Перейти до вмісту

Єдина світова релігія

Повідомлень в темі: 292

#81 Sink

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 19.01.2008 – 10:55

Бог, якщо він існує як щось персоніфіковане, то є одним-єдиним. І йому, напевно, було б дуже складно вислуховувати молитви на різних мовах, що часто виражаються у закликах суперечливих між собою... Але кожен сприймає Бога по-своєму... І наразі єдина світова релігія - це утопія...
  • 0

#82 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 11.02.2008 – 18:26

Перегляд дописуSvita (19.01.2008 10:48) писав:

Як же так було, що до Вселенського собору християни мали лише одні переконання і спадщину духовну, а тепер мають багато і їх стає все більше. Звідки оті нові спадщини і переконання, пушечко, не знаєш часом?

ні не знаю ! а жаль що не знаю ! спадщина набувається з досвідом !
  • 0

#83 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 11.02.2008 – 19:16

Бог один, але кожен розумію його по-своєму. Тому це б було знущанням зробити одну релігію для всіх. Надто вже індивідуальне бачення кожної релігії віруючими і кожною людиною окремо. Я за різноманіття релігій (у розумних межах). Хоча думаю що є дещо, що є спільним для бальшості релігій. Може то спільне і є світовою релігією??
  • 0

#84 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 14.02.2008 – 01:03

Єдина релігія скоро буде

У Фінляндії почався збір підписів за реєстрацію Ісламської партії, яка вже на наступних виборах розраховує отримати місця в законодавчих зборах кількох великих міст, зокрема Гельсінкі, Турку і Тампере. Голова партії Абдулла Таммі – колишній профспілковий ватажок, «гарячий фінський хлопець» Рісто Таммі, який перейшов до ісламу. Іслам вважається релігією, що найшвидше поширюється в Північній Європі, тоді як традиційна лютеранська церква так само швидко втрачає прихожан. Послідовники пророка Мухаммеда, число яких в скандінавських країнах (із загальним населенням в двадцять п'ять мільйонів) вже перевалило за мільйон, добилися багато чого. Поліція, автобусні компанії і озброєні сили навіть розробили спеціальну уніформу для мусульман, яка включає чалму для чоловіків і щільну хустку до брів для жінок, з раціонів солдатів термінової служби і школярів вилучається свинина, а мусульманські свята стали у ряді муніципалітетів офіційною причиною для невідвідування школи або служби.

Навіть громадські басейни пристосовуються до ознак нового часу, допускаючи «до води» дам, закутаних з ніг до голови. Кілька тижнів тому басейну в Гетеборзі довелося виплатити відшкодування по 6 тис. євро кільком «герметичним» купальщицям, яких не пустили в зал під приводом порушення правил безпеки. І ось – новий етап «ісламського наступу» на європейську північ. Засновник фінської Ісламської партії Абдулла Таммі тепер має намір встановити прапор Пророка над всією Фінляндією. У програмі нової партії, як повідомляє газета «Хельсінгін саномат», наявні наступні пункти: заміна уроків сексології в школах викладанням ісламських сімейних цінностей, дозвіл читання Корану замість уроків музики, введення системи заходів по стимулюванню будівництва мечетей, проведення чоловічого обрізання в суспільних медустановах, суд за шаріатом і забій тварин за мусульманською традицією.

Швеція вирішила «приручити» іслам, ввівши європеїзоване навчання імаму. Сьогодні місцеві ісламські общини виписують проповідників з країн Ближнього Сходу. Ці люди не знають мови і традицій, як правило, з презирством відносяться до демократії, чим і діляться з паствою. Міністр освіти Швеції Ларс Лейонборг виступив минулого тижня на сторінках газети «Дагенс нюхетер» з пропозицією ввести підготовку імамів в програму державних учбових закладів Швеції. Крім релігії, майбутнім пастирям викладатимуть широкий набір предметів соціальної спрямованості, що, на думку міністра, зробить їх прихильниками демократії. Експерти, що включилися в полеміку з приводу ініціативи міністра, в цілому позитивно оцінюють ідею створення корпусу «скандинавських імамів». Справа упирається лише в систему фінансування вищої освіти в Швеції. Студенти навчаються за рахунок довготривалої низьковідсоткової позики, яку їм дає держава, а в ісламі всіляке лихварство заборонене. Зараз фахівці міністерства вищої освіти готують пропозиції по зміні схеми фінансування навчання студентів, з тим, щоб нова модель підходила для майбутніх ісламських проповідників.

(с)http://www.newizv.ru...08-02-13/84436/
  • 0

#85 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень

Відправлено 15.02.2008 – 09:41

Перегляд допису-=VJ=- (14.02.2008 00:03) писав:

а в ісламі всіляке лихварство заборонене. Зараз фахівці міністерства вищої освіти готують пропозиції по зміні схеми фінансування навчання студентів, з тим, щоб нова модель підходила для майбутніх ісламських проповідників.[/i]

:rolleyes: Я риготала. Розкажу як насправді то виглядає в ісламських проповідників. В арабський банк приходить бізнесмен за кредитом (або скоріше до бізнесмена приходять). Ті кажуть окей, даємо гроші, будуй, роби, розвивай, створюй. Але як тільки у тебе буде прибуток ти нам пожертвуєш щось. А те щось буде стільки-то і стільки-то грошей від такого-то прибутку. Коли ж перерахувати на всім зрозумілі річні, то виходять як правило такі ж або вищі відсотки (ризик-то у такій справі вищий і чекати можна довше). Плюс врахуємо, що платити треба одномоментно, а не помісячно. (Додам, що це мені один мусульманин розказав, котрий просто тихо офігів від такого забороненого лихварства)

Коротше.... давайте назвемо корупцію подарунками і скажемо, що ми її повністю побороли! :rolleyes:

Повідомлення відредагував Svita: 15.02.2008 – 09:43

• 0

#86 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6655 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 21.02.2008 – 08:57

Читали ми про Мойсея, як в пустелі євреї зібрали до купи золоті прикрази виплавили бичка та стали йому поклонятися.
В сучасному світі, представники всіх народів, емігранти звідусюди до США, створили собі новий ідол - $. З вірою в цього ідола вони в свій час відправлялися в далеку путь, в "землю обітованну"-чи як її, через океан. Вони продовжують ходити в християнську церкву але вірять тільки в $. $ - справді могутній ідол, він за бажанням може гори рухати, річки повертати, людей по повітрю переносити та інші чудеса, які обіцяли показати, та так і не змогли інші релігії.
Вже півстоліття іде експорт цієї релігії на весь світ. Проповідники ідола $ через новітні чудо засоби звязку, нас привчають поклонятися своєму ідолу. Після падіння СРСР а з ним і ідола ЛЕНІНа, $ сьогодні найсильніший ідол. Ідолопоклонство поширилось вже майже на весь світ. І християни і буддисти і мусульмани і іудеї, хоч і вважають себе вірними своїй релігії, але чи вірять вони в свого бога? - це під сумнівом, але однозначно всі вірять в $ і поклоняються йому. Чим не всесвітня релігія?
  • 0

#87 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 21.02.2008 – 12:58

Теми об"єднала
  • 0

#88 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень

Відправлено 01.03.2008 – 15:45

Перегляд дописуКвіточка (10.11.2007 11:58) писав:

Глобалізація охоплює майже все. Багато хто вважає, що всі релігії практично є одним і тим самим, так чи можливо, на вашу думку, і чи потрібно, щоб у майбутньому існувала одна релігія для усього населення Землі? :brovy:
Всі люди різні, тому такого ніколи не буде.
Кожному - своє.
А течії, котрі не завідують богами і не основані на понятті віра то куди діти??? Цей самий буддизм наприклад...
  • 0

#89 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 08.03.2008 – 23:50

Флуд видалено.
  • 0

#90 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 09.03.2008 – 03:37

Кілька ну ДУЖЕ цікавих фактів про релігію ТУТ
  • 0

#91 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень

Відправлено 09.03.2008 – 09:05

Перегляд дописуБілий Дракон (9.03.2008 03:37) писав:

Кілька ну ДУЖЕ цікавих фактів про релігію ТУТ
Я не знаю на такому рівні англійську. :rolleyes: А інші варіанти є?
  • 0

#92 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 09.03.2008 – 15:09

Перегляд дописуЛєна ДАД (9.03.2008 09:05) писав:

Я не знаю на такому рівні англійську. :rolleyes: А інші варіанти є?
Так, скачати і подивитися. Нащо для цього англійська?
  • 0

#93 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень

Відправлено 09.03.2008 – 19:13

А я от не полінкувалась і знайшла його (правда чомусь режисер вказаний інший) з закадровим перекладом на російську мову, скачала і подивилась.
Там не тільки про релігію.
Про релігію тілька перша частина.
2) Погляд на події 11 вересня
3) Світові банкіри. Правда.
Раджу всім! Але то для людей з міцними нервами...
Кого цікавить - можу дати переписати... :rolleyes:

Повідомлення відредагував Лєна ДАД: 09.03.2008 – 19:18

• 0

#94 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 09.03.2008 – 20:38

Слухай. Посилання, що я дав якраз з російською озвучкую. Ти полінувалася прочитати до кінця.
  • 0

#95 Лєна ДАД

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень

Відправлено 09.03.2008 – 22:27

Перегляд дописуБілий Дракон (9.03.2008 20:38) писав:

Слухай. Посилання, що я дав якраз з російською озвучкую. Ти полінувалася прочитати до кінця.
Режиссер: Rob McGann
Хоча фільм ніби той самий...
  • 0

#96 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.03.2008 – 17:32

Останніми роками в езотеричній літературі багато згадують про нову еру. Ці знання найбільше відповідають поняттю світової релігії.
Послання передаються через певних людей і називаються ченнелінгами(від слова канал http://www.namaste.o...ling/index.php). Мені найбільше відомі книги Крайона, що зветься ангелом і проводив більшість змін, що відбуваються з Землею за останні 10 років. На сайті http://www.namaste.org.ua/index.php є ще декілька посилань, що отриманні від інших сутностей. Можливо для вас це здастся дуже дивним заняттям, але певні люди на Землі включені в відповідну роботу і вважають це справою свого життя.
Загалом можна сказати що ці люди несуть любов у світ, і їх завдання мало відрізняється від роботи Ісуса в свій час. Принаймі більш змістовного пояснення змінам у світі в наш час я не зустрічав в більшості світових релігій.

Повідомлення відредагував trim: 11.03.2008 – 17:35

• 0

#97 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 09.04.2008 – 01:13

Потрібно шоб у кожної держави існувала своє релігія/церква конфесія
Якшо держава правильно організує церковну систему, то може отримувати чималий кошт і маніпулювати народом. Було б просто чудово!
  • 0

#98 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 09.04.2008 – 02:22

Перегляд дописуYounker (9.04.2008 02:13) писав:

Потрібно шоб у кожної держави існувала своє релігія/церква конфесія
Якшо держава правильно організує церковну систему, то може отримувати чималий кошт і маніпулювати народом. Було б просто чудово!

А навіщо церкві держава ?... сумніваюсь що вони захочуть ділитись своїм впливом і доходами з державою...
  • 0

#99 kissarat

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 09.04.2008 – 08:44

Ти не правильно зрозумів
Я говорю шо кожна держава повинна створити свою церкву, не як самостійний інститут, а як підрозділ державних органів
В такому випадку церковні кошти розумніше розприділялись, економили б на будівництві храмів, бо будують таке уродство і за такі великі гроші...
  • 0

#100 Aleg_@tor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень
  • Місто:м. Дубно

Відправлено 09.04.2008 – 11:48

Єдна релігія можлва тільки тоді коли всім відкриється істина (правда)!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних