Перейти до вмісту

Анальний секс

Повідомлень в темі: 134

#101 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 10.02.2009 – 17:34

bendera.UA (10.02.2009 17:25) писав:

Sensssorika - звідки такі широкі пізнання в цій сфері?
Я проходив - але щось таких "глибоких" нюансів не пригадую)))))
Тьотка знайома розказувала,що нафігась треба вам простату перевіряти))
  • 0

#102 agresor

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 04.03.2009 – 01:04

1. Позитивно
2. Не пробував але хотів би
3. НІ
  • 0

#103 DWARF

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 16.12.2009 – 17:58

Всім привіт!
Хочу поділитись своєю проблемою. Уілька днів тому я вперше в житті спробував анальний секс з дівчиною. Але... скажімо так, він закінчився не дуже вдало. Але давайте все по порядку.
Почну з передісторії...
Не знаю чому, але я завжди хотів спробувати зайнятися анальним сексом з дівчиною. Деякий час тому я поділився своїми бажаннями із своєю дівчиною. Вона призналась що також завжди мріяла спробувати це з хлопцем. Вдвох посиділи в інеті, начиталися рекомендацій різних людей і вирішили ризикнути. Авось і правда сподобається!
До діла дійшо кілька днів тому. Я спеціально відпросився пораніше з роботи щоб провести більше часу разом і щоб нормально до цього підготуватись. Почали повільно, не спіша. Спочатку з ласк, потім я засунув один палець, згодом два... Але коли я почав вводити член, почались проблеми... Не в неї, в мене...
Член ввійшов в її попку досить легко. Ніякої болі вона не відчувала, тільки величезну насолоду. Зате у мене дуже сильно почала боліти крайня плоть. Сам я не обрізаний, і як тільки я почав вводити в її попку свій член, крайня плоть дуже сильно натягнулась і повністю відкрила головку. Біль був такий сильний, що я не зміг зробити жодної фрикції і мені довелось витягнути свій член. Буквально через 20 секунд він обмяк. Вона розвернулась до мене, обняла і попросила продовжувати. А я стояв і не міг нічого з собою зробити...
В підсумку мій перший досвід анального сексу завершився невдало: невдоволена дівчина і сильний біль в мене.

Може в кого була схожа проблема або хтось знає що можна зробити в даній ситуації щоб можна було безболісно займатися анальним сексом. Обрізання не пропонувати, так як я не приємлю це по моральним принчипам. Та й дівчині я набагато більше подобаюсь саме таким, як зараз. Презервативом користуватись теж не хочеться, бо він сильно притупляє відчуття як в мене, так і в моєї партнерши. Буду вдячний за БУДЬ-ЯКЕ вирішення даної проблеми.
  • 0

#104 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2314 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 16.12.2009 – 18:18

DWARF, спробуй все - таки презерватив.
  • 0

#105 Ґвинтик

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 774 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:свій внутрішній світ...

Відправлено 16.12.2009 – 18:41

DWARF (16.12.2009 17:58) писав:

Зате у мене дуже сильно почала боліти крайня плоть. Сам я не обрізаний, і як тільки я почав вводити в її попку свій член, крайня плоть дуже сильно натягнулась і повністю відкрила головку...
А що, важко було спробувати з презервативом :happy1: ?
  • 0

#106 Halka

Старійшина

• Користувачі
  • 2314 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.12.2009 – 18:43

DWARF, а якоюсь смазкою ви користувались?
  • 0

#107 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 16.12.2009 – 19:10

Гг, я теж вважаю що змазка - ваше все ))
Не повірю що Ви начитались про даний процес всілякого і при тому не використали змазки! Це ж по ходу чи не найперше!
  • 0

#108 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 16.12.2009 – 19:43

DWARF, почитай про хворобу "фімоз" і його лікування.

http://ru.wikipedia.org/wiki/Фимоз

Тут проблема не в АС.
  • 0

#109 Ластiвочка

перчинка

• Користувачі
  • 5828 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Україна вул Любая8

Відправлено 16.12.2009 – 19:54

ага, а якщо тобі важлива думка саме теревенчан то тобі сюди
Анальний секс, Ваше ставлення до нього? - 8 сторінок думок:happy1:

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 16.12.2009 – 19:54

• 0

#110 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 16.12.2009 – 19:58

Через деякий час слово "ставлення" міняють на "враження" :happy1:

Повідомлення відредагував І Цвях: 16.12.2009 – 19:58

• 0

#111 Odonacer

Старійшина

• На перевірці
  • 1228 повідомлень
  • Місто:В Родині

Відправлено 16.12.2009 – 20:08

І Цвях (16.12.2009 19:43) писав:

Тут проблема не в АС.

Додатково до травми може бути потім ще звичайна інфекция від всякої мікрофлори кишечника.
Запалення простати це саме розповсюджене.
Якщо запалення буде ще з травмою, то пеніс відріжуть зовсім, а с тебе DWARF дівчина буде реготати і всім про це розповідати, як ти зараз розповідаєш тут всяку дурню.
  • 0

#112 DWARF

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень

Відправлено 17.12.2009 – 01:14

Halka (16.12.2009 18:43) писав:

DWARF, а якоюсь смазкою ви користувались?
Використовувався звичайний косметичний вазелін

І Цвя (16.12.2009 19:43) писав:

Тут проблема не в АС.
Дуже дякую за підказку. Можливо проблема дійсно саме в цьому. Але тоді до якого лікаря варто звернутися за консультацією?

Ластiвочка (16.12.2009 19:54) писав:

ага, а якщо тобі важлива думка саме теревенчан то тобі сюди
Анальний секс, Ваше ставлення до нього? - 8 сторінок думок:happy1:
За це теж велике дякую. Дійсно дуже цікаво дізнатись думки інших людей про таке

Повідомлення відредагував DWARF: 17.12.2009 – 01:20

• 0

#113 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 11.05.2010 – 01:44

анальний секс - це чудово. )))
  • 0

#114 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 11.05.2010 – 12:10

ЛяльКА=) (21.02.2008 03:32) писав:

1. Як ви відноситись до цього різновиду сексу?

Мене просто "вбивають" такі постановки питання.
Можна відноситись до людей, які займаютья цим!!! Але відноситись до того, чим займаються - це нонсенс.
Якщо вони цим займаються, то їм це треба. А якщо ви цим не займаєтесь, то нащо брати з когось "поганий" приклад???

ЛяльКА=) (21.02.2008 03:32) писав:

2. Чи пробували?
3. Хочете спробувати?

А навіщо проводити на собі експерименти???
Якщо б вам це було потрібно, то ви б самі до цього прийшли. І нічиєї поради б не питали.
А так, навіщо???
Більше зайнятись немає чим, чи шо?
Збочення є і нікуди від них ми не дінемось, але не треба їх пропагувати, на мою власну думку!!!
  • 0

#115 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.05.2010 – 12:51

kukusja (11.05.2010 13:10) писав:

Можна відноситись до людей, які займаютья цим!!! Але відноситись до того, чим займаються - це нонсенс.
Якщо вони цим займаються, то їм це треба. А якщо ви цим не займаєтесь, то нащо брати з когось "поганий" приклад???
некрофілія, наприклад :)

А навіщо проводити на собі експерименти???
я теж так думаю. купила фарбу для фолосся. марно сподівалася стати каштановою. фарбі по фік- все одно чорна ходжу(

Якщо б вам це було потрібно, то ви б самі до цього прийшли. І нічиєї поради б не питали.
А так, навіщо???
може це форум? :lol:

мені от цікаво: тобі більше зайнятися нічим шо ти тут дописуєш? безробітня шо лі? гг

Збочення є і нікуди від них ми не дінемось, але не треба їх пропагувати, на мою власну думку!!!
жаль, що ти моєї останньої теми не бачила. ти так мало знаєш про збочення, тобі анальний секс баловством після того здасться :P
  • 0

#116 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 11.05.2010 – 13:00

Шановні, очевидно, що будь які збочення виникають в ситуації, коли з певних рпичин, природнє відправлення певних фізіологічних функцій є затрудненим або неможливим. Наше суспільство, створює умови для багатьох збочень, так
як в людини, яка собі компенсує втрачене або недоступне різко падає рівень самооцінки. Вона не робить жодного спротиву, коли її нещадно експлуатують...дозволяє принижувати її гідність.
Так що не спішіть судити когось, краще допоможіть, якщо можете...а ні...то не заважайте жити іншим.
  • 0

#117 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1514 повідомлень

Відправлено 11.05.2010 – 14:34

Фабрегас (11.05.2010 15:21) писав:

сама провокаційна фраза дня) зразу після неї тут стільки народу зібралось))
Дійсно, так.))

Sensssorika (11.05.2010 13:51) писав:

некрофілія, наприклад :)
А у вас сформувалось якесь відношення до некрофілії? Як ви думаєте: це є добре чи погано?
Коли ви чимось не любите займатися, ви що, якось відноситесь до цього?
У вас можуть бути почуття люблю\не люблю, чи відчуття спротиву або насолоди, а не відношення (добре\погано). Чи не так?
Краще б написали: Ви пробували? Вам сподобалось? )) А бажання є ??
Я - не проти збочень і людей, які цим займаються, але я проти тих, хто восхваляє збочення і намагається ввести їх в наше життя як якусь необхідну річ.

А так, навіщо???

може це форум? :lol:
Малось на увазі не навіщо поради питати, а навіщо займатись анальним сексом без потреби. Люди спитали, я відповідаю. Це і є моя відповідь на пораду. )) Мабуть я не дуже прозоро написала. Ні, якщо є велике бажання і якась фізична потреба, то звичайно. А от навіщо просто так? Як діти малі, бо хочу, бо всі так роблять? Але, мабуть, в душі ми всі діти. Може я й не права, може так і треба.))

мені от цікаво: тобі більше зайнятися нічим шо ти тут дописуєш? безробітня шо лі? гг
Див. попереднє. Займатись не написанням на форум, а займатись тим самим (аналом).

жаль, що ти моєї останньої теми не бачила. ти так мало знаєш про збочення, тобі анальний секс баловством після того здасться :P
Бачила, просто тут вже почала писати. І все що я написала відноситься і до інших збочень.

Пастух (11.05.2010 14:00) писав:

Шановні, очевидно, що будь які збочення виникають в ситуації, коли з певних причин, природнє відправлення певних фізіологічних функцій є затрудненим або неможливим.
Саме так. А от навіщо людям, у яких все нормально, кидатися у ті збочення? Яка у них потреба? Чи не вбачаєте ви зворотню дію, коли деякі починають вихваляти збочення: йдучи таким шляом, ми скоро будемо казати своїм дітям - дивись дитинко це є добре. Так виходить? І ще й картинки показувати як можна це ще робити, замість простого описання статевого акту.

Пастух (11.05.2010 14:00) писав:

Наше суспільство, створює умови для багатьох збочень, так, як в людини, яка собі компенсує втрачене або недоступне різко падає рівень самооцінки. Вона не робить жодного спротиву, коли її нещадно експлуатують...дозволяє принижувати її гідність.
Так що не спішіть судити когось, краще допоможіть, якщо можете...а ні...то не заважайте жити іншим.
І тут погоджуюсь. Судити не треба нікого, бо в кожного є свої причини. Але чим далі, тим більше видається, що якраз тих людей, які дійсно потрапили під вплив збочень, не так вже й багато. А більше сліпих "послідовників". Та мабуть так і треба...

Саляма (11.05.2010 15:06) писав:

мало ж ти обізнана в збоченнях

А ви десь бачили перелік сексуальних збочень? Це умовно так говорять.
  • 0

#118 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.05.2010 – 19:03

kukusja (11.05.2010 15:34) писав:

А у вас сформувалось якесь відношення до некрофілії? Як ви думаєте: це є добре чи погано?
це цікаво. я кілька разів дивилася "Некромантика"(взагалі люблю Йорга Буттгерайта) і читала "Некрофіла"(Габрієль Вітткоп).
але я б не стала сама цим займатия, бо мені огидно.

Коли ви чимось не любите займатися, ви що, якось відноситесь до цього?
У вас можуть бути почуття люблю\не люблю, чи відчуття спротиву або насолоди, а не відношення (добре\погано). Чи не так?
ставлення. таке слово знаєш?

Краще б написали: Ви пробували? Вам сподобалось? )) А бажання є ??
в принципі, автор теми саме це і мав на увазі( я так думаю) :rolleyes:

Я - не проти збочень і людей, які цим займаються, але я проти тих, хто восхваляє збочення і намагається ввести їх в наше життя як якусь необхідну річ.
я думаю, кожен сам для себе визначає що для нього є збоченням. тому твої крики тут нєуместни.

Малось на увазі не навіщо поради питати, а навіщо займатись анальним сексом без потреби. Люди спитали, я відповідаю. Це і є моя відповідь на пораду. )) Мабуть я не дуже прозоро написала. Ні, якщо є велике бажання і якась фізична потреба, то звичайно. А от навіщо просто так? Як діти малі, бо хочу, бо всі так роблять? Але, мабуть, в душі ми всі діти. Може я й не права, може так і треба.))
я справді намагалася зрозуміти про що ти пишеш, але. очевидно, сьогодні не мій день.

Див. попереднє. Займатись не написанням на форум, а займатись тим самим (аналом).
а я хочу писати на форум. і шо? а ти не хочеш? ну так не пиши. це ж вихід! для тебе. і всіх нас.
Бачила, просто тут вже почала писати. І все що я написала відноситься і до інших збочень.

А ви десь бачили перелік сексуальних збочень? Це умовно так говорять.
я бачила. сексуальна девіація називається.
  • 0

#119 Самотня

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 483 повідомлень
  • Місто:Раша

Відправлено 12.05.2010 – 02:35

збоченя це чи не збочення, не знаю... але у мене був хлопець з аж занадто великим членом, і традиційним сексом займатися з ним було просто боляче. а анальним - як раз те, що треба. )))
  • 0

#120 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 29.05.2010 – 16:57

хм.. дивно... якщо це збочення, то навіщо людині саме в кишці так багато нервів?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних