Перейти до вмісту

Єдина світова релігія

Повідомлень в темі: 292

#61 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 29.12.2007 – 16:20

Перегляд допису-=VJ=- (29.12.2007 15:43) писав:

:D :P :( Це Вам Ваші попи таку дурню сказали? B)
Ви обережніше з таким, бо особисто для мене такі дурниці звучать щонайменше образливо - десь як для Вас твердження, що людина - це просто мавпа, яка втратила волосся, а не "досконале творіння Боже". Хоча в останньому випадку це хоч доводиться розкопками.
так людина і була мавпа, яка як Ви виразилися "втратила волосся" в результаті генетичного змішування з родом Адамовим.

Повернемося до "НАШИХ баранів".

У слов'янських племен було широко розповсюджені ритуальні жертвоприношення. Для того щоб викликати милість божків, на олтарі вбивалися бики, а в важливих випадках і люди, найчастіше жінки.
Людські жертви найчастіше приносилися в "голодні роки". Всі стосунки в племенах будувалися виключно на силі, жорстокості і страху. Письмена існували у вигляді примітивних начерків, щось на кшталт ієрогліфічного письма.

Цитата

Перед доведенням цікаво дізнатись, що Ви розумієте під анархією, і що проти неї маєте.

Цитата

Анархия - ж. греч . отсутствие в государстве или общине главы, устроенного правления, силы, порядка; безвластие , безначалие , многобоярщина, семибоярщина . Анархический, анархичный к анархии относящийся. Анархист м. анархистка ж. заступник , покровитель , любитель безначалия, смут, крамол.

(http://lib.deport.ru...a/anarxija.html)
одним словом - "произвол". І я нічого немаю схвального щодо того...

І що Ви маєте за неї?

Цитата

Це і є мій другий варіант.
Ні, і очевидно в даному випадку для Вас нема різниці між словами "добровільно" і "загнаний". Дивіться мій підпис (першу тезу) щодо цього.

Повідомлення відредагував LMax: 29.12.2007 – 16:24

• 0

#62 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 29.12.2007 – 18:22

Перегляд дописуLMax (29.12.2007 11:26) писав:

Скільки би не різали, і не вішали цих проповідників, вони будуть йти і йти і ще з більшою завзятістю і витривалістю та вірою. Слава Ісусу Христу!
Так, їх зомбують на місіонерство пречудово. Вони щиро вірять що несуть "благу вість" в маси, а в той час на них вищі чини заробляють гроші.

Перегляд дописуLMax (29.12.2007 14:23) писав:

Найперше і найголовніше, що мусимо розуміти - знання про Христову віру поширювалися тисячами місіонерів-проповідників які СЛОВОМ доносили до поган знання про християнство.
Ви забули що не одним словом а двома - ВОГНЕМ і МЕЧЕМ.

Перегляд дописуLMax (29.12.2007 14:23) писав:

В них не було писемності, ніяких натяків на науку.
...
Одні з найвідоміших проповідників - брати Святі Кирило і Мефодій, ті самі які дали слов'янам глаголицю/кирилицю.

Перегляд дописуLMax (29.12.2007 16:20) писав:

Письмена існували у вигляді примітивних начерків, щось на кшталт ієрогліфічного письма.
Вам треба читати "альтернавтивну матчасть". Крім Біблії і байок священників є ще багато чого іншого (і байок і не обов`язково).

У слов'янських племен було широко розповсюджені ритуальні жертвоприношення. Для того щоб викликати милість божків, на олтарі вбивалися бики, а в важливих випадках і люди, найчастіше жінки.
Людські жертви найчастіше приносилися в "голодні роки". Всі стосунки в племенах будувалися виключно на силі, жорстокості і страху.
Заперечувати нема сенсу, раз Ви так щиро в се ВІРИТЕ. А я ЗНАЮ які жертвопринесення робила та ж інквізиція.

LMax, от чого Ви так причепились до того християнства як рип`ях до штанів? Невже по Вашому всі інші релігії не несуть ті ж "людські цінності" що й християнство? Чи може десь є заповіді "вбий", "вкради" і тд?
  • 0

#63 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 29.12.2007 – 19:52

Перегляд дописуСварус (29.12.2007 18:22) писав:

Так, їх зомбують на місіонерство пречудово. Вони щиро вірять що несуть "благу вість" в маси, а в той час на них вищі чини заробляють гроші.
що таке зомбують? Як би Ви побували в тому стані свідомості, який дає поштовх до проповідей, Ви би вже ніколи не писали подібного.

Цитата

Ви забули що не одним словом а двома - ВОГНЕМ і МЕЧЕМ.
вогонь символ Віри, а меч Слова. Це знають навіть діти, що при Церкві крутяться...
Невігластво - от що є біда велика....

Цитата

Вам треба читати "альтернавтивну матчасть". Крім Біблії і байок священників є ще багато чого іншого (і байок і не обов`язково).
Що мені треба я визначаю сам собі. І Вам раджу теж бути до себе уважнішим.

Цитата

Заперечувати нема сенсу, раз Ви так щиро в се ВІРИТЕ. А я ЗНАЮ які жертвопринесення робила та ж інквізиція.
Це були не жертвоприношення, а страти єретиків. Знаєте що таке єресь і хто тоді був єритиком?

Цитата

LMax, от чого Ви так причепились до того християнства як рип`ях до штанів? Невже по Вашому всі інші релігії не несуть ті ж "людські цінності" що й християнство? Чи може десь є заповіді "вбий", "вкради" і тд?
Я орієнтуюся всіх провідних релігіях, і скажу що всюди є цікаві практичні поради щодо того, як осягнути єдність з Першоджерелом. Вони не перечать Христовим, а лише доповннють сказане ним.

Почитайте що казав Свамі Вівекананда, що казали індуїстські святі, що вчить Бабаджі і Ви по тому знову повернетесь до того про що проповідував Христос - пізнай себе і пізнаєш Бога!
Роби ближному що бажаєш щоб робили тобі, і пізнаєш Бога!
  • 0

#64 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 29.12.2007 – 23:44

Перегляд дописуLMax (29.12.2007 19:52) писав:

що таке зомбують? Як би Ви побували в тому стані свідомості, який дає поштовх до проповідей, Ви би вже ніколи не писали подібного.
Йдеться не про те. А хоча б ось про це

вогонь символ Віри, а меч Слова. Це знають навіть діти, що при Церкві крутяться...
Невігластво - от що є біда велика....
Угу, скажіть це тим сім`ям в Дніпропетровську, де вибухнув газ. То їм так Віра у вигляді вогню з небес прийшла. Про що мова? :D

Що мені треба я визначаю сам собі. І Вам раджу теж бути до себе уважнішим.
Гаразд, ноу проблем, живіть в своїх ілюзіях\знаннях і не сприймайте нічого, що їм суперечить, воно ж бо - єрись :P

Це були не жертвоприношення, а страти єретиків. Знаєте що таке єресь і хто тоді був єритиком?
Я орієнтуюся всіх провідних релігіях, і скажу що всюди є цікаві практичні поради щодо того, як осягнути єдність з Першоджерелом. Вони не перечать Христовим, а лише доповннють сказане ним.
Ні, не знаю. Бо з точки зору церкви єрись - все що невгодно попам.
Якщо вони доповнюють і включають в себе все що сказав Христос - вони є універсальнішими.

Почитайте що казав Свамі Вівекананда, що казали індуїстські святі, що вчить Бабаджі і Ви по тому знову повернетесь до того про що проповідував Христос - пізнай себе і пізнаєш Бога!
Роби ближному що бажаєш щоб робили тобі, і пізнаєш Бога!
А тепер скажіть мені будь-ласка таку річ. Коли Ви не хочете читати те що пропоную Вам і різко на те реагуєте...чи чекаєте що я до Вашого звернення поставлюсь не так як Ви? Ви ж бо мабуть вважаєте себе за "правильного". Отже я за Вашим принципом повинен сказати "що мені треба я визначаю сам собі" :(
А для того аби Бога пізнати не обов`язково своїми проповідями іншим людям мізки компасувати і насаджувати СВОЄ бачення релігії, віри і тд.
  • 0

#65 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.12.2007 – 23:52

Це Ви в біблії вичитали? :D
Жертвоприношення були рослинними - від врожаю. На випадок голоду, посухи чи інших катаклізмів приносили в жертву тварин, і лише в особливо тяжкі роки йшлося про людські жертви - як правило полонених, засуджених чи добровольців. Приносити в жертву жінок - чи Ви здуріли? :P Жінки були матерями, народжували воїнів, у слов"ян був культ Богині-Матері - а зневажати жінку настільки, щоб виламати їй всі кістки і спалити на вогнищи - це до християнства, Ви трохи заплутались.

Всі стосунки в племенах будувалися виключно на силі, жорстокості і страху.

Ох Вас там і зазомбували, нічого не скажеш :( B) :D

Письмена існували у вигляді примітивних начерків, щось на кшталт ієрогліфічного письма.

На "примітивних начерках на кшталт ієрогліфічного письма", нагадаю, існувала ціла цивілізація Єгипту, яка була набагато високорозвиненіша, аніж Європа після того, що з нею зробило християнство в Середньовіччі.

Одним словом - "свобода". А що християнин того не схвалює, то тут нічого дивного нема.

Ні, і очевидно в даному випадку для Вас нема різниці між словами "добровільно" і "загнаний". Дивіться мій підпис (першу тезу) щодо цього.

Нема різниці, точно. Бо нема відмінності в тому, щоб загнати людину у віру силоміць, як це зробив з слов"янами Володимир Кривавий, піднесений за це до "святих", чи від самого народження промивати їй мізки, аби вона іншого нічого не знала - результат всеодно той самий.

І справді - я ж забув, з ким маю справу...
  • 0

#66 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 09:55

Перегляд дописуСварус (29.12.2007 23:44) писав:

Йдеться не про те. А хоча б ось про це
Угу, скажіть це тим сім`ям в Дніпропетровську, де вибухнув газ. То їм так Віра у вигляді вогню з небес прийшла. Про що мова? :D
до цієї теми це яке має відношення?

Цитата

Гаразд, ноу проблем, живіть в своїх ілюзіях\знаннях і не сприймайте нічого, що їм суперечить, воно ж бо - єрись :P
а що є мої ілбзії? Ви вже просканували мої думки?

Цитата

Ні, не знаю. Бо з точки зору церкви єрись - все що невгодно попам.
Ви сильно вгоджуєте попам, що так боїтесь що їм буде невгодно це?

Цитата

Якщо вони доповнюють і включають в себе все що сказав Христос - вони є універсальнішими.
не є бо не воскресали з мертвих.

Цитата

А тепер скажіть мені будь-ласка таку річ. Коли Ви не хочете читати те що пропоную Вам і різко на те реагуєте, чи чекаєте що я до Вашого звернення поставлюсь не так як Ви? Ви ж бо мабуть вважаєте себе за "правильного". Отже я за Вашим принципом повинен сказати "що мені треба я визначаю сам собі" ;)
в якому контексті це було подано в такому я й віповів Вам.

Цитата

А для того аби Бога пізнати не обов`язково своїми проповідями іншим людям мізки компасувати і насаджувати СВОЄ бачення релігії, віри і тд.
по-перше з Вас це звучить жорстко, по-друге я не згоден з цим твердженням втакій формі і можу довести протилежне.

Перегляд допису-=VJ=- (29.12.2007 23:52) писав:

Це Ви в біблії вичитали? B)
Жертвоприношення були рослинними - від врожаю. На випадок голоду, посухи чи інших катаклізмів приносили в жертву тварин, і лише в особливо тяжкі роки йшлося про людські жертви - як правило полонених, засуджених чи добровольців. Приносити в жертву жінок - чи Ви здуріли? :D Жінки були матерями, народжували воїнів, у слов"ян був культ Богині-Матері - а зневажати жінку настільки, щоб виламати їй всі кістки і спалити на вогнищи - це до християнства, Ви трохи заплутались.
ясно що ще ДО християнства, цілком погоджуюсь :cool1:

Цитата

Ох Вас там і зазомбували, нічого не скажеш :) :P :)
я "туда" не ходжу

Цитата

На "примітивних начерках на кшталт ієрогліфічного письма", нагадаю, існувала ціла цивілізація Єгипту, яка була набагато високорозвиненіша, аніж Європа після того, що з нею зробило християнство в Середньовіччі.
Ви гляньте як Європа розвинулась до сьогодні. Невже то завдяки язичництву цей розківт США і Європи? Ну давайте захитсіть своє язичництво якось.

Цитата

Одним словом - "свобода". А що християнин того не схвалює, то тут нічого дивного нема.
нема дивного, бо християнин схвалює Свободу без лапок, а не псевдо "свободу". Ви самі попалися.

Цитата

Нема різниці, точно. Бо нема відмінності в тому, щоб загнати людину у віру силоміць, як це зробив з слов"янами Володимир Кривавий, піднесений за це до "святих", чи від самого народження промивати їй мізки, аби вона іншого нічого не знала - результат всеодно той самий.
для Вас.

Цитата

І справді - я ж забув, з ким маю справу...
та Ви себе забули, хто Ви є, і куди йдете... :(
Я про душу Вашу...
  • 0

#67 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 10:52

Перегляд дописуLMax (30.12.2007 09:55) писав:

ясно що ще ДО християнства, цілком погоджуюсь :(

Ви мене чудово зрозуміли

Ви гляньте як Європа розвинулась до сьогодні. Невже то завдяки язичництву цей розківт США і Європи?

Цей "розквіт" (а про розквіт і чи він є можна говорити окремо) - почався лише тоді, коли церкву відокремили від світського життя і вказали їй на її місце. До того Європа та США були в сучасному "кам'яному віці", натомість в арабських країнах науки були на висоті, і лише потім їх здобутки перейняли в Европі.

Ну давайте захитсіть своє язичництво якось.

Воно не потребує захисту, тим паче від Вас :P

нема дивного, бо християнин схвалює Свободу без лапок, а не псевдо "свободу". Ви самі попалися.
для Вас.

Демагог і софіст - нічого нового Ви мені не відкрили.

та Ви себе забули, хто Ви є, і куди йдете... :D
Я про душу Вашу...

Моя душа - не Ваша справа B)
  • 0

#68 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 12:40

до цієї теми це яке має відношення?
Пряме відношення до того що я говорив, слідкуйте за розвитком дискусії а не як би то заперечити останнє повідомлення опонента.

а що є мої ілбзії? Ви вже просканували мої думки?
не сканував а прочитав що Ви написали

Ви сильно вгоджуєте попам, що так боїтесь що їм буде невгодно це?
я - ні. Мова не про мене йшла.

не є бо не воскресали з мертвих.
Одне слово - ідолопконництво.

в якому контексті це було подано в такому я й віповів Вам.
На інше годі було й сподіватись.

по-перше з Вас це звучить жорстко, по-друге я не згоден з цим твердженням втакій формі і можу довести протилежне.
Якщо навіть так - хотілось би взнати як це можна довести. Інакше то пустослів`я, як і все що було до цього.

Ну давайте захитсіть своє язичництво якось.
Оця фраза показує Вас у всій красі. :D

для Вас.
Тому і в лапках, щоб підкреслити що саме "свобода" а не Свобода. :P
  • 0

#69 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 18:24

Перегляд допису-=VJ=- (30.12.2007 10:52) писав:

Ви мене чудово зрозуміли
ви мене ще чудовіше :(

Цитата

Цей "розквіт" (а про розквіт і чи він є можна говорити окремо) - почався лише тоді, коли церкву відокремили від світського життя і вказали їй на її місце. До того Європа та США були в сучасному "кам'яному віці", натомість в арабських країнах науки були на висоті, і лише потім їх здобутки перейняли в Европі.
здобутки арабських країн перейняли в Європі?!!!!!!!!!!! Ви чули таке? :D

Люди, про що це він таке гонить?

Гетьман: хотів б панові нагадати, що гонять самогон бабки по селах...

Уточніть хоч які це такі "здобутки".

Цитата

Воно не потребує захисту, тим паче від Вас :P
ну Вам може так здається що Ви щось маєте.

Цитата

Демагог і софіст - нічого нового Ви мені не відкрили.
ярлики. Нашо Вам нове як Ви не пізнали старого.

Цитата

Моя душа - не Ваша справа B)
Божа справа.

Повідомлення відредагував Гетьман: 30.12.2007 – 18:32

• 0

#70 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 30.12.2007 – 18:28

Ви гляньте як Європа розвинулась до сьогодні. Невже то завдяки язичництву цей розківт США і Європи? Ну давайте захитсіть своє язичництво якось.
Японія...
Слава сьогуну Токугаві, який під страхом смерті заборонив християнським проповідникам приїжджати на японські острови. Результат видно сьогодні. Японці, які не цурались красти чужі винаходи та технології, убивати іншородців, бити та зраджувати недавніх союзників і т. д.
  • 0

#71 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 18:44

Перегляд дописуСварус (30.12.2007 12:40) писав:

Одне слово - ідолопконництво.
а язичництово то що?

Цитата

Якщо навіть так - хотілось би взнати як це можна довести. Інакше то пустослів`я, як і все що було до цього.
А так довести: щоб без освіти (Світла) людина деградує. Без вчителів, проствітителів, проповідників, пророків і т.д людина перебуває в темноті, в ілюзії та обмеженому світогляді.

Цитата

Тому і в лапках, щоб підкреслити що саме "свобода" а не Свобода. :D
ну й підкреслюте собі свою "свободу" в лапках, а я підкреслюю Свободу без лапок. І не просто фізичну свободу в рабстві духа, а духовну свободу, де тіло служить духу, а не дух тілу. Мені про неї приємніше людям розповідати, а Ви маєте вуха та не чуєте! (чи може не люди вже? :P ).

Я вже все сказав, тому наразі припиняю цю однобоку дискусію за принципом "горохом бо стінку".

================================

А по темі: єдина світова релігія чи можлива, чи не можлива, але вона буде чергова ілюзія та підґрунтя для антихриста - нового самого потужного ідола з ідолів за всі часи.

Перегляд дописуГетьман (30.12.2007 18:28) писав:

Японія...
Слава сьогуну Токугаві, який під страхом смерті заборонив християнським проповідникам приїжджати на японські острови. Результат видно сьогодні. Японці, які не цурались красти чужі винаходи та технології, убивати іншородців, бити та зраджувати недавніх союзників і т. д.
так це дуже "високодухована" країна, яка потерпає від матінки Землі за свій техногенний відхід від природи. Думаєте чого це їх так пресує тими всіма цунамі та землетрусами вже довгий час? Думайте, читайте, вивчайте і в першу чергу відчувайте! хто така є Земля-мати і будете її знати.

До речі ще: Японці не араби :( Приклад - в пічку.

Перегляд дописуLMax (30.12.2007 18:24) писав:

Гетьман: хотів б панові нагадати, що гонять самогон бабки по селах...
До Вашого пане Гетьмане відома, гонять вже не тільки самогон і не тільки бабки і не тільки по селах і не тільки за бабки B)
  • 0

#72 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 30.12.2007 – 18:56

Перегляд дописуLMax (30.12.2007 18:44) писав:

До речі ще: Японці не араби :D Приклад - в пічку.
До Вашого пане Гетьмане відома, гонять вже не тільки самогон і не тільки бабки і не тільки по селах і не тільки за бабки :P
1. Питалось сказати щось на захист язичництва.
2. Майже ввесь культурний та технічний прогрес тогочасної Європи ішов із арабськихї університетів Кордови та інших міст, які знесло реконкістою, в результаті чого, багато чого відомого довелось виводити заново. Було ще щось з Візантії, але це в східній Європі. І Візантія також не уникла арабських впливів.
  • 0

#73 Промінчик

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 22 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 20:43

Ні не можливо!....
  • 0

#74 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 21:33

здобутки арабських країн перейняли в Європі?!!!!!!!!!!! Ви чули таке? :)

Вчіть історію, а не лише Біблію.

Уточніть хоч які це такі "здобутки".

шафран, абрикос, лимон, фісташки, цукор, бавовняні тканини, арбалет, арки в архітектурі, арабески в скульптурі, високорозвинені науки - математика, медицина.. Далі перелічувати, чи вистачить?
Європа того часу була відкинута християнською церквою в кам"яний вік - там переслідувалось все, від чистоти "грішного" тіла до спроб "заперечити Богу лікуванням".
Та що я тут витрачаю час - читайте книжки, вчіть історію. Світ не обмежується іудейськими казками для гоїв.
  • 0

#75 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 22:53

а язичництово то що?
А я що - волхв щоб за язичництво розписуватись? Крім того Ви щойно самі визнали що є ідолопоклонником )

А так довести: щоб без освіти (Світла) людина деградує. Без вчителів, проствітителів, проповідників, пророків і т.д людина перебуває в темноті, в ілюзії та обмеженому світогляді.
Припустимо. Але де факт що саме хриситяснькі проповідники несуть Світло? У них що - монополія доступу до "рублиьника електростанції"?

ну й підкреслюте собі свою "свободу" в лапках, а я підкреслюю Свободу без лапок. І не просто фізичну свободу в рабстві духа, а духовну свободу, де тіло служить духу, а не дух тілу. Мені про неї приємніше людям розповідати, а Ви маєте вуха та не чуєте! (чи може не люди вже? :D ).
Аналогічно. Звідки Ви взяли що тільки одне єдине християнство дає Свободу без лапок?

Я вже все сказав, тому наразі припиняю цю однобоку дискусію за принципом "горохом бо стінку".
================================
тим не менше хочете аби за Вами було останнє слово..як це благородно і по-християнськи ))

А по темі: єдина світова релігія чи можлива, чи не можлива, але вона буде чергова ілюзія та підґрунтя для антихриста - нового самого потужного ідола з ідолів за всі часи.
Теж по темі: виходить що істинно просвітленими буде тільки частина людей. Ну і, звичайно цими людьми будуть християни ;) Але як що до інших? Чи не захочуть ті християни просвітлити мізки тим заблудшим душам?

так це дуже "високодухована" країна, яка потерпає від матінки Землі за свій техногенний відхід від природи. Думаєте чого це їх так пресує тими всіма цунамі та землетрусами вже довгий час? Думайте, читайте, вивчайте і в першу чергу відчувайте! хто така є Земля-мати і будете її знати.
А тут взагалі розмовляєте як "язичник", і бачте - нічого поганого з Вами не сталось :)
  • 0

#76 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 30.12.2007 – 23:09

Перегляд допису-=VJ=- (30.12.2007 21:33) писав:

Вчіть історію, а не лише Біблію.
шафран, абрикос, лимон, фісташки, цукор, бавовняні тканини, арбалет, арки в архітектурі, арабески в скульптурі, високорозвинені науки - математика, медицина.. Далі перелічувати, чи вистачить?
Європа того часу була відкинута християнською церквою в кам"яний вік - там переслідувалось все, від чистоти "грішного" тіла до спроб "заперечити Богу лікуванням".
Та що я тут витрачаю час - читайте книжки, вчіть історію. Світ не обмежується іудейськими казками для гоїв.
от і вчіть http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D1%80%...%83%D1%80%D0%B0

Коли я говорю про культуру, то в першу чергу звертаю увагу не на арки, продукти чи логічні науки, а про духовність та свободу кожної людини в ній.

Цитата

Араби творчо засвоїли культуру стародавнього світу — греко-еллінську, римську, єгипетську, арамейську, іранську, індійську і китайську, перейнявши її від завойованих або сусідніх народів з участю підлеглих їм народів — сирійців, персів, хорезмців (нині — узбеки і туркмени), таджиків, азербайджанців, берберів, іспанців (андалусців) та інших.

Цитата

Десь у 4 столітті араби вже створили своє літерне письмо, що являло собою один із різновидів арамейського скоропису.

А єврейська Тора була записана ще у 4 тичячолітті до різдва Христового.

Цитата

У старовину на Близькому Сході розквітли могутні цивілізації – Єгипет, Шумер, Вавілон, Фінікія, Палестина. У соціально-політичному плані спільною відмітною рисою всіх цих цивілізацій була їх належність до східних деспотій, яким тією чи іншою мірою були властиві монополізація і
централізація влади, її персоніфікація в особі деспота (царя, фараона), сакралізація (підлягання релігійним нормам) всього життя суспільства, наявність систем перманентного фізичного і психологічного терору, жорстокого пригнічення мас.

Величезну роль відігравала держава, яка відігравала собою своєрідну надбудову над безліччю селянських общин. Ця роль зводилась до здійснення іригації, престижного будівництва (піраміди, палаци і т. п.), контролю над всіма сторонами життя підданих, проведення зовнішньої воєнної експансії.

От що це все за "культури" рабства, страху і воєн.

Павло (учень Христа) ж каже:

«... все, водимые Духом Божиим, суть сыны Божии. Потому что вы не приняли духа рабства, [чтобы] опять [жить] в страхе, но приняли Духа усыновления, Которым взываем: 'Авва, Отче!' Сей самый Дух свидетельствует духу нашему, что мы - дети Божии. А если дети, то и наследники, наследники Божии, сонаследники же Христу, если только с Ним страдаем, чтобы с Ним и прославиться.» (Рим. 8:14-17)

Можна все виділене жирним розкласти докладніше, додати посилання, але не маю я часу.
  • 0

#77 Silver

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Місто:fine Ternopil city

Відправлено 14.01.2008 – 14:16

за 15 років незалежності навіть не сформувалась єдина українська православна церква. а ідея єдиної релігії це просто утопія. та і навіщо це. адже люди в світі такі різні. я впевнений що просто релігійні лідери повинні робити все для порозуміння та примирення, як це робив Іоан Павло ІІ.
  • 0

#78 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 14.01.2008 – 19:56

Перегляд дописуСварус (30.12.2007 22:53) писав:

А я що - волхв щоб за язичництво розписуватись?
а що хіба не язичництво Ви тут сповідуєте?

Цитата

Крім того Ви щойно самі визнали що є ідолопоклонником )
Це ж де я визнав таке?

Цитата

Припустимо. Але де факт що саме хриситяснькі проповідники несуть Світло? У них що - монополія доступу до "рублиьника електростанції"?
Несе світло кожен, хто проповідує Життя та можливість Воскресіння. Під Життям я маю на увазі Вічність, в такому контексті, як Ісус і казав про Життя.

Цитата

Аналогічно. Звідки Ви взяли що тільки одне єдине християнство дає Свободу без лапок?
Свободу без лапок дає духовне самовдосконалення та рух до Свідомості Христа. Її не можна осягнути не прийнявши перед тим самого Христа, який є її носієм.

Цитата

тим не менше хочете аби за Вами було останнє слово..як це благородно і по-християнськи ))
Останнє слово скаже Бог. І це умовно, останнє, бо то що для одного Кінець для іншого Початок.

Цитата

Теж по темі: виходить що істинно просвітленими буде тільки частина людей. Ну і, звичайно цими людьми будуть християни
дуже розмазане твердження. Християни не є "просвітленими". Християни це ті що йдуть до Світла, знають де і шукають Його.
А серед християн були справді просвітлені святі і може й є десь зараз (от над Папою покійним помишляють).

Цитата

:D Але як що до інших? Чи не захочуть ті християни просвітлити мізки тим заблудшим душам?
Що значить "чи не захочуть"? Вони це вже робили і роблять постійно.
Давайте більше конкретики, а то "вони", "християни" - щось ці узагальнення не відображають дійсності кожного особисто. А масово ніхто не "спасається" і не "просвітляється". Це сугубо кожного індивідуальний шлях, але в єдності з іншими бажаючими.

Цитата

А тут взагалі розмовляєте як "язичник", і бачте - нічого поганого з Вами не сталось :)
Ну то що виходить що Ісус теж був "як язичник", бо в Євангелії від Єссеїв він багато говорив про Матір-природу?

Повідомлення відредагував LMax: 14.01.2008 – 19:59

• 0

#79 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 706 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 18.01.2008 – 20:27

Не можуть всі люди планети мати одну віру незалежно чи то християнство чи то будизм ! Оскільки у кожного свої переконання та духовна спадщина від предків ! :blink:
  • 0

#80 Svita

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 151 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 19.01.2008 – 10:48

Перегляд дописуpushechka (18.01.2008 19:27) писав:

Не можуть всі люди планети мати одну віру незалежно чи то християнство чи то будизм ! Оскільки у кожного свої переконання та духовна спадщина від предків ! :blink:

Як же так було, що до Вселенського собору християни мали лише одні переконання і спадщину духовну, а тепер мають багато і їх стає все більше. Звідки оті нові спадщини і переконання, пушечко, не знаєш часом?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних