Перейти до вмісту

Єдина світова релігія

Повідомлень в темі: 292

#241 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4226 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 11.11.2010 – 10:16

Перегляд дописуПастух (11.11.2010 09:37) писав:

...мені приємний ваш підхід до дискусії, спокійний, аргументований...але. Звичайно, нічого спостережуваного
вічного нема. Та якщо людина, яка не збирається ні в що вникати, для зручності, для комфорту, якщо хочете,
просто тупо в щось вірить, навіть в те, що отримує зарплатню, більшу від того, що насправді заробив. Самонавіювання велика сила, це доведено науково. А раз так, то фактор віри, який базується саме на самонавіюванні є цілком реальним
фактором, який варто враховувати і з яким потрібно рахуватися. Будь які сперечання про віру безглузді...це майже
так як про смаки, про які не сперечаються. Кожен вживає, чи то реальний, чи то віртуальний, той харч, якого йому
хочеться, навіть про корисність чи шкоду, цього харчу мова не іде...щоб організм регулярно функціонував, в його
власника, повинно бути переконання, що в нього все гаразд, хоч насправді все зовсім не так. Недарма, колись
був популярний вислів, який собі приписував Великий Мао: "Перемагає не сильний, перемагає впевнений". Тож не
створюйте іншим дискомфорту, своїми логічними доказами. Припустимо, що ви у всьому на сто відсотків праві. Невже
ви отримуєте задоволення від того, що будете когось спонукати до сумнівів...якщо в людини атрофована здатність мислити, СИСТЕМА давно над цим регулярно працює, то вона просто може замість того, що ви будете дуже активно
заперечувати, візьме собі щось інше...і...про це інше, не тільки з вами, з ніким вже сперечатись не буде, бо буде
памятати той дискомфорт який ви її своїми правильними доказами створили. А що до ВІЧНОГО, його не спостерігають,
його приймають розумом. Жодне небесне тіло вічним бути не може, це сьогодні аксіома...та всі нові небесні тіла,
чи то сонця, чи планети, чи супутники які виникнуть будуть мати форму наближену до вічної СФЕРИ.
Я ніде й не казав, що віра не реальна, звичайно вона реальна. Й я не критикував чиюсь віру, бо добре розумію, що неможливо спростувати віру логікою. Уся балачка із заяв Безбожника, начебто атеїсти теж віруючі, бо вірять, що Бога нема. То просто було пояснення, що атеїсти не віруючі, бо характеризуються відсутністю віри в Бога, а не вірою в його не існування. Для більшості атеїстів образливо, коли їм кажуть, що вони вірять у відсутність Бога.
А загалом всі люди у щось вірять, ті ж атеїсти звичайно вірять в існування світу, чи в пізнаваність світу. Напр. теїсти в раціональну пізнаваність світу не вірять.
У принципі немає чіткої межі між вірою та знання, межа лише кількісна, атеїст може сказати, що світ пізнаваний, на основі попереднього досвіду пізнаваності світу, але оскільки той досвід обмежений, він може й сказати, що він вірить, що світ пізнаваний.
Щодо дискомфорту, не думаю, що я тим хто цю гілку читає (Одонацер, Безбожник) дискомфорт створив, сумніваюсь, що вони надто тим перемаються :angry2: .
  • 0

#242 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 11.11.2010 – 10:26

Перегляд дописуkalamar (11.11.2010 11:16) писав:

Щодо дискомфорту, не думаю, що я тим хто цю гілку читає (Одонацер, Безбожник) дискомфорт створив, сумніваюсь, що вони надто тим перемаються :angry2: .
...подивимось на їх реакцію.
  • 0

#243 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 11.11.2010 – 15:03

Ото, тіко приїхав сьогодні, а тут уже і Пастух...з помпою... з підвалу вибрався... і ПІДКЛЮЧИВся :)

Перегляд дописуkalamar (9.11.2010 06:21) писав:

Тоді ви релігійна людина, а не атеїст, бо ви осягаєте минуле вашого роду не на основі якихось реальних свідчень, а якимось містичним осяянням. Вибачте, у мене не буває містичних осяянь, як у більшості атеїстів, я вважаю реальними лише факти, а не чиїсь містичні осяяння.

Себто, сам факт мого існування є містикою...не реальним свідченням. Я собі сам це вигадав завдяки містичному осяянню. І ти це назвав релігією. Ги ги ги...я не знав...дякую за підказку.

Цитата

Елементарна логіка говорить, що імовірність того дуже висока. Адже то археологією та писемними пам'ятками підтверджується. Скажімо ті ж тюрки (не турки) починались за якихось 60 км південніше Києва, в Києві були наймані воїни, чорні клобуки, які брали участь і в політичному житті, й згодом стали частиною українського народу.

І це аргумент, що в твоєму ососбистому РОДі трапилось оте страхітливе кровозмішення ? А євреї, котрих ти там упом*янув...теж?... за археологією...60 км південніше Києва ? А зулусів.... там часом не викопали ? І що ? невстигли ті тюрки там початись як твоя пра пра пра.....пра бабця побігла до їхніх мужиків трахнутись ? Це теж археологи встановили на основі висновку, що імовірність того дуже висока ?...а імовірність, це що, каламаре ?,....та ще й в археології.

Цитата

Це цілковита дурниця. Ви просто вживаєте слово знати у значенні вірити.

В такому випадку, звернись до дописів Вітольда, де він чорним по білому пояснює, що атеїсти нічим не відрізняются від теїстів, бо, як перші вірять що бог є, так атеїсти вірять що його немає. Тобі, раз ти як атеїст незнаєш що бога немає, якраз туди, де Вітольд дає пояснення.

Цитата

Помилочка, ця фраза беззмістовна, ніяк не можна просто означити віру, як основу світогляду, бо виникне питання, що то за містична "основа світогляду". Віра то передусім внутрішнє переконання у справедливості чогось, не на основі доказів, а на основі одкровень, сакральних текстів...

Тобі залишилось, каламаре, додати сюди оті одкровення та сакральні тексти для нещасних людей, котрі свого часу, згідно наукового висновку, незнали ані писемності, ані, відповідно, вміння читати. Бо не було що читати по причині відсутності буковок. Однак віру ті люди мали на основі (о, яке диво!) спостережень, себто формування світогляду.

Цитата

Віра то те, що ви здається називаєте знанням :angry2:. Бо ви причепились, що наче атеїсти знають, що Бога нема, ніби віруючі не знають, що Бог є :unsure: .

Я ні до не чіпляюсь. Якщо ж, по твоєму доморощеному "атеїзму" певні люди ВІРЯТЬ що бога немає, то це звичайнісінька релігія про яку вже казав Вітольд. Далі. Атеїсти таки знають, що бога не існує, інакше, якщо виправдовуватись тільки тим що вони в нього просто не вірять, на основі навіть тріліонів спостережень і дослідів, то це не спростовує, а навпаки, підтверджує його існування, і люди від релігії мають вклонитись атеїстам до ніг за підтримку. (Чого ж це цього не відбувається ?). Себто, я не вірю в президента Януковича...але він є, хоч трісни.

Цитата

Є багато варіантів атеїзму, як і багато варіантів теїзму.

Ніяких варіантів не існує. Це науковці та їм подібні, (інколи та в деяких питаннях) полюбляють робити зарозомілі нашарування з "глибокофілософським" змістом, розмазюкуючи, та захищаючи нікому і нафіг непотрібні погляди, догми, висновки, певні дисертації. Насправді ж, в реаліях, в цьому питанні, все набагато простіше, ну і, відповідальніше. Або бог є, і ти релігійний, або його немає, і ти атеїст. Третього варінту для атеїзму і релігії не існує, оскільки будь які домисли, припущення, виправдовування і т.п. в цьому питанні - недопустимі, інакше суть питання перетворюється в безкінечну, нічого не значущу лабуду. Таким чином : релігійні люди знають що бог є і (НЕ ТОМУ, каламаре, а НА ОСНОВІ СВОГО ЗНАННЯ) вірять йому. Атеїсти ж, навпаки, знають що бог не існує і на основі СВОГО ЗНАННЯ не бачуть причин вірити неіснуючому. В будь яких інших варіантах, виникають безкінчні диспути про НІЩО, з посиланням на авторитетів (у кожного свої) ну і відповідних джерел. Але як не розсюсюкуй питання в точних науках (до прикладу) все, в кінці кінців, зводиться до єдиної формули котра є непохитною. Або ж до єдиної тези в гуманітарній сфері. В визначені атеїзму таке правило теж є основою.

Каламар:
Атеїст у доброму розумі не заявить, що він знає про все, що існує, але він вимагатиме доказів існування будь-чого, існування чого кимось стверджується.

Ще раз повертаю тебе до твоєї ж цитати : "якій і на думку не спадає, що може існувати щось подібне до персонального Бога"
На основі ЧОГО, каламаре, ти вимагатимеш докази ?

Каламар:
Теїст віриь у першопричину, першорушій, який є причиною й рушієм всього, але сам не має причини й нічим не рухається.

Теїст не вірить ні в першопричину, ні в першорушій. Він вірить в бога. Крапка.

Цитата

Для мене існує фізичний світ, який проявляється у спостереженнях, приладах, відчуттях, а не якась дурнувата протоматерія.

Якщо для тебе існує тільки фізичний світ, який проявляється у спостереженнях, приладах, відчуттях, а не якась там дурнувата протоматерія, то я питаю, каламаре, звідкіля цей термін взагалі взявся ? Невже з біблії ?

Цитата

У науці якраз знання, а не віра. Знання - то теж внутрішнє переконання, але в результаті доказів, а не одкровень.

Це ти про які знання, як внутрішнє переконання ? Про свої ?...тобою ж створені ? чи такі сформовані на основі ВІРИ тим і тому, що ти вивчав у ІНШИХ ?...себто, від букваря починаючи.

Ну а теперь ось що. Таки відчувається зацикленність і ПОВНЕ нерозуміння в дискусії про що іде мова. Весь зміст зводиться до тОго, що людина, навіть заявивши про себе як атеїста крутиться, як ото на цепку (бо таки людей посадили на нього свого часу) навколо одного єдиного питаннячка...питаннячка примітивного, шо далі нікуди...і називається це питання - релігія. Людина шниряє і різні джерела, подаючи фігню. Людина, до цього часу не може зрозуміти і усвідомити те, що давно лежить на поверхні а саме : я вже давненько подавав пост з п*ятьма чи шістьома прикладами про те, що задовго до виникнення христянства, у віруваннях різних народів, були описи подій зв*язані з тією датою, котра сьогодні відома, як 25-те грудня. Не тре нагадувать, що це за дата ? нє ? І написавши той пост, я гадав, що людям цікавлящимся і з логію, стане зрозумілим, і про питання Віри, і про причину виникнення єдиної на сьогодні релігії на землі, та її "різноманітностей", про що я теж писав, що релігія на Землі - одна. Я гадав, що люди з логікою зрозуміють з тОго посту, що єдиний випадок, коли замість нашого СОНЕЧКА, ВВЕЛИ КУЛЬТ ЛЮДИНИ, ЯК БОГА, зідравши у байблу І СПОТВОРИВШИ набагато раніші історичні факти про Віру певних народів і в даному, біблійному, випадку - єгиптян, як найближчих сусідів (гадаю не треба конкретизувати значимість Сонця для людей в усі часи ?, і СОГОДНІ - ТЕЖ, гадаю не треба конкретизувати, що сАме на нього ПРАВИЛЬНО І СПРАВЕДЛИВО люди завжди звертали найпершу увагу !?). Гадаю не треба розказувать про процесію, паралакс та інші, зв*язані з сонцем фізичні поняття ? ( що ми робимо і сьогодні, бо розумієм що наше існування залежить від нього) чи мо треба, каламаре?, щоб ти нарешті згадав, що існують цілі так звані служби сонця в науці, котрі постійно його спостерігають і вивчають... публікації про плями, про магнітні бурі, протуберанці, та вплив на людей, щоб ти нарешті зрозумів, про що іде мова, назвавши це, отам вище, моїм містичним осяяням, що мене просто розмішило. Ну то візьми, займись вивчення неба, орієнтації зірок в певний період часу, а потім візьми байблу, себто євангеліє, прочитай там народження міфічного "господа-бога", прочитай там про волхвів, про три зірочки, порийся в літературі з цього приводу, і тобі дійде, що ніякої релігії зв*язаної з персофікованим богом-людиною на Землі ніколи не було аж доки жиди не видали свою шнягу - "книгу книг". Та і не тіко жиди, але і Нікейський собор з імператором Костиком. Може тобі тоді дійде, що якщо наука нині має певні здобутки, то це В ПЕРШУ ЧЕРГУ, не тому що вченні перемогли, а тому що ЇМ ДОЗВОЛИЛИ, ( а могли б і ні, НЕ відділивши церкву від держави, та плячи на багаттях) нарешті публікувати і вивчати те, що вже ДАВНО мало початок і було описано у древніх народів про небо, рух зірок і пов*язані з цим поетично-алегоричні історії, від яких душа співає, бо вони красиві. Може тобі дійде нарешті, що вся ота інквізиція, якраз боролась з наукою, перш за все, тому що наукові праці відкривали людям ПРАВДУ ПРО ВІРУ, а не про вигаданого "богочєловєка", може тобі дійде, що ніколи, жоден серйозний священник церкви христянської ніколи не вірив ані Христу, ані в усю ту шнягу, у них просто така робота зав*язана на державні структури (і я це знаю з приватних розмов з кількому з них, про що ти теж, не маєш поняття). Ти каламаре, я нарешті зрозумів, є людина РЕЛІГІЙНА. І знаєш чому?, тому що ти віриш у те, у що вірять христяни, АЛЕ НАВПАКИ. І оцю туфту, ти називаєш - атеїзмом...туфту, котру вам придумали тіж самісінькі ідеологи котрі придумали і теїзм, туфту, котрої, ПО СУТІ НЕ ІСНУЄ ВЗАГАЛІ тіко в ваших великорозумних головах. От чому ти релігійна людина. І в цьому твоя відмінність від людей Віри, бо вони на основі СВІТОГЛЯДУ, задовго до тебе, вивчаючи зоряне небо, створили прекрасні алегоричні історії, наприклад про Гора і Сета. І про ХРЕСТ написали, і зобразили його, але не на Голгофі, а в небу, та у кресленнях...угу...отой самий хрест...рівнодення...розумієш?...а в центрі - Сонечко...воскресіннЯ. Це все ВІРА, каламаре, а по сучасному - АСТРОНОМІЯ, себто НАУКА, котру вам давно підносять як багаточисельні "релігії", аби довести що істиною є жидівська байбла і її "боголюдина". Або ж, навпаки, ТІ Ж САМІСІНЬКІ, кинули вам кісточку, дозволивши вічно її гризти...під назвою АТЕЇЗМ...угу, каламаре, я знаю про ЩО я кажу, а от ти на жаль, віриш що бога немає, тобі всіляких граматних слів понадрукували , як то :креаціонізм, атеїзм, теїзм, персоніфікований бог, і таке інше, себто шнягу, про яку Предки поняття не мали, бо воно і нахрєн нікому не треба. А понапридумували для тОго, щоб була ІНТРИГА, бо це ЦІКАВО людям....тобі, наприклад. Ги. Ти хоч шось поЙняв, каламаре ? Чи на пальцях розказать ? Нє. Ну... умнічай далі...ти мені нагадуєш пропагандиста-лєктора про неіснуючий комунізм...але ж наукової літератури, себто ДЖЕРЕЛ, з цього приводу було завалІсь...а кому воно тре ? Ага. Скажу тіко останнє, каламаре, коли (я Вірю в це) зникне релігія, ТО ЗНИКНЕ І АТЕЇЗМ, бо він нафіг нікому не треба, він така ж ілюзорна шняга, як і теїзм, але люди....люди каламаре, залишаться, і у них буде Віра, бо вона нікуди не зникала, вся "загадка" в Тому, що людей, близько 2000 років тому назад, повели в отару. Отакий у нас атеїзм...получаєцця. І якими б ти авторитетними джерелами не користувався, якими б аргументами ти не заперечував, ти, кажучи про атеїзм, повторюєш те, що говорять сторонники теїзму - гоніш шнягу ПРО НЕІСНУЮЧЕ, котре тобі (і не тіко) втєльмяшили в голову, замінивши Віру. З чим тебе і вітаю.

Повідомлення відредагував Безбожник: 11.11.2010 – 15:32

• 0

#244 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4226 повідомлень

Відправлено 11.11.2010 – 19:05

Перегляд дописуБезбожник (11.11.2010 15:03) писав:

В такому випадку, звернись до дописів Вітольда, де він чорним по білому пояснює, що атеїсти нічим не відрізняются від теїстів, бо, як перші вірять що бог є, так атеїсти вірять що його немає. Тобі, раз ти як атеїст незнаєш що бога немає, якраз туди, де Вітольд дає пояснення.
Не знаю, про яке пояснення йдеться, але якщо Вітольд таке говорить, то він, як і ви, не знає, що таке атеїзм. Я власне тут уже пояснив Одонацеру, що таке атеїзм, якщо ви й досі не розумієте, то важко тому чимось зарадити. Бо там проста логіка, мені важко збагнути, як то можна не розуміти. Атеїсти не вірять що Бога нема, атеїсти не вірять у Бога, тобто у атеїстів відсутня віра у Бога. Невже ви не бачите різниці між двома твердженнями "вірю що Бога нема" і "не вірю у Бога". Перше стверджує наявність віри у щось, друге стверджує відсутність віри. Неможна відсутність віри називати вірою. Є певна група атеїстів, яких насправді меншість, і які справді кричать, що вони заперечують Бога, але лише із того, що ця група найбільше кричить, не слідує, що їх більшість, й що вони всіх атеїстів представляють. Я вище і християнське кредо дав, із якого видно, що християни теж не стверджують, що бог є (на основі доказів), а вірять що Бог є. Безглуздо заперечувати існування Бога, бо навіть теїсти обгрунтовують Бога вірою, а не доказами, вони не стверджують, що Бог існує, вони вірять, що Бог існує. Безглуздо спростовувати раціональними доказами чиюсь віру. І це не агностицизм, бо чистих агностиків не буває, ті із агностиків, хто здатен зробити послідовні логічні висновки із положень аностицизму, не є чистими агностиками, вони або атеїсти агностики, або теїсти агностики, а ті, хто каже, що вони чисто агностики, просто не усвідомлює, до чого послідовна логіка аностицизму веде, вони просто данину моді віддають й мають проблеми із логічним мисленням.

Конкретний приклад. Уявімо, що ви маєте знайомого, який вірить у гномів. Невже ви йому скажете, що ви вірите, що гноми не існують :angry2: .
Звичайно атеїсти й теїсти просто скажуть, що вони у гномів не вірять. Инша приключка із агностиками, бо ці скажуть, що гноми можливо існують, а можливо й не існують :unsure: .
Й атеїзм загалом не є антитеїзмом, він не є антихристиянський чи антирелігійний, у принципі мене не надто обходить, якщо хтось вірить у щось, у що я не вірю, й заперечувати те, у що той хтось вірить мені немає потреби.

Саме означення атеїзму, як відсутності віри у Бога, є основним у всьому світі.
disbelief in the existence of God or any other deity
late 16th century: from French athéisme, from Greek atheos, from a- 'without' + theos 'god' (Webster)

Atheism, in a broad sense, is the rejection of belief in the existence of deities (Wikipedia)

Означення атеїзму, як заперечення бога, уже йдуть як другорядні. Але навіть таке означення не конче означає, що ті, хто заперечує існування бога - вірять. Бо можна заперечувати Бога просто на основі того, що можна заперечувати все, існування чого не доведене.

Завважу, що українська та російська віки справді дають не основне, а лише другорядне означення атеїзму. Але то уже ментальні особливості авторів віки, які довго жили у країні, де можна було вірити у відсутність віри.

"Легко сделаться атеистом русскому человеку, легче, чем всем остальным во всем мире! И русские не просто становятся атеистами, а непременно уверуют в атеизм, как в новую веру, никак того не замечая, что уверовали в нуль." (Ф. М. Достоевский, «Идиот»)
  • 0

#245 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.11.2010 – 21:26

Перегляд дописуkalamar (11.11.2010 19:05) писав:

Не знаю, про яке пояснення йдеться, але якщо Вітольд таке говорить, то він, як і ви, не знає, що таке атеїзм. Я власне тут уже пояснив Одонацеру, що таке атеїзм, якщо ви й досі не розумієте, то важко тому чимось зарадити. Бо там проста логіка, мені важко збагнути, як то можна не розуміти. Атеїсти не вірять що Бога нема, атеїсти не вірять у Бога, тобто у атеїстів відсутня віра у Бога. Невже ви не бачите різниці між двома твердженнями "вірю що Бога нема" і "не вірю у Бога".

Каламаре, дорогенький, ну от...от візьми і кілька разів перечитай ось цю свою частинку висновку. Зроби це декілька разів...хоча...блін, ти ж мужик грамотний...я ніяк не можу зрозуміти твою ЛОГІКУ. Я навмисно виділив це слово...нє, те що ти маєш на увазі ПО ТЕКСТУ (і не тільки в цьому пості), те що ти хочеш мені донести, я прекрасно розумію, не сумнівайся, але ж, каламаре, ми ж про атеїзм... по-перше подивись, або спитай ще кого небудь тут... незнаю навіть кого, (де той Вітольд, блін! опьять п*яний?) і нехай тобі скажуть, що коли ти стоїш на тОму, мов :Атеїсти не вірять що Бога нема, атеїсти не вірять у Бога,то ти заганяєш себе у вугол, бо я, і будь хто, тебе запитає: а НА ОСНОВІ ЧОГО ти не віриш у бога ? Тобто, атеїзм собі це просто вигадав ?...що не треба вірить у бога ?...тоді це ВИГАДКА, а не атеїзм. На основі дослідів і еспериментів, світогляду, скажеш ти ? А я тебе запитаю : а які такі досліди і експерименти були проведені для ТАКОГО доказу....а ніяких, каламаре, бо вони не можливі по визначенню. Ти скаже що....нє, от цього я тобі поки що не скажу...пізніше..., я знаю що роблю і для чого...я продовжу по іншому, ти поки що, каламаре, завітай у гості до ВРЕ. Нє, я розумію, що в питаннях ідеологічних і деяких історичних, там шняга, але загалом, це досить серйозна енциклопедія і професійна. Так от, ти там обов*язково знайдеш, у визначенні атеїзму такий пункт : атеїзм заперечує ІСНУВАННЯ БОГА. Розумієш ?....запречує існування, А НЕ ВІРУ В НЬОГО. Поки що досить з цього приводу.

Цитата

Перше стверджує наявність віри у щось, друге стверджує відсутність віри. Неможна відсутність віри називати вірою. Є певна група атеїстів, яких насправді меншість, і які справді кричать, що вони заперечують Бога, але лише із того, що ця група найбільше кричить, не слідує, що їх більшість, й що вони всіх атеїстів представляють. Я вище і християнське кредо дав, із якого видно, що християни теж не стверджують, що бог є (на основі доказів), а вірять що Бог є. Безглуздо заперечувати існування Бога, бо навіть теїсти обгрунтовують Бога вірою, а не доказами, вони не стверджують, що Бог існує, вони вірять, що Бог існує.
Це все тисячу разів обговорено і не гірше тебе мені відомо.
Безглуздо спростовувати раціональними доказами чиюсь віру. І це не агностицизм, бо чистих агностиків не буває, ті із агностиків, хто здатен зробити послідовні логічні висновки із положень аностицизму, не є чистими агностиками, вони або атеїсти агностики, або теїсти агностики, а ті, хто каже, що вони чисто агностики, просто не усвідомлює, до чого послідовна логіка аностицизму веде, вони просто данину моді віддають й мають проблеми із логічним мисленням.
Конкретний приклад. Уявімо, що ви маєте знайомого, який вірить у гномів. Невже ви йому скажете, що ви вірите, що гноми не існують :angry2: .
Звичайно атеїсти й теїсти просто скажуть, що вони у гномів не вірять. Инша приключка із агностиками, бо ці скажуть, що гноми можливо існують,
Неправильно, каламаре. Неправильно - висновок про агностиків. Я тобі востаннє пояснюю різницю між агностиками і атеїстами : Атеїст не вірить у бога тому що ЗНАЄ, що бог не існує. Крапка.
Агностик, НЕ ЗНАЄ про те, чи існує бог. Крапка.
Христянин ЗНАЄ, що бог - є.
Себто, агностик скаже : я не вірю у гномів, бо не знаю що вони існують. Атеїст скаже майже теж сАме, але закінчить фразу : бо я знаю що вони не існують. І НІЯКИХ ДОКАЗІВ, атеїст не вимагатиме, ВИМАГАТИМЕ АГНОСТИК, каламаре, тому що для атеїзму, вимагати подібні докази Є АБСУРДОМ, адже він ЗНАЄ, будь які вимоги про докази, будь які намагання пояснити це відсутністю реальних проявів бога у навколишньому середовищі, автоматично переносить атеїста в ряди агностиків, каламаре. Тобто, атеїст ЗНАЄ що бога немає НЕ на основі відсутності доказів. Атеїст ЗНАЄ про це ТОМУ, каламаре, що основною платформою для цього у атеїзмі служить те, що САМ БОГ І ВІРА В НЬОГО ВИГАДАНІ "НЄВЄЖЕСТВОМ" людини. Дійшло тобі, каламаре ? Ось ОСНОВНИЙ І ГОЛОВНИЙ постулат атеїзму, а не відсутність доказів...проявів у природі, та у проведених якихось там експериментах чи дослідах.
А ось тепер, каламаре (я вже стомився, сьогодні з важкої дороги вернувся) я повертаю тебе до тОго, що весь час намагаюсь тобі пояснити : ОЦЯ ТЕЗА, що релігія і віра в бога є невіглаством в голові людини, якраз і перевернула все догори ногами щодо ВІРИ, себто, теїзм і атеїзм були породжені (дві ефімери) тими ж самісінькими силами, тиєю ж самісінькою ідеологією, тим же самісіньким тандемом : держава - церква, для тОго, щоби у Вірі не залишилось НІКОГО...одні ідуть у теїзм, а інші - у атеїзм (краще всі у теїзм)...АЛЕ НІКОГО НЕ МАЄ БУТИ У ВІРІ, ТОМУ ЩО З*ЯВИЛАСЬ КОНЦЕПЦІЯ БОГОЛЮДИНИ, вперше, каламаре, з*явився шанс на багатовікову можливість абсолютної покори РАБІВ БОЖИХ, СЕБТО РАБІВ КЕРВНИКІВ-ЦАРІВ....адже останні богомоазанники. Тобто, вже вкотре тобі кажу : теїзм і атеїзм, це суржик, це ефімера, вигадка про те, чого немає...ні теїзму, ні атеїзму, бо ніколи РЕАЛЬНО не було, не є, і не буде боголюдини, ані на землі, ані у Всесвіті. І високопосадові мирські особи, як і священнослужителі ПРО ЦЕ ПРЕКРАСНО ВІДАЮТЬ. Оце і весь твій атеїзм. Ги ги ги. А ти мені тут...знову починаєш шукать різні напрямки в тОму, про що тобі написали у різні часи та у різних джерелах... ОТІ ШО ВІДАЮТЬ. Вони про це відають ось уже 2000 років, і будуть відати, і будуть "розвивати" теїзм і АТЕЇЗМ, щоби одні ЗНАЛИ що бог є, а другі - ЗНАЛИ, що бога немає....і сперечались до кінця Всесвіту...забувши про свою Суть Людини, наРОДженою РОДом, котрий....підніми очі, каламаре, там зорі, там Всесвіт...ти частина всеього цього, а не теїст чи атеїст...тобі Предки багато тисяч років назад вказали, а ти, як "агнець божий"...тіко рухаєшся в отарі атеїстів проти руху отари теїстів. Ох!...спасайте !
А тепер, передивись свої пости і сам собі скажи що ж ти сповідуєш.

Повідомлення відредагував Безбожник: 11.11.2010 – 21:46

• 0

#246 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4226 повідомлень

Відправлено 11.11.2010 – 22:18

Перегляд дописуБезбожник (11.11.2010 21:26) писав:

Каламаре, дорогенький, ну от...от візьми і кілька разів перечитай ось цю свою частинку висновку. Зроби це декілька разів...хоча...блін, ти ж мужик грамотний...я ніяк не можу зрозуміти твою ЛОГІКУ. Я навмисно виділив це слово...нє, те що ти маєш на увазі ПО ТЕКСТУ (і не тільки в цьому пості), те що ти хочеш мені донести, я прекрасно розумію, не сумнівайся, але ж, каламаре, ми ж про атеїзм... по-перше подивись, або спитай ще кого небудь тут... незнаю навіть кого, (де той Вітольд, блін! опьять п*яний?) і нехай тобі скажуть, що коли ти стоїш на тОму, мов :Атеїсти не вірять що Бога нема, атеїсти не вірять у Бога,то ти заганяєш себе у вугол
Ви давно себе у логічний кут загнали, навіть не знаю чи продовжувати, чи просто так залишити. Ви надто довіряєте вичитаним із інтернету міркуванням людей, які насправді не надто із логікою дружать й просто чужі міркування повторюють. Нічого проти Вітольда не маю, але сумніваюсь, що він у логіці сильний.
Дайте відповіді на запитання.
Чи ви вірите у гномів?
Чи ви вірите у Бумуку?
Чм ви вірите, що в галактиці Андромеда існує телепорт, подібний до телепорту в третіх Героях?
Чи ви вірите, що феї живляться нектаром?

, бо я, і будь хто, тебе запитає: а НА ОСНОВІ ЧОГО ти не віриш у бога ?
Коли відповісте на вищі питання, я відповім на це.
Можете й не відповідати, а просто злізти із дискусії, я зрозумію.

Неправильно, каламаре. Неправильно - висновок про агностиків. Я тобі востаннє пояснюю різницю між агностиками і атеїстами : Атеїст не вірить у бога тому що ЗНАЄ, що бог не існує. Крапка.
Агностик, НЕ ЗНАЄ про те, чи існує бог. Крапка.
Христянин ЗНАЄ, що бог - є.
Від того, що ви це повторюєте, це не стає правдою
Християнин не знає чи Бог існує, він вірить, що Бог існує. Ті, які кажуть, що вони знають, що Бог існує, приводять певні докази свого знання (ЗЮП, хоча він свідок, свідки до того схильні), але ті докази спростовуються. Але то меншість, більшість нормальних християн цілком усвідомлюють, що вони вірять, а не знають. Я вище вам симол віри приводив.
"Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого." вірую, а не знаю.
Атеїст не вірує.
Агностик твердить про неможливість пізнати Бога. Він каже що неможливо знати напевно, чи існує Бог, чи ні. Завважте, і християнин, і атеїст гворять про віру в Бога, й лише агностик заводить мову про знання, чи Бог існує. Власне тут агностик і попався. Бо агностик не може ані заперечити, ані довести існування фей, порталів, дев’ятиногих слонів, кентаврів, жовтих крокодилів... :)

Себто, агностик скаже : я не вірю у гномів, бо не знаю що вони існують.
Ніколи, на якій підставі агностик не вірить у гномів :angry2: , адже він не знає чи вони існують. А якщо він не знає, чи вони існують, то вони можуть як існувати, так і не існувати, на якій підставі агностик вирішив у них не вірити, а не вірити!!! :unsure: Звідки така неповага до гномів :), які на думку агностика можливо існують!!!
  • 0

#247 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 11.11.2010 – 23:07

я не пяний, але мені тут нудно.
ну який сенс перечитувати всі оці багатолітер...
нічого не зміниться
  • 0

#248 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 11.11.2010 – 23:29

Перегляд дописуkalamar (11.11.2010 22:18) писав:

Ви давно себе у логічний кут загнали, навіть не знаю чи продовжувати, чи просто так залишити. Ви надто довіряєте вичитаним із інтернету міркуванням людей, які насправді не надто із логікою дружать й просто чужі міркування повторюють. Нічого проти Вітольда не маю, але сумніваюсь, що він у логіці сильний.
Дайте відповіді на запитання.
Чи ви вірите у гномів?
Чи ви вірите у Бумуку?
Чм ви вірите, що в галактиці Андромеда існує телепорт, подібний до телепорту в третіх Героях?
Чи ви вірите, що феї живляться нектаром?

Ну незнаю, куди там і кому злазити, але ти вже зліз. Відповідь питанням на питання - тому підтвердження. А якщо додати перхід на Бумуків, гномів та фей котрі стоять у чергу до телепорту в Андромеді, то і поготів. І ще, каламаре, Я ПРАКТИЧНО НІЧОГО НЕ ЧИТАЮ В ІНТЕРНЕТІ, оскільки досить довго служив у серйозному спецпідрозділі, де професійно готували вмінню не тіко вбивати і виживати, але і відрізняти шнягу від дези, ну і... вчили як це організовувати для інших.

Цитата

Коли відповісте на вищі питання, я відповім на це.

Уже відповів

Цитата

Відповісти
Можете й не відповідати, а просто злізти із дискусії, я зрозумію.

Я тебе теж, зрозумів.

Цитата

Від того, що ви це повторюєте, це не стає правдою

Та аби ж я.

Цитата

Християнин не знає чи Бог існує, він вірить, що Бог існує.

Цитата

Ті, які кажуть, що вони знають, що Бог існує, приводять певні докази свого знання

Ги ги ги...знаток христянства..."коли ж хто любить бога, тому дані ЗНАННЯ ВІД НЬОГО". Це про христян, каламаре...не плутай з атеїстами. Отож, запам*ятай, хто христянин, а не тріпло, той в курсі дєла, себто, ЗНАЄ. І йому до задниці твої доморощені "філософські" висновки.

Цитата

"Вірую в Єдиного Бога Отця, Вседержителя, Творця неба і землі, всього видимого і невидимого." вірую, а не знаю.

Оця туфта, каламаре. не аргумент, оскільки в церкві написаний, а не байблою, це по перше, і далеко не для усього христянства, це по друге. Христянство, каламаре, в біблії шукають, а не в трудах попів.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (11.11.2010 23:07) писав:

я не пяний, але мені тут нудно.
ну який сенс перечитувати всі оці багатолітер...
нічого не зміниться

Та правий ти, правий. Ніфіга не зміниться. По цьому случаю, можна й дьорнуть...мо шо зміниЦЦЯ ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 11.11.2010 – 23:27

• 0

#249 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 12.11.2010 – 06:42

Перегляд дописуkalamar (11.11.2010 22:18) писав:

Ось ще одне кредо абсурдної креди.
Підходить і для теістів і для атеїстів.

Credo quia absurdum est
«вірую, ибо абсурдно»
  • 0

#250 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4226 повідомлень

Відправлено 12.11.2010 – 07:09

Перегляд дописуБезбожник (11.11.2010 23:29) писав:

Ги ги ги...знаток христянства..."коли ж хто любить бога, тому дані ЗНАННЯ ВІД НЬОГО". Це про христян, каламаре...не плутай з атеїстами. Отож, запам*ятай, хто христянин, а не тріпло, той в курсі дєла, себто, ЗНАЄ. І йому до задниці твої доморощені "філософські" висновки.
Там лише про знання від Бога говориться, а не знання, що Бог існує.

Якщо вам аж так треба знати, у що атеїсти вірять, то я десь вище уже написав, вони вірять у пізнаваність світу. До речі, саме тому, що вони вірять у пізнаваність світу, вони не вірять у надприродне. Бо то взаємно виключні речі. Напр. якщо життя має надприродне походження, то походження життя не пізнаване. Це, до речі, спростовує инші популярні заяви, начебто атеїзм є клоном-антиподом християнства, й не може без християнства існувати. Та цитата із Достоєвського, яку я вище приводив, звичайно гарна, вона гарно схоплює один момент, але вона хибна, атеїзм не нуль. Хоча ті атеїсти, про яких там сказано, які "увірували" в атеїзм, справді увірували в нуль, увірували у відсутність віри.

Щодо агностиків, то я згоден, ідеальні агностики то справжні невіруючі, бо вони теж не знають, чи світ пізнаваний, чи ні. Вони насправді нічого не знають, навіть того чи вони існують, чи ні.

Повідомлення відредагував kalamar: 12.11.2010 – 07:11

• 0

#251 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 12.11.2010 – 17:18

Перегляд дописуkalamar (12.11.2010 07:09) писав:

Там лише про знання від Бога говориться, а не знання, що Бог існує.

"Хоч є і так звані боги, чи то на небі. чи на землі,-так як багато панів, і богів багато, але в нас один Бог Отець, від котрого все, і ми для Нього, і один Господь Ісус Христос, через якого все і ми через Нього.
Та не в усіх ТАКЕ ЗНАННЯ, бо деякі ще й досі з совістю, ЩО ВИЗНАЄ ІДОЛІВ, їдять ідоложертовне
...."

Видно, тобі каламаре ? чи нє ? тут, у біблії, іде порівняння христян з язичниками, підкреслюється, що христяни ЗНАЮТЬ про існування як Отця, так і Сина, водночас, показується які ми, язичники ніби то тупі.

Цитата

Якщо вам аж так треба знати, у що атеїсти вірять, то я десь вище уже написав, вони вірять у пізнаваність світу.
Да ? Та шо ти кажеш ? Уяви собі, христяни теж...вірять в пізнаваність світу...мАло тОго, каламаре, - можливість пізнання світу, у христян є одним із свідчень існування бога. Це свідчення починається словами : "Спочатку бог сотворив небо і землю..." далі по тексту, каламаре.

Цитата

Це, до речі, спростовує инші популярні заяви, начебто атеїзм є клоном-антиподом християнства, й не може без християнства існувати.

Нє, каламаре, це підкрекслює зовсім інше. Це підреслює, що юдохристянство не може існувати без Сатани, а Сатана не може існувати без юдохристянства. І те і друге, є взаємооб*єднуюча ідеологія однієї книжечки - байбли. Себто, вона побудована, скомпільована так, що штампує на світ теїстів і атеїстів. Себто, "філософів" про НІЩО. Це, ВНУТРІШНЯ ПОТРЕБА БІБЛІЇ. Себто, наявнясть умніків "за" і "проти". Обов*язково в КОРДОНАХ юдохристянства, і ні в якому разі, не поза цим кордоном, бо там - Віра. І ти, каламаре - результат цього процесу. Ти знаходишся у тОму ж самісінькому жидівському лайні, що і христяни, от тільки стверджуєш, що воно смердить НЕ ТАК, як христяни кажуть. Що, по любому, показує теїстів і атеїстів, як два доданки ОДНІЄЇ І ТІЄЇ Ж ЗАГАЛЬНООБ*ЄДУЮЧОЇ СУМИ.

Повідомлення відредагував Безбожник: 12.11.2010 – 17:28

• 0

#252 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4226 повідомлень

Відправлено 13.11.2010 – 09:19

Перегляд дописуБезбожник (12.11.2010 17:18) писав:

"Хоч є і так звані боги, чи то на небі. чи на землі,-так як багато панів, і богів багато, але в нас один Бог Отець, від котрого все, і ми для Нього, і один Господь Ісус Христос, через якого все і ми через Нього.
Та не в усіх ТАКЕ ЗНАННЯ, бо деякі ще й досі з совістю, ЩО ВИЗНАЄ ІДОЛІВ, їдять ідоложертовне
...."

Видно, тобі каламаре ? чи нє ? тут, у біблії, іде порівняння христян з язичниками, підкреслюється, що христяни ЗНАЮТЬ про існування як Отця, так і Сина, водночас, показується які ми, язичники ніби то тупі.
Передусім, то теж нічого не доводить, бо то лише ваше розуміння тих фраз. Більшість християн знає, що вони вірять, а не знають. Але насправді то не суттєво для нашої суперечки. Бо ті, які гадають, що вони знають, що Бог існує, просто помиляються, адже довести свого знання вони не можуть :unsure: , то настільки просто. Є атеїсти, активні борці із релігією :angry2: , які заперечують Бога. Як на мене вони помилку роблять, бо що значить щось заперечувати, то гадаю заперечувати щось на підставі якихось доказів. А заперечувати на підставі доказів можна лише те, що на підставі якихось доказів стверджується. Заперечення зводиться до спростування тих доказів, які щось стверджують. А оскільки доказів які створджують існування Бога нема, то нема і що заперечувати. Й не розповітайте про теорему Геделя, бо то математика. Для тих, які заперечують, щоб повправлятись, так би мовити набити руку, для початку треба заперечити існування гномів :) . Ви ніяк не можете довести вашому знайомому, який в гномів вірить, що гноми не існують, ви лише можете йому сказати, що ви у гномів не вірите, все. Ви можете заперечити гномів на основі Бритви Оккама й принципу Поппера, але ваш знайомий вам просто скаже, що він вірить у гномів, а не у Бритву Оккама й принцип Поппера.
В науці справді коли висувається якась гіпотеза, то доведення тієї гіпотези лежить на тому, хто гіпотезу висуває, якщо той, хто гіпотезу висуває, не може її довести, то й заперечувати ту гіпотезу звичайно потреби немає. Але релігія не наука!!!. Дурість заперечувати чиюсь ірраціональну віру на основі бритви Оккама чи вказувати йому, що його віра не фальсифіковна. Релігія - то не наукова теорія.

Да ? Та шо ти кажеш ? Уяви собі, христяни теж...вірять в пізнаваність світу...мАло тОго, каламаре, - можливість пізнання світу, у христян є одним із свідчень існування бога. Це свідчення починається словами : "Спочатку бог сотворив небо і землю..." далі по тексту, каламаре.
Не вірять, бо пояснення невідомого надприродним то не пізнання світу, то просто заглушка на невідоме. Ми не знаємо звідки взялась ДНК, а те, мовляв ДНК Бог створив, просто пов`язка на очі, мета якої приховати те, що ми того не знаємо, й створити ілюзію наче ми то "пізнали". Доведіть, що ДНК створив Бог, тоді поговоримо про то "пізнання".

Себто, наявнясть умніків "за" і "проти".
Я не проти християнства, я не заперечую Єгову, Кетцалькоатля, Артеміду, Зевса, Одина, Велеса, Рода, Ваала, я в них просто не вірю, скільки можна повторювати.
  • 0

#253 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 13.11.2010 – 18:14

Перегляд дописуkalamar (13.11.2010 09:19) писав:

Передусім, то теж нічого не доводить, бо то лише ваше розуміння тих фраз. Більшість християн знає, що вони вірять, а не знають. Але насправді то не суттєво для нашої суперечки. Бо ті, які гадають, що вони знають, що Бог існує, просто помиляються, адже довести свого знання вони не можуть :unsure: , то настільки просто.

"Ті", це які, каламаре ?. Оця твоя дурниця: "Більшість християн знає, що вони вірять, а не знають" легко, нєфіг дєлать, спростовується байблою : "і біси теж вірять".
Згідно цього :
"коли ж бо Христос не воскрес, то проповідь наша даремна, даремна також віра ваша!",
А тому :
"Та я знаю, що мій Викупитель живий, і останнього дня Він підійме із пороху".
Каламаре, христяни знають, а не просто вірять, по тій простій причині, що їхній бог явився особисто, мАло тОго, він у них - воскрес. І вони про це знають як факт. Біблія, до твого відому, взагалі не піднімає питання віри В БОГА, вона спрямовує свою паству вірити богУ. Конкретному, каламаре, про котрого вони знають і залишається тільки питання вірити йому, себто, в обіцянку царства небесного. От якраз у ЦЕ, христяни ВІРЯТЬ, а ти мені тут...я міг би тобі навести безліч прикладів з євангеліє, коли звернення починається зі слів-питання: "Хіба не знаєте ?....", і до речі, жидівський бог являв себе людям неодноразово у різних варіаціях, а не тіко тілі Христа, ЯК ФАКТ, щоби вони ЗНАЛИ про його існування, а не просто вірили. До прикладу, закони (в тому числі десятислів*я) були не просто дані Мойсею, були не просто дані через сакральні тексти чи откровення, (на чОму ти наполягаєш), вся ця шняга, каламаре, була зачитана їхнім богом ОСОБИСТО для всього (без винятку !) жидівського народу біля гори Сінай. І ніякого "відкриття", Мойсей, в цьому сенсі, для народу не зробив бо всі це чули і бачили...те що їм належало бачити, єстєсстно.
І більше, я про це говорити не хочу...я тобі шо?...христянський піп, чи шо ?

Цитата

Є атеїсти, активні борці із релігією :angry2: , які заперечують Бога. Як на мене вони помилку роблять, бо що значить щось заперечувати, то гадаю заперечувати щось на підставі якихось доказів. А заперечувати на підставі доказів можна лише те, що на підставі якихось доказів стверджується. Заперечення зводиться до спростування тих доказів, які щось стверджують. А оскільки доказів які створджують існування Бога нема, то нема і що заперечувати.

На тобі доказ :"Христос воскрес із мертвих"...ги ги ги, це ЗНАЄ кожен христянин... спробуй запереч на підставі інших доказів.
А на доданок, на тобі заморочку : коли ти бачиш пташечку, ти бачиш, що?, пташечку чи образ ? Хіба ти можеш довести, як факт, що ти бачиш саме пташку ? Адже цей образ сформований у тебе (через зір) ДЕ ?...то отож...якщо виходити з твоєї цитати вище, то взагалі, каламаре, НЕМОЖЛИВО довести на підставі доказів - НІЧОГО.
Отож, шоб ти знав, образ Христа, як факт, у христянина знаходиться в тій же частині головного мозку, де знаходиться созераємая тобою пташечка, як ФАКТ перетвореного електричного сигналу, і не більше тОго, а тепер закрий очі...шо ти бачиш?, а ніфіга, дивно да, каламаре, орган, котрий сформував пташечку нам в голові (мізку) є, а ніфіга не видно, заткни вуха, стане ніфіга не чутно, а орган все там же - у мізку, котрий, сам по собі ніфіга не бачить, не чує, не нюхає і ти ди, і ти на основі цього хочеш комусь довести справедливість ТВ Ейнштейна ?...або ж, каламаре, якщо ти вважаєш, що не немає доказів існування Христа, то це стосується і пташечки...і взагалі ніфіга немає, тоді про шо ми тут калякаєм ?

Цитата

Я не проти християнства, я не заперечую Єгову, Кетцалькоатля, Артеміду, Зевса, Одина, Велеса, Рода, Ваала, я в них просто не вірю, скільки можна повторювати.

Я зрозумів, що ти не проти. Я навіть написав уже раніше, що ти людина РЕЛІГІЙНА, але поки що не знаєш про це.
  • 0

#254 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4226 повідомлень

Відправлено 14.11.2010 – 06:21

Перегляд дописуБезбожник (13.11.2010 18:14) писав:

Каламаре, христяни знають, а не просто вірять, по тій простій причині, що їхній бог явився особисто, мАло тОго, він у них - воскрес. І вони про це знають як факт. Біблія, до твого відому, взагалі не піднімає питання віри В БОГА, вона спрямовує свою паству вірити богУ.
Сама по собі Біблія є текст, в несхибність якого християнин мусить вірити. Так що забудьте своє цитування Біблії. Воно нічого не доводить. Марно ви Біблію вивчали, тут знання Біблії вам не допоможе :angry2: .

Перегляд дописуБезбожник (13.11.2010 18:14) писав:

На тобі доказ :"Христос воскрес із мертвих"...ги ги ги, це ЗНАЄ кожен христянин... спробуй запереч на підставі інших доказів.
Невже у вас аж так кепсько із логічним мисленням. Я не заперечую того, що Христос воскрес, я в то не вірю. Не вірю хоча б тому, що я не вірю, що у Біблії написана правда. Християнин мусить вірити у несхибність Біблії, щоб вірити тому, що у Біблії написано. Ніяк ви віри не обійдете, і не перетворите віру у знання. Так що правильний символ віри у церкві склали, то просто ви не розбираєтесь.

Й зрозумійте, я не борюсь із християнством, я заперечую ваші заяви наче атеїзм то віра, що Бога нема :unsure:, й наче атеїзм логічно не послідовний. І атеїзм, і теїзм логічно послідовні, логічно не послідовні ті, хто себе агностиками називає. На практиці то не агностики, а просто ті, хто не може визначитись чиї докази вагоміші.

Повідомлення відредагував kalamar: 14.11.2010 – 06:40

• 0

#255 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6684 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 14.11.2010 – 10:07

Перегляд дописуkalamar (14.11.2010 06:21) писав:

... логічно не послідовні ті, хто себе агностиками називає. На практиці то не агностики, а просто ті, хто не може визначитись чиї докази вагоміші.
ті хто не можу визначитися - це просто невизначені, а не агностики. агностики ж ті, що визначилися на тему, що не потрібно визначатися.
  • 0

#256 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.11.2010 – 10:50

Перегляд дописуkalamar (14.11.2010 06:21) писав:

Сама по собі Біблія є текст, в несхибність якого християнин мусить вірити.

Ги ги ги...це для кого текст, а для міліонів христян - спілкування з їхнім богом, оскільки, "слово боже"...не сміши людей.

Цитата

Так що забудьте своє цитування Біблії. Воно нічого не доводить. Марно ви Біблію вивчали, тут знання Біблії вам не допоможе :angry2:
.

Ну ну.

Цитата

Невже у вас аж так кепсько із логічним мисленням. Я не заперечую того, що Христос воскрес, я в то не вірю.

Не заперечую, але не вірю... В кого в кого у нас з логікою проблєми ?

Цитата

Не вірю хоча б тому, що я не вірю, що у Біблії написана правда.

Круто. Залишається пустячок - показати на чОму заснована така позиція ? На чомусь реальному, чи просто : не вірю і все тут.

Цитата

Ніяк ви віри не обійдете, і не перетворите віру у знання. Так що правильний символ віри у церкві склали, то просто ви не розбираєтесь.

А Христос тут яким боком ? Мало шо там у церкві склали.

Цитата

Й зрозумійте, я не борюсь із християнством,

Не переймайся. Я давно це зрозумів. З яких це беників ти боротимешся з самим собою ?

Цитата

я заперечую ваші заяви наче атеїзм то віра, що Бога нема

Наклеп. Я ніде не казав, що атеїзм то віра. Я сказав що ви граєте з христянством на одному полі, себто, там де одна вівця Христова каже "вірю", інша вівця Христова каже, "не вірю", оскільки обидві овечки - пероблений байблою продукт. Тобто, каламаре, якщо вже конкретизувати, ти особисто, яскравий зразок апостола Фоми...угу...прИклади тобі подавай...докази...дірки на долонях...от якраз оцю обставину я зрозумів давно...набагато раніше тебе...воно в тебе не лобі написано...тобто у твоїх постах, і заперечувати це, безглуздо. Ага.

Цитата

І атеїзм, і теїзм логічно послідовні,

А хто ж споре ? Цілком послідовні, оскільки суперечностей, в цілому, поміж атеїзмом і теїзмом немає. Вони курсують рука об руку в одному напрямку, але зображуючи суперечку - до комуніз...тьху ти! до царства божого, тіко працюють на контрасті: один у нього вже вірить, а інший каже, брехня, бо сильно хоче щоб йому якнайшвидше, раніше теїста, подали те царство як факт...з видами на жительство, єсстно. Так і хочеться сказати : вєрной дорогой ідьоте товаріщі ! Розумієш, мене каламаре, нє?...ну тобто, дві біблійні овечки...одна каже "бе", а друга "ме"...а пастух один і той же... ти коли небудь шось чув про добіблійний атеїзм ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 14.11.2010 – 11:00

• 0

#257 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 14.11.2010 – 12:56

Перегляд дописуБезбожник (14.11.2010 10:50) писав:

Так і хочеться сказати : вєрной дорогой ідьоте товаріщі ! Розумієш, мене каламаре, нє?...ну тобто, дві біблійні овечки...одна каже "бе", а друга "ме"...а пастух один і той же... ти коли небудь шось чув про добіблійний атеїзм ?

Це теж не канає.
Він вже розповідав про немовлят-атеїстів. :angry2:
  • 0

#258 Justaman

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 240 повідомлень
  • Місто:Justalittleniceplace

Відправлено 14.11.2010 – 15:08

Перегляд дописуБезбожник (8.11.2010 19:33) писав:

Навряд чи це допоможе тобі вміти швидко читати, одночасно аналізувати, "на льоту" схоплювати думку опонента,
і, знову таки, одночасно, виділити "червону нитку" написаного ним. Цьому вчаться ще в школі, а не тут. Удачі.
Чию думку схоплювати, каламара? Бо я бачу, що в основному ви тут "сообразілі на двоїх" :ggggg: . Ваше ж псевдофілософське безкінечне розтягування гуми мало хто читає, а якщо і читає, то без хитання голови не обходиться. Майстри аморфної абстракції.
  • 0

#259 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень

Відправлено 14.11.2010 – 17:04

Перегляд дописуJustaman (14.11.2010 15:08) писав:

Чию думку схоплювати, каламара? Бо я бачу, що в основному ви тут "сообразілі на двоїх" :ggggg: . Ваше ж псевдофілософське безкінечне розтягування гуми мало хто читає, а якщо і читає, то без хитання голови не обходиться. Майстри аморфної абстракції.

Якщо я спілкуюсь з сусідкою зліва, то мені по барабану чи слухає це сусідка справа. Якщо тобі відоме щось НЕ псевдофілософське, я тебе вітаю, ти покажи його сюди, бо поки що, у філософії, цього нікому не вдалось. Ну дик...шо там у тебе є...окрім чужих філософських висновків ? Що небудь власненьке, бажанно. Давай, а то таке...шось ляпнув і в кущі...ти спростуй, спочатку, покажи своє власне розуміння (нехай навіть помилкове, адже це просто теревені), але ж таки своє...а ми подивимось на що ти здатен окрім посилання на "авторитетів". От тоді і головою похитаємо.
  • 0

#260 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4226 повідомлень

Відправлено 14.11.2010 – 18:17

Круто. Залишається пустячок - показати на чОму заснована така позиція ? На чомусь реальному, чи просто : не вірю і все тут.
Але ви відмовились відповідати на питення про існування гномів, і портал у Андромеді, подібний до порталів у героях 3. Тож або навіть не заїкайтесь про чому, або кажіть, чи вірите ви у гномів. Я в то не вірю, на тій самій підставі, на якій я не вірю у гномів і той портал у Андромеді.

Не заперечую, але не вірю... В кого в кого у нас з логікою проблєми ?
Це просто питання розуміння слів, я не можу заперечувати, щось чітко невизначане, й я не можу заперечувати святість Біблії, але я можу заперечувати аргументи, які доводять святість Біблії. Я можу заперчувати аргументи за існування гномів вашого віруючого у гномів знайомого, але я не бачу сенсу якихось невизначених гномів заперечувати. Чому я маю заперечувати Бога, якщо навіть не маю пристойного визначення, що розуміє під Богом опонент.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних