Перейти до вмісту

Оральний секс

Повідомлень в темі: 648

Опитування: Про такий вид сексу (166 користувачів проголосувало)

Чи займаєтесь ви оральним сексом?

1. Займаюсь (126 голосів [75.45%])

Процент голосів: 75.45%

2. Не займаюсь (25 голосів [14.97%])

Процент голосів: 14.97%

3. Траплялося пару разів як виняток (16 голосів [9.58%])

Процент голосів: 9.58%

Чи ви колись схиляли свою дівчину чи хлопця до цього?

1. Так (92 голосів [55.09%])

Процент голосів: 55.09%

2. Ні (75 голосів [44.91%])

Процент голосів: 44.91%

Сподобалось?

1. Так (144 голосів [86.23%])

Процент голосів: 86.23%

2. Ні (23 голосів [13.77%])

Процент голосів: 13.77%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#101 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:гуртожиток

Відправлено 24.11.2008 – 16:03

ЛяльКА=) (24.11.2008 16:00) писав:

Оральний секс це всього навсього прилюдія=)
ні,це оральний секс -- це не прилюдія.От оральні ласки -- так,а секс -- ні
  • 0

#102 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 24.11.2008 – 16:10

ЛяльКА=) (24.11.2008 15:11) писав:

Взагалі то в нашому кодексі є стаття що вважає збоченням усе в сексі крім місіонерської пози...
Не зовсім так. Відповідно до Науково-практичний коментар до ККУ під статевими зносинами у ст. 152 слід розуміти природний (гетеросексуальний) статевий акт. Мається на увазі коїтус - сполучення чоловічих і жіночих статевих органів, здатне, як правило, викликати вагітність. Для визначення факту наявності природного статевого акту призначається судово-медична експертиза. Перелік способів, за наявності хоча б одного з яких статеві зносини між особами жіночої і чоловічої статі визнаються зґвалтуванням, є вичерпним. Інші форми задоволення статевої пристрасті, крім статевого акту у природній формі, складу згвалтування не утворюють і за наявності для цього підстав кваліфікуються за ст. 153 або деякими іншими статтями Особливої частини КК.
Під задоволенням статевої пристрасті неприродним способом потрібно розуміти будь-які дії сексуального характеру незалежно від їх гетероабо гомосексуальної спрямованості (крім природного статевого акту), які здатні задовольнити статеву пристрасть чоловіка або жінки. Це, зокрема, мужолозтво, лесбіянство, орогенітальний контакт (coitus per os) жінки з чоловіком або чоловіка з чоловіком, аногенітальний контакт (coitus per anum) чоловіка з жінкою, сурогатні форми статевих зносин, які імітують природний статевий акт, садистські дії сексуального характеру (наприклад, проникнення у піхву жінки певним предметом), сексуальний мазохізм, при якому задоволення статевої пристрасті винного відбувається в процесі заподіяння потерпілій особі фізичних мордувань.

Тому про лише "місіонерську позу" тут не йдеться. Ідеться лише про coitus, а він передбачає широке поле для фантазії щодо поз і позицій.
При тому це ніяким чином не визначається законодавством як збочення, а лише як спозіб який може - чи не може призвести до запліднення і вагітності.
  • 0

#103 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 24.11.2008 – 16:17

bendera.UA (24.11.2008 16:10) писав:

Інші форми задоволення статевої пристрасті, крім статевого акту у природній формі, складу згвалтування не утворюють і за наявності для цього підстав кваліфікуються за ст. 153 або деякими іншими статтями Особливої частини КК.

При тому це ніяким чином не визначається законодавством як збочення, а лише як спозіб який може - чи не може призвести до запліднення і вагітності.
1.Тобто,якщо чоловік тр**хне жінку анально без її згоди,то це не буде згвалтування??
2.ха,правильно,це збоченням не визнається, але от неприродним --ТАК !!!!!!!
  • 0

#104 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.11.2008 – 16:27

По-перше, пане bendera.UA,не робіть мене збоченкою. А по-друге наші закони вже давно пора міняти))
В Древній Греції цей самий коїтус між чоловіком і ЖІНКОЮ вважався..ну,не те щоб неприродним...це робилося виключно для запліднення,щоб жінка завагітніла і народила іншого чоловіка. А сексом(будь-яким) займалися чоловіки.І це було нормально. Може знайдете тогочасні закони?))
  • 0

#105 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 24.11.2008 – 16:30

Бандера, ти заплутав дітей, ще більше ніж їхні викладачі права ;)

Дітки, законом заборонений лише секс, який робиться насильно.
Він відповідно поділяється на влсне зґвалтування - тобто статевий акт, це коли пеніс вводиться у вагіну.
І всі инші дії сексуального характеру: насильний орал, анал, дрочка, лоскотання сосків і те, на на що вистачить фантазії маньяка.

Без ознаки насилля те все не є протизаконним.
Такщо цілуйте одне одному пуцечки і не бійтеся, міліції.

Повідомлення відредагував СВІ†ЛОНОСНИЙ: 24.11.2008 – 16:33

• 0

#106 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 24.11.2008 – 16:44

Sensssorika (24.11.2008 16:27) писав:

В Древній Греції ...
Не морочте людям голову тою Грецією... Давно це було! І не у нас!
Де та Греція? Спочатку була розтоптана Римом, а потім поглинута Візантією.
Не по-людськи якось вони... коїтувалися. Не по-нашому. Збоченці - одним словом. :rolleyes:
  • 0

#107 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.11.2008 – 16:49

Sotnik (24.11.2008 16:44) писав:

Не морочте людям голову тою Грецією... Давно це було! І не у нас!
У нас теж БУЛО. У арміях,наприклад. Зараз,теж є. Але у тюрмах)
  • 0

#108 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 24.11.2008 – 17:02

aAa(against all authority) (24.11.2008 15:55) писав:

все,що не як в природи(в даному випадку тварин) -- збочення.Тому так і вважаю.
А як ти визначаєш що природньо?
Собачки теж там лижутьсяь.

Sensssorika (24.11.2008 16:49) писав:

У нас теж БУЛО. У арміях,наприклад. Зараз,теж є. Але у тюрмах)
У тюрмах це не у нас, це у тих, кому ми, мєшаєм жіть.
  • 0

#109 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 09:07

Sensssorika (24.11.2008 16:27) писав:

По-перше, пане bendera.UA,не робіть мене збоченкою. А по-друге наші закони вже давно пора міняти))
Я :rolleyes: .................. Да не жизднь....... Я ж чітко зазначив - відповідно до закону такого поняття як "збочення" взагалі не має. То по перше. А по друге закон Кримінальний кодекс України один з небагатьох, що було прийнято з нуля 5 квітня 2001 року, а не дістався у спадок від Союзу. І його норми доречі набагато ліберальніші в цьому відношенні. Наприклад зникли норми, щодо кримінальної відповідальності за мужолозтво та зайняття проституцією.

СВІ†ЛОНОСНИЙ (24.11.2008 16:30) писав:

Дітки, законом заборонений лише секс, який робиться насильно.
Саме так. Злочином вважається лише "задоволення статевої пристрасті із застосуванням фізичного насильства, погрози його застосування або з використанням безпорадного стану потерпілої особи".
  • 0

#110 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 25.11.2008 – 10:33

aAa(against all authority) (24.11.2008 15:55) писав:

все,що не як в природи(в даному випадку тварин) -- збочення.Тому так і вважаю.
гг, в тварин теж збочення бувають до речі. І чому ти порівнюєш відносини людей до відносин тварин? Недоречно порівнювати відносини людей до примітивних форм стосунків.
  • 0

#111 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.11.2008 – 15:24

Оффтоп вітирла
  • 0

#112 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 15:37

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (24.11.2008 17:02) писав:

А як ти визначаєш що природньо?
Собачки теж там лижутьсяь.
В тому й то діло,що лижуться, а не займаються оральним сексом. Багато тварин там лижуться(коти,наприклад, теж),але вони це роблять не задля задоволення,а задля,наприклад, гігієни,як в котів.Собак не мав,тому точно сказати,задля чого вони це роблять не можу ! Але ще ніколи не чув,щоб собака доводила себе чи партнера до оргазму !!!! Тому це в них не оральний секс !
  • 0

#113 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.11.2008 – 15:46

Перегляд дописуaAa(against all authority) (25.11.2008 15:37) писав:

але вони це роблять не задля задоволення
Пряме запитання: тобі мінет коли-небудь робили? Хто ж тебе так образив,що ти тепер категорично проти нього настроєний? а якщо жінка не отримує вагінального оргазму,а лише кліторальний- вам нє па путі?)))
  • 0

#114 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 25.11.2008 – 15:51

Перегляд дописуSensssorika (25.11.2008 15:46) писав:

Пряме запитання: тобі мінет коли-небудь робили? Хто ж тебе так образив,що ти тепер категорично проти нього настроєний? а якщо жінка не отримує вагінального оргазму,а лише кліторальний- вам нє па путі?)))
ну, питання адресоване не мені, але відповім: ще нікому не вдавалося зробити це так, щоби було аж так приємно... ні, все технічно, класно, як за підручником, але набридає... облизують, облизують, облизують... і всьо тут. але відчуваєш себе володарем всесвіту... хоча вже давно би перевернув і поклав у міссіонерську позу щоби стало по-справжньому приємно))
  • 0

#115 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 15:54

Перегляд дописуБоБриК (25.11.2008 10:33) писав:

гг, в тварин теж збочення бувають до речі. І чому ти порівнюєш відносини людей до відносин тварин? Недоречно порівнювати відносини людей до примітивних форм стосунків.
хм... до тварин не варто прирівнювати,коли йдеться про інтелектуальну,емоційну,моральну сторону людини,де в людей є значна перевага в розвитку.А коли ми порівнюємо якісь загальні інстинкти(сексуальні,збереження життя, і т.д.) то порівняння цілком доречні... в цьому плані ми ж бо від тварин не відрізняємось,чи не так?! ти зі мною згоден?

Для мене просто неприродно=збочено.І якщо тварини чимось займаються ,то це вже природно, отже і не збочено))
Тому речення "В тварин теж бувають збочення" для мене видається дещо некоректне !))
Що ти під цим мав на увазі?

І ще одне: людина в плані сексуального життя якась дуже дивна...ми відреклись від тваринного(а отже природнього і нормального) ПУБЛІЧНОГО сексу(а тих ,хто таким займається ми називаємо...збоченцями чи ненормальними,хоча це цілком НОРМАЛЬНО), назвали секс з пятнадцятилітньою,але вже статевозрілою дівчиною--педофільством(хоча це в природі -- нормальне явище,коли самиця,не то що займається сексом,але й запліднюється після перших же місячних),хоча знову ж таки це природньо,а отже нормально !!
Одним словом,людина в плані сексу -- хвора тварина))
  • 0

#116 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.11.2008 – 15:56

Перегляд допису4esterfielter (25.11.2008 15:51) писав:

ну, питання адресоване не мені, але відповім: ще нікому не вдавалося зробити це так, щоби було аж так приємно... ні, все технічно, класно, як за підручником, але набридає... облизують, облизують, облизують... і всьо тут. але відчуваєш себе володарем всесвіту... хоча вже давно би перевернув і поклав у міссіонерську позу щоби стало по-справжньому приємно))
Фу....чоловіки. Почуваю себе богинею.Бо коли мені "щось не так" я не мовчки за цим спостерігаю,а даю прямі вказівки,бо ви у цьому плані теж далеко не аси. Всі дівчата,з якими спали потім ті чоловіки меня дякувати і в ноги кланятися повинні.
  • 0

#117 bendera.UA

• Користувачі
  • 2306 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 15:56

Перегляд допису4esterfielter (25.11.2008 15:51) писав:

але набридає... облизують, облизують, облизують... і всьо тут. але відчуваєш себе володарем всесвіту... хоча вже давно би перевернув і поклав у міссіонерську позу щоби стало по-справжньому приємно))
і далі тикаєш, тикаєш, тикаєш, тикаєш, тикаєш, ............ ненабридає???
  • 0

#118 aAa(against all authority)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 351 повідомлень

Відправлено 25.11.2008 – 15:57

Перегляд дописуSensssorika (25.11.2008 15:46) писав:

Я не проти орального сексу,я проти того,щоб це називали природнім/нормальним/не збоченим !
Я тільки за те,щоб його визнали збоченням !!
Я не проти,щоб його заборонили чи казали,як це ганебно ! ні!
*мабуть це трохи дивно звучить...*
  • 0

#119 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 25.11.2008 – 16:05

Перегляд дописуSensssorika (25.11.2008 15:56) писав:

Фу....чоловіки. Почуваю себе богинею.Бо коли мені "щось не так" я не мовчки за цим спостерігаю,а даю прямі вказівки,бо ви у цьому плані теж далеко не аси. Всі дівчата,з якими спали потім ті чоловіки меня дякувати і в ноги кланятися повинні.
вказівки??? просто: не облизуй) лягай і спочивай.

бо тикати направду не набридає. а від облизування мені приємно лише від самого факту.)

п.с. можна майстер клас? :rolleyes:
  • 0

#120 Шошо

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 201 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 25.11.2008 – 16:16

Інколи у мене виникає бажання зробити їй приємне, але постійно заважає думка "ше якусь інфекцію підхоплю..." :rolleyes:
Так-с...чи безпечний оральний секс?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних