Перейти до вмісту

ЗНО `08

Повідомлень в темі: 170

Опитування: Моє ставлення до ЗНО `08: (85 користувачів проголосувало)

Цікаво...

1. Позитивно (40 голосів [46.51%])

Процент голосів: 46.51%

2. Негативно (35 голосів [40.70%])

Процент голосів: 40.70%

3. Пофігу - я двіїчник (5 голосів [5.81%])

Процент голосів: 5.81%

4. Я ще маленький (ка), щоб про таке думати... (1 голосів [1.16%])

Процент голосів: 1.16%

5. Дуже, дуже позитивно!!! (тисніть якщо ви Президент або міністр освіти)! (5 голосів [5.81%])

Процент голосів: 5.81%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#141 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 08.05.2008 – 20:51

Цитата

раніше певна категорія людей потрапляла на державне навчання в універ позачергово, якщо на вступних іспитах набрала не менше 40 зі 120(в моєму універі).

ага, і через таких людей,які може й не хочуть вчитися, але якщо можна позачергово, то чому б ні, і не можуть вступити на бюджет інші діти, які можливо розумніші за цю категорію, через великий конкурс :happy1:
  • 0

#142 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2259 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 21:09

Перегляд дописуSlavko (8.05.2008 21:51) писав:

ага, і через таких людей,які може й не хочуть вчитися, але якщо можна позачергово, то чому б ні, і не можуть вступити на бюджет інші діти, які можливо розумніші за цю категорію, через великий конкурс :happy1:
Ти, ***, на кого бочку котиш?

Цитата

Поза конкурсом на навчання до університету за умови подання сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти (одержанні оцінок на вступних випробуваннях) не нижче 124 бали з кожного предмету зараховуються:

• особи, яким Законом України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” надано таке право;
  • діти-сироти та діти, які залишилися без піклування батьків;
  • інваліди І та ІІ груп та діти-інваліди віком до 18 років, яким не протипоказане навчання за обраним напрямом (спеціальністю);
  • особи, яким Законом України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, надане таке право;
  • діти військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань та працівників правоохоронних органів, які загинули під час виконання службових обов’язків;

Хоча не так вже і багато народу поступає поза чергою. Дехто просто провтикує. Як я. Нє шоб поступити в КПІ, поступив мля в нафту))))
  • 0

#143 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 21:16

я ні на кого нічого не качу, просто реально так і є, шо багато нормальних дітей, просто з бідних сімей, без ніяких вад і проблем, не можуть поступити в вуз на безкоштовний через великий конкурс
  • 0

#144 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 08.05.2008 – 21:25

Ну от, яскравий приклад балансу і справедливості. В одних проблеми зі здоров"ям чи чимось там іншим а в других - з неможливістю поступити на популярну спеціальність де великий конкурс.
  • 0

#145 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 09.05.2008 – 10:14

Перегляд дописуNameless One (8.05.2008 19:36) писав:

Цікаво що значить - система попередньої стимуляції. А на рахунок самих пільг мені інтересно - як вони будуть діяти при вступі. Бо раніше певна категорія людей потрапляла на державне навчання в універ позачергово, якщо на вступних іспитах набрала не менше 40 зі 120(в моєму універі). Думаю логічно припустити що так буде і далі. Ті хто набрав не менше 4 з 12 і є одним з категорії тих осіб, поступає позачергово. Блін, так влом зайти на сайт міносвіти і вияснити це питання....
Cистема попередньої стимуляції - це система яка б заохочувала учнів шкіл (потенційних вступників) вчитися на золоті і срібні медалі, перемагати на олімпіадах, докладати максимум зусиль до навчання.... А то вчиться малятко на відмінно, гуляти ввечері не ходить, врешті медальку золоту отримало... А в результаті вступні екзамени (колись) чи тестування (тепер) здає так само як і ті хто "тянув" навчання від дзвінка до дзвінка... То подумайте, що потім це малятко скаже своїм дітям? - "Та нашо воно тобі треба? Не надривайся! То нічого не варта..."
А пільги при вступі, на мою думку, мали б діяти як гарантовано додаткові бали... Наприклад, отримало малятко з укр.мови 5 балів (перехвилювалося, не зорієнтувалося і т.д.), а маючи медальку "+2"бали цьому малятку гарантовано додають...
Але то тільки моя думка... До міністрів така думка, мабуть, нажаль, не дійде.... :happy1:
  • 0

#146 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 09.05.2008 – 18:46

Цитата

то вчиться малятко на відмінно, гуляти ввечері не ходить, врешті медальку золоту отримало... А в результаті вступні екзамени (колись) чи тестування (тепер) здає так само як і ті хто "тянув" навчання від дзвінка до дзвінка... То подумайте, що потім це малятко скаже своїм дітям? - "Та нашо воно тобі треба? Не надривайся! То нічого не варта..."

а от я не зміг отримати золоту медаль. але отримав червоний диплом. і теж те саме скажу "Та нашо воно тобі треба? Не надривайся! То нічого не варта..." бо як шукав я роботу, то на мій червоний диплом дивились наче на справку про звільнення з тюрми. Бо зараз воно й справді не варте. Система освіти потребує дуже глибокого реформування, а те що відбулося - тільки початок.
а щодо історії, то як же її здавати, якщо, за ті 5(чи скільки?) років , що історію вчили, та історія не раз змінювалась? хай би краще вже міносвіти стабілізувося з навчальною програмою. Я наприклад вчив теорію Дарвіна, як істину, сьогодні ще не змінили цієї програми?
  • 0

#147 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 09.05.2008 – 23:48

почитав історію. 100% там набере хіба майбутнє світило історичної науки або хто купив відповіді. тіпа тест на корупцію шолі? деякі питання це просто нонсенс, бо таке знати нафік
  • 0

#148 natabum

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 11.05.2008 – 16:34

я ставлюся негативно,адже треба готувати дітей з 5 класу до ЗНО,тоді б більше б вчилися ми і не переживали за результати ЗНО.
  • 0

#149 Mypk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Чернігів-city:)

Відправлено 11.05.2008 – 18:34

Перегляд дописуMiguel (9.05.2008 11:14) писав:

Cистема попередньої стимуляції - це система яка б заохочувала учнів шкіл (потенційних вступників) вчитися на золоті і срібні медалі, перемагати на олімпіадах, докладати максимум зусиль до навчання.... А то вчиться малятко на відмінно, гуляти ввечері не ходить, врешті медальку золоту отримало... А в результаті вступні екзамени (колись) чи тестування (тепер) здає так само як і ті хто "тянув" навчання від дзвінка до дзвінка... То подумайте, що потім це малятко скаже своїм дітям? - "Та нашо воно тобі треба? Не надривайся! То нічого не варта..."
А пільги при вступі, на мою думку, мали б діяти як гарантовано додаткові бали... Наприклад, отримало малятко з укр.мови 5 балів (перехвилювалося, не зорієнтувалося і т.д.), а маючи медальку "+2"бали цьому малятку гарантовано додають...
Але то тільки моя думка... До міністрів така думка, мабуть, нажаль, не дійде.... :happy1:
от чесне слово, я тепер своїй дитині так і скажу...Нафіг воно треба? все життя за всіх віддуваєшся, контрольні всім пишеш, олімпіади виграєш...і на тобі....

боїшся, що не поступиш, бо там грошики хтось заплатив, хтось сертифікат купив....
от буде в мене медаль....і куди її?на стінку повішу....
  • 0

#150 Стріла

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 23 повідомлень

Відправлено 11.05.2008 – 23:38

Цитата

Miguel @ 9.05.2008 11:14
Це правильно, з одного боку. Проте немає правди в наш час.
Наприклад, зі мною вчиться людина, яка за всі роки навчання в школі лише марно штани протирала, а у 11-тому дізнаємося, що вона - медаліст!
Інший унікал - доця вчительки. Ми, звичайні учні, щоразу готувалися до контрольних, вчились, старались, а їй всі контрольні давали наперед. Так несправедливо!
Медаль у наш час нічого не варта.

Повідомлення відредагував Стріла: 11.05.2008 – 23:54

• 0

#151 immortal_135

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 15.05.2008 – 13:12

Перегляд дописуСтріла (11.05.2008 23:38) писав:

Медаль у наш час нічого не варта.
Absolyutno ne varta...hibashho i spravdi ne stinku...
  • 0

#152 provodar

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 291 повідомлень
  • Місто:Лева

Відправлено 15.05.2008 – 16:20

Люди, а ви бачили останні новини на тестпорталі? ппц. Чекали, чекали, і на тобі...
  • 0

#153 VIRTUOZ

Місцевий

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 15.05.2008 – 17:04

ото вони гади і нашо 5 процентів проти проголосували
  • 0

#154 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.05.2008 – 20:50

Знову зі своєю демократією, ну коли вже щось нормально зроблять, а не через зад. Припухаю з рейтингів
  • 0

#155 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 15.05.2008 – 21:07

Перегляд дописуMiguel (9.05.2008 11:14) писав:

Але то тільки моя думка... До міністрів така думка, мабуть, нажаль, не дійде.... :)

Для чого? В ВНЗ мають іти люди які дійсно щось знають. А то купить багатий таточко свому "малятьсі" золоту медальку, і вже пільги при вступі.
  • 0

#156 volodymyr_ch

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень

Відправлено 15.05.2008 – 21:19

Цитата

Знову зі своєю демократією, ну коли вже щось нормально зроблять, а не через зад. Припухаю з рейтингів
Цікава у них демократія :) 95% за і 5% проти. Щоб не образити 5% треба наплювати в душу 95-м...
  • 0

#157 Ромашечка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 16.05.2008 – 18:42

Цікаво, для чого взагалі треба було проводити це опитування, якщо потім все одно "поважаючи права кожного учасника зовнішнього оцінювання, Український центр оцінювання якості освіти не буде розміщувати на сайті інформацію про персональні результати оцінювання".
А як наші теревенівські хміки сьогодні? Діліться враженнями! :)
У нас люди почали виходити зі школи уже через 20 хвилин після початку тестування. Одні казали, що завдання важкі/тупі/заплутані/закручені, інші - що писали на шару. Але думаю, були і сумлінні учні-хіміки. ;) Словом, далі буде...
  • 0

#158 Гість_Smail_*

• Гості

Відправлено 20.05.2008 – 18:36

Слушайте, а ві не подскажете какой проходной бал по укр.мове и лит.??? :D
  • 0

#159 chipie

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 301 повідомлень

Відправлено 20.05.2008 – 19:38

сонечко, 'прахадной бал' куди?:-) 124 має буть, шоб у вуз взяли, а вже у кожного вузу свій прохідний бал.
пес. походу на теревенях ні одного хіміка?:-( шкода...
  • 0

#160 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.05.2008 – 09:44

Сьогодні, здається, тестування з географії. Ну що, юні географи - побільше успіху, поменше складних завдань. Я подумки з вами :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних