Перейти до вмісту

sXe, POISON FREE («вільний від отрути»)

Повідомлень в темі: 616

Опитування: sXe, POISON FREE («вільний від отрути») (161 користувачів проголосувало)

Чи вживаєте спиртне?(наголошую пиво,вино лонгер і т п теж спиртне)

1. Ні (42 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. Так (120 голосів [74.07%])

Процент голосів: 74.07%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3815 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Вінниця

Відправлено 16.08.2008 – 19:06

Записався в "Ні"
  • 0

#102 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.08.2008 – 19:27

Ну я не п'ю -взагалі нічого, і що?
Хоча - пив, знаю, що таке алкогольне сп'яніння в усіх його варіантах - від найлегшого і до провалів у пам'яті.

По-моєму, пити принизливо. По-перше, вживати розчинник :huh:
По-друге, розгальмовувати і вивільняти ненайкращі особливості власної поведінки, приховані такими штуками як виховання та культура - якось дивно, нє?
А по-третє, я як людина маю право вибору - пити чи не пити. Але в 8 магазинах з 10 (навмисне перевіряв, нема ж мені чим зайнятися :( ) я не зміг придбати холодну мінералочку в цю жахливу спеку - бо всі холодильники (яких в кожному магазині було немало) були зайняті піффком - в кращому випадку десь знаходився один з Соса-солою (що, власне, пити - ноу комментс).
Отаку от я мав би свободу вибору, якби вибирав між мінводою та піффом... (Але я не вибирав, тому брав що було та йшов собі).

От, до речі, ще один нюанс: якби я і стояв перед вибором "пити-не пити", то вибрав би "не пити" лише тому, що занадто вже нам скрізь нав'язують "пити" - і "душа компанії", і "освіжитись", та інші "вічні цінності" :(
  • 0

#103 Фенікс

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:попелу

Відправлено 16.08.2008 – 19:46

Перегляд дописуФайний нік (16.08.2008 20:27) писав:

От, до речі, ще один нюанс: якби я і стояв перед вибором "пити-не пити", то вибрав би "не пити" лише тому, що занадто вже нам скрізь нав'язують "пити" - і "душа компанії", і "освіжитись", та інші "вічні цінності" :huh:

Де це нав'язують? Щось не замічав такого. Максимум в компанії можуть запропонувати горілки, а коли я відмовлюсь то сказати шо я "не мужик". Шо мені чисто до одного місця. А насильно в мене водку ніхто не вливає)))
  • 0

#104 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 16.08.2008 – 20:08

Перегляд дописуФенікс (16.08.2008 20:46) писав:

Де це нав'язують? Щось не замічав такого.

В твоїй ситуації головне - триматися та і далі: не вмикати телевізор (спонсор спортивних новин - горілка та пиво, а ви як хотіли?), на вулицях не бачити реклами, іґнорити дівчат-впарювалок (чи як вони там правильно називаються?) біля рядів з алкоголем в магазинах і т.д.

Алкоголь - це такі грошенята в чиїсь кишені, що при потребі спеціальні люди ходили б по хатах а-ля "Ми хочемо поговорити з вами про горілку"... Та, на жаль, і без цього всі знають, чим заливатися.
  • 0

#105 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 16.08.2008 – 20:16

Перегляд дописуФенікс (16.08.2008 20:46) писав:

Де це нав'язують? Щось не замічав такого. Максимум в компанії можуть запропонувати горілки, а коли я відмовлюсь то сказати шо я "не мужик". Шо мені чисто до одного місця. А насильно в мене водку ніхто не вливає)))
Комусь до одного а комусь і ні.Але сам факт от ти кажеш в компанії п"ють тале ти можеш не пити?Тобто те що в більшості компаній більшість п"є це константа так?Допустити що людині може бути навіть тверезоєю некомфортно з такими ти не можеш?Чи допустити що хтось потребує тверезих компаній?Чи для тебе то фантастика?

Перегляд дописуФайний нік (16.08.2008 20:27) писав:

Ну я не п'ю -взагалі нічого, і що?
Але в 8 магазинах з 10 (навмисне перевіряв, нема ж мені чим зайнятися :huh: ) (Але я не вибирав, тому брав що було та йшов собі).
Перепрошую а тут нема суперечності?
  • 0

#106 Sergik

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Leopolis

Відправлено 16.08.2008 – 20:17

я вживаю алкогольні напої на відпочинку (пиво і більше ніц), полюбляю пиво, вживаю не тому що всі вживають, чи це круто, а тому що люблю пиво як хмільний напій а не як алкогольний, якщо нехочу пити мене ніхто незаставить і ніхто невплине на мене пити алкогольні напої!
  • 0

#107 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 16.08.2008 – 20:22

Перегляд дописуSergik (16.08.2008 21:17) писав:

я вживаю алкогольні напої на відпочинку
Ото таке і твоїх однодумців переважна більшість у країні.Я проти тебе нічого не маю але знайти компанію людей які б на відпочинку не вживали майже нереально :huh:

Перегляд дописуСварус (16.08.2008 20:06) писав:

Записався в "Ні"
А насправді?
  • 0

#108 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 16.08.2008 – 20:27

Перегляд дописуПетлюра (16.08.2008 21:22) писав:

А насправді?
А насправді - раз в рік, на дні народження друга :huh:
Не хвилюйтесь, в мене компанія на роботі через день пифко попиває, а я морозиво лизяю)) і на перекурі кожних дві години я єдиний не курю :(
  • 0

#109 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 16.08.2008 – 20:48

Петлюро, а в чому там суперечність? Я брав те, що було - тобто воду не з холодильника, а просто з полиці.
І було це 3 дні підряд.

А проблема в тому, що в нас - в людей наших тобто - налаштуванння "по замовчуванню" збиті.
В мене одногрупник раз спитав: "А чого це ти не п'єш?" - з позиції, що всі п'ють by default, тому те, що я не п'ю нічого алкогольного, є дивно і мусить мати якусь причину. Хоча насправді навпаки - я не п'ю, бо це нормальний стан, "базовий"; а от чому ті, хто п'є, п'ють?

Повідомлення відредагував Файний нік: 16.08.2008 – 20:49

• 0

#110 Фенікс

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:попелу

Відправлено 16.08.2008 – 21:05

Перегляд дописуПетлюра (16.08.2008 21:16) писав:

Комусь до одного а комусь і ні.Але сам факт от ти кажеш в компанії п"ють тале ти можеш не пити?Тобто те що в більшості компаній більшість п"є це константа так?Допустити що людині може бути навіть тверезоєю некомфортно з такими ти не можеш?Чи допустити що хтось потребує тверезих компаній?Чи для тебе то фантастика?

Та то для тебе фантастикою є те що є і тверезі компанії. Ше більшою фантастикою для тебе є те що від одного пива, чи вина ше ніхто п'яним не стає. Я говорю про компанії в якій по пляшці водяри на брата. Та й з ними я нормально себе почуваю, просто п'ю лише пиво. І нічо, ше за це мене ніхто не побив)))

Цитата

В твоїй ситуації головне - триматися та і далі: не вмикати телевізор (спонсор спортивних новин - горілка та пиво, а ви як хотіли?), на вулицях не бачити реклами, іґнорити дівчат-впарювалок (чи як вони там правильно називаються?) біля рядів з алкоголем в магазинах і т.д.
телик я рідко дивлюсь, але коли і дивлюсь то мені глибоко в дупі хто чий спонсор. на вулицях я під ноги дивлюсь а не на реклами. а дівчат впарювалок щось ше не бачив ніде. хіба шо один раз я вибирав шампанське одній тьоті в подарок то якийсь хрін мені впарив Ореанду.
такшо не думаю що людей так вже і примушують пити. хіба що абсолютно безвольних. такі яких потім батисти вербують. а потім розказують - от він пив а потім свідомо навернувся до бога і в нього почалось нове життя бла-бла-бла
  • 0

#111 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:if.ua

Відправлено 16.08.2008 – 21:20

Петлюра, напевне Ви знайшли свого однодумця. У нас в компанії ніхто при наших зустрічах не вживає спиртного. Мабуть поза нашими зустрічами це робить, але на наших зустрічах спиртне не пємо. Просто тому, що не хочемо)
  • 0

#112 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 16.08.2008 – 21:24

Йа_ЯбЛуЧкО_XD, Ви б спочатку аву змінили, перед тим як те писати :( фрі бір :huh: :(

доречі, XD - це типу XD флеш-карти пам.яті?
  • 0

#113 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • 600 повідомлень

Відправлено 16.08.2008 – 21:48

Перегляд дописуФайний нік (16.08.2008 21:48) писав:

А проблема в тому, що в нас - в людей наших тобто - налаштуванння "по замовчуванню" збиті.
В мене одногрупник раз спитав: "А чого це ти не п'єш?" - з позиції, що всі п'ють by default, тому те, що я не п'ю нічого алкогольного, є дивно і мусить мати якусь причину. Хоча насправді навпаки - я не п'ю, бо це нормальний стан, "базовий"; а от чому ті, хто п'є, п'ють?
Абсолютно згодний ,краще і не скажеш

Перегляд дописуФенікс (16.08.2008 22:05) писав:

Та то для тебе фантастикою є те що є і тверезі компанії. Ше більшою фантастикою для тебе є те що від одного пива, чи вина ше ніхто п'яним не стає.
Перще такі компанії страшна і величезна рідкість.
Друге різниця між тверезим і навіть трохи випившим суттєва

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (16.08.2008 22:20) писав:

Петлюра, напевне Ви знайшли свого однодумця. У нас в компанії ніхто при наших зустрічах не вживає спиртного. Мабуть поза нашими зустрічами це робить, але на наших зустрічах спиртне не пємо. Просто тому, що не хочемо)
Класно треба нам буде поаськатись я думаю.
Доречі моя нова аська 354134154
  • 0

#114 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 16.08.2008 – 22:08

Перегляд дописуСварус (16.08.2008 22:24) писав:

Йа_ЯбЛуЧкО_XD, Ви б спочатку аву змінили, перед тим як те писати :( фрі бір :huh: :(

доречі, XD - це типу XD флеш-карти пам.яті?

Мене ава пре і міняти поки її не хочу)
XD - це типу дуже сильна ржачка)
  • 0

#115 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 17.08.2008 – 02:17

Всі 5 сторінок теми я не читав, тому моя особиста думка може співпадати з чиєюсь... але скажу від себе.
Колись в СРСР (на початку 80-х років) спробували ввести сухий закон... в результаті з'явилося 16 незалежних держав. :huh:
А якщо серйозно, то я вважаю що це параноя чи якась фобія. Не можна так радикально виступати проти всього алкоголю (навіть пива) незалежно від доз.
Хочу нагадати, що алкоголь в малих дозах сприяє перетравленню жирної їжі, і виступає як релаксант. Можна проводити "безалкогольні" вечірки, але мені особисто то не подобається. Я не пропагуб зловживання алкоголю, навпаки, я вважаю що все повинно бути вміру, але "вміру" не означає "ніц". Я борець за права пива серед продуктів харчування! Пиво було, є і буде. Ще в стародавній Греції і Єгипті варили пиво, і якби воно було шкідливим то загубилось би в тенетаж віків, але пиво прийшло до нас сьогодні, і воно буде йти поруч з нами у всьому процесі розвитку людства як освіжаючий СЛАБОалкогольний напій виготовлений з натуральних складників який містить в собі речовини корисні для організму людини: пивні дріжджі і всю групу вітамінів В... :( (ото я сказав!!!)
  • 0

#116 Файний нік

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень

Відправлено 17.08.2008 – 08:20

Перегляд дописуMiguel (17.08.2008 03:17) писав:

Пиво було, є і буде. Ще в стародавній Греції і Єгипті варили пиво, і якби воно було шкідливим то загубилось би в тенетаж віків

Опіумний (снодійний) мак - вочевидь, суперкорисна річ, адже він крокує в віках разом з людиною від, можливо, моменту її появи (і ми говоримо не про медичний аспект застосування, чи не так?)
Просто є в людини наряду з іншими природними потребами потреба змінювати свідомість - і скільки її не заперечуй (та не оголошуй поза законом), вона нікуди не дівається.

Перегляд дописуMiguel (17.08.2008 03:17) писав:

освіжаючий СЛАБОалкогольний напій виготовлений з натуральних складників який містить в собі речовини корисні для організму людини: пивні дріжджі і всю групу вітамінів В

Так ніхто ж не сперечається - і пиво, і, особливо, червоне сухе вино містять корисні речовини. Але, на жаль, містять вони і принаймні одну досить шкідливу - і вживають їх, відповідно, у переважній кількості випадків через наркотичний ефект саме цієї шкідливої речовини.

Там, вище, хтось посилався на медиків - мовляв, вони радять вживати червоне сухе вино, бо воно корисне туди-сюди... На жаль, ніхто не почув, що для одержання корисних ефектів доза вина має бути такою, щоби не спричинити жодних пов'язаних зі спиртом ефектів.
  • 0

#117 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 17.08.2008 – 10:24

Перегляд дописуФайний нік (17.08.2008 09:20) писав:

Опіумний (снодійний) мак - вочевидь, суперкорисна річ, адже він крокує в віках разом з людиною від, можливо, моменту її появи (і ми говоримо не про медичний аспект застосування, чи не так?)
Ніколи не чук про висіювання опіумного маку десь, наприклад, на Алтаї... але пиво вони там варять... і на відміну від опіумного маку я ніколи не зустрічав випадків в історії, де б законом забороняполя пиво (в Оксворді в 17 ст. студенту який достроково склав іспит належала кварта пива і шматок жареної яловичини :huh: )

Так ніхто ж не сперечається - і пиво, і, особливо, червоне сухе вино містять корисні речовини. Але, на жаль, містять вони і принаймні одну досить шкідливу - і вживають їх, відповідно, у переважній кількості випадків через наркотичний ефект саме цієї шкідливої речовини.
Ще й чк сперечаються!!! Цікаво, яку шкідливу речовину містить пиво...

Там, вище, хтось посилався на медиків - мовляв, вони радять вживати червоне сухе вино, бо воно корисне туди-сюди... На жаль, ніхто не почув, що для одержання корисних ефектів доза вина має бути такою, щоби не спричинити жодних пов'язаних зі спиртом ефектів.
Алкоголь вживають не тільки з лікувальною метою, але і з гастрономічною... до риби - біле вино, до щащлика - червоне сухе... ніхто не задумувався "чому?"
  • 0

#118 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 17.08.2008 – 11:00

Перегляд дописуMiguel (17.08.2008 11:24) писав:

Цікаво, яку шкідливу речовину містить пиво...
Почитайте КАК ДЕЙСТВУЕТ АЛКОГОЛЬ - О ГОРЬКОМ ПИВЕ ГОРЬКАЯ ПРАВДА. В дещо обробленому варіанті, легшому для сприйняття, читайте тут. І так стільки разів, поки всі шкідливі речовини з організму не вийдуть :huh:
  • 0

#119 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 17.08.2008 – 11:16

:huh: Ага, а повітря і вода містять кисень, який сприяє процесу горіння і гниття (окислення) і вбиває все живе на нашій планеті!!!
Та перестаньте ви дурньою займатися! Прочитайте які добавки в хліб дають: розпушувачі, покращувачі... один "ропаль" чого вартий.. Але про то чомусь мовчать... А от про шкоду пива такі речі роздули що страшно буде в супермаркет зайти.

Повідомлення відредагував Miguel: 17.08.2008 – 11:17

• 0

#120 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:села

Відправлено 17.08.2008 – 11:39

я в принципі люблю компанії можна навіть шумні
бо я цілий час майже проводжу вдома
мені бракує спілкування
але от алкоголем все заливати аж ніяк не обов*язково
тим більше пиво я не люблю
можна чуть чуть вина чи мартіні
а так я можу бути весела задоволена і життєрадісна і без цього всього
мені все що треба це друзів навкруг все решту буде)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних