Перейти до вмісту

Пофігізм

Повідомлень в темі: 99

#21 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 21.02.2008 – 11:53

Перегляд дописуBassOneB (19.02.2008 23:17) писав:

якщо б Гітлера вчасно водили до Церкви і там навчали він би почав 2-гу світову?

Гітлер "вчасно" був похрещений і ходив в дитинстві до церкви. І що? :rolleyes:

Ось непофігіст - Ганді

А його мабуть вчасно водили до Церкви? <_< Ох вже ці мені смішні заяви :)
  • 0

#22 BassOneB

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 197 повідомлень
  • Місто:біля Львова

Відправлено 21.02.2008 – 23:07

Перегляд допису-=VJ=- (21.02.2008 11:53) писав:

Гітлер "вчасно" був похрещений і ходив в дитинстві до церкви. І що? :)

А його мабуть вчасно водили до Церкви? :unsure: Ох вже ці мені смішні заяви :cool2:
Як мене деколи достає придирання до слів, а не до змісту... вибач, не знав що на форумі є сучасникии гітлера і ганді, які все своє життя вивчають чиєсь життя... Може все ж таки у зміст спробуємо вникнути, чи я як останній двієчник висловлююся? :ggggg:
  • 0

#23 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 23:21

..... думаєте якщо б Гітлера вчасно водили до Церкви і там навчали він би почав 2-гу світову?
Ну, є історична версія, що війну розв’язав не Гітлер, а Сталін. А він не тільки ходив до церкви, а й навчався деякий час в духовній семінарії. І це не завадило йому проводити політику на знищення церкви.
А здоровий пофігізм в наш час просто необхідний. Неможливо сприйняти до серця та відреагувати на той шалений потік інформації, що л’ється з ящика та монітора. Пофігізм - це захисна реакція організму.
  • 0

#24 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 22.02.2008 – 10:09

Цитата

Пофігізм - це захисна реакція організму.
Як і егоїзм. І більшість кинулась захищатись. А, як відомо, найкращий захист це напад. І більшість кинулась нападати захищаючись і захищатись від нападаючих, що захищались. І світ перетворився на пекло. А може так і треба? :cool2:
  • 0

#25 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 22.02.2008 – 12:34

Перегляд дописуBassOneB (21.02.2008 23:07) писав:

Як мене деколи достає придирання до слів, а не до змісту... вибач, не знав що на форумі є сучасникии гітлера і ганді, які все своє життя вивчають чиєсь життя... Може все ж таки у зміст спробуємо вникнути, чи я як останній двієчник висловлююся? :ggggg:

Прошу пана, на мою суб'єктивну думку зміст вашого вищенаведеного висловлювання зовсім не розбігається із словами, що їх виражають. Про сучасників тут ніхто не говорить. А про Гітлера є багато данних, тому немає необхідності "усе життя" вивчати його життєвий шлях - достатньо в Гуглі ввести слово "Гітлер".

Перегляд дописуOlmor (22.02.2008 10:09) писав:

Як і егоїзм. І більшість кинулась захищатись. А, як відомо, найкращий захист це напад. І більшість кинулась нападати захищаючись і захищатись від нападаючих, що захищались. І світ перетворився на пекло. А може так і треба? :cool2:
:unsure: оце накрутив :)
  • 0

#26 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 22.02.2008 – 20:02

та якщо відключити пофігізм, можна стати неврастеником! я навпаки хочу щоб у мене його було побільше - він не заважає аналізувати, але не дозволяє сильно переживати.
В маршрутці, під час спілкування з начальником-не-дуже-гарною-і-розумною-людиною, та багато де - пофігізм виручає
  • 0

#27 Flex

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 05.07.2008 – 14:26

З часом, пофігізм набуває доволі глобальних розмірів. Але, погодьтеся, кожній більшості є опозиція. скільки пофігістів не було б на нашій матінці землі, всеодно знайдуться люди, котрі перейматимуться усім на світі. добре це, чи погано? - Х.З.
одне відомо точно- кількість пофігістів стрімко зростає, і нічим цьому не зарадиш.
P.S. Я належу до числа цих людей.
Анекдот в тему:
Зупиняй даїшник пофігіста:
- тааааак, у вас тут фара розбита. штраф 20 грн!
- а я пофігіст!
- а то як?
- а мені всьо пофіг!
- тоді 25 грн!
- а мені пофіг!
- 30!
- а мені пофіг!
- 50!
- а мені пофіг!
- 100!
- не маєте права!!!!!
P.P.S. кожен пофігіст - пофігіст до певної межі. Якщо цю межу переступити, то весь пофігізм раптово кудись випаровується!!!!!

Повідомлення відредагував Dominator: 05.07.2008 – 14:30

• 0

#28 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 17.07.2008 – 12:56

Є такий вислів: "Не бійся ворога свого, бо він може тебе лише вбити, не бійся друга свого, бо він може тебе лише зрадити, бійся байдужого, бо за мовчазної згоди байдужого відбуваються зрада і вбивство". Коли людині можна допомогти, то це необхідно зробити, але дійсно, надати реальну допомогу, або допогти знайти вихід із скрутного становища, а не перейматися і показувати, який ти співчутливий. Переймання чимось (не плутати з допомогою) це пуста трата життєвої енергії, яку при бажанні можна використати на ту ж допомогу. Чув одного разу, як хтось казав, що йому все одно, що відбувається навколо, хай хоч світ валиться, але він не подумав, що якщо світ завалиться, то і його накриє уламками :) Як писав Шевченко: "Польща впала, та й вас задавила"
  • 0

#29 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 17.07.2008 – 15:03

Пофігізм - це засіб втечі, заглушення нечистого сумління, це може бути щось накшталт "рожевих окулярів", їх підвид, це лише панцир, як в черепахи. Та от проблема, під пофігізмом можна ховатись певний час, та не увесь, як би ти не намагався. Одного дня ця мана спаде і ти предстаєш перед реальним світом, реальними обставинами і ті проблеми які тобі були позавчора і вчора пофіг, сьогодні постали як ніколи гостро і повинні бути негайно вирішитись. Пофігізм не допомагає, а лише ускладнює вирішення проблем, тому що замість того щоб вирішити 10 проблем за день, і про них можна вдосталь поміркувати і їх обдумати, треба вирішити 110 проблем, і думати вже нема коли
  • 0

#30 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 17.07.2008 – 16:03

Перегляд дописуBassOneB (19.02.2008 23:35) писав:

Внаслідок "глобалізації" ми стикаємося із "найстрашнішим" явищем сього сторіччя - пофігізмом: тут від уявно загального - типу завтра армагедон - а мені пофіг; до конкретного - я хворий а мені пофіг ітак нічого не зміниться...
Хочу запропонувати до уваги чесного товариства обговорення "явища пофігізму" що це, з чим його їдять і як від нього втікати?
А мені пофіг що це, з чим його їдять і як від ньго втікати! :)

Перегляд дописуDominator (5.07.2008 15:26) писав:

З часом, пофігізм набуває доволі глобальних розмірів. Але, погодьтеся, кожній більшості є опозиція. скільки пофігістів не було б на нашій матінці землі, всеодно знайдуться люди, котрі перейматимуться усім на світі. добре це, чи погано? - Х.З.
одне відомо точно- кількість пофігістів стрімко зростає, і нічим цьому не зарадиш.
P.S. Я належу до числа цих людей.
Анекдот в тему:
Зупиняй даїшник пофігіста:
- тааааак, у вас тут фара розбита. штраф 20 грн!
- а я пофігіст!
- а то як?
- а мені всьо пофіг!
- тоді 25 грн!
- а мені пофіг!
- 30!
- а мені пофіг!
- 50!
- а мені пофіг!
- 100!
- не маєте права!!!!!
P.P.S. кожен пофігіст - пофігіст до певної межі. Якщо цю межу переступити, то весь пофігізм раптово кудись випаровується!!!!!
майже теж саме
їде пофігіст по вулиці і думає:
істи хочеться, пити хочеться.... бачить лежить 20 грн.
міркує може взяти, все ж таки їсти і пити хочеться, потім пригадує, що він пофігіст, каже сам собі:
- я ж пофігіст і пофіг, що там лежить і йде далі... бачить лежить все 10000грн і знову тіж думки.... але згадує, що він пофігіст і каже: пофіг що там лежить і йде далі... аж бачить лежить 1000 000 $, знову в голову лізуть думки про їжу та воду і каже:
я ж пофігіст, та пофіг, що я пофігіст....!
:)

Повідомлення відредагував CCCP: 17.07.2008 – 16:04

• 0

#31 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 29.07.2008 – 14:43

Перегляд дописуОлеська (21.02.2008 03:25) писав:

Якби ти був пофігістом у їжі, - ти не їв би взагалі...
А от і ні. Він би тоді не перебирав. А те, про що Ви говорите - то не пофігізм, то відраза. Чи ненависть. Чи ще щось, але не пофігізм.
  • 0

#32 Reltih floda

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 181 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 16:37

абсолютний пофігізм - це смерть! Тобто абсолютний пофігист повинен коли він досягне духовного рівня лягти і більше не вставати. йому пофігу на те що він гніє заживо, на те що йому хочеться їсти, таке супер самогубство, самогубсвто нічогонеробленням! Але справжні пофігисти не помітнті. справжні пофігісти це бомжі! Їм на все начхати, окрім горілки.
  • 0

#33 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 21.12.2009 – 00:33

Перегляд дописуBassOneB (19.02.2008 22:35) писав:

і як від нього втікати?
а нащо від нього втікати?
  • 0

#34 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 21.12.2009 – 01:56

Пофігізм до всіх те ж саме що і егоїзм для себе
  • 0

#35 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень

Відправлено 01.01.2010 – 09:24

Типовий стиль міського життя. Звикайте. Був завжди але став помітним через суцільну урбанізацію.
  • 0

#36 Можлива

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто: Київ

Відправлено 14.11.2010 – 21:28

Внаслідок "глобалізації" ми стикаємося із "найстрашнішим" явищем сього сторіччя - пофігізмом: тут від уявно загального - типу завтра армагедон - а мені пофіг; до конкретного - я хворий а мені пофіг ітак нічого не зміниться...
Хочу запропонувати до уваги чесного товариства обговорення "явища пофігізму" що це, з чим його їдять і як від нього втікати?
від пофігізму не потрібно тікати. іноді ним треба правильно користуватись)
  • 0

#37 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 16.11.2010 – 22:22

Гадаю, що пофігізм виробився як захисний психологічний механізм. Деяким особам так же ж шкода, що в тебе хороший настрій\справи йдуть добре\все добре в сім"ї, що вони вважають за свій обов"язок зробити так, щоб життя казкою не здавалося ))) Ну і не завжди то люди роблять, часом так стається.
Звідси і йде пофігізм - якби люди все близько брали до серця і звертали увагу на всі дрібнички в нас би всі вмирали до 30 років )))

А про бомжів і алкоголіків, тощо - то є просто слабкі люди чи просто хворі. Чи якраз то ті, хто якраз намагався не бути пофігістом і життя так по ньому вдарило, що після цього він став закоренілим пофігістом )))
  • 0

#38 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 20.11.2010 – 12:07

краще були меланхоліком

Перегляд дописуDema V (19.02.2008 22:38) писав:

з кожним днем мене туди затягує. Надіюся з приходом весни це зниекне як завжди.
ага, весною витягнеш

Перегляд дописуШkідниk (19.02.2008 22:49) писав:

У мене є троха пофігізну але то трошка не так треба висловлюватись.
А мені пох** чи А мені до гузні
просто " а мені? "

Перегляд дописуШАХІСТ (21.12.2009 01:56) писав:

Пофігізм до всіх те ж саме що і егоїзм для себе
це вам так сказав ваш прапорщик?
  • 0

#39 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 20.11.2010 – 23:39

Йа ніяк не втямлю: а що змінилось суттєво щодо пофігізЬму? Скажу такє: якщо раніше більшості людей було пофіг на долю негрів в Африці-Америці/мусульманських жінок/педерастів/сусіднє село через відсутність достовірної інформації (угу, і інформацію ніхто не шукав), то тепер більшості людей пофіг на це всупереч інформації, що поширюється. Втім, історія свідчить, що прагнення параноїдальних осіб поширити "непофігізЬм" на людей завше завершувалося провалом при добровільності поширення, дієвим засобом впливу були обіцянки золотих гір або зацікавлення з-під палки.
  • 0

#40 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4202 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 21.11.2010 – 10:11

Перегляд дописуГетьман (20.11.2010 23:39) писав:

Йа ніяк не втямлю: а що змінилось суттєво щодо пофігізЬму?
Пофігізму стало набагато менше, й більшості людей став не пофіг напр. їх суспільний статус, кар’єра, прибутки... вони прагнуть більшого, а оскільки те більше ніколи недосяжне, у них нервози. Бунт мас.

Перегляд дописуГетьман (20.11.2010 23:39) писав:

Втім, історія свідчить, що прагнення параноїдальних осіб поширити "непофігізЬм" на людей завше завершувалося провалом при добровільності поширення, дієвим засобом впливу були обіцянки золотих гір або зацікавлення з-під палки.
Звичайнісінька комерційна реклама по телебаченні легко справляється із поширенням непофігізму.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних