Перейти до вмісту

sXe, POISON FREE («вільний від отрути»)

Повідомлень в темі: 616

Опитування: sXe, POISON FREE («вільний від отрути») (161 користувачів проголосувало)

Чи вживаєте спиртне?(наголошую пиво,вино лонгер і т п теж спиртне)

1. Ні (42 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. Так (120 голосів [74.07%])

Процент голосів: 74.07%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#221 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 20.08.2008 – 22:53

Перегляд дописуHalka (20.08.2008 23:37) писав:

Це не капєц для суспільства - бо людям при цьому добре, і вони не напиваються до чортиків, а проводять час так як їм подобається.
І скільки б таких "правильних" як ти не розказували - що алкоголь зло, якщо людям подобається так жити вони тебе і слухати не стануть - і правильно зроблять.
Шановна я не "правильний" і не "неправильний".Я особистість.Людина.Як і кожен з нас по своєму унікальна зі своїми плюсами і мінусами та неповторним(знову ж таки як і у інших) внутрішнім світом.Якщо у вашій уяві є якісь правильні чи не правильні якщо для тебе непитуща людина обов"язково дурна чи ханжа чи ще щось таке то мені шкода тебе за твою розумову убогість
  • 0

#222 Фенікс

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:попелу

Відправлено 20.08.2008 – 22:53

Перегляд дописуПетлюра (20.08.2008 23:39) писав:

Я впевнений що якби жили в одному місті неодмінно подружилилася б!

ти вибрав дуже хитру стратегію що підняв цю тему на цьому форумі. бо кожному можеш відповісти - так, але шкода що ми не з одного міста)))
  • 0

#223 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 22:58

Перегляд дописуОлеська (20.08.2008 23:42) писав:

1. Зацікавлені люди теж дружать. Я маю масу інтересів, але дружба іноді буває важливішою навіть за кохання. Та й що ти маєш на увазі під дружбою? Людина має заглядати тобі в рота і рахувати твої зуби, поки ти будеш її грузити тим, що як добре живеться непитущим??? Люди спілкуються або зі спільними інтересами, або по великій необхідності чи по роботі, або коли закохуються - тоді часто буває пофіг напочатку інтереси партнера... Ах, да, забула ще спілкування от "нєчєго дєлать"... Так про що ти збираєшся спілкуватись з людиною, з якою в тебе немає спільних інтересів? Задумайся. Може ті друзі просто відмазуються від тебе банальною відговоркою про нестачу часу?..
Чпільні інтереси це бузомовно необхідна умова,але питання про непитущість є при цьому всеодно є важливим.Важливим бо дуже часто компанія за інтересами проводить вільний час з випивкою(про своїх знайомих патріотів я вже розповідав).Тому це такоє важливий фактор.Якби непитущих або малопитущих було більше то я б звертав на це менше уваги.а так якщо хочеш щоб компанія була твереза дроводиться акцентувати увагу
  • 0

#224 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:села

Відправлено 20.08.2008 – 23:00

дарма ти так феніксе
мені знаєш деколи теж бракує такої компанії
в хоча б одній особі
ато колись давно бувало (тепер такого вже нема)
подруга вип*є трохи пива зовсім трохи і вже починає лізти на свого хлопця лизатись з ним щось там таке незвязне говорити
і це вогна даже бутилки не випивала
я б не сказала що це вільніша розмова
бо мені в таких випадках було досить неприємно
але тепр такого нема в нас
і ми двоє собі сидимо ржемо як дурні прикалуємось і гонемо з усіх так що на нас деколи навіть ображаються
але це бещз всякого там пива бо нам це непотрібно
а коли нас питають чи ми часом не п*яні то ми завжди кажемо що ні бо щоб дійти до такого стану нам не треба пива
вистачає дружби
  • 0

#225 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 23:03

Перегляд дописуОлеська (20.08.2008 23:42) писав:

2. А хто казав змінювати релігійну належність? Є свої общини у всіх віросповідуваннях. Я колись була в католицькій місцевій общині - це допомогло мені перебороти свій неврівноважений перехідний вік. То було класно! Ми і на природу їздили, і Новий рік святкували (до речі, повністю безалкогольний), і просто на каву збирались. Такі ж общини є у іних церквах. А ще бачила характерників. Ще більше сподобалось...))) Ти лише визначся, якої ти віри...
Я православний.Це так би мовити і не заперечую.Хоча те що твориться в наших церквах ти знаєш.молоді мало,переважно старі люди а ті хто приходять на якісь молодіжні проекти нечисельні і знову ж таки в реалі позацерквою майже не мають часу.

Перегляд дописуФенікс (20.08.2008 23:53) писав:

ти вибрав дуже хитру стратегію що підняв цю тему на цьому форумі. бо кожному можеш відповісти - так, але шкода що ми не з одного міста)))
Ти думаєш я не піднімаю цю тему на полтавських форумах та полтавських групах контакту наприклад?Або серед своїх знайомих,однокурсників і т п?звісно піднімаю
  • 0

#226 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.08.2008 – 23:09

Перегляд дописуПетлюра (20.08.2008 23:53) писав:

Шановна я не "правильний" і не "неправильний".Я особистість.Людина.Як і кожен з нас по своєму унікальна зі своїми плюсами і мінусами та неповторним(знову ж таки як і у інших) внутрішнім світом.Якщо у вашій уяві є якісь правильні чи не правильні якщо для тебе непитуща людина обов"язково дурна чи ханжа чи ще щось таке то мені шкода тебе за твою розумову убогість
Я якось переживу без твоїх співчувань. А ти якщо дальше будеш пропагувати свою позицію, і відштовхувати від себе людей які п'ю і при цьому чудово себе почувають - скоро залишишся сам.
Порада: не переконуй людей, бо ти не є для них тим, що може їх змінити.
  • 0

#227 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 21.08.2008 – 00:08

Перегляд дописуПетлюра (20.08.2008 23:16) писав:

Бо у зацікавленої людини її хобі на першому місці а часу на дружбу немає.Знаю кількох таких дуже хороших людей з якими хотів би дружити але банально немає в них чсу.А змінювати наприклад релігійну приналежність і починати ходити в протестанську церкву то занадто з таких міркувань
Тобто людина заради дружби і спілкування з Вами повинна змінювати свої звички і інтереси, а Ви нічим жертвувати не хочете? Це - егоїзм.

Перегляд дописуПетлюра (20.08.2008 23:25) писав:

Шановна я повторюю я не п"ю не тому що стримуюсь,не черещз релігію чи через принципи(хоча і через них теж) а тому що просто не хочу і мені це бридко.Я не шукаю ідеал я шукаю компанію де б можна було провести вільний час бьез випивки і все
Не повинні бути релігійними фанатиками, спортсменами, чимось зацікавленими, гопниками, туристами.... а не забагато вимог? А до себе Ви які вимоги ставите, окрім табу на алкоголь?

Перегляд дописуПетлюра (20.08.2008 23:34) писав:

а от людей з моїми поглядами на відпочинок майже не лишилилось і це вельми трагічно.
Що тут скажеш - природній відбір: слабкі особини вимирають....

Перегляд дописуПетлюра (20.08.2008 23:34) писав:

Хтось так а хтось інакш але коли майже всі поголовно проводять вільний час з випивкою це капец для суспільства
Дивно чому суспільство яке п'є останні 5 тисяч років досі не вимерло, а навпаки, посилено розвивається...
А за останні два століття (Менделєєв - написав працю "о смешевании спирта с водой") відбулася революція в НТП!!!

якщо для тебе непитуща людина обов"язково дурна чи ханжа чи ще щось таке
Судячи з Ваших дописів питуща людина є дурна чи ханжа чи щось таке...

мені шкода тебе за твою розумову убогість
Не хаміть Галці, вона Вам не хамила... Дотримуйтесь культури дискусії.

Перегляд дописуПетлюра (21.08.2008 00:03) писав:

Я православний.Це так би мовити і не заперечую.
Як жеж Ви проходили таїнсто причастя? Адже там треба випити вина, а це 16-18 відсотків об'ємних алкоголю! Що ви порушили: свої принципи чи релігійні канони?
  • 0

#228 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 21.08.2008 – 00:15

Перегляд дописуПетлюра (20.08.2008 23:25) писав:

Шановна я повторюю я не п"ю не тому що стримуюсь,не черещз релігію чи через принципи(хоча і через них теж) а тому що просто не хочу і мені це бридко.
Шкода, що вам говорити стілки про алкоголь не бридко B)
  • 0

#229 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 01:07

Перегляд дописуHalka (21.08.2008 00:09) писав:

Я якось переживу без твоїх співчувань. А ти якщо дальше будеш пропагувати свою позицію, і відштовхувати від себе людей які п'ю і при цьому чудово себе почувають - скоро залишишся сам.
Порада: не переконуй людей, бо ти не є для них тим, що може їх змінити.
Я і не переконую я просто шукаю однодумців.Не хоче людина зі мною товаришувати без випивки я не примумшую вона обійдеться без моєї дружби я без її

Перегляд дописуMiguel (21.08.2008 01:08) писав:

Тобто людина заради дружби і спілкування з Вами повинна змінювати свої звички і інтереси, а Ви нічим жертвувати не хочете? Це - егоїзм.
Я не хочу їх змінювати я хочу знайти людей які добровільно по природі своїй без тиску змого боку хочуть і можуть проводити час без випивки.Не можуть чи не хочуть то щож не буде в нас дружьби а переконувати я не буду

Не повинні бути релігійними фанатиками, спортсменами, чимось зацікавленими, гопниками, туристами.... а не забагато вимог? А до себе Ви які вимоги ставите, окрім табу на алкоголь?
ці вимоги будуть залежати від вимог тих з ким буду здружуватись я ж ще не знаю всього їх внутрішнього світуа.а те що я зарікся від усіх перерахованих категорій то перебільшення я не казав що не буду ні з ким з них дружити

Що тут скажеш - природній відбір: слабкі особини вимирають....
Якщо для вас небажання пити ознака слабкості то тоді про ваші людсьткі якості я взагалі мовчу

Не хаміть Галці, вона Вам не хамила... Дотримуйтесь культури дискусії.
З її боку ми бачимо беззастережне схвалення відпочинку з випивкою і відношення до тих хто вважає накш як до дурних

Як жеж Ви проходили таїнсто причастя? Адже там треба випити вина, а це 16-18 відсотків об'ємних алкоголю! Що ви порушили: свої принципи чи релігійні канони?
віра Христова цінна своїми моральними імперативами а не формальними дійствами чи навіть таїнствами.Головне яку ідею несе людина і чи має вона Христа в серці а пристібуватись до слів і згадувати про канони тут зовсім недоречно

Перегляд дописуbulbashka_aero (21.08.2008 01:15) писав:

Шкода, що вам говорити стілки про алкоголь не бридко B)
Пробачте наболіло.Наболіло бачити як всі поголовно чутьлі не з 12-14рр гуляють з пивом,як заклик пішли на випивку в момент збирає людей,як часто і активно багато хто бухає і як в той же час катастрофічно мало людей хочуть відпочивати без випивки на тверезу голову
  • 0

#230 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.08.2008 – 05:37

Перегляд дописуПетлюра (21.08.2008 00:03) писав:

Я православний.Це так би мовити і не заперечую.Хоча те що твориться в наших церквах ти знаєш.молоді мало,переважно старі люди а ті хто приходять на якісь молодіжні проекти нечисельні і знову ж таки в реалі позацерквою майже не мають часу.
Так от власне, що не знаєш реального стану речей. Молоді зараз в церкві багато. Молодь потягнулась до церкви. Тут дві сторони медалі, але то інша тема. Ти просто спробуй спілкуватись з дівчатами та хлопцями місцевої парафії. Більш ніж впевнена, що там є люди з такими ж поглядами, як ти.

Перегляд дописуПетлюра (21.08.2008 02:07) писав:

Пробачте наболіло.Наболіло бачити як всі поголовно чутьлі не з 12-14рр гуляють з пивом,як заклик пішли на випивку в момент збирає людей,як часто і активно багато хто бухає і як в той же час катастрофічно мало людей хочуть відпочивати без випивки на тверезу голову

Які ми всі різні! Комусь болить пляшка пива в руці іншого... Комусь бездомна голодна кішка... Комусь стара бабуся, що просить милостиню... А ще комусь біди та стихії на іншому континенті...
  • 0

#231 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 21.08.2008 – 08:54

Перегляд дописуФенікс (20.08.2008 23:53) писав:

ГГ, нє, він хоче познайолмитися з непитущою дівчиною для тривалих стосунків методом електронного спілкування. Ну так би розглядав цю ситуацію Фройд. :P

Перегляд дописуlilit (21.08.2008 00:00) писав:

подруга вип*є трохи пива зовсім трохи і вже починає лізти на свого хлопця лизатись з ним щось там таке незвязне говорити
бо мені в таких випадках було досить неприємно
Проблема була не в пиві.. проблема була в небуло з ким :P

Спробуйте здобути собі серед питущих людей такий авторитет, щоб від вашої непозитивної фрази про алкоголь ("Борис, НЕ ПЄЙ!!!" :ggggg: ) люди кинули це погане зайняття. Хоча б на певний час. Ну у мене таке виходило. B)

Реклама: "Якщо кожен запросить друга на пиво, то країна стане купою пяного бидла." (С)

О і ще, шановний Петлюро, - тут Ви знайдете багато непитущих. Є там люди і з Полтави. І всі капец які патріоти. І місцями не гопи. І позиціонують себе як "Словні, сумліннні, точні, ощадні, справедливі, увічливі, братерські і доброзичливі, зрівноважені, корисні, ... , пильні, дбають про своє здоро'я, люблять красу і дбають про неї, а також завжди доброї гадки." Крім того вони "Вірні Богові та Україні і допомагають іншим." Одним словом є класні люди, але як правило потім вони пють, хто багато, хто інколи, а є всілякі лушпаки, ображені життям, то вони хизуються своєю непитущістю і значьочками (пошти що ЄМО :ggggg: ). :)
  • 0

#232 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 21.08.2008 – 10:27

Перегляд дописуlilit (21.08.2008 00:00) писав:

а коли нас питають чи ми часом не п*яні то ми завжди кажемо що ні бо щоб дійти до такого стану нам не треба пива
гг, є таке B) час від часу різні люди запитують чи то бува я не напився :P іноді навіть питають чи не вкурив плану)
  • 0

#233 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 21.08.2008 – 10:52

Перегляд дописуСварус (21.08.2008 11:27) писав:

гг, є таке B) час від часу різні люди запитують чи то бува я не напився :P іноді навіть питають чи не вкурив плану)
ймовірно тебе "здають" очі...))
  • 0

#234 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 10:54

Якщо для вас небажання пити ознака слабкості то тоді про ваші людсьткі якості я взагалі мовчу

Це не для мене.Книхка з біології за восьмий клас, розділ зоологія, тема "Природній відбір". Ви самі стверджуєте, що майже всі (95%) вживають алкогольні напої, а тих хто не п'є, майже нема. Отже висновок напрошується сам собою. При цьому я визнаю, що люди які вживають надмір алкоголю теж не проходять природній відбір (їх організм цього не витримує). Але судіть самі 95% проти 5%...

З її боку ми бачимо беззастережне схвалення відпочинку з випивкою і відношення до тих хто вважає накш як до дурних

Висновок зроблений Вами є не правельним, вона в своїх дописах слова "дурний/дурна/дурні" не використовувала, а ви відкрито і неодноразово називали питущих людуй "огидними" незважаючи на дозу алкоголю яку вони вжили.Вдруге прошу дотримуйтесь етикету дискусії. (навіть якщо хтось дозволяє собі не зовсін тактовні вислови, Ви повинні б зрозуміти, що ці люди, здебільшого вживають алкоголь, і це може буть наслідком такого вживання, але Ви, як людина непитуща, повинні стежити за своїми словоми, і показувати тим самим приклад і переваги невживання алкоголю)

віра Христова цінна своїми моральними імперативами а не формальними дійствами чи навіть таїнствами.Головне яку ідею несе людина і чи має вона Христа в серці а пристібуватись до слів і згадувати про канони тут зовсім недоречно

Тут з вами сперичатися не буду, віра залежить від моральних переконань, але в Біблії написано "Вірний в малому - вірний в великому"

як заклик пішли на випивку в момент збирає людей
Заклик "Пішли на пиво" не завжди означає пиво, так само як і фраза на сільській дискотеці "Йдем, поговорим" в 99,99% випадків розмови не передбачає...

Повідомлення відредагував Miguel: 21.08.2008 – 10:54

• 0

#235 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 13:01

Перегляд дописуОлеська (21.08.2008 06:37) писав:

Які ми всі різні! Комусь болить пляшка пива в руці іншого... Комусь бездомна голодна кішка... Комусь стара бабуся, що просить милостиню... А ще комусь біди та стихії на іншому континенті...
Мені болить усе це я не протиставляю.А наїзди типу є люди що живуть ще гірше я не сприймаю.І радіти з того що в мене порівняно з ними все ок я не збираюсь

Перегляд дописуЗелений молоток (21.08.2008 09:54) писав:

О і ще, шановний Петлюро, - тут Ви знайдете багато непитущих. Є там люди і з Полтави. І всі капец які патріоти. І місцями не гопи. І позиціонують себе як "Словні, сумліннні, точні, ощадні, справедливі, увічливі, братерські і доброзичливі, зрівноважені, корисні, ... , пильні, дбають про своє здоро'я, люблять красу і дбають про неї, а також завжди доброї гадки." Крім того вони "Вірні Богові та Україні і допомагають іншим." Одним словом є класні люди, але як правило потім вони пють, хто багато, хто інколи, а є всілякі лушпаки, ображені життям, то вони хизуються своєю непитущістю і значьочками (пошти що ЄМО :) ). B)
Щодо пласту то про цю організацію я чув.Але є два але.Перше я нажаль не маю зв"язків з полтавською станицею(якщо хтось допомже відповідним лінком чи іншою інфою буду радий).
Крім того цікаве питання чи не п"ють вони саме на відпочинку.Бо зрозумілоо що на офіційних заходах хоч Пласту хоч любого вузу хоч іншого фігасту(аж заримувалось :P ) люди спиртне не вживають.А от щодо проведення вільного часу то питання цікаве бо я мав розмову з рядом пластунів з інших регіонів та і із досвіду спілкування з полтавськими патріотами не сказав би що серед патріотів непитщих або мало питущих набагато більше ніж серед загалу.Але можу безумовно помилятись.Коротше якщо хтось зможе помогти координатами полтавської станиці щоб я на власні очі оцінив там ситуацію буду вельми радий

Перегляд дописуMiguel (21.08.2008 11:54) писав:

Це не для мене.Книхка з біології за восьмий клас, розділ зоологія, тема "Природній відбір". Ви самі стверджуєте, що майже всі (95%) вживають алкогольні напої, а тих хто не п'є, майже нема. Отже висновок напрошується сам собою. При цьому я визнаю, що люди які вживають надмір алкоголю теж не проходять природній відбір (їх організм цього не витримує). Але судіть самі 95% проти 5%...
Той самий підручнийк вказує що з розвитком цивілізації вплив природного добору на людей майже падає до нуля.Тим більш не вживання спиртного це не спадкована риса.В мене в роду людей щоб взагалі не вживали не було

, а ви відкрито і неодноразово називали питущих людуй "огидними" незважаючи на дозу алкоголю яку вони вжили.
Я називав огидним не самих питущих людей.А той стан у якому вони перебувають коли вип"ють.Тобто абсолютно нормальна,добюра красива і т п людина коли вип"є стає огидною але ж це не її постійна характеристика як стане тверезою все повернеться в норму.

Заклик "Пішли на пиво" не завжди означає пиво,
А що ж він означає?Поясніть бо як людині з більш менш логічним мисленням мені абсолютно не зрозуміло.Тобто ви стверджуєете що можна запросити пити пиво і при цьому на сходинах спиртного не вживати?Тоді така формульовка запрошення тупа.Простіше сказати погуляймо чи щось таке
  • 0

#236 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 21.08.2008 – 13:19

Якщо наболіло аж так - спробуйте якось виправити. Щоправда, отак "переконувати", як ви це робите, - даремна витрата часу.
Я вважаю (повторюся), що це питання в першу чергу тре вирішувати на законодавчому рівні. Заборонити швендяти з пляшками. Заборонити рекламувати алкоголь (бо "Чернігіське" у нас так рекламують, що можна подумати - нема більш благородної справи, як пиво пити). Карати тих, хто підліткам продає алкогольні напої. До речі, ви як реагуєте, коли бачите таке? носа кривите?
Зрештою, зорганізуйте громадську організацію - і боріться зі злом. Чи з вітряками. Це вже як вам подобається.
  • 0

#237 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 14:07

Перегляд дописуПетлюра (21.08.2008 14:01) писав:

А що ж він означає?Поясніть бо як людині з більш менш логічним мисленням мені абсолютно не зрозуміло.Тобто ви стверджуєете що можна запросити пити пиво і при цьому на сходинах спиртного не вживати?Тоді така формульовка запрошення тупа.Простіше сказати погуляймо чи щось таке
Пояснюю: це все залежить від людей з якими я спілкуюся. Якщо я шукаю можливість щось обговорити чи вирішити з малознайомими мені людьми чи з людьми з якими я працюю то формулюю пропозицію "йдемо на чашку кави" (це ж не означає що крім чашки кави шматка тартика взяти не можна), а якщо я хочу поспілкуватися з друзями чи близькими знайомими то формулюю пропозицію "йдем нп пиво" (але це ж не означає, що ми питимемо пиво, можливо просто каву з тортиком). Це щось на подобі публічної та інтимної зони в психології, де "інтимна" зона не має нічого спільного з "інтимом" у звичному значенні цього слова. Якщо американці говорять "хав ар ю?" то це не означає що їм дійсно цікаво що Ви робите, це просто щось на зразок етикету спілкування окремих груп людей.
Уявляєте пропозицію керівництву: "Ідем, погуляєм, я хочу обговорити з Вами новий проект і стратегічний план розвитку підприємства..." B)
  • 0

#238 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 21.08.2008 – 14:33

Перегляд дописуЗелений молоток (21.08.2008 09:54) писав:

Реклама: "Якщо кожен запросить друга на пиво, то країна стане купою пяного бидла." (С)
B)
+1
мене ця реклама теж добивала: стільки пафосу, що аж віриться і сльозу витискає, а такий кінець, що аж капець :)

... (навіть якщо хтось дозволяє собі не зовсін тактовні вислови, Ви повинні б зрозуміти, що ці люди, здебільшого вживають алкоголь, і це може буть наслідком такого вживання, але Ви, як людина непитуща, повинні стежити за своїми словоми, і показувати тим самим приклад і переваги невживання алкоголю)
:P
+1
весела тема
  • 0

#239 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 14:56

Перегляд дописуMiguel (21.08.2008 15:07) писав:

"йдем нп пиво" (але це ж не означає, що ми питимемо пиво, можливо просто каву з тортиком).
А чому ж тоді сформулювати "йдем на мінералкуу і сочок з тортиком" не можна?чого така пропозиція майже завжди викликає сміх або нуль реакції.
  • 0

#240 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:села

Відправлено 21.08.2008 – 14:58

Перегляд дописуСварус (21.08.2008 11:27) писав:

ггг
згадало смішний випадок
один чувак був плану обкурився
він сів на підлогу в позу чуть на раком і так і сидів чотири години
всі решта вже встигли на те саме пиво сходити (звучить так наче вони на нього насрали )))
когось там ще вели додуму у такому стані
так він кажись до слупа ліз цілуватись і молов щось в переміш мати і якісь заклики вульгарні адресовані слупу
весело кароч було жаль що того не бачила
а ще про одну тьолку розказували що вона як накурилась того савсяєм чуть чуть то в рот у всіх брала
капєц я вмерла
їй тіки не хвтало щоб її шлюхою вважали плюс до всього її довжеленного списку "цінностей"

Перегляд дописуПляма (21.08.2008 11:52) писав:

ймовірно тебе "здають" очі...))
шо натякаєш шо в нього очі як в наріка? :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних