Перейти до вмісту

sXe, POISON FREE («вільний від отрути»)

Повідомлень в темі: 616

Опитування: sXe, POISON FREE («вільний від отрути») (161 користувачів проголосувало)

Чи вживаєте спиртне?(наголошую пиво,вино лонгер і т п теж спиртне)

1. Ні (42 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. Так (120 голосів [74.07%])

Процент голосів: 74.07%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#261 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 21.08.2008 – 20:19

Halka, після стільки написаних всяких смаколиків, він вже сам незнає шо хоче B)
П.С. Петлюрка, не в обіду!
  • 0

#262 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 21.08.2008 – 20:19

2 Петлюра: цілком розумію Вашу позицію і в певній мірі підтримую Вас, проте не варто так категорично ставитися до тих, хто п"є алкоголь. Сама не можу дивитися на п"яні дебоші малоліток і не тільки; теж надаю перевагу сочку, ніж пиву чи іншому алкогольному напоєві(проте іноді дозволяю випити собі трішки вина чи пива і не через те, що це модно, а просто мені хочеться трішки розслабитися чи просто мій організм вимагає цього))))). Але всерівно ніякими промовами Ви не переконаєте ні одного прихильника алкоголю щодо шкідливості останнього. Допоки людина сама для себе не усвідомить шкідливість цього. Потрібна внутрішня мотивація, тільки тоді можна буде говорити про якийсь результат. Кожний відповідає сам за своє життя і якщо когось задовільняє перспектива лежати в канаві, то нехай п"є собі скільки влізе, якщо немає внутрішнього контролю.
На мене теж дивляться скоса коли я в компанії не вживаю алкоголю ( типу "шо ти морозишся" ). Ну і шо? Не буду така як всі. І взагалі-то мені всерівно шо подумають люди. отака я пофігістка. B)

Як то кажуть, якщо немає свого розуму, то вже від себе не добавиш....
  • 0

#263 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 21.08.2008 – 20:27

Перегляд дописуHalka (21.08.2008 21:08) писав:

Тим що не розумієш про що говориш. Бо ніколи не бував в компаніях де просто п'ють пиво, весело проводять час, а не валяються під парканом - як ти собі це уявляєш.
Я був на таких зібраннях.Наголошую що п"яна компанія навіть якщо в ній люди стоять на своїх двоїх і самі добираються додому то всеодно п"яна компанія.Звісно той варіант що ти описала менш огидний ніж з парканами і т п але огидний всеодно.Я ьбув і там і там.Різниця лише в стиупені огиди

Перегляд дописуAmili (21.08.2008 21:19) писав:

2 Петлюра: цілком розумію Вашу позицію і в певній мірі підтримую Вас, проте не варто так категорично ставитися до тих, хто п"є алкоголь. Сама не можу дивитися на п"яні дебоші малоліток і не тільки; теж надаю перевагу сочку, ніж пиву чи іншому алкогольному напоєві(проте іноді дозволяю випити собі трішки вина чи пива і не через те, що це модно, а просто мені хочеться трішки розслабитися чи просто мій організм вимагає цього))))). Але всерівно ніякими промовами Ви не переконаєте ні одного прихильника алкоголю щодо шкідливості останнього. Допоки людина сама для себе не усвідомить шкідливість цього. Потрібна внутрішня мотивація, тільки тоді можна буде говорити про якийсь результат. Кожний відповідає сам за своє життя і якщо когось задовільняє перспектива лежати в канаві, то нехай п"є собі скільки влізе, якщо немає внутрішнього контролю.
На мене теж дивляться скоса коли я в компанії не вживаю алкоголю ( типу "шо ти морозишся" ). Ну і шо? Не буду така як всі. І взагалі-то мені всерівно шо подумають люди. отака я пофігістка. B)

Як то кажуть, якщо немає свого розуму, то вже від себе не добавиш....
Абсолютно згоден.Тому я не намагаюсь переконати людей що п"ють не пити бо їм хоч кіл на голові чеши.Я прагну знайти однодумців тобто людей що хчуть,можуть і переважно проводять вільний час без випивки.Головна моя мета не переконати тих хто погряз в неправді а знайти тих хто розділяє мої погляди.
По-друге я не вважаю що відмовлятися гуляти в нетверезій компанії це категорично.Це цілком нормально і природньо

Перегляд дописуHalka (21.08.2008 21:08) писав:

Бо ніколи не бував в компаніях де просто п'ють пиво, весело проводять час,
а те що те що тобі весело деяким огидно ти не допускаєш?Чи якщо більшості весело всі інші мають заткнутись в тряпочку і мовчати?
  • 0

#264 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 20:29

Перегляд дописуПетлюра (21.08.2008 21:24) писав:

Я був на таких зібраннях.Наголошую що п"яна компанія навіть якщо в ній люди стоять на своїх двоїх і самі добираються додому то всеодно п"яна компанія.Звісно той варіант що ти описала менш огидний ніж з парканами і т п але огидний всеодно.Я ьбув і там і там.Різниця лише в стиупені огиди
Ми огидні і без тебе прикольно погуляємо. А ти збирай свою "чемну" компанію і можете йти роздавати релігійну літературу.
  • 0

#265 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 21.08.2008 – 20:48

Перегляд дописуHalka (21.08.2008 21:29) писав:

Ми огидні і без тебе прикольно погуляємо. А ти збирай свою "чемну" компанію і можете йти роздавати релігійну літературу.
Не ображай людину. Він написав що не належить до таких релігійних організацій, і навіть навпаки, йому не приємна компанія таких людей...

До того ж, наскільки я пам'ятаю, гулянка мала б бути безалкогольною, і пану Петлюрі гарантовано сподобалась би...

Перегляд дописуSergik (21.08.2008 20:13) писав:

два хороших місця у Львові знаю точно, а ще скільки їх є...
Я знаю є Еколан на вул. Дудаєва, там класні тортики... B) (а "п'яна вишня" відноситься до алковмістних страв??? :P )

Повідомлення відредагував Miguel: 21.08.2008 – 20:44

• 0

#266 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 20:57

Перегляд дописуMiguel (21.08.2008 20:48) писав:

До того ж, наскільки я пам'ятаю, гулянка мала б бути безалкогольною, і пану Петлюрі гарантовано сподобалась би...
Якщо безалкогольна вечірка - то я не йду. Беріть Петлюру - і розважайтесь!
  • 0

#267 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 21:00

Перегляд дописуHalka (21.08.2008 21:29) писав:

Шановна я вже повторив що я маю наувазі саме вівідпочинок а не якусь громадську роботу чи ще щось таке.
От дивіться люди наскільки обмежене поле зору у цієї дівчини.Для неї весело погуляти можна лише з пивом чи ще чимсь .Те що є людина яка прагне теж погуляти і звісно що весело але без випивки для неї запрєдєльне B)

Перегляд дописуMiguel (21.08.2008 21:48) писав:

Не ображай людину. Він написав що не належить до таких релігійних організацій, і навіть навпаки, йому не приємна компанія таких людей
Ну як сказати.Тверезницькі організації православної церкви на Полтавщині за сумісництвом не тільки тверезницькі а ще і російськошовіністичні
  • 0

#268 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 21:01

Перегляд дописуПетлюра (21.08.2008 20:58) писав:

Шановна я вже повторив що я маю наувазі саме вівідпочинок а не якусь громадську роботу чи ще щось таке.
От дивіться люди наскільки обмежене поле зору у цієї дівчини.Для неї весело погуляти можна лише з пивом чи ще чимсь .Те що є людина яка прагне теж погуляти і звісно що весело але без випивки для неї запрєдєльне B)
Та гуляй собі з Живчиком і печивом, а до мене чіплятись нема чого. Немаєш достойних аргументів - тоді краще мовчи!
  • 0

#269 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 21:05

Перегляд дописуHalka (21.08.2008 21:57) писав:

Якщо безалкогольна вечірка - то я не йду.
ну от черговий проявив такої як я вже описував обмеженості на підгрунті випивки.І нажаль це дуже розповсюджена позиція

Перегляд дописуHalka (21.08.2008 21:57) писав:

Беріть Петлюру - і розважайтесь!
шановна не думаю що пиво застило вам очі і ти не бачиш з якого я міста B)

Перегляд дописуHalka (21.08.2008 22:01) писав:

Та гуляй собі з Живчиком і печивом, а до мене чіплятись нема чого. Немаєш достойних аргументів - тоді краще мовчи!
Яких аргументів?Ти не навела жодних переваг гуляннія з випивкою.Виходячі з твоїх слів хоч так хоч так всеодно .А як всеодно то краще без бо грошей піде менше :P
По-друге чому таке презирство до гуляння з лимонадом чи печивом*?Чому таке уявлення про таких людейм наче про недолюдків?
  • 0

#270 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 21:05

Перегляд дописуПетлюра (21.08.2008 22:03) писав:

ну от черговий проявив такої як я вже описував обмеженості на підгрунті випивки.І нажаль це дуже розповсюджена позиція

шановна не думаю що пиво застило вам очі і ти не бачиш з якого я міста B)
Ну звичайно з Полтави ні поїзди, ні автобуси не їздять - як я забула.
А зі своєю позицією я, як і багато інших - живем і життям насолоджуємся!
  • 0

#271 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:села

Відправлено 21.08.2008 – 21:07

не хочу нікого ображати
дозвлю собі зазначити що він до тебе не чіплявся
не знаю де ти таке побачила
і ідея з самого початку була піти на сочок
а сочок воно і є сочок а не пиво як в уяві декооо знароду
еее і ще аргументів у нього було значно більше
у тебе галко всі аргументи що я бачила то були йди і не знай собі як то прикольно у евеселій компанії з пивом
більше ніяких не бачила
  • 0

#272 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 21:10

А я його й не переконую - хай п'є сочок, а я собі буду жити так як мені подобається!
  • 0

#273 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 21:24

та тебе ніхто й не просить
тобі ж не кажуть
галочко кахана кинь ту каку не бери до писка)
тебе ніхто не примушує
а ця темка була створена виключно для пошуку однодумців
а не для такої бурхливої полеміки і навтіь страшно подумати персональних образ

Повідомлення відредагував Saturnia: 21.08.2008 – 21:25

• 0

#274 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 21:29

Живіть собі - мене в цій темі більше не буде!
  • 0

#275 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 21:33

завіщо ж така образа
не поімтила щоб хтось вам щось таке погане тут сказав
розумію що вам це не цікаво але не варто так аж злитись
  • 0

#276 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 21:43

Перегляд дописуSaturnia (21.08.2008 22:33) писав:

завіщо ж така образа
Та отож.в неї одна думка якийй я дурний що не хочу з пивком відпочивати і все
  • 0

#277 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 21.08.2008 – 22:07

Перегляд дописуПетлюра (21.08.2008 22:43) писав:

Та отож.в неї одна думка якийй я дурний що не хочу з пивком відпочивати і все
Не правильно! Просто їй цікаво як можна говорити що алкоголь це погано в будь-яких дозах, так ніколи його і не пробувавши, оскільки в малих дозах він не шкідливий для організму.
До речі, Галка тут про алкоголь знає напевно більше за нас всіх, оскільки вона інженер-технолог бродильних виробництв і виноробства.
  • 0

#278 Гість_СОКІЛ_*

• Гості

Відправлено 21.08.2008 – 22:12

Перегляд дописуSergik (21.08.2008 16:56) писав:

але хлопаки з печеньком обережніше, бували випадки отруєння))))))

а до печенька марія ще прошка згущоночки ням - ням
  • 0

#279 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.08.2008 – 22:14

Перегляд дописуMiguel (21.08.2008 23:07) писав:

До речі, Галка тут про алкоголь знає напевно більше за нас всіх, оскільки вона інженер-технолог бродильних виробництв і виноробства.

О! Коллєга, йо-ма-йо! Класно!)
  • 0

#280 Фенікс

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:попелу

Відправлено 21.08.2008 – 22:14

Цитата

завіщо ж така образа
ви як діти малі) петлюра своїми маніакальними параноїдальними висловами дійсно ображає людей. Каже що людина стає огидною як вип'є пляшку пива чи вина. Чи навіть пара стаканів горілки. Я скільки живу ше не бачив шоб люди яких я поважаю ставали огидними від цього. І я ніби теж огидним і бридким не ставав. І впевнений що Halka теж. А люди які напиваються і потім дебощирять в житті теж повні придурки. Алкоголь лише звільняє їх хаотичну сутність з оков моралі, етики і раціональності.

Повідомлення відредагував Фенікс: 21.08.2008 – 22:15

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних