Перейти до вмісту

ЗНО `08

Повідомлень в темі: 170

Опитування: Моє ставлення до ЗНО `08: (85 користувачів проголосувало)

Цікаво...

1. Позитивно (40 голосів [46.51%])

Процент голосів: 46.51%

2. Негативно (35 голосів [40.70%])

Процент голосів: 40.70%

3. Пофігу - я двіїчник (5 голосів [5.81%])

Процент голосів: 5.81%

4. Я ще маленький (ка), щоб про таке думати... (1 голосів [1.16%])

Процент голосів: 1.16%

5. Дуже, дуже позитивно!!! (тисніть якщо ви Президент або міністр освіти)! (5 голосів [5.81%])

Процент голосів: 5.81%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 22.04.2008 – 21:18

Цитата

В творі також використала-Без минулого немає майбутнього)))Чи шось таке)
мабуть я був найоригінальнішим, бо написав : "Той, хто не знає свого минулого, не матиме майбутнього" :rolleyes:
по суті то воно те саме, але іншими словами
  • 0

#62 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 22.04.2008 – 21:42

а я як виявилось проходила тестування заради простої перевірки знань двохрічної давності :rolleyes:

в творі написала що минуле є для нас власною книгою мудрості, яку можна завжди вдкрити на будь-якій сторінці і черпнути звідти знання...
а ще написала що минуле робить нас нами
ось так-то :lol:
  • 0

#63 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 22:15

Цитата

я тож, слово в слово! :rolleyes:
  • 0

#64 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.04.2008 – 08:13

Перегляд дописуo-Meg@ (22.04.2008 18:23) писав:

то чому незадоволений??? ))
питання ніби неважкі (для тих, то щось знає), і тема твору нормальна...
Бо горло болить :rolleyes:
  • 0

#65 provodar

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 23.04.2008 – 09:16

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (22.04.2008 22:42) писав:

а я як виявилось проходила тестування заради простої перевірки знань двохрічної давності :)

в творі написала що минуле є для нас власною книгою мудрості, яку можна завжди вдкрити на будь-якій сторінці і черпнути звідти знання...
ось так-то :)

А я трішки перетлумачив фразу Шевченка "І чужого научайтесь, і свого не цурайтесь", вийшло "геній українського народу навчав: використовувати досвід сусідів, здобутий віками, і не цуратись власного, адже проаналізувавши минуле можна досягнути бажаного майбутнього" :rolleyes:

Повідомлення відредагував Altair: 23.04.2008 – 09:24

• 0

#66 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 09:20

Щодо тестів: виручіть.

Я пишу статтю про ЗНО'2008. Мені потрібно 2 коментара випусніків-2008 про їхні враження від тестування з української мови та літератури. 3-4 речення.

Щоб було збалансовано, один має бути позитивним (відгукніться люди, що мають позитивні враження від 22 числа), інший - критичним. І, будь лака, вкажіть ім"я, прізвище, місто та номер своєї школи. Дякую.
  • 0

#67 WINNERka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 23.04.2008 – 10:29

то є мій твір:"кожна людина прагне до самовдосконалення,проте ідеалів не існує.я вважаю, що потрібно оглядатися в минуле, щоб йти в майбутнє. адже ми маЄМ зважати на помилки минулого, щоб покращити майбутнє..."наводила приклад з "сбору"(вона обдумала минуле і знайшла в майбутньому свій "собор душі")-це самий не вдалий приклад(( :rolleyes: ;з історії брала загалом("історії відомо багато прикладів того, як люди в чиїх руках була зусереджена влада втрачале все, лише тому, що не зважали на помилки попередників.."),потім за Шевченка(у своїй творчості неодноразово згадує минуле народу і дає настанови на майбутнє) і наостанок, приклад з власного життя...НЕНАЮ..МОЖ НОРМ.. :) :) :angry1:

Перегляд дописуAltair (23.04.2008 10:16) писав:

А я трішки перетлумачив фразу Шевченка "І чужого научайтесь, і свого не цурайтесь", вийшло "геній українського народу навчав: використовувати досвід сусідів, здобутий віками, і не цуратись власного, адже проаналізувавши минуле можна досягнути бажаного майбутнього" :D
йой...класна у тя дума)) :happy1:
  • 0

#68 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 23.04.2008 – 18:25

Трям! Всіх поздоровляю зі здачею першого тесту)))

Я в творі про Хмельницького,Мазепу та Хвильового писав. А закінчив отаким ось загоном:"Пам"ятайте минуле,бо воно як криниця, яку треба оберігати, щоб потім напитись води і йти далі у світле майбутнє!"
Щодо недоліків:
25. Речення
А Ясенець - дуже гарна рослина.
Б Не можна пройти повз привабливі білі або рожеві пелюсткові квітки, зібрані у китицеподібні суцвіття. Односкладне безособове
В Має цупке листя, схоже формою на листочки ясеня. Двоскладне неповне
Г Мабуть, тому і назвали його лагідним словом ясенець. Односкладне неозначено-особове
Д Тож, ідучи полем, зверни увагу на цю цікаву рослинку. Односкладне означено-особове
Докажіть мені,що виділене речення двоскладне!!!
Ще питання в л-рі(вірш Шевченка "На пам"ять Котляревському")
Особисто читав його у 9-му класі.Готуючись перечитував тільки те,що було написано в книжці "Інформаційні матеріали для ЗНО."(така жовто-зелена, всім десь в січні давали).Там вірша про Котляревського в переліку нема(є тільки "До Основ"яненка").Виникає питання:"Якого дурня цей уривок тоді взагалі вперли!!!" Ну і останнє. Писали: ХІХстоліття-почХХст. - 44% питань
ХХ століття - 40%
Я рахував-рахував ну ніяк там 40% по ХХстолітті нема.А,думаю,всі ХХст. краще знають,бо тільки-що вивчили.
З.І. Всьо нормально буде!
  • 0

#69 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 23.04.2008 – 18:40

WINNERka, а по-моєму твій трір гарний вийшов :rolleyes:

Slavko, ух падлюка... списав :)
  • 0

#70 WINNERka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 19:50

Перегляд дописуFeMINIsto4ka (23.04.2008 19:40) писав:

WINNERka, а по-моєму твій трір гарний вийшов :)

Slavko, ух падлюка... списав :)
спасибі)маю надію, що ці тіточки разм з тими дядечками твої однодумці)) :rolleyes:
  • 0

#71 Ти_чи_підросла

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 160 повідомлень
  • Місто:Місто ГЕРОИ КИІВ

Відправлено 23.04.2008 – 20:03

Хлопчики та дівчатка.Коли я вийшов після тестування на вулицю,весь тремтячий,першим поїм запитанням було:"Якого біса ми купували ті сині зошити?".Там на тестах були зовсім інші питання.Звичайно,траплялись знайомі.А було питання,типу,"З якої пісні починається "Наталка Полтавка",так я наугад ткнув по-моєму в чи б,там де щось з вишнями зв'язано.Блін,там де треба було Ямб у питанні про Енеїду,написав "амфібрахій".А ще питання попалось,дано віршик і перші два варіанта "монорима,синекдоха".Хтось хоч один із них вибирав?Я вибирав серед них монориму....
А ще говорили,що напередодні тесту у верховній раді розглядався законопроект,що передбачав відміну зарахування результатів ЗНО,як вступних іспитів.....Твою мать,знайшли час....

П.С.Твір в чорновику написав на 2 з половиною сторінки.Приводив "Я романтика","Чорна рада","Мина Мазайло","вершники",але реально не встиг переписати все,а переписав півтори сторінки.....Образило.....І там такі фразочки кидав,як в справжньому творі публіцистичного стилю.....

О,іще забув сказати.Кажуть,що це тестування до одного місця,корупція залишиться...
  • 0

#72 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 20:40

2 _saliama_

Цитата

Щодо тестів: виручіть.
От бач, а ти казала ж сама, що всім тільки й діла, що тобі допомагать.

Але гаразд. Слухай:
ми писали тести в одному приміщенні з ще однією школою. Так от, коли вже все скінчилось і ми повиходили, то, як кажуть, "паступіла аператівная інфармация", що ця друга школа знала тему твору за день до цього, вони її десь в неті знайшли і всі підготувались. Це одна дівчина з цієї школи по секрету сказала. Так от, де гарантія, що якийсь кум-сват-брат-сусід того, хто набирав, чи укладав, чи ще щось робив з тестами, не знав правильні відповіді на ці тести завчасно? А тіки шо по телефону однокласниця сказала, що ще одна школа знала правильну назву теми для твору. Вони її десь на якомусь платному сайті знайшли, де її за гроші вивісили. Так от і як можна тепер говорити про зникнення корупції. Це просто ДЕШЕВИЙ ПОПУЛІЗМ!!!
От і маємо боротьбу з корупцією. І нічого ці тести в цьому плані (в плані корупції) не змінять. ІМХО!

От що коїться у нас. Але певен, що в інших містах те ж саме.

Номери шкіл називати не буду, не хочу ставати зіркою

Повідомлення відредагував Slavko: 23.04.2008 – 20:41

• 0

#73 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 20:45

з дівчиною по асі переписувався тільки-що:
А её я уже переделала под тему ЗНО. Кстати, тесты стоили 500 долларов с ответами в инете

ЄвгенКо (04:07:51 1/01/2003)
> 23/04/2008 (17:01 GMT +02:00)
> А её я уже переделала под тему ЗНО. Кстати, тесты стоили 500 долларов с ответами в инете
хто таке сказав?

(04:08:26 1/01/2003)
Знакомые

ЄвгенКо (04:08:35 1/01/2003)
хтось купив?

ЄвгенКо (04:08:42 1/01/2003)
звідки така інфа?

ЄвгенКо (04:08:57 1/01/2003)
неправда це

ЄвгенКо (04:09:00 1/01/2003)
точно

(04:09:00 1/01/2003)
Ага. И не лоханулись,что обидно

ЄвгенКо (04:09:21 1/01/2003)
> Ага. И не лоханулись,что обидно
тобто написали і правильно?

(04:09:29 1/01/2003)
Точно,что правда. Даже знаю,где брали

ЄвгенКо (04:09:36 1/01/2003)
гдє?

(04:09:56 1/01/2003)
Да. Были правильные тесты

(04:10:24 1/01/2003)
На Петровке или в любой подземке в Киеве

Я в шоці!
  • 0

#74 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 23.04.2008 – 20:56

Перегляд дописуМій_Травень (23.04.2008 19:25) писав:

Трям! Всіх поздоровляю зі здачею першого тесту)))

Я в творі про Хмельницького,Мазепу та Хвильового писав. А закінчив отаким ось загоном:"Пам"ятайте минуле,бо воно як криниця, яку треба оберігати, щоб потім напитись води і йти далі у світле майбутнє!"
Щодо недоліків:
25. Речення
А Ясенець - дуже гарна рослина.
Б Не можна пройти повз привабливі білі або рожеві пелюсткові квітки, зібрані у китицеподібні суцвіття. Односкладне безособове
В Має цупке листя, схоже формою на листочки ясеня. Двоскладне неповне
Г Мабуть, тому і назвали його лагідним словом ясенець. Односкладне неозначено-особове
Д Тож, ідучи полем, зверни увагу на цю цікаву рослинку. Односкладне означено-особове
Докажіть мені,що виділене речення двоскладне!!!
Ще питання в л-рі(вірш Шевченка "На пам"ять Котляревському")
Особисто читав його у 9-му класі.Готуючись перечитував тільки те,що було написано в книжці "Інформаційні матеріали для ЗНО."(така жовто-зелена, всім десь в січні давали).Там вірша про Котляревського в переліку нема(є тільки "До Основ"яненка").Виникає питання:"Якого дурня цей уривок тоді взагалі вперли!!!" Ну і останнє. Писали: ХІХстоліття-почХХст. - 44% питань
ХХ століття - 40%
Я рахував-рахував ну ніяк там 40% по ХХстолітті нема.А,думаю,всі ХХст. краще знають,бо тільки-що вивчили.
З.І. Всьо нормально буде!

Взагалі творів з 11 класу майже не було,на пальцях однієї руки порахувати...Було дофіга питань з теорії літеарутри,знання літератури це не тільки знання теорії...Такі тупі питання..НУ звідки я можу знати якою піснею там та Наталка-ПОлтавка співала під хатою..Це ппц чесслово...Потім на рахунок уривку І.Франка-шось я не памятаю шоб в програмах була ця поезія!Кароче я трохи шокє...В школах було настільки холодно,шо треба було взувати кальоші і шубу з кожухом...Шпори реально можна було пронести,просто нас нашугали файно.

А..і ще одне...більшість написали тести за 1год..твір трошки більше помучилась...Були такі аудиторії в яких не випускали тих хот закінчив раньше!
  • 0

#75 VIRTUOZ

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 21:19

Я взагалі не розумію чому у всіх один варіант був і казали що тисячі варантів і компьютер вибрав тільки 15 і фіг там,мені здаєця для показухи наговорили всього а на ділі до них не були готові.
  • 0

#76 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 23:16

Перегляд дописуSlavko (23.04.2008 21:40) писав:

2 _saliama_

От бач, а ти казала ж сама, що всім тільки й діла, що тобі допомагать.

Але гаразд. Слухай:
ми писали тести в одному приміщенні з ще однією школою. Так от, коли вже все скінчилось і ми повиходили, то, як кажуть, "паступіла аператівная інфармация", що ця друга школа знала тему твору за день до цього, вони її десь в неті знайшли і всі підготувались. Це одна дівчина з цієї школи по секрету сказала. Так от, де гарантія, що якийсь кум-сват-брат-сусід того, хто набирав, чи укладав, чи ще щось робив з тестами, не знав правильні відповіді на ці тести завчасно? А тіки шо по телефону однокласниця сказала, що ще одна школа знала правильну назву теми для твору. Вони її десь на якомусь платному сайті знайшли, де її за гроші вивісили. Так от і як можна тепер говорити про зникнення корупції. Це просто ДЕШЕВИЙ ПОПУЛІЗМ!!!
От і маємо боротьбу з корупцією. І нічого ці тести в цьому плані (в плані корупції) не змінять. ІМХО!

От що коїться у нас. Але певен, що в інших містах те ж саме.

Номери шкіл називати не буду, не хочу ставати зіркою

Ну, і нахолєру мені твоя думка без імені і номера школи?

А от щодо тих, хто заявляє, що правильні відповіді можна ьуло купити))) от вам моє "ггггггггг")) ні Ліхачов їх не знав, ні Вакарчук, ні Ващенко. Це я гарантую) тому, балакати кожен ладний, а от як дійде до діла і треба буде докази показати)) сміх))
  • 0

#77 mIK

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 225 повідомлень
  • Місто:м. Кам`янець - Подільський

Відправлено 24.04.2008 – 07:01

А це ЗНО мали відмінити, я так чув. Тав відмінили чи ні?
  • 0

#78 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 24.04.2008 – 07:27

Ні, і не відмінять.
  • 0

#79 Трям

шопопало

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 24.04.2008 – 07:36

Перегляд допису_saljama_ (23.04.2008 23:16) писав:

Ну, і нахолєру мені твоя думка без імені і номера школи?
А от щодо тих, хто заявляє, що правильні відповіді можна ьуло купити))) от вам моє "ггггггггг")) ні Ліхачов їх не знав, ні Вакарчук, ні Ващенко. Це я гарантую) тому, балакати кожен ладний, а от як дійде до діла і треба буде докази показати)) сміх))
Звать цього учня Чубинський В"ячеслав, навчається в Житомирському міському ліцеї при ЖДТУ, 31 група(фіз-мат)

А щодо тестів, то хз. За що купив, за то й продаю...
  • 0

#80 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 24.04.2008 – 21:27

Перегляд дописуmIK (24.04.2008 08:01) писав:

А це ЗНО мали відмінити, я так чув. Тав відмінили чи ні?
Стіко грошей вбухали а теперо відінять..Не сміши мої вуха..Можливо зроблять так шо по бажанню буде зараховуватись в ВНЗ,хоча я дуже сумніваюсь!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних