Перейти до вмісту

Пофігізм

Повідомлень в темі: 99

#81 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Софія

Відправлено 19.07.2012 – 14:30

Перегляд дописуДруг Бобер (19.07.2012 – 14:25) писав:

Але справа в тому, що не можу так сказати, що народ України однозначно хоче до ЄС. Багато людей навіть не знає, що це таке є і їх це не дуже цікавить.
Чому я згадав про дух народу, дух, це ніби те, чим живе народ. А народ зараз живе сам не знає чим - хтось хоче Європи, хтось хоче руского міра, хтось хоче бути нейтральним, комусь усе пофіг. Немає одностайності, не обов'язково абсолютної одностайності,а те, щоби кожен громадянин міг сказати: я є українець і хочу української України.
Я думаю, що і держава і громадянське суспільство мали би розвиватися одночасно. Тобто дух народу мав би зростати із державою - над тим і над тим треба працювати.

Громадянське суспільство є однією з компонент правової держави, без якого вона неможлива.
  • 0

#82 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 19.07.2012 – 14:37

Перегляд дописуВасиль (19.07.2012 – 14:30) писав:

Громадянське суспільство є однією з компонент правової держави, без якого вона неможлива.
Але одне з другого розвивається.Це так, як росте дитина, розвивається і росте її печінка і серце і легені. І те, і те дитині потрібно, але кожне робить свою роботу. Буде більше розвинуте серце, то й легені також будуть більше розвинуті і навпаки, хоча прямої залежності немає.
І громадянське суспільство, і правова держава повинні разом розвиватися.
  • 1

#83 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 19.07.2012 – 14:58

Перегляд дописуДруг Бобер (19.07.2012 – 14:37) писав:

Але одне з другого розвивається.Це так, як росте дитина, розвивається і росте її печінка і серце і легені. І те, і те дитині потрібно, але кожне робить свою роботу. Буде більше розвинуте серце, то й легені також будуть більше розвинуті і навпаки, хоча прямої залежності немає.
І громадянське суспільство, і правова держава повинні разом розвиватися.

Не заперечую. Я "за"!
  • 0

#84 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 19.07.2012 – 15:02

А як це застосувати до реалій України, я не знаю. Ми маємо надзвичайно правову державу і розбите суспільство. Чи то потрібно одне і друге лікувати? Цікаве питання.
  • 1

#85 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 19.07.2012 – 15:12

Перегляд дописуДруг Бобер (19.07.2012 – 15:02) писав:

А як це застосувати до реалій України, я не знаю. Ми маємо надзвичайно правову державу і розбите суспільство. Чи то потрібно одне і друге лікувати? Цікаве питання.

Не все так страшно! Всі посткомуністичні країни це пережили. Українці є біднішими, тому все відбувається повільніше. Громадянське суспільство існує там, де є середній клас.
  • 0

#86 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 19.07.2012 – 15:21

Перегляд дописуВасиль (19.07.2012 – 15:12) писав:

Не все так страшно! Всі посткомуністичні країни це пережили. Українці є біднішими, тому все відбувається повільніше. Громадянське суспільство існує там, де є середній клас.
І це правда. Саме і сила середнього класу просто дуже необхідна сьогодні для громадянського суспільства. Адже громадянське суспільство було і в давньому Римі, але коли скажу, що там був середній клас, то буде дуже різати вухо - тогочасне суспільство мало зовсім інші цінності.
А в Україні середній клас, на жаль, не такий потужний, і його намагаються ущемити.
  • 1

#87 MqM

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 620 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.07.2012 – 20:34

Перегляд дописуВасиль (19.07.2012 – 13:44) писав:

Народ не вибирав Януковича для того
Я вам скажу, те що народ знав що він вибираэ бандитів, і тоді писали краще бандити, при них порядок!
Уявляєте, жертва сама вибрала свого вбивцю, а тепер оправдується...вони не такого чекали від бандита, а що вони чаекали від бандитів...складається таке враження отруйні викиди заводів все таки впливають на розумову діяльніст

Перегляд дописуManfred (19.07.2012 – 14:06) писав:

Чим саме він її узурпував?
почнемо що його обирали з одними повноваженнями, ле він їх роширив з допомогою конституції 96 го...
Всі гілки влади залежні від нього...

Повідомлення відредагував MqM: 19.07.2012 – 20:26

• 0

#88 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 19.07.2012 – 20:40

Перегляд дописуMqM (19.07.2012 – 20:34) писав:

Я вам скажу, те що народ знав що він вибираэ бандитів, і тоді писали краще бандити, при них порядок!
Уявляєте, жертва сама вибрала свого вбивцю, а тепер оправдується...вони не такого чекали від бандита, а що вони чаекали від бандитів...складається таке враження отруйні викиди заводів все таки впливають на розумову діяльніст

Ви не про те пишете. Що десь хтось писав, це одне. Але процитуйте, де і коли під час виборів Янукович заявив, що він узурпує владу?
  • 0

#89 Мервей

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 20.07.2012 – 08:28

Перегляд дописуДруг Бобер (19.07.2012 – 13:03) писав:

Ні, друже. До речі, що таке версія? Але менше з тим. То не моя версія. Я це з пальця не висмоктав, а чую у живій розмові.

Ну й нехай. Тобі просто смішно з того, що є правдою. Я тобі ще палець покажу - посмійся.
Зображення
Типова реакція пофігіста - якомога частіше показувати пальця. Хамська реакція, до речі.

Перегляд дописуДруг Бобер (19.07.2012 – 13:06) писав:

І що ти у ній побачив? :rolleyes:
Читай ще раз; пофігісти, зазвичай, неуважні.

Перегляд дописуВасиль (19.07.2012 – 13:14) писав:

Тому справа не в українцях, а в системі влади.
Систему влади формують не з марсіан чи попуасів, а з українців та українцями. Якщо більшість поставилася до цього пофігістично, то результатом буде ваше невдоволення системою влади, а отже і пофігістичним підходіом українців, який проявився в безпосередній чи опосередкованій підтримці неефективного управління.
  • 0

#90 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 24.07.2012 – 09:16

Цитата

Хочу запропонувати до уваги чесного товариства обговорення "явища пофігізму" що це, з чим його їдять і як від нього втікати?
Це звичайнісінька апатія, стан байдужості до всього, що відбувається. Тоді людина не може зосередитися, змусити себе працювати, не може сконцентруватися, байдуже ставиться до довколишніх. Апатик більшість часу проводить майже нерухомо, нікуди не ходить, може навіть з ліжка не вставати, не вмиватися і не розчісуватися. Він відчуває себе млявим, втомленим і знесиленим. Йому на все начхати. :-)
Найчастіше байдужість розвивається внаслідок перенесених захворювань. Як одна з причин - психічні захворювання. І якщо людина не володіє сильним характером, апатія (себто пофігізм) може перерости в хронічну хворобу.

Перегляд дописуМервей (24.07.2012 – 09:15) писав:

А ти зміниш нік на Друг осел?)
А може, тут обійдемося без флейму? Чи Ви пофігіст?
  • 1

#91 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 25.07.2012 – 01:12

[ex]Флейм видалено. Тему переношу в Балачку.[/ex]
  • -2

#92 Мервей

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 25.07.2012 – 11:19

Перегляд дописуМаківка (24.07.2012 – 09:16) писав:

Це звичайнісінька апатія, стан байдужості до всього, що відбувається. Тоді людина не може зосередитися, змусити себе працювати, не може сконцентруватися, байдуже ставиться до довколишніх. Апатик більшість часу проводить майже нерухомо, нікуди не ходить, може навіть з ліжка не вставати, не вмиватися і не розчісуватися. Він відчуває себе млявим, втомленим і знесиленим. Йому на все начхати. :-)
Найчастіше байдужість розвивається внаслідок перенесених захворювань. Як одна з причин - психічні захворювання. І якщо людина не володіє сильним характером, апатія (себто пофігізм) може перерости в хронічну хворобу.

А які симптоми в курви-пофігістки?

Цитата

А може, тут обійдемося без флейму? Чи Ви пофігіст?
Так. До шльондр я ставлюсь цілком пофігістично. ))))
  • -4

#93 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 25.07.2012 – 15:13

Перегляд дописуManfred (19.07.2012 – 13:40) писав:

А хто її обрав?

Та, може, то від Бога? Релігія ж вчить, що влада від Бога. Пам'ятаєте, перед Помаранчевою революцією церковні листівки роздавалися на цю тему? Звісно, про "обраність" Януковича.
Щодо прислів'я "Моя хата скраю...", то дійсно, воно поширене, але я його чую в такому контексті, що говорять про когось негативного: "А він що: моя хата скраю - нічого не знаю". І переважна більшість наших прислівй  містить гумор, сарказм, іронію. Для пафосних є латина :)

Повідомлення відредагував taraBooka: 25.07.2012 – 15:30

• 0

#94 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 25.07.2012 – 15:32

Перегляд дописуtaraBooka (25.07.2012 – 15:13) писав:

Та, може, то від Бога? Релігія ж вчить, що влада від Бога. Пам'ятаєте, перед Помаранчевою революцією церковні листівки роздавалися на цю тему? Звісно, про "обраність" Януковича.
Щонайменше 4% віруючих будуть слухати, що каже церква і керуватися її настановами. Це сьогодні. А що було раніше? Не дивно, що правителі прагнули керувати церквою. Не дивно, що Івану Грозному, наприклад, мало було світської влади, очолив ще й церковну.

А те, що є люди, які тупо слухають своїх пастирів і не думають, що робити, як жити, за кого голосувати - це уже прєдєл.

Ой поправка, безпрєдєл. По-українське - сваволя.
  • 1

#95 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 25.07.2012 – 23:23

Пофігізм - це характеристика, або ж напевне особливість співрозмовника (адресата, форумчанина) не помічати іншої точки зору окрім своєї :wink2:

Здоровий пофігізм то аж ніяк не апатія. Пофігізмом можна назвати відсіювання неважливої інформації. Хіба ж то є погано? Або ж пофігізм - то є захисна реакція організму спрямована на блокування різних подразників, які нажаль, в сучасному суспільстві просто зашкалюють.
  • 1

#96 Маківка

пані Ексцентричність

• Заблоковані
  • 3933 повідомлень
  • Місто:Країна казкових мрій

Відправлено 26.07.2012 – 08:55

Перегляд дописуMu Cephei (25.07.2012 – 23:23) писав:

Здоровий пофігізм то аж ніяк не апатія. Пофігізмом можна назвати відсіювання неважливої інформації. Хіба ж то є погано?
Інколи подібне відсіювання переростає в суцільну порожнечу. Перевідсіювався... Тоді людина поводить себе, як овоч.
  • 1

#97 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 26.07.2012 – 10:38

Перегляд дописуMu Cephei (25.07.2012 – 23:23) писав:

Пофігізм - це характеристика, або ж напевне особливість співрозмовника (адресата, форумчанина) не помічати іншої точки зору окрім своєї :wink2:
Це уже буде не пофігізм, а егоїзм.
  • 2

#98 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 26.07.2012 – 15:46

Перегляд дописуДруг Бобер (25.07.2012 – 15:32) писав:

Щонайменше 4% віруючих будуть слухати, що каже церква і керуватися її настановами. Це сьогодні. А що було раніше? Не дивно, що правителі прагнули керувати церквою. Не дивно, що Івану Грозному, наприклад, мало було світської влади, очолив ще й церковну.

А те, що є люди, які тупо слухають своїх пастирів і не думають, що робити, як жити, за кого голосувати - це уже прєдєл.

Ой поправка, безпрєдєл. По-українське - сваволя.

Я писала "релігія", Ви замінили на "церква". Я намагаюсь розрізняти ці поняття, аби релігійні люди не почали суперечку про коректність інтерпретації (насправді, вона завжди мусить бути - ця суперечка, через саму природу мови, але то безкінечний диспут) . Саме в Біблії написано про Богу - Богове, кесарю - кесареве, про гріх гордині тощо.
  • 0

#99 Друг Бобер

Старійшина

• Користувачі
  • 1966 повідомлень

Відправлено 27.07.2012 – 05:51

Перегляд дописуtaraBooka (26.07.2012 – 15:46) писав:

Я писала "релігія", Ви замінили на "церква". Я намагаюсь розрізняти ці поняття, аби релігійні люди не почали суперечку про коректність інтерпретації (насправді, вона завжди мусить бути - ця суперечка, через саму природу мови, але то безкінечний диспут) . Саме в Біблії написано про Богу - Богове, кесарю - кесареве, про гріх гордині тощо.
Я зрозумів це добре. Ще про Богові Богове, кесарю кесареве можна зрозуміти, а про покорення владі - судіть уже самі, що це є. Я вважаю, що тут мова йде не про особисту владу, а про саму систему влади, яку потрібно поважати, щоби не було свавіллі, але судіть самі. Даю цитату.

Цитата

1

Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога.

2

Тому той, хто противиться владі, противиться Божій постанові; а ті, хто противиться, самі візьмуть осуд на себе.

3

Бо володарі пострах не на добрі діла, а на злі. Хочеш не боятися влади? Роби добро, і матимеш похвалу від неї,

4

бо володар Божий слуга, тобі на добро. А як чиниш ти зле, то бійся, бо недармо він носить меча, він бо Божий слуга, месник у гніві злочинцеві!

5

Тому треба коритися не тільки ради страху кари, але й ради сумління.

6

Через це ви й податки даєте, бо вони служителі Божі, саме тим завжди зайняті.

7

Тож віддайте належне усім: кому податок податок, кому мито мито, кому страх страх, кому честь честь.
Одне потрібно врахувати, цей текст датується 57-58 роком, коли було правління Імператора Нерона, жорстокого неадекватного, психічнохворого правителя, а ще великого гонителя християн. Парадокс, як же він міг писати про владу і про те, що їй потрібно коритися. Сам же апостол Павло, який це писав, мусив ховатися від влади, інакше би не вижив із новим вченням серед культу богів.

Я вжив слово "церква", а не релігія, щоби показати, що можна через церкву робити вплив на людей, а всім до цього поіфіг, ніхто не скаже священику, чи комусь вище, ніхто не запитається, що вони роблять. Якось негарно, коли священик, єпископ, чи сам патріарх своєю власною персоною разом із Божим словом агітує за когось, відкрито, чи ні, або й каже голосуйте, чи не голосуйте проти всіх. Не гарно, коли один бізнесмен збудує церкву, а потім його всі оспівують в ній, а те що він явно робить зло, то уже нікого не хвилює.
Ніколи ні до чого доброго не приведе, радикалізм і буцімто непомильність в усьому, особливо у не своїх сферах.
Кожен хоче гарно жити, я розумію, але дуже багато але...
  • 1

#100 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень

Відправлено 28.07.2012 – 10:41

Перегляд дописуДруг Бобер (27.07.2012 – 05:51) писав:

Я вжив слово "церква", а не релігія, щоби показати, що можна через церкву робити вплив на людей, а всім до цього поіфіг, ніхто не скаже священику, чи комусь вище, ніхто не запитається, що вони роблять. Якось негарно, коли священик, єпископ, чи сам патріарх своєю власною персоною разом із Божим словом агітує за когось, відкрито, чи ні, або й каже голосуйте, чи не голосуйте проти всіх. Не гарно, коли один бізнесмен збудує церкву, а потім його всі оспівують в ній, а те що він явно робить зло, то уже нікого не хвилює.
Ніколи ні до чого доброго не приведе, радикалізм і буцімто непомильність в усьому, особливо у не своїх сферах.
Кожен хоче гарно жити, я розумію, але дуже багато але...

Просто я хотіла наголосити, що саме в релігії закладено "пофігізм" пастви. Це є обов'язковою умовою справжньої віри. Саме слово "віра" свідчить про безумовну покору, без роздумів та сумнівів.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних