Перейти до вмісту

Єдина світова релігія

Повідомлень в темі: 292

#141 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 25.04.2008 – 16:05

Перегляд дописуSotnik (25.04.2008 13:04) писав:

Я вважаю, що Аничка має рацію.
Самий натуральний психоз... Сьогодні хтів купити якусь булку чи пиріжок... Ага, дуля з маком! Куди не глянь - самі паски!
Ладно, якби ще наші були караваї, а то на єврейський манер всі спечені.
Люди святкують Пасху, Великдень та Воскресіння Христове... Три в одному! Це ж три зовсім різні за змістом і традицією свята...
А пофігу! Байдуже що святкувати, аби наливали повніше... Ганьба! Сором! Не можна народу бути таким стадом! Пора вже голову мати!
Тут описано для тих хто цікавиться, а не тупо поклони б'є, що кожне з цих свят означає і чому святкують православні зараз, а католики вже відзначили...
а Ви чому зі своєю дружиною не святкуєте? У Вас проблеми?

Повідомлення відредагував Limit Maximum: 25.04.2008 – 16:18

• 0

#142 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 25.04.2008 – 19:24

Перегляд дописуLimit Maximum (25.04.2008 17:05) писав:

а Ви чому зі своєю дружиною не святкуєте? У Вас проблеми?
А хіба я казав, що не святкую? Святкую. Тільки не Пасху, а Великдень (зараз вже буде дубль 2 :lol: ). Хто не знає повідомлю, що Великдень був 23 березня, на весняне рівнодення.
Та справа ж не в тім, святкую я чи ні. А в тім, що таким чином (змішанням в одну купу всіх свят та традицій) єдину світову релігію не побудуєш. Бо сама єресь якась виходить богопротивна... Прости, Боже...

Повідомлення відредагував Sotnik: 25.04.2008 – 19:24

• 0

#143 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 25.04.2008 – 19:47

Перегляд дописуSotnik (25.04.2008 20:24) писав:

А хіба я казав, що не святкую? Святкую. Тільки не Пасху, а Великдень (зараз вже буде дубль 2 :happy1: ). Хто не знає повідомлю, що Великдень був 23 березня, на весняне рівнодення.
Та справа ж не в тім, святкую я чи ні. А в тім, що таким чином (змішанням в одну купу всіх свят та традицій) єдину світову релігію не побудуєш. Бо сама єресь якась виходить богопротивна... Прости, Боже...
так я щось досі не розумію що Ви хочете побудувати єдину світову релігію чи ні? :lol:
І що поганого у св'яткуванні різних св'ят в одному, якщо вони об'єднують людей?
  • 0

#144 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 25.04.2008 – 21:55

Хочу я щоб була єдина світова релігія? Мабудь ні...
Але є в цій темі обговорюємо не власні бажання, а обставини і можливість появи такої єдиної релігії.
Поганого в тому, що різні свята збігаються, нема нічого... Погано те, що люди не розуміють, забули сакральний зміст цих свят. Не може, не має права невігластво бути базою для об'єднання людей...
  • 0

#145 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 26.04.2008 – 15:40

Перегляд дописуSotnik (25.04.2008 22:55) писав:

Погано те, що люди не розуміють, забули сакральний зміст цих свят. Не може, не має права невігластво бути базою для об'єднання людей...
я думав людей має об'єднувати любов та повага, а не відсутність невігластва в обрядах.
Чи то може вже духовні цінності вже зараз не "в моді"?
  • 0

#146 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 26.04.2008 – 16:44

Перегляд дописуLimit Maximum (26.04.2008 16:40) писав:

я думав людей має об'єднувати любов та повага, а не відсутність невігластва в обрядах.
Чи то може вже духовні цінності вже зараз не "в моді"?
:lol: Не впевнений що ті цінності, про які Ви запитуєте, називаються саме "духовними"... Але вони були, є і будуть.
Я проти підміни одних цінностей, які були притаманні народу з давніх давен, на інші, чужі, а іноді і ворожі...
В цьому святі, що зараз відбувається, які цінності є нашими, народними, а які принесені від ворожого племені?
1. Свято перемоги життєдайного світлого теплого сонця над темрявою та холодом зими, початок нового господарського циклу.
2. Відзначення різанини єгиптян єврейським богом.
3. Відзначення воскресіння після страти сина цього бога.
Я проти, щоб наше свято називалося "перескок"! (слово "пасха" - це слово "пейсах", адаптоване під нашу вимову, щоб не так матюкливо звучало. А "пейсах" перекладається як "стрибок", перестриб", "перескок". Бо саме в такий спосіб єврейський бог діставався через паркани до осель сплячих єгиптян, де вирізував всіх первородних.)
Можу і про Ісуса висловитись, але з поваги до почуттів вірян на передодні свята не буду цього робити. Як небудь в інший раз...

ПеС. А Ви, пане Limit Maximum, чому не приєднуєтесь до акції?

Повідомлення відредагував Sotnik: 26.04.2008 – 16:47

• 0

#147 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 26.04.2008 – 17:12

Перегляд дописуAleg_@tor (9.04.2008 12:48) писав:

Єдна релігія можлва тільки тоді коли всім відкриється істина (правда)!
А якщо істина не одна?
  • 0

#148 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 19:04

Перегляд дописуSotnik (26.04.2008 17:44) писав:

Я проти, щоб наше свято називалося "перескок"! (слово "пасха" - це слово "пейсах", адаптоване під нашу вимову, щоб не так матюкливо звучало. А "пейсах" перекладається як "стрибок", перестриб", "перескок". Бо саме в такий спосіб єврейський бог діставався через паркани до осель сплячих єгиптян, де вирізував всіх первородних.)
Можу і про Ісуса висловитись, але з поваги до почуттів вірян на передодні свята не буду цього робити. Як небудь в інший раз...
То Ви часом не ці рядки маєте на увазі?:
Вiд Iвана 10
1 Поправді, поправді кажу вам: Хто не входить дверима в кошару, але перелазить деінде, той злодій і розбійник.
2 А хто входить дверима, той вівцям пастух.
3 Воротар відчиняє йому, і його голосу слухають вівці; і свої вівці він кличе по йменню, і випроваджує їх.
4 А як вижене всі свої вівці, він іде перед ними, і вівці слідом за ним ідуть, бо знають голос його.
5 За чужим же не підуть вони, а будуть утікати від нього, бо не знають вони чужого голосу.
6 Оцю притчу повів їм Ісус, але не зрозуміли вони, про що їм говорив.
7 І знову промовив Ісус: Поправді, поправді кажу вам, що Я двері вівцям.
8 Усі, скільки їх перше Мене приходило, то злодії й розбійники, але вівці не слухали їх.
9 Я двері: коли через Мене хто ввійде, спасеться, і той ввійде та вийде, і пасовисько знайде.
10 Злодій тільки на те закрадається, щоб красти й убивати та нищити. Я прийшов, щоб ви мали життя, і подостатком щоб мали.
11 Я Пастир Добрий! Пастир добрий кладе життя власне за вівці.
12 А наймит, і той, хто не вівчар, кому вівці не свої, коли бачить, що вовк наближається, то кидає вівці й тікає, а вовк їх хапає й полошить.
13 А наймит утікає тому, що він наймит, і не дбає про вівці.
14 Я Пастир Добрий, і знаю Своїх, і Свої Мене знають.
15 Як Отець Мене знає, так і Я Отця знаю, і власне життя Я за вівці кладу.

Цитата

ПеС. А Ви, пане Limit Maximum, чому не приєднуєтесь до акції?
Бо це якась показуха. ІМХО.

Перегляд дописуСварус (26.04.2008 18:12) писав:

А якщо істина не одна?
Істина одна - то правда в кожного своя.
  • 0

#149 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 19:39

Не можу погодитися з Вами що акція з вшанування та скорботи з приводу катастрофи на Чорнобильській АЕС є показухою.
Дуже багатьом українцям, та й не тільки нам, ця подія відлунює душевним болем.
Цілком можливо, навіть найвірогідніше те, що в основу теорії майбутньої світової релігії буде внесено і Чорнобиль...

Я не мав на увазі наведену Вами цитату з Євангелія від Івана. В Україні ніколи овцеводство не було розвинутим. Це скоріше хоббі ніж галузь тваринництва. Наведена цитата - це ще одне свідчення того, що писалося це все для кочових народів, які промишляли скотоводством.
  • 0

#150 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 27.04.2008 – 19:40

Перегляд дописуLimit Maximum (27.04.2008 20:04) писав:

Істина одна - то правда в кожного своя.
Докази в студію! Квадрат теж не трикутний а круглий, і Ш0?
  • 0

#151 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 20:02

Перегляд дописуSotnik (27.04.2008 20:39) писав:

Не можу погодитися з Вами що акція з вшанування та скорботи з приводу катастрофи на Чорнобильській АЕС є показухою.
Дуже багатьом українцям, та й не тільки нам, ця подія відлунює душевним болем.
Цілком можливо, навіть найвірогідніше те, що в основу теорії майбутньої світової релігії буде внесено і Чорнобиль...
так, мені прикро. А аватар міняти це як на мене є показово.

Цитата

Я не мав на увазі наведену Вами цитату з Євангелія від Івана.
ну то Ви щось напутали чи що.

Цитата

В Україні ніколи овцеводство не було розвинутим. Це скоріше хоббі ніж галузь тваринництва. Наведена цитата - це ще одне свідчення того, що писалося це все для кочових народів, які промишляли скотоводством.
це не хоббі. В Карпатськох горах це віками є і був один з впливових засобів виживання. І це в Україні.
  • 0

#152 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 27.04.2008 – 21:44

Перегляд дописуLimit Maximum (27.04.2008 21:02) писав:

це не хоббі. В Карпатськох горах це віками є і був один з впливових засобів виживання. І це в Україні.
Вибачаюсь. Так, дійсно, в Карпатах і в Криму можна побачити отари овець. Більш ніде в Україні не побачиш великих отар. Хлібороби вирощують корів і свиней. Не знаю, чи пасуть свиней, а череду я в дитинстві пас... Можу засвідчити, що поради Ісуса щодо випасу овець не підходять для корів.

Повідомлення відредагував Sotnik: 27.04.2008 – 21:44

• 0

#153 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 512 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 27.04.2008 – 23:05

Перегляд дописуSotnik (27.04.2008 20:39) писав:

...Цілком можливо, навіть найвірогідніше те, що в основу теорії майбутньої світової релігії буде внесено і Чорнобиль...

дещо про Чорнобиль у Ходоса (у розрізі формування світової релігії)
(див. "Чернобыльское чудо") http://libereya.ru/biblus/hodos2.html
  • 0

#154 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.04.2008 – 15:48

Риторичне питання Аничка, ти ж уже в питанні натякаєш на відповідь, могла б відразу знаки оклику ставити. А варіантів відповідей у розділі "Релігія" більш ніж достатньо, навіть нехочеться повторювати.
  • 0

#155 Rock-Girl

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 28.04.2008 – 15:51

релігія - це не шось таке через шо мож створювати війни і вбивати інших. Нехай кожен вірить в те шо хоче, навіщо єдиної релігії,А?
  • 0

#156 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 28.04.2008 – 19:39

Перегляд дописуAleg_@tor (25.04.2008 09:55) писав:

Ніхто нікого не дочого не примушує, кожен яку хоче таку й релігію сповідує (в нас демократія).
Кожен обирає свій духовний шлях (або бездуховний), який Він вважає правельним і той, що відповідає його переконанням і світогляду.
Наївний, ще віриш в свободу вибору? ілюзія вибору існує лише для того щоб не знайти винуватих... особливо по нашій демократії це видно.
почитав я http://libereya.ru/biblus/hodos2.html трішки. Виявляється я й раніше казав те що тут написано. і взагалі тут http://libereya.ru/biblus/sion.php багато цікавого по темі.

так от, я оце нещодавно грав у "Ярость Кейна", зацікавився сюжетом command & conquer взагалі, перечитав вікіпедію, і тепер трішки почитав ту книгу - є багато спільного! Починаючи з ред алерт (першої) ну і до сучасних ігор циклу тиберіумних війн, дуже це вже нагадує, те що відбувається, ну це можливо і була ідея автора.

і неможливо вірити в те що хочеш, тому що віра керує бажаннями, а не бажання керують вірою.
  • 0

#157 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 30.04.2008 – 11:53

Єдина релігія це неможливо у всіх завжди будуть свої погляди та думки, не можна заставити всіх вірити про одне і теж. Це можна підтвердити навіть на прикладі форуму. Тому вірте в те що вважаєте правильним.
  • 0

#158 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 01.05.2008 – 10:13

Перегляд дописуeXpertBest (30.04.2008 12:53) писав:

Єдина релігія це неможливо у всіх завжди будуть свої погляди та думки, не можна заставити всіх вірити про одне і теж. Це можна підтвердити навіть на прикладі форуму. Тому вірте в те що вважаєте правильним.
віра і релігія це різні речі. в цій темі ми говоримо про релігію. релігія - це *поклоніння*. силою можна примусити поклонятися. примусити вірити можна обманом. а скорити, і примусити поклонятися всіх лише комусь одному таки неможливо, вже не раз це пробували зробити, але завжди знаходилась людина, що не хотіла поклонятися, а хотіла, щоб їй поклонялися... єдина релігія може бути певний обмежений на обмеженій території, поки не зявиться такий *герой-визволитель* що повстане, і буде лідером визвольної боротьби.

А є ще варіант "теория заговора" - мені він подобається. Єдиною релігії не може бути, саме тому, що всіма нами хітрістю і обманом керують жидомасони, а у них своя релігія для їнього обмеженого кола. Ну і як відомо "розділяй і владарюй" - тому зараз на світі так багато різних релігій, вони всі штучно створені жидами, щоб контролювати і сварити між собою гоїв.
  • 0

#159 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 01.05.2008 – 13:10

Перегляд дописуDarkLordVillis (1.05.2008 11:13) писав:

А є ще варіант "теория заговора" - мені він подобається. Єдиною релігії не може бути, саме тому, що всіма нами хітрістю і обманом керують жидомасони, а у них своя релігія для їнього обмеженого кола. Ну і як відомо "розділяй і владарюй" - тому зараз на світі так багато різних релігій, вони всі штучно створені жидами, щоб контролювати і сварити між собою гоїв.
в точку. ;)
А якщо буде об'єднання - то штучне і ненадовго, ініційоване тими ж змовниками.

Тему можна закривати.
  • 0

#160 Зрячий

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень

Відправлено 15.06.2008 – 09:00

Єдина світова релігія вже існує, у всіх є першоджерело.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних