Перейти до вмісту

sXe, POISON FREE («вільний від отрути»)

Повідомлень в темі: 616

Опитування: sXe, POISON FREE («вільний від отрути») (161 користувачів проголосувало)

Чи вживаєте спиртне?(наголошую пиво,вино лонгер і т п теж спиртне)

1. Ні (42 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. Так (120 голосів [74.07%])

Процент голосів: 74.07%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#361 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 23.11.2008 – 18:32

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.11.2008 06:54) писав:

. Гадаю що смак алкоголю - це лише виправдання. Чомусь такого культу нема стосовно попивання соків чи кефіру, поїдання поживних протеїнів, або инших страв. Хоча безумовно світ їжи і пиття різноманітний і смачний. Тому першочергова причина вживання алкоголю це все ж таки стан сп’яніння. Будьмо достатньо чесні, щоб це визнати.
годжуюсь із цим.Власне це те про щ я казаві раніш хоча є різні види їжі але ніхто перед тими не преклоняєтьсятак як перед алкоголем.От у мене наприклад не вникає бажання їсти бточнчик нуги постійно де і коли б я не був

Перегляд дописуMiguel (23.11.2008 10:13) писав:

І я люблю хрумати щось смачненьке!!! :happy1:

Чомуж, доступне! Просто є одне маленьке "але"... Справа в тому, що я сам не проти посидіти і згамати тортика з чайочком, чи на обідній перерві згамати бутербродика з сочком... але це не означає, що інколи я не можу випити по пляшечці пива з тараночкою... Одне другому не заваджає. Якщо я вживаю алкоголт, то це ж не означає, що я вживаю його при коній нагоді в необмежених кількостях. У всьому тре знати міру.
Ну якщо ви знаєте міру у частоті то це ж зовсім інша справа.Тобто якщо для вас це не є необхідною умовою відпочинку і ви також частенько відпочиваєте бе випивки.Хоча я сам проти вживаня спиртного взагалі але конктретно тут мова йшла про те що більшість не може або не хоче відпочивати без випивки майже іколи

Неправда, не всі! То хіба вік такий є, коли після двох пляшок пива вирубуєшся а потім на уроках чи парах розповідаєш друзям "та ми на трьох 5 бутилок вдули і ше потім за вінчіком ганяли і до мєнтів домахалися...". В мене таких студентів - море, але це всьо переростається... Я проти алкоголізму!
Мені зараз 19 років я вчусь унвері іф друзів хотів би знайти зараз а не чекати коли всі повиростають тим більш що тоді швидше з все вони вже через роботу і сім"ї часу на відпочинок типу погуляти не матимуть

100% !!!! І якщо п'янийговорить те що думує, то тверезий думає, що б це ще сказати... ;)
Мені щоби бути щирим потрібна упевненість що людина яка сидить поруч друг.А не якісь там штучні стимулятори.
  • 0

#362 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 24.11.2008 – 00:30

;) боже, ну ж і зануди...
...правовиборуправовиборуправовибору...
  • 0

#363 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 24.11.2008 – 01:32

Нупро право вибору то доречныш у тему Сухий закон
  • 0

#364 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бровари

Відправлено 24.11.2008 – 11:53

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (19.11.2008 23:44) писав:

Цитати з ВІКІ для пана Файного Ніку з Файною Ерудицією.:

Алкоголі́зм (пия́цтво) — найбільш поширений вид наркоманії, що характерний психо-фізичною залежністю від алкоголю, основою якої є наявність алкоголю в обмінних процесах людського організму, розвивається внаслідок хронічного зловживання спиртними (алкогольними) напоями. У ширшому розумінні алкоголізм — сукупність шкідливих, пов'язаних із зловживанням алкоголем, впливів на здоров'я, життя, працю і добробут людей. Психологічно має дві стадії: звичка та хвороба.
+

Перегляд дописуProstak (20.11.2008 00:02) писав:

в такому разі я давно вже 200% наркоман. стаж алкоголізму (100 грам етанолу в тиждень) - майже 25 років, випиваю майже щодня, іноді (по святах, на весіллях) у великих дозах. правда, можу і не споживати кілька тижнів, і не тягне).

Схиляюсь до думки, що алкоголь — таки наркотик і стверджуючи, що незалежні — люди, нмсд, крутять...

От дивлюсь я як ростуть ціни на все (зокрема й на горілку/конь’яки нещодавно) й думаю, чому я НЕ Є незалежним від спиртного пияком ;) Бо якщо купувати про запас інші товари, то вони можуть зіпсуватися і т.д. :itshe: А якби я купував коньяки, то їх якість і цінність лише б зростала з витримкою :happy1:

Але ж і дійсні пияки не запаслись чомусь?!. І тому мені все-таки здається, що не існує незалежних від спиртного пияків — бо, мабуть, вони просто неспроможні набрати про запас — бо, мабуть, не можуть потім втриматись... БО ВОНИ ЗАЛЕЖНІ!!!.

Відтак.... дуже добре, що я спиртне не визнаю :cool1:
  • 0

#365 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 24.11.2008 – 19:47

Перегляд дописуNоname (24.11.2008 12:47) писав:

Ну ти і плуг.
а ти нешановний тоді вили :rolleyes:

Але насправді ти просто лузер
А ти вельминешановний просто гоп раз дозволяєш собі особисті образи людині яку навіть в обличчя не бачив

Тепер висловлюсь по суті даної критики

Підніми свою сраку з крісла, .
Я гуляв і не одноразово.Відгукавсяч на будь-яку можливість погуляти і поспілкуватись без випивки.Більш того я ніколи не відмовляюсь від зустрічі через те що треба щось на навчання зробити чи ще якісь відмазки такого типу.
Ну з цих пошуків у мене є певний успіх одну людину я можу назвати другом і щк 2-3 знайомими.Коли хтось з них може гуляти я завжди відгукаюсь

Тобі легше кричати шо всі кругом алкаші,
цитати в студію де я казав що всі кругом алкаші.Саме цитати а не твої домисли бо я он вже домислив що ти виходячі з тону дописів звичайна гопота

. Коли тобі втовкмачують шо є маса людей які не п'ють взагалі, а більшість тих шо п'ють - п'ють мало і нечасто, чисто символічно на якомусь святі,
Таких людей дуже дуже мало їх одиниці ну як мінімум у моєму місті.Маса це явно не те слово що характерезує таких людей швидше навпаки.Ну про те що у багатьох з цих небагатьх(перепрошую за кострубату фразу) дуже мало часу я вже казав.

, запишись в якийсь гурток. Там літературний наприклад. Чи піди шахи грати. Чи туризмом займись. Варіантів маса. Є море речей які об'єднюють людей.
Я вже казав що навчання і справ мені і у універі вистачає.Я шукаю з ким би відпочити без випивки а не з ким би чимось зайнятись без випивки.В універі люди на парах теж спиртне не вживають але то не відпочинок.Получається що гуляти і спілкуватись можна лише бухаючі а не хочнш бухати зразу загружають кучею справ типу гуртків

. Шо ти пробуєш шукати таких людей, он на форумах теми створюєш, але шось такі люди не знаходяться.
Ну одного друга я собі за цей час знайшов хто ж винен що більше такі люди не з"являлись.
  • 0

#366 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 01:37

Перегляд дописуNоname (24.11.2008 20:08) писав:

Петлюра, як же це все банально. Чомусь для відповіді на мій допис ти обрав з нього лише кілька фраз одного типу. Які нібито тебе ображають. А на конструктивну критику чому не відповідаєш? Ти ж сам собі суперечиш і не бажаєш цього розуміти. Лише відмазуєшся як завжди. Шахи, туризм і книги це якраз відпочинок. Спілкування з людьми це відпочинок. Чи яким ти собі уявляєш відпочинок? Сидіти вдома і пити чай з тортиком? Чи сидіти на дворі на лавці і втикати на голубів. Так знайди собі тьолку. З тьолками можна ше одним чином відпочивати без алкоголю :happy1:
І взагалі - повторюся ше раз - вчись бачити тих людей які тобі приємні а не тих які тобі неприємні.
Я обрав для відповіді не лише далеко не лише образи у мою адресу.Я вже пояснював свою думку але можу коротко повторити її ще раз.Але перш за все не знаю як хто а я сприймаю жіночу стать як людей а не як тьолок з якими можна потрахатись тай годі як це сказав чи мав наувазі ти.Якщо тобі нормально називати всіх дівчат і жінок тьолками то цікаво як ти відреагуєш якщо я назову тебе биком?Адже хто ж ще може схрещуватись із тьолками тільки бик :rolleyes:

Тепер по суті сказаного.Я не заперечую а ні проти туризму а ні проти занять спортом чи шахами але мене напрочуд дивує що коли кажеш давай підем погуляй по пиву ні у кого не виникає ну у переважної більшості точно не виникає питання а що ми будем робити і навіщо все всім зрозуміло.А так само погуляти але без випивки чи так само посидіти в кафе але без спиртного це вже не уявляється тоді вже тільки якісь гуртки тільки якісь види спорту і тп.Я не заперечуєю проти них але я кажу що не уявлення того як можна погуляти або посидіти в дома чи в кафе і щось поїсти без випивки це м"яко кажучі обмеженість кругозору.Чомусь як гуляти то тільки з випивкою як просто відпочивати а як без випивки то зразу лише гуртки і занняття
  • 0

#367 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 02:05

Маю підозру, що Петлюра просто належить до дууууууууже вузької субкультури, яку створив для себе сам .
От є дівчатка-ем 15-річні, що вважають, буцімто весь світ їх ненавидить і життя все сповнене болем. от це та ж наївна крайність, як засіб самовиразитися. це не більше, ніж спосіб виділитися, адже всі "факти" гіперболізовано та подано у жалісливо-слюнявих нотках.
Петлюро, ми всі алкашня, нам пора в цьому зізнатися! Ми не вміємо жити, відчувати і розважатися без випивки. І дня не проходить, щоб наодинці, або в компанії таких само бухаріків не зібатися і не хряпнути чогсь сильненького. А нормальних нема! Не шукай! Ти особливий, ти тотально проти алкогль! Алкоголь зло, покаймося! ......
  • 0

#368 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 02:16

Перегляд допису_saljama_ (25.11.2008 02:05) писав:

Петлюро, ми всі алкашня, нам пора в цьому зізнатися! Ми не вміємо жити, відчувати і розважатися без випивки. І дня не проходить, щоб наодинці, або в компанії таких само бухаріків не зібатися і не хряпнути чогсь сильненького. А нормальних нема! Не шукай! Ти особливий, ти тотально проти алкогль! Алкоголь зло, покаймося! ......
На перестьобуваня я певна річ не віідповідатиму
  • 0

#369 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 02:17

Перегляд дописуПетлюра (25.11.2008 02:16) писав:

На перестьобуваня я певна річ не віідповідатиму
Ніхто й не сумнівався
  • 0

#370 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 02:24

Перегляд дописуNоname (25.11.2008 01:58) писав:

. Але - який зміст сидіти дома чи в кафе? Пити чай? Їсти? Так можна і самому відпочивати. Ти спочатку визнач що ти розумієш під поняттям "відпочивати". І
Щодо моїх поглядів на відпочинок то я не заперечував ті види і варіанти проведення вільного часу які назвав ти я просто сказав що особьисто мені ними займатись бажання нема.Що я розумію під відпочинком?ну і звісно особисто для себе у інших можуть бути інші приорітети.Значить особисто я відпочиваю або 1)сам(себто читаю,слухаю музику,дивлюсь фільми і т п) або2) гуляючі містом і спілкуюсь обговоррюючі цікаві теми,або як вже було зазначено 3)вдома чи в кафе пожовуючі щось смачненьке зі знайомими і знову ж таки спілкуючісь на цікаві теми.Власне я не відкрив америки тут,Два останніх види відпочинку відомі задовго до мене і практикуються масово тільки от нажаль пережна більшість людей не хоче практиувати їх без спиртного .
Щодо того що можна пити чай і вдома то і пиво можна пити вдома самому а можна і викорристовувати туалетний папір замсть одягу тільки що це і кому доведе?все це можна
  • 0

#371 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 26.11.2008 – 01:34

Ну ти і плуг. Ти сам створив собі стереотип від якого не хочеш відмовитись. Тобі легше кричати шо всі кругом алкаші, а ти бідний і нещасний, тобі нема з ким чайочку попити. Коли тобі втовкмачують шо є маса людей які не п'ють взагалі, а більшість тих шо п'ють - п'ють мало і нечасто, чисто символічно на якомусь святі, то ти починаєш плакати і жалітись шо хоч такі люди нібито є але біля тебе їх нема. І ти ніяк не можеш їх найти. Але насправді ти просто лузер який не може найти друзів і відмазується тим шо кругом всі п'ють а ти цього не любиш. Підніми свою сраку з крісла, запишись в якийсь гурток. Там літературний наприклад. Чи піди шахи грати. Чи туризмом займись. Варіантів маса. Є море речей які об'єднюють людей.
Але ж ти цього не зробиш. Ти продовжуватимеш стверджувати шо терпіти п'яних не можеш, вони огидні. А туризм, спорт, література, шахи тебе не приваблюють. Шо ти пробуєш шукати таких людей, он на форумах теми створюєш, але шось такі люди не знаходяться. Відкрию тобі секрет - чим більше ти думаєш про щось, чим більше на цьому зациклюєшся тим більше ти це притягуєш. Бо ти просто створюєш собі ілюзію. Ти зациклився на тому шо тобі огидні п'яні люди. А треба навпаки. Треба думати про те як тобі приємні тверезі люди. І все. Так просто.
Є ще одна версія подій :rolleyes:
Пан трішечки дістав своїх друзів і знайомих і вони просто не наважуються без добрячих ста грам ліків з ним спілкуватися)
  • 0

#372 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 26.11.2008 – 16:45

Перегляд дописуbulbashka_aero (26.11.2008 01:34) писав:

Є ще одна версія подій :rolleyes:
Пан трішечки дістав своїх друзів і знайомих і вони просто не наважуються без добрячих ста грам ліків з ним спілкуватися)
Ту людину яка є мені другом і тих кількох людей які є мені знайомими я не діставав.
  • 0

#373 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 26.11.2008 – 23:27

Дивна тема :rolleyes: Якщо хочеш відпочити, то це не означає обов"язково пити...
Наприклад, декілька днів тому ходили з друзями на каток(знову чють руку не зламав)потім на каву, і далі по своїм справам)Відпочинок без спиртного виходить більш душевним...
А з спиртним - більш веселим...Хіба ж міг я вилізти на стіл і співати До Ре Мі(Вєрка Сердючка)у нормальному стані, а потім впасти розбити коліно і сміятися?о_О
  • 0

#374 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 28.11.2008 – 18:18

Перегляд дописуСмачно (26.11.2008 23:27) писав:

Дивна тема :lol: Якщо хочеш відпочити, то це не означає обов"язково пити...
Наприклад, декілька днів тому ходили з друзями на каток(знову чють руку не зламав)потім на каву, і далі по своїм справам)Відпочинок без спиртного виходить більш душевним...
А з спиртним - більш веселим...Хіба ж міг я вилізти на стіл і співати До Ре Мі(Вєрка Сердючка)у нормальному стані, а потім впасти розбити коліно і сміятися?о_О
Ну чудити в мене бажання нема а от щодо душевності згоден :ggggg:
  • 0

#375 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 10.12.2008 – 22:00

Питання до форумчанок.Серед вас і взагалі сере нашої жіночї половни ще лишились люди що б не или,не палили не любили гульок але при цьому не були б зачками або схибленими на релігії?
Я оце думаю що було б дуже класно знайти таку дівчину
  • 0

#376 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 11.12.2008 – 00:14

Перегляд дописуПетлюра (10.12.2008 22:00) писав:

Питання до форумчанок.Серед вас і взагалі сере нашої жіночї половни ще лишились люди що б не или,не палили не любили гульок але при цьому не були б зачками або схибленими на релігії?
пошукай у психічці або в дитсадку
  • 0

#377 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 11.12.2008 – 00:32

Ні, синку, це фантастика... :)
  • 0

#378 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 11.12.2008 – 00:35

Йолкі! Мені мабуть категорично заборонено заходити в цю тему. :)
  • 0

#379 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 11.12.2008 – 10:44

Я хоч не форумчанка, але відповідм - є. Не знаю чи є такі на Форумі, але в реалі такі є. Як то співають наші сусіди, "кто іщєт - то найдьот".
  • 0

#380 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 11.12.2008 – 10:49

Тобі монашку треба

Перегляд дописуОлеська (11.12.2008 00:35) писав:

Йолкі! Мені мабуть категорично заборонено заходити в цю тему. :)
Мені тож! :happy1:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних