Перейти до вмісту

sXe, POISON FREE («вільний від отрути»)

Повідомлень в темі: 616

Опитування: sXe, POISON FREE («вільний від отрути») (161 користувачів проголосувало)

Чи вживаєте спиртне?(наголошую пиво,вино лонгер і т п теж спиртне)

1. Ні (42 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. Так (120 голосів [74.07%])

Процент голосів: 74.07%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 29.02.2008 – 00:17

Перегляд дописуВертипузо (29.02.2008 00:00) писав:

Мій клас єдиний на паралелі нічого не пив на випускному, тому що ми хотіли справді просто поспілкуватись і добре пам'ятати цей день..
Слава Героям!От як би і собі знайти таких людей але то рідкість.
  • 0

#42 StiveN

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рідненький Тернопіль

Відправлено 29.02.2008 – 00:25

...Я не знаю чи хтось зі мною погодиться, але я наприклад успішно відпочиваю як з алкоголем так і без нього...

Respekt
Кожна людина відпочиває так, як хоче. Я впринципі досить часто п'ю пиво, я люблю хороші грузінські вина...,але для мене також відпочинком є риболовля (люблю походити вздовж річки надранок та покидати на щуку)
  • 0

#43 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 29.02.2008 – 00:31

Перегляд дописуБілий Дракон (28.02.2008 23:41) писав:

У тебе проблеми з алкоголем? Ти хочеш про це поговорити? Бути почутим? То викладуй. Не зрозумів, до чого тут твій неадекватний допис.
В мене проблем з алкоголем нема.Є проблема що органічно не переношу нетверезих і прагну знайти тверезу компанію.Таких як я зрозумів знайти майже неможливо.Я поділився своїм розпачем а мене зацькували.Велике дякую.Якщо ніхто не баче проблем в тому що алкоголь захопив буквально усе той хай насміхається і далі
  • 0

#44 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 29.02.2008 – 08:43

Перегляд дописуПетлюра (29.02.2008 00:31) писав:

В мене проблем з алкоголем нема.Є проблема що органічно не переношу нетверезих і прагну знайти тверезу компанію.Таких як я зрозумів знайти майже неможливо.Я поділився своїм розпачем а мене зацькували.Велике дякую.Якщо ніхто не баче проблем в тому що алкоголь захопив буквально усе той хай насміхається і далі
Ну пора тобі уже з цим змиритися. Нічого ти з цим не поробиш. Я от не розумію на пахунок коипанії, як нетвереза? Що люди збираються для того щоб піти випити і все? Ну якщо у вас там так, то раджу терміново переїзжати!
  • 0

#45 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 29.02.2008 – 09:08

Зміни коло оточуючих, спілкуйся з иншою ланкою суспільства. Якщо твої друзі шахтарі чи якісь гопники, то важко серед них знайти таких. Та зміни свою думку про алкоголь. Ти сам собі цим створюєш проблеми. Не алкоголь винен, що захопив людей, а слабкість людини. Повір, сильних людей повно, а подібне липне до подібне. Незадоволення світом і життям робить тебе слабким.

Я п’ю сухі білі вина (краще не нашого виробництва, щоб на палене не потрапити), вермути (Мартіні і теде), лікери (тут на смак їх повно). Європейські марки пива. Пошукай в интернеті, як правильно пити кожну з цих речей, тоді ти точно не нап’єшся. Гуляй не по генделиках, а по арт-барах/-клубах/-пабах, ресторанах там і культура випивання инша. Думаю, що в Полтаві хоча б один такий заклад знайдеться.
  • 0

#46 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.02.2008 – 09:20

Автор теми шукає проблему там де її немає, якщо людина інколи випиває пиво то це неозначає що в неї проблеми з алкоголем і що вона почне нести пяну ахінею... як зазначив Білий Дракон

Цитата

слабовольні люди, у яких ручка тягнеться до чегової пляшки.
це все залежить від людини і від її культури, ну існує в нас певна традиція випивати на свята... так вже склалося і нічого тут непоробиш головне знати міру. І якщо Ви ярий противник алкоголю тоді шукайте друзів по спортивних клубах, залах, одним словом людей які ведуть здоровий спосіб життя (хоча і нефакт що вони інколи небавляться пивом або вином:) )...
  • 0

#47 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 29.02.2008 – 14:22

Хотілося б що б висловились і ті хто відповів НІ
  • 0

#48 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 29.02.2008 – 14:24

Ну і накрутили тут страстєй! Навіщо ображати когось чи ображатись самому? Ми всі різні. Виховувались в різних середовищах, маємо власні смаки, розуміння, бажання... Хтось поділяє людей по класах, хтось - за розумовими здібностями, хтось - за партійною орієнтацією, а ще хтось - за релігійними віруваннями... Автор поділяє людей на питущих і ні. І осуджувати його за це не варто.
Але я все ж таки проти такої категоричності, бо випити стакан вина раз в два тижні на святкуванні чогось і бухати по-чорному мало не щодня - то різні речі. Я щодня стикаюсь з алкоголем і його наслідками. Мене верне як від горілки, так і від п"яних фізіономій. Але я нормально сприймаю компанію, де люди п"ють алкогольні напої, відмічаючи якусь дату, при цьому залишаються людьми.

П.С. "Аква віта" - "жива вода".
  • 0

#49 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 29.02.2008 – 16:05

Одним словом любі друзі я зрозумів що агресивна більшість буде гнути в цій темі своє.
Немає смислу перегавкуватись.
Білому дракону:щодо кола спілкування то повторюю що не ходжу ні по тим місцям про які ви згадали ні по тим в які порадили ви зайти.І тим більше не спілкуюсь з соц.низами.
Останнє:чи існують вприроді рухи,організації,і т п які б поділяли мої ідеї у цій сфері?чи існують їх інтернет представництва?чи є пошукові сайти задопомогою яких можна було б знайти аналогічних людей?
  • 0

#50 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 29.02.2008 – 16:38

особисто я алкоголю не вживаю ! тому що вважаю це шкідником організму ! можливо лише трішки на велике св'ято, день народження або весілля !
  • 0

#51 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 29.02.2008 – 17:39

Перегляд дописуПетлюра (29.02.2008 16:05) писав:

Одним словом любі друзі я зрозумів що агресивна більшість буде гнути в цій темі своє.
Немає смислу перегавкуватись.
Білому дракону:щодо кола спілкування то повторюю що не ходжу ні по тим місцям про які ви згадали ні по тим в які порадили ви зайти.І тим більше не спілкуюсь з соц.низами.
Останнє:чи існують вприроді рухи,організації,і т п які б поділяли мої ідеї у цій сфері?чи існують їх інтернет представництва?чи є пошукові сайти задопомогою яких можна було б знайти аналогічних людей?
Помоєму усі, хто виступає проти чогось і є агресивними. Усілякі феміністи, анархісти, антиалкоголісти, инквізиція. Якби тебе до влади, то ти тут сухий закон влаштуєш. САМ ПОВАЖАЙ думку инших. Чому, якщо людина вживає алкогольні напої, то вона погана/хвора/алкоголік? Чому, якщо людина вживає алкогольні напої, то вона обов’зково буде п’яною? Зациклився на цьому ніби соціопат. Скажи, з ким ти спілкуєшся, що всі твої друзі алкаші?

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 29.02.2008 – 17:44

• 0

#52 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 29.02.2008 – 17:57

Перегляд дописуБілий Дракон (29.02.2008 17:39) писав:

. Якби тебе до влади, то ти тут сухий закон влаштуєш. САМ ПОВАЖАЙ думку инших.
Не влаштую бо від того 0 ефекта.Щодо думки то я її зрозумів але то не є привід змінювати свою.Повторюю якби я знайшов хоч декілька аналогічних людей то це не ображало б так.А той факт що непитущих неможливо знайти викликає найбільше обуренняя.
Щодо алкоголіків і соціопатів я попросив би не пересмикувати.Я кажу про велику огиду яку в мене викликає спиртне і захмілілі люди,навіть якщо вони впринципі нормальні в житті.Це спонукає мене до пошуків кола людей що б поділяли мою відразу.Нажаль поки не знайшов таких.
Може хтось поможе пошуковими сайтами і т п?

Перегляд дописуБілий Дракон (29.02.2008 17:39) писав:

Скажи, з ким ти спілкуєшся, що всі твої друзі алкаші?
Я такого не казав.В мене таких друзів нема.Але майже усі кажуть"Пивце таке смачнюче","навіщо щось обговорювати поки вчимось треба веселитись" і т п
  • 0

#53 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 29.02.2008 – 18:08

Та тобі друже в баптисти пряма дорога :)
  • 0

#54 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 29.02.2008 – 19:19

Зі спиртного я п'ю тільки біле вино, і то дуже рідко... Чесно я просто не розумію в чому проблематика цього запитання?
пляшка водяри на рило за раз і в тебе відразу появиться ясність стосовно проблематики ;)

В мене проблем з алкоголем нема.Є проблема що органічно не переношу нетверезих і прагну знайти тверезу компанію.
а це і є проблема з алкоголем. часто буває в людей у кого хтось із батьків алкаш чи хтось з родичів, можливо якийсь травматичний досвід пов"язаний з бухлом в дитинстві :ggggg:

Перегляд дописуОлеська (29.02.2008 14:24) писав:

"Аква віта" - "жива вода".
на правах реклами :)

Перегляд дописуПетлюра (29.02.2008 16:05) писав:

http://forum.armkb.com/fun/30147-zapojnaja...ak_diagnoz.html
  • 0

#55 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 29.02.2008 – 20:33

Перегляд дописуПетлюра (29.02.2008 17:57) писав:

Не влаштую бо від того 0 ефекта.Щодо думки то я її зрозумів але то не є привід змінювати свою.Повторюю якби я знайшов хоч декілька аналогічних людей то це не ображало б так.А той факт що непитущих неможливо знайти викликає найбільше обуренняя.
Щодо алкоголіків і соціопатів я попросив би не пересмикувати.Я кажу про велику огиду яку в мене викликає спиртне і захмілілі люди,навіть якщо вони впринципі нормальні в житті.Це спонукає мене до пошуків кола людей що б поділяли мою відразу.Нажаль поки не знайшов таких.
Може хтось поможе пошуковими сайтами і т п?

Я такого не казав.В мене таких друзів нема.Але майже усі кажуть"Пивце таке смачнюче","навіщо щось обговорювати поки вчимось треба веселитись" і т п
Якщо «факт що непитущих неможливо знайти викликає найбільше обуренняя», то це соціопатія. Тебе обурюють оточуючі.
Я шукаю рогатих і хвостатих людей, але не можу знайти. Мене це так обурює. Я не можу дружити з иншими, бо у них нема рогів і хвостів. Ви всі мене не розумієте. Я зрозумів вашу думку, але ви не зрозуміли мене, ви не такі. Який я нещасний.

Що ми маємо зрозуміти? Може пожаліти тебе? Але ж ти називаєш нас поганими. Створи тему типу «Клуб непитущих» і не ображай там тих, хто п’є алкогольні напої.

П.В. Алкоголь п’ють алкаші, щоб напитися, а алкогольні напої, люди, що цінують смак.
  • 0

#56 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 29.02.2008 – 20:45

Перегляд дописуБілий Дракон (29.02.2008 20:33) писав:

Алкоголь п’ють алкаші, щоб напитися, а алкогольні напої, люди, що цінують смак.
самогоняру: потримати на язику, на піднебінні, пополоскати горло :)
  • 0

#57 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 29.02.2008 – 22:09

Перегляд дописуБілий Дракон (29.02.2008 20:33) писав:

Якщо «факт що непитущих неможливо знайти викликає найбільше обуренняя», то це соціопатія. Тебе обурюють оточуючі.
Я шукаю рогатих і хвостатих людей, але не можу знайти. Мене це так обурює. Я не можу дружити з иншими, бо у них нема рогів і хвостів. Ви всі мене не розумієте. Я зрозумів вашу думку, але ви не зрозуміли мене, ви не такі.
.
1)коли рокери шукають рокерів емо шукають емо,програмісти шукають програмістів,художники художнтків то це нормально а коли непитущі непитущих це соціопатія?
2)Тобто непитущі це рогаті і хвостаті?неможливі фантастичні створіння? чорти?фолькльор?
ну дякую за порівняння.

Перегляд дописуbamik (29.02.2008 18:08) писав:

Та тобі друже в баптисти пряма дорога :)
А чому саме туди?Мож зразу в сайентологи? :brovy:
  • 0

#58 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 29.02.2008 – 22:47

А чо, в мене є знайомий непитущий, йому правда здоровя не дозволяє, але випити би радий був!)) На мою думку судити про людей лише по тому чи він вживає алкоголь не тру)!
  • 0

#59 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 29.02.2008 – 23:18

Перегляд дописуПетлюра (29.02.2008 22:09) писав:

1)коли рокери шукають рокерів емо шукають емо,програмісти шукають програмістів,художники художнтків то це нормально а коли непитущі непитущих це соціопатія?
2)Тобто непитущі це рогаті і хвостаті?неможливі фантастичні створіння? чорти?фолькльор?
ну дякую за порівняння.

А чому саме туди?Мож зразу в сайентологи? :brovy:
Просто ти своєю письмовою побудовою думки образив тих, хто вживає алкогольні напої.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 29.02.2008 – 23:18

• 0

#60 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 01.03.2008 – 15:52

Уважно перечитала тему, і можу сказти що спиртне це не головне в компанії. В гурті людей які зібралися відпочивати - це настрій. І тому дехто робить штучно собі цей настрій вживаючи алкоголь, чи напівалкогольні напої.
Я люблю шумні компанії, коли можна погалдіти, головсно говорити, вести себе нормально... розповідати смішні історії...
Мені наприклад достатньо гарної душевної компанії(моїх друзів) і настрій гарантовано! І ніякого спиртного. Тим більше не завжди розгуляєшся в барі. Було діло, що зайшла поговорити, про життєві серйозні питання з подругою... а все перетворилося в шумний балаган, бо до кінця вечора нас назбарлося десь 6 дівчат))) І ми просто розмовляли, згадували наші походеньки, як ми гуляли. як на дискртеку сходили, і взагалі як і кого життя. Головне компанія!
А вживати алкоголь це не погано, наприклад культурно посидіти, сказати тост, підняти чарочку.
Хоча і були випадки, коли все перетворювалося " в синьку". Всі ми люди.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних