Перейти до вмісту

sXe, POISON FREE («вільний від отрути»)

Повідомлень в темі: 616

Опитування: sXe, POISON FREE («вільний від отрути») (161 користувачів проголосувало)

Чи вживаєте спиртне?(наголошую пиво,вино лонгер і т п теж спиртне)

1. Ні (42 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. Так (120 голосів [74.07%])

Процент голосів: 74.07%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#201 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 20.08.2008 – 16:30

Перегляд дописуMiguel (20.08.2008 17:19) писав:

:) Я щойно уявив собі п'яного баптиста-неоязичника який лізе в гори щоб зайнятись спортом!!! Жах!!! :rolleyes: :) ;)
Так і мені слабо уявляється.) Але в тому-то й гон, що якщо людина чимось серйозно займається чи цікавиться, їй не стане часу та бажання постійно пиячити. Так чому ж, при небажанні бачити п"яні пики, людина відмовляється від зацікавлених людей?
  • 0

#202 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.08.2008 – 17:01

Перегляд дописуФенікс (20.08.2008 16:22) писав:

ага, але то цитую "неоязичники, спортсмени, туристи, баптисти" і інші недолюдки з якими автор теми не збирається тусуватись)))))

... і я ше :rolleyes: - теж не п'ю ніфіга спиртного, ніколи ...
  • 0

#203 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:села

Відправлено 20.08.2008 – 20:47

ага то це я баптистка?? :P
чи неоязичниця?? B)
чи ще гірше спортсменка??? :)
:P
в нас був один баптист так званий в школі
його так чомусь наша хореографічка прозвала
але він отримав свою кликуху через значно гірші речі
от хто хто а я на баптистку не схожа
але ж не п*ю і живу
  • 0

#204 BOLERO

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 355 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Славетний Львів

Відправлено 20.08.2008 – 20:49

відпочинок без спиртного, особливо пива?!?! нереально, для мене.
хоча бувало й таке, що і не було спиртного, при грі в шахи або карти (коли партію грали по 2-3год), не було часу думати про спиртне....
  • 0

#205 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 20.08.2008 – 21:58

Перегляд дописуHalka (20.08.2008 14:31) писав:

Тобто ти визнаєш що у наш час фіг з ким погуляєш.поспілкуєшся без випивки?

Випити пива і напитись до поросячого стану - зовсім різні речі. Нічого погано в тому немає. Навпаки - пиво добре втамовує спрагу, там багато корисних речовин, і розмова під пиво йде цікавіше.
А можна выдповысти на прямо постаавлене питання визнаэш що фіг погуляэш чи ні? Є три принципові можливості бути тверезим,випившим і п"яним.Безумовно між п"яним і випившим велика різниця але між випившим і тверезим не менше.Повторюю в тисячний раз не у всіх такі погляди як у вас.Те що комусь весело,прикольно і гарніше розмова іншомиму огидно,бридко,і зіпсований час

Перегляд дописуЗелений молоток (20.08.2008 14:39) писав:

, але не певен, що хотів би з Вами, Петлюро, поспілкуватися. Якийсь діапазон у Вас, замалий... Просто нецікаво. B) (Хоча я можу помилятися, і з радістю відкрив би для себе у Вас всесторонньо розвинену, гармонійну та ерудовану особистість.)
Я буду радий любій не злій,не гопонутій і т п людині що хоче і може зі мною затоваришувати,зокрема погуляти без випивки

Повідомлення відредагував Петлюра: 20.08.2008 – 21:59

• 0

#206 Фенікс

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:попелу

Відправлено 20.08.2008 – 22:03

jakobz : +10% за образу користувача Петлюра
  • 0

#207 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 22:03

Перегляд дописуОлеська (20.08.2008 15:27) писав:

Петлюра, сонце, подивись на результати голосування.) Ти даремно нервуєш, адже все-таки 18-ть чол є непитущих.)
По-перше це звісно радує.По-друге але ж нажаль знаю чимало "непитущих" які більш ніж активно і часто гуляють з друзями з випивкою.Особливо добиває коли людина яка сама себе назива непитущою перепитує в мене"а ти взагалі спиртне не п"єш?"
По-третє нажаль то тут.А в реалі друзів знайти мені за цей час легше не стало.Хоя і писав на багатьох полтавських форумах,питав у одногрупників і т п але результати пошуку майже нульові((
  • 0

#208 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 22:09

Перегляд дописуПетлюра (20.08.2008 23:03) писав:

По-перше це звісно радує.По-друге але ж нажаль знаю чимало "непитущих" які більш ніж активно і часто гуляють з друзями з випивкою.Особливо добиває коли людина яка сама себе назива непитущою перепитує в мене"а ти взагалі спиртне не п"єш?"
По-третє нажаль то тут.А в реалі друзів знайти мені за цей час легше не стало.Хоя і писав на багатьох полтавських форумах,питав у одногрупників і т п але результати пошуку майже нульові((
Ти зациклився. Збийся з того і воно само тебе (те. що ти шукаєш) знайде. Подивись на світ простіше. Завтра може бути війна, а ти заклинився пошуці ідеалів. Живи на повну!
  • 0

#209 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 22:12

Петлюро, ти розказуєш що пити чи не пити - то є вибір кожного з нас. То навіщо, ти тут нормальних людей переконуєш, що випивка - це зло, в тебе ніхто не вливає. І не треба - краще не пий - живи і не знай, що таке "добре".
  • 0

#210 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 22:16

Перегляд дописуОлеська (20.08.2008 17:02) писав:

Уявляю лишень, як назвати тих же "недолюдків", якщо вони ще й п"ють в додачу B)
Перепрошую цих людей я не називав нелюдами не вкладайте у мої вуста того чого я не казав.загалом мождна і іноді треба спілкуватись із ними теж.

Перегляд дописуОлеська (20.08.2008 17:30) писав:

Так і мені слабо уявляється.) Але в тому-то й гон, що якщо людина чимось серйозно займається чи цікавиться, їй не стане часу та бажання постійно пиячити. Так чому ж, при небажанні бачити п"яні пики, людина відмовляється від зацікавлених людей?
Бо у зацікавленої людини її хобі на першому місці а часу на дружбу немає.Знаю кількох таких дуже хороших людей з якими хотів би дружити але банально немає в них чсу.А змінювати наприклад релігійну приналежність і починати ходити в протестанську церкву то занадто з таких міркувань
  • 0

#211 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 22:18

знаєш галко кому добре а кому ні
як на мене значно гірше було б якби він пішов на поводу цього всього і напився
він би потім все життя жалів
ну може й не все життя але більшу його частину
якщо він має мету має бажання ентузіазм і амбіції то щось з того абсолютно точно вийде
  • 0

#212 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 22:25

Перегляд дописуАничка (20.08.2008 18:01) писав:

... і я ше B) - теж не п'ю ніфіга спиртного, ніколи ...
Класно.Але вельми жаль що ми з різних міст.Жтив би у Києві чи Львові може пошуки булиб успішніш

Перегляд дописуФенікс (20.08.2008 23:03) писав:

відкрию страшну таємницю. тобі нема з ким спілкуватись не через те що всі п'ють і ти не можеш знайти "тверезу компанію". з тобою просто ніхто не хоче спілкуватись бо ти дИбіл. і не треба закривати на це очі. треба робити висновки і мінятись в кращу сторону.
По перше попросив би не опускатись до особистих образ вони показують твою неспроможність а не аж ні як не мою.
По-друге я не казав що зі мною не хоче ніхто спілкуватись.Зі мною спілкуються і навіть іноді зпапрошують погуляти(зрозуміло що якщо там питимуть,а таке як правило і бува,то я відмовляюсь)

Перегляд дописуОлеська (20.08.2008 23:09) писав:

Ти зациклився. Збийся з того і воно само тебе (те. що ти шукаєш) знайде. Подивись на світ простіше. Завтра може бути війна, а ти заклинився пошуці ідеалів. Живи на повну!
Шановна я повторюю я не п"ю не тому що стримуюсь,не черещз релігію чи через принципи(хоча і через них теж) а тому що просто не хочу і мені це бридко.Я не шукаю ідеал я шукаю компанію де б можна було провести вільний час бьез випивки і все
  • 0

#213 Фенікс

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 22:32

Перегляд дописуПетлюра (20.08.2008 23:25) писав:

По перше попросив би не опускатись до особистих образ вони показують твою неспроможність а не аж ні як не мою.
По-друге я не казав що зі мною не хоче ніхто спілкуватись.Зі мною спілкуються і навіть іноді зпапрошують погуляти(зрозуміло що якщо там питимуть,а таке як правило і бува,то я відмовляюсь)

ну який же ти передбачуваний. оправдовуватись і казати "сам дурак" було зовсім необов'язково. набагато розумніше було би сказати "так, визнаю. в мене якась манія. повсюду ввижається алкоголь. він не дає мені жити. через нього я не можу нормально спілкуватись. жопа. мені з собою треба шось робити бо скоро стану шизофреніком".
Доречі ше одне питання - для чого ти створив цю тему? ато вона мені дуже нагадує класичну гру "чому б вам не.. ..так, але..."
  • 0

#214 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 22:34

Перегляд дописуHalka (20.08.2008 23:12) писав:

Петлюро, ти розказуєш що пити чи не пити - то є вибір кожного з нас. То навіщо, ти тут нормальних людей переконуєш, що випивка - це зло, в тебе ніхто не вливає. І не треба - краще не пий - живи і не знай, що таке "добре".
По-перше нервує що для тебе воно добре і баста а всі хто не хо пити дурний.
По-друге ти легко можеш знайти собі однодумців дуже а от людей з моїми поглядами на відпочинок майже не лишилилось і це вельми трагічно.Хтось так а хтось інакш але коли майже всі поголовно проводять вільний час з випивкою це капец для суспільства
  • 0

#215 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 22:37

Перегляд дописуПетлюра (20.08.2008 22:34) писав:

По-перше нервує що для тебе воно добре і баста а всі хто не хо пити дурний.
По-друге ти легко можеш знайти собі однодумців дуже а от людей з моїми поглядами на відпочинок майже не лишилилось і це вельми трагічно.Хтось так а хтось інакш але коли майже всі поголовно проводять вільний час з випивкою це капец для суспільства
Це не капєц для суспільства - бо людям при цьому добре, і вони не напиваються до чортиків, а проводять час так як їм подобається.
І скільки б таких "правильних" як ти не розказували - що алкоголь зло, якщо людям подобається так жити вони тебе і слухати не стануть - і правильно зроблять.
  • 0

#216 Фенікс

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 22:38

Перегляд дописуПетлюра (20.08.2008 23:34) писав:

... і це вельми трагічно...

чуваг, запатентуй цю фразу B)
  • 0

#217 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 22:39

Перегляд дописуlilit (20.08.2008 23:18) писав:

знаєш галко кому добре а кому ні
як на мене значно гірше було б якби він пішов на поводу цього всього і напився
він би потім все життя жалів
ну може й не все життя але більшу його частину
якщо він має мету має бажання ентузіазм і амбіції то щось з того абсолютно точно вийде
дуже дякую за віру і підтримку.Я впевнений що якби жили в одному місті неодмінно подружилилася б!
не переживай не нап"юсь ти що.Я навіть не гуляю переважно з людьми які пиво при цьому випивають тим більш пити самому то взагалі неможливо для мене
  • 0

#218 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 22:42

Перегляд дописуПетлюра (20.08.2008 23:16) писав:

Бо у зацікавленої людини її хобі на першому місці а часу на дружбу немає.Знаю кількох таких дуже хороших людей з якими хотів би дружити але банально немає в них чсу.А змінювати наприклад релігійну приналежність і починати ходити в протестанську церкву то занадто з таких міркувань
1. Зацікавлені люди теж дружать. Я маю масу інтересів, але дружба іноді буває важливішою навіть за кохання. Та й що ти маєш на увазі під дружбою? Людина має заглядати тобі в рота і рахувати твої зуби, поки ти будеш її грузити тим, що як добре живеться непитущим??? Люди спілкуються або зі спільними інтересами, або по великій необхідності чи по роботі, або коли закохуються - тоді часто буває пофіг напочатку інтереси партнера... Ах, да, забула ще спілкування от "нєчєго дєлать"... Так про що ти збираєшся спілкуватись з людиною, з якою в тебе немає спільних інтересів? Задумайся. Може ті друзі просто відмазуються від тебе банальною відговоркою про нестачу часу?..

2. А хто казав змінювати релігійну належність? Є свої общини у всіх віросповідуваннях. Я колись була в католицькій місцевій общині - це допомогло мені перебороти свій неврівноважений перехідний вік. То було класно! Ми і на природу їздили, і Новий рік святкували (до речі, повністю безалкогольний), і просто на каву збирались. Такі ж общини є у іних церквах. А ще бачила характерників. Ще більше сподобалось...))) Ти лише визначся, якої ти віри...
  • 0

#219 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 22:43

Перегляд дописуФенікс (20.08.2008 23:32) писав:

через нього я не можу нормально спілкуватись.
Бліна так не можу.Бо повторю в тисячний раз він супутник майже любого відпочинку чи спілкування.
  • 0

#220 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень

Відправлено 20.08.2008 – 22:45

аха
приїжджайте до нас в більшівці
у нас туту звісно на п*яних надивишсья
так алкогось всесвітнім злом ніхто не вважає
зате принаймні мене і мою подругу без банки пива можна знайти)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних