Перейти до вмісту

sXe, POISON FREE («вільний від отрути»)

Повідомлень в темі: 616

Опитування: sXe, POISON FREE («вільний від отрути») (161 користувачів проголосувало)

Чи вживаєте спиртне?(наголошую пиво,вино лонгер і т п теж спиртне)

1. Ні (42 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. Так (120 голосів [74.07%])

Процент голосів: 74.07%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#381 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 11.12.2008 – 17:52

Перегляд дописуПетлюра (10.12.2008 22:00) писав:

Питання до форумчанок.Серед вас і взагалі сере нашої жіночї половни ще лишились люди що б не или,не палили не любили гульок але при цьому не були б зачками або схибленими на релігії?
Я оце думаю що було б дуже класно знайти таку дівчину
Мдя... згадав фільм "X-files" і коронну фразу "Істина десь поруч"... :rolleyes:
  • 0

#382 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 11.12.2008 – 18:49

Перегляд дописуNomad (11.12.2008 10:49) писав:

Тобі монашку треба
По ходу вони найбільші збоченки )) бо їм то хочеться, але не можна. Це все назріває і потім, коли настає колапс то таке твориться :rolleyes:

Установки "бо треба" ніколи до добра не приводила. Натомість "бо хочу" ніколи не можна було подолати)
  • 0

#383 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 11.12.2008 – 18:59

Перегляд дописуКиря (11.12.2008 18:49) писав:

По ходу вони найбільші збоченки )) бо їм то хочеться, але не можна. Це все назріває і потім, коли настає колапс то таке твориться :rolleyes:
:angry12: апийняв до уваги...
  • 0

#384 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 14.12.2008 – 02:45

Перегляд дописуNomad (11.12.2008 10:49) писав:

Тобі монашку треба
Зовсім ні.Я описую дівчину щоб мала такі як у мене головні риси(хоча і не всі звісно копій то нема і слава БОгу).
Тобто я сам не вживаю спиртного і не палю,сам не ходжу на вечірки,клуби,дискотеки і п сам не схиблений на релігії і не заучка.Власне гармонійно було б знайти таку саму дівчину.Щоб не тягала мене по днюхам своїх друзів чи ще кудись

Перегляд дописуОлеська (11.12.2008 00:35) писав:

Йолкі! Мені мабуть категорично заборонено заходити в цю тему. :happy1:
Чому ж?

Перегляд допису_saljama_ (11.12.2008 00:14) писав:

пошукай у психічці або в дитсадку
Тобто небажання пити і ходити на вечірки і бухаловки тоє ознака психічної хвороби?

Перегляд дописуКиря (11.12.2008 18:49) писав:

Установки "бо треба" ніколи до добра не приводила. Натомість "бо хочу" ніколи не можна було подолати)
Свята правда.От я шукаю таких людей як тільки що описав не з морального примусу а впершу чергу бо"сам хо"

Перегляд дописуКиря (11.12.2008 10:44) писав:

Я хоч не форумчанка, але відповідм - є. Не знаю чи є такі на Форумі, але в реалі такі є. Як то співають наші сусіди, "кто іщєт - то найдьот".
Дай то Боже щоб Ви виявились праві.
  • 0

#385 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 14.12.2008 – 03:42

Перегляд дописуПетлюра (14.12.2008 02:45) писав:

Зовсім ні.Я описую дівчину щоб мала такі як у мене головні риси(хоча і не всі звісно копій то нема і слава БОгу).
Тобто я сам не вживаю спиртного і не палю,сам не ходжу на вечірки,клуби,дискотеки і п сам не схиблений на релігії і не заучка.Власне гармонійно було б знайти таку саму дівчину.Щоб не тягала мене по днюхам своїх друзів чи ще кудись

Нє чувак, з таким замашками ти будеш дрочити до 50 років
Ти так нікому і не присунеш- від того в тебе і така манія антиалкоголю.
  • 0

#386 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 14.12.2008 – 17:57

Перегляд дописуNomad (14.12.2008 03:42) писав:

Нє чувак, з таким замашками ти будеш дрочити до 50 років
Ти так нікому і не присунеш- від того в тебе і така манія антиалкоголю.
навідміну від деяких я не важа секс основою стосунів(хоча івизнаю його важливість).А щодо замашок то це цілком нормальні вимоги причому не вимааю більше ніж маю самf.
  • 0

#387 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 14.12.2008 – 18:16

Петлюра , а що як твоя половинка, якраз та, стосунки з якою будуть найбільш гармонічні зараз знаходиться серед тих, хто невбачає нічого поганого в алкоголі? А ти покликаний змінити її відношення?
Бо в тебе виходять алкорасистські погляди. "Всі, хто випивають - негідні моєї уваги". З такими думками дійсно важко знайти хоча б когось, бо кохання річ непередбачувана.
  • 0

#388 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 14.12.2008 – 20:26

Перегляд дописуRomun (14.12.2008 18:16) писав:

Петлюра , а що як твоя половинка, якраз та, стосунки з якою будуть найбільш гармонічні зараз знаходиться серед тих, хто невбачає нічого поганого в алкоголі? А ти покликаний змінити її відношення?
Бо в тебе виходять алкорасистські погляди. "Всі, хто випивають - негідні моєї уваги". З такими думками дійсно важко знайти хоча б когось, бо кохання річ непередбачувана.
Ну по перше мої погляди полягають у тому що "всі хто морально залежать від випивки негідні моєї уваги" а не всі хто випива.Різницю я вже в темі про пиво писав.Суть у тому що людина яка може віипити час від часуале рідко заради смаку це ще нормально а от морально залежна від випивки людина тобто така яка вважає що відпочинок має бути зі спиртним виключно або у більшості випадків якавважає що у більшості випадків відпочивати без випивки"ніінтірєсна" і п от така люина моєї уваги не заслуговує точно.Єи різниця між пиитти трохи щось задя смауку нечасто(і то я і протии цього але це ще нрмально) і тим щоб важати спиртне головним супутником свята і відпочинку взагалі .
По друге не морально з мого боку брати собі у друзі чи у супутниці життя людину чи людей які б мені зараз були гидкі і неприємні тільки через думку що я змжу її чии їх переламати через коліно силою примусти змінити їх погляди.А виявитись на все життя чи на роки зв"язаним з людиною яка жодних вихідних не обмине щоб непоотягти мене на якусь вечірку я не хочу
  • 0

#389 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 14.12.2008 – 21:56

Перегляд дописуПетлюра (14.12.2008 20:26) писав:

Ну по перше мої погляди полягають у тому що "всі хто морально залежать від випивки негідні моєї уваги" а не всі хто випива.Різницю я вже в темі про пиво писав.Суть у тому що людина яка може віипити час від часуале рідко заради смаку це ще нормально а от морально залежна від випивки людина тобто така яка вважає що відпочинок має бути зі спиртним виключно або у більшості випадків якавважає що у більшості випадків відпочивати без випивки"ніінтірєсна" і п от така люина моєї уваги не заслуговує точно.Єи різниця між пиитти трохи щось задя смауку нечасто(і то я і протии цього але це ще нрмально) і тим щоб важати спиртне головним супутником свята і відпочинку взагалі .
По друге не морально з мого боку брати собі у друзі чи у супутниці життя людину чи людей які б мені зараз були гидкі і неприємні тільки через думку що я змжу її чии їх переламати через коліно силою примусти змінити їх погляди.А виявитись на все життя чи на роки зв"язаним з людиною яка жодних вихідних не обмине щоб непоотягти мене на якусь вечірку я не хочу
Щодо першого, то надто складний поділ як на мене. Я знав не одного алкоголіка, дійсно алкоголіка - щодня горілка у великій кількості і вони мені бли дуже цікавими людьми, дуже душевні, щирі люди, які давали мені життєві поради від яких я прозрівав, у них своє специфічне бачення світу. О я про них довго можу розказувати :happy1: . В них немає на меті матеріальне збагачення чи секс , що присутнє більшості нормального суспільства, мета одна - випити, а потім це просто щасливі люди, готові до цікавого спілкування. Ага, головне з тверезими не говорити.

В кожного свої недоліки, якщо це випивка, то чого я буду минати цю людину, ніхто не святий.

Щодо другого, не силою міняти звичайно ж. Огида та неприємність це вже твої власні проблеми з якими можна справитись, людей треба любити, а не гидувати ними.
  • 0

#390 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.12.2008 – 22:33

Чому ж?
Та ти що! Я ж роботу ще свою покину, бо ж виготовляти алкогольну продукцію ще гірше, ніж її пити... А в часи світової економічної кризи залишитись без роботи не хочеться. Тому: ПИЙТЕ, ЛЮДИ! ВСЮ ГОРІЛКУ ВСЕ ОДНО НЕ ВИП"ЄТЕ.)
  • 0

#391 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 15.12.2008 – 02:44

Перегляд дописуRomun (14.12.2008 21:56) писав:

Щодо першого, то надто складний поділ як на мене. Я знав не одного алкоголіка, дійсно алкоголіка - щодня горілка у великій кількості і вони мені бли дуже цікавими людьми, дуже душевні, щирі люди, які давали мені життєві поради від яких я прозрівав, у них своє специфічне бачення світу. О я про них довго можу розказувати :unsure: . В них немає на меті матеріальне збагачення чи секс , що присутнє більшості нормального суспільства, мета одна - випити, а потім це просто щасливі люди, готові до цікавого спілкування. Ага, головне з тверезими не говорити.

В кожного свої недоліки, якщо це випивка, то чого я буду минати цю людину, ніхто не святий.

Щодо другого, не силою міняти звичайно ж. Огида та неприємність це вже твої власні проблеми з якими можна справитись, людей треба любити, а не гидувати ними.
Стосовно любити людей то любити всіх або більшість причоиму навіть незнайомих це подвиг на який здатні одиниці.По-друге гидування було б моєю проблемою якби залежність від спиртного не була настільки поширеною.По третє поділ цілком нормальний.Якщо казати примітивно то чи може людина раслаьіца без каньячка піфасіка і т п чи ні і чи вважає вона тих хто не п"є дітьми або хворими.

Обираючі друзів і тим більш супутників життя у кожного є свої пріоритети.У когось одні у когось інші.У мене вони саме такі.У когось інші але у будь-якому випадку при виборі всі користуються якимись критеріями.І казати "он мій критерій правильний а твій галімий" некоректно.В моєму випадку мова йде про пошук товаришів які б мали час і можливість а також бажання відпочивати без випивки в першу чергу гуляти і спілкуватись.
  • 0

#392 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 15.12.2008 – 04:26

Тобто небажання пити і ходити на вечірки і бухаловки тоє ознака психічної хвороби?
навпаки, психічна хвороба відбиває бажання ходити на вечірки і бухаловки :unsure:
  • 0

#393 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 15.12.2008 – 17:44

Перегляд дописуSergiy_K (15.12.2008 04:26) писав:

навпаки, психічна хвороба відбиває бажання ходити на вечірки і бухаловки :unsure:
Дивлячись яка у будь-якому випадку вважати тверезщих людей дітьми чи хворими це явна дурість
  • 0

#394 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 15.12.2008 – 17:49

Перегляд дописуПетлюра (15.12.2008 17:44) писав:

Дивлячись яка у будь-якому випадку вважати тверезщих людей дітьми чи хворими це явна дурість

Явна дурість вважати алкашів за тих, хто потребує вашої особистої уваги і підтримки
  • 0

#395 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 15.12.2008 – 17:54

Перегляд дописуNomad (15.12.2008 17:49) писав:

Явна дурість вважати алкашів за тих, хто потребує вашої особистої уваги і підтримки
Не заперечую правда я і не вважаю що алкаші потребують моєї уваги чи підтримки чи ви пане мали наувазі "вважати тих хто потребує вашої особистої уваги і підтримки за алкашів "?
  • 0

#396 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 16.12.2008 – 00:11

Кальян - от вам альтернативний відпочинок - розслабляє, немає звикання, підтримує товариську розмову, не шкідливий
  • 0

#397 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 16.12.2008 – 00:23

Подорожі! Не був в Луцьку, Ужгороді, Луганську, Миколаєві, Сумах, Полтаві, Житомирі. В усі інші обласні центри завітав:kvitu:
  • 0

#398 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 16.12.2008 – 00:26

Перегляд дописуПетлюра (15.12.2008 17:54) писав:

Не заперечую правда я і не вважаю що алкаші потребують моєї уваги чи підтримки чи ви пане мали наувазі "вважати тих хто потребує вашої особистої уваги і підтримки за алкашів "?

Ну друге визначення апріорі взяте вами на озброєння, принанні в даній темі, хіба нє?
  • 0

#399 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 16.12.2008 – 22:26

Перегляд дописуСаньок (16.12.2008 00:11) писав:

Кальян - от вам альтернативний відпочинок - розслабляє, немає звикання, підтримує товариську розмову, не шкідливий
Ну я власнене знайомий з медичною інформацією щодо каьянну але омоєму у плані "розслаблення" і зіміни поведінки він аналогічний "легкій" випивці тож замінювати шило на мило чии то пак людей які відпочивають з пивом на людей що відпочивають з кальяном я не думаю що є правильно

Перегляд дописуNomad (16.12.2008 00:26) писав:

Ну друге визначення апріорі взяте вами на озброєння, принанні в даній темі, хіба нє?
Я нікому нічого не нав"язую і я лише витратив би час даремно якби спробував пояснити більшості себе оточуючіх що бухати на відпочинку неправильно.Всеодно люди не послухають то навіщо мені викидати свої сили в пусту?
  • 0

#400 Perpetuum mobile

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 62 повідомлень
  • Місто:Киев

Відправлено 16.12.2008 – 22:43

Хто грає в бадмінтон?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1