Перейти до вмісту

Оральний секс

Повідомлень в темі: 648

Опитування: Про такий вид сексу (166 користувачів проголосувало)

Чи займаєтесь ви оральним сексом?

1. Займаюсь (126 голосів [75.45%])

Процент голосів: 75.45%

2. Не займаюсь (25 голосів [14.97%])

Процент голосів: 14.97%

3. Траплялося пару разів як виняток (16 голосів [9.58%])

Процент голосів: 9.58%

Чи ви колись схиляли свою дівчину чи хлопця до цього?

1. Так (92 голосів [55.09%])

Процент голосів: 55.09%

2. Ні (75 голосів [44.91%])

Процент голосів: 44.91%

Сподобалось?

1. Так (144 голосів [86.23%])

Процент голосів: 86.23%

2. Ні (23 голосів [13.77%])

Процент голосів: 13.77%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 time

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:київ(івано-франківськ)

Відправлено 22.02.2008 – 02:00

просто продублюю свою відповідь з теми про анальний секс...

оскільки ЖОДНІ!!!!!! тварини не займаються!!! оральнимм сексом окрім деяких людей то зрозуміло
що це не природньо!!!!
Скажу навіть більше(як доповнення)що оральний секс--це звичайнісіньке ЗБОЧЕННЯ!!!!,тому що не природнє!!
А збоченням є все що не природнє за означенням!!!
Тому всі хто ним займається чи лиш хоче займатися----звичайнісінькі збоченці,просто воно стало таким повсякденним,
що ніхто це як збочення вже не сприймає,хоча це не змінює його автентичної суті!!!!

P.S зауваження типу "якісь там качки чи кролики цим десь колись займаються" не приймаються!! через свою очевидну
рідкість і випадковість

P.P.S що найцікавіще що я теж збоченець)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
))))))
  • 1

#22 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 22.02.2008 – 02:15

Перегляд дописуthe_time_killer (22.02.2008 02:00) писав:

оскільки ЖОДНІ!!!!!! тварини не займаються!!! оральнимм сексом окрім деяких людей то зрозуміло
що це не природньо!!!!
Скажу навіть більше(як доповнення)що оральний секс--це звичайнісіньке ЗБОЧЕННЯ!!!!,тому що не природнє!!
Тому всі хто ним займається чи лиш хоче займатися----звичайнісінькі збоченці,просто воно стало таким повсякденним,
що ніхто це як збочення вже не сприймає,хоча це не змінює його автентичної суті!!!!

P.S зауваження типу "якісь там качки чи кролики цим десь колись займаються" не приймаються!! через свою очевидну
рідкість і випадковість

P.P.S що найцікавіще що я теж збоченець)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
))))))
Неправда. Тварини це роблять. Багато видів тварин вилизують один одного. А деякі види людиноподібних займаються навіть анальним сексом і серед них також зустрічаються гомосексуалісти.
  • 0

#23 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 25.02.2008 – 20:14

що це не природньо!!!!
ух ти, як страшно, якщо їх величність вбивця часу цим не займався, бо не вміє, то це неприродньо :shy:
ну я радий, що ти хоч в тему "секс" це не дублюватимеш :)
  • 0

#24 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 25.02.2008 – 20:25

що це не природньо!!!!

рідкість і випадковість

))))))
Найцікавіше, що я не заздрю вашій дівчині :) очевидно, ви маєте надзвичайно "різноманітне" і природне сексуальне життя :shy:
  • 0

#25 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 25.02.2008 – 21:00

Перегляд дописуthe_time_killer (22.02.2008 03:00) писав:

що це не природньо!!!!

))))))

Люба пані - з приводу "ЖОДНІ!!!!!! тварини не займаються!!! оральнимм сексом" - вивчайте мат часть :) . При наймі продивіться цикл документальних фільмів про розмноження в дикій природі ВВС. Не кажу, що то закономірність, але прициденти таки є. Особливо то розповсюджено серед приматів (як не дивно :) ). То саме стосуються і згаданої вами теми про анальний секс...

P.P.S вітаю у клубі збоченеців))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) :shy:

Повідомлення відредагував bendera.UA: 25.02.2008 – 21:01

• 0

#26 time

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень

Відправлено 27.02.2008 – 15:34

бачу тут дуже обурились за те,що я їх назвав збоченцями.мабуть у вас це слово просто асоціюється з такими суспільносформованими характеристиками як "погано","безсоромно",тому ви почали нападати на мене і насміхатися,причому зовсім нелогічно і неаргументовано(треба ж було якось відповісти,тому хто образив) Можливо ви б не так відреагували як би я вас назвав чудовими,оригінальними,прекрасними ,гарненькими і маленькими збоченьцями і збоченками))Якщо вам так приємніше--то вважайте що я вас так і назвав.))))Для мене просто зовсім не важливо якими прикметниками супроводжувати слово "збоченець",важливе лише це одне слово.

2 sergiy_k
ну я ж написав що я теж збоченець!!,а ти пишеш що я просто не займався цим чи не вмію займатися.
де логіка?чи ти просто не уважно читав мій пост?

2 saliama
знову ж таки,я ж написав,шо я теж збоченець!!,а ти звиновачуєш мене у "природності" і "різноманітності" сексуального життя.Де логіка??
до речі щодо останньої,то вам обом можу порадити кілька хороших книжок по мат.аналізу для її розвитку.дуже помагають!! чесно скажу я вам))) хе-хе))
(не міг втриматися від спокуси написати вам так же як і ви мені)

2 bendera.ua
ну по-перше я не пані,я--ВІН!!!(чи то може така насмішка була,а я її не зрозумів)
ну а по-друге.от просто по-хлопськи перебираю в голові всіх приматів,яких я знаю--білка,вовк,лисиця,лев,бик,леопард,тигр,жирафа,корова,олень......ну ви представляєте собі щоб якась там білочка чи корова займалися оральним сексом???мені аж смішно від такої думки)))))ха-ха-ха.
відносно серіалів ввс.Я сам дуже люблю їх дивитися і немало передивився.правда на таку тему фільму не бачив.Хоча я не буду ствержувати що її нема.так от,на моя теперішню!!!!!!!! думку тварини не займаються оральним сексом,а максимум що можуть то це трішки полизати статеві органи.Але ж це не оральний секс!!Відчуйте різницю!У них це просто фізіологічна потреба,а не спосіб для задоволеня!!!Елементарно,наприклад,кіт,який лиже собі статеві органи.Але він це робить не для власного задоволення,а тому що це його іманентна властивість поведінки!!!,фізіологічна потреба!.Він же ж як відомо просто "миється".Тому я на даний вважаю що ніякого орального сексу у приматів не існує,максимум--це..полизування,яке є якимось проявом цілком природньої,як у кота потреби!!!можливо бендеро ви це мали на увазі
або просто не достатньо уважно і ретельно дивилися ту передачу?

p.s 2 all
якщо ви будете мені відповідати(а відповідати тут просто більше нікому--я ж єдиний з іншою думкою) то БУДЬ-ЛАСКА!! давайте без емоцій і без образ.
  • 0

#27 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 27.02.2008 – 15:47

Цитата

.....Елементарно,наприклад,кіт,який лиже собі статеві органи.Але він це робить не для власного задоволення,а тому що це його іманентна властивість поведінки!!!,фізіологічна потреба!.Він же ж як відомо просто "миється".
Хм...А Ви звідки знаєте? Це кіт сам вам сказав? Чи Вам так хочеться вважати?
  • 0

#28 time

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень

Відправлено 27.02.2008 – 15:51

Перегляд дописуSotnik (27.02.2008 16:47) писав:

Хм...А Ви звідки знаєте? Це кіт сам вам сказав? Чи Вам так хочеться вважати?
Я ПРОСТО БАЧИВ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#29 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 28.02.2008 – 01:27

Ось цікавий факт із історії САБЖу.
Під час свят римські імператори жбурляли в натовп “тессери” – спеціальні монети або жетони, в обмін на які у спеціальних держкрамницях можна було отримати їжу, вино, одяг та інші блага. Зокрема сексуальні (імператор мусив думати і про задоволення усіх потреб підданих). Наприклад, володар цього “тессера” у свій час міг аж 7 разів завітати до державного публічного будинку...
Зображення
Хм...В наш час на грошах порнуху не карбують...
  • 0

#30 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 28.02.2008 – 09:38

Сам недавно був свідком як 2 собаки дещо робили з собачкою, одна спереду, а друга ззаду. Чесно кажучи був здивований! Еволюція не стоїть на місці!
  • 0

#31 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 28.02.2008 – 10:34

Перегляд дописуthe_time_killer (27.02.2008 16:34) писав:

2 bendera.ua
ну по-перше я не пані,я--ВІН!!!(чи то може така насмішка була,а я її не зрозумів)
Прошу пана на разі. Ні в якому разі не хтів образити. Просто не допетрав - у вас бо в профілі стать не зазначена, а позиція була в переважній більшості властива жінкам.

Цитата

ну а по-друге.от просто по-хлопськи перебираю в голові всіх приматів,яких я знаю--білка, вовк, лисиця, лев, бик, леопард, тигр, жирафа, корова, олень......
:ggggg: Н фіга сє.......... це невже з того часу як я школу закінчив, всю зоологію переписали, а я й не замітив. Треба срочно в доньки підручник з біології попросити. А прошу пана, підкажіть з якого року отих всіх перелічених вами тварин до приматів віднесли?

Відразу поясню, бо бачу, що ви хлоп гарячий і з гумором не дружите - то був жарт :)

Цитата

відносно серіалів ввс.Я сам дуже люблю їх дивитися і немало передивився.правда на таку тему фільму не бачив.
Хоча я не буду ствержувати що її нема.
На позатому тижні, в суботу здається був цікавий фільм про життя африканських антилоп (забув щоправда назву цього виду). То в них в певний "брачний" період починається справжні групові оргії. Камасутра відпочиває, а Калігула нервово курить в колізею від немічності. Чого вони тіко не витворяють і як зазначили автори фільму - не стільки з метою продовження роду свого, але й на сам перед, для отримання задоволення (явище серед тварин доволі рідкісне, але всеж таки трапляється). Хоча в данному конкретному випадку прояв цей має не постійний, а сезонний характер.

Цитата

так от,на моя теперішню!!!!!!!! думку тварини не займаються оральним сексом,а максимум що можуть то це трішки полизати статеві органи.Але ж це не оральний секс!!Відчуйте різницю!У них це просто фізіологічна потреба,а не спосіб для задоволеня!!!Елементарно,наприклад,кіт,який лиже собі статеві органи.Але він це робить не для власного задоволення,а тому що це його іманентна властивість поведінки!!!,фізіологічна потреба!.Він же ж як відомо просто "миється".Тому я на даний вважаю що ніякого орального сексу у приматів не існує,максимум--це..полизування,яке є якимось проявом цілком природньої,як у кота потреби!!!
можливо бендеро ви це мали на увазі або просто не достатньо уважно і ретельно дивилися ту передачу?
Та ні пане - дивився я доволі уважно, а мав на увазі саме те, що й написав.
А от з приводу орального сексу серед тварин, а посилався я тоді саме на звички приматів (простіше кажучі - бібізянок: шимпанзе, горили, орангутанги, тощо) то в них секс є не стільки засобом репродукції, як проявом ієрархічного положення кожноі особі. Так більш сильніші проявляють таким чином свою владу, а слабші покору. І доволі часто в їх сексуальних іграх (принаймі у шимпанзу) це протікає з проявами орального сексу. Нє - ну можна звичайно сказати, що то гігієнічні вправи, так само як і бліх в шерсті вибирати. Але самець тоді еакулює напевно не від сексуального, а чисто естетичного задоволення чистоти і стерильності.
Цій темі доречі теж було присвячено окрему серію з життя приматів ВВС.

Цитата

p.s
якщо ви будете мені відповідати(а відповідати тут просто більше нікому--я ж єдиний з іншою думкою) то БУДЬ-ЛАСКА!! давайте без емоцій і без образ.
Повторюся - ні яким чином не хочу вас ображати. Звичайна здорова дискусія. А з приводу інакомислення - то кому ж вас зрозуміти як не мені. В темі "Анального сексу" і не так цькували. При наймі кваліфікований діагноз - що я та всі хто спиймає його - хворі на голову, мені поставили. Доки модератори не вичистили все без розбору. Отож - "но пасаран". Людину, яка має власну думку і відстоює її варто лише поважати. Головне щоб це не звучало як: "Э дві точки зору - моя і не правильна"

Повідомлення відредагував bendera.UA: 28.02.2008 – 10:43

• 0

#32 time

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень

Відправлено 28.02.2008 – 13:51

1)ну стосовно приматів я звичайно трохи протупив,навіть не трохи...
просто переплутав їх чомусь із ссавцями :)
я lol
2)буду уважніше стежити за передачами bbc про дику природу...
може тоді і зміню свою думку
  • 0

#33 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 28.02.2008 – 16:32

Панове, своїми чварками нагадали анекдот в тему:

Цитата

23 лютого, родина сидить за святковим столом, чоловік відповідно дістає пляшку, наливає собі оковитої і хоче наляти дружині. Та заперечує:
- Не треба, ти ж знаєш, я не п’ю і тієї гидоти в рот не беру!
- Да?.....- знітився чоловік, встає і забирає пляшку зі столу, - Ну тоді доведеться до сусідки іти. Вона і п’є і в рот бере............

• 0

#34 VadMat

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:м.Івано-Франківськ

Відправлено 03.03.2008 – 15:23

Від орального сексу отримую більше задоволення ніж від звичайного.
Схиляв.
  • 0

#35 Санька Колосок

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 376 повідомлень

Відправлено 04.03.2008 – 00:49

Думаю це кращий спосіб зміцнити стосунки без сексу, але я проти того щоб "ці стосунки" зміцнював хлопець - це не наша робота!!!!!!!
P.S. Нікого не хотів обідити
  • 0

#36 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 04.03.2008 – 10:27

Перегляд дописуСаньок (4.03.2008 00:49) писав:

Думаю це кращий спосіб зміцнити стосунки без сексу, але я проти того щоб "ці стосунки" зміцнював хлопець - це не наша робота!!!!!!!
P.S. Нікого не хотів обідити
:rolleyes: Ну по-перше "оральний секс" то вже є секс за визначенням (пан напевно мав на увазі вагінальний статевий акт, але хіба ж то секс - то лише одна з його складових).
:) А по-друге - особисто я тяжкої роботи ніколи не цурався. :yes: Тут можна відразу згадати влучні вислови. такі як: "без труда не витягнеш і рибку з пруда", "робота зробила з мавпи людину", "робота не вов.........." - хоча нє... останнє не треба. :cry:
-_- Ну, а як ви мали на увазі "чистАа чоловічу роботу" - то я уявляю як ви пан в ліжко до коханої з перфератором чи молотком і цвяхами лягаєте (теж спосіб зміцнити стосунки) :ggggg: (без образ прошу пана - просто маю дурнувату троньки збочену фантазію от і не втримався :) )

Особисто я не сприймаю вислів "секс", як таковий. Не люблю займатися сексом взагалі. Наскільки приємніше - "займатися коханням". Бо секс - то задоволення своїх статевих забаганок і особисте отримання задоволення (без думки про партнера/партнерку). А "займатися коханням" - то в першу чергу задоволення партнера і отримання задоволення саме від того, що тобі вдалося довести її/його до найвищої ступені насолоди. Кайфовіше і набагато гостріше відчуття, ніж від банольного "сексу". То моя особиста думка, може хтось і не погодиться з нею.........

П.С.: :ggggg: повертаючись до теми орального сексу (і сексу як такого) серед тварин (а саме у бібізянок), цілком випадково потрапив на кумедне фото.
Зображення

:brovy: От такі от гігієнічні процедури.............. най мене вибачять панни за "відверте фото" ;)
  • -1

#37 Рафаель

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 12.03.2008 – 18:52

Ставлюсь до анльного сексу абсолютно нормально, на превеликий жаль сам не пробував(((,
але бажання спробувати ну просто нестримне :cool1:
Якщо хто цього боїтся цього через захворювання якісь чи через огиду то можу завірити що це абсолютно здорово
оскільки я прорчитав на цю тему доволі таки багато статей, в одній навіть казалося , що ну.. там).. небільше мікробів ніж у роті, тому це не огидніше ніж поцілунок.
  • 0

#38 нея

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 119 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 23:53

Перегляд допису_saljama_ (25.02.2008 20:25) писав:

Найцікавіше, що я не заздрю вашій дівчині :cool2: очевидно, ви маєте надзвичайно "різноманітне" і природне сексуальне життя :cool1:
Невже тепер більшість дівчат такі? :) Надіюсь мені "попадеться" хороша дівчина, якій я буду потрібен без такого типу стосунків.

Ні! Ви не подумайте, я не вважаю цЕ збоченням, але вважаю, що до цього "доходять" лиш ті пари, які не змогли знайти щастя в духовній сфері і тепер шукають в цЬОМУ..
  • 0

#39 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 13.03.2008 – 00:13

Перегляд дописуMIRW810I (12.03.2008 23:53) писав:

Невже тепер більшість дівчат такі? :cool1: Надіюсь мені "попадеться" хороша дівчина, якій я буду потрібен без такого типу стосунків.

Ні! Ви не подумайте, я не вважаю цЕ збоченням, але вважаю, що до цього "доходять" лиш ті пари, які не змогли знайти щастя в духовній сфері і тепер шукають в цЬОМУ..
Нафіг духовна сфера без сексу? Нафіг секс лише у місіонерській позі?
  • 0

#40 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 13.03.2008 – 20:22

Та що ж це таке робиться... То навколо такі всі розклмплексовані і так багато (перепрошую) всюди сексу, траху тощо, що аж нудить... то виявляється, що раптом всім це не подобається (всі тут не буквально)...
Тепер по суті... як я вже висловлювалась про анальний секс (а ця думка в мене стала на всі види) - дозвольте дещо повторитись..
1. те, що не розумієш Ти і те, що для тебе неприпустиме - не означає, що це неправильно, неприрдньо і тд і тп
2. є купу причин, чому пара не може займатись стандартним сексом (гомосексуалізм, місячні наприклад (ну мало які в кого фізіологічні особливості), ну словом, купу), а ж хочеться.. тому всьому мусить бути альтернатива...
3. коли постійно займаєшся чимсь одним - стає СКУЧНО
4. коли в стосунках зникають обмеження і ти можеш собі позволити насолоджуватись без усяких стереотипів, комплексів і тд і тп... коли можеш кохатись з людиною так, на що лише здатна твоя фантазія - оце вищий пілотаж!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних