж також алкоголь, і тому це неприйнятно до автора теми...
  • 0

#469 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 14.01.2009 – 18:34

Я також не люблю шумних компаній, де багато випивають, надаю перевагу тісному колу друзів. Сама п'ю небагато і досить рідко, тому раніше були проблеми з компаніями, в яких в мене справді намагалися "залити" те спиртне, а коли не вдавалося, то починалися насмішки, образи і т.д. Але мені здається, що ми вже це переросли, і тепер кожен п'є рівно стільки, скільки сам вважає за потрібне. Я не проти спиртного в принципі, хоч і вважаю, що люди дуже часто ним зловживають. Якщо знати міру - то все буде добре. Водночас що стосується особисто мене, то я можу веселитися і без цього.
  • 0

#470 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 14.01.2009 – 18:56

Пити теж треба вміти :happy1: Досі дивуюсь тим, що у декотрих людей вживання алкогольних напоїв - це щось страшне-престрашне, чи й не злочин. Я так не думаю, пити можна нормально, для підняття настрою, для полегшення розмови, для більшої впевненості тощо.
Роздули тему з пустого місця :ggggg: Одним подобається пити і шумні компанії, іншим же - своє власне коло друзів і тихий, спокійний відпочинок з ними. Кожен вибирає собі колектив та вид відпочинку, що ще не зрозуміло ;)

Питали чи можна відпочити з друзями без алкоголю? Ще й як :) Якщо в вашому уявленні посидіти з друзями значить випити, то неправда. Є багато інших цікавих речей, які можна робити, підняти настрій можна й іншими методами.

Можна із алкоголем, але в пристойних дозах :beer: Я навіть кажу, наголошую, що пити можна, але не до такої стадії, коли захочеться обійматися з туалетною феєю.
  • 0

#471 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 14.01.2009 – 19:03

Перегляд дописуMiguel (14.01.2009 18:24) писав:

Невже треба втратити всіх друзів, якщо в тебе є дівчина? НІ! Часу на друзів буде трохи менше, але не можна всіх послати! А якщо хтось зможе - то ці стосунки не можна назвати дружніми... А з дівчиною шампанське в Новий Рік чи келих вина на річницю? Це ж також алкоголь, і тому це неприйнятно до автора теми...
Точно. Це вже якийсь авторитаризм. Я можу не спілкуватися з друзями свого хлопця,але з якої радості йому переставати з ними спілкуватися?....))
Мій же Артьомка не був проти того, що я на Новий рік сік пила,а він шампанське))

Перегляд дописуNana (14.01.2009 18:56) писав:

Я навіть кажу, наголошую, що пити можна, але не до такої стадії, коли захочеться обійматися з туалетною феєю.
:happy1: Блін,якось гуляла з подругою. Свято якесь було. Потім ми один одного загубили. Вона когось зустріла,я теж когось знайомого...На наступний день день заходжу ддо неї в гості,вона сусідка моя. Довелося її ше будити. О другій годині дня) Пішла на кухню їй за мінералкою і собі за чаєм( ми ж подруги були,тому вдома у одне одного вільно почувалися)) ), повертаюся,а в неї телевізор увімкнений. Тоді ще рекламу горілчаних виробів вдень дозволяли. Так от перемикає вона на якийсь канал,а там така реклама, вона так скривилася і каже: "Це ж скільки треба було випити,щоб наваіть від реклами тієї горілки нудило..."- я ржала :ggggg:
  • 0

#472 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 14.01.2009 – 20:11

можна! з твістером))))
  • 0

#473 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 15.01.2009 – 23:51

Тому, моя тобі порада, якщо небе "напрягають" шумні компанії, або постарайся адаптуватися до них, або знаходь однодумців. А якщо ти маєш дівчинку, то тобі не буде вистачати часу на інших. Вона і буде твоя "тиха" компанія.
Твоя правда.Прогнутися під бухих я не можу тому я дійсно шукаю однодумців і добру непитущу дівчинку.Але напривеликий жаль то є ельми важко та я все ж не здаюсь

Перегляд дописуSensssorika (14.01.2009 17:38) писав:

Шось мені підказує,шо це неможливо. В обох випадках))) До того ж він не цінує своїх друзів)
З якого бодун така пред"ява?Я дуже дуже цную свох друзів всіх двох.Дай Боже їм здоров"я.Дуже жаль що мирідко бачимось.А те що я не ціную бухе оточення то інше воно мені не друзі
  • 0

#474 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 15.01.2009 – 23:53

Перегляд дописуПетлюра (15.01.2009 23:49) писав:

Твоя правда.Прогнутися під бухих я не можу тому я дійсно шукаю однодумців і добру непитущу дівчинку.Але напривеликий жаль то є ельми важко та я все ж не здаюсь

Створюється враження, що твої друзі п'ють без міри і розбору... Невже всі отак зразу напиваються, що з ними просто неможливо чи бридко, як ти кажеш, спілкуватися?

А непитущість може бути палкою з двома кінцями - не у всіх, звісно ж.
  • 0

#475 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 16.01.2009 – 00:00

Перегляд дописуMiguel (14.01.2009 18:24) писав:

В мене всього два друга причому хлопців серед них нема
А щодо моїх пошуків то так так і ще раз так я хочу знайти дівчину яка ФНЕ ПИЛА ні шампанськоо ні винціцю ні на новийні на якийсь ще рік.ФІ при чому робла б це(тобто не пила)не тому що я заборонятиму а добровільно!Я дуж радий був би знайти добру непитщу супутницю життя ї я цінив бидуж исоко на рівні з маті"ю і своїм житям

Перегляд дописуTwinkle (14.01.2009 18:34) писав:

Я також не люблю шумних компаній, де багато випивають, надаю перевагу тісному колу друзів. Сама п'ю небагато і досить рідко, тому раніше були проблеми з компаніями, в яких в мене справді намагалися "залити" те спиртне, а коли не вдавалося, то починалися насмішки, образи і т.д. Але мені здається, що ми вже це переросли, і тепер кожен п'є рівно стільки, скільки сам вважає за потрібне. Я не проти спиртного в принципі, хоч і вважаю, що люди дуже часто ним зловживають. Якщо знати міру - то все буде добре. Водночас що стосується особисто мене, то я можу веселитися і без цього.
Якби я шукав омпнію де б пили але мою непитущість нормаьно сприймали б я би її(таку компанію) знайшов би дуже давно.Я не боюся в мене нічого не заллють і насміхатись з себе я недозволю.Інша справа що посидіши в компанії бухих типів я повернусь додому зовсім не відпочившим

Досі дивуюсь тим, що у декотрих людей вживання алкогольних напоїв - це щось страшне-престрашне, чи й не злочин.
На колінах молю покажіть мені цих людей!піцарства за коня.... тобто за інормацію про них і як можна зв"язатись
  • 0

#476 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень

Відправлено 16.01.2009 – 00:00

Перегляд дописуПетлюра (15.01.2009 23:58) писав:

Якби я шукав омпнію де б пили але мою непитущість нормаьно сприймали б я би її(таку компанію) знайшов би дуже давно.Я не боюся в мене нічого не заллють і насміхатись з себе я недозволю.Інша справа що посидіши в компанії бухих типів я повернусь додому зовсім не відпочившим

Повторю: невже у всіх компаніях, де ти бував, всі були настільки п'яними і абсолютно себе не контролювали?
  • 0

#477 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 16.01.2009 – 00:14

Я так не думаю, пити можна нормально, для підняття настрою, для полегшення розмови, для більшої впевненості тощо.
А мені для цьго ж самого потрібні тверезі друзі

Питали чи можна відпочити з друзями без алкоголю? Ще й як :) Якщо в вашому уявленні посидіти з друзями значить випити, то неправда. Є багато інших цікавих речей, які можна робити, підняти настрій можна й іншими методами.
Ну от і ятакої ж думки.Але майже ніхто не хоче погуляти містом сходити в кіно чи в кафе або ще кудись при цьому не пити практично ніхто не хоче тк відпочивати без випивки

Можна із алкоголем, але в пристойних дозах <_< Я навіть кажу, наголошую, що пити можна, але не до такої стадії, коли захочеться обійматися з туалетною феєю.
А можна НЕ пити?Поидіти з чайком і тортиком?Погуляти містом?Сходити в кіно?

Перегляд дописуSensssorika (14.01.2009 19:03) писав:

Точно. Це вже якийсь авторитаризм. Я можу не спілкуватися з друзями свого хлопця,але з якої радості йому переставати з ними спілкуватися?....))
Мій же Артьомка не був проти того, що я на Новий рік сік пила,а він шампанське))
Та я ж кажу що у мене нема і ніколи не було бухаючих друзів не було в силу того що я не допускаю самої можливості дружіння з ними тому власне казати що я не ціную когось чи на когось чхаю не відповідаюьть дійсності.
І я не очу нікого силувати я хочу знайти терезу компанію і дуже бажано непитщу дівчину щоб не примушуваи когось не пити чи не водитись з бухими а щоб такого просто не було

Перегляд дописуЮна_Лель (14.01.2009 20:11) писав:

можна! з твістером))))
А що воно?енергетик?я виступабюю таож проти наркотиків,травки,кальяну іт алкоголь це лише найрозповсюдженіший покищо різновид тої гадості

Перегляд дописуTwinkle (15.01.2009 23:53) писав:

Створюється враження, що твої друзі п'ють без міри і розбору... Невже всі отак зразу напиваються, що з ними просто неможливо чи бридко, як ти кажеш, спілкуватися?

А непитущість може бути палкою з двома кінцями - не у всіх, звісно ж.
Рівень огиди звісо різний.від компанії що лише залилась одною двома пляшками пива огида менше ніж від вусмерть ужраних водярою але в будь якому випадку тверезий і нетврезий це дві різні речі і з нетверезими відпочвати я не збираюсь

Перегляд дописуTwinkle (16.01.2009 00:00) писав:

Повторю: невже у всіх компаніях, де ти бував, всі були настільки п'яними і абсолютно себе не контролювали?
І я повторю що будь яка п"яна команія огидна.Після водяри вона огидніша ніж після пва після одної банки пива не така огидна як після двох це очевидно але огидна в будьтяком впадку хоча і у різній кнцентрації огидності
  • 0

#478 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 16.01.2009 – 00:17

Те що для всіх відпочинок нормальний(посидіти-побухати) це для мене завжди було альтернативно.А точніше взагалі неприпустимо. В мене висока чутливість до алкоголю тому вживаю тільки по святам і то трошечки. Боюсь якихось ускладнень. Та й не люблю коли на гулянці напиваються і буянять.Поважаю культурний відпочинок на природі).
пс.а взагалі-відпочинок для мене це посидіти вдома з цікавою книжкою самій і щоб ніхто не чіпав...
  • 0

#479 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 16.01.2009 – 00:28

Перегляд дописуКрихітка (16.01.2009 00:17) писав:

Те що для всіх відпочинок нормальний(посидіти-побухати) це для мене завжди було альтернативно.А точніше взагалі неприпустимо. В мене висока чутливість до алкоголю тому вживаю тільки по святам і то трошечки. Боюсь якихось ускладнень. Та й не люблю коли на гулянці напиваються і буянять.Поважаю культурний відпочинок на природі).
пс.а взагалі-відпочинок для мене це посидіти вдома з цікавою книжкою самій і щоб ніхто не чіпав...
Я чисто фізіологічно пити можу тобто хвороб які цьому заважали б у мене нема.Хоча ні разу не перевіряв <_<
Але завжди було гидко дивитись на ужраних людей і тим більше огидно було коли вони розказували як їм гарно було фу.
Все що я хочу це кілька друзів з якими можна час від часу бачитись і гуляти містом,ходити в кіно,музей,сидіти в кафе і щоб вони при цьому не пили.І така сама дівчинка

Я завжди мріяв що колись у мене бцде можливість святкувати,відпочивати у гарному тверезому колі.Що мій день народження я зможу відзначити з чайком і тортиком не лише із батьками
  • 0

#480 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 16.01.2009 – 01:24

і без віагри <_<
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1