Перейти до вмісту

Сепаратизм у Європі

Повідомлень в темі: 99

#81 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 15.02.2009 – 16:19

Чим - отією пневматикою, що на фото "грізних терористів-сепаратистів"?
А з приводу Ірландії - то ви самі чогось про неї згадали у відповіді на питання про державний устрій :)
  • 0

#82 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 15.02.2009 – 16:25

Перегляд дописуpinguiarium (15.02.2009 14:04) писав:

Cкільки пристрасті... Сльози капають на клавіатуру... Чоловіче добрий, та ви самі до порядку не можете з*ясувати українці ви, хохли, малороси чи ще яка біда. Але вже свято переконані, що процес асиміляції боїв далеко позаду, тому нічого їм навіть рота відкривати холопам поганим. Е ні, братику. Тут ви прогадалися. У поляків колись була приказка: "З бойка слуги не буде". Тому щиро раджу вам, українським шовіністам, звернути увагу на усну народну творчість ваших з нашими сусідами, дати врешті нам спокій, і жити спокійно та мирно, як личить сусідам - Україні та Бойківщині...

Про сльози забудьте, вам ще свою батьківщину виборювати. А стосовно мене (бо розписуватися за всих не буду) - я ніколи й не плутався українець я чи хто. Не оголошував себе кімерійцем, шумером, інопланетянином з туманности Андромеди, якого асимілювали кляті українські шовіністи. В мене й так багато власних особистих комплексів, щоб ще й такою гуйнею страждати.
Але все ж одне питання у мене до вас виникає по ходу діла: коли ж це ми вас встигли асимілювати? Коли на ваших кельтських землях наша мова стала панівною, щоб так вас асимілювати, що від вашого кельтського духу лишився лише дуже сумнівний (з точки зору достовірности) душок у назві, яку можна потрактувати ще багатьма некельтськими способАми. Я ж вам кажу, у вашій визвольній справі дуже б допомогла ваша рідна мова. Відродіть її, тоді вашому люду назагал буде втямки про шо то всьо, і може, щось у вас і вийде.
  • 0

#83 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.02.2009 – 16:34

Перегляд дописуbendera.UA (15.02.2009 16:19) писав:

Чим - отією пневматикою, що на фото "грізних терористів-сепаратистів"?
А з приводу Ірландії - то ви самі чогось про неї згадали у відповіді на питання про державний устрій :)

А Вам гавбиці на фотках повикладати, ггг? Я просто не зрозумів Вашого здивування стосовно державного устрою... Для українців, до речі, який устрій історично звичний?

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (15.02.2009 16:25) писав:

Про сльози забудьте, вам ще свою батьківщину виборювати. А стосовно мене (бо розписуватися за всих не буду) - я ніколи й не плутався українець я чи хто. Не оголошував себе кімерійцем, шумером, інопланетянином з туманности Андромеди, якого асимілювали кляті українські шовіністи. В мене й так багато власних особистих комплексів, щоб ще й такою гуйнею страждати.
Але все ж одне питання у мене до вас виникає по ходу діла: коли ж це ми вас встигли асимілювати? Коли на ваших кельтських землях наша мова стала панівною, щоб так вас асимілювати, що від вашого кельтського духу лишився лише дуже сумнівний (з точки зору достовірности) душок у назві, яку можна потрактувати ще багатьма некельтськими способАми. Я ж вам кажу, у вашій визвольній справі дуже б допомогла ваша рідна мова. Відродіть її, тоді вашому люду назагал буде втямки про шо то всьо, і може, щось у вас і вийде.

Коли прийшли на Прикарпаття. Ми тут вже були. Мова є, шкода вельми слов*янізована, але не біда. Не переймайтеся так :angry1:

Цитата

дуже сумнівний (з точки зору достовірности) душок у назві

Чудесно. Тобто відмінності в структурі крові до уваги просто не беруться. Дійсно, фігня яка! :ggggg: Йдемо далі, з Вашого дозволу. Ловіть цитатку:

Цитата

Щоб не переповідати зарозумілі теорії, зауважимо, що бойки і справді мають риси, характерні також і для народів, яких вважають нащадками кельтів. По-перше, бойки, як бретонці чи шотландці, мали т.зв. “довгі хати” – це коли житлові й господарські споруди розміщувалися під одним дахом. По-друге, бойки по-особливому любили страви з вівса. Приготована за стародавнім рецептом киселиця цілком може вважатися вершиною кулінарного мистецтва бойків. Овес був компонентом і хліба, і зупи, і печива. Окрім того, бойки щиро вірили, що вівсяні страви дають силу і здоров’я, запобігають хворобам. Як відомо, кельтські народи також неабияк шанували овес.

По-третє, бойківські чоловіки, десь до середини ХІХ ст., а в високогірних регіонах аж до початку ХХ століття, мали звичай заплітати передні пасма волосся з двох боків в кіски. Відразу пригадується Іван Гаврилюк в фільмі про тухольських бойків “Захар Беркут”. Щоправда, в ХІХ ст. парубки, а за ними й молоді чоловіки, нехтуючи цим звичаєм, почали обтинати довге волосся. Згодом, постарівши, вони знову поверталися до зачісок своїх предків – заплітали коси так само, як колись робили це колись кельти.

І нарешті, якщо уважно вдивитися у бойківську вишивку, навіть з рослинними мотивами, важко не помітити, що орнамент часто виявляється поділений на поєднані один з одним дрібні квадрати. Можливо, це також відгомін кельтського замилування клітинкою, що особливо колоритно знайшов втілення у шотландців. Також до кельтської теорії схиляють і деякі назви в Карпатах - наприклад, Бескид.

• 0

#84 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 15.02.2009 – 16:45

Перегляд дописуpinguiarium (15.02.2009 16:29) писав:

Коли прийшли на Прикарпаття. Ми тут вже були.
За визнанням більшости сучасних дослідників (по всьому світу), Батьківщина слов*ян - басейн Прип*яті, долина Вісли, північні схили КАРПАТ. А де батьківщина кельтів?
Наскільки мені відомо - знааааааачно західніше. Хто куди прийшов? Та й чи приходив? Але ви ж так в це вірите.
Не хочеться руйнувати рожеві мрії.

Цитата

Мова є, шкода вельми слов*янізована, але не біда. Не переймайтеся так :)
Вельми слов*янізована - це коли багато слов*янського, а не суціль слов*янське. Ви краще вкажіть, що в ній кельтського.

І ще про докази. Великий фізик Нільс Бор сказав колись щось таке: якщо існує безкінечна кількість безглуздих теорій - то обов*язково хоч одна з них знайде узгодження з дослідом.
Це я про те, як у нас намагаються домалювати себе то в кельти, то в скіфи, то в ще когось. А поміж тим, зверніть увагу, ірландці не пнуться з усих сил записуватися в слов*яни. Вони знають хто вони. А нам все щось не так. Може того ми й збидлені такі у порівнянні з іншими. У самому серці слов*янства, куди вже просто не можна "приводити" слов*ян, бо вже просто нізвідки - знову чуємо - "а тут кельти були"... Хоч горшок, лиш би вам краще там було.

Повідомлення відредагував GhulbeddinHekmatiar: 15.02.2009 – 17:00

• 0

#85 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 15.02.2009 – 16:52

Цитата

За визнанням більшости сучасних дослідників (по всьому світу), Батьківщина слов*ян - басейн Прип*яті, долина Вісли, північні схили КАРПАТ. А де батьківщина кельтів?
Наскільки мені відомо - знааааааачно західніше. Хто куди прийшов? Та й чи приходив? Але ви ж так в це вірите.

Ну не знаю. Можливо Ви колись чули про Богемію. Не так воно вже й далеко на Захід :) Батьківщина слов*ян?

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%...urope_3-4cc.png

А загалом прогнозовано обрана тактика ігнорування аргументів опонента :angry1:
  • 0

#86 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 15.02.2009 – 17:28

Перегляд дописуpinguiarium (15.02.2009 16:52) писав:

Ну не знаю. Можливо Ви колись чули про Богемію. Не так воно вже й далеко на Захід :angry1: Батьківщина слов*ян?

http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%...urope_3-4cc.png

А загалом прогнозовано обрана тактика ігнорування аргументів опонента :ggggg:

Про Богемію (але це не бойківщина :) ) я чув, і про Баварію (Bayern), і про Гельветію, і про Галію, і про Британію чув. Звісно, я не історик, але думаю, ви теж. Справа ж не у наявности самої Богемії, а у тому, чи це батьківщина кельтів? Мабуть таки ні. Кельти - одне з найзахідніших індоєвропейських сімейств. Чи жили вони за римських часів на території сучасної Чехії? Так. Про це Є свідчення. А от чи були вони на сучасній бойківщині? Про це лише фантазують мрійники, яким чомусь більше кельтське походження подобається ніж слов*янське. У будь-якому разі у Богемію вони прийшли. З Заходу. Зі своєї батьківщини. До речі, чехи ТОЧНО живуть на землях, які до них були заселені кельтами. Але подивіться, вони не зрікаються свого я, і не влаштовують трагікомічний маскарад з національного перевтілення, хоча в них точно, хоч трохи та тече крови боїв.
...Чехам теж було непереливки. Та тож чехи. Вони Гавела обрали. Вони змінилися на краще. А ми ... то є ми.

Повідомлення відредагував GhulbeddinHekmatiar: 15.02.2009 – 17:29

• 0

#87 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 15.02.2009 – 18:14

А можна детальніше що ви хотіли від Ів-Фр області? то ми вам вкроїмо... подивитеся як ви добре без газу поживете і без електрики :angry1: і ще й за мита нам платити будете. О, з такими сусідами то Україна буде багата, а то дійсно корми їх, газу їм дай. А туристику у вашому регіоні взагалі з мертвого рівня доведеться підіймати та ще й без інвестицій. Стріляти надумали? Було б весело подивитися... то як в тому анекдоті - Подумайте де ви нас ховати будете :ggggg: брєдовішої ідеї не чув - бойки є бойки, то такі самі чудові люди як лемки і гуцули. А ви не бойки - ви бомки якісь :)
  • 0

#88 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 18.02.2009 – 12:51

Я з таким самим успіхом можу бити себе в груди і вимагати сворення республіки Покуття. А взагалі то мені цей спір нагадує анекдот. Друга світова війна. В німецькому концтаборі. Стоїть черга ув"язнених. Фашист питає:"ти хто?", відповідь:"Єврей", фашист:"розстріляти", наступний, ти хто?". Відповідь:"Росіянин комуніст", фашист:"розстріляти, наступний, ти хто?". Відповідь:" Українець". Фашист:"на роботу, наступний, ти хто?". Відповідь:"Гуцул". Фашист:"розстріляти". Тут Гуцул невитримує і кричить:"хлопці стійте та я такий самий Українець тільки дикий!"
  • 0

#89 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 13:00

Перегляд дописуpinguiarium (15.02.2009 16:34) писав:

А Вам гавбиці на фотках повикладати, ггг?
Було б цікаво подивитись :)

Цитата

Я просто не зрозумів Вашого здивування стосовно державного устрою... Для українців, до речі, який устрій історично звичний?
Ну згадавши про Конституцію Пилипа Орлика (сподіваюсь він не бойко теж) можна казати, що загалом демократична республіка..................... до того ще були кнізі, яких до речі між собою бояре та спільнота обирали...
  • 0

#90 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 14:03

Шановний пане pinguiarium. Забудь те про незалежність або автономію!

Цитата:

Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава.
Стаття 2. Суверенітет України поширюється на всю її територію.
Україна є унітарною державою.
Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною.

Цитата

Оборона України, захист її суверенітету, територіальної цілісності і недоторканності покладаються на Збройні Сили України.

Якщо ви проголосите автономію або незалежність, будите мати справу з військовими!

Автономна республіка Крим - єдина має право на уснування. Хоча я за її скасування але це призведе до втрати контролю над регіоном.
  • 0

#91 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 14:06

Перегляд дописуD1m{@} (19.02.2009 14:03) писав:

Шановний пане pinguiarium. Забудь те про незалежність або автономію!

Цитата:

Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава.
Стаття 2. Суверенітет України поширюється на всю її територію.
Україна є унітарною державою.
Територія України в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною.

Якщо ви проголосите автономію або незалежність, будите мати справу з військовими!

Автономна республіка Крим - єдина має право на уснування. Хоча я за її скасування але це призведе до втрати контролю над регіоном.
Та що ви йому пишете? Він же кельт. А вони вперті. І па укрАінскі ні панімают.
  • 0

#92 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 10:47

Перегляд дописуGhulbeddinHekmatiar (15.02.2009 16:45) писав:

Вельми слов*янізована - це коли багато слов*янського, а не суціль слов*янське. Ви краще вкажіть, що в ній кельтського.

І ще про докази. Великий фізик Нільс Бор сказав колись щось таке: якщо існує безкінечна кількість безглуздих теорій - то обов*язково хоч одна з них знайде узгодження з дослідом.
Це я про те, як у нас намагаються домалювати себе то в кельти, то в скіфи, то в ще когось. А поміж тим, зверніть увагу, ірландці не пнуться з усих сил записуватися в слов*яни. Вони знають хто вони. А нам все щось не так. Може того ми й збидлені такі у порівнянні з іншими. У самому серці слов*янства, куди вже просто не можна "приводити" слов*ян, бо вже просто нізвідки - знову чуємо - "а тут кельти були"... Хоч горшок, лиш би вам краще там було.

Отот. І ми, як наші ірландські брати, теж не надто поспішаємо записуватися в слов?яни :happy1:

Перегляд дописуMisercord (15.02.2009 18:14) писав:

А можна детальніше що ви хотіли від Ів-Фр області? то ми вам вкроїмо... подивитеся як ви добре без газу поживете і без електрики :happy1: і ще й за мита нам платити будете. О, з такими сусідами то Україна буде багата, а то дійсно корми їх, газу їм дай. А туристику у вашому регіоні взагалі з мертвого рівня доведеться підіймати та ще й без інвестицій. Стріляти надумали? Було б весело подивитися... то як в тому анекдоті - Подумайте де ви нас ховати будете :ggggg: брєдовішої ідеї не чув - бойки є бойки, то такі самі чудові люди як лемки і гуцули. А ви не бойки - ви бомки якісь :8:

Так, звичайно. Особливо у Славському і Трускавці туризм на мертвому рівні :happy1: А про інвестиції не переживайте. В нас бойки зараз в Европі гроші інвестиційні на початок вже заробили :lol:

Перегляд дописуbendera.UA (18.02.2009 13:00) писав:

Було б цікаво подивитись :happytwo:

Ну згадавши про Конституцію Пилипа Орлика (сподіваюсь він не бойко теж) можна казати, що загалом демократична республіка..................... до того ще були кнізі, яких до речі між собою бояре та спільнота обирали...

Ага. Ше скажіть шо з холопів вибирали, бо була демократія :brovy:

Цитата

Обгрунтуйте. Поясніть мені, темному, різницю між Кримом і Бойківщиною.

Цитата

Та що ви йому пишете? Він же кельт. А вони вперті. І па укрАінскі ні панімают.

Інтелігентні розуміють :brovy:
  • 0

#93 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 10:47

Перегляд дописуpinguiarium (21.02.2009 10:44) писав:

А про інвестиції не переживайте. В нас бойки зараз в Европі гроші інвестиційні на початок вже заробили :8:
Це типу ви на гастарбайторів натякаєте?))

Цитата

Ага. Ше скажіть шо з холопів вибирали, бо була демократія :happytwo:
Історія знає багато різних прикладів....... були і такі
  • 0

#94 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 10:51

Цитата

Історія знає багато різних прикладів....... були і такі

Винятки лише підтверджують правила. Звичайна феодальна система. Я, власне, не кажу, що в тому було щось поганого - весь світ так жив. Просто примітивно зараз проводити аналогії і стверджувати, що для України найкращим буде відродження князів, бояр et cetera

Цитата

Це типу ви на гастарбайторів натякаєте?))

Я не натякаю, я відкрито говорю про своїх співвітчизників, яких політика українських окупантів примусила заробляти гроші в Західній Европі. Втім очевидно, що коли батьківщина цих людей стане нарешті вільною, то зароблені ними гроші стануть чудовою інвестицію в розвиток економіки Бойківської Республіки.
  • 0

#95 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 11:00

Перегляд дописуpinguiarium (21.02.2009 10:51) писав:

Я не натякаю, я відкрито говорю про своїх співвітчизників, яких політика українських окупантів примусила заробляти гроші в Західній Европі. Втім очевидно, що коли батьківщина цих людей стане нарешті вільною, то зароблені ними гроші стануть чудовою інвестицію в розвиток економіки Бойківської Республіки.
:happytwo: йой...я вас умоляю - не доводьте мене до сліз...................

ну а з приводу батьківщини і окупантів, ще питання хто жив на цій землі першим - словяни чи ващі пращури кельти. кельти як відомо були кочівниками й загарбниками - рібята - кочуйте далі, які питання))
  • 0

#96 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • 538 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 12:13

Перегляд дописуbendera.UA (21.02.2009 11:00) писав:

:happytwo: йой...я вас умоляю - не доводьте мене до сліз...................

ну а з приводу батьківщини і окупантів, ще питання хто жив на цій землі першим - словяни чи ващі пращури кельти. кельти як відомо були кочівниками й загарбниками - рібята - кочуйте далі, які питання))

Кочували. Прийшли. До Вас. Дякую за увагу.
  • 0

#97 Iri-ua

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.02.2009 – 03:06

Перегляд дописуD1m{@} (19.02.2009 14:03) писав:

що ж там скасовувати? від Криму самі ніжки та ріжки зосталися!
ну, ще флот російський, який ніяк не заберуть, хоча і гроші на нього закінчились у Росії.
а так що там зараз?
«Ось цей пляж у нас взяли у оренду іспанці, а ось цей – китайський бізнесмен. І далі до Аквапарку – досить шанований із Києва політик» (звідси)
тут якщо скасувати, то ще вийде, що знову треба Україні Крим відбудовувати, як після приєднання <_<
  • 0

#98 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 26.02.2009 – 09:08

Iri-ua тема Криму розкрито в цій темі........ тут ідеться саме про сепаратизм.
  • 0

#99 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.01.2010 – 00:44

Продовження питання сепаратизму - як панству новий гімн Закарпатської області?

Подкарпатские русины,
Оставте глубокий сон.
Народный голос зовет вас:
Не забудьте о своем!
Наш народ любимый
да будет свободный
От него да отдалится
неприятелей буря
да посетит справедливость
уж и русское племя!
Желание русских вождь:
Русский да живет народ!
Просим Бога Вышняго
да поддержит русскаго
и даст века лучшаго!

Пропозиція депутата від «Нашої України», голови Народної ради русинів Закарпаття Євгена Жупана зробити вірш Олександра Духновича гімном області набрала необхідний мінімум у 46 голосів (загалом у залі були присутні 76 депутатів, а депкорпус облради налічує 90 осіб). «Проти» проголосували п’ятеро, поміж них голова закарпатського осередку Всеукраїнського товариства «Просвіта» Володимир Піпаш, ректор Ужгородського національного університету Микола Вегеш і редактор газети «Новини Закарпаття» Віталій Ящищак. Частина депутатів утрималися, а фракція БЮТ не брала участі в голосуванні, покинувши сесійну залу. За затвердження «Подкарпатских русинов» гімном області проголосувала майже у повному складі фракція «Нашої України», а також Партія регіонів, «Батьківщина» (частина розколотого БЮТ, що увійшла в коаліцію з «регіонами»), соціалісти та дві угорські фракції. Угорці завжди згуртовано голосують за русинські питання, хоча вірш, який приписують Духновичу, з’явився у ХІХ столітті саме на противагу мадяризації краю.(с)
  • 0

#100 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 16.01.2010 – 01:56

труЬ гимнЪ! "Наша Україна" і її чільник - істині патріоти!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних