Перейти до вмісту

sXe, POISON FREE («вільний від отрути»)

Повідомлень в темі: 616

Опитування: sXe, POISON FREE («вільний від отрути») (161 користувачів проголосувало)

Чи вживаєте спиртне?(наголошую пиво,вино лонгер і т п теж спиртне)

1. Ні (42 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. Так (120 голосів [74.07%])

Процент голосів: 74.07%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#301 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бровари

Відправлено 26.08.2008 – 09:44

трохи не до теми: кава, тютюн, чай

Перегляд дописуОлеська (22.08.2008 20:22) писав:

Ого... Це цікаво... Я теж просто обожнюю каву. Мало не з дитинства її п"ю. Але ніякого наркотичного затяття я не відчуваю. Іноді, буває, взагалі можу місяцями не пити її і ломки в мене через те не починаються.) Правда на запах кави я йду як Рокі з мультика:"Сиииирррр!")))
радий за Вас
можливо, це діє не завжди:
в мене була одногрупниця — ходила з термосиком кави...
якось на парі [+ і викладач в лабораторії] страшний вереск "какая падла взяла маю ручку"... чи є така поведінка нормальною? :) [:ggggg:]
втім щось подібне є і в поведінці курців, коли вони не мають змоги отримати чергову дозу :(

Хоча, тре визнати, що я пив чай [поки мені не сказали, що там кавоїну більше аніж в каві] й таких наслідків не мав :lol:
  • 0

#302 ТАТ

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.08.2008 – 20:59

Люди!!! Життя цікаве без випивки! А яке воно коротке! Ні я проти "туману"
  • 0

#303 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 27.08.2008 – 21:14

Перегляд дописуbulbashka_aero (23.08.2008 10:58) писав:

І добре розуміла, що вживаю саме безалкогольне пиво = і при цьому чомусь відчувала дію алкоголю...
Це вже з розділу психології... Ну типу як в людей, в яких ампутували кінцівки, ті кінцівки ще "боліли" - то фантомні болі називається. В Вашому випадку, організм привик п'яніти від пива, от він так і робить, то здається умовні рефлекси...

Перегляд дописуТАТ (27.08.2008 21:59) писав:

Люди!!! Життя цікаве без випивки! А яке воно коротке! Ні я проти "туману"
тоді відмовтися ще й від солі, цукру, жареного, гострого... це все також радикально скорочує життя!
  • 0

#304 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 10.11.2008 – 21:15

Реальні загрози пивного алкоголізму

Перший рейхсканцлер Німеччини Бісмарк, що знав не з чуток про шкідливі наслідки вживання пива, говорив: "Від пива робляться ледачими, дурними і безсилими". Про те, що існує пивний алкоголізм давно відомо. І хоча в очах обивателя він менш небезпечний, ніж винний і горілчаний, наслідки його руйнівні. У XIX столітті англійці, борючись з алкоголізмом, витісняли міцні алкогольні напої пивом, але "пивний закон" довелося відмінити, оскільки це лише посилювало пияцтво.

Б`є, насамперед, по серцю

Найшкідливіший наслідок безмірного споживання пива - хворе серце, розширення порожнин серця, потовщення його стінок, некрози в серцевому м`язі, зменшення мітохондрій тощо. Ці зміни пов`язані з наявністю в пиві кобальту, вживаного як стабілізатор пивної піни. Вміст цього токсичного елементу в серцевому м`язі у тих, хто п`є пиво, перевищує допустиму норму в 10 разів. Крім того, кобальт викликає запальні процеси в стравоході і шлунку.

Є і інші чинники, що порушують роботу серця при пивному алкоголізмі. Це, великі порції пива на день, а також насиченість пива вуглекислим газом. Потрапляючи в організм, пиво швидко переповнює кровоносні судини. Це призводить до варикозного розширення вен і розширення меж серця. Так виникає синдром "пивного серця" або синдром "капронової панчохи", коли серце провисає, стає в`ялим і погано переганяє кров.

У пиві міститься ряд токсичних речовин, солі важких металів, що викликають зміни в ендокринній системі. Так, у чоловіків при систематичному вживанні пива виділяється речовина, яка пригнічує вироблення чоловічого статевого гормону тестостерона, виробляються жіночі статеві гормони. У чоловіків розростаються грудні залози, ширшають стегна. У жінок, збільшується імовірність захворіти на рак, а якщо це годуюча мати, то у дитини можливі епілептичні судоми. Ще у жінок стає грубішим голос, і з`являються так звані "пивні вуса".

В результаті досліджень, проведених в 1985 р. в платних клініках Канади шляхом порівняння тих, хто п`є пиво та споживачами інших алкогольних виробів, встановлено, що діагноз "пальпована печінка" найчастіше діагностується у людей, що систематично вживають пиво.

Від пива стають алкоголіками в 4 рази швидше

Дослідження, проведені в багатьох країнах, показують, що хронічний алкоголізм розвивається в 3-4 рази швидше від пива, ніж від міцних алкогольних виробів.

Шкода пива для людського організму величезна:

* загибель клітин головного мозку (які, відмираючи, виходять з сечею);

* порушення функцій спинного мозку;

* міокардіодистрофія;

* цироз печінки;

* гепатит;

* панкреатит;

* гастрит;

* невропатії;

* ушкодження зорового і слухового аналізаторів; підвищення артеріального тиску.

Одним з важких ускладнень при пивному алкоголізмі є молочно-кислий ацидоз і гіпонатріємія. Хворі на пивний алкоголізм потрапляють до лікарень в, запущеному стані - з вираженим недоумством і зниженням особової оцінки. Такі наслідки пивного алкоголізму.

Згідно сучасним дослідженням, пиво - це перший легальний наркотик, що відкриває шлях іншим, сильнішим наркотичним засобам. Наркологи стверджують, що пивний алкоголізм характеризується особливою жорстокістю. Цим і пояснюється завершення пивних вакханалій бійками, вбивствами, згвалтуваннями і грабежами.

Чи п`ють пиво «патріоти» своєї країни?

Згідно з дослідженнями російських учених, з чотирьох тисяч опитаних людей у віці від 7 до 20 років, серед першокласників Росії - 48% вживали алкогольні напої, що в 12 разів перевершує показники 10-12-річної давнини.

Такий великий скачок в споживанні пива не випадковий, якщо врахувати нав`язувану, різноманітну пивну рекламу, барвисто оформлені величезні щити в містах і на транспортних магістралях, що рекламують надзвичайну "корисність" пива, і щоденна настирлива реклама пива на телебаченні.

За твердженням деяких "знавців" пиво корисніше за молоко. Деякі ЗМІ рекомендують вживати його вагітним і годуючим матерям для кращої лактації, а дітям - для солодшого, глибшого сну.

Але в жодному ЗМІ не повідомлялося, що за шкідливістю пиво може зрівнятися тільки з самогоном, адже в процесі бродіння і в пиві, і в самогоні повністю зберігаються супутні алкоголю отруйніші сполуки. Це альдегіди, сивушні масла, метанол, ефіри, вміст яких в пиві в десятки і сотні разів перевищує рівень їх допустимої концентрації в горілці, одержаній із спирту вищого очищення.

Чим же пояснити нерозуміння перспективи деградації суспільства через пивний алкоголізм з боку законодавців? Прийнято вважати, що виробництво пива і торгівля їм поповнює бюджет держави. Виходить споживач пива - це "справжній патріот", який допомагає вітчизняному виробникові.

Пиво і євнух - що спільного?

4 літри пива замінюють статевого партнера. І вони ж здатні повністю позбавити лібідо. Для здорової людини алкоголь нешкідливий в кількості мілілітр спирту на кілограм маси тіла. У літрі пива міститься 45-50 грамів чистого алкоголю. Це 120-130 грамів горілки. Тобто чоловікові середнього зросту і вагою 80 кілограмів можна випивати три пляшки світлого пива щоденно, не побоюючись за здоров`я. Проте, пиво не тільки корисне, але і має достатньо шкідливі властивості.

Корисні компоненти пива:

* Вуглекислий газ. Стимулює шлункову секрецію і кровотік в м`язах, мозку, печінці, легенях і нирках.

* Мінеральні сполуки. Найбільше у пиві калія. У літрі пінного напою міститься 30 відсотків добової норми. А ось натрію недостатньо, тому лікарі рекомендують цей напій для гіпертоніків - 0,5-1 літр в день.

За вмістом кальцію (близько 80 мг/л), магнію (близько 80 мг/л), фосфору (близько 140 мг/л), а також заліза, міді, цинку пиво майже не відрізняється від апельсинового соку.

* Низька калорійність. Найкалорійніше, що в ньому є, - це етиловий спирт. У пляшці пива приблизно 400-450 ккал/л. Для порівняння: калорійність молока, кока-коли або фруктових соків коливається в межах 600-700 ккал/л.

* Вітаміни. У літрі пива міститься 40-60 відсотків добової норми вітамінів групи В і 70 відсотків вітаміну С. Більшість "пивних" вітамінів добре засвоюються.

* Органічні сполуки. Солі лимонної кислоти запобігають утворенню каменів в нирках. Солі оцетової, щавлевої, глюконової, піровиноградної кислот беруть активну участь в обміні речовин.

* Гіркі речовини. Мають бактерицидні властивості, стимулюють роботу шлунка.

Шкідливі компоненти пива:

* Гіркі речовини і хміль. Підвищують апетит і стають причиною надмірної ваги.

* Гіркота належить до категорії психоактивних засобів. Вони мають седативну, снодійну, а у великих дозах - і галюциногенну дію. Можна і "до бісів" допитися.

* Фітоестрогени. Це жіночі гормони рослинного походження. При надмірному вживанні, пиво накопичується в організмі і зумовлює гормональні порушення. У чоловіків зменшується рослинність на тілі, набухають молочні залози, жир відкладається за жіночим типом - на стегнах і боків, знижується потенція, зменшується рухливість сперматозоїдів - аж до безпліддя та імпотенції. У жінок надлишок фітоестрогену призводить до зайвої ваги.

* Біогенні аміни. Кадаверин, путресцин, гістамін і тирамін. Відносяться до трупних отрут. Саме ці підступні речовини є винуватцями похмілля. В результаті - головний біль. У великих же кількостях вони призводять до ураження нирок.

* Етиловий спирт. Найкалорійніше, що є в пиві. Згубно діє на мозок. Спирт його просто розчиняє. По-науковому, це - "органічне ураження головного мозку". У результаті відбувається повна деградація особи.

Перегляд дописуMiguel (27.08.2008 22:14) писав:

тоді відмовтися ще й від солі, цукру, жареного, гострого... це все також радикально скорочує життя!
Фраза як ви заперечили говорила зовсім не у контексті шкідливості
  • 0

#305 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 21:23

Перегляд дописуПетлюра (10.11.2008 21:15) писав:

Реальні загрози пивного алкоголізму

Перший рейхсканцлер Німеччини Бісмарк, що знав не з чуток про шкідливі наслідки вживання пива, говорив: "Від пива робляться ледачими, дурними і безсилими". Про те, що існує пивний алкоголізм давно відомо. І хоча в очах обивателя він менш небезпечний, ніж винний і горілчаний, наслідки його руйнівні. У XIX столітті англійці, борючись з алкоголізмом, витісняли міцні алкогольні напої пивом, але "пивний закон" довелося відмінити, оскільки це лише посилювало пияцтво.
...

Перепрошую, але навіть побіжно переглянувши, завважив чимало дурні та відвертої брехні. Чи пропаганда виправдовує все?
  • 0

#306 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 21:30

Перегляд дописуФайний нік (10.11.2008 22:23) писав:

Перепрошую, але навіть побіжно переглянувши, завважив чимало дурні та відвертої брехні. Чи пропаганда виправдовує все?
Стаття не моя тож перепрошую за можливі помилки або неточності.Але хотілося б почути про які саме помилки або брехню іде мова конкретно а не просто голослівні фрази.

Щодо пропаганди то ви уявляєте мене якимось новітнім Гебельсом чи агентом якої небудь Кока-коли що за будьяку ціну воює з випивкою і ще і за чималі гроші? :)
  • 0

#307 bitter_end

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 389 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 21:34

З початку літа як перестав вживати будь-який алкоголь так і досі не вживаю нічого подібного. Прекрасно себе почуваю і нормально можу відпочивати і розважатися без нього.
  • 0

#308 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 10.11.2008 – 21:44

Цитата

* Гіркота належить до категорії психоактивних засобів. Вони мають седативну, снодійну, а у великих дозах - і галюциногенну дію. Можна і "до бісів" допитися.
Гіркоти - це речовини гіркого смаку, очевидно:), які впливають на виділення жовчі за рахунок свого смаку (через смакові рецептори і т.д.). Галюциногенна дія властива лише холінолітикам та стимуляторам (при значному передозуванні або тривалому застосуванні),
навіть ті речовини, що в побуті звуть "галюциногенами", не спричиняють галюцинації.
Називати гіркоти галюциногенними тільки тому, що полин - гірка рослина - може викликати галюциноз при значному передозуванні - дурість або свідоме перебріхування.

Цитата

* Біогенні аміни. Кадаверин, путресцин, гістамін і тирамін. Відносяться до трупних отрут. Саме ці підступні речовини є винуватцями похмілля. В результаті - головний біль. У великих же кількостях вони призводять до ураження нирок.

"Трупні отрути" - лише перші дві сполуки. Гістамін - нормальний компонент людського організму, тирамін міститься в усіх ферментованих молочних (твердий сир, наприклад) та копчених м'ясних продуктах. З легкістю руйнується ферментом моноамінооксидазою.
А винуватець в похмілля лише один - етанол. А точніше, ацетальдегід - продукт окиснення спирту.

Цитата

* Фітоестрогени. Це жіночі гормони рослинного походження. При надмірному вживанні, пиво накопичується в організмі і зумовлює гормональні порушення. У чоловіків зменшується рослинність на тілі, набухають молочні залози, жир відкладається за жіночим типом - на стегнах і боків, знижується потенція, зменшується рухливість сперматозоїдів - аж до безпліддя та імпотенції. У жінок надлишок фітоестрогену призводить до зайвої ваги.

А цибулю та капусту теж тоді їсти зась?)) Фітоестрогени - це естрогени рослин, людині вони насправді пофіґ.

Там ще є ляпики, але це те, що перше кидається в око.
  • 0

#309 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 17:28

...безмірного споживання пива...
...великі порції пива на день...
...систематичному вживанні пива...
...систематично вживають пиво...
При надмірному вживанні...
У великих же кількостях...

Як Ви вважаєте, чому я виділив ці фрази з загального тексту? :)
При надмірному вживанні шкідливе все: вітаміни, мінеральна вода, фіточаї...

Перегляд дописуПетлюра (10.11.2008 21:30) писав:

Щодо пропаганди то ви уявляєте мене якимось новітнім Гебельсом чи агентом якої небудь Кока-коли що за будьяку ціну воює з випивкою і ще і за чималі гроші? :)
Насправді - ні. Я вважаю, що Ви відстоюєте власну думку так, начебто Вас хтось намагається напоїти, аргументуючи це фразою "Ти мене уважаєш?" або "Вот Вася вже 2 літри вдув і ше дихає, значить і тобі нічого не буде!".
Це Ваша особиста думка і Ви маєте право її відстоювати, але і в мене є своя думка, і скільки б аргументів про шкоду алкоголю в "будь яких кількостях" Ви не наводили, я буду доводити, що при розумному споживанні алкогольних напоїв біди нема.
І скільки би статей сюди не закидували - кожен з нас залишиться при своїй думці. :)

У XIX столітті англійці, борючись з алкоголізмом, витісняли міцні алкогольні напої пивом, але "пивний закон" довелося відмінити, оскільки це лише посилювало пияцтво.

Ото на рахунок англійців (перепрошую що на москальській...):

Цитата

Один израильтянин, будем для простоты звать его Йоси, учился в Оксфордском университете. Университет этот весьма знаменит: тем, что существует уже более восьмисот лет, тем, что сэр Исаак Ньютон быт там деканом физического факультета и так далее.

Итак, сидит однажды Йоси на экзамене, который должен продолжаться шесть часов (есть там такие экзамены, не приведи, господи). По прошествии пары часов от начала экзамена Йоси поднимает руку и подзывает экзаменатора. Экзаменатор подходит к Йоси (он, разумеется, считал, что Йоси желает получить какие-либо разъяснения или просто выйти в туалет) и слышит буквально следующее:

- Господин экзаменатор, я желаю получить сейчас причитающиеся мне копчёную телятину и пиво.
- Верно ли я понял, - спрашивает экзаменатор, - Вы говорите о копчёной телятине и пиве?
- Да, - отвечает Йоси, - Я говорю о причитающихся мне копчёной телятине и пиве.
- Простите, - говорит экзаменатор, - но почему вы решили, что вам причитаются телятина и пиво?
Тогда Йоси вытаскивает из сумки некий увесистый том и показывает его экзаменатору.
- Вот, - говорит Йоси, - свод законов Оксфорда со дня его основания. Есть здесь закон от 1513 года, который гласит, что каждому экзаменующемуся более четырёхчасов причитается кусок копчёной телятины и кружка пива. И этот закон никогда не был отменён.
Экзаменатор пытается спорить, ссылаясь на техническую невозможность выполнить просьбу Йоси. Потом экзаменатор вызывает своего начальника и они совещаются вдвоём. Англичане есть англичане, они зациклены на законах и там невозможно просто так сказать "нет"!

Найшкідливіший наслідок безмірного споживання пива - хворе серце, розширення порожнин серця, потовщення його стінок, некрози в серцевому м`язі, зменшення мітохондрій тощо. Ці зміни пов`язані з наявністю в пиві кобальту, вживаного як стабілізатор пивної піни. Вміст цього токсичного елементу в серцевому м`язі у тих, хто п`є пиво, перевищує допустиму норму в 10 разів. Крім того, кобальт викликає запальні процеси в стравоході і шлунку.
Кобальт бере участь у кровотворенні. Містяться в яловичій печінці, рибі, жовтку яйця, буряках, моркві, картоплі. :)

Одним з важких ускладнень при пивному алкоголізмі є молочно-кислий ацидоз і гіпонатріємія.
Молочнокислий ацидоз виникає внаслідок гострої інтоксикації алкоголем, при помірному вживанні пива такого не буде...

Прийнято вважати, що виробництво пива і торгівля їм поповнює бюджет держави. Виходить споживач пива - це "справжній патріот", який допомагає вітчизняному виробникові.
Будь-що що виготовляється в державі поповнює її бюджет (в ідеалі). Нагадаю що з пива не знімається акцизний збір.

* Етиловий спирт. Найкалорійніше, що є в пиві. Згубно діє на мозок. Спирт його просто розчиняє. По-науковому, це - "органічне ураження головного мозку". У результаті відбувається повна деградація особи.

Кефір містить 0,07% етилового спирту... :shok: "МАМО, ЗА ЩО Ж ТИ ТАК?..." :cry:
1л кефіру = 7гр. спирту = 11гр. горілки.... :prapor3:
  • 0

#310 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 12.11.2008 – 19:01

Перегляд дописуMiguel (12.11.2008 17:28) писав:

Кефір містить 0,07% етилового спирту... :) "МАМО, ЗА ЩО Ж ТИ ТАК?..." :prapor3:
1л кефіру = 7гр. спирту = 11гр. горілки.... :)

В мене чогось 0,7 вийшло - притому мілілітрів, а аж ніяк не грамів.

П.С. (0,07*1Е-2)*1000=0,7, а шановний пан як рахував?
  • 0

#311 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 13.11.2008 – 10:02

Перегляд дописуФайний нік (12.11.2008 19:01) писав:

В мене чогось 0,7 вийшло - притому мілілітрів, а аж ніяк не грамів.

П.С. (0,07*1Е-2)*1000=0,7, а шановний пан як рахував?

Визнаю свою помилку, з ноликом помилився... Пан правильно порахував. Отже можна знов пити кефір! :)
  • 0

#312 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 14.11.2008 – 03:46

Перегляд дописуbitter_end (10.11.2008 21:34) писав:

З початку літа як перестав вживати будь-який алкоголь так і досі не вживаю нічого подібного. Прекрасно себе почуваю і нормально можу відпочивати і розважатися без нього.
Класно.Радий що такі люди ще лишились

Перегляд дописуMiguel (12.11.2008 17:28) писав:

Як Ви вважаєте, чому я виділив ці фрази з загального тексту? :rolleyes:
При надмірному вживанні шкідливе все: вітаміни, мінеральна вода, фіточаї...
Воно то так.Але наприклад у мене немає бажання завжди кожного разу коли я бачусь з друзями пити мінералку,фіточаї,чи соки.От нема у мене потреби постійно їх вживати як тільки збирається якась компанія.І ніколи мені не прийде в голову сказати що без фіточаю я стаю більш скованимч чи без фіточаю ні про що поговорити.А от те саме про пиво наприклад кажуть дуже і дуже часто.Чомусь немає такого масового споживаня мінералки чи фіточаїв на відпочинку.
Як я вже казав не було б багато лиха якби ПЕРЕВАЖНА БІЛЬШІСТЬ людей не вживала спиртне у ПЕРЕВАЖНІЙ БІЛЬШОСТІ випадків проведеня вільного часу.А є саме це зараз.Не час від часу з тих чи інших приводів а саме поголовне і масове вживаня спиртного на вихідних з друзями чи у компаніях причому у більшості випадків постійне що вже неможливо уявити зібраня без спиртного.
Можна сказати що людям смакує пиво.Мені теж смакує чай чи пан Бонаква але чогось протиприродного бажання весь час їх дудлити на зустрічах зі знайомими чи на відпочинку в мене нема.А от у більшості тих кому смакує пиво чи ще щось алкогольне дуже швидко виялвляється що навіть банально погуляти без випивки вони не можуть або не хочуть.Я не кажу про всіх але про переважну більшість молоді наприклад.Ще є таке понятя як психологічна залежністить від випивки при трудоголізмі або ботанстві коли людина відмовляє собі і увідпочинку як такому напротязі довгого часу а потім зривається і активно буха.Але то вже трохи інший феномен
  • 0

#313 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 14.11.2008 – 06:23

Вчора почув таку класну фразу)) Стосовно питання якогось психологічного тесту про зміну свідомості (чи вплив на свідомість, чи якось так - це не принципово): "Так алкоголь ілі наркотікі? Ета же савсем разние весчі!"

І багато ж людей, зараза, насправді так думає. От чай і кава, які стимулятори, - їм наркотики, а алкоголь, який наркотик, їм не наркотик %)

Повідомлення відредагував Файний нік: 14.11.2008 – 06:24

• 0

#314 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 22:41

Перегляд дописуФайний нік (14.11.2008 06:23) писав:

Вчора почув таку класну фразу)) Стосовно питання якогось психологічного тесту про зміну свідомості (чи вплив на свідомість, чи якось так - це не принципово): "Так алкоголь ілі наркотікі? Ета же савсем разние весчі!"

І багато ж людей, зараза, насправді так думає. От чай і кава, які стимулятори, - їм наркотики, а алкоголь, який наркотик, їм не наркотик %)
Та отож.Причому повторюю свою думку що хоча мені наприклад кава,капучіно чи сік смакують але я їх не вживаю повсюдно ізавхжди і весь час бачачись з друзями тобто ці речовни не викликають того що викликає алкоголь і наркотики
  • 0

#315 ---

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 18.11.2008 – 23:20

Так, гарно що такі люди ще є)
Я от теж пиво дуже-дуже рідко. І тільки вдома. Але давно вже не вживаю і аж поки не буду студентом - не буду. А тоді теж не маю бажання вживати.
Пиймо чаї!
  • 0

#316 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.11.2008 – 23:37

Перегляд дописуПетлюра (18.11.2008 22:41) писав:

Та отож.Причому повторюю свою думку що хоча мені наприклад кава,капучіно чи сік смакують але я їх не вживаю повсюдно ізавхжди і весь час бачачись з друзями тобто ці речовни не викликають того що викликає алкоголь і наркотики
Сонце моє! Ці речовини викликають ще гіршу реакцію, ніж алкоголь. Оті всякі капучіно і теде - це така хімія, що не лише викликає різні захворювання, а і такі ж звикання, як і алкоголь. Ну, може не зовсім такі, але викликають - точно, - на те вони і розраховані. Хіба ніхто не помічав, коли п"єш те ж саме капучіно, - хочеться ще? Те ж саме стосується і солодкої води, та чимало інших продуктів.

А ось щодо горілки, так мій знайомий лікар-реаніматолог з чималим досвідом роботи сказав таку річ, що дорослій людині в наш час щодня варто вживати по невеликій порції горілки. (Я вже це, здається, писала на форумі :) )
  • 0

#317 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 19.11.2008 – 01:51

Перегляд дописуОлеська (18.11.2008 23:37) писав:

Сонце моє! Ці речовини викликають ще гіршу реакцію, ніж алкоголь. Оті всякі капучіно і теде - це така хімія, що не лише викликає різні захворювання, а і такі ж звикання, як і алкоголь. Ну, може не зовсім такі, але викликають - точно, - на те вони і розраховані. Хіба ніхто не помічав, коли п"єш те ж саме капучіно, - хочеться ще? Те ж саме стосується і солодкої води, та чимало інших продуктів.
ну я за них і не агітую.Їня шкідливість або користь це окрема тема.Але те що такого звикання як спиртне вони не викликають це точно.Важко явити людину яка буде каву чи капучіно пити постійно на всіх зібраннях з товаришами чи там для того щоб розкутішою стати.Хоча хочу сказати що то не має відношеня до теми а приклад було наведено лише для ілюстраці того що алкоголь як і наркотики викликає звикання.Кавові напої дійсно теж далеко не безгрішні захищати я їх тут не буду.Хоча ще один момент філіжанка кави може зашкодити тобі фізично але не зашкодить оточуючим зміною твоєї поведінки знову ж таки навідміну від алкоголю

А ось щодо горілки, так мій знайомий лікар-реаніматолог з чималим досвідом роботи сказав таку річ, що дорослій людині в наш час щодня варто вживати по невеликій порції горілки. (Я вже це, здається, писала на форумі :) )
хотілося б почути докази даної думки бо серед наших лікарів м2якокажучібагато не вельми досвідчених ао халатних
  • 0

#318 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.11.2008 – 02:25

Перегляд дописуПетлюра (19.11.2008 01:51) писав:

хотілося б почути докази даної думки бо серед наших лікарів м2якокажучібагато не вельми досвідчених ао халатних
Обов"язково спитаю того лікаря, аби детальніше роз"яснив свою позицію.)

Але додам ще. Я тобі, здається, колись розповідала про Чорнобиль. Так от. Зі мною працює два чоловіки на роботі, які були ліквідаторами на ЧАЕС. Ті двоє - одні з дуже небагатьох, що вижили. І то завдяки тому, що зранку, в обід і на вечерю вони вживали по стакану горілки. Інших вже більшості немає...
  • 0

#319 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 19.11.2008 – 05:25

Оті всякі капучіно і теде - це така хімія...Те ж саме стосується і солодкої води

Хі́мія — одна з наук про природу, яка вивчає молекулярно-атомарні перетворення речовин, тобто, при яких молекули одних речовин руйнуються, а на їх місці утворюються молекули інших речовин з новими властивостями; щось не схоже на капучино, еге ж?))

А про солодку воду - вся справа в цукрі та газі. Нічого туди не домішують такого - дуже дорого було б.
  • 0

#320 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 19.11.2008 – 07:58

Перегляд дописуОлеська (19.11.2008 00:37) писав:

Сонце моє! Ці речовини викликають ще гіршу реакцію, ніж алкоголь. Оті всякі капучіно і теде - це така хімія, що не лише викликає різні захворювання, а і такі ж звикання, як і алкоголь. Ну, може не зовсім такі, але викликають - точно, - на те вони і розраховані. Хіба ніхто не помічав, коли п"єш те ж саме капучіно, - хочеться ще?

Я не вживаю каву вже місяць і мене не тягне її пити :) Я подолала цю залежність. Зробіть це і ви;))))))))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних