Перейти до вмісту

Євросоюз

Повідомлень в темі: 71

Опитування: Євросоюз нам треба чи ні? (55 користувачів проголосувало)

Вступати Україні в Євросоюз?

1. Пошвидше б (23 голосів [41.07%])

Процент голосів: 41.07%

2. Так (14 голосів [25.00%])

Процент голосів: 25.00%

3. Пізніше (6 голосів [10.71%])

Процент голосів: 10.71%

4. Ні (11 голосів [19.64%])

Процент голосів: 19.64%

5. Краще до Росії з Білорусією (2 голосів [3.57%])

Процент голосів: 3.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 27.03.2009 – 18:52

Перегляд дописуPanikovskiy (27.03.2009 18:01) писав:

Нерозумію чому пан так проти Євросоюзу

Здається вище досить добре описано.

чи нам це принесе якісь втрати та загрози і хіба за нас все будуть вирішувати?

Звісно. Це відкриття для Вас?

порівняння Євросоюзу з СРСР мені здається неправильним.

Чому?

Перегляд дописуZoomerMan (27.03.2009 18:28) писав:

суть в тому що їхній вплив

Суть в тому, що реальний вплив там мають країни-засновники - Німеччина, Франція та Італія. Британія досі дистанціюється від ЄС, користуючись лише тим, що їй там вигідно. Усім іншим надається по черзі декларативний вплив на півроку.

яскравий приклад Польща - в ЄС є досить авторитетна на зразок Іспанії...А Україна при вступі (якщо виконає всі вимоги) - попадає в "еліту"...

Насмішили як щодо Польщі, так і щодо Іспанії. А щодо України - то навіть і не знаю, що сказати - мені раніше здавалося, що Ви в змозі адекватно оцінювати такі речі, але схоже, що це не так.

Також хотілося б зазначити що рішення всерівно приймаються демократично - яскравий приклад з Конституцією!

Так, з конституцією яскравий приклад - прийнята практично всюди без заперечень. Але коли дійшло до реальної думки народу - то виявилося, що така одностайність лише тому, що конституції в інших країнах ратифікувались парламентом - себто політиканами, які чекають від них своєї вигоди. А сам народ думає абсолютно інакше - це очевидно доводять провали конституції в тих країнах, де вирішили висунути це питання на референдум.
  • 0

#42 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.03.2009 – 19:04

Перегляд допису-=VJ=- (27.03.2009 18:52) писав:

Суть в тому, що реальний вплив там мають країни-засновники - Німеччина, Франція та Італія. Британія досі дистанціюється від ЄС, користуючись лише тим, що їй там вигідно. Усім іншим надається по черзі декларативний вплив на півроку.

Насмішили як щодо Польщі, так і щодо Іспанії. А щодо України - то навіть і не знаю, що сказати - мені раніше здавалося, що Ви в змозі адекватно оцінювати такі речі, але схоже, що це не так.

Так, з конституцією яскравий приклад - прийнята практично всюди без заперечень. Але коли дійшло до реальної думки народу - то виявилося, що така одностайність лише тому, що конституції в інших країнах ратифікувались парламентом - себто політиканами, які чекають від них своєї вигоди. А сам народ думає абсолютно інакше - це очевидно доводять провали конституції в тих країнах, де вирішили висунути це питання на референдум.

вони мають вплив але не остаточний - якщо Польща не захоче голосувати за щось її ніхто не заставить і з ЄС її не викинуть...

А потенціал України (по с/г і по важкій промтсловості) - вищий ніж у Франції а тимбільше ніж у Іспанії!Тільки от проблема що реалізувати ми його ніяк не можем!....Ви можливо не повірите але в Україні є найбільший в Європі завод по виплавці металу - Арселор Мітал Кривий Ріг...

Основною проблемою що не підтримав народ Конституцію - погана проінформованість населення!
  • 0

#43 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.03.2009 – 22:34

Перегляд дописуZoomerMan (27.03.2009 19:04) писав:

якщо Польща не захоче голосувати за щось її ніхто не заставить і з ЄС її не викинуть...

По-перше на неї можуть натиснути, як на неї тиснули щодо м'яса, чи Ви вже забули? І спокійно змусять - у них сили вистачить.
А по-друге - за те, що вона не голосуватиме, можуть проголосувати інші - і тоді доведеться виконувати загальні правила.

А потенціал України (по с/г і по важкій промтсловості) - вищий ніж у Франції а тимбільше ніж у Іспанії!

Як Ви гарно оцінили. На чому базуються Ваші оцінки, якщо не секрет? У вас сільськогосподарська освіта? Вочевидь ні, раз так глибоко помиляєтесь в оцінках.

Ви можливо не повірите але в Україні є найбільший в Європі завод по виплавці металу - Арселор Мітал Кривий Ріг...

У нас багато чого самого велетенського з радянських часів залишилось - тоді просто так будували: не аби ефективніше, а аби побільше розміром. Наприклад нам лишили дніпровський каскад, який по нормальному давно треба було б спустити весь, окрім київського водосховища, де містяться радіактивні осади. Але про ефективність це нічого не говорить.

Основною проблемою що не підтримав народ Конституцію - погана проінформованість населення!

Навпаки - народ досить добре був поінформований.
Я вже не кажу, що цей самий народ давно вже маловдоволений об"єднанням, особливо в Західній Європі.
  • 0

#44 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 12.04.2009 – 10:45

Перегляд дописуD1m{@} (8.03.2009 12:30) писав:

Хоча моя партія ВО Свобода підтримує вступ до Європейського Союзу і НАТО але я вважаю, що це нам не потрібно і я проти цього.
Щодо ЄС. Потрібно привести наші стандарти відповідно до цієї організації. Демократизм, ринкова економіка, права людина (не на папері, а на ділі), рівень життя, політичної активності, малий рівень інфляції, політична і економічна стабільність, і так далі... Як колись було гасло в соціалістів: "збудуємо Європу в Україні".
Щодо НАТО. Україна повинна бути позаблоковою. На нашій території не повинно бути іноземних військ, а нашу національну безпеку повинні забезпечувати українська професійна армія. Частина військових повинна бути контрактники, і зберигти призовну службу. Регулярно проводити загальнонаціональні польові збори, і кожній сім"ї видати по пітолету, бронежалету (як в Швейцарії). Україна повинна стати ядерною державою, і повинна вернути свій колишній ядерний потенціал. Хоча щодо останього, мало віриться... при реалізації цього, ми ризикуємо потрапити в міжнародну ізоляцію, як Іран. На це потрібно політична воля, рішучіть, патріотизм.
D1m{@} проти ідеології своєї партії, але дуже хоче мати партійний білет, бо:

Перегляд дописуD1m{@} (28.03.2009 16:39) писав:

Я буду колись Президентом :prapor3: 1:
Перший крок для цього зроблено <_<, я член партії ВО Свобода. Другий крок буде, я відкрию представництво Свободи в свому місті, і буду вести активну участь в партії. Перша мета скромна: стати лідером партії. Далі буде простіше... ) і заживе Україна як в раю. :ggggg:
тобто загалом не важливо, якої партії білет він має, аби йому допомогли в його кар'єрі. А там і рахунок пропаде його проданих друзів, на шляху до корита.

Повідомлення відредагував DarkLordVillis: 12.04.2009 – 10:47

• 0

#45 -=Українець=-

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 369 повідомлень
  • Місто:Хмельницького

Відправлено 12.04.2009 – 10:54

З УкрБашу:

Цитата

У Кременчуці Полтавської області невідомі вкрали зупинку громадського транспорту.
===========
І коли там кажуть ми в Євросоюз вступимо ?

Я за те щоб ми вступили у Євросоюз!
  • 0

#46 Iron Man

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 80 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 12.04.2009 – 11:40

Я також! Може хоть полегше буде... Ото мені в них трохи неподобається те шо вони там заставляють бува шось робить... Наприклад відправити свої війська кудась-там.
  • 0

#47 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 12.04.2009 – 12:20

Ні!

Не бачу різниці між ЕС та РФ. В обох випадках Україна перетворюється на провінцію імперії.
Судячи з відповідей стає зрозуміло чого ми так живемо. На цьому форумі «націоналістів» і «українолюбів» видно сутність народу. З тридцяти чотирьох, що проголосували, лише четверо хочуть бачити Україну вільною і сильною, самостійною державою. Це 11,8 % україномовних форумлян. А якщо запитати ще й иншу частину громадян, то відсоток буде меншим <_<.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 12.04.2009 – 12:21

• 0

#48 kavalera

Старійшина

• Користувачі
  • 1258 повідомлень

Відправлено 12.04.2009 – 12:26

НАТО - мільйон ТАК, евросоюз - мільярд НІ. Жлобська і лицемірна організація.
  • 0

#49 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 12.04.2009 – 12:30

Перегляд дописуIA32 (12.04.2009 13:26) писав:

НАТО - мільйон ТАК, евросоюз - мільярд НІ. Жлобська і лицемірна організація.
НАТО — зараз тимчасово, доки не піднімемо свою армію. Просто стандарти альянсу мають на увазі вузьку військову спеціалізацію країн. А це робить самостійність неможливою.
  • 0

#50 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.04.2009 – 11:39

А хто нас запитує взагалі? Нас туди не запрошують і не чекають з обіймами, про що ви взагалі говорите? Ви подивіться навколи, хіба ми такі потрібні Європі? Хіба їм нема де гроші діти?
  • 0

#51 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 29.04.2009 – 20:58

Євросоюз зараз абсолютно не такий яким нам його показують, релігійні рамки там вже розмились і на перше місце виходить право людини. рівноправя... Це добре чи погано? дозволяються легкі наркотики, дозволяються одностатеві шлюби... звичайно це рівні права для людей, для гомосексуалістів, але чи це правильно? Як жартував Задорнов , скоро в США виберуть президентом стару кульгаву негритоску-лесбіянку бо це буде політкоректно... Читав одну релігійну статтю про Євросоюз... Так от там вже релігія не маю такого впливу як в нас, де ще трохи щось збереглось. Та і в Євросоюзі в нас не буде рівноправя... Ми будем країною куди будуть давати допомогу а взамін наша країна має тихо дякувати і робити все як скажуть країни лідери... Що краще невідомо... Це дуже складне пиатння
  • 0

#52 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 14.05.2009 – 08:02

От скажіть, ви б на місці француза чи німця хотіли б платити величезні податки, знаючи, що вони підуть не на розвиток вашої країни, а якоїсь там відсталої? Навряд чи. Нам ніхто нічого не винний, саме тому ніхто нікуди і не візьме
  • 0

#53 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 14.05.2009 – 08:35

Перегляд дописуПанночка (14.05.2009 09:02) писав:

От скажіть, ви б на місці француза чи німця хотіли б платити величезні податки, знаючи, що вони підуть не на розвиток вашої країни, а якоїсь там відсталої? Навряд чи. Нам ніхто нічого не винний, саме тому ніхто нікуди і не візьме

Євросоюз намагається побудувати соціалізм, не розуміючи, що це нездійсненна утопія.

Щодо цього є чудова історія.

Я запитав неповнолітню доньку своїх друзів, ким би вона хотіла бути, коли виросте. Вона сказала, що хотіла б коли-небудь стати Президентом Сполучених Штатів Америки. Обоє щасливих батьків, ліберальні демократи, які були присутні при розмові, з гордістю переглянулися.

Я запитав дівчинку: "Добре, припустимо ти стала Президентом, що б ти зробила в першу чергу?"
Вона відповіла: "Найперше я б дала їжу і житло всім бездомним".

"Чудово - погодився я, - надзвичайно гідна мета! Але зовсім не обов'язково чекати того часу, коли ти станеш Президентом. Можна вже зараз почати діяти згідно з твоїм планом. Приходь до мене, викопай бур'яни в саду, підстрижи траву на газоні, подмети подвір'я - я заплачу тобі п'ятдесят доларів. Тоді ти зможеш піти до крамниці, біля якої валяється один з бездомних, та вручити йому свої $50 на купівлю їжі або для заощаджень на купівлю майбутнього будинку".

Вона надовго задумалась. Її мати дивилась на мене так виразно, що я не беруся тлумачити її погляд. Зрештою дівчинка підняла очі і запитала: "Чому б тоді цьому бездомному самому не прийти до вас додому і не зробити цю роботу - тоді ви б прямо йому і заплатили ці 50 доларів?"
Я відповів: "Ласкаво просимо до лав консерваторів, донечко!"

Її батьки до сих пір зі мною не спілкуються ...

Наші політики - це ті самі бездомні, які валяються під забором і мріють, щоб їм до кінця життя хтось давав гроші на випивку.
Політики ЄС, здебільшого, ліберальні демократи - вони вважають, що коли всім бездомним дати грошей, то вони їх не проп"ють, а почнуть будувати собі будинки.

До чого це призводить - друга історія:

Професор економіки з Техаського Технічного Університету розповідав, що раніше ніколи не завалював студентів, але одного разу завалив цілу групу. Група наполягала, що соціалізм "працює" і що ніхто при цьому не буде бідним і ніхто - багатим. Велике вирівнювання! Професор сказав - добре, поставимо в цьому класі експеримент на предмет соціалізму. Всі оцінки будуть усереднюватись і кожен отримає однакову оцінку, таким чином, ніхто не провалиться і ніхто не отримає "відмінно".

Після першої контрольної усі оцінки були усереднено і всі отримали "добре". Студенти, що навчались наполегливо, були засмучені, а студенти, які навчалися мало - щасливі. Але до часу другого контрольної студенти, які навчалися мало, займалися ще менше, а ті, хто вчився наполегливо, вирішили, що теж хочуть халяву, тому займалися не дуже добре... Друга контрольна в середньому дала усім "задовільно". Не радів вже ніхто. Коли ж прийшла третя контрольна, в середньому вийшло "незадовільно". Результат так і не покращився, адже сварки призводили до погіршення стосунків і ворожості, тож вже ніхто не збирався навчатися за інших.

Весь "прикол" ЄС до цього часу - що там було, образно кажучи, десять відмінників і один "двієчник". Коли вони останнього разу "ковтнули" Балкани і Східну Європу - вони подавилися, бо на десять "відмінників" стало п"ять "двійошників", і середній бал почав неухильно падати.

Саме тому вчора Саркозі і Меркель оголосили, що найближчі кількадесят років більше не буде ніяких розширень.
Тому саме це питання вже не варто підіймати - хто б там що не оголошував на лозунгах, але до ЄС найближчі років двадцять нам не потрапити. Час закачувати рукави і будувати собі хату самостійно.
  • 0

#54 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 14:52

Європарламент висловлює жаль стосовно рішення колишнього президента України Віктора Ющенка присвоїти звання Героя України лідерові Організації українських націоналістів Степану Бандері, який "співпрацював з нацистським режимом".
Про це йдеться в резолюції, схваленій сьогодні на сесії Європарламенту у Брюсселі. Депутати Європарламенту висловили надію, що новий Президент України перегляне це рішення.

А що панове, ще хочете в Європу?
  • 0

#55 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 15:13

Перегляд дописуManfred (25.02.2010 15:11) писав:

Ну, посваряться трохи пальчиком, як на прибалтів та й по всьому :rolleyes:

Себто те, що вони не лише лізуть у внутрішні справи нашої країни, а ще й підбурюють до порушення національного законодавства - це дрібнички?
  • 0

#56 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ-&gt;НТУУ &quot;КПІ&quot;

Відправлено 25.02.2010 – 19:01

Моя не зовсім дурна викладачка з економіки каже, що для Євросоюзу зараз не дуже добрі часи і хз як усе скінчиться. Думаю як не згниє то можна приєднуватись.

Перегляд допису-=VJ=- (25.02.2010 14:52) писав:

Європарламент висловлює жаль стосовно рішення колишнього президента України Віктора Ющенка присвоїти звання Героя України лідерові Організації українських націоналістів Степану Бандері, який "співпрацював з нацистським режимом".
Про це йдеться в резолюції, схваленій сьогодні на сесії Європарламенту у Брюсселі. Депутати Європарламенту висловили надію, що новий Президент України перегляне це рішення.

А що панове, ще хочете в Європу?
Не зважайте то все кляті пшеки, якби не вони то Європарламент ніфіга б не ухвалював.
  • 0

#57 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 25.02.2010 – 19:03

Перегляд дописуFT232BM (25.02.2010 19:01) писав:

Моя не зовсім дурна викладачка з економіки каже, що для Євросоюзу зараз не дуже добрі часи і хз як усе скінчиться.

Він від самого початку ідеї приєднання Східної Європи став нежиттєздатним. Це абсолютно різні цивілізації.
  • 0

#58 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.02.2010 – 14:23

Перегляд дописуManfred (26.02.2010 11:43) писав:

Тоді, логічно було би і Східній Европі якось об'єднатися, тільки без Росії, бо инакше знову буде совок :ggggg:

Саме такої позиції я давно і дотримуюсь.
  • 0

#59 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ-&gt;НТУУ &quot;КПІ&quot;

Відправлено 26.02.2010 – 16:42

Перегляд дописуManfred (26.02.2010 15:35) писав:

Як вважаєте, наскільки може бути реальним і життєздатним таке об'єднання? Які країни, на Вашу думку могли би увійти у цю унію?
Такий союз без Росії як пиво без водки. Треба просто нормальне законодавство ухвалити.
  • 0

#60 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 26.02.2010 – 17:12

Як вважаєте, наскільки може бути реальним і життєздатним таке об'єднання?

За умови згоди політичних еліт - цілком реальним і життєздатним.

Які країни, на Вашу думку могли би увійти у цю унію?

В першу чергу, безсумнівно, Україна/Білорусія/Польща/Словакія. Можливо Прибалтика - їй не солодко в Європі доводиться, хоча це доволі сумнівно. Можливо ще Болгарія, а через неї, як через місточок - балканська слов"янська дрібнота. Але це як другий етап. Ядро має бути, як свого часу у ВКЛ, з України, Білорусії та Польщі.

Перегляд дописуFT232BM (26.02.2010 16:42) писав:

Такий союз без Росії як пиво без водки. Треба просто нормальне законодавство ухвалити.

Росія - це Азія. Культурно, ментально та історично. До Європи вона не ліпиться і ніколи не приліпиться. В майбутньому їй світить лише одне - бути поділеною між Китаєм та Японією, в центрі - протекторат світової спільноти. Можливо південні області - ту ж Кубань - можна буде приєднати до України за нормальної політики нормальної української влади. Зробити з Кубані "проукраїнське Придністров"я" в принципі абсолютно нескладно - достатньо кілька років нормальної культурно-політичної підривної роботи.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних