Перейти до вмісту

sXe, POISON FREE («вільний від отрути»)

Повідомлень в темі: 616

Опитування: sXe, POISON FREE («вільний від отрути») (161 користувачів проголосувало)

Чи вживаєте спиртне?(наголошую пиво,вино лонгер і т п теж спиртне)

1. Ні (42 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. Так (120 голосів [74.07%])

Процент голосів: 74.07%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#321 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Полтава

Відправлено 19.11.2008 – 11:36

Ще ні разу не відписувася в цій темі наче.

Петлюра, все нормально, не переживай, таких як ти багато, просто сидять собі тихенько, не чіпають нікого ;) .
Бо щось комусь доказувати, то така марна справа.

Десь в підсвідомості кожен хто випиває, відчуває себе винним. Ну, в крайньому випадку серед тих, хто тут намагається довести про нешкідливість чи корисність вживання алкоголю. Насправді це спроба виправдати свою власну поведінку плюс заодно повернути погану вівцю в стадо.

Цей феномен членів суспільства досліджений мною не тільки щодо невживання алкоголю, а і щодо невживання мяса, коли ти не працюєш чи живеш в цивільному шлюбі. Стільки дурних порад можна наслухатись!

А щодо відпочинку, то проблем особливих немає. Активний спосіб відпочинку з алкоголем не сумісний :lol:. Багато, хто з мого оточення не п`є зовсім або в моїй присутності. З іншого боку в мене є гарні друзі, які сидять на пиві і з якими я теж гарно проводжу час. Я розумію, робота це великий стрес, щоб не знесилитись і не отримати депресії пиво гарний вихід. Я правда знаю вихід кращий в таких випадках, але поки я нікого не переконую(ги, крім форумів звісно), можливо це вихід найкращий лишень для мене :).

Ще повторюсь, що суперечка про шкідливість чи нешкідливість для здоров`я алкоголю марна. Це лише питання аби себе мотивувати пити чи не пити. При бажанні можна знаходити як виключно позитивні сторони так і виключно негативні.

Головне, що люди які п`ють перетворються на тварин
Прихований текст
(ги, центри спільні з тваринами тільки працюють і усе)

І якщо ви п`єте, але через невеликі дози твариною ще не стали. То де гарантія, що в майбутньому дози не стануть більші? Доза не питання волі чи культури пиття. Яка може бути культура вживання героїну? І хоча алкоголь трохи слабший, але думаю паралель зрозуміла.

P.S. Оце в понеділок побував увечері в місті. Бите скло під ногами, все обпльоване, з тупих обличч лунають мати, стіни цигаркового диму(на свіжому повітрі). Це день студента. Світ без алкоголю був би, думаю, кращим.

Повідомлення відредагував Romun: 19.11.2008 – 11:39

• 0

#322 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 19.11.2008 – 12:44

Перегляд дописуRomun (19.11.2008 12:36) писав:

P.S. Оце в понеділок побував увечері в місті. Бите скло під ногами, все обпльоване, з тупих обличч лунають мати, стіни цигаркового диму(на свіжому повітрі). Це день студента. Світ без алкоголю був би, думаю, кращим.

...чомусь я частенько бачу на вулиці цілком тверезих людей, котрі свинячать, курять і лаються...
Питання не в алкоголі, а в людині...
  • 0

#323 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 19.11.2008 – 12:55

Перегляд дописуbulbashka_aero (19.11.2008 12:44) писав:

...чомусь я частенько бачу на вулиці цілком тверезих людей, котрі свинячать, курять і лаються...
Просили їх дихнути в трубочку? ;)
Хто бачив коли небудь людину, яка палить та не вживає алкоголю?

Я не заперечую, що питання в людині. Просто алкоголь це додатковий елемент ризику по перетворенню людини в нелюдину. З цим всі згодні? Я зі свого короткого :lol: життя знаю, коли інтелігентні люди з вищою освітою поступово клали на все і ставали алкоголіками. Бо спочатку малі дози від невеликих стресів, а потім від великих стресів великі дози. І все.
Отож, вчімося справлятися зі стресом без дурману! :)

Повідомлення відредагував Romun: 19.11.2008 – 12:56

• 0

#324 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.11.2008 – 13:33

Перегляд дописуФайний нік (19.11.2008 05:25) писав:

Хі́мія — одна з наук про природу, яка вивчає молекулярно-атомарні перетворення речовин, тобто, при яких молекули одних речовин руйнуються, а на їх місці утворюються молекули інших речовин з новими властивостями; щось не схоже на капучино, еге ж?))
Дякую, що просвітили, бо так і померла би дурою ;) (від алкоголю)

Перегляд дописуЛасочка:) (19.11.2008 07:58) писав:

Я не вживаю каву вже місяць і мене не тягне її пити :) Я подолала цю залежність. Зробіть це і ви:))))))))
О, я цю залежність нарешті подолала.)))

Перегляд дописуRomun (19.11.2008 11:36) писав:

Десь в підсвідомості кожен хто випиває, відчуває себе винним. Ну, в крайньому випадку серед тих, хто тут намагається довести про нешкідливість чи корисність вживання алкоголю. Насправді це спроба виправдати свою власну поведінку плюс заодно повернути погану вівцю в стадо.

Ще повторюсь, що суперечка про шкідливість чи нешкідливість для здоров`я алкоголю марна. Це лише питання аби себе мотивувати пити чи не пити. При бажанні можна знаходити як виключно позитивні сторони так і виключно негативні.

Головне, що люди які п`ють перетворються на тварин
Прихований текст
(ги, центри спільні з тваринами тільки працюють і усе)

І якщо ви п`єте, але через невеликі дози твариною ще не стали. То де гарантія, що в майбутньому дози не стануть більші? Доза не питання волі чи культури пиття. Яка може бути культура вживання героїну? І хоча алкоголь трохи слабший, але думаю паралель зрозуміла.

1. Щодо почуття провини, погоджуюсь. А от щодо шкідливості - ні. Все можна таврувати шкідливим, що вживається у черезмірній кількості. Чому горілку назвали окоситою? "Аква-віта" - жива вода. ТОбто першозадумово це мав бути лік. Так само, як і наркотик. Спирт вживають в медицині, наркотик теж. Але то трохи від теми. Так от. Чому люди, які п"ють горілку чи вино постійно в невеликих дозах, живуть частіше довше від тих, хто не п"є взагалі?
2. Щодо вівці в стаді, так взагалі не розумію, до чого тут це? Хтось когось до чогось примушує? Щось я не помітила... Особисто я хотіла переконати Петлюру, аби не зациклювався на тій пляшці пива в руці його знайомого, яка йому морально не дозволяє спілкуватись з тою людиною, бо людина, бачте, від пляшки пива може стати неадекватною. Брєд!
3. А от фраза про суперечку шкідливості чи ні, то вірно. Але цим Ви самі перекреслюєте вище сказане Вами ж.
4. Щодо культури пиття, то почитайте трохи інформації щодо алкоголю. І наркотик тут ні до чого.

Перегляд дописуbulbashka_aero (19.11.2008 12:44) писав:

Саме так. Погоджуюсь.

Перегляд дописуRomun (19.11.2008 12:55) писав:

Просили їх дихнути в трубочку? :lol:
Хто бачив коли небудь людину, яка палить та не вживає алкоголю?

Я не заперечую, що питання в людині. Просто алкоголь це додатковий елемент ризику по перетворенню людини в нелюдину. З цим всі згодні? Я зі свого короткого :) життя знаю, коли інтелігентні люди з вищою освітою поступово клали на все і ставали алкоголіками. Бо спочатку малі дози від невеликих стресів, а потім від великих стресів великі дози. І все.
Отож, вчімося справлятися зі стресом без дурману! :)
Я бачила. В мене кілька знайомих, які взагалі не вживають алкогольних напоїв, навіть цукерків з коньяком не їдять. Зате курять як паровози.

Щодо іншого погоджуюсь.
  • 0

#325 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 19.11.2008 – 13:48

Ех, не маю часу... Головне не хто довше живе і наскільки здоровий. А наскільки чиста його свідомість.
Щасти всім! Побіг...
  • 0

#326 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 19.11.2008 – 14:49

Перегляд дописуRomun (19.11.2008 13:55) писав:

Я не заперечую, що питання в людині. Просто алкоголь це додатковий елемент ризику по перетворенню людини в нелюдину. З цим всі згодні? Я зі свого короткого ;) життя знаю, коли інтелігентні люди з вищою освітою поступово клали на все і ставали алкоголіками. Бо спочатку малі дози від невеликих стресів, а потім від великих стресів великі дози. І все.
Отож, вчімося справлятися зі стресом без дурману! :lol:
Отож бо і воно! "додатковий елемент ризику", а не ознака.
Та й інтелігенти спиваються, бо постійного стресу не витримують, а не через збільшення дози... Не запили б - може б збожеволіли... Не все так просто, як здається...
  • 0

#327 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.11.2008 – 20:38

Перегляд дописуОлеська (19.11.2008 13:33) писав:

Чому горілку назвали окоситою?

Краще помилитися при друці і не можна - все ясно))) Окосита вона і є))

А щодо розділення "алкоголь - наркотик", то, по-перше:
1) нема такої речовини - "наркотик"; інакше, будь ласка, формулу в студію));
2) алкоголь на ЦНС діє частково як наркотик - варто лише розібратися в справжньому значення поняття "наркотик", а не в істерично-профанському (різниця ще більша, ніж між хімією як наукою та "хімією" як ото бабки на стихійних ринках говорять).
Насправді ж етанол наркотиком не є (хоча і це теж гарна тема для суперечки) - власне, як і переважна більшість речовин, які "професійно-побутово" відносять до наркотиків (кавачай (+інші стимулятори ЦНС), коноплі, психоделіки, тютюн тощо - психоактивні препарати, але ніколи не наркотики).
  • 0

#328 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.11.2008 – 23:33

Перегляд дописуФайний нік (19.11.2008 20:38) писав:

Краще помилитися при друці і не можна - все ясно))) Окосита вона і є))

А щодо розділення "алкоголь - наркотик", то, по-перше:
1) нема такої речовини - "наркотик"; інакше, будь ласка, формулу в студію));
2) алкоголь на ЦНС діє частково як наркотик - варто лише розібратися в справжньому значення поняття "наркотик", а не в істерично-профанському (різниця ще більша, ніж між хімією як наукою та "хімією" як ото бабки на стихійних ринках говорять).
Насправді ж етанол наркотиком не є (хоча і це теж гарна тема для суперечки) - власне, як і переважна більшість речовин, які "професійно-побутово" відносять до наркотиків (кавачай (+інші стимулятори ЦНС), коноплі, психоделіки, тютюн тощо - психоактивні препарати, але ніколи не наркотики).
Так, буває таке, при чому не лише зі мною. (Я про помилки в друці, особливо коли спішиш).

Сонце моє, що ти хочеш довести? Що ми тут такі повністю безграмотні, що навіть не знаємо, що поняття "наркотик" не існує? А якщо тоді те слово, що часто чуємо в новинах, фільмах, на вулиці...? Ніхто не каже про речовину "наркотик". Йдеться про узагальнене поняття.
І звідки взявся термін "істерично-профанський"? Тобто ми не мали тут, в цій темі та на форумі взагалі будь-що говорити про алкоголь, наркотик та хімію, бо ми в цьому профани??? Перепрошую, але дисертацій тут ніхто не захищає. Форум інформаційно-розважальний. Ми тут власні думки висловлюємо і все.
Чи то для тебе так важливо "блєснуть" знаннями? Ну, тоді вперед, не сперечатимусь далі.)
  • 0

#329 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 19.11.2008 – 23:44

Цитати з ВІКІ для пана Файного Ніку з Файною Ерудицією.:

Алкоголі́зм (пия́цтво) — найбільш поширений вид наркоманії, що характерний психо-фізичною залежністю від алкоголю, основою якої є наявність алкоголю в обмінних процесах людського організму, розвивається внаслідок хронічного зловживання спиртними (алкогольними) напоями. У ширшому розумінні алкоголізм — сукупність шкідливих, пов'язаних із зловживанням алкоголем, впливів на здоров'я, життя, працю і добробут людей. Психологічно має дві стадії: звичка та хвороба.

Наркотик (від грец. narkoticos — той, що призводить до заціпеніння, одурманюючий) — група природних і штучних речовин, які діють болезаспокійливо і снодійно та викликають фізіологічне звикання. Наркотики впливають на нервові центри головного мозку, створюють штучне підняття настрою, хворобливу, незвичайну веселість — ейфорію, а іноді й порушення свідомості. У патологічних випадках цей стан може бути цілком нереалістичним, викликати манію величі та невразливості.

Алкоголь (этанол) и никотин не запрещены законодательством, но de facto являются наркотиками по двум другим критериям, — более объективным, устойчивым и не столь произвольным, — так как вызывают пристрастие, привыкание и тяжёлую зависимость, а также наносят и мощный и широкий, в масштабах общества, вред здоровью людей.[3] Также с объективной точки зрения, учитывая показатели смертности в сравнении с другими легальными и нелегальными веществами, алкоголь и никотин стоит относить к категории тяжелых наркотиков.[4]
В переносном смысле «наркотиком» может быть названо любое явление, занятие, без которого зависимый испытывает физическое или психологическое затруднение (например, зависимость от Интернета, игр[5], телевизора).
  • 0

#330 Prostak

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Місто:Закарпаття

Відправлено 20.11.2008 – 00:02

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (19.11.2008 23:44) писав:

Алкоголі́зм (пия́цтво) — найбільш поширений вид наркоманії, що характерний психо-фізичною залежністю від алкоголю, основою якої є наявність алкоголю в обмінних процесах людського організму, розвивається внаслідок хронічного зловживання спиртними (алкогольними) напоями. У ширшому розумінні алкоголізм — сукупність шкідливих, пов'язаних із зловживанням алкоголем, впливів на здоров'я, життя, працю і добробут людей. Психологічно має дві стадії: звичка та хвороба.

Наркотик (від грец. narkoticos — той, що призводить до заціпеніння, одурманюючий) — група природних і штучних речовин, які діють болезаспокійливо і снодійно та викликають фізіологічне звикання. Наркотики впливають на нервові центри головного мозку, створюють штучне підняття настрою, хворобливу, незвичайну веселість — ейфорію, а іноді й порушення свідомості. У патологічних випадках цей стан може бути цілком нереалістичним, викликати манію величі та невразливості.

Алкоголь (этанол) и никотин не запрещены законодательством, но de facto являются наркотиками по двум другим критериям, — более объективным, устойчивым и не столь произвольным, — так как вызывают пристрастие, привыкание и тяжёлую зависимость, а также наносят и мощный и широкий, в масштабах общества, вред здоровью людей.[3] Также с объективной точки зрения, учитывая показатели смертности в сравнении с другими легальными и нелегальными веществами, алкоголь и никотин стоит относить к категории тяжелых наркотиков.[4]
В переносном смысле «наркотиком» может быть названо любое явление, занятие, без которого зависимый испытывает физическое или психологическое затруднение (например, зависимость от Интернета, игр[5], телевизора).

в такому разі я давно вже 200% наркоман. стаж алкоголізму (100 грам етанолу в тиждень) - майже 25 років, випиваю майже щодня, іноді (по святах, на весіллях) у великих дозах. правда, можу і не споживати кілька тижнів, і не тягне).
  • 0

#331 Prostak

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 227 повідомлень
  • Місто:Закарпаття

Відправлено 20.11.2008 – 00:02

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (19.11.2008 23:44) писав:

в такому разі я давно вже 200% наркоман. стаж алкоголізму (100 грам етанолу в тиждень) - майже 25 років, випиваю майже щодня, іноді (по святах, на весіллях) у великих дозах. правда, можу і не споживати кілька тижнів, і не тягне).
  • 0

#332 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 20.11.2008 – 00:09

Перегляд дописуProstak (20.11.2008 01:02) писав:

Усі ми наркомани, в тій чи іншій стадії ;) . Головне- сила волі і самоконтроль.

Навіть заняття спортом генерують в організмі гормони, які по своїй природі є наркотиками. Не випадково велика частина спортсменів після кар'єри спивається. Отже, альтернативні види відпочинку також призвані дати тілу і душі задоволення, яке має гормональну природу. Просто спорт має великий плюс- розвиває тіло і витримку.

Повідомлення відредагував B.U.B.L.I.K: 20.11.2008 – 00:13

• 0

#333 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 20.11.2008 – 04:03

Перегляд дописуОлеська (19.11.2008 13:33) писав:

Особисто я хотіла переконати Петлюру, аби не зациклювався на тій пляшці пива в руці його знайомого, яка йому морально не дозволяє спілкуватись з тою людиною, бо людина, бачте, від пляшки пива може стати неадекватною. Брєд!
По-перше не дозволяє спікуватись із людиною коли вона чи він тримає ту пляшку і вжива наприклад теж пиво а не взагалі завжди.Якщо така людина може і хоче провеси час зокрема зі мною без триманя пляшки то ситуація зовсім інакша
По-друге неадекватна засильне слово.Від пляшки пива неадекватним ззазвичай не стають але негативно змінють поведінку(ну для більшості зараз ця зміна вважається позитивною)

Петлюра, все нормально, не переживай, таких як ти багато, просто сидять собі тихенько, не чіпають нікого ;) .
Тут мова не у доказуванні.тут мова у ілком природному бажанні знайти товаришів ну і у перспективі друзів з якими мождна було б провести вільний час,відпочити у тверезому стані. Якщо таких людей багато то власне кажучі де ж вони?тихо і я сиджу але ж їх мабуть можна яксь знайьти і потоваришувати.Я знаю що вони є але нажаль мої пошуки свідчать що у нашому місті їх напрочуд мало
.Ботанів і трудоголіків які не гуляють і не відпочивають майже взагалі я до таких людей безумовно не відношу.Та і ведуть вони себе як дориваються до випивки ще гірше ніж більшісь

Петлюра, все нормально, не переживай, таких як ти багато, просто сидять собі тихенько, не чіпають нікого :lol: .
Тут мова не у доказуванні.тут мова у ілком природному бажанні знайти товаришів ну і у перспективі друзів з якими мождна було б провести вільний час,відпочити у тверезому стані. Якщо таких людей багато то власне кажучі де ж вони?тихо і я сиджу але ж їх мабуть можна яксь знайьти і потоваришувати.Я знаю що вони є але нажаль мої пошуки свідчать що у нашому місті їх напрочуд мало
.Ботанів і трудоголіків які не гуляють і не відпочивають майже взагалі я до таких людей безумовно не відношу.Та і ведуть вони себе як дориваються до випивки ще гірше ніж більшісь

А щодо відпочинку, то проблем особливих немає. Активний спосіб відпочинку з алкоголем не сумісний :).
Ну я під відпочинком не маю наувазі заняття спортом чи щось подібне до цього.Мене взагалі бувало запрошували до занять спортом,участі у певних гуртках різної напревленості або у якості підпрацьовуючого у певні заклади знову ж таки різної направленості.але на мою суб"єктивну думку і як мінімум для мене це всетаи заняття аналогічні до навчання я ж не кажу що на парах я відпочиваю у компаніїх без випивки.Бо навчання то не є відпочинок так само і перераховані мною явища.Тобто можна бути спортсменом або проявляти якусь гроадську активність але це призведе не до проведеня відпочинку а до з"їдання часущо міг би піти на нього.Знову ж таки це суто моя думка і я суто я вирішив так лише для себе.
Тобто під відпочиноком розуміється в моєму випадку:1)погуляти містом або за місто, 2)сходити в кіно або театр і знову ж таки перед/після цього погуляти і поспілкуватись3),сходити в кафе і з"їсти там щось солоденьке,4)вдома в когось посидіти пограти в щось і знову ж за змоги щось хрумнути .Неважко здогадатись що з цього списку пукти 1,3 і 4 в наш час майже завжди і всіма реалізуютья з випивкою нажаль.
А пункт 2 непопулярий т і у випаку з кіно теж як правило супроводжується вживаням спиртного

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (20.11.2008 00:09) писав:

Отже, альтернативні види відпочинку
Ну взагаліто як я вже писав особисто я якраз прагну до звичайних поширених видів відпочинку але за вирахуванням з них випивки що і робить їх альтенативними.
Щоб не пити і проводити вільний часбез спиртного бути спортсмено чи прихожанином релігійної громади необов"язково

Повідомлення відредагував Петлюра: 20.11.2008 – 04:01

• 0

#334 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 20.11.2008 – 05:35

Петлюро, якщо мова йде про друзів, товарищів і т.д. -то тут ти, очевидно, сам щось не так робиш.
Ось у мене такої проблеми не виникає - куди б я ми не пішли, весь час тверезі))

Цитата

Класна штука вікі: зараз зайду, напишу, що Лєнін був грибом, і розтягну на цитати куди тільки можна, поки не видалять))

Але нафіг ці суперечки всі, якщо з них все одно діла не буде.

Повідомлення відредагував Файний нік: 20.11.2008 – 05:41

• 0

#335 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 20.11.2008 – 09:07

Перегляд дописуB.U.B.L.I.K (20.11.2008 01:09) писав:

Усі ми наркомани, в тій чи іншій стадії :) . Головне- сила волі і самоконтроль.

Навіть заняття спортом генерують в організмі гормони, які по своїй природі є наркотиками. Не випадково велика частина спортсменів після кар'єри спивається. Отже, альтернативні види відпочинку також призвані дати тілу і душі задоволення, яке має гормональну природу. Просто спорт має великий плюс- розвиває тіло і витримку.
:lol:
Щодо спорту - ще й як правда! Якщо я пропускаю хоча б одне тренування, у мене починається така "ломка" - якщо мені хочеться випити, а нема приводу, я страждаю значно менше! :)

;) а от колишні спортсмени спиваються швидше через те, що не знають, де себе діти. Вони ж бо не уявляють життя без тренувань/змагань/перемог...
  • 0

#336 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 20.11.2008 – 16:53

Перегляд дописуФайний нік (20.11.2008 05:35) писав:

Петлюро, якщо мова йде про друзів, товарищів і т.д. -то тут ти, очевидно, сам щось не так робиш.
Ось у мене такої проблеми не виникає - куди б я ми не пішли, весь час тверезі))
Наскільки я розуію ви зі Львова?можлива на Гаичині ця проблема не настільки актуальна не знаю не був нажаль у ваших краях.Я кажу те що бачу.В мене з таких людей 1 друг і двоє знайомих все інших я практично в упор не бачу.Ну крім спортсменів деяких і деяких новопротестантів але вони якраз до товаришування несхильні в силу великої занятості
  • 0

#337 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 20.11.2008 – 18:07

Перегляд дописуПетлюра (20.11.2008 16:53) писав:

Наскільки я розуію ви зі Львова?

Та наче в мене написано, що я з Києва. (Але, знаєте, ви не перший, хто чомусь вважає, що я зі Львова - інді доводиться довго доводити, що я киянин)))

Не знаю, може, це якось і залежить від регіону абощо, але - в мене дівчина не вживає спиртних напоїв, більшість друзів та знайомих якщо і вживають - то я в таких ситуаціях із ними не перетинався.
  • 0

#338 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 21.11.2008 – 19:46

Перегляд дописуФайний нік (20.11.2008 18:07) писав:

Та наче в мене написано, що я з Києва. (Але, знаєте, ви не перший, хто чомусь вважає, що я зі Львова - інді доводиться довго доводити, що я киянин)))

Не знаю, може, це якось і залежить від регіону абощо, але - в мене дівчина не вживає спиртних напоїв, більшість друзів та знайомих якщо і вживають - то я в таких ситуаціях із ними не перетинався.

Ще й як залижеть, Полтава то як Троєщина :) , розумієте про що я?
  • 0

#339 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 21.11.2008 – 20:08

Перегляд дописуФайний нік (20.11.2008 18:07) писав:

перепрошую за помилку.Щодо вашого оточення то можу лише щиро по-доброму вас позаздрити.Важко навіь уявити такий позитив

Перегляд дописуRomun (21.11.2008 19:46) писав:

Ще й як залижеть, Полтава то як Троєщина :) , розумієте про що я?
Ну я власне не радий таким порівнянням дляріднго міста.Я також не знаю на власні чі ситуацію в інших містах тому кажу те що бачу.А бачу я те що люди або вкалують як прокляті або при першій ліпшій нагоді бухають за дуже дуже рідкісними виключеннями.Якщо в інших містах не так значить дійсно це порівняння правильне
  • 0

#340 Bublik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 597 повідомлень

Відправлено 21.11.2008 – 21:11

Перегляд дописуФайний нік (20.11.2008 05:35) писав:

Петлюро,

Класна штука вікі: зараз зайду, напишу, що Лєнін був грибом, і розтягну на цитати куди тільки можна, поки не видалять))

.
Ну-ну, напишіть, а ще й джерела вкажіть. Якщо Ваш допис приймуть- з мене ящик пива, якщо ні - з Вас! Так що будемо конкретними, чи пустослів'я- ціль Вашого життя?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних