Перейти до вмісту

sXe, POISON FREE («вільний від отрути»)

Повідомлень в темі: 616

Опитування: sXe, POISON FREE («вільний від отрути») (161 користувачів проголосувало)

Чи вживаєте спиртне?(наголошую пиво,вино лонгер і т п теж спиртне)

1. Ні (42 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. Так (120 голосів [74.07%])

Процент голосів: 74.07%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#401 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.12.2008 – 22:47

Перегляд дописуПетлюра (16.12.2008 22:26) писав:

Ну я власнене знайомий з медичною інформацією щодо каьянну але омоєму у плані "розслаблення" і зіміни поведінки він аналогічний "легкій" випивці тож замінювати шило на мило чии то пак людей які відпочивають з пивом на людей що відпочивають з кальяном я не думаю що є правильно
Стоп! Нарешті! Так от, що тебе насправді бентежить! Не стільки сам факт вживання алкоголю, скільки факт сп"яніння. А як щодо сп"яніння від перепаду тиску, від нахлинувших почуттів, від спеки, від тісноти і теде?
  • 0

#402 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 17.12.2008 – 01:20

Перегляд дописуОлеська (16.12.2008 22:47) писав:

Стоп! Нарешті! Так от, що тебе насправді бентежить! Не стільки сам факт вживання алкоголю, скільки факт сп"яніння. А як щодо сп"яніння від перепаду тиску, від нахлинувших почуттів, від спеки, від тісноти і теде?
фізіологічне сп"яніння від алкоголю,наркотиків іт це одне а зміна настрою і порведінки від почуттів це зовсім інше.
Як казала одна моя знайома(ну власне чи не єдина людина яку явважаю другом)"Можна такого начудити з тверезої голови щоб ти із п"яної не зробив би" але різниця у тому що зміни поведіінки і т п викликані самою людиною лишають її у чистому розумі не спотврорюютьт її сприйняття реальності у людини нема туману перед очами і у душі.Тбто інакше кажучі зміни поведінки зроблені самою людиною це одне а сп"яніння від хімічних факторів це зовсім інше
  • 0

#403 Tybalt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Verona

Відправлено 17.12.2008 – 23:20

Перегляд дописуПетлюра (17.12.2008 01:20) писав:

фізіологічне сп"яніння від алкоголю,наркотиків іт це одне а зміна настрою і порведінки від почуттів це зовсім інше.
Як казала одна моя знайома(ну власне чи не єдина людина яку явважаю другом)"Можна такого начудити з тверезої голови щоб ти із п"яної не зробив би" але різниця у тому що зміни поведіінки і т п викликані самою людиною лишають її у чистому розумі не спотврорюютьт її сприйняття реальності у людини нема туману перед очами і у душі.Тбто інакше кажучі зміни поведінки зроблені самою людиною це одне а сп"яніння від хімічних факторів це зовсім інше

Але ж можна вживати алкоголь і не перебувати при цьому у стані сп'яніння! Це ж не ціанистий калій щоб від крихти вмерти. От обмежувати вживання справді треба.
  • 0

#404 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 17.12.2008 – 23:54

Альтернативний відпочинок- це спорт! Побавитись в футбол, чи волейбол.
Але , якщо попередньо напитись, то й враження сильніші.
Ми з друзями вже кілька разів практикували такий футбол. Воно якось спонтанно виходить: посиділи , попили добре горілочки. Потім виходимо на вулицю- і випадково нам попадає в руки м*яч...Починаємо з волейболу, а потім вже не зрозуміло в що граємо , ця гра вже більш схожа на американський футбол, з падіннями, випадковим копанням мобілок. Навіть присутні елементи квесту- деколи приходиться бігати до сусідів, якщо м*яч на балкон попаде, зате вражень на весь тиждень.
  • 0

#405 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 18.12.2008 – 03:42

Перегляд дописуTybalt (17.12.2008 23:20) писав:

Але ж можна вживати алкоголь і не перебувати при цьому у стані сп'яніння! Це ж не ціанистий калій щоб від крихти вмерти. От обмежувати вживання справді треба.
Ми по різному трактуємо поняття сп"яніння.Сп"яніння це не обов"язково зразу лика не в"яже ів т п сп"яніння це зміна у сприйнятті оточення,поведінці на різних рівнях під дією спиртного чи інших хімічних речовин.Звісно сп"яніня від кііькох літрів водяри,одного півлітра,кількох пляшок пива,однєї пляшки пива різні за інтенсивністю і дуже різні.Але сам факт що твереза і навіть просто випивша людина це зовсім різні стани людини очевидно

Перегляд дописуyushchenko (17.12.2008 23:54) писав:

Альтернативний відпочинок- це спорт! Побавитись в футбол, чи волейбол.
Але , якщо попередньо напитись, то й враження сильніші.
Ми з друзями вже кілька разів практикували такий футбол.
Тобто одним словом е про що я і казав альтенативність це відсутнссть спиртного.Бо і танцювати і гуляти і грати в футбол і подорожувати можна і випиваючі і будучі тверезим
  • 0

#406 hike

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:Звідки не вертаються...

Відправлено 18.12.2008 – 14:25

Перегляд дописуПетлюра (18.12.2008 03:42) писав:

Тобто одним словом е про що я і казав альтенативність це відсутнссть спиртного.Бо і танцювати і гуляти і грати в футбол і подорожувати можна і випиваючі і будучі тверезим
- звичайно можна, це просто залежить від компанії та обставин. Навряд ти сам відмовишся від келиха пива в барі з друзями :gryzin:
  • 0

#407 Tybalt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень

Відправлено 18.12.2008 – 16:18

Перегляд дописуhike (18.12.2008 14:25) писав:

- звичайно можна, це просто залежить від компанії та обставин. Навряд ти сам відмовишся від келиха пива в барі з друзями :gryzin:
Він відмовиться - почитай попередні пости. Він взагалі не п'є. Але я думаю, що немає, такої вже, великої різниці між тверезою людиною, і людиною яка випила келих вина за обідом. і, на мою думку, це взагалі складно визначити без спец.приладів. Петлюра Ви трохи перебільшуєте.
  • 0

#408 hike

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:Звідки не вертаються...

Відправлено 18.12.2008 – 17:12

Перегляд дописуTybalt (18.12.2008 16:18) писав:

Він відмовиться - почитай попередні пости. Він взагалі не п'є. Але я думаю, що немає, такої вже, великої різниці між тверезою людиною, і людиною яка випила келих вина за обідом. і, на мою думку, це взагалі складно визначити без спец.приладів. Петлюра Ви трохи перебільшуєте.
це вже просто крайнощі, взагалі не бачу в цьому якоїсь проблеми.

П.С. мій нік тут ніпричому :gryzin:
  • 0

#409 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 18.12.2008 – 18:27

Перегляд дописуhike (18.12.2008 14:25) писав:

- звичайно можна, це просто залежить від компанії та обставин. Навряд ти сам відмовишся від келиха пива в барі з друзями :box:
Відмовлюсь.Вся тема якраз про те як непросто знайти друзів які б погодились погуляти чи посидіти у тому ж кафе без випивки

Перегляд дописуTybalt (18.12.2008 16:18) писав:

Люди що ласують вином є ще більш рідісними ніж непитщі.Я маю наувазі справвжніх цінителів.Взагалі про вино не скажу а оот плшку пива я у знайомої людини миттю визначу чи пляшку джин-тоніка

Перегляд дописуhike (18.12.2008 17:12) писав:

це вже просто крайнощі, взагалі не бачу в цьому якоїсь проблеми.

П.С. мій нік тут ніпричому :gryzin:
Не пити це крайнощі?а як на мене це нормально як і шукати тверезих друзів
  • 0

#410 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 18.12.2008 – 20:37

Перегляд дописуПетлюра (18.12.2008 19:27) писав:

Ні, пиття чи не пиття тут ні до чого... Крайнощі - це вважати що склянка вина за вечерею чи пляшка пива з друзями двіччі чи триччі на місяць призводять до алкоголізму і незворотних погіршень роботи організму.
  • 0

#411 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 18.12.2008 – 20:45

Перегляд дописуПетлюра (18.12.2008 19:27) писав:

Відмовлюсь.Вся тема якраз про те як непросто знайти друзів які б погодились погуляти чи посидіти у тому ж кафе без випивки

Люди що ласують вином є ще більш рідісними ніж непитщі.Я маю наувазі справвжніх цінителів.Взагалі про вино не скажу а оот плшку пива я у знайомої людини миттю визначу чи пляшку джин-тоніка

Повністю згідний з тим, що алкоголь - це штучний розвеселювач. Ми його використовуємо для розслаблення та для невимушенності якоїсь розмови. Спиртні напої полегшують спілкування , наприклад, незнайомих людей, вони деколи служать для заведення знайомства, адже людина після келиха пива стає веселішою, забуває про негаразди.
Звичайно, існують люди , екстраверти, яким не потрібні ніякі допінги для відкритості. Але більшість чомусь власне свій відпочинок сприймає тільки з горілкою, в тих чи інших кількостях. Таких друзів (дорослих) , які не п*ють - важко знайти.
Спокон віків людина , якщо не пила відвар маримух, то всерівно якимось чином "доганялась". Це сидить в генах, такий спосіб боротьби зі стресом.
  • 0

#412 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 18.12.2008 – 21:02

я не бухаю, але прочитавши тему з Петлюрою не маю бажання говорити.

Слава Джа!
  • 0

#413 Tybalt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень

Відправлено 18.12.2008 – 21:05

Перегляд дописуПетлюра (18.12.2008 18:27) писав:

Справжніх цінителів вина так само мало як і справжнього якісного вина. :gryzin:
  • 0

#414 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 18.12.2008 – 22:02

Перегляд дописуMiguel (18.12.2008 20:37) писав:

Ні, пиття чи не пиття тут ні до чого... Крайнощі - це вважати що склянка вина за вечерею чи пляшка пива з друзями двіччі чи триччі на місяць призводять до алкоголізму і незворотних погіршень роботи організму.
Я не казав що пляшка пива призводить до алкоголізму.Я виступав проти масового і повального захоплення випивкою що призвело до того що відпочити і поспілкуватись чи там погуляти з тверезими людьми стало практично неможливо

Перегляд дописуyushchenko (18.12.2008 20:45) писав:

Повністю згідний з тим, що алкоголь - це штучний розвеселювач. Ми його використовуємо для розслаблення та для невимушенності якоїсь розмови. Спиртні напої полегшують спілкування , наприклад, незнайомих людей, вони деколи служать для заведення знайомства, адже людина після келиха пива стає веселішою, забуває про негаразди.
Звичайно, існують люди , екстраверти, яким не потрібні ніякі допінги для відкритості. Але більшість чомусь власне свій відпочинок сприймає тільки з горілкою, в тих чи інших кількостях. Таких друзів (дорослих) , які не п*ють - важко знайти.
Спокон віків людина , якщо не пила відвар маримух, то всерівно якимось чином "доганялась". Це сидить в генах, такий спосіб боротьби зі стресом.
Ну не знаю коли як і хто як це дуже індивідуально.Особисто я за натурою людина дужеспокійна щоб розслабитись і відпочити мені з головою хвате пройтись містом пару годин і поспілкуватись чи там разом бутерброда захавати.Не знаю як кожна людина а особисто я нічим фізіологічним не доганяюсь єдине що у мене гарна фантазія і я люблю читати зокрема наукову літературу і фентезі(отакі дві протилежності :) ))
Одним словом мені щоб розслабитись і відпочити багато не треба треба прост хоч одного цікавого співрозмовника щоб подружитись з ним(чи нею) і час від часу гуляти і спілкуватись.тілшьки щоб та людина була твереза.Після таких зустрічей в мене негатив на довгий часяк рукою зніма.Власне може в мене і рідкісний психічний чи ще кийсь тип але я вважаю що якщо я можу розслаьитись тихо мирно без випивки інших стимуляторів і нічних клубів то мають бути і ще десь такі люди.
А то так сумно що ні на днюху нікого не запросиш бо ніхто не схоче бз випивк ні інше свято відзначити.А так би було класно мати друзів чи друга щоб біільш менш регулярно бачитись гуляти спілкуватись одгне до одного в гості ходити.тільки тверезими без випивки

Перегляд дописуXobb (18.12.2008 21:02) писав:

я не бухаю, але прочитавши тему з Петлюрою не маю бажання говорити.

Слава Джа!
Прийшов не званим нічого толком не сказав і пішов :happy1:
Слава Джошуа Рейнфельду Зіммерману :happy1: :ggggg:

Перегляд дописуTybalt (18.12.2008 21:05) писав:

Справжніх цінителів вина так само мало як і справжнього якісного вина. :)
Я про це і кажу.Тож чтикати мені вином не варто якби хтоь задався метою знайи друзів справжніз поціновувачів справжнього вина то його задача була б не менш важкоюб ніж моя
  • 0

#415 Tybalt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень

Відправлено 19.12.2008 – 19:15

Перегляд дописуПетлюра (18.12.2008 22:02) писав:

Я про це і кажу.Тож чтикати мені вином не варто якби хтоь задався метою знайи друзів справжніз поціновувачів справжнього вина то його задача була б не менш важкоюб ніж моя
Не думаю, що так вже і важко. Хто шукає - той знайде, хто стукає - тому відчинять.
  • 0

#416 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 20.12.2008 – 19:33

Одне точно ніколи не треба здаватись і йти на компроміси із власною совітю
  • 0

#417 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:if.ua

Відправлено 20.12.2008 – 20:51

Пане Петлюра!
Скільки можна роздувати цю тему? Ну так, я також не вживаю алкоголь, але я не роздуваю з цього тему на 20 стр.! Не подобається - не вживайте, але нащо з цього робити світову проблему?!
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
  • 0

#418 Tybalt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень

Відправлено 20.12.2008 – 20:53

Людина просто шукає однодумців.
  • 0

#419 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень

Відправлено 20.12.2008 – 22:16

Перегляд дописуПетлюра (20.12.2008 20:33) писав:

Одне точно ніколи не треба здаватись і йти на компроміси із власною совітю
...тобто деколи можна й хильнути чарочку-другу.. :rolleyes:

Повідомлення відредагував yushchenko: 20.12.2008 – 22:17

• 0

#420 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 21.12.2008 – 01:19

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (20.12.2008 20:51) писав:

Пане Петлюра!
Скільки можна роздувати цю тему? Ну так, я також не вживаю алкоголь, але я не роздуваю з цього тему на 20 стр.! Не подобається - не вживайте, але нащо з цього робити світову проблему?!
Йа_ЯбЛуЧкО_XD
По перше у масштабах всієї країниця проблема є вельми і вельми страхітливою по друге саме під час своїх пошуків однодумців в місті я все бьільш і більш переконуюсь у тій алкогольній прірві у яку летить наш народ.Навіть більшість найадекватніших і найінтелігентніших людей нажаль не уявляють як це відпочити бз алкоголю( і про цю проблему треба говорити

Перегляд дописуyushchenko (20.12.2008 22:16) писав:

...тобто деколи можна й хильнути чарочку-другу.. :rolleyes:
кому як.Особисто для мене це і буде "корпромісом із власною совістю" ну крім того що гидко

Перегляд дописуTybalt (20.12.2008 20:53) писав:

Людина просто шукає однодумців.
та отож
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних