Перейти до вмісту

sXe, POISON FREE («вільний від отрути»)

Повідомлень в темі: 616

Опитування: sXe, POISON FREE («вільний від отрути») (161 користувачів проголосувало)

Чи вживаєте спиртне?(наголошую пиво,вино лонгер і т п теж спиртне)

1. Ні (42 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. Так (120 голосів [74.07%])

Процент голосів: 74.07%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київщина

Відправлено 24.02.2008 – 19:54

Що занадто-то не здраво, але чому вже так категорично.
Дуже навіть приємно, зібратись в вузькому колі друзів та поспілкуватись за келихом
класного сухого вина.Нічого дурного в цьому не бачу.
Друзі, які не вживають спиртного досить комфортно себе почувають з іншими,
головне -це атмосфера і присутність людей які тобі приємні.
  • 0

#22 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 25.02.2008 – 00:05

Петлюра я тебе не розумію. В тебе напевно друзі - малолітні придурки. Я небачу нічого поганого в алкоголі. От наприклад ми з колишніми однокласниками літом любимо зустрітися в парку або ще десь, купити трохи спиртного(пару літрів пива, бутилку горілки, бутилку портвейну і ше чогось там на 8-х чоловік) і цілий вечір не спіша розповідати як в кого справи, навчання і т.д. Або взагалі піти в лісосмугу на ночовку. І все культурно, ніяких рож і приколів. Просто зустрічаються старі друзі і спокійно відпочивають разом. А алкоголь для підняття настрою і зігрівання. Тому я б не став так упереджено ставитись до алкоголю і наголошувати - пиво, вино, лонгер. Чи може те як ми з одногрупниками йдемо в кафе після пар і даєм собі по одному пиву це теж - шумне випивання спиртного?
  • 0

#23 time

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень
  • Місто:київ(івано-франківськ)

Відправлено 25.02.2008 – 01:59

Перегляд дописуРуденька (24.02.2008 12:39) писав:

можна збиратись "на гарячий шоколад", "на млинці" чи навіть "на капустяний салатик" :cool2:
це набагато веселіше ніж алкогольні вечірки :cry:
:happy1: :yes: :angry12: :angry12: :angry12:
класна відповідь! Я вже хочу піти "на млинці"))ну просто мрію))
така проста,але водночас якась безневинна і оригінальна альтернатива!
ти мені потішила на ніч))
Обовязково поставлю плюсик коли розберуся як це зробити.
  • 0

#24 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 25.02.2008 – 13:55

Перегляд дописуОлеська (24.02.2008 01:18) писав:

все ж від пива чи винця не відмовлюсь...
і доброго молодця :happy1:

Перегляд дописуПетлюра (24.02.2008 01:22) писав:

Отож.Це страшні слова через які такі як я мають або сидіти вдома або підлаштовуватись.
твоя проблема в тому, що через фігню на ізмєну випадаєш
що за понти пити чи не пити, у гарній компанії можна сп"яніти і від малих доз, якщо то не твоє, то справа не в алкоголі, а в невдалій компанії або твоїй некомпанійськості
  • 0

#25 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 25.02.2008 – 14:23

Погоджуюся з думкою багатьох тут присутніх.Дууууже страшного тут нічого немає
Хоча саме питання відпочинку кожна людина розуміє по-своєму.Хтось відпочиває спілкуючись з друзями за келихом пивця,хтось-співаючи пісні( :happy1: ).І тут все зводиться до індивідуальності

Перегляд дописуЛука (24.02.2008 19:54) писав:

головне -це атмосфера і присутність людей які тобі приємні.
Абсолютно згоден)

Повідомлення відредагував В мене новий нік =): 25.02.2008 – 14:24

• 0

#26 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 25.02.2008 – 17:04

Перегляд дописуПетлюра (24.02.2008 01:22) писав:

Перегляд дописуОлеська (24.02.2008 01:18) писав:

Хоча все ж від пива чи винця не відмовлюсь...
Отож.Це страшні слова через які такі як я мають або сидіти вдома або підлаштовуватись.
А для чого взагалі підлаштовуватись під когось. Ну не вживаєте ви алкоголю............ Будьте здраві бояре, ніхто ж не змушує. Принаймі в моєму оточенні достатньо один раз про це зауважити - і більше ніхто про це й не заікнеться. Приколів накштал - "Ти мня уважаєш" сам не сприймаю на дух. Але і навязувати комусь - "ти ж бо дивись не пий" - то теж не зовсім гарно. Всі дорослі людини і кожен для себе обирає той засіб релаксації, який їм приємлемий. Головне в будь якому оточенні - залишатися самим собою.............. от в принципі і весь нехитрий фокус.
А от з приводу "шумного галдіння" - абсолютно згоден. Типу - "Тихо посиділи - тихо поорали". Переважно не люблю такого "безладу", хоча самому як тамаді доволі часто доводилося його професійно організовувати (можливо саме тому і не сприймаю). А більш за все дратує галас і суматоха нічних клубів - для мене то просто нестерпно.
Особисто найкращий відпочинок - то в тісній компанії (з родиною), або й на одинці, на природі, з ночівлею, наметом й полумям костра, тихим гомоном лісу................... і нічого зазорного в тому щоб під увесь цей "соус" пітдати 50 грамів оковитої для розгону крові я не бачу.
  • 0

#27 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 25.02.2008 – 17:18

Перегляд дописуbendera.UA (25.02.2008 17:04) писав:

А більш за все дратує галас і суматоха нічних клубів - для мене то просто нестерпно.
Особисто найкращий відпочинок - то в тісній компанії (з родиною), або й на одинці, на природі, з ночівлею, наметом й полумям костра, тихим гомоном лісу................... і нічого зазорного в тому щоб під увесь цей "соус" пітдати 50 грамів оковитої для розгону крові я не бачу.
Клуби я теж не дуже люблю. То не відпочинок скакати під музику. А от на природі та й на ночівлю то взагалі супер. І 50 грам не завадять треба ж повідлякувати комарів і зігрітись.
  • 0

#28 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 28.02.2008 – 20:19

Перегляд дописуБілий Дракон (24.02.2008 05:12) писав:

(до автора) Дур** питання. Бісквіти і бабки теж з алкоголем. Відразу видно, що людина ніц не розбирається в спиртному. І не тільки про марки мова йде.
Якщо автор пив алкоголь тільки щоб напитися, то підозрюю що крім паленої горілки і дешевого пива нічого не бачив.
Ви не повірите але автор в своєму житті не випв нічого що б містило більше 1% алкоголю.Тобто крім кваса.Є чітке визначення що є алкогольнем напоєм а що ні тому не передьоргуйте.Доречі молодь мого віку як правило пиво чи вино лонгер і т п не тому що хочуть напитися а(цитата)"Бо воно смачнюче".
Ви праві я ніц не розбираюсь спиртному.Бо воно мені не треба.

Перегляд дописуjakobz (24.02.2008 12:21) писав:

Тут я з вами можу посперечатися! ггг
І нажаль не тільки ви а і майже всі.
Я повторюю свою думку що в наш час люди по перше відпочивають лише вимикаючи розум(поговорити майже ні з ким бо більшості треба розслабон) по друге переважна більшість неуявляє цей "Розслабон" без спиртного.
І практично не можливо знайти людей з якими можна було б:
по перше просто у вільний час по розмовляти,погомоніти тихо,помилуватися містом,природою і т п
По друге знайти компанію з якою можна було б повеселитись без алкоголя узагалі.

Перегляд дописуЛука (24.02.2008 19:54) писав:

Що занадто-то не здраво, але чому вже так категорично.
Бо є різні люди з різними характерами.От вродився принциповий якому огидний алкоголь в будь_якому вигляді(Тобто я).Я нікого ні дочого не примушую.Просто шукаю людей що б поділяли б мої позиції.
Патріотів я познах-одив а от щодо не любові до спиртного то знаю лише одну людину що б поділяла мої погляди.Як би знайшов більше то не нервував би тут

Перегляд дописуNameless One (25.02.2008 00:05) писав:

[. Я небачу нічого поганого в алкоголі. От наприклад ми з колишніми однокласниками літом любимо зустрітися в парку або ще десь, купити трохи спиртного(пару літрів пива, бутилку горілки, бутилку портвейну і ше чогось там на 8-х чоловік) і цілий вечір не спіша розповідати як в кого справи, навчання і т.д. Або взагалі піти в лісосмугу на ночовку. І все культурно, ніяких рож і приколів. Просто зустрічаються старі друзі і спокійно відпочивають разом. А алкоголь для підняття настрою і зігрівання. Тому я б не став так упереджено ставитись до алкоголю і наголошувати - пиво, вино, лонгер. Чи може те як ми з одногрупниками йдемо в кафе після пар і даєм собі по одному пиву це теж - шумне випивання спиртного?
То є ваша позиція.Я не заперечую ваше право так вважати.Просто як вже казав люди є різні і що норммльно одному то огидно іншому.

Перегляд дописуNameless One (25.02.2008 00:05) писав:

В тебе напевно друзі - малолітні придурки.
Не тільки.Більш того більшість кажуть так само як і ви
  • 0

#29 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.02.2008 – 20:20

підозрюю, що автор зануда чи ботан.
  • 0

#30 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 28.02.2008 – 20:26

Перегляд дописуbendera.UA (25.02.2008 17:04) писав:

А для чого взагалі підлаштовуватись під когось. Ну не вживаєте ви алкоголю............ Будьте здраві бояре, ніхто ж не змушує. Принаймі в моєму оточенні достатньо один раз про це зауважити - і більше ніхто про це й не заікнеться. Приколів накштал - "Ти мня уважаєш" сам не сприймаю на дух. Але і навязувати комусь - "ти ж бо дивись не пий" - то теж не зовсім гарно.
Я не нав"язую.Просто шукаю повсюди людей які думали про алкоголь так само як я.А бути в такій компанії про яку ви зауважили я пробував.Нажаль дуже сподобалось як п"яніють інші.Я не сварився з цими людьми.Норм спілкуюсь.Просто вирішив що проводити з ними вільний час не буду.

Перегляд дописуNeorlandina (28.02.2008 20:20) писав:

підозрюю, що автор зануда чи ботан.
Це типове невміння зрозуміти чужу точку зору.Ну не розумієте мене ваше право але ображати навіщо?
  • 0

#31 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 28.02.2008 – 20:44

Перегляд дописуПетлюра (28.02.2008 20:26) писав:

Це типове невміння зрозуміти чужу точку зору.Ну не розумієте мене ваше право але ображати навіщо?
і не думала вас ображати!
просто з власного досвіду знаю, що якшо людина не може знайти собі друзів (питущих, непитущих, арабів, негрів, нацюків, хорватів - байдуже яких), то шось тут не то.

просто то друзі такі у вас. коли людина п.яна - одразу видно її сутність, гнила вона чи ні.
  • 0

#32 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 28.02.2008 – 21:05

Перегляд дописуNeorlandina (28.02.2008 20:44) писав:

просто з власного досвіду знаю, що якшо людина не може знайти собі друзів (питущих, непитущих, арабів, негрів, нацюків, хорватів - байдуже яких), то шось тут не то.

просто то друзі такі у вас. коли людина п.яна - одразу видно її сутність, гнила вона чи ні.
Ну це явна образа.А нето тут лише те що ще є на світі люди яким неприємно бачити нетверезих чи випивших і якщо то свідчить про мою неповноцінність то вибачайте.
  • 0

#33 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 28.02.2008 – 21:13

Перегляд дописуПетлюра (28.02.2008 21:05) писав:

Ну це явна образа.А нето тут лише те що ще є на світі люди яким неприємно бачити нетверезих чи випивших і якщо то свідчить про мою неповноцінність то вибачайте.
ну чому обов.язково неповноцінність?
просто такий склад характеру.

ви так охоче ображаєтеся на будь-які випади в свою сторону!
ображається тільки той, хто хоче бути ображеним.
  • 0

#34 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 28.02.2008 – 21:17

питущих, , арабів, негрів, нацюків,
Чомусь усіх цих бачив.І багатьох інших теж.От і в моєму місті я познаходив україномовних людей і просто патріотів.А от непитущих не бачив хоч око виколи.
  • 0

#35 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 28.02.2008 – 21:19

От ви гонете на алкоголь, його у всьому звинувачуєте. Так лише виправдовуються слабовольні люди, у яких ручка тягнеться до чегової пляшки. Угу, а дівчата винні, що їх гвалтують?

Піду вип’ю стаканчик бейлізу із тістечком :)
  • 0

#36 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 28.02.2008 – 21:21

Перегляд дописуПетлюра (28.02.2008 21:17) писав:

Чомусь усіх цих бачив.І багатьох інших теж.От і в моєму місті я познаходив україномовних людей і просто патріотів.А от непитущих не бачив хоч око виколи.
пошукайте по релігійних сектах. там їх має бути повно.
а ще багато моїх знайомих не п.ють взагалі. правда траву курять. але вас це певно не влаштує.
запевняю вас вони існують в природі. навіть в укрмовному просторі лайвджорналу є ком.юніті no_alco.
  • 0

#37 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 28.02.2008 – 22:24

Перегляд дописуБілий Дракон (28.02.2008 21:19) писав:

От ви гонете на алкоголь, його у всьому звинувачуєте.
То є кричаще нерозуміння.Якщо ви не розділяєте мою позицію то це не привід займатися такою критикою.
Ви не готові сприйняти що людина має невашу позицію і прагне бути почутою.

Щодо сайтів та інших пошуковиків хотів би подробніше дізнатись
  • 0

#38 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 28.02.2008 – 23:14

100відсотково згодний. Алкоголь то лише каталізатор. Якщо людина нормальна, то ніяких аномалій в поведінці після не буде :)
  • 0

#39 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 28.02.2008 – 23:41

Перегляд дописуПетлюра (28.02.2008 22:24) писав:

То є кричаще нерозуміння.Якщо ви не розділяєте мою позицію то це не привід займатися такою критикою.
Ви не готові сприйняти що людина має невашу позицію і прагне бути почутою.

Щодо сайтів та інших пошуковиків хотів би подробніше дізнатись
У тебе проблеми з алкоголем? Ти хочеш про це поговорити? Бути почутим? То викладуй. Не зрозумів, до чого тут твій неадекватний допис.
  • 0

#40 Вертипузо

Генеральний писар

• Користувачі
  • 607 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.02.2008 – 00:00

Я чесно кажучи проблеми чи навіть запитання не розумію, помоєму воно абсурдне ...Я не знаю чи хтось зі мною погодиться, але я наприклад успішно відпочиваю як з алкоголем так і без нього... Зі спиртного я п'ю тільки біле вино, і то дуже рідко... Чесно я просто не розумію в чому проблематика цього запитання? Людина відпочиває так як вона цього хоче.. Коли я ходжу в театр, кіно, або ж досить часто просто гуляю з друзями ми не вживаємо спиртного взагалі... Але знову ж таки добре вино в невеликій кількості не заважає гарному спілкуванню та добрій їжі коли робимо святкові зустрічі, в честь якоїсь події))Знову повторююсь, якщо людина хоче відпочити без алкоголю вона це зробить.. Мій клас єдиний на паралелі нічого не пив на випускному, тому що ми хотіли справді просто поспілкуватись і добре пам'ятати цей день.. Так і було, хоча навкола була купа не зовсім тверезих вчителів і однолітків - це мені не зіпсувало ранок на Лисій Горі)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних