Перейти до вмісту

Коли дівчина на пропозицію каже" я подумаю"

Повідомлень в темі: 88

#41 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 633 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ануда

Відправлено 07.08.2008 – 21:50

Перегляд дописуБлискавиця (7.08.2008 22:42) писав:

Не бачу в цьому трагедії, ми ж не засмучуємося через те, що не побачимо правнуків))
просто я як пізня дитина авторитетно заявляю що діти хочуть мати бабусів і дідусів, особливо в свідомому віці
  • 0

#42 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 07.08.2008 – 21:54

Перегляд дописуБлискавиця (7.08.2008 22:42) писав:

Не бачу в цьому трагедії, ми ж не засмучуємося через те, що не побачимо правнуків))
А чому ж так песимістично?! По-темі: Коли дівчина каже "я подумаю", значить "можливо..." але чи можливо так чи можливо ні - залежить від багатьох факторів :rolleyes:Але коли дівчина каже відповідь миттєву - то аж душа світиться :) Значить обидвоє знають чого хочуть!

Перегляд дописуNechupara (7.08.2008 22:50) писав:

просто я як пізня дитина авторитетно заявляю що діти хочуть мати бабусів і дідусів, особливо в свідомому віці
В мене в сім"ї певно сама толкова людина з якою можна поговорити - то якраз бабця! не так давно 80 років стукнуло.
  • 0

#43 Христинка_мандаринка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 150 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.12.2008 – 19:19

99.9%.....коли я кажу що я подумаю...значитьт я дуже цього хочу)))
  • 0

#44 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 05.01.2009 – 12:46

Відповідь - я подумаю, нормальна. Дівчина не кожному одразу може сказати - ТАК. Треба ж помучити і поскромнічати... і обовязково сказати ТАК.
  • 0

#45 }{Kristi@nna}{

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:м.Чернівці

Відправлено 05.01.2009 – 20:08

Перегляд дописуРуля ван Метал (22.02.2008 19:03) писав:

Цікаво почути думку дівчат-форумчан :happytwo: Скільки шансів має хлопець, після того як дівчина сказала: "я подумаю" ?

дівчина каже "я подумаю <_< " щоб хлопець за той час поки вона думає показав все на що він здатний!!! B)
"я подумаю" переклад: "добийся мене" :ggggg:

ну не знаю як всі...але в мене це так!!! :)

Перегляд дописумалеча (5.01.2009 12:46) писав:

Відповідь - я подумаю, нормальна. Дівчина не кожному одразу може сказати - ТАК. Треба ж помучити і поскромнічати... і обовязково сказати ТАК.
ну...не обов*язково дівчина має сказати ТАК!!!!
дивлячись...як хлопець відреагує на слова"я подумаю"
хлопець має бути у собі впевненим на 100% коли він хоче бути з дівчиною!!!!
  • 0

#46 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 05.01.2009 – 20:19

якби мені сказали "я подумаю" то я би себе почував дибілом... Якби почув у відповідь щось типу "Розумієш це тобі не коники з гівна ліпити... Я зараз не можу відповісти..." я б себе так не почував...
  • 0

#47 }{Kristi@nna}{

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:м.Чернівці

Відправлено 05.01.2009 – 20:25

а чим одне ліпше другого???
  • 0

#48 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 05.01.2009 – 20:29

Цитата

а чим одне ліпше другого???
Дипломатія)

Просто якщо говориться "я подумаю" то не наголошується на складність питання... можна думати 2 хвилини, а можна і весь час...
Якщо ж другий варіант то наголошується на складність вибору тобто що це важкий вибір і треба зважити всі за і проти... от так...
  • 0

#49 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 05.01.2009 – 20:39

Цитата

"я подумаю" переклад: "добийся мене"
О а якщо дівчина каже добийся мене то вона не любить... Пропозиції просто так не робляться (треба певний час зустрічатися), отже змісту продовжувати немає... Так що не думайте) скажіть шось типу другого варіанту... А якщо не любите... перший варіант + відшивання...
  • 0

#50 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ-&gt;НТУУ &quot;КПІ&quot;

Відправлено 05.01.2009 – 20:54

В мене схожа думка
Фраза "я подумаю", якщо вона єдина, то прояв неповаги типу заткнись, в мене є справи важливіші ніж ти.
Від цього страждає моє его)

Повідомлення відредагував FT232BM: 05.01.2009 – 20:58

• 0

#51 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.01.2009 – 20:54

Флуд стерто.
}{Kristi@nna}{ - попередження (за пунктом правил2.5.2)

• 0

#52 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.01.2009 – 17:15

в цьому випадку є свої плюси, думає, це добре, думати корисно

якщо б мені дівчина, моя, сказала, я подумаю, то напевне сказав би в відповідь, ти мене цим не здивуєш, я знаю що ти думаєш, мене цікавить результат
  • 0

#53 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 06.01.2009 – 17:30

Зважаючи на яку саме пропозицію))
А шо хлопцеві приємніше почути на його пропозицію одружитись: "я подумаю" чи "ні,бо я ще не думала" ?)))
Будь-який крок має бути вивижений. Я навряд чи відповіла "я подумаю",я б одразу сказала НІ,навіть якшо була б згодна. Чому? Бо я ніколи не роблю "поспєшних рєшеній". Навела б хлопцеві всі можливі "нєлєцепріятниє сторони" шлюбу зі мною,і якби він не передумав після цього..))
  • 0

#54 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 06.01.2009 – 17:40

Ну це ше дивлячись як сказано "я подумаю"- може означати шо ти зробив пропозицію невдало, або навпаки настільки вдало, шо їй не віриться в своє щастя(вона розгублена короч) і їй треба порадитися із подружками :)
  • 0

#55 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 06.01.2009 – 20:40

Sensssorika (6.01.2009 17:30) писав:

Зважаючи на яку саме пропозицію))
А шо хлопцеві приємніше почути на його пропозицію одружитись: "я подумаю" чи "ні,бо я ще не думала" ?)))
Будь-який крок має бути вивижений. Я навряд чи відповіла "я подумаю",я б одразу сказала НІ,навіть якшо була б згодна. Чому? Бо я ніколи не роблю "поспєшних рєшеній". Навела б хлопцеві всі можливі "нєлєцепріятниє сторони" шлюбу зі мною,і якби він не передумав після цього..))
Вибач за прямоту але таке враження, що ти не сповна розуму людина. В мене питання особистого характеру: для чого ти живеш? Якщо тут не хочеш відповідати - миожеш в приват відписати. Дякую.
  • 0

#56 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 06.01.2009 – 22:59

Фруктик (6.01.2009 20:40) писав:

Вибач за прямоту але таке враження, що ти не сповна розуму людина. В мене питання особистого характеру: для чого ти живеш? Якщо тут не хочеш відповідати - миожеш в приват відписати. Дякую.
Блін. Написала відповідь,але випадково натиснула "назад" і все збила..
Не треба вибачатися,я не "обідчівая". Я ще не зустрічала людину,про яку не можна було сказати що вона не "несповна розуму"))
банальна відповідь,що я живу,тому шо мене батьки народили,а я у це життя не просилася,мабуть, не буду відповіддю на твоє питання) для чого? Я не знаю. Сенс мого життя,якшо тебе саме це цікавить- сім"я. Я обожнюю дітей,мені приємно приносити комусь радість,тепло...Але навряд чи коли в мене будуть свої діти,чи чоловік,тому...Тому моє існування само по собі дуже сумнівне.ну,хіба шо піклуватися за своїми батьками,я їх люблю понад усе у світі.Сумно.Та шо поробиш...)
  • 0

#57 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 06.01.2009 – 23:32

На пропозицію одруження я 100% дала б таку відповідь) Треба все обдумати,навіть порадитись..Все-таки з батьками варто би радитись,в основному саме вони весілля оплачують)
А на пропозицію зустрічатись я б не давала такої відповіді.Сказала б або так або ні...А ще від формулювання залежить-в моєму селі куди я їжджу на канікули замість зустрічатись кажуть "ходити"..тіпа "будеш зі мною ходити" оО брєд..
Дівчина дає таку відповідь коли невпевнена от і все.Невпевнена в собі,тобі чи "шо скаже тьотя Зіна з 3 поверху"
  • 0

#58 Nana

Генеральний писар

• Користувачі
  • 751 повідомлень
  • Місто:Dnipropetrovsk

Відправлено 07.01.2009 – 21:59

Пропозиції і дівчата є різні, тому нічого конкретного сказати не можу. Якщо ця тема все-таки стосується заміжжя, то відповідь "я подумаю" ну ніяк... Я вважаю, що це просто в тій чи іншій мірі знущання, або якийсь жарт. Якби я була хлопцем, мені було б неприємно :) В будь якому випадку, зустрічаючись з хлопцем, дівчина вже сама для себе вирішує що було б, коли він зробив їй пропозицію. І вирішувати такі серйозні питання потрібно разом.
  • 0

#59 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 07.01.2009 – 22:20

Nana, дорослі думки видно зразу :) Цілком з тобою погоджуюсь! Якщо дівчина задумується - значить сумнівається, невпевнена, а я дуже не люблю невпевненості. Тому для мене і думаю не тільки для мене відповідь "подумую" розставила б всі крапки... Такшо дівчатка, думайте добре перед тим що хочете і чи варто казати.
П.С. Мені дівчина відразу відповіла на мою пропозицію :) :) :)
Sensssorika, я так і подумав, тому бачу для тебе один шлях: усиновити або удочерити дитину з дит.будинку... Але ти колись поміняєш свою думку...
  • 0

#60 Ігорь

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.01.2009 – 22:28

Крихітка (6.01.2009 23:32) писав:

в моєму селі куди я їжджу на канікули замість зустрічатись кажуть "ходити"..тіпа "будеш зі мною ходити"
ааа...гон! :) :) :)

гадав що дівчата думають і коли зустрічаются з хлопцем, а не тільки коли роблять пропозицію....а виходить помилявся.

Повідомлення відредагував Ігорь: 07.01.2009 – 22:33

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних