Перейти до вмісту

sXe, POISON FREE («вільний від отрути»)

Повідомлень в темі: 616

Опитування: sXe, POISON FREE («вільний від отрути») (161 користувачів проголосувало)

Чи вживаєте спиртне?(наголошую пиво,вино лонгер і т п теж спиртне)

1. Ні (42 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. Так (120 голосів [74.07%])

Процент голосів: 74.07%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#341 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 21.11.2008 – 21:25

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (21.11.2008 21:11) писав:

Ну-ну, напишіть, а ще й джерела вкажіть. Якщо Ваш допис приймуть- з мене ящик пива, якщо ні - з Вас! Так що будемо конкретними, чи пустослів'я- ціль Вашого життя?
допис приймуть але протримається він там не більше кількох хвилин
  • 0

#342 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 21.11.2008 – 21:32

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (21.11.2008 21:11) писав:

Ну-ну, напишіть, а ще й джерела вкажіть. Якщо Ваш допис приймуть- з мене ящик пива, якщо ні - з Вас! Так що будемо конкретними, чи пустослів'я- ціль Вашого життя?

Можна і написати, і джерела вказати. Але - так, не приймуть - є речі, про які прийнято "в середньому" вважати так, а є ті, про які ось так, і не інакше. При цьому відповідність дійсності абощо не так вже й важлива.
Ось, наприклад, Гітлера теж демократично й усенародно обрали, а ще "синтетичні продукти - суцільне зло" і т.д. - багато таких "народно-затверджених" речей можна знайти.

Якщо я знайду достатню кількість людей, які пофорсять статтю про лєнінгриба, і ці люди будуть наполегливими - тоді демократична вікіпедія якийсь час міститиме статтю про міцелій Лєніна.
Так само достатньою кількістю людей можна завалити будь-яку статтю... Коротше, науковість як вона є.

Повідомлення відредагував Файний нік: 21.11.2008 – 21:35

• 0

#343 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 21.11.2008 – 21:48

Перегляд дописуФайний нік (21.11.2008 21:32) писав:

Можна і написати, і джерела вказати. Але - так, не приймуть - є речі, про які прийнято "в середньому" вважати так, а є ті, про які ось так, і не інакше. При цьому відповідність дійсності абощо не так вже й важлива.
Ось, наприклад, Гітлера теж демократично й усенародно обрали, а ще "синтетичні продукти - суцільне зло" і т.д. - багато таких "народно-затверджених" речей можна знайти.

Якщо я знайду достатню кількість людей, які пофорсять статтю про лєнінгриба, і ці люди будуть наполегливими - тоді демократична вікіпедія якийсь час міститиме статтю про міцелій Лєніна.
Так само достатньою кількістю людей можна завалити будь-яку статтю... Коротше, науковість як вона є.
Я перепрошую пане , але Ви елемантарно "з'їхали", отже наразі, Ваш попередній допис вважається "ПУСТОСЛІВ'ЯМ". Так чи ні?

ВІКІ є усередненою енциклопедією, принаймі те , що було під руками. Можете бути певним і в офіційних друкованих виданнях означення "наркотик " подібне. Чи може Ви створите "ФайноНікопедію", тобто : УРА!!!! У нас на форумі з'явилась ЛЮДИНА_ЕНЦИКЛОПЕДІЯ та ім'я їй "містер "ФайнийНік".
Я перепрошую, а можна мені перший автограф? Ну будь-ласка, а? :)

Повідомлення відредагував B.U.B.L.I.K: 21.11.2008 – 21:53

• 0

#344 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 21.11.2008 – 22:03

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (21.11.2008 21:48) писав:

Я перепрошую пане , але Ви елемантарно "з'їхали", отже наразі ...
Сиш, чо на? Я теж па-пацанскі вмію))

Цитата

In U.S. legal context, narcotic refers to opium, opium derivatives, and their semi-synthetic or fully synthetic substitutes "as well as cocaine and coca leaves," which although classified as "narcotics" in the U.S. Controlled Substances Act (CSA), are chemically not narcotics. Contrary to popular belief, marijuana is not a narcotic, nor are LSD and other psychedelic drugs. Specifically, steroids are not narcotics.[4]

От, смачного - з вікі, до речі, - розбирайтеся самі: серед наркотиків є наркотики, які не наркотики... Шикарне визначення, правда?

Цитата

По закону[8] США термин «наркотик» относится лишь к опиуму, его производным и их аналогам[9], однако героин, марихуана и ЛСД относятся к одному списку (List of Schedule I drugs), критериями для которого служат три условия:
(A) Препарат имеет высокий потенциал для злоупотреблений
(:unsure: Препарат не имеет принятого медицинского использования в лечебной практике в США
© Допустимый уровень риска при применение препарата под медицинским контролем превышает общепринятые нормы.

Ось вам і вся проблема - в англійській мові є два слова: для психоактивних речовин - drug - і для наркотиків власне - narcotic. А в нас нема - от і маємо, що маємо.
Нічого, що я на пустослівну вікіпедію посилаюся? :)

Повідомлення відредагував Файний нік: 21.11.2008 – 22:04

• 0

#345 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 21.11.2008 – 22:07

Перегляд дописуФайний нік (21.11.2008 22:03) писав:

Сиш, чо на? Я теж па-пацанскі вмію))

От, смачного - з вікі, до речі, - розбирайтеся самі: серед наркотиків є наркотики, які не наркотики... Шикарне визначення, правда?

Ось вам і вся проблема - в англійській мові є два слова: для психоактивних речовин - drug - і для наркотиків власне - narcotic. А в нас нема - от і маємо, що маємо.
Нічого, що я на пустослівну вікіпедію посилаюся? :)
Ви мені американське законодавство не тикайте, будь-ласка Тут Вам не суд штату Каліфорнія. Ви б з медичної точки зору розвинули б тему, а?

Повідомлення відредагував B.U.B.L.I.K: 21.11.2008 – 22:09

• 0

#346 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 21.11.2008 – 22:13

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (21.11.2008 22:07) писав:

Ви мені американське законодавство не тикайте, будь-ласка Тут Вам не суд штату Каліфорнія. Ви б з медичної точки зору розвинули б тему, а?

Ну-ну)) А Ви мені ув вікіпедію - все таки в нас тут не вікіпедія, ок?))
З медичної? В чому проблеми? Це не так і складно - але ж Ви мені затикаєте все повідомленнями про те, що я не медик, а отже не маю права на медичний погляд на цю тему.

А ще - я згадав, є в нас два слова)) Є "наркотики" - опіоїди і іже з ними, а є "психотропні речовини" - ширше поняття, тут вам і наркотики, і чайкава, і коноплі із піффом.
От і всі проблеми.
  • 0

#347 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 21.11.2008 – 22:21

Перегляд дописуФайний нік (21.11.2008 22:13) писав:

Ну-ну)) А Ви мені ув вікіпедію - все таки в нас тут не вікіпедія, ок?))
З медичної? В чому проблеми? Це не так і складно - але ж Ви мені затикаєте все повідомленнями про те, що я не медик, а отже не маю права на медичний погляд на цю тему.

А ще - я згадав, є в нас два слова)) Є "наркотики" - опіоїди і іже з ними, а є "психотропні речовини" - ширше поняття, тут вам і наркотики, і чайкава, і коноплі із піффом.
От і всі проблеми.
В тому то і вся "єрунда", що виходить у кожної країни свої виначення поняття "наркотик". Зокрема Ви навели приклад американського визначення.І до чого тут українські Теревені?
Та ж не про це йдеться, а говориться про схожість впливу тих чи інших речовин. Отже- алкоголь- Наркотик. І ніяк інакше, Ви просто логічно подумайте, а не до слів чіпляйтесь.
Бо ми тут зараз закидаєм одне одного посиланнями, а толку, тобто суті не доб'ємось.

Повідомлення відредагував B.U.B.L.I.K: 21.11.2008 – 22:24

• 0

#348 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.11.2008 – 22:25

Почитавши повідомлення в міні-чаті (або у них стьоб невдалий і проблеми з гумором,або вони всі алкоголіки,бо кожен день думати про пиво- ужоснах!!!!)не повірю,що крім мене є ще люди,які спиртного не вживають.
  • 0

#349 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 21.11.2008 – 22:29

Перегляд дописуSensssorika (21.11.2008 22:25) писав:

Почитавши повідомлення в міні-чаті (або у них стьоб невдалий і проблеми з гумором,або вони всі алкоголіки,бо кожен день думати про пиво- ужоснах!!!!)не повірю,що крім мене є ще люди,які спиртного не вживають.
Сенсі, у тебе , напевно є свої види розваг, які недоступні пересічному громадянинові.
  • 0

#350 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 21.11.2008 – 22:29

Щоб вже геть лоби не порозбивати, алкоголь (етиловий) найточніше було би вважати психотропною речовиною з наркотикоподібним ефектом. Ну, або десь так))
А то - залежність викликає, пригнічує ЦНС і все таке, як у наркотиків - але діє не "туди", "куди" діють "істинні" наркотики.
  • 0

#351 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.11.2008 – 22:35

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (21.11.2008 22:29) писав:

Сенсі, у тебе , напевно є свої види розваг, які недоступні пересічному громадянинові.
Угу,наприклад,читання книжок,написання прози,східні танці та культуризм узагалі, грання на нервах у всіх кому я не подабаюся і дружній стьоб з тими кому подобаюся.Хоча можливо і навпаки)
Я можу пити алкоголь.Іноді.Але це вкрай рідко буває. Немає потреби.
  • 0

#352 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 21.11.2008 – 22:36

Перегляд дописуФайний нік (21.11.2008 22:29) писав:

Щоб вже геть лоби не порозбивати, алкоголь (етиловий) найточніше було би вважати психотропною речовиною з наркотикоподібним ефектом. Ну, або десь так))
А то - залежність викликає, пригнічує ЦНС і все таке, як у наркотиків - але діє не "туди", "куди" діють "істинні" наркотики.
Слава Богу, пане Файний Нік! Нарешті ми дійшли до спільного знаменника. Вибачаюсь, якщо я Вас чимось образив.

А що Ви думаєте про гормони людини, які викликають той чи інший психічний стан ? Бо наприклад: заняття спортом викидують в організм гормони, які стимулюють мозок чи м'язеві тканини, включно можуть дещо обезболювати. Це теж наркотики!
  • 0

#353 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 21.11.2008 – 22:53

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (21.11.2008 22:36) писав:

Слава Богу, пане Файний Нік! Нарешті ми дійшли до спільного знаменника. Вибачаюсь, якщо я Вас чимось образив.

А що Ви думаєте про гормони людини, які викликають той чи інший психічний стан ? Бо наприклад: заняття спортом викидують в організм гормони, які стимулюють мозок чи м'язеві тканини, включно можуть дещо обезболювати. Це теж наркотики!

Ну ось, знову "наркотики")) Аспірин унд парацетамол теж знеболюють, але останній епічно назвати наркотиком зуміли лише в "Укр.тижні" %))
Так, гормони можуть впливати на психіку - щоправда, не напряму - як це роблять наркотики - а якимось непрямим чином. Очевидно, впливають на обмінні процеси в мозку загалом.

Щоправда, адреналін - теж гормон, але він і впливає інакше, і діє напряму, і з крові в мозок практично не потрапляє (але це треба подивитися літературу, точно не скажу).

Ой, як прийдуть сюди модери, як полетять пости)))

Повідомлення відредагував Файний нік: 21.11.2008 – 22:53

• 0

#354 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 21.11.2008 – 23:30

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (21.11.2008 21:48) писав:

Я перепрошую пане , але Ви елемантарно "з'їхали", отже наразі, Ваш попередній допис вважається "ПУСТОСЛІВ'ЯМ". Так чи ні?

ВІКІ є усередненою енциклопедією, принаймі те , що було під руками. Можете бути певним і в офіційних друкованих виданнях означення "наркотик " подібне. Чи може Ви створите "ФайноНікопедію", тобто : УРА!!!! У нас на форумі з'явилась ЛЮДИНА_ЕНЦИКЛОПЕДІЯ та ім'я їй "містер "ФайнийНік".
Я перепрошую, а можна мені перший автограф? Ну будь-ласка, а? :)
попросив би шановне товариство не розводити оффтоп

Перегляд дописуSensssorika (21.11.2008 22:25) писав:

Повністю згоден що ужас.але люди що не вживають спиртне є.Зокрема я

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (21.11.2008 22:29) писав:

Якраз у мене наприклад такі самі пересічні види розваг.погуляти містом,посидіти на лавці потеревеніти,посидіти у тому ж кафе чи в хаті і щось смчне хрумнути.Нічого напрочуд дивного тільки без випивки

Повідомлення відредагував Петлюра: 21.11.2008 – 23:30

• 0

#355 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 23.11.2008 – 01:52

Є у мене давня мрія.Щоб у себе вдома чи в кафе зібратись мо з кількома хорошими людьми мо навіть з одним чи двома і покуштувати тортика там чи бутебродиків,печеньки,попити кави чи чаю з соком.Таке просте людське щастя в наш час нажаль майже недоступне ;)
  • 0

#356 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 23.11.2008 – 02:04

Перегляд дописуПетлюра (23.11.2008 01:52) писав:

Є у мене давня мрія.Щоб у себе вдома чи в кафе зібратись мо з кількома хорошими людьми мо навіть з одним чи двома і покуштувати тортика там чи бутебродиків,печеньки,попити кави чи чаю з соком.Таке просте людське щастя в наш час нажаль майже недоступне ;)
Воно є файно, але мало зараз "солодкоїжок", хоча теж "тащусь " від морозива й солодкого.
А зараз як? Поки до торта дійшли,то вже ніц не пам'ятаю :happy1: . Дорослі ми.
  • 0

#357 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 23.11.2008 – 02:10

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (23.11.2008 02:04) писав:

Воно є файно, але мало зараз "солодкоїжок", хоча теж "тащусь " від морозива й солодкого.
А зараз як? Поки до торта дійшли,то вже ніц не пам'ятаю ;) . Дорослі ми.
Ну не хочуть люди солодкого хай буде їм бутирбродик ну і щось типу такого.А от щодо ніц не паам"ятаю то нажаль саме в точку.Всі такі зібрання завершаються тим що їх учасники банально напиваються(
  • 0

#358 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 23.11.2008 – 06:54

Якось ми з компанією: Я, Себе, Мене, Мну, Мені, мій Внутрішній Голос, Мозок та Моя Голова вирішили провести безалкогольний вечір. Ледь не закінчилося бійкою з перехожими. Довелося читати гостям лекцію про шкоду алкоголю, поки Я бігав за оковитою.

Напружувати можуть як тверезі, так і п’яні.

Я зараз взагалі не вживаю алкоголю. Пробував. Легкий алкогольний стан не приносить задоволення, навіть дратує.

Декілька разів я використовував важке спяніння для самопізнання і сповнення життя цікавими незабутніми пригодами. Застосовував це тільки в тих ситуаціях коли відчував, що зможу отримати всі 120% вигоди зі свого п’яного стану. Відпустити себе у контрольовану неконтрольованість. Нажратися з друзями, щоб потім єдиним спогадом був білий унітаз або танцююча стеля (чи навпаки) мене не приваблює.

Ще невелечке зауваження з приводу естетики пиття. Гадаю що смак алкоголю - це лише виправдання. Чомусь такого культу нема стосовно попивання соків чи кефіру, поїдання поживних протеїнів, або инших страв. Хоча безумовно світ їжи і пиття різноманітний і смачний. Тому першочергова причина вживання алкоголю це все ж таки стан сп’яніння. Будьмо достатньо чесні, щоб це визнати.
Сумніваюся, що за 18гр. можна насолоджуватися якимись вершинами смаку, тим більше в такій кількості.
Тому з алкогольних напоїв мені найбільше подобалася горілка. Це чесний і ефективний напій з найбільшим рівнем ККД. Шампанське і пиво не подобаються на смак, до того ж від них неприємне сп’яніння, якесь важке, пригружаюче, якого швидко хочеться позбутися. Від вина сп’яніння буває приємним, але смак його я не дуже розрізняю, тому горілки достатньо.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 23.11.2008 – 07:16

• 0

#359 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 23.11.2008 – 10:13

Перегляд дописуПетлюра (21.11.2008 23:30) писав:

Якраз у мене наприклад такі самі пересічні види розваг.погуляти містом,посидіти на лавці потеревеніти,посидіти у тому ж кафе чи в хаті і щось смчне хрумнути.

І я люблю хрумати щось смачненьке!!! :cool1:

Перегляд дописуПетлюра (23.11.2008 01:52) писав:

Є у мене давня мрія.Щоб у себе вдома чи в кафе зібратись мо з кількома хорошими людьми мо навіть з одним чи двома і покуштувати тортика там чи бутебродиків,печеньки,попити кави чи чаю з соком.Таке просте людське щастя в наш час нажаль майже недоступне :happy1:

Чомуж, доступне! Просто є одне маленьке "але"... Справа в тому, що я сам не проти посидіти і згамати тортика з чайочком, чи на обідній перерві згамати бутербродика з сочком... але це не означає, що інколи я не можу випити по пляшечці пива з тараночкою... Одне другому не заваджає. Якщо я вживаю алкоголт, то це ж не означає, що я вживаю його при коній нагоді в необмежених кількостях. У всьому тре знати міру.

Перегляд дописуПетлюра (23.11.2008 02:10) писав:

Ну не хочуть люди солодкого хай буде їм бутирбродик ну і щось типу такого.А от щодо ніц не паам"ятаю то нажаль саме в точку.Всі такі зібрання завершаються тим що їх учасники банально напиваються(

Неправда, не всі! То хіба вік такий є, коли після двох пляшок пива вирубуєшся а потім на уроках чи парах розповідаєш друзям "та ми на трьох 5 бутилок вдули і ше потім за вінчіком ганяли і до мєнтів домахалися...". В мене таких студентів - море, але це всьо переростається... Я проти алкоголізму!

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (23.11.2008 06:54) писав:

Напружувати можуть як тверезі, так і п’яні.

100% !!!! І якщо п'янийговорить те що думує, то тверезий думає, що б це ще сказати... ;)
  • 0

#360 dark

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 281 повідомлень

Відправлено 23.11.2008 – 10:57

Особисто я не прихильник пустих балачок з підхмелілими друзями , але іноді приходиться це терпіти.Щодо мене,то я б запропонував спокійні посиденьки в кафе чи піцерії, а не вечірки, де від того ,що нема чим зайнятися людям "дах їде " ;) від ідей
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних