Перейти до вмісту

Оральний секс

Повідомлень в темі: 648

Опитування: Про такий вид сексу (166 користувачів проголосувало)

Чи займаєтесь ви оральним сексом?

1. Займаюсь (126 голосів [75.45%])

Процент голосів: 75.45%

2. Не займаюсь (25 голосів [14.97%])

Процент голосів: 14.97%

3. Траплялося пару разів як виняток (16 голосів [9.58%])

Процент голосів: 9.58%

Чи ви колись схиляли свою дівчину чи хлопця до цього?

1. Так (92 голосів [55.09%])

Процент голосів: 55.09%

2. Ні (75 голосів [44.91%])

Процент голосів: 44.91%

Сподобалось?

1. Так (144 голосів [86.23%])

Процент голосів: 86.23%

2. Ні (23 голосів [13.77%])

Процент голосів: 13.77%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#621 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 15.08.2013 – 23:55

Це у вас якісь проблеми що ви мені постійно щось приписуєте. Це для вас норма орвальний секс, а я закомплексований по вашому.
От якраз том,у що я до дівчат нормально ставлюся, не уявляю як вони можуть тримати в роті сперму. В мене не сексиські закидони, а звернення до дівчат збоченок, бо я цього не розумію. Ну а ви напевно і не проти геїв, ви ж не закомплесований, напевно такий же як в коблево були в нічному клубі

Повідомлення відредагував MqM: 15.08.2013 – 23:59

• 1

#622 Mr.Ripley

(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)(͡° ͜ʖ ͡°)

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4665 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 16.08.2013 – 01:12

MqM (15.08.2013 – 23:55) писав:

Це у вас якісь проблеми що ви мені постійно щось приписуєте. Це для вас норма орвальний секс, а я закомплексований по вашому.
От якраз том,у що я до дівчат нормально ставлюся, не уявляю як вони можуть тримати в роті сперму. В мене не сексиські закидони, а звернення до дівчат збоченок, бо я цього не розумію. Ну а ви напевно і не проти геїв, ви ж не закомплесований, напевно такий же як в коблево були в нічному клубі

В тебе є дівчина?
  • -2

#623 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 16.08.2013 – 09:09

От якраз том,у що я до дівчат нормально ставлюся, не уявляю як вони можуть тримати в роті сперму. В мене не сексиські закидони, а звернення до дівчат збоченок, бо я цього не розумію.
оральний секс не завжди передбачає факт тримання сперми в роті
  • 0

#624 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 16.08.2013 – 18:10

Фабрегас (16.08.2013 – 09:09) писав:

Якщо вчасно прибрати. Але *** в роті теж не дуже приємний напевно, навіть якщо його мити часто

Mr.Ripley (16.08.2013 – 01:12) писав:

В тебе є дівчина?
Що це змінить? не всі дівчата розподіляють такі розваги. Взагалі як хлопцю то приємно коли тобі) але якось не уявляю, що там приємного дівчатам

Повідомлення відредагував MqM: 16.08.2013 – 18:11

• 0

#625 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 16.08.2013 – 21:34

MqM (16.08.2013 – 18:10) писав:

Що це змінить?
це все змінить
  • -2

#626 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 16.08.2013 – 22:28

Фабрегас (16.08.2013 – 09:09) писав:

Зображення

Повідомлення відредагував Mr.Ripley: 16.08.2013 – 22:29

• -1

#627 Чортеня

Генеральний писар

• Користувачі
  • 688 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 17.08.2013 – 00:09

як можна так себе і своє тіло не любити)

ви мабуть, як стара діва, тільки чоловік)ну, це якщо ви чоловік, звісно) такий собі старий дів) закомплексована й консервативна людина, мені таких шкода)

це як самотні люди - заздрять закоханим і сваряться собі під носа, коли раптом бачать на вулиці парочку, що цілується)
  • -2

#628 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 17.08.2013 – 00:57

MqM (16.08.2013 – 18:10) писав:

Але *** в роті теж не дуже приємний напевно, навіть якщо його мити часто
а про клітор в чоловічому роті ви такої ж думки як про *** в жіночому?
  • 0

#629 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 17.08.2013 – 01:56

Фабрегас (17.08.2013 – 00:57) писав:

а про клітор в чоловічому роті ви такої ж думки як про *** в жіночому?
Такої ж хуйової думки :wink2:
  • 0

#630 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 17.08.2013 – 03:08

Чортеня (17.08.2013 – 00:09) писав:

ви мабуть, як стара діва, тільки чоловік)ну, це якщо ви чоловік, звісно) такий собі старий дів) закомплексована й консервативна людина, мені таких шкода)

це як самотні люди - заздрять закоханим і сваряться собі під носа, коли раптом бачать на вулиці парочку, що цілується)
ну от я не заздрю. Однозначно не заздрю. Я просто ненавиджу коли лижуться у всіх на очах. Ходіння за ручку, й і нші телячі ніжності, викликають цілком адекватну реакцію, це приємно бачити, бо це те шо може бути виставлене, це вкарбовано в культурі. "кохатися" в укр. мові, - це атнюдь не їбатися, як зараз думають. Це якраз ті всякі милування. "Сидять милий з миленькою, милуються" і всьо такоє. І є чітке розмежування, шо нормально робити на людях, а шо ні. А коли починають робити публічно речі які ні за яких умов не передбачають третьої пари очей, - це гидота. Чому тут заздрити? Деградації? Тому шо це пара ?уй і ?изда з ногами але без мозку а значить і без гальмівних механізмів, а не люди, і здатні ці істоти лише спаровуватися. Я ненавиджу цю мерзоту, коли я думаю за це, гнів переповнює мене, я б кастрував на місці всіх тих хто трахається на вулиці, чи смокче по під'їздах ?уї. Я давно не був ні на яких морях, мені здається, шо з тих часів як я там був, люди настіке розклались, шо обовязково поїдь я б кудись на курорт, на пляжі хтось би трахався. І гірше, це сприймається як якийсь ржач: парочка на пєрєполнєнном пляже дєлала ЕТО, СМАТРЄТЬ!1
і те саме про смоктання ?уїв, лизання пісьок, - добиває не те, шо це може бути, а в шо це перетворили внаслідок "розвитку світогляду", добиває, шо покоління нинішніх імбецилів винесло це з сфери інтимної, "тіке для двох", де саме йому місце, на загальний огляд: "я смокчу но не ковтаю..." ааа, їбанати, смокчіть мовчки! Чим дебілізованіше суспільство, тим більше все зводиться до найпримітивніших потреб - потертися своїми статевими органами об чиїсь, і тим більше цей процес збочується перетворюючи це суспільство в мерзотних виродків деґенератів, як в отих в коблеві.
Оральний секс це нормально, і більше нічого писати в такій темі, її взагалі не мало ставати, бо ненормально вивалювати про це на публіку чи робити це на публіці. Запам'ятайте це лизуни і ссуни. Інакше сніжна панда прийде, і покарррає поганців. :lol:

[ex]+10% за нецензурну лексику[/ex]

Повідомлення відредагував Nameless One: 17.08.2013 – 12:17

• -1

#631 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 17.08.2013 – 17:30

_Ex (17.08.2013 – 03:08) писав:

ну от я не заздрю. Однозначно не заздрю. Я просто ненавиджу коли лижуться у всіх на очах. Ходіння за ручку, й і нші телячі ніжності, викликають цілком адекватну реакцію, це приємно бачити, бо це те шо може бути виставлене, це вкарбовано в культурі. "кохатися" в укр. мові, - це атнюдь не їбатися, як зараз думають. Це якраз ті всякі милування. "Сидять милий з миленькою, милуються" і всьо такоє. І є чітке розмежування, шо нормально робити на людях, а шо ні. А коли починають робити публічно речі які ні за яких умов не передбачають третьої пари очей, - це гидота. Чому тут заздрити? Деградації? Тому шо це пара ?уй і ?изда з ногами але без мозку а значить і без гальмівних механізмів, а не люди, і здатні ці істоти лише спаровуватися. Я ненавиджу цю мерзоту, коли я думаю за це, гнів переповнює мене, я б кастрував на місці всіх тих хто трахається на вулиці, чи смокче по під'їздах ?уї. Я давно не був ні на яких морях, мені здається, шо з тих часів як я там був, люди настіке розклались, шо обовязково поїдь я б кудись на курорт, на пляжі хтось би трахався. І гірше, це сприймається як якийсь ржач: парочка на пєрєполнєнном пляже дєлала ЕТО, СМАТРЄТЬ!1
і те саме про смоктання ?уїв, лизання пісьок, - добиває не те, шо це може бути, а в шо це перетворили внаслідок "розвитку світогляду", добиває, шо покоління нинішніх імбецилів винесло це з сфери інтимної, "тіке для двох", де саме йому місце, на загальний огляд: "я смокчу но не ковтаю..." ааа, їбанати, смокчіть мовчки! Чим дебілізованіше суспільство, тим більше все зводиться до найпримітивніших потреб - потертися своїми статевими органами об чиїсь, і тим більше цей процес збочується перетворюючи це суспільство в мерзотних виродків деґенератів, як в отих в коблеві.
Оральний секс це нормально, і більше нічого писати в такій темі, її взагалі не мало ставати, бо ненормально вивалювати про це на публіку чи робити це на публіці. Запам'ятайте це лизуни і ссуни. Інакше сніжна панда прийде, і покарррає поганців. :lol:
до чого тут пляжі? Теревені це не пляж, це форум. А форум це саме місце для обговорень будь яких тем. Не подобається ця тема, навіщо в неї заходити?
  • 0

#632 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 17.08.2013 – 22:55

Фабрегас (17.08.2013 – 17:30) писав:

Теревені це не пляж, це
публічний будинок
  • 2

#633 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • 620 повідомлень

Відправлено 18.08.2013 – 20:33

Я вже писав що мені як збоченцю приємно, але без віддачі

ви мабуть, як стара діва, тільки чоловік)ну, це якщо ви чоловік, звісно)
Які ви агресивні, вже кидаєтесь на мене ображаєте...тільки через те що не розумію як можна наскільки опускатися до задоволення тваринних інстинктів

Повідомлення відредагував MqM: 18.08.2013 – 20:35

• 0

#634 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 18.08.2013 – 22:57

Mr.Ripley (17.08.2013 – 22:55) писав:

публічний будинок
і це теж

MqM (18.08.2013 – 20:33) писав:

Які ви агресивні, вже кидаєтесь на мене ображаєте...тільки через те що не розумію як можна наскільки опускатися до задоволення тваринних інстинктів
взагалі секс по суті це і я задоволення тваринних потреб
  • 0

#635 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 18.08.2013 – 23:05

Фабрегас (18.08.2013 – 22:57) писав:

взагалі секс по суті це і я задоволення тваринних потреб

• 0

#636 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 19.08.2013 – 12:53

так ви вже визначіться , ви -збоченець чи ви моралість(ханжа), якщо вам так неприємна тема орального сексу, що ж ви так інтенсивно тему читаєте?
  • 0

#637 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 19.08.2013 – 13:16

Зображення

(С) Цитати Великих людей.
  • 0

#638 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень

Відправлено 19.08.2013 – 13:28

Дoкoле (19.08.2013 – 13:25) писав:

То він брав, чи в нього брали?
в нього цікаве минуле) там напевно і те і те
  • 0

#639 Mr.Ripley

• Користувачі
  • 4665 повідомлень

Відправлено 19.08.2013 – 13:41

Зображення
  • 0

#640 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі