Перейти до вмісту

Єдина світова релігія

Повідомлень в темі: 292

#121 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 21.04.2008 – 00:01

Перегляд дописуKirin (20.04.2008 22:08) писав:

Навернути когось можна лише власним прикладом і молитвою.
І багатьох молитвою навернули?(слово яке прикольне :rolleyes: ) Тільки не з Біблії приклади
  • 0

#122 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 21.04.2008 – 10:57

А для чого когось кудись навертати? Людина то - створіння егоїстичне по своїй природі... йому невесело, воно шукає спосіб як себе розвеселити, голодне - повинно любою ціною якось втамувати свій голод інакше смерть, а це такий собі кінець.

Сама природа постійно змушує людину рухатись вперед до певної мети, якщо добре розібратись то цією метою є підсвідоме прагнення здійснити якусь головну справу або іншими словами мрію, хоча дане припущення може бути помилковим. Важливим у будь-якому випадку є те, що на шляху до своєї мети людина має певний набір засобів, які може використовувати, вони можуть мати як матеріальну так і духовну формиу вираження.

Більш цінним мабуть є те на чому стоїть духовність, а не його форма вираження. Кожен повинен відчувати власне життя і не заважати робити це іншим, нехай вони самі роблять свій вибір.

Якщо людині продемонструвати щось вигідне для неї то вона сама із великим бажанням перейме собі, як засіб досягнення своїх потреб і це буде набагато ефективніше будь-якого навернення тому, що людина буде усвідомлювати життєву необхідність прийняття певних духовних принципів незалежно від того, яке це має відношення до релігії.

Повідомлення відредагував 100000: 21.04.2008 – 10:59

• 0

#123 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 21.04.2008 – 11:40

Перегляд дописуKirin (20.04.2008 22:08) писав:

Я не за насильство. Я лише висловлюю свою точку зору. Як на мене єдина правдива релігія - Християнство. І не залежить якої конфесії, для мене Бог один. Як до інших релігій ставлюся з повагою. Беру приклад з Марії Терези і папи Івана-Павла ІІ, які не відверталися від інших релігій, називаючи їх єретиками й безбожниками, а йдучи до них з відкритим серцем. Навернути когось можна лише власним прикладом і молитвою.
1) Якщо єдина правдива релігія - Християнство. А до інших релігій ти ставишся з повагою. То за законами логіки решту релігій ти визнаєш брехливими і при цьому ставишся до них з повагою.
2) Для тебе твій один Бог розповсюджується лише на конфесії Християнства. За межами Християнства вже виникають різні Боги? Бог мусульманів, Бог індусів? Якщо так, то ти віриш не в Бога, а в Християнського егрегора.
3) Йдучи до них з відкритим серцем... Не Іоан Павло ІІ прийшов до Далай Лами, а якраз навпаки :rolleyes:
  • 0

#124 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 21.04.2008 – 12:04

Перегляд дописуKirin (16.04.2008 20:22) писав:

На мою думку повинна існувати єдина релігія. Я вважаю, що це християнство. Наведу аргументи:
[indent]+ найпоширеніша релігія світу
+ існує настільки велика кількість наочних свідків та підтверджень, як у решти релігій
+ Історія Християнства пережила настільки багато переслідувань, гонінь, єресей, зрад, що без Божої допомоги не протривала б 2 дні
+ уже у ІV  столітті були практично повністю сформовані традиції, звичаї, канони, обряди (порівняно буддизм формувався 8-9 століть)
[/indent]
Спочатку щодо єресей. Що таке єресь? В моєму розумінні, якщо дуже спрощено сказати - це відхилення від того, що говорили ті, що називали себе Отцями церкви. Але хто може сказати що вони були безпомильними. Я знаю про постулат непогрішності Папи у всьому, що стосується справ духовних, але як тоді бути з Борджіа? Я думаю, що ця сімейка всім відома. Масові гоніння були на початку виникнення християнства, а з Першим Нікейським собором ситуація круто змінилася. Особисто я вважаю, що саме тоді всі і забули про те, що наспрвді проповідував Христос, а в своїй більшості лише почали підтримувати правителів і владу. Щодо звичаїв і обрядів - їх потрібно було швидко сформувати, щоб за допомогою їхньої пишноти тримати в покорі паству. Справа не в обрядах, а в тому, що є в душі. Християнами багато хто називається лише тому, що вважають, що це їх робить автоматично мешканцями раю. Легко сказати, що ти християнин і на цьому вся твоя віра закінчується. Я вважаю, що кожна людина має право вірити в те, у що вона хоче вірити. Мають право існувати всі релігії і відгалуження (окрім хіба дияволопоклонництва), якщо вони не несуть шкоди іншим людям, не несуть примусу до чогось - це справа добровільна. Єдиної світової релігії не буде ніколи - така моя думка, бо кожна людина мислить по - іншому.
  • 0

#125 Aleg_@tor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень
  • Місто:м. Дубно

Відправлено 22.04.2008 – 11:04

По-моєму єдина світова релігіє вже існує, МАМОНА називається...
  • 0

#126 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 22.04.2008 – 11:57

Перегляд дописуAleg_@tor (22.04.2008 12:04) писав:

По-моєму єдина світова релігіє вже існує, МАМОНА називається...
Питання ще в тому, що таке релігія, друге питання які вона має властивості, у якому класі інформційних категорій находитсья і так далі... не маючи чіткого уявлення по ці речі ми будемо займатись словоблудом змішуючи абсолютно несумісні речі...
Наприклад відома загадка: жили собі два брати у яких було лише по одній нозі... пішли вони купляти собі туфлі, кожен по одному, тобто пару на двоїх. Заплатили разом $25, тобто $12.50 кожен, однак керівник магазину сказав продавщиці щоб та повернула їм $5. Продавщиця виявилась менш милосердною і віддала кожному по $1 залишивши собі $3. Виходить, кожен заплатив $11.50, що в сумі дає $23, але якщо брати до уваги ще тих $3, які залишилось у продавщиці і порівняти суму із початковою ціною туфлів, то що вийде?
  • 0

#127 Aleg_@tor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 10:12

1. Релігія - це зв'язок з Богом.
2. Бог один та релігій багато.
3. Єдина релігія можлива коли для всіх буде єдиний Бог.
  • 0

#128 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 12:03

Перегляд дописуSergiy_K (14.04.2008 15:19) писав:

:rolleyes:
вірую в теорію відносності ібо абсурдна :)
В принципі так. А запропонувати щось краще можеш?
  • 0

#129 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 23.04.2008 – 12:54

Перегляд допису100000 (23.04.2008 13:03) писав:

В принципі так. А запропонувати щось краще можеш?
не богохульствуй, убогий, ти ображаєш мої релігійні почуття :rolleyes:
  • 0

#130 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 12:58

Перегляд дописуAleg_@tor (23.04.2008 11:12) писав:

1. Релігія - це зв'язок з Богом.
2. Бог один та релігій багато.
3. Єдина релігія можлива коли для всіх буде єдиний Бог.
А може Єдина світова релігія буде політеїстична?
Може люди нарешті відмовляться від спрощеної ідеї однобіжжя?
  • 0

#131 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 14:40

Перегляд дописуSergiy_K (23.04.2008 13:54) писав:

не богохульствуй, убогий, ти ображаєш мої релігійні почуття :rolleyes:
Знаєш анекдот про двох наркоманів, які сперечались хто із них Богообраний? Так от надоїло їм сперечатись і вирішили піти до мудрого наркомана щоб той їх розсудив. Приходять питають "Слухай, корєш, скажи хто із нас Богообраний?", а той так д-и-в-иться на них і каже "Спокуха рєбята, я нікого не обирав...!!!!" :-)

Перегляд дописуSotnik (23.04.2008 13:58) писав:

А от коли "А може..." закінчаться тоді й буде все ясно але тоді буде не до того бо почнуться нові "А може" трохи глобальнішого характеру, при умові якщо комусь вдасться вижити )))))
  • 0

#132 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 14:48

Перегляд допису100000 (23.04.2008 15:40) писав:

А от коли "А може..." закінчаться тоді й буде все ясно але тоді буде не до того бо почнуться нові "А може" трохи глобальнішого характеру, при умові якщо комусь вдасться вижити )))))
Не закінчаться ніколи. Бо тоді закінчиться прогрес. А це гаплик! Апокаліпсіс!
  • 0

#133 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 14:50

Перегляд дописуKirin (16.04.2008 20:22) писав:

На мою думку повинна існувати єдина релігія. Я вважаю, що це християнство. Наведу аргументи:
[indent]+ найпоширеніша релігія світу
+ існує настільки велика кількість наочних свідків та підтверджень, як у решти релігій
+ Історія Християнства пережила настільки багато переслідувань, гонінь, єресей, зрад, що без Божої допомоги не протривала б 2 дні
+ уже у ІV столітті були практично повністю сформовані традиції, звичаї, канони, обряди (порівняно буддизм формувався 8-9 століть)
[/indent]
...а яка різниця... традиції для чогось були створені, однак чомусь перетворюються на формальність, яка має лише форму і втрачає зміст...
Не важливо якими ми словами називатимемо свої наміри тому що варто глядіти на те, що ми робимо!!!!! Винних потім знайдуть але кому воно буде потрібно.
Я далеко не є противником якоїсь релігії але вважаю, що ватро задуматись над своїми діями а не краснословством тим хто може впливати на основи релігій.

Перегляд дописуSotnik (23.04.2008 15:48) писав:

Не закінчаться ніколи. Бо тоді закінчиться прогрес. А це гаплик! Апокаліпсіс!
Апокаліпсіса не буде, якщо ми самі себе не знищимо адже всесвіт за останніми науковими даними є безкінечним як і можливості свідомого життя.
  • 0

#134 Aleg_@tor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 15:34

Перегляд дописуSotnik (23.04.2008 13:58) писав:

Бог один і на цьому сходиться більшість.
  • 0

#135 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 16:09

Перегляд дописуAleg_@tor (23.04.2008 16:34) писав:

Звичайно більшість. Бо ті хто вважав інакше були винищені монотеїстами і перетворилися на меншість.
  • 0

#136 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 23.04.2008 – 16:17

Перегляд дописуAleg_@tor (23.04.2008 16:34) писав:

Так завжди не буде... навіть якщо Бог дійсно один тому, що біда якраз і в тому що люди не повинні на чімось сходитись, а розуміти і відчувати зміст та закономірні властивості цього явища. В іншому випадку воно буде сліпим блуканням у невизначеності і копіюванням чужих страхів...
  • 0

#137 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 24.04.2008 – 15:59

я от нині думала собі - ось зараз цей тиждень: страсні четвер, п'ятниця, потім субота - свячення пасок, неділя - Воскресіння, понеділок (ненавиджу цей день, бо я - спокуса бути облитою, незалежно від погоди) ... Більшість моїх знайомих, інших співгромадян сповідаються, стоять служби, йдуть до церкви, співають "Христос Воскрес" і т.д.
Це ж - масовий психоз. Виникає питання - яким чином така маса людей підкорилася саме цій релігії, як цього досягла церковна верхівка, це ж яка ієрархія, який дієвий спосіб керування масовою свідомістю!

На роботі періодично звучать питання: "Де вербу святили. До котрої церкви на сповіть ходите і т.д."
Якщо скажеш - не ходимо нікуди й нічого такого не робимо- зразу повне нерозуміння, зневага й відчуження.

Так от - я до того: як стільки людей нараз дають себе дурити? Які ж методи використовуютсья церквою для цього протягом стількох століть?
  • 0

#138 Aleg_@tor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень

Відправлено 25.04.2008 – 08:55

Перегляд дописуАничка (24.04.2008 16:59) писав:

Так от - я до того: як стільки людей нараз дають себе дурити? Які ж методи використовуютсья церквою для цього протягом стількох століть?
Ніхто нікого не дочого не примушує, кожен яку хоче таку й релігію сповідує (в нас демократія).
Кожен обирає свій духовний шлях (або бездуховний), який Він вважає правельним і той, що відповідає його переконанням і світогляду.
  • 0

#139 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 25.04.2008 – 11:39

Перегляд дописуАничка (24.04.2008 16:59) писав:

я от нині думала собі - ось зараз цей тиждень: страсні четвер, п'ятниця, потім субота - свячення пасок, неділя - Воскресіння, понеділок (ненавиджу цей день, бо я - спокуса бути облитою, незалежно від погоди) ... Більшість моїх знайомих, інших співгромадян сповідаються, стоять служби, йдуть до церкви, співають "Христос Воскрес" і т.д.
Це ж - масовий психоз.
Я категорично не згодний. Це традиції, які в собі не несуть нічого поганого, ніхто нікого ні до чого не змушує. Якщо людина вірить в це, а не фарисействує, то коли вона відвідує церкву, вона внутрішньо очищується і знімає напругу, яка накопичилися протягом робочих тижнів. В мене є свій особистий погляд на релігію і церкву, я читаю Біблію і здобуваю знання з окультних книжок, але це не заважає мені ходити до церкви. Я молюся, можна сказати медитую, на Абсолют, а не на священика. Що поганого в тому, що люди завдяки цим святам відвідають своїх батьків, які далеко, чи в них на душі стане трохи світліше від усвідомлення свята? Це не масовий психоз - це підсвідоме розуміння людиною необхідності відволіктися від рутинної повсякденності. Нехай хтось каже, що це ілюзія, але навіть якщо так, то без цієї ілюзії суспільство стало би ще жорстокішим. Можливо, колись якусь людину з пальцем на спусковому гачку зупинить те, що вона пригадає собі, як в дитинстві разом з батьками святила Пасху і що там говорив священик, хай навіть він і брав гроші за похорон та сидів в барах, але говорив ніколи не натискати на спусковий гачок...
  • 0

#140 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 25.04.2008 – 12:04

Я вважаю, що Аничка має рацію.
Самий натуральний психоз... Сьогодні хтів купити якусь булку чи пиріжок... Ага, дуля з маком! Куди не глянь - самі паски!
Ладно, якби ще наші були караваї, а то на єврейський манер всі спечені.
Люди святкують Пасху, Великдень та Воскресіння Христове... Три в одному! Це ж три зовсім різні за змістом і традицією свята...
А пофігу! Байдуже що святкувати, аби наливали повніше... Ганьба! Сором! Не можна народу бути таким стадом! Пора вже голову мати!
Тут описано для тих хто цікавиться, а не тупо поклони б'є, що кожне з цих свят означає і чому святкують православні зараз, а католики вже відзначили...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних