Перейти до вмісту

sXe, POISON FREE («вільний від отрути»)

Повідомлень в темі: 616

Опитування: sXe, POISON FREE («вільний від отрути») (161 користувачів проголосувало)

Чи вживаєте спиртне?(наголошую пиво,вино лонгер і т п теж спиртне)

1. Ні (42 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. Так (120 голосів [74.07%])

Процент голосів: 74.07%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#281 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 21.08.2008 – 22:20

Ну може я в чомусь і перестарався.Але спідлкуватись з тверезою і випившою людиною то є дві абсолютно різні різиці.А Галка вважає що відпочивати можна лише випивши а той хто цбього не хоче або дитина або дурний.Ну по контексту її слів це очевидно
  • 0

#282 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:села

Відправлено 21.08.2008 – 22:24

ну знаєш він ен казав що хтось з вас тсає бридким коли вип*є
але я бачила сто разів за своє життя як хтось таки стає бридким коли вип*є наіть зовсім небагато
і до того ж я пробувала і пиов і вино всьоо що хочеш
і вважаю що це абсолютно необов*зково і не так уже і класно щоб було весело в компанії
  • 0

#283 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 22:27

Перегляд дописуОлеська (21.08.2008 23:14) писав:

О! Коллєга, йо-ма-йо! Класно!)
Ви теж не бачите в позиції Галки нічого дивного чи некоректного?
  • 0

#284 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 21.08.2008 – 22:32

Перегляд дописуФенікс (21.08.2008 23:14) писав:

ви як діти малі) петлюра своїми маніакальними параноїдальними висловами дійсно ображає людей. Каже що людина стає огидною як вип'є пляшку пива чи вина. Чи навіть пара стаканів горілки. Я скільки живу ше не бачив шоб люди яких я поважаю ставали огидними від цього. І я ніби теж огидним і бридким не ставав. І впевнений що Halka теж. А люди які напиваються і потім дебощирять в житті теж повні придурки. Алкоголь лише звільняє їх хаотичну сутність з оков моралі, етики і раціональності.
МОЛОДЕЦЬ!!! Шкода що не можу ще один + поставити!!!

Перегляд дописуSaturnia (21.08.2008 23:24) писав:

я бачила сто разів за своє життя як хтось таки стає бридким коли вип*є наіть зовсім небагато
А я бачив багато людей які були бридкими і неадекватними перед тим нічого не пивши, але ж це не означає що всі такі.
В кожного своя норма, комусь 0,5л горілки ніпочому, а когось від 0,5л пива плющить як "таракана тапком на кухні в гуртожиту"...
То всьо від людей залежить...

Повідомлення відредагував Miguel: 21.08.2008 – 22:33

• 0

#285 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.08.2008 – 22:34

З придурком в будь-якому випадку неприємно спілкуватись, будь він п"яним чи тверезим. Фенікс правий: сп"яніння лише оголює, загострює сутність людини. Тому і по тому, як поводиться п"яна людина можна побачити її саправжню натуру. Знаю кількох знайомих хлопців, які в житті спікійні, добрі та ідеальні, а коли напиваються, - шукають одразу кому пику натлумити. А от людина, що не п"є взагалі (я про чоловіків, бо п"яна жінка - огидніше того явища, мабуть, не буває...), викликає підозру.

З іншого боку. Не зациклюватимусь на чомусь одному, але скажу, що п"яні пики вже просто дістали! Народ дійсно спивається. Особливо у нас на заводі... Це просто якийсь жах! - всі поголовно п"ють, навіть жінки. Правда, і виганяють багато за це. Але ж то халявна випивка...)
Кабаки відкриваються один за одним. Казала старенька вчителька: як після війни... Я туди не ходжу - не цікаво. Пива можемо випити з друзями або на природі, або вдома. Інша проблема - молоді нема куди дітись (я про периферію). От вони і п"ють...
  • 0

#286 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 22:58

Перегляд дописуОлеська (21.08.2008 23:34) писав:

З . А от людина, що не п"є взагалі (я про чоловіків, бо п"яна жінка - огидніше того явища, мабуть, не буває...), викликає підозру.
Бо суспільство у нас ХВОРЕ!Я можу по різному сприймаьти різних людей.Я можу грубити і помилятись.Але одне можна сказати точно якщо у когось людина що не п"є спиртне взагалі викликає підозру то це або жертва стереотипів без власного розуму(простіше кажучі дурень і дебіл) або просто моральний урод.На щастя не всі питущі такі багато хто визнає право людини не пити

З придурком в будь-якому випадку неприємно спілкуватись, будь він п"яним чи тверезим.
Так це правда але в тому то і справа що випивка псує людину,понижує її рівень і отупляє.Менші дози роблять це слабше ьбільші сильніші.У алкоголіків це хронічно у більшості людей це час від часу за вибором але всеодно

З іншого боку. Не зациклюватимусь на чомусь одному, але скажу, що п"яні пики вже просто дістали! Народ дійсно спивається. Особливо у нас на заводі... Це просто якийсь жах! - всі поголовно п"ють, навіть жінки. Правда, і виганяють багато за це. Але ж то халявна випивка...)
Кабаки відкриваються один за одним. Казала старенька вчителька: як після війни... Я туди не ходжу - не цікаво. Пива можемо випити з друзями або на природі, або вдома. Інша проблема - молоді нема куди дітись (я про периферію). От вони і п"ють...
ну та отож.В саму точку.Ситуація просто ахова.Я не заперечую право Галки труїьти себе і принижувати свою гідність.Але ж той факт що її однодумці а мої це одиниці людей,що їй і таким як вона нічого не вартує знайти компанію де б пили а мені фактично нереально знайти компанію де б не пили оце трагічно
  • 0

#287 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 22.08.2008 – 05:57

Перегляд дописуПетлюра (21.08.2008 23:58) писав:

Бо суспільство у нас ХВОРЕ!Я можу по різному сприймаьти різних людей.Я можу грубити і помилятись.Але одне можна сказати точно якщо у когось людина що не п"є спиртне взагалі викликає підозру то це або жертва стереотипів без власного розуму(простіше кажучі дурень і дебіл) або просто моральний урод.На щастя не всі питущі такі багато хто визнає право людини не пити
Оба-на... Договорились... Тепер і мене "сосчітал"...
Можливо і я моральний урод, але зі свого життєвого довсіду знаю, що якщо людина не п"є зовсім, то на це є причина, (я про повноцінну дорослу сформовану людину): або людина вже кинула пити (виходжу з тієї ж теорії про хворе суспільство), або хвора (не сприймає сприртне), або має моральні застави для цього (відноситься до тих же спортсменів, "сектантів" і теде). Я вітаю людей, які не п"ють, але, як казав Станіславський: "Нє вєрю!".

Цитата

Так це правда але в тому то і справа що випивка псує людину,понижує її рівень і отупляє.Менші дози роблять це слабше ьбільші сильніші.У алкоголіків це хронічно у більшості людей це час від часу за вибором але всеодно

Так проблема в тому, що дебіл залишиться дебілом, навіть будучи тверезим. Зауважу: дебіл - він і є дибіл, а не жертва власних стереотипів.

І хто з нас в цій темі не визнав за тобою, для прикладу, права не пити? Та й про що взагалі може бути мова??? Про яку випивку, якщо тобі лише 18-ть??? Тобі будь-який нарколог заперечить можливість вживання бодай пива до 21-го. Тобто тобі поки що ніззя.)

П.С. Взагалі дякую за тему. Ти зібрав багато народу тут. Проблема лише в тому, що ти не вмієш дискутувати.

П.П.С. Трошки гумору в тему.Прикріплений файл  1.jpg   40.18К   0 Кількість завантажень:
  • 0

#288 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 22.08.2008 – 08:43

Перегляд дописуЗелений молоток (21.08.2008 09:54) писав:

Реклама: "Якщо кожен запросить друга на пиво, то країна стане купою пяного бидла." (С)
До речі, це Ваш власний витвір? (те що, після коми)
використаю його для підпису :ggggg:, тре вказати (с)
Хоч і запам’ятовується погано (увесь вечір не міг згадати), але B)
і ще, в рекламі точно є слово друга? може якось ширше (напр., іншого)?, але це й сам перевірю

Перегляд дописуОлеська (21.08.2008 20:15) писав:

Чому? Є такий вислів:"Йдемо на каву". І він, повір, зовсім не викликає посмішки.
...
Вислови звучать у загальному, тобто пропозиція "Йдемо на каву" звучить здебільшого серйозно
А чого ж тут посміхатись.
Каву теж хотіли визнати наркотиком, але, здається, пожаліли кількасот мільнонів бразильців.
А поведінка затятих кавоманів (агресивна, нестримна, дика) таки дає підстави для такого невтішного висновку.

Перегляд дописуПетлюра (21.08.2008 23:20) писав:

Ну може я в чомусь і перестарався.Але спідлкуватись з тверезою і випившою людиною то є дві абсолютно різні різиці.
...
це не просто різниця :)
від усмішечки п’яного волосся стає сторч і хочеться з криком кудись бігти :P бо інакше воно тебе зараз обійме [не пощастило], притисне [дуже не пощастило], дихатиме в обличчя [як довго можете затримувати дихання?] й ще щось варнякатиме [а це вже завжди так :P]... і, що найгірше, те щось буде достоту безглуздим в 99% випадків, а якщо людина зовсім не стримується (вже знайома) то в 100%...

Повідомлення відредагував Bobua: 22.08.2008 – 08:44

• 0

#289 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 22.08.2008 – 09:09

Перегляд дописуПетлюра (21.08.2008 20:52) писав:

Я не зрозумів що за наїзди в мій бік.І чим це деякі заслужили таку зневагу?Тим що не розуміють "як ета крута дунуть піва"?
Любий друже, у тебе явно егоцентризм розвивається дуже активно. Малося на увазі тих, хто не є Теревеньчанином. Ну Ви ж себе до таких зачисляєте.

Перегляд дописуПетлюра (21.08.2008 21:27) писав:

кіл на голові чеши
:ggggg:

Перегляд дописуMiguel (21.08.2008 21:48) писав:

Я знаю є Еколан на вул. Дудаєва, там класні тортики... :P (а "п'яна вишня" відноситься до алковмістних страв??? :) )
Сьогодні під Арсеном десь на 22.00, ще зідзвонимось. А ЦЕ тема про Сходини на День Незалежності.

Також добре знаю Еколан на Дудаєва. Ще кажуть гарні тістечка у "Вірменці" на вулиці Вірменській, але ніяк туди втрапити не можу. :wub:

Перегляд дописуSaturnia (21.08.2008 22:07) писав:

уяві декооо знароду
у евеселій компанії з пивом
ен тсає
я пробувала і пиов і вино всьоо що хочеш
необов*зково
Шановна екс-lillit, у Вас уже рученята заплітаються, з чого б це? :ggggg:
То не наїзд :P

Перегляд дописуОлеська (22.08.2008 06:57) писав:

Проблема лише в тому, що ти не вмієш дискутувати.
Гадаю Петлюра, досить таки якісно захищався, зважаючи на те що він був майже сам, проти більшості і ще на деякі обставини. За це йому блондиночка. B)

Перегляд дописуBobua (22.08.2008 09:43) писав:

До речі, це Ваш власний витвір? (те що, після коми)
використаю його для підпису :), тре вказати (с)
в рекламі точно є слово друга? може якось ширше (напр., іншого)?, але це й сам перевірю
Так, це плід моїх творчих потуг внаслідок насильного перегляду ТБ. :ggggg:
Юзайте наздоровля.
За точність тексту не відповідаю - на роботі телевізора немає. :yes:
  • 0

#290 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 22.08.2008 – 12:49

Прикріплений файл  v.jpg   46.01К   2 Кількість завантажень:
  • 0

#291 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 22.08.2008 – 13:26

Перегляд дописуСварус (22.08.2008 13:49) писав:

Х чіму би ета? B)

Оба-на... Договорились... Тепер і мене "сосчітал"...
Можливо і я моральний урод, але зі свого життєвого довсіду знаю, що якщо людина не п"є зовсім, то на це є причина, (я про повноцінну дорослу сформовану людину): або людина вже кинула пити (виходжу з тієї ж теорії про хворе суспільство), або хвора (не сприймає сприртне), або має моральні застави для цього (відноситься до тих же спортсменів, "сектантів" і теде). Я вітаю людей, які не п"ють, але, як казав Станіславський: "Нє вєрю!".
От саме ця реакція і вказує хворість і застреоретипізованість нашого суспільства.Моє право тут ніхто не заперечував але і ти і Галка і цілий ряд ще людей висловили що то ненормально не пити зовсім.Помітиму що я не щаперечував ваше право пити я всього навсього вказував на те що таких людей як ви непропорційно багато а таких як я(тобто таких які зовсім або майже не п"ють) непропорційно мало.

Так проблема в тому, що дебіл залишиться дебілом, навіть будучи тверезим. Зауважу: дебіл - він і є дибіл, а не жертва власних стереотипів.
По-перше або або я сказав жертва стереотипів або дебіл.По-друге але розумна добра адекватна людина випивгша такою не залишиться.
  • 0

#292 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 22.08.2008 – 16:43

Перегляд дописуПетлюра (22.08.2008 14:26) писав:

ти і Галка і цілий ряд ще людей висловили що то ненормально не пити зовсім.

Так само як і Ви вважаєте, що ненормально вживати алкоголь в будь-яких дозах...

Повідомлення відредагував Miguel: 22.08.2008 – 16:43

• 0

#293 Фенікс

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:попелу

Відправлено 22.08.2008 – 16:53

По-перше або або я сказав жертва стереотипів або дебіл.По-друге але розумна добра адекватна людина випивгша такою не залишиться.

ти абсолютно не правий. є люди які можуть напитись хоть до втрати пульсу(як бувало я колись) але сидять собі тихенько, нікого не трогають, уважно спостерігають, розмовляють на всякі глобальні теми або просто заглиблюються в свої думки(як я наприклад). Звісно коли людина хоче до когось дорватись або показати з себе ЩОСЬ то випивка лише розвіює остаточні сумніви людини що до цих вчинків. Як я колись в Яремчі сперечався зі старостою про християнство)
  • 0

#294 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 22.08.2008 – 17:11

Перегляд дописуФенікс (22.08.2008 17:53) писав:

Як я колись в Яремчі сперечався зі старостою про християнство
Детальніше, будь-ласка. Хотілося б дізнатися які пан теми піднімав і які аргументи наводив і чим то всьо закінчилось...
  • 0

#295 Фенікс

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 22.08.2008 – 17:34

Перегляд дописуMiguel (22.08.2008 18:11) писав:

Детальніше, будь-ласка. Хотілося б дізнатися які пан теми піднімав і які аргументи наводив і чим то всьо закінчилось...
Гггг, ну це просто іронія долі))Колись, коли я був під іншим ніком на цьому форумі, я виклав у "творчість форумчан" мегадетальний опис яремчанської бухаловки))))
раз так просите - нате вам
  • 0

#296 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 22.08.2008 – 19:22

Перегляд дописуBobua (22.08.2008 09:43) писав:

А чого ж тут посміхатись.
Каву теж хотіли визнати наркотиком, але, здається, пожаліли кількасот мільнонів бразильців.
А поведінка затятих кавоманів (агресивна, нестримна, дика) таки дає підстави для такого невтішного висновку.
Ого... Це цікаво... Я теж просто обожнюю каву. Мало не з дитинства її п"ю. Але ніякого наркотичного затяття я не відчуваю. Іноді, буває, взагалі можу місяцями не пити її і ломки в мене через те не починаються.) Правда на запах кави я йду як Рокі з мультика:"Сиииирррр!")))

Перегляд дописуЗелений молоток (22.08.2008 10:09) писав:

Гадаю Петлюра, досить таки якісно захищався, зважаючи на те що він був майже сам, проти більшості і ще на деякі обставини. За це йому блондиночка. <_<
Петлюра молодець, що підняв тему. Але в дискусії обзивати людей є негідним. В кожного своя точка зору на справу. Ми тут і зібрались, щоби висловлюватись, а не гнати по-чорному одне на одного.
Але блондиночку йому можна.)))

От саме ця реакція і вказує хворість і застреоретипізованість нашого суспільства.Моє право тут ніхто не заперечував але і ти і Галка і цілий ряд ще людей висловили що то ненормально не пити зовсім.Помітиму що я не щаперечував ваше право пити я всього навсього вказував на те що таких людей як ви непропорційно багато а таких як я(тобто таких які зовсім або майже не п"ють) непропорційно мало.
Це нормальна реакція. В тебе є право... В мене є право... І теде. Людина має право пити, людина має право не пити, Людина має право мати право...)))
Будемо далі подібне?)

Я тебе, Петлюро, підтримую. Я дуже хочу, щоби ти знайшов те, що шукаєш. Боюся лише одного: твого розчарування. Коли довго щось шукаєш і нарешті знаходиш, - часто буває розчарування. Бажаю тобі протилежного.)
  • 0

#297 Фенікс

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 22.08.2008 – 20:31

Перегляд дописуОлеська (22.08.2008 20:22) писав:

Ого... Це цікаво... Я теж просто обожнюю каву. Мало не з дитинства її п"ю. Але ніякого наркотичного затяття я не відчуваю. Іноді, буває, взагалі можу місяцями не пити її і ломки в мене через те не починаються.) Правда на запах кави я йду як Рокі з мультика:"Сиииирррр!")))

заміни каву чаєм або мате. там теж кофеїну достатньо)
  • 0

#298 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 22.08.2008 – 22:58

Перегляд дописуMiguel (22.08.2008 17:43) писав:

Так само як і Ви вважаєте, що ненормально вживати алкоголь в будь-яких дозах...
Я стверджую що ненормально те що майже всі поголовно іідпочивають з випивкою
  • 0

#299 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 23.08.2008 – 09:58

Мда, народ... Я там обіцяла на собі перевірити, чи безалкогольне пиво і справді від звичайного на смак не відрізняється...
Так от, любителі пива "за його смак" - можете сміливо пити безалкогольне (звісно, є імовірність, що в різних виробників воно дещо за смаком відрізняється = цього я ще не перевірила <_< )
Тільки от, "нелюбителі алкоголю", а чи можна вважати, що безалкогольне пиво справді не містить алкоголю?
Бо я наче цілком адекватна людина. І добре розуміла, що вживаю саме безалкогольне пиво = і при цьому чомусь відчувала дію алкоголю...
І одразу згадалися розповіді знайомих, котрі пили безалкогольне, а потім сідали за кермо - і даїшники їх ловили на "за кермом у нетверезому стані".
Тому, схоже, це така само байка, як і про легкі сигарети та наркотики...
  • 0

#300 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 23.08.2008 – 14:57

Перегляд дописуbulbashka_aero (23.08.2008 10:58) писав:

Тому, схоже, це така само байка, як і про легкі сигарети та наркотики...
Ну та отож
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних