Перейти до вмісту

sXe, POISON FREE («вільний від отрути»)

Повідомлень в темі: 616

Опитування: sXe, POISON FREE («вільний від отрути») (161 користувачів проголосувало)

Чи вживаєте спиртне?(наголошую пиво,вино лонгер і т п теж спиртне)

1. Ні (42 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. Так (120 голосів [74.07%])

Процент голосів: 74.07%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#441 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 30.12.2008 – 19:18

Перегляд дописуTake-Mau (30.12.2008 02:26) писав:

Тут треба розділяти:
пити мені не подобається і це дісно не гарно
але
так вирішувати свою проблему як це робить Петля - теж неправильно.
Використовуй можливості покращити становище, а не шукай можливість пожалітися на життя.
Тоді й приводу жалітися не буде. :huh:
Дик я і використовую можливості наскільки це можливо.Дай Бог здоров"я і щастя тій людині з якою я таки затоваришував хто ж винен що таких як я і вона нпросто знайти але те що не варто жалітись а варто наполегливо боротись за краще я повністю згоден

Перегляд дописуTake-Mau (30.12.2008 02:49) писав:

Ви мене з кимось зплутали. :angel:

В новорічну ніч я не грав у слова і мені не пропонували. :happy1:
Що найцікавіше мені теж :angry1: і я не пропонував грати в слова.А яяк це?щось пов"язане з язиком? :D

Перегляд допису_saljama_ (30.12.2008 02:04) писав:

татишо?? невже ніхто не схотів грати в слова всю новорічну ніч?
ви будете здивовані але я хто а не що.Мамай клынусь :)
І не зрозумів що за дивний пасаж про гру в слова?чи знову ми бачимо що у декого клепка не може вмістити думку про те як це святкувати і не пити?
  • 0

#442 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 30.12.2008 – 20:04

Перегляд дописуПетлюра (30.12.2008 01:45) писав:

Новий рік дійсно одне з найсвітліших свят але нажаль не всім мріям суджено збутись.Природно що незважаючі на довгі пошуки зустріти його без випивки ніхто не погодивсь :D
Тю, для тих хто не вживає алкоголю кожен день свято!
Свята придумали як привід випити.
P.S. Погано шукав. Зустрічатиму Новий рік без випивки в приємній компанії :) .
P.S.S. Як пощастить зустрінеш компанію з двох чоловік і синього термосу з трав`яним чаєм о 00.00 біля центральної міської ялинки.
  • 0

#443 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 31.12.2008 – 04:13

Ну що будь-яка зустріч,відпорчинок і спілкування з хорошими і тверезими людьми це свято нзлежно від дати я абсолютно згоден
  • 0

#444 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 31.12.2008 – 11:01

Перегляд дописуПетлюра (30.12.2008 19:18) писав:

І не зрозумів що за дивний пасаж про гру в слова?чи знову ми бачимо що у декого клепка не може вмістити думку про те як це святкувати і не пити?
та ясно, що у нас клепка не паше. цце ж усе через алкоголь! а гра в слова у Новорічну ніч - то таки весело. Якби я не бухала так жостко(мало того, що щодня, так ще і ..........уяви !.......з шампанським зустрічатиму куранти!!), то обов"язково би морально тебе підтримала актом групового складаня пазлу з Міккі Маусом
  • 0

#445 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 31.12.2008 – 16:44

гра в слова,пазли з Мікі Маусом.що далі?рятуйте буйні нападають :D
  • 0

#446 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 03.01.2009 – 17:35

Перегляд дописуMiguel (23.12.2008 20:15) писав:

Хлопець правий. Коли ти сидиш за столом то де люди (твої друзі) вживають алкогольні напої, то фразу "я не п'ю" треба сказати так щоб вона не звучала "я не п'ю, тому що не хочу бути таким бидлом як ви..."
Взагалі-то якшо то й справді друзі,то вони так не сприйматимуть відмову від алкоголю когось з них. Мої друзі звикли,шо я навіть новий рік зі стаканом соку зустрічаю.П"ю дуже рідко,та й то тільки деякі напої і тільки з двома най-най-най-най подругами) Якось я ночувала у подруги,а в неї гулянка була.Так вона на камеру хотіла відзняти як я пиво питиму,бо за два роки шо ми дружили вона жодного разу не бачила,і навіть уявити не могла,шо я окрі соку,чаю та мінералки ше на шось "здатна" )))
  • 0

#447 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 03.01.2009 – 19:01

Згоден що людей які б сприйняли непиття товариша на щастя ще достатньо нажаль тих хто б і сам задумався про те який смисл бухати значно менше
  • 0

#448 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 05.01.2009 – 15:39

Перегляд дописуSensssorika (3.01.2009 17:35) писав:

уявити не могла,шо я окрі соку,чаю та мінералки ше на шось "здатна" )))
Зараз якраз здатним треба бути щоб не пити а щоб пити велиої здатності не треба.
В суботу таки вдалось погуляти.Божемій до чого ми дожились якщо годинна псиденька в кафе з тортом стає приводом для шаленої радості
  • 0

#449 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 09.01.2009 – 01:08

Перепрошую за мову оригіналу. Стаття називається «Чому люди, які випивають, уникають тверезих». Із назви зрозуміло про що мова.

Цитата

Почему пьющие избегают трезвых

Источник: cl.us-in.net/genocid_19.php

Я не люблю людей непьющих!
Они — опасные приятели:
Потом они в небесных кущах
Над нами будут надзиратели…

Почему пьющий не терпит трезвого?

— Да потому, что он понимает (либо ощущает), как отвратительно и глупо выглядит он по сравнению с трезвым.

Пьяница чувствует, что интеллектуально он значительно уступает трезвеннику.

А также пьяница уступает трезвеннику и по другим параметрам, связанным с нарушениями настройки его биополей, что естественно влияет на интуицию, связь с "небесными кущами" — информационными системами Мироздания.

И он инстинктивно стремится этого избежать.

Когда в компании все пьяные, они все воображают себя умными и талантливыми, но, понимая, что это не так, что это как раз наоборот, не хотят, чтобы кто-то в глубине души смеялся над ними.

Другая причина чисто эгоистическая: пьющий понимает (либо ощущает), что отравляет себя и причиняет себе вред.

И он этот вред уже чувствует, но не может в этом сознаться даже себе, потому что не может бросить пить.

Но если причиняет вред себе, то почему рядом сидящий за столом не вредит себе? Нет! Пусть и он отравляется, раз находится в нашей компании!

Наконец, у выпившего возникает ощущение потребности раскрыть себя и показать перед другими свою якобы красивую, благородную душу.

Он хочет заставить людей уважать себя.

Сдерживающие центры головного мозга ослабли, но в глубине души какое-то подсознательное чувство, заложенное, может быть, в подкорке, говорит ему, что трезвому это неинтересно: кому смешно, а кому — грустно.

Пьяный чувствует себя как бы связанным перед трезвым и потому не может терпеть трезвого около себя.

Только перед такими, как он, пьяными, он может полностью раскрыть себя, якобы показать свой ум, свою силу, которая, ему кажется, переполняет его.

Поэтому так часто, схватив своего соседа за рукав или за пуговицу, выпивший говорит и говорит о своих достоинствах и победах, потому-то все компании с выпивкой так однообразны и не оставляют после себя ничего, кроме головной боли.

Так или иначе, пьющие люди являются пропагандистами пьянства, вовлекая в свой круг непьющих чтобы было перед кем "оправдаться" в своём пьянстве и не выглядеть дураками.

Кроме того, если в каком-либо коллективе есть непьющие люди, а руководство этого коллектива — выпивохи, то такое руководство будет стараться либо вовлечь непьющих сотрудников в свой пьющий круг, либо будет стараться избавиться от непьющих сотрудников, опасаясь последних.

Опасения эти связаны с пониманием (или с ощущением) пьющего руководства, что непьющие сотрудники более талантливы, у них лучше интеллект, память и возможности интуитивного получения важной информации с разных уровней Мироздания — из "небесных кущ".

Пьющие же лишают себя многих возможностей, данных человеку Свыше, чем самым обрекают себя и окружение на неприятности и катастрофы.

• 0

#450 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 01:10

Перегляд дописуБілий Дракон (9.01.2009 01:08) писав:

Перепрошую за мову оригіналу. Стаття називається «Чому люди, які випивають, уникають тверезих». Із назви зрозуміло про що мова.
А ще людина, яка не п"є - або хвора, або велике падло. Не трапляла виключень)
  • 0

#451 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:if.ua

Відправлено 09.01.2009 – 10:35

Перегляд допису_saljama_ (9.01.2009 01:10) писав:

А ще людина, яка не п"є - або хвора, або велике падло. Не трапляла виключень)
а хтось витримує силу волі...
Прихований текст

• 0

#452 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 10:38

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (9.01.2009 10:35) писав:

а хтось витримує силу волі...
Прихований текст
повтори мені це через 4 роки :gryzin:
  • 0

#453 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 10:44

Перегляд допису_saljama_ (9.01.2009 10:38) писав:

повтори мені це через 4 роки :gryzin:
повторю))
  • 0

#454 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 10:46

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (9.01.2009 10:44) писав:

повторю))
пам"ятаю, в першому клас я казала, що нколи не скажу матюка не вип"ю пива :gryzin:
  • 0

#455 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 10:56

Перегляд допису_saljama_ (9.01.2009 10:46) писав:

пам"ятаю, в першому клас я казала, що нколи не скажу матюка не вип"ю пива :D
Салямка, а я просто в 7 класі перепила і з того часу не хочу... :gryzin:
  • 0

#456 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 11:00

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (9.01.2009 10:56) писав:

Салямка, а я просто в 7 класі перепила і з того часу не хочу... :gryzin:
скажу тобі чесно: це звучить і жахливо і смішно)
  • 0

#457 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень

Відправлено 09.01.2009 – 11:09

Перегляд допису_saljama_ (9.01.2009 11:00) писав:

йа знаю) але факт є фактом)
  • 0

#458 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 09.01.2009 – 15:13

Результати алкогольного й табачного террора

Цитата

Результаты алкогольного и табачного террора

Что уже сделано:

Сейчас всем внушается информация про страдальческую судьбу украинского народа, везде кричат про Голодомор. Цель – окончательное внедрение в сознание людей рабской и ущербной психологии. При этом ни слова не говорится про давно проводимый алкогольный и табачный террор против жителей Украины.

Результаты алкогольного и табачного террора против жителей Украины:
1) Украинская молодежь занимает первое место в мире по количеству потребления алкоголя. Российские школьники – на 15 месте.
2) Причина 70% разводов – пьянство или наркомания одного из супругов. Алкоголизм начинается не с первой выпитой рюмки, а с первой увиденной рюмки, которую пьёт папа или мама.
3) Сердечно-сосудистые заболевания определяют 63% причин всех смертей в Украине. В странах Евросоюза после инсульта в течение одного года выживают 70% больных, в то время как в Украине - менее 30%. Запомните: алкоголь + табак = верная и надежная смерть.
4) Всего 6—8% украинских детей рождаются условно здоровыми. Остальные — уже с рождения имеют те или иные проблемы со здоровьем, в школах процент здоровых детей тоже очень низок. Причина катастрофы? Все та же.
5) За один час в Украине заражаются туберкулезом четыре человека и умирает один. По официальным данным на учете находятся 515 тыс. больных. Это второй показатель в Европе после России. Алкоголь и табак сильно ослабляют организм и открывают дорогу возбудителю туберкулеза.
6) Из-за употребления алкоголя, курения, нездорового питания ситуация с раковыми заболеваниями катастрофическая. Если 20 лет назад такой диагноз чаще ставили людям старше 60 лет, то теперь – 40-летним. К 2020 г., по мнению национального Канцер-реестра, ежегодно будет заболевать раком около 200 тыс. человек.
7) Государство повышает выплаты при рождении ребенка, пропагандирует усыновление, но у более 90% детей в интернатах и детских домах живы ОБА родителя. Будут ли трезво живущие родители оставлять своих детей в родильных домах?
8) В Украине наблюдается социально опасное соотношение количества мужчин к женщинам как один к четырем. Смертность среди мужчин трудоспособного возраста в 3-4 раза выше, чем в странах Евросоюза. В истории Украины трагичней ситуация была только после Великой Отечественной Войны.
Теперь понимаете, куда исчез умный, храбрый, сильный, надежный украинский мужчина?

Как изменить ситуацию?
Веди трезвый здоровый образ жизни. Хватит быть частью двуногого пьяного стада. Верни СЕБЕ свой мозг!

• 0

#459 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 10.01.2009 – 01:31

Перегляд допису_saljama_ (9.01.2009 11:00) писав:

Це звучить нормально.А я і не пробував і не збираюсь і на тому буду стояти і далі :gryzin:

Хоч убий не розумію невже у країні иі зокрема у моєму місті вже перевелися люди щоб хотіли піти в кіно,посидіти в кафе,прогулятись по місту чи іншим подібним чином відпочити і не випити.
  • 0

#460 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 10.01.2009 – 09:47

Перегляд дописуПетлюра (10.01.2009 01:31) писав:

Це звучить нормально.А я і не пробував і не збираюсь і на тому буду стояти і далі :gryzin:

Хоч убий не розумію невже у країні иі зокрема у моєму місті вже перевелися люди щоб хотіли піти в кіно,посидіти в кафе,прогулятись по місту чи іншим подібним чином відпочити і не випити.
Петлро, ти гониш))))) на енну к-сть сторінок розписуати, що ти проти ипики, а потім лазити чужу розмоу і казати, щ перепити 7 класі - це нормально?? ну і почуття гумору у тебе
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних