Перейти до вмісту

Коли дівчина на пропозицію каже" я подумаю"

Повідомлень в темі: 88

#61 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 07.01.2009 – 23:52

Nechupara (7.08.2008 21:50) писав:

просто я як пізня дитина авторитетно заявляю що діти хочуть мати бабусів і дідусів, особливо в свідомому віці
Я це чудово розумію, бо сама бачила лише одну бабусю живою і всього кілька разів діда. Але планувати своє життя, зважаючи на те, що там хотітимуть мої діти або мої онуки - вважаю все-таки безглуздим.
  • 0

#62 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 08.01.2009 – 13:58

Фруктик (7.01.2009 22:20) писав:

Sensssorika, я так і подумав, тому бачу для тебе один шлях: усиновити або удочерити дитину з дит.будинку... Але ти колись поміняєш свою думку...
Ти не зрозумів мене. В мене,м"яко кажучи,дуууууже погане здоров"я. Я не хочу бути "обузою" ані своєму чоловікові,ані дитині. Коли моя мати мене народжувала то були надзвичайно важкі роди,мене з матері просто видавлювали,я народилася і досить тривалий час не дихала. Отакі у нас лікарі,блін. А брата мати взагалі виносити нормально не змогла,народила на сьомому місяці. Яка радість буде моєму чоловікові,якшо я навіть дитини народити йому не зможу? Може ви,молоді люди,й не думаєте про це пропонуючи руку,серце,нирки і все шо там ще в вас є,але я думаю набагато більше, ніж хочу про це казати. Я б не відповіла хлопцеві "я подумаю". Я б у нього запитала чи подумав він.
  • 0

#63 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 15.01.2009 – 22:34

Крихітка (6.01.2009 23:32) писав:

А на пропозицію зустрічатись я б не давала такої відповіді.Сказала б або так або ні...А ще від формулювання залежить-в моєму селі куди я їжджу на канікули замість зустрічатись кажуть "ходити"..тіпа "будеш зі мною ходити" оО брєд..
добре хоч не "будеш зі мною лежати" <_<
  • 0

#64 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.01.2009 – 23:01

Nomad (6.01.2009 17:40) писав:

і їй треба порадитися із подружками <_<

Смішно, але правда в багатьох випадках))))))))

Якщо дівчина задумується - значить сумнівається, невпевнена, а я дуже не люблю невпевненості. Тому для мене і думаю не тільки для мене відповідь "подумую" розставила б всі крапки... Такшо дівчатка, думайте добре перед тим що хочете і чи варто казати.

Це за умови, що САМ хлопець точно знає, чого він хоче)
  • 0

#65 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 15.01.2009 – 23:32

Такшо дівчатка, думайте добре перед тим що хочете і чи варто казати.

нічо, вона після окільцювання на тобі відіграєцця)
  • 0

#66 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.01.2009 – 23:35

Sergiy_K (15.01.2009 23:32) писав:

нічо, вона після окільцювання на тобі відіграєцця)

Якщо це так сприймати, то процес "відігравання" є взаємним, як на мене)
  • 0

#67 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 27.01.2009 – 17:29

Чому ви вважаєте це ненормальним, коли дівчина у відповідь на пропозицію руки і серця каже, що подумає. Не варто робити поспішних висновків. В багатьох випадків людина просто хоче зважити всі за і проти, зрозуміти свої почуття і вирішити для себе чи хоче вона бачити свого "нареченого" все життя біля себе, прокидатися з ним зранку і т.д. Це ж дуже рішучий крок. Переважно так обдумують пропозицію такі дівчата, які не піддаються тільки поклику серця або тіла.

Я, наприклад, зараз знаходжусь в обдумуванні відповіді на точно таке саме запитання. Мені запропонувала кохана людина вийти за нього заміж, а я сказала, що подумаю. Він не образився і він знає, що я все-одно відповім позитивно коли все обдумаю. Тому хлопці, не бійтеся такої відповіді! Вона не обов'язково свідчить про відмову. Але допоможіть коханій людині сказати "так". Не тисніть на неї, не перепитуйте сотні раз чи вона вже надумала. Все буде ОК!
  • 0

#68 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 27.01.2009 – 17:32

Малюсінька квіточка (27.01.2009 17:29) писав:

він знає, що я все-одно відповім позитивно коли все обдумаю.......
Вона не обов'язково свідчить про відмову.
ПростА дефАчка видєлуєтся)))))))
  • 0

#69 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 17:39

bendera.UA (27.01.2009 17:32) писав:

ага, ну треба ж було за тиждень повідомити, в письмовій формі, так діла нідєлаюца
  • 0

#70 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 27.01.2009 – 17:53

Sergiy_K (27.01.2009 17:39) писав:

ага, ну треба ж було за тиждень повідомити, в письмовій формі, так діла нідєлаюца

Як примітивно! Це зовсім не схоже на "набивання собі ціни"! Абсолютно інший варіант. Не знаю вашого віку і вашого сімейного стану, але коли ви дівчині будете робити пропозицію, ви також кілька тижнів, а то й років будете зважувати всі "за" і "проти". І це нормально!
  • 0

#71 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 27.01.2009 – 17:58

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (27.01.2009 17:53) писав:

Як примітивно! Це зовсім не схоже на "набивання собі ціни"! Абсолютно інший варіант. Не знаю вашого віку і вашого сімейного стану, але коли ви дівчині будете робити пропозицію, ви також кілька тижнів, а то й років будете зважувати всі "за" і "проти". І це нормально!

Та шо він буде робити, яка пропозиція? Це не наші методи- молотком по тімячку і в мішок, мішок на плечі - і на полонину, а там вже нікуди не дінецця
  • 0

#72 carry

Генеральний писар

• Користувачі
  • 570 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 27.01.2009 – 18:16

Та тут купа варіантів :
*не хоче відмовляти тобі так зразу
*не хоче погоджуватись так зразу
*встидається визнати, шо хоче
*вона взагалі в шоці, шо ти їй то запропонував
* вона просто хоче ПОДУМАТИ !!!!

Подзвони і запитай, нє, краще купи тюльпанів і ПІДИ спитай !!! шо тянути !!!
  • 0

#73 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 27.01.2009 – 19:37

я мабуть неправильна, але не бачу сенсу в грі під назвою "я подумаю". Щодо "зустрічань" - то це мені просто нагадує дєцкій лєпєт. Подобається людина- зустрічайся, штамп в паспорт за це ніхто не поставить і не заставить бути з тою людиною до кінця твоїх днів. Якщо потім бачиш, що не підходить- розходитесь. А якщо одразу людина не подобається, то хулі делікатнічати:ggggg:
А щодо одруження, тим більше. Особисто для мене- це крок, до якого або готовий на всі сто, або ніфіга. І якщо є якийсь мінімум сумніву-то краще відкласти.
Але це моя думка і моє бачення. Я за щирість в стосунках і поки що особистий досвід доводить, що так легше і краще. Але можливо таке підійде не для кожного.
  • 0

#74 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 28.01.2009 – 01:59

Перегляд дописуbendera.UA (27.01.2009 17:32) писав:

Аннекдот в тему.

В купе сидить чоловік, читає газету. Заходть дівчина. Одразу думка: приставати почне. Чоловік не звертає уваги. Дівчина чекає. П"ять хвилин, десять, пів години... Вона не витримує:
- Мужчино! Я ж тут зайшла. Ніби не стінка, щоби не звертати на мене уваги!..
Чоловік згортає газету, посміхнено:
- Для чого вмовляти дві години, якщо можна пів години зачекати?)
  • 0

#75 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 17.02.2009 – 13:39

Флуд видалено
  • 0

#76 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 22.05.2009 – 09:57

Памятаю один раз дивився програму "Все для тебе"... і там хлопець на якомусь фестивалі вийшов на сцену щось там заспівав вроді, потім запросив дівчину на сцену, освідчився і вона сказала "так", а потім як вони вже зійшли зі сцени, камери піймали як вони щось там говорили в сторонці і вона сказала "ні" і пішла... я собі уявляю як було тому хлопцю.. нащо дівчата так роблять???
  • 0

#77 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 22.05.2009 – 10:19

Перегляд дописуФабрегас (22.05.2009 10:57) писав:

Памятаю один раз дивився програму "Все для тебе"... і там хлопець на якомусь фестивалі вийшов на сцену щось там заспівав вроді, потім запросив дівчину на сцену, освідчився і вона сказала "так", а потім як вони вже зійшли зі сцени, камери піймали як вони щось там говорили в сторонці і вона сказала "ні" і пішла... я собі уявляю як було тому хлопцю.. нащо дівчата так роблять???
А навіщо було ставити дівчину в незручне становище і буквально видавлювати з неї те злополучне "так", котре насправді означає "ні".
  • 0

#78 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 22.05.2009 – 10:36

Перегляд дописуФабрегас (22.05.2009 09:57) писав:

нащо дівчата так роблять???
Те, що Бульбашка, як правило, знову права, це одне, але в мене виникло ще одне запитання - невже дівчата мають виключно "так" відповідати? :)
  • 0

#79 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 22.05.2009 – 10:50

Перегляд дописуNеmesis (22.05.2009 11:36) писав:

невже дівчата мають виключно "так" відповідати? :)
Ну якщо дівчина зустрічається з хлопцем... відносно довго..ну там рік.. і вже в такому віці коли виходять заміж, то чому вона власне має сказати ні? Якщо її щось не влаштовує навіщо тоді зустрічатись?
  • 0

#80 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 22.05.2009 – 10:57

Перегляд дописуФабрегас (22.05.2009 10:50) писав:

Ну якщо дівчина зустрічається з хлопцем... відносно довго..ну там рік.. і вже в такому віці коли виходять заміж, то чому вона власне має сказати ні? Якщо її щось не влаштовує навіщо тоді зустрічатись?
Ну, сорі, рік це однозначно замало - остаточно справа йде про все життя. А вік тут ні до чого, краще почекати та вийти заміж пізніше, чим вийти заміж, а потім розлучатись. І ще одне - зустрічатися та одружуватися - дві різні справи, бажано не плутати. Бо за все життя зустрічаєшся з кількома дівчатами, але одружуєшся з одною. Якщо дівчина невпевнена, а хлопець не в змозі ушанувати її рішення (і таким чином її саму також), то так насправді не вартий того, щоб за нього вийти. І все.

Повідомлення відредагував Nеmesis: 22.05.2009 – 10:59

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних