Перейти до вмісту

Євросоюз

Повідомлень в темі: 71

Опитування: Євросоюз нам треба чи ні? (55 користувачів проголосувало)

Вступати Україні в Євросоюз?

1. Пошвидше б (23 голосів [41.07%])

Процент голосів: 41.07%

2. Так (14 голосів [25.00%])

Процент голосів: 25.00%

3. Пізніше (6 голосів [10.71%])

Процент голосів: 10.71%

4. Ні (11 голосів [19.64%])

Процент голосів: 19.64%

5. Краще до Росії з Білорусією (2 голосів [3.57%])

Процент голосів: 3.57%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 905 повідомлень

Відправлено 20.02.2008 – 22:20

Ми європейці, завжди ними були і будемо....нам тільки туди а не назад до азійського пекла.

У мене є друзі у Литві, я з ними давно переписуюсь.....питаю про Євросоюз - які позитиви і негативи?
відповідають :
негативи - деякі галузі промисловості загнулися остаточно, жити стало дорожче, навчання в універах стало дорожче та складніше.
Позитиви - мільярдні дотації на розвиток с/г, мережі автодоріг, якість життя значно підвищилася, середні зарплати підвищилися, вільне пересування країнами ЄС, відкриті кордони приносять великі інвестиції від найрозвинутіших країн ЄС....наприклад велозавод у Каунасі, наприкінці 2000 року він загинався, викупили німці, відреконструювали, завезли нове устаткування, з'явилися нові робочі місця....це факт - виготовляє велики під tm - Panther.
Особисто я обома руками ЗА....дивлячись на те як наші політики "стараються" для цього...нам ще довго...але мете варта того.
  • 0

#22 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6652 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 21.02.2008 – 09:15

от у мене чомусь процитувати не виходить. bamik ти мій пост геть зовсім видалив, а там же частково по темі було. хоч би відредагував, або на смітник. ато шкода.
  • 0

#23 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.02.2008 – 09:27

Перегляд дописуOlex (20.02.2008 22:20) писав:

Ми європейці, завжди ними були і будемо....нам тільки туди а не назад до азійського пекла.

Ми слов"яни - завжди ними були і будемо. І в давні часи, поки нам не накинули налигача у вигляді християнства, наших кораблів і воїв жахалися як Європа, так і Азія. Ми привезли брудним і смердючим європейцям ванну, а зараз мріємо підсісти на голку їх дотацій, аби нас годували, як собак біла хвіртки, яка веде до Росії та Азії - більш жалюгідного кінця для могутнього народу важко собі уявити.
  • 0

#24 BOLERO

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 355 повідомлень
  • Місто:Славетний Львів

Відправлено 21.02.2008 – 15:46

+1, з одної сторони - добре, а другої - нас пустять і ЄС розвалиться. :)
  • 0

#25 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 17:53

Перегляд допису-=VJ=- (21.02.2008 09:27) писав:

Ми слов"яни - завжди ними були і будемо. І в давні часи, поки нам не накинули налигача у вигляді християнства, наших кораблів і воїв жахалися як Європа, так і Азія. Ми привезли брудним і смердючим європейцям ванну, а зараз мріємо підсісти на голку їх дотацій, аби нас годували, як собак біла хвіртки, яка веде до Росії та Азії - більш жалюгідного кінця для могутнього народу важко собі уявити.
Слов'ни, Германці, Сакси....це все ЄВРОПЕЙСЬКІ племена.
Ніхто і не каже про "шпигування дотаціями"....з ваших міркувань виходить, що литовці, латиші, естонці - це народи без почуття гордості. Та ні!
Вони дійсно, ділами будують свою державу. Підтримують та закріплюють все СВОЄ у СЕБЕ.
А у нас зараз тільки теревені та нюні - "яяя-кккі ми були круті....". Все про минуле та про минуле. Тре думати про майбутнє!
А майбутнє у України як незалежної, сильної та вільної держави одне - Європейська Спільнота.... :)
  • 0

#26 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 18:50

Перегляд дописуOlex (21.02.2008 17:53) писав:

Слов'ни, Германці, Сакси....це все ЄВРОПЕЙСЬКІ племена.

І що? Може ще будемо з усіма ріднитись, бо всі ми люди? Росіяни набагато ближчі родичі, аніж сакси та германці - може увійдемо до Росії?

Перегляд дописуOlex (21.02.2008 17:53) писав:

А майбутнє у України як незалежної, сильної та вільної держави одне - Європейська Спільнота.... :cool2:

Можна пояснити, як можна бути "незалежною і вільною", якщо входиш, фактично, до складу федерації на правах її члена з її валютою, законами, кордонами та урядом?
  • 0

#27 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 19:03

Перегляд допису-=VJ=- (21.02.2008 18:50) писав:

І що? Може ще будемо з усіма ріднитись, бо всі ми люди? Росіяни набагато ближчі родичі, аніж сакси та германці - може увійдемо до Росії?
Сучасні росіяни у більшості це вже представники Азії.

Перегляд допису-=VJ=- (21.02.2008 18:50) писав:

Можна пояснити, як можна бути "незалежною і вільною", якщо входиш, фактично, до складу федерації на правах її члена з її валютою, законами, кордонами та урядом?
Спитайте у прибалта, поляка, чеха....вони вам дадуть вичерпну відповідь.
  • 0

#28 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • 1905 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 19:18

Перегляд дописуOlex (21.02.2008 19:03) писав:

Сучасні росіяни у більшості це вже представники Азії.
Сучасні європейці також азіати та африканці.
  • 0

#29 Olex

Генеральний писар

• Користувачі
  • 905 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 19:48

Перегляд дописуSotnik (21.02.2008 19:18) писав:

Сучасні європейці також азіати та африканці.
так....нажаль така статисника присутня у Старому Світі...
Але у Європі поки живі старі європейські традиції та спосіб життя.
  • 0

#30 GolDima

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 152 повідомлень

Відправлено 21.02.2008 – 20:03

Потрібно вступати, але для цього потрібно серьезно приготуватися (це не означая *пізніше* це означає *пошвидше б* але готовими, наприклад до подорожчання житла, для цього потрібно піднімати зар. плату)
  • 0

#31 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 21.02.2008 – 20:07

Перегляд допису-=VJ=- (21.02.2008 09:27) писав:

Ми слов"яни - завжди ними були і будемо.
ну і алахакбар. хоча дехто каже, що ми нащадки трипільців :cool2:
  • 0

#32 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.03.2009 – 10:06

ЄС зацікавлений у Білорусі навіть більше, ніж у решті держав Східного партнерства. З Білоруссю межують одразу три країни – члени ЄС, і саме через неї проходять більшість транспортних потоків, що ведуть до країн Балтії. Недаремно Мінськ нещодавно відвідав Верховний представник ЄС з єдиної зовнішньої політики й політики безпеки Хав’єр Солана, а тепер туди збираються навідатися і представники Єврокомісії. Мета цих поїздок – умовити Лукашенка брати участь у Східному партнерстві. «Лукашенко зараз торгується з Євросоюзом і постійно піднімає ставки. Без Білорусі цей проект євроспільноті не цікавий. Вони вже готові заплющити очі на диктатуру і змиритися з недотриманням демократичних цінностей. Вони хочуть миру, і подружившись з державою, що несе їм загрозу, планують цю загрозу нейтралізувати», – з роздратуванням випалив кореспондентові Тижня один із чиновників Єврокомісії

Це якраз чудове зображення того, чому я є непримиренним противником вступу України до ЄС. Узагальнено це можна висловити так - в ЄС завжди були, є і будуть інтереси тільки країн ЄС. І це не Польща, і не Болгарія, яких "пустили на поріг", переночувати. Це Німеччина, Італія та Франція - члени-засновники ЄС в 1957 році (Бельгію, Люксембург та Нідерланди я свідомо не беру до уваги, оскільки це те саме, що брати до уваги Південну Осетію та Абхазію. В принципі можна не брати до уваги і "бідну родичку" Італію, але хай вже буде). Вони створювали ЄС для власного добробуту і, я впевнений, вже не раз пошкодували, що взагалі вигадали можливість розширення, внаслідок чого їм зараз доводиться хоч інколи, але брати до уваги інших членів. Але як береться до уваги думка членів стосовно важливих питань - дуже добре можна спостерігати на прикладі Польщі. Отож, якщо цим трьом буде вигідно - вони "зіллють" кого завгодно, як вони це вже не раз робили в своїй історії. І я за це не можу їх звинувачувати, вони якраз роблять все правильно - виключно в напрямку своїх інтересів, отож ніхто тим країнам не лікар, які зрадили власним інтересам, довірившись чужим.

Це все окрім того, що якось ідіотськи виглядає виборювати стільки років незалежність від одного Союзу, щоб швиденько з нею розпрощатися, віддавши себе в руки іншого - де знову за нас все будуть вирішувати.
  • 0

#33 D1m{@}

Писар

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 08.03.2009 – 11:30

Перегляд дописуDrunkLordVillis (19.02.2008 11:07) писав:

В темі НАТО трішки згадали і про Євросоюз. Ось вам окрема тема, ваші за і проти?

Хоча моя партія ВО Свобода підтримує вступ до Європейського Союзу і НАТО але я вважаю, що це нам не потрібно і я проти цього.
Щодо ЄС. Потрібно привести наші стандарти відповідно до цієї організації. Демократизм, ринкова економіка, права людина (не на папері, а на ділі), рівень життя, політичної активності, малий рівень інфляції, політична і економічна стабільність, і так далі... Як колись було гасло в соціалістів: "збудуємо Європу в Україні".
Щодо НАТО. Україна повинна бути позаблоковою. На нашій території не повинно бути іноземних військ, а нашу національну безпеку повинні забезпечувати українська професійна армія. Частина військових повинна бути контрактники, і зберигти призовну службу. Регулярно проводити загальнонаціональні польові збори, і кожній сім"ї видати по пітолету, бронежалету (як в Швейцарії). Україна повинна стати ядерною державою, і повинна вернути свій колишній ядерний потенціал. Хоча щодо останього, мало віриться... при реалізації цього, ми ризикуємо потрапити в міжнародну ізоляцію, як Іран. На це потрібно політична воля, рішучіть, патріотизм.
  • 0

#34 Joey

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:ФраникА)))

Відправлено 08.03.2009 – 13:19

Я за Євросоюз але не тре спішити нас Росія може красиво поставити Р...ом якщо їй це не сподобаєть.
  • 0

#35 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 08.03.2009 – 22:13

Перегляд дописуD1m{@} (8.03.2009 11:30) писав:

Хоча моя партія ВО Свобода підтримує вступ до Європейського Союзу і НАТО але я вважаю, що це нам не потрібно і я проти цього.

Цікава позиція - я в партії, але я і проти того, я і проти сього. :angry1:

Перегляд дописуKyon (8.03.2009 13:19) писав:

Я за Євросоюз але не тре спішити

Куди? Нас що, туди хтось вже запрошує?
  • 0

#36 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 17:31

ЄС вкотре надіслав привіт своїм прихильникам :ggggg:

На саміті Євросоюзу в Брюсселі лідери 27 країн схвалили включення Білорусі в програму Східне партнерство, куди також входять Україна, Вірменія, Азербайджан, Грузія і Молдова. "Білорусія в списку", - сказав прес-секретар прем'єр-міністра головуючої в ЄС Чехії Мірека Тополанека. Старт цієї програми намічений на 7 травня, коли в Празі відбудеться саміт країн-учасниць. Східне партнерство припускає політичне і економічне зближення шести держав з Євросоюзом, але не передбачає можливості членства в цій організації. В рамках програми повинні бути поміщені угоди про полегшення візових режимів, створенні зон вільної торгівлі і ін. Крім того, шести колишнім радянським республікам до 2013 року буде надана додаткова фінансова допомога у розмірі 350 млн. євро.

Будь ти хоч триста разів диктатором - якщо для ЄС ти вигідний - тебе візьмуть куди завгодно і ще й в попу цілувати будуть ;)
  • 0

#37 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 17:35

Шановний -=VJ=-
Чому ви вважаєте участь в Східному партнерстві бранням когось кудись?
Хтось же повинен фільтрувати власним коштом всіх тих мігрантів зі Сходу? І кордони стерегти... От що б не дуже ображалися і підкидають костомаху Сіркові...
  • 0

#38 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 20.03.2009 – 21:09

Перегляд дописуZuzik (20.03.2009 17:35) писав:

Чому ви вважаєте участь в Східному партнерстві бранням когось кудись?

Мені більше цікавить, чому Ви так не вважаєте.
  • 0

#39 Panikovskiy

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 238 повідомлень
  • Місто:Іберійський пів-острів

Відправлено 27.03.2009 – 18:01

Перегляд допису-=VJ=- (8.03.2009 11:06) писав:

Це якраз чудове зображення того, чому я є непримиренним противником вступу України до ЄС. Узагальнено це можна висловити так - в ЄС завжди були, є і будуть інтереси тільки країн ЄС. І це не Польща, і не Болгарія, яких "пустили на поріг", переночувати. Це Німеччина, Італія та Франція - члени-засновники ЄС в 1957 році (Бельгію, Люксембург та Нідерланди я свідомо не беру до уваги, оскільки це те саме, що брати до уваги Південну Осетію та Абхазію. В принципі можна не брати до уваги і "бідну родичку" Італію, але хай вже буде). Вони створювали ЄС для власного добробуту і, я впевнений, вже не раз пошкодували, що взагалі вигадали можливість розширення, внаслідок чого їм зараз доводиться хоч інколи, але брати до уваги інших членів. Але як береться до уваги думка членів стосовно важливих питань - дуже добре можна спостерігати на прикладі Польщі. Отож, якщо цим трьом буде вигідно - вони "зіллють" кого завгодно, як вони це вже не раз робили в своїй історії. І я за це не можу їх звинувачувати, вони якраз роблять все правильно - виключно в напрямку своїх інтересів, отож ніхто тим країнам не лікар, які зрадили власним інтересам, довірившись чужим.

Це все окрім того, що якось ідіотськи виглядає виборювати стільки років незалежність від одного Союзу, щоб швиденько з нею розпрощатися, віддавши себе в руки іншого - де знову за нас все будуть вирішувати.
Нерозумію чому пан так проти Євросоюзу, чи нам це принесе якісь втрати та загрози і хіба за нас все будуть вирішувати? А порівняння Євросоюзу з СРСР мені здається неправильним.
  • 0

#40 ZoomerMan

Генеральний писар

• Користувачі
  • 667 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.03.2009 – 18:28

Перегляд допису-=VJ=- (8.03.2009 10:06) писав:

Пан явно погано усвідомлений про систему роботи і "ієрархію" в ЄС...Так там є дві "касти" - старі члени (Франція, Італія, Німеччина, Англія і т.д.) і нові члени (Польща, Угорщина, Чехія і т.д.)...Але суть в тому що їхній вплив залежить від потужності країни а не від терміну членства - яскравий приклад Польща - в ЄС є досить авторитетна на зразок Іспанії...А Україна при вступі (якщо виконає всі вимоги) - попадає в "еліту"...Також хотілося б зазначити що рішення всерівно приймаються демократично - яскравий приклад з Конституцією! Так що порівняння з СРСР абсолютно не можливе!

Але нажаль років 20 нам ще чекати щоб нас взяли в ЄС - вони он нових членів перетравити не можуть тай Україні ще треба провести сотні реформ!

Повідомлення відредагував ZoomerMan: 27.03.2009 – 18:29

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних