Перейти до вмісту

Сучасна молодь і релігія

Повідомлень в темі: 38

#21 Alvi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Ужгород

Відправлено 22.02.2008 – 23:04

Перегляд дописуSotnik (22.02.2008 22:57) писав:

Ти зможеш "відфільтрувати" з ким варто зустрітися для більш широкого спілкування в "реалі", а на кого і час витрачати не слід, бо зразу видно, що нічого не вийде.
В принципі, згоден..

Перегляд дописуКатка (22.02.2008 22:51) писав:

))) чекати - не означає сидіти склавши руки...я в розумінні самовдосконалення. для цього потрібен час. ти ж знаєш мудрий вислів: "щоб змінити ситуацію - достатньо змінити своє відношення до неї". а змінити своє відношення до суспільства і залишатися в ньому індивідуальністю. може тільки сильна людина.
пеес. під словом "індивідуальність" в данному випадку мається на увазі саме твоє кредо.
Не знав я такий вислів, але вже знаю))) Сильна людина... Я, звичайно, можу сказати, що я сильна людина, але ж ми самі про себе судимо субєктивно. Та й моя невпевненість у собі, в своїх діях не додає мені оптимізму...
  • 0

#22 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2251 повідомлень

Відправлено 22.02.2008 – 23:06

Перегляд дописуAlvi (22.02.2008 22:54) писав:

Від релігії я не відступлю, тим більше після твоїх колючих реплік! А тобі, невіруючому, про таке можна і не говорити. Тобі просто напросто не зрозуміти, що релігія і віра, це значно глибші поняття, ніж ти собі можеш уявити, і аргументи різних атеїстів, які стараються знайти якісь наукові докази, що свідчили б проти Бога, впливають тільки на таких, як ти, а не на людей дійсно віруючих!

Так, звісно. Віруючі на жодні докази і аргументи уваги не звертають. Бо сумнів то гріх. А наука від сотони. Взагалі дуже дивно. Тема звучить Сучасна молодь і релігія а обговорюєм те що Alvi собі тьолку зняти не може. Давайте заглибимось у суть теми :cool2:
  • 0

#23 Alvi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 22.02.2008 – 23:11

Перегляд дописуNameless One (22.02.2008 23:06) писав:

Так, звісно. Віруючі на жодні докази і аргументи уваги не звертають. Бо сумнів то гріх. А наука від сотони. Взагалі дуже дивно. Тема звучить Сучасна молодь і релігія а обговорюєм те що Alvi собі тьолку зняти не може. Давайте заглибимось у суть теми :cool2:
Віруюючі не не звертають уваги. Просто віра на то і віра, щоб вірити безсумнівно. Від сатани сумніви, а не наука. То, шо Alvi не може тьолку зняти, як ти виразився, наслідок проблеми, яку ми обговорюємо. Але ж тобі важко про це судити, бо ти не віруючий. А я б хотів дізнатися про це від людей, які, можливо, відчули це на власній шкурі!
  • 0

#24 Катка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 84 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 23.02.2008 – 12:23

хм....ти не сильна людина? на скільки мені відомо, то віруючим силу надає саме віра...а невпевненість в собі зовсім не залежить від заповідей.....тут вже йде чисто індивідуальний склад характеру.
  • 0

#25 Alvi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 23.02.2008 – 13:11

В тому і справа, що мій склад характеру робить мене невпевненим, а дотримання заповідей додає невпевненості при спілкуванні з тими, що їх не дотримуються. Я не кажу, що завжди і з усіма, але досить часто, особливо з "сильними цього світу"...
  • 0

#26 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 23.02.2008 – 13:48

Якщо тебе "грузить" це питання - розберися у собі. Щось не так. Це може бути як не розуміння християнства так і проста несумісність твоєї свідомості з християнством. І не надійся, що якийсь клєрик дасть тобі це розуміння. І навіть, якщо він тобі допоможе - це буде абсолютно не залежаит від його сану. Прагматично, без лірики, без "американського" поняття про "нормальність пороків", без втечі від питань проаналізуй як свідомі так і "підсвідомі" моменти.

З моєї точки зору не християнина можна одночасно бути правидним християнитном і конфортно себе почувати у суспільстві. Тільки потрібно відмовитися від поверхневості та заглибитися у осмислення.

Повідомлення відредагував Aleph: 23.02.2008 – 13:50

• 0

#27 Петлюра

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 600 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 23.02.2008 – 17:03

Я особисто підтримую УПЦ КП.
  • 0

#28 Alvi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 23.02.2008 – 17:05

Перегляд дописуПетлюра (23.02.2008 17:03) писав:

Я особисто підтримую УПЦ КП.
А я греко-католик, але ж це несуттєво у даній темі, чи не так?
  • 0

#29 Катка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 84 повідомлень

Відправлено 23.02.2008 – 17:27

невпевненими при спілкуванні стають тільки тоді, коли є чого соромитись або зовсім не віриш в те, що кажеш...тоді що виходить?
  • 0

#30 Alvi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 23.02.2008 – 17:35

Тоді, в ході нескладних логічних операцій, виходить, що я соромлюся) В принципі, в дитинстві я все був соромязливий, виходить ще не пройшло) От відкрила ти мені те, що в мене перед носом! Але хіба невпевненість і соромязливість не повязані між собою?
  • 0

#31 Катка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 84 повідомлень

Відправлено 23.02.2008 – 23:25

пов"язані...одне переходить в інше. тобі стає не по собі при спілкуванні з людьми, які не дотримуються заповідей? я можу припустити, що ти сам не впевнений у своїх переконаннях.
  • 0

#32 Alvi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 23.02.2008 – 23:42

То в мене очевидно якраз соромязливість перейшла у невпевненість... Та ні, навряд чи... бувають, звичайно, сумніви, але релігійні переконання досить тверді, з дитинства все-таки.
  • 0

#33 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 24.02.2008 – 18:43

Перегляд дописуAlvi (22.02.2008 22:54) писав:

Від релігії я не відступлю, тим більше після твоїх колючих реплік!
Вітаю, Ви знайшли мету навіщо бути "віруючим" - аби робити на зло невіруючому Nameless_One, якому звісно що нічого не зрозуміти :angry12:
Віват істинна християнська просвітленість по греко-католицьки :angry12: Українець, але греко-католик в турецькому светрі і китайських кросовках(це не особисто, це я загалом кажу). Ось до чого нас глобалізація приводить :yes:

P.S. Це все не офтоп, це моє відношення до релігії, як представника сучасної молоді :happy1:
  • 0

#34 Івасик Телесик

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 305 повідомлень
  • Місто:kyiv/iv-frankivsk(kalush)

Відправлено 24.02.2008 – 19:42

Я хочу сказати що в цьому питанні Україна рухається в правильному руслі. я бачу тенденцію: кількість віруючих дуже росте і молоді люди розуміють необхідність і самі ідуть до церкви.
Нещодавно стою в церкві з татом(грекокатолицька церква в Києві) і кажу:
(Я)- багато нині людей(пройти від дверей попри стіну складало дуже великі затруднення)
(Т)-ну, колись(4роки тому) коли всі лавки заняті були то я вважав шо то вже багато людей
Я веду до того, шо то або такі бойки(як я) з гоцулами на Київ ринули, або все більше і більше людей навертаються
  • 0

#35 Alvi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 19:53

Перегляд дописуСварус (24.02.2008 18:43) писав:

Вітаю, Ви знайшли мету навіщо бути "віруючим" - аби робити на зло невіруючому Nameless_One, якому звісно що нічого не зрозуміти :angry12:
Віват істинна християнська просвітленість по греко-католицьки :angry12: Українець, але греко-католик в турецькому светрі і китайських кросовках(це не особисто, це я загалом кажу). Ось до чого нас глобалізація приводить :yes:

P.S. Це все не офтоп, це моє відношення до релігії, як представника сучасної молоді :happy1:
Насправді я навіть на думці не мав робити зло цій особі. Да той чувак мене просто прикалує) А такі процеси, на кшталт глобалізації, неминучі. Мусять же бути і наслідки якійсь, шо робити... Як казала одна людина: "Маємо те, що маємо!"

Перегляд дописуІвасик Телесик (24.02.2008 19:42) писав:

Я хочу сказати що в цьому питанні Україна рухається в правильному руслі. я бачу тенденцію: кількість віруючих дуже росте і молоді люди розуміють необхідність і самі ідуть до церкви.
Нещодавно стою в церкві з татом(грекокатолицька церква в Києві) і кажу:
(Я)- багато нині людей(пройти від дверей попри стіну складало дуже великі затруднення)
(Т)-ну, колись(4роки тому) коли всі лавки заняті були то я вважав шо то вже багато людей
Я веду до того, шо то або такі бойки(як я) з гоцулами на Київ ринули, або все більше і більше людей навертаються
Знаєш, може ти і правий на рахунок збільшення кількості віруючих. Але якщо порівняти із загальним збільшенням населення, ну скажем, якщо взяти хоч і весь світ, або й окремий регіон, то результати думаю не надто втішні були б. І якщо взяти статистику того, що витворяє в наш час та же молодь (включаючи вбивства, різного роду знущання і т.п.), то аж ніяк не хочеться сміятися ((
  • 0

#36 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 24.02.2008 – 20:39

Перегляд дописуAlvi (24.02.2008 19:53) писав:

Як казала одна людина: "Маємо те, що маємо!"
Не побоюсь цього слова - дебільну річ та людина сказала. Цей вислів виховує в людини пофігізм, і така людина приречена бути другосортною по відношенню до тої, яка цим висловом "виправдовує"якусь подію\стан_речей першої особи.
  • 0

#37 Alvi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 24.02.2008 – 20:46

Перегляд дописуСварус (24.02.2008 20:39) писав:

Не побоюсь цього слова - дебільну річ та людина сказала. Цей вислів виховує в людини пофігізм, і така людина приречена бути другосортною по відношенню до тої, яка цим висловом "виправдовує"якусь подію\стан_речей першої особи.
А, до речі, ти цілком правий, воно виховує пофігізм, на собі деколи переконуюся) Але нема в мене ані найменшої охоти заглиблюватися в цю суперечку, тому вибач...
  • 0

#38 Alvi

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 03.03.2008 – 19:19

Пропоную висловити свої погляди на відносини релігії з молоддю взагалі.
  • 0

#39 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.03.2008 – 08:26

Перегляд дописуAlvi (22.02.2008 18:27) писав:

не виділятися з-поміж інших?

Це що, справді є таке бажання - бути ще одним сірим бараном у глобальному стаді суспільства? Тоді не вийде.

Хоча не можу не відмітити, як сильно релігія впливає на ментальність - мені б і в голову не прийшло "не виділятися", я взагалі здебільшого чхати хотів на норми, які прийняті наразі в суспільстві, у мене є свої власні норми, а тому, попри такі самі проблеми зі спілкуванням колись, у мене вже скоро виповниться десять років шлюбу. Тому думайте, пане, в першу чергу про те, як знайти самого себе в тій мішанині, що твориться у Вас в голові, бо з нею, без власних твердих переконань Ви жодній дівчині не будете потрібні.

РS Згадалось, як один "професійний" католик сказав мені, що з усіх людей, з якими він знайомий, я є найкращим християнином, якщо аналізувати моє життя згідно біблії - не п"ю, не палю, терпіти не можу лайку, чесно заробляю гроші і сплачую податки, одружений і вірний і теде, і тепе. При цьому на диво ненавиджу християнство, як таке, і взагалі є поміркованим язичником. Для мене це було найкращою оцінкою християнству, як релігії. Тому не треба заморочуватись щодо зовнішніх факторів - або ти є сталевим центром, навколо якого обертається твій світ, або ти ганчірка, намотана на колесо чийогось іншого світу - обирати кожен має сам. Тільки в другому випадку не треба скаржитись, що до тебе нікому нема діла.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних