Перейти до вмісту

sXe, POISON FREE («вільний від отрути»)

Повідомлень в темі: 616

Опитування: sXe, POISON FREE («вільний від отрути») (161 користувачів проголосувало)

Чи вживаєте спиртне?(наголошую пиво,вино лонгер і т п теж спиртне)

1. Ні (42 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. Так (120 голосів [74.07%])

Процент голосів: 74.07%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 18.08.2008 – 15:38

Перегляд дописуФенікс (17.08.2008 15:02) писав:

оце ти сказанув :)
невже вам не може прийти в голову що пиво п'ють тому що воно смачне?)
ну не понад 90% населення і не на поголовно всіх прогулянках зустрічах і здибанках

Перегляд дописуAmili (17.08.2008 20:59) писав:

Якщо хтось колись вип"є 0.33 пива, то не думаю, що він себе тим отруїть.
Але різниця у спілкуванні між тверезою і навіть трохи випившою людиною відчутна особливо коли давно знає цю людину

Перегляд дописуMiguel (18.08.2008 16:31) писав:

Чому ніхто? Ті хто хочуть - ті і проводять.
Я хочу і дуже.Але така компанія знаходиться аьбо час у таких людей раз на багато тижнів а то і місяців.Такі компаніїх страшна рідкість

Відповідь - "Сам не пий" означає, "я ж не говорив тобі що ти маєш робити, от і не говори мені що я маю робити.".
так я і не агітую і не примущую а шукаю друзів з якими б можна було провести час без випивки.Але помітив що як я вже казав це страшна рідкість
  • 0

#142 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.08.2008 – 18:48

Перегляд дописуlorelei (18.08.2008 15:51) писав:

Я п'ю пиво, вино і т.д. Але останнім часом дуже рідко. Особливо люблю пиво, що може бути краще холодненького пивка в спекотний літній день!!!. Я не вважаю це чимсь поганим, не думаю, що пиво більш шкідливе ніж кока-кола :), та й пляшечкою пива важко напитись. Відпочити можу і без алкоголю, і взагалі все повинно бути вміру.
А я п"ю в гостях краще горілку (не більше 50 гр) - ще раніше помітила, що краще замість будь-якогось алкогольного солодкого напою на гостині випити трохи горілки - не така шкідлива.

Перегляд дописуПетлюра (18.08.2008 16:30) писав:

Вміру це розхожа банальність не більше.ю
Тут де хто оре що відстоює свої погляди?ну то хай відстоює.Питання ось у чому чому позитивні погляди до випивки у майже всього населення країни?Чому фактично не можна знайти компанію де б не пили?Чому погуляти у тверезому товаристві то вже дивина?
Якби хоча б чверть людей надавала перевагу відпочинку без випивки то і цієї теми не було б

По-перше хвороба і параноя це якраз не розуміння того що є люди які мможуть обійтись і обходяться без випивки.
Я не кажу про сухий закон я кажу про пропаганду здорового способу житття,обмеження реклами і т п.
І останнє що я кажу вам легко знайти компанію де можна попити пива і сп"янитись а от мені наприклад дуже важко знайти компанію де б можна було випити щось безалкогольне і провести час тверезо.Кожен живе так як хоче і якби в мене були рівні з вашими можливості по знаходженню однодумців і компанії то повторюсь ця тема не виникала б
Чому в нас ставляться в більшості нормально до випивки? Цікаве питання... А чому в нас нормально ставляться до сварок, пліток, куріння, розлучень і теде (тобто до всього негативного, вірніше всього, що хтось може назвати негативним)? Так тому, що надто багато того "всього". От уяви собі. Я не сприймаю, коли при мені матюкаються, коли б"ються та абсолютно не сприймаю зради в стосунках. Разом з тим, я попадаю в компанію, люди які мені дуже цікаві, але: одна жінка є розлученою і прийшла зі своїм коханцем, хлопець постійно матюкається (хоча дуже старається стримуватись, але в такій сім"ї виріс), ще інші постійно переводять розмову на плітки. Виходить так, що компанія зовсім неприйнятна мені. Але ж мені цікаві ці люди, не дивлячись на їх вади. Тому я просто закриваю очі на все те і отримую задоволення від спілкування, бо вони розумні, цікаві і мають багато спільного зі мною.

В мене є друг який ВЗАГАЛІ не вживає алкоголю в будь-яких формах, але він цілком нормально почуває себе в компанії і навіть є її душею. Ніхто з нас ніколи не намагався його вмовити чи щось тому подібне.
І в мене є такий друг, який сам не п"є, але з нами в компаніїї постійно.
До речі, тверезому іноді навіть корисно бути серед п"яної компанії - багато цінної інформації можна "вибити" в п"яного.)))

Перегляд дописуПетлюра (18.08.2008 16:38) писав:

ну не понад 90% населення і не на поголовно всіх прогулянках зустрічах і здибанках
Я хочу і дуже.Але така компанія знаходиться аьбо час у таких людей раз на багато тижнів а то і місяців.Такі компаніїх страшна рідкість
так я і не агітую і не примущую а шукаю друзів з якими б можна було провести час без випивки.Але помітив що як я вже казав це страшна рідкість
Ти ще надто юний і багато в житті не бачив. Повірю цим словам, коли тобі буде вже хоча б за тридцять.

Трохи про випивку.

1. Горілка - вона оковита - аква-віта - "жива вода". Тобто придумана була з ціллю лікування. (До речі, як і наркотик)

2. Людям властиво зловживати... Хтось зловживає випивкою, хтось цигарками, хтось сексом, хтось їжею і теде. Ідеальних людей немає. Тому якось треба миритись з чужими вадами.

3. У нас кажуть, що дивно, коли людина зовсім не п"є алкоголю (я кажу про дорослих). Підозріло, бо багато знаю таких випадків, коли не п"ють або через кодування від алкоголю (тобто людина пила сильно до того), або не п"є, а потім запиває сильно.
  • 0

#143 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 19:18

Кароче змирись і не видєлуйся ви мені радите.От не до чекаєтесь.Ви б могли знайти компанію де б не матюкались,можна знайти компанію де цікавляться роком,репом,компанію гопів.скінів чи емо а от компанію де б не пили майже не реально.І це трангічна вельми і вельми ситуація.
От цікаво вам з тими людьми і прапор в руки.Комусь цікаво разом пива попити і вони знаходять таких друзів а от знайти друзів які б не пили майже нереально
  • 0

#144 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 19:24

Перегляд дописуПетлюра (18.08.2008 20:18) писав:

а от знайти друзів які б не пили майже нереально
Неможливо, всі пють- хто воду, хто живчик, а хто і пифо потягає.
  • 0

#145 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 19:37

Перегляд дописуПетлюра (18.08.2008 20:18) писав:

Кароче змирись і не видєлуйся ви мені радите.От не до чекаєтесь.Ви б могли знайти компанію де б не матюкались,можна знайти компанію де цікавляться роком,репом,компанію гопів.скінів чи емо а от компанію де б не пили майже не реально.І це трангічна вельми і вельми ситуація.
От цікаво вам з тими людьми і прапор в руки.Комусь цікаво разом пива попити і вони знаходять таких друзів а от знайти друзів які б не пили майже нереально

Сонце моє, вкотре повторюю тобі: спробуй сприйняти людину (не кажу, що кожну, але...) такою, яка вона є. Ти ж теж, мабуть, не ідеальний, правда?)

Трагічно - це коли смертельно хворі люди збираються в компанії, щоби відчути смак життя...
А коли здорові люди збираються попити пива... не бачу в цьому трагедії.
  • 0

#146 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 20:17

Перегляд дописуNomad (18.08.2008 20:24) писав:

Неможливо, всі пють- хто воду, хто живчик, а хто і пифо потягає.
Шановні хватсно пояснив що важко знайти друзів які б спиртне не пили з якими б було можна провести час в тверезій компанії
  • 0

#147 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:села

Відправлено 18.08.2008 – 20:22

Думаю абсолютно теж саме.
Мені у вересні буде 19 і за цей час я не випив нічого міцнішого за квас чи ряжанку.Так що твердості принципів і здатності до відмов мені не бракує
похвально
я до цього часу теж взагалі нічог оспиртного не пробувала але трохи все ж здала приниципам
попри те все одно не п*ю кожен день
тіки по святам трохи вина чи мартіні
але як я вже казала напиватись для того щоб відірватись ....умм це мене бісить
  • 0

#148 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 20:26

Перегляд дописуОлеська (18.08.2008 20:37) писав:

Сонце моє, вкотре повторюю тобі: спробуй сприйняти людину (не кажу, що кожну, але...) такою, яка вона є. Ти ж теж, мабуть, не ідеальний, правда?)

Трагічно - це коли смертельно хворі люди збираються в компанії, щоби відчути смак життя...
А коли здорові люди збираються попити пива... не бачу в цьому трагедії.
Я не ідеальний і хто сказав що не сприйму людей итакими якими вони є?Я і скінів сприймаю і гопів але це не значить що я маю з ними гуляти.Те що я не гомофоб не значить що я маю товаришувати з геями і т п
В пошуках знайомих і друзів є певні приорітети зокрема це має бути цікава компанія.Для мене компанія бухих не цікава а огидна.
І я повторюю якби таких було бодай ждві третини це можна було б зрозуміти але коли таких 95% і нереально знайти нікого хто б хотів гуляти без випивки то це страшно і капець
Я сприймаю людей такими якими вони є я просто не дружу з тими чий внутрішній світ не конектиться з моїм.Ти ж теж дружеш не з усіма підряд.

Перегляд дописуlilit (18.08.2008 21:22) писав:

похвально
я до цього часу теж взагалі нічог оспиртного не пробувала але трохи все ж здала приниципам
попри те все одно не п*ю кожен день
тіки по святам трохи вина чи мартіні
але як я вже казала напиватись для того щоб відірватись ....умм це мене бісить
Невже людям не хочеться просто пройтись поспілкуватись невже вони вже не смислять відпочинку без тгого щоб випити.А щодо принципів то я себе не стримую я просто не хочу пити
  • 0

#149 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:села

Відправлено 18.08.2008 – 20:39

так в мене до отанньої пори теж ьула відраза до цього всього
а принципи не стримують а стимулюють
я абсолютно за за звичайне спілкування
мені його і так не вистачає
  • 0

#150 Фенікс

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:попелу

Відправлено 18.08.2008 – 20:43

Ну це ваще.Коли спиртне п"ють як сік чи воду це абзац.
Але повторюсь якби твоїх однодумців було хоча б дві третини але 95 відсотків то я би не піднімав цього питання

і

Цитата

Думаю абсолютно теж саме.
Мені у вересні буде 19 і за цей час я не випив нічого міцнішого за квас чи ряжанку.Так що твердості принципів і здатності до відмов мені не бракує

ти в цьому якогось протиріччя не бачиш? тебе нічого не бентежить? наприклад те що ти ніколи не пив пива але не розумієш як його можна пити як сік чи воду.або як до страв подають вино. в ресторані кавалер з дамою п'ють зазвичай не сік а вино)

а ше:

Цитата

...хоча б дві третини але 95 відсотків ...
і

Цитата

ну не понад 90% населення
звідки такі точні дані? подумати лише..95% населення....це ж і діти, і вагітні, і хворі і старі...ужос шо зара на світі твориться. прямо нема з ким тусуватись.

а якшо серйозно то ти ніколи таку компанію і не знайдеш бо тобі вона на х.. не впала. ти просто хочеш покричати. знайшов "причину" всіх бід на землі і воюєш проти вітряків. а насправді комплексуєш через розміри малого пісюна))))

доречі тобі кажеш 19. то йди в армію. там якраз рідко п'ють. принаймні на початках)))

Повідомлення відредагував Фенікс: 18.08.2008 – 20:44

• 0

#151 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 20:49

Перегляд дописуПетлюра (18.08.2008 21:26) писав:

Я сприймаю людей такими якими вони є я просто не дружу з тими чий внутрішній світ не конектиться з моїм.Ти ж теж дружеш не з усіма підряд.

Так, я дружу з дуже небагатьма. Спілкуюсь майже зі всіма без виключенням, не залежно від їх соціального статусу, від їх шкідливих звичок чи від їх фізичних вад. Єдине, що людина має бути цікавою мені. Ось і все.
  • 0

#152 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 18.08.2008 – 20:52

Перегляд дописуПетлюра (18.08.2008 21:26) писав:

Я не ідеальний і хто сказав що не сприйму людей итакими якими вони є?Я і скінів сприймаю і гопів але це не значить що я маю з ними гуляти.Те що я не гомофоб не значить що я маю товаришувати з геями і т п
В пошуках знайомих і друзів є певні приорітети зокрема це має бути цікава компанія.Для мене компанія бухих не цікава а огидна.
І я повторюю якби таких було бодай ждві третини це можна було б зрозуміти але коли таких 95% і нереально знайти нікого хто б хотів гуляти без випивки то це страшно і капець

Невже людям не хочеться просто пройтись поспілкуватись невже вони вже не смислять відпочинку без тгого щоб випити.А щодо принципів то я себе не стримую я просто не хочу пити
Мен, ти про Полтаву?! Он на форумі є полтавчани, один з них мій кентафур, спортом займається! Познайомся з ним і будеш проводити вільний час в тверезій атмосфері :) А ше одне: мабуть ти не пробував львівського пива :) Спробуєш 1 раз - потім фіг відмовишся :)
Знаєш ти дуже мене нагадуєш, я також такий тіпа правильний але бачу збоку шо не треба строїти з себе тіпа правильно бо я знаю шо я не такий :cool2: можливо я тим хочу виразитись але компанія є компанія, не хочеш пити - не пий, заставляти ніхто не буде!
  • 0

#153 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 18.08.2008 – 23:36

На щастя, кожен з нас має голову на плечах і сам може вирішити, чи йому пити.
Дивно, звісно, що зараз мало хто без алкоголю відпочиває. Але це все одно вільний вибір кожної людини. Навіть якщо вона собі цим шкодить.
Можливо, було б доцільно прийняти закон про заборону вживати спиртні напої на вулицях. Тоді б дитина з маленького, гуляючи в парку, не бачила б тата і маму з пляшкою пива. І не вважала би пляшку пива ознакою дорослості.
  • 0

#154 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 01:25

Перегляд дописуФенікс (18.08.2008 21:43) писав:

і а якшо серйозно то ти ніколи таку компанію і не знайдеш бо тобі вона на х.. не впала. ти просто хочеш покричати. знайшов "причину" всіх бід на землі і воюєш проти вітряків. а насправді комплексуєш через розміри малого пісюна))))

доречі тобі кажеш 19. то йди в армію. там якраз рідко п'ють. принаймні на початках)))
Чергове підтвердження того як алкоголь руйнує інтелект людини :)

Перегляд дописуФруктик (18.08.2008 21:52) писав:

Знаєш ти дуже мене нагадуєш, я також такий тіпа правильний але бачу збоку шо не треба строїти з себе тіпа правильно бо я знаю шо я не такий :) можливо я тим хочу виразитись але компанія є компанія, не хочеш пити - не пий, заставляти ніхто не буде!
Я не строю з себе нікого і нікого іншого не строю тим більш.Я просто маю глибинну відразу до стану сп"яніння і алкоголю.Невже це так дивно?невже людину яка прагне знайти тверезу компанію сприймають як якогось дивака?А чому?Може то ви строєте з себе щось заливаючі власні недоліки спиртним?(ну це вже наїздом на наїзд відповів)

Мен, ти про Полтаву?! Он на форумі є полтавчани, один з них мій кентафур, спортом займається!
Тобто не п2ють лише деякі спортсмени і представники нетрадиційних церков?а звичайні люди такі як я чи ти?Чому серед них майже нереально знайти компанію що б відпочивала зокрема гуляла трверезо?

але компанія є компанія, не хочеш пити - не пий, заставляти ніхто не буде!
А компанію де б не пили ти вважаєш нереальною не варто навіть і шукати?Коли я кличу людей погуляти без випивки це чогось сприймається в штики а коли хтось кличе разом побухати це норм.Тупа асиметрія

Перегляд дописуbulbashka_aero (19.08.2008 00:36) писав:

Дивно, звісно, що зараз мало хто без алкоголю відпочиває. Але це все одно вільний вибір кожної людини. Навіть якщо вона собі цим шкодить.
Вибір то вибір але через такий івбір більшості у людини типу мене дваа виходи або сидіти вдома або гуляти з випившими і гидувати.І те і те погано.Я ж кажу якби такий вибір зробили б не повальна більшсть молоді а хоча б 2/3 а третина проводила вільний час без випивки і то вже було б вельми позитивно.А так таких мацже нема((((((

Можливо, було б доцільно прийняти закон про заборону вживати спиртні напої на вулицях. Тоді б дитина з маленького, гуляючи в парку, не бачила б тата і маму з пляшкою пива. І не вважала би пляшку пива ознакою дорослості.
Це було б тправильно але недостатньо.Сам факт що батьки можуть пити при дитині свідчить про хворобливий стан нашого суспільства.
Доречі я бачив і що абсолютно не хотілось.Навпаки після кожного сімейного свяьта(хоча святкуєм ми не часто і в вузькому колі) небажання пити лише росло.
Доречі якщо батьки часто вже шампанське а то і міцніше виставляють своїм 13-14річним дітям на днюхи то якими заборонами з цим страшним явищем боротись?І пояснюють це тим що дитина по-любе бухне то хай краще вдома.А виховати так щоб не пила хтось пробував?Чи те щшо буде пити це константа?
  • 0

#155 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 19.08.2008 – 09:58

Перегляд дописуФенікс (18.08.2008 21:43) писав:

в ресторані кавалер з дамою п'ють зазвичай не сік а вино)
Бу-га-га) а хто казав що телевізор - зло? Саме телевізором такий стан речей і навязаний :rolleyes:

Во-во, в тій же Гамериці, як то ББС каже, не можна з пляшкою пива отак просто по вулиці ходити, портібно обгортати папером, аби сторонні не бачили що особа вживає алкогололь. Адже діти завжди хочуть копіювати старших.
  • 0

#156 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 19.08.2008 – 10:37

Перегляд дописуПетлюра (24.02.2008 01:44) писав:

... Ніщо не обходиться без випивання спиртних напоїв,співання пісень і т п.
Практично нема людей що б мали інші погляди на відпочинок.
пробуйте піші мандри (ч. "туризм")
нам, мандрувальникам навіть заборонено пити (для дуже вже залежних дозволяють звечора, хоч я і не уявляю як вони тоді вранці ходять :rolleyes: )

Цитата

І одни з цих могікан я.Знайти собі аналогічних друзів практично неможливо .
тим більше укрмовних на лівобережжі
читайте книжки, вони хоч тихо поводяться ;)

Цитата

Зрозуміло що ніхто силою не заливає але для тверезої людини сам вигляд п"яних однолітків є огидним.Суджу з власного прикладу.Пару раз був з класом (вже колишнім ) на святі в кафе.Дочого неприємно дивитись на друзів що втратили розум.
умгу
мені вже байдуже якщо просто бачити: ну з-амебилась істота, шо мені до того?
найгидкіше якщо щось почне "вєщать" кудись в мій бік

а взагалі, мені з таким доводиться стикатись вже рідко — лише на роботі (як влаштують чергове "празнованіє"); я тоді п’ю кефір :)

Цитата

Тому питання чи уявляє хтось кріім мене відпочинок бодай без спиртного?Чи є люди з якими можна нормально провести час?
...
я не спотрсмен, але припускаю, що тре таких шукати;
а якщо й вони п’ють, то значить або фальшиві або зовсім не спорт чи й не мени :)
  • 0

#157 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 10:42

Ну, туризм, відпочинок на природі - це одне. А Ви спробуйте знайти когось, хто би пішов на концерт і без пляшенції пива(як мінімум) - ось це дійсно нереально! Тим більше що я відвідую рок і метал сейшени )
  • 0

#158 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 19.08.2008 – 10:54

Перегляд дописуСварус (19.08.2008 11:42) писав:

Ну, туризм, відпочинок на природі - це одне. А Ви спробуйте знайти когось, хто би пішов на концерт і без пляшенції пива(як мінімум) - ось це дійсно нереально! Тим більше що я відвідую рок і метал сейшени )
ну знаєте :rolleyes: , скільки ходив в філармонію чи оперу, то й сам був без пива і навіть будь-кого "спиваного" не бачив ;)

а рок і метал ... концерти надто шумні... та й дорогі, а задоволення катма буде, краще вже вдома послухаю :)

Повідомлення відредагував Bobua: 19.08.2008 – 10:55

• 0

#159 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 19.08.2008 – 11:24

Ги, я в нас в філармонії теж жодного разу не бачив такого. Але одну лиш класику наживо слухати - не хочеться, не розлюбити ж мені рок, бо його дискредитують пяні виродки, правильно? :rolleyes:
  • 0

#160 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 19.08.2008 – 11:37

Перегляд дописуПетлюра (19.08.2008 02:25) писав:

Вибір то вибір але через такий івбір більшості у людини типу мене дваа виходи або сидіти вдома або гуляти з випившими і гидувати.І те і те погано.Я ж кажу якби такий вибір зробили б не повальна більшсть молоді а хоча б 2/3 а третина проводила вільний час без випивки і то вже було б вельми позитивно.А так таких мацже нема((((((
Пан трішки перебільшує. Особисто я знаходжу "тверезу" компанію без жодних проблем.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних