Перейти до вмісту

Хто ми?

Повідомлень в темі: 108

#41 Aleg_@tor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Дубно

Відправлено 01.04.2008 – 10:09

Ми є для того, щоб бути. Сенс самого буття є в бутті.
Ми просто вибираєм, якими нам бути (релігія, віра, філософія, мораль ітд.)
Я б порівняв людей з насінням, яке має прорости і принести добрі плоди.
  • 0

#42 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 01.04.2008 – 10:30

Перегляд допису@kws (31.03.2008 16:35) писав:

Ех...короче, я зрозуміла...що люди ніколи не зможуть зрозуміти навіщо вони....
вони просто живуть...і насолоджуються життям...але стривайте...людина не завжди ж
насолоджуеться тим, що живе...настрої...і т.д.....
млін..а дипресія....

короче висновок:я заплуталася....закінчую свої думки...бо то буде довго та нудно...
Ну чому ж нудно? Нудно цілий день на роботі сидіти :) . А стосовно дипресії, то я таки вважаю, що вона від того що людина не може знайти своє місце в світі, або вважає що знайшла, але то насправді не її місце (щось якось заплутано вийшло, та сподіваюсь зрозуміти можна). Це проблема розвинутого суспільства, в менш розвинутих кожен має своє місце, кожна людина йде на рахунок, в той час як у розвинутих один індивід не є важливим, це є глобальна проблема нашого часу, можливо, навіть, така ж важлива як глобальне потепління. Це тотальна самотність. Насправді цікава людська риса - в спільноті з 200 людей навряд чи знайдеться хтось хто почуватиметься самотнім, тоді як у багатомільйонних містах це явище надзвичайно поширене. Звідси дипресія і самогубства. Ну і крім того від питань без відповідей.
Тому я раджу особливо над цим не задумуватись, хіба в гарній компанії, коли вас потягне на філософію, і можна буде розбавити сумні думки веселим жартом.

Перегляд дописуРоланд (31.03.2008 17:38) писав:

як не як але світ став багатшим після того як з'явилась людина
Ага, з'явився один вид, а скільки видів він вже встиг знищити? А скільки ще знищить? Як не крути для цієї планети людина це вірус чи злоякісна пухлина :wacko: . Єдина користь буде якщо колись люди врятують землю від метеориту чи ще якогось лиха. Але покищо вони занадто егоїстичні.

Цитата

Я б порівняв людей з насінням, яке має прорости і принести добрі плоди.
Або з бур'яном, який проростає і задавлює добрі плоди :prapor3: .
  • 0

#43 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 16:13

та ну, що ви тут сваритесь. чи що? ми діти божі, і треба любити один одного
ха ха ха
  • 0

#44 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 01.04.2008 – 17:13

Та ні ж. Ніхто не свариться. Просто кожен висловлює свою думку.
  • 0

#45 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 02.04.2008 – 02:22

Перегляд дописуR@mZeS (31.03.2008 00:43) писав:

Ми розумні істоти, і в той же час дурні. Ми не бережемо Землю, постійно її забруднєємо і знищуємо поступово екологію.
Висновок: люди гірші за тварин
шматок лайна висраний у полі "береже землю, постійно її не забруднює і не знищує поступово екологію". Висновок: люди гірші за лайно.

Перегляд дописуR@mZeS (31.03.2008 00:43) писав:

Якщо людина такими темпами буде знащувати природне середовище де живуть всі живі організми, живі організми мают великі шанси згинути. Нам наші нащадки ніколи не пробачать!
звісно, якщо вони згинуть, то пробачанням займатись не будуть. мені твої умовиводи нагадують "діти, їжачки - це шкідники народного господарства, тому їжачків потрібно знищувати"(тільки навпаки - спеціально для тебе ремарка)

Перегляд дописуArchon-ua (30.03.2008 23:06) писав:

:cool1: і це з самого малечку в голову вбивають.... "людина пішла від мавпи... людина то просто трохи розумніша мавпа" вбивають ті кому так само вбивали в голову цю тупу ідею... вони вже і самі не знають чого їм так сказали... та і не задумуючись пхають цю і інші "істини" вже в чужі голови...
науковці доречі вже давно довели що людина не могла піти від мавпи... але зміни йдуть дуже повільно... їх гальмує стадо потомків мавп... бо їм так втовкмачили в голову...... і іншим втовкмачуюють "Слухай мене..."
Вважаєте себе мавпою ? хоч і розумною... будь ласка.... але не нав"язуйте такого іншим...

мо Людина і має деякі схожі риси з приматами але це тільки схожість...
Людина це дещо більше... а якщо вміти Бачити і заглянути всередину то Значно Більше ніж просто тіло/кусок м"яса що має якісь спільні риси з приматами...

якщо ви підходите до дзеркала і бачите там "розумну і втой же час дурну Мавпу" то це вже привід щоб задуматись... мо пальма - рідний дім ?... :)
Пальма - то значно складніша штука ніж ти спроможний собі уявити. І шматок м"яса також, попри те, що він "схожий" на сніданок:angry:
Що Архончик, також в секту записався?:P Ващє-то нада всі ті атеїстичні школи повзривати і настроїти семінарій і медресе, де "правильні вчені" "з самого малечку в голову вбиваютимуть", що "Людина це дещо більше..." а ну мовчати! не запитувати, більше чого, і взагалі шототи вільнодумний сильно став, а ну впав віджався сто раз і тисячу раз отченах прочитав уголос

Теорія:

Перегляд дописуOlmor (31.03.2008 12:55) писав:

Головною метою існування всих живих організмів є продовження роду, передання свого генетичного коду.
Лабораторка:
1)Прелюдія воно ж блаблабла(опущено - див. оригінальний месидж)
Хід роботи: Пункт 1):

Перегляд дописуOlmor (31.03.2008 12:55) писав:

Панночко @kws, тема ця цікава, і так як ми досить розвинуті (добре це чи погано), вона для нас з вами важлива звичайно, але навряд на цьому форумі вдастся знайти відповіді, думаю, для цього потрібні інтелектуальні ресурси всього суспільства, та й то можливо більш високого духовного розвитку ніж існуючі зараз на нашій планеті. Як альтернативну відповідь на мету вашого особистого існування пропоную таку: "дарувати людям позитив". Давайте побільше фото на форум :happy1: - душа прагне прекрасного :angry: .

• 0

#46 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 02.04.2008 – 09:46

Перегляд дописуSergiy_K (2.04.2008 03:22) писав:

Теорія:

Лабораторка:
Щось я недозрозумів :cool1: .
  • 0

#47 BOLERO

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 355 повідомлень
  • Місто:Славетний Львів

Відправлено 02.04.2008 – 11:59

ми?
ніхто.
порівняно зі всесвітом.
  • 0

#48 DarkSun

тут написана якась тупа фігня

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 752 повідомлень
  • Місто:Мукачево

Відправлено 02.04.2008 – 15:35

Ми є сукупність матерії, яка здатна себе самоусвідомлювати.
  • 0

#49 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 03.04.2008 – 08:09

Перегляд дописуDarkSun (2.04.2008 16:35) писав:

Ми є сукупність матерії, яка здатна себе самоусвідомлювати.
от скажи мені, сукупність матерії, скільки в тобі кварків?
  • 0

#50 Траяна

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 03.04.2008 – 12:33

Перегляд допису@kws (18.02.2008 00:50) писав:

:cool1:
ось мене пробило подумати про людей....
коли я довго думаю...то мене переслідують думки про те, хто ми є???
з одного боку людина- це щось велике......розумне...фантастичне...
а з іншого - маленька частинка всесвіту, яка тісно пов'язана з природою....(не розумію для чого!)
людина- це ніхто...

як ви вважаєте, хто ми є в цьому великому світі???бо я заплуталась...
ХТО МИ???
Добре коли виникають думки і запитання на таку тему, сумніви.
Правда, що немає однозначної відповіді на це запитання, але дозволю собі стверджувати, що від цієї відповіді справді залежить те, ким буде той , хто її дав , а з ним і світ людей в якому він живе. Багато з того ким ми є залежить від нас, кожного.
  • 0

#51 }{Kristi@nna}{

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:м.Чернівці

Відправлено 03.04.2008 – 14:30

Перегляд дописуOlmor (2.04.2008 10:46) писав:

Щось я недозрозумів :cool1: .
згодна, не зрозуміло.
  • 0

#52 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 06.04.2008 – 10:36

Перегляд дописуSergiy_K (2.04.2008 02:22) писав:

Теорія:

Лабораторка:
Думаю, пора переходити до висновків.
а то цей самий Хід роботи може завести або у "Фотографії", або і взагалі... - на пальму.

Olmor сказав:

Ага, з'явився один вид, а скільки видів він вже встиг знищити? А скільки ще знищить? Як не крути для цієї планети людина це вірус чи злоякісна пухлина nevdacha.gif . Єдина користь буде якщо колись люди врятують землю від метеориту чи ще якогось лиха. Але покищо вони занадто егоїстичні.
Так, все так, але людина - єдина на цій планеті, яка дійсно може осягнути "життя". Якби на Землі не з"явилася людина, існування цієї планети не мало б ніякого сенсу. Імхо

@kws сказав:

вони просто живуть...і насолоджуються життям...
ось саме це більш природно для тварин, які просто сприймають існування як необхідність, невідворотність

Що корисного зробили тварини, рослини для цього світу?? І хіба це збіг, що зелені рослини виробляють кисень для наших легень, чи м'ясо тварин містить необхідні для нас білки?
Саме те, що люди саме не просто існують, а живуть ставить нас дещо вище, ніж просто - "тварини".
  • 0

#53 Slavko

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 06.04.2008 – 11:29

Хто ми..? Хм... Так зразу не скажеш. Можливо ми який експеримент більш вищого розуму, який створив нас, всесвіт навколо, а зараз просто розглядає нас у мікроскоп, моделюючи для нас певні ситуації і дивлячись як ми на них реагуємо і відповідаємо. Схоже на фільм "Матриця", якшо хто бачив. Доречі, якшо так вдуматись у цей фільм, то він має глибокий смисл, якшо не звертати увагу на чудові бійки та комп’ютерну графіку. Можливо і ми колись створимо щось подібне, можливо, але років так через 500 000, не менше.
Також, я нещодавно дізнався на парі фізики, ми є просто напросто великим скупченням маленьких частинок, які, як зараз припускають вчені не є чимсь матеріальним, а є просто електромагнітними хвилями. Тобто ми і все навколо нас є просто електромагнітними хвилями певної частоти.
Хто ми..? Ми просто проміжна ланка еволюції. Років так через 1 000 000 людина вже не буде виглядати так як зараз(якшо взагалі доживе до того часу).
Людство досягло високого рівня розвитку, але воно й досі не розуміє, яке воно мізерне та нікчемне в порівнянні зі світом навколо.

Отже, хто ми є? Ми є тими,ким ми хочемо себе вважати!
  • 0

#54 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень

Відправлено 06.04.2008 – 16:04

Перегляд дописуSlavko (6.04.2008 11:29) писав:

Хто ми..? Хм... Так зразу не скажеш. Можливо ми який експеримент більш вищого розуму, який створив нас, всесвіт навколо, а зараз просто розглядає нас у мікроскоп, моделюючи для нас певні ситуації і дивлячись як ми на них реагуємо і відповідаємо. Схоже на фільм "Матриця", якшо хто бачив. Доречі, якшо так вдуматись у цей фільм, то він має глибокий смисл, якшо не звертати увагу на чудові бійки та комп’ютерну графіку. Можливо і ми колись створимо щось подібне, можливо, але років так через 500 000, не менше.
Також, я нещодавно дізнався на парі фізики, ми є просто напросто великим скупченням маленьких частинок, які, як зараз припускають вчені не є чимсь матеріальним, а є просто електромагнітними хвилями. Тобто ми і все навколо нас є просто електромагнітними хвилями певної частоти.
Хто ми..? Ми просто проміжна ланка еволюції. Років так через 1 000 000 людина вже не буде виглядати так як зараз(якшо взагалі доживе до того часу).
*Весь світ нічого не вартий, якщо немає того, хто може осягнути його велич*
Про електромагнітні хвилі.. По-перше, вони теж є матеріальними, як і все інше, що нас оточує =) А, по-друге(випливає з першого), хіба є якась різниця з чого ми складаємося? Важливим є результат. А результат в нас, усюди.. Навіть в цій темі =)))
Так, людина є проміжною ланкою еволюції, (але це звісно якщо відштовхуватись від дарвінізму) та вона була значним стрибком в цій еволюції, народженням нового, істоти, яка має інтелект.

Перегляд дописуSlavko (6.04.2008 11:29) писав:

Отже, хто ми є? Ми є тими,ким ми хочемо себе вважати!
І ніхто поки що ніхто не може цьому зашкодити :happy1:
  • 0

#55 Olmor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 07.04.2008 – 10:54

Перегляд дописуРоланд (6.04.2008 11:36) писав:

Так, все так, але людина - єдина на цій планеті, яка дійсно може осягнути "життя". Якби на Землі не з"явилася людина, існування цієї планети не мало б ніякого сенсу. Імхо
Отже сенс існування життя у тому, що хтось його усвідомлює? :happy1: :happy1:

Що корисного зробили тварини, рослини для цього світу?? І хіба це збіг, що зелені рослини виробляють кисень для наших легень, чи м'ясо тварин містить необхідні для нас білки?
А що корисного зробили люди? А хіба це збіг, що у людському оранізмові є всі необхідні поживні речовини і ідеальне середовище існування для вірусів H5N1 та ВІЛу?

Саме те, що люди саме не просто існують, а живуть ставить нас дещо вище, ніж просто - "тварини".
А яка різниця між існуванням і життям? "Вище" від тварин нас ставить інтелект, але те що наше суспільство чомусь направляє його на руйнацію, примушує задуматись, чи "вищими" ми є.

Так, людина є проміжною ланкою еволюції, (але це звісно якщо відштовхуватись від дарвінізму) та вона була значним стрибком в цій еволюції, народженням нового, істоти, яка має інтелект.
Якщо говорити про еволюцію, то кінцевої ланки в ній немає і все, що продовжує життя завжди буде лише проміжними ланками. Хоча можливо наше покоління чи наступне стане вже кінцевим, принаймні, зусилля для цього зараз докладаються чималі. Щодо інтелекту, то він є не лише у людини, просто у нас він значно складніший.
  • 0

#56 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 10.04.2008 – 01:25

«Хто ми?»
Ви витвір моєї уяви. <_<
  • 0

#57 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 10.04.2008 – 01:45

ми - люди, які в 3 години ночі висять в інеті
  • 0

#58 ROMEN

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 05.05.2008 – 16:59

Бу-го-га--Люди-дурні, примітивні істоти, які нічого не знають!-МАРАЗМ
Люди-це одна з найвищих форм живого і інтелектуального!
  • 0

#59 eXpert

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень

Відправлено 05.05.2008 – 17:08

Ми люди, треба більше див. підручник з біології чи анатомії.
А якщо реально ніхто не знає хто ми такі. на жаль.

Перегляд дописуБілий Дракон (10.04.2008 02:25) писав:

«Хто ми?»
Ви витвір моєї уяви. :brovy:
Коли я так думаю до мене починають гірше ставитись(мабуть веду себе занадто егоїстично), так що теорія не найкраща :rolleyes: .
  • 0

#60 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 05.05.2008 – 22:40

ми букашки... ми тваринки... ми маріонетки чогось чи когось...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних